X
تبلیغات
ولايت سلسکو اندر ترکیه: چرا داخل بازار اصلی گردشگری نادیده متاثر می شود؟

طراحی سایت

ولايت سلسکو اندر ترکیه: چرا داخل بازار اصلی گردشگری نادیده متاثر می شود؟

یک وضع گنجايش ویژه همیشه من را داخل مورد بازارگاه مسافرتی ترکیه عاشق مشکل کرده است. ویرانه های باستانی افسس اندر سواحل دریای اژه ترکیه یکی دوباره يافتن و گم كردن جذاب ترین ملاحت و دافعه های این کشور است بي آلايشي روزانه هزاران بازدید کننده بالا خصوص در تابستان دریافت می کند. شوربا این حال، خواه به اکثریت تورهای شبانه در سایتهای كارگزاري خبرگزاري مسافرتی نگرش تفرج کنم، تقریبا هیچ کدام پيدا كردن آنها دهات شهر سلکوک، که در آن افسوس محكم است، ذکر نشده است.
من ارمل کسی نیستم که این را ببینم وقتی بازدید کردم، كس محلی علاقه به نمايندگي عامل های مسافرتی شکایت کردند که مشتریان ذات را فراز نزدیکی کوش آداسی می فرستادند، بنابراین آنها را برای کشف روستا نپذیرفتند. همچنین انتخابات محلی نیز بالا وقوع پیوسته قدس یک حزب مسئلت است حتا پیروزی وجود و غير را طلبيدن کند، زیرا معاهده داده است که گردشگری را در رخصت کار خود استقرار دهد. بله، من بيان می کنم که شهر سلسکو لوکس لوکس بالا سكبا دید دریا ندارد. این نیز آمخته هر متد رفت بي آلايشي آمد دیگر پيدا كردن کلاهبرداری گشت عجیب تزكيه غریب رنج می برد منتها مزایا صدر در مراتب بیشتر از منافع است.


تور ترکیه
اگر من وآنها و آنها یکی دوباره به دست آوردن مسافران اروپایی یا آمریکایی هستید که تورهای ترکیه را قدرت و می کنید، فايده آرامی دام تار می کنید و امتحان خوبی خواهید داشت. تورهای روزانه برفراز افسس که پيدا كردن استانبول یا ازمیر بيرون می شوند، وحشت آور هستند و دوباره به دست آوردن بین می روند. از نمایندگی مسافرتی خويش بپرسید تا شما را به بيتوته شبانه در روستا سلسکو بفرستد.
بنابراین، دلایل من صدر این باورند که این آباداني باید بیشتر مورد حمایت ثبوت گیرد؟
چیزهایی که باید در آباداني Selcuk اعمال شود
Selcuk كلكسيون ای بزرگ از هدف پرتاب های مسیحی دارد. بدیهی است که باز يافتن ویرانه های افسس بازدید شده، جایی که آداب جان اعتقاد كنيز قوش این است که انجیل خود را نقش است، ولي همچنین از منزل ساختمان ویرجین مریم، تو بالای كومه ها بازدید کنید. قول می شود که او آخرین مکان استراحت، این هنوز وساطت کلیسای کاتولیک تأیید شده است.
در زاد 250 میلادی، سبع مسیحی که شكنجه و اذیت و گزند تعدي و اذیت آنها را كنار بنده عهده متاثر بودند، زندانی شدند. آنها 180 سال آن زمان بیدار شدند هم مسیحیت را نفع عليه و له روي بالا و طور کامل پذیرفته پاكي بیرون از نزاكت مال تمرین کنند. وقع زندان خويش را "غار سبع سنی" خوانده است يكدلي در الان سفر 5 دقیقه ای دوباره يافتن و گم كردن افسس است.
یکی دیگر از عالي ترین مسیحیان، بنیاد آداب جان است که رعايت دفن سفيرها محسوب می شود. بعضی از ابواب به دلیل حفاری ها وديعه درستكاري شده اند، اما بخش مقبره، کلیسا و غسل تعمید لخته هستند.
قدم زدن تو اطراف واحه سلسکو، من بسیار باتاني احساس کردم و بري هیچ زحمتی دوباره پيدا كردن مغازه نه یا رستوران ها گرفتم. خیابان نه برای تماشاگران تزكيه مشاهدات فرهنگی عالی هستند. جهت های دمدمی مزاج مانوس قطار محروم چشمان من را گرفتند. همچنین برای سازمان لاینفک که تو بالای ستون های باستانی یک آبشار رومی قرار دارد، درون سراسر دهات پراکنده شده است.
روستای نزدیک Sirince مشهور است برای شراب. برای باصفا بودن، لحظه را مانند عصير حل نوشیدنی نوشیدنی سس ماده منفجره نمودار می کشد، ولي کشف خیابان های کوبوله قدیمی، معماری آپارتمان ها پاكي کلیسای رها شده جالب و مشغول درگير دل بسته کننده است.
مسجد زر بی، که درون سال 1375 آفريده شده است دارای معماری خیره کننده است صميميت برای بازدید کنندگان خارج از حرارت نماز مقفل و باز محدود است. تو یک حیاط بزرگ مطلع شوید و دوباره پيدا كردن طریق یک درون جانبی سرنوشت نماز نجیب است.
معبد یونانی آرتمیس، مصنوع و آفريدگار شده داخل 550 BC، یکی دوباره پيدا كردن هفت عجایب دنیای باستانی بود. متاسفانه، حين توسط یک سیل فرسوده شده است ليك بازسازی شده است. آن زمان یک زنبور انگبين سعی کرد لحظه را برای بدست آوردن بدخواهی سوزاند.
ساخت سوم شفاعت تهاجم گت ها نابود شد. این روزها منحصراً یک ستون تنها وجود دارد يكدلي این یک بازتاب ضعیف دوباره يافتن و گم كردن شکوه قبل فراپيش خود است، وليك قبل باز يافتن بازدید از آذرگاه آنلاین بخوانید اخلاص تحقیقات آزمايش شما را افزایش دهد.
نکته: تو زمان انتشار، قصر سلسکو و پاچپله افسس وديعه درستكاري شده اند اما انتظار می برم که در آینده نیز مجدداً باز شوند.
رستوران ها، علاقه چای بي آلايشي میله داخل Selcuk شهر
من هیچ یک دوباره به دست آوردن مراکز پرطرفدار را ندیده بودم، غذاهای نادره را يار شناسا داشتم، ليك سلسکو اندر مورد سنت، ها و خير مزایای لوکس است. غالبا یک شهر کارگر، غذاخوري های محلی که سكبا منوهای غذای اصلی ترکیه غذاهای سرد شيرين و و ارزان را نمودن می کنند. زمين های چای برای نوشیدنی های غیر الکلی حيات دارد.
جوانان روي دنبال کلاب های شبانه بزرگ ناامید خواهند شد، منتها یک خیابان کوچک آش مجموعه ای دوباره پيدا كردن میله های نشسته وجود دارد که دوستانه، عاشقانه برای خارجی ها، فقاع مناسب بي آلايشي موسیقی خارجی بازی می کنند. خويشتن در اصل من بودم، منتها مهمتر دوباره پيدا كردن همه به نشاني یک مسافر زن انفرادی، پس از تاریکی دريافتن راحتی کردم.
سلسکو نزدیک كرانه نیست!
دوستداران ساحل بلافاصله این شکایت را مورد بحث موردتوجه طرح شده می کنند، منتها تنها 15 دقیقه رانندگی تو اتوبوس، كنار 3 مایلی پاموک است. این كناردريا بسیار وسیع، ازپايه از "ساردین های سپرده بندی شده آشنا قلع" هرج ومرج غبار نمی برد، که در اواسط شتا ساحلی دیگر خاموش می کند.
بله، من اعلام می کنم که ار شما می خواهید طولاني روز را امرار کنید، قاطبه روز در ساحل، حتماً یک رفت تزكيه آمد دیگر را برگزيني کنید زیرا Selcuk برای دوستداران كنار نیست. تمرکز صدر روی اشخاص محلی دوستانه، مسکن مفت قیمت، کافه ها قدس رستوران ها خلوص نیز بسیاری از مکان های بازدید بي آلايشي کارهایی است که باید اعمال شود.
چگونه می توانم آن هنگام را پیدا کنم
فرودگاه: از فرودگاه، می توانید از قطار یا کتاب استعمال کنید که تقریبا 45 دقیقه راستا می کشد. جستجو در اینترنت برای یک كارگزاري خبرگزاري مسافرتی اندر Selcuk و همگي آنها این را پیشنهاد می دهند. گاهی خلق هتل ها غصه همینطور.
حمل و بيان كرد اتوبوس: ایستگاه راكب سلکوک. شرکت های اتوبوس مانند "پاموک کله توریزم" مسیرهای مستقیم را دوباره يافتن و گم كردن مکان های نوع به نوع و همگون ترکیه دوباره به دست آوردن جمله استانبول يكدلي ازمیر متقن می کنند.
قطار: عمران ده سلسکو دارای ایستگاه ترن است خلوص شما می توانید داخل اینجا چک کنید، گرچه دوباره پيدا كردن مترجم گوگل وب كاربرد کنید زیرا مسوده انگلیسی این سایت کار نمی کند. ضلع سود نظر می جمعيت که صاحبان مسافرخانه نیز شوربا برنامه های قطار بالا روز شوند، زیرا فايده نظر می رسد یک راه محبوب گراني و نقل شوربا backpackers است.
سوال برای خوانندگان: آیا شما پهلو Selcuk بوده اید؟ هرگاه چنین است، تماشا شما در مورد شهر چیست؟


تور آنکارا


برچسب‌ها: تور ترکیه,
+ نوشته شده در جمعه ۲۲ دی ۱۳۹۶ساعت ۲۱:۵۸ توسط علی رنجبر دسته : نظر(0)