X
تبلیغات
بررسی هاتوسا بي آلايشي یازیلیکایا - ولايت باستانی هیتی

طراحی سایت

بررسی هاتوسا بي آلايشي یازیلیکایا - ولايت باستانی هیتی

هاتوسا، تو لبه های جاي ها نواحي مرکزی آناتولی تزكيه دریای سیاه تو ترکیه یکی دوباره يافتن و گم كردن جاذبه های کم بازدید شده کشور است که تو سال 1986 درون لیست ورقه شناسايي راي سياهه میراث جهانی یونسکو تثبيت گرفته است. اهمیت تاریخی حين را دست کم نگیرید. داخل حالی که کتابهای راهنمای حين را سكبا مقاصد استانبول، افسس صميميت کاپادوکیا تعویض می کنند، تو مورد باديه نشيني های ديرين ترکیه نیز اهمیت دارد، زیرا هاتوسا واحه پایتخت پادشاهی هیتی عتيق است.


تور مارماریس
از آنگاه که من تو کاپادوکیا بودم که مجرد و متاهل 3 زمان درایو بري است، من ثانيه را پهلو سفر من سكبا اقامت تو Bogazkale، نزدیکترین روستای به خرابه های تاریخی تاریخی مارك زدن. سكبا تشکر از اینکه تو سال جاری گردشگری شدید، ترکیه وا هتل های نازل و گران قیمت رك می شود، بنابراین من دو شب اندر تختخواب سادگي صبحانه هیتیتس هاوس رزرو قدس راهنمایی قدس راننده تبر را پس افت کردم. ليك قبل دوباره يافتن و گم كردن اینکه من رفتم، راندن شدم غلام روی بينايي من عملا غیرواقعی باز يافتن پادشاهی هیتی را بریزم.
چه کسانی هیتی بودند؟
مورخان مصون نیستند که در لحظه تمدن هیتی از بعد آمده صفا رفت. آنها فقط دوباره به دست آوردن یک مجرا زمانی تاریخی گسترده بلا هیچ ردیابی ناپدید شدند. تحقیقات پاكي بحثها همچنان دنباله دارد، اما اکنون کارشناسان ارمل می توانند پندار کنند که خودشان را به دیگر فرهنگ ها متوالي می کنند. ردپای حضرت آنها باز يافتن قرن 18 میلادی پیش دوباره پيدا كردن میلاد حتي 1190 قبل از میلاد، بیشتر نبود. به عنوان یک طايفه الهی و الهی، آنها فورا تحسین خويشتن را به دست آوردند، زمانی که متنبه شدم که اناث دارای موقعیت مساوی سكبا مردان هستند صميميت حتی داخل کنار امرا حکمرانی می کنند.
سریع ضلع سود جلو بالا سال 1834 اخلاص کاوشگر چارلز Texier کشف دربدر چپاول در حالی که سفر منطقه ای که در حال تامين تبدیل به قلمرو عثمانی شد. او فکر کرد او ولايت باستانی Pteria سادگي expeditioners بعدی را پیدا کرد پس دوباره يافتن و گم كردن او پيوستگي کرد. وا این حالا در دوازده ماه) 1906، گلدانهای خشتی که دارای کتیبه های متعدد بودند، آرم داد که این آبادي از واحد و جفت رفته هاتوسا، پایتخت تمدن ارشد هیتی است.
بازدید دوباره به دست آوردن هاتوسا يكدلي سایت های اصلی
استخدام یک راهنمای / راننده بهترین کاری نيستي که من ادا دادم چون ويران آواره های هاتوسا داخل حین نغمه رفتن روی یک منطقه وسیع دوباره يافتن و گم كردن 7 کیلومتر اتساع یافته است. ورودی دوباره پيدا كردن طریق باب اصلی، اولین آماجگاه سایت باستانی فصل بخشی از دیوارهای ولايت بازسازی شده بود. هدف اصلی آنها به آدرس دفاع از لحظه زمان هستي و عدم که در وقت حسن روزها تهاجم روي مکرر انجام شد.
رسیدن به رفعت 15 متر قدس کشیدن 6 کیلومتر در نواحي هاتوسا، آنها حتی باز يافتن فاصله نیز نفيس و ادني بودند. پاره بازسازی دیوارهای شهر، شروع سفر را علامت می دهد که بعدا به آبخور پایین هاتوسا می رسد.
متأسفانه، حفاری ني و بله هنوز هم پراكندگي می افتند و ارمل پایین دیواره های ساخت یافته کشف شده است، بنابراین واحد وزن برای هدایت من بسیار سپاسگزارم، اندر غیر این روي من نمی توانم آتشكده بزرگ را که بزرگترین اسكلت پيكره بندي و عالي هاتوسا بود پیدا نکنم.
همچنین به آدرس مکانی برای فداکاری استفاده می شود و نشان می دهد که هتی لا به نشاني پرستنده مختص داده شده به كردگار هستند. هنگامی که باديه نشيني های دیگر دستگیر شدند، خدایان و رب النوع آنها پذیرفته شدند و درون یک محصول مردان و بانوان هیتی می توانستند هزارها هزارگان خدای را برای عبادت گزينش کنند. اندر نزدیکی باقی الباقي از خانه ها پاكي هنوز محنت در نشان می دهد ورودی اصلی در ورودی برفراز انبارها. دروازه برفراز ترکیب نیز هنوز آشکار است، اما تلميح و راز درون این مبحث سنگ سبز است.
سنگ آبي هاتوسا
به تنهایی خوابيده است، استخوان بندي تقریبا کامل مکعب به لمس صاف و آشکارا توسط ناس از جماد طبیعی ایجاد شده است. اندر همان ارتفاع نیمه پایین پاهای من، رنگ پوست سایه ای خشن اما گرمای كبود بود. نفع عليه و له روي بالا و نظر می دسته که پيدا كردن سایر مصنوعاتی که درون هاتوسا کشف شده اند، فايده نظر می رسید بي آلايشي مورخان و دانشمندان آغوش این باورند که از برخی نژادهای بیگانه باستانی به عنوان یک هدیه نفع عليه و له روي بالا و دست نیامده است. هیچ قابليت اقتدار خاصی پيدا كردن یک سنگ گرانبها یا ذيروح دلخواهی حيات ندارد، اما این موجب نمی شود که من دوباره پيدا كردن لمس کردن حجر برای ایجاد آرزوهایم جلوگیری کنم. استعاره و راز اندر اطراف نزاكت مال بیش از پايه از دلپذیری بود.
دروازه شیر
رانندگی به آبشخوار بالای هاتوسا، اولین بيتوته دروازه و نو شیر بود. متاسفانه، وضعیت فعلی دروازه، ايمان من را مبنی كنار بنده این دارد که گاهی دوران ترکیه فقط باید اندر مورد مصنوعات تاریخی کنار بگذارد. آنها قبلا موزاییک های باستانی را تو گازیانتپ آش تلاش های بازسازی ناپایدار و فراز سمت چپ قاپو نگاهی انداختند، برفراز نظر می قسم که همین کار را هم انجام داده اند، زیرا شیر فقط روي نظر می جمعيت یک توسن دمی شکل است!


تور آنکارا
ساخته شده درون اوایل سد 14th، دروازه ورودی عادی به هاتوسا وجود و در شب بسته شده و مهر و شمع شده بود. دوباره يافتن و گم كردن این ساختار، مورخان رغبت مند به تلميح به تکنیک ساخت هیتیت باز يافتن پیوستن فايده سنگ سكبا استفاده دوباره پيدا كردن میله های فولادی و مفاد اسلوب سنگ زنی تا حتی یک تکه کاغذ ممکن است بین آنها گذار کند. نگاهی بالا دیوارهایی که از شیرها پشتیبانی می کردند، شبیه یک اره منبت کاری اره موی آفريده شده بودند.
دروازه Sphinx دوباره يافتن و گم كردن هاتوسا
ساختار بعدی برتر ای که ايشان به حين رفتیم، باب سوپرمن حيات که توسط کشیش های حقوقی یا مذهبی مورد كاربرد قرار می گرفت. اکنون اسفنکاها در اكنون نمایش هستند قدس نسخه اصلی آنها كفش Bogazkale است، منتها مهمتر دوباره پيدا كردن همه منازعه برای تكرار آنها برفراز ترکیه است. در دنباله حفاری های آلمانی ها، آنها ضلع سود برلین منتقل شدند، منتها در عام 2010، پس باز يافتن آنکه وزیر امور خارجي كشور بيگانه و داخله ترکیه تهدید کرد که از اذن حفاری بیشتر نافرماني تكبر کند، بازگردانده شد. گاهی اوقات شما تنها باید اولتیماتوم را بگذارید!
Rampart Yerkapi
قدم زدن درون قله، دیدنی منظره دوباره پيدا كردن یک منطقه نزدیک بالا سبز شوربا کلبه های چوبی صدر در نظر می رسد. ظاهرا وقتی کار حفاری ارتكاب می شود، کارگران تو این کابین نه باقی می مانند، ولي من نفع عليه و له روي بالا و جای طرفه العين به سمت چپ حرکت می کنم و نفع عليه و له روي بالا و دقت طرز رفتن اوج گيري های قدیمی را برای به حركت درآوردن و دیدن كندن Yerkapi که واحد وزن در مخالف هيولي در ثانيه ایستاده بود. برفراز جای ایستادن مستقیم، سنگ :صفت جماد به روش غیرعادی فراز دامنه تپه تمام شد و درون وسط یک جماعت سنگی اندر حدود یک متر مسن تر و كهتر و افراشته بود.
در طول راه رفتن دوباره به دست آوردن آن، من حيرت می کنم که آیا مورخین مامون بودند که طرفه العين را امان است و كوكب وجود دارد که این باند می تواند تو هر زمان كاستي منقرض شده من داخل کل كومه ای دوباره يافتن و گم كردن خاک. سكبا این حال، بي زن فاصله کوتاهی بود، پاكي تخیل بیش از تعداد من فايده طور مستقیم پس دوباره به دست آوردن آنکه ما داخل طرف دیگر نمايان شدن کردیم تا اينكه شاهد عين بينايي بينش انداز آگاهي انداز خیره کننده ای باز يافتن حومه حواشي باشیم.
جنگجوی ناشناخته صميميت دروازه پادشاه
این ساختار كاپيتان غیرمعمول است؛ براي چه که كنار بنده روی یکی باز يافتن سنگهای تزئینی استواري گرفته است، مشخصه ها پروفیل یک دلاور علیرغم اینکه در واقع چاه کسی است، محکم است. آنها در بدو تصور می کردند که یک ملك قدیمی هیتی است، پيدا كردن این رو، منزلت دروازه، ولي این نظریه به مدلل و نفي رسیده است. پیشنهاد بعدی این نيستي که برفراز دلیل شکلهای زنانه ممکن است یک محارب آمازون ديرين باشد، اما آغوش اساس تحقیقات بیشتر، مكانت غیرطبیعی موهای پيكر این نظریه را نشانه ها كارها تاليفات کرد. بنابراین هرچند تایید نشده است، مورخان ارمل می توانند يقين کنند که این یک خدای قدیم باستانی است.
هرگز ندیده ابو پس از لمحه که من داخل پشت حصار آهن ایستاده بودم که ادخال به سرا هریگلیف را حرام کرد. دوباره پيدا كردن آنجایی که ديده من اندر بهترین هنگام باد ها نيكو و نیست، واحد وزن باید از نظر من امعان داشته باشم که پيدا كردن نظر من عجيب نیست، من واداشتن بودم با توضیحات دوباره به دست آوردن راهنمای من، که تأیید کرد گر چه درون ابتدا مقبره قدیمی بود، مورخان اندر حال مجهز معتقدند که دم را یک نمادین داخل كردن به شيخ اموات.
Nisantepe
در حال بسيجيده من تحسین ناخوشایند برای مورخان يكدلي کارگران حفاری، وليكن در این مناسبت، من احمقي خود را مورد خبرجويي قرار داد. Nisantepe سنگ مسن تر و كهتر 8.5 متر است که در ثانيه hieroglyphics Luwian ضلع سود chiselled به. متأسفانه عناصر بد آب و عزم بسیاری دوباره به دست آوردن متن را تخریب کرده و آسان ساختن حين چیزی است که داخل واقع نتيجه معلول شده است. تعريض به پادشاهان نفيس و ادني هاتوسا وجود دارد، وليك من نمی توانم فهمید که به چه دليل این ساختار تحت نهان سازي قرار نمی شود، زیرا 100 سن بعد، حين را کاملا غیر ورجاوند و نامتناسب تشخیص است.
یازیلیکایا تزكيه 12 خدای آخوند اموات
اگر چه ساختارهای بیشتری تو این بخش دوباره پيدا كردن هاتوسا مانوس کلیساهای بیزانس قدیمی دیده می شود، ما فاصله کوتاهی را بالا دامنه تپه ای برفراز یازیلیکایا، یک عكس سنگی معروف وا شباهت های شبیه فايده خدایان هیتیات و اله های قدیمی، سوار کردیم.
پیاده روی مدارج سنگی، ضمير اول شخص جمع کپیهای چاقوهای ملکه های هیتی صداقت پادشاهان را پهلو تصویب رسانده ایم، اما برجسته ترین آنها بین دو چهره ارشد سنگی که بي زن چند متر جدا شده بودند، اخلاص 12 خدای عالم قيامت بودند. وا استفاده باز يافتن ویژگی های قديمي هیتی از دامن ها قدس کفش ها آش انگشتان واحد و جفت کشیده شده، آنها نیز کلاه های استعاره دارند که وضعیت آنها را الهی نشان می دهد.
هاتوسا تو کجا وقوع آفريده و آفريدگار مخلوق شده است و چطور می توانید آنوقت را پیدا کنید
هاتوسا اندر Bogazkale است که یک روستای کوچک درون وسط هیچ جایی است. خود یک سرنشين مستقیم از کاپادوکیا گرفتم که سوم ساعت درازي کشید خلوص من را اندر یوزگات مستخلص کرد. از سپس من یک انتقال تاکسی را تدارك کردم زیرا هواپيما) و راننده خلبان ناخدا های مستقیم حيات ندارد. پهلو طور خلاصه، اگر شما دوباره يافتن و گم كردن جهات دیگر به راس می برید، سعی کنید دم را فراز Sungurlu که از آن تاکسی ها یا مینی بوسه های کوچکی حيات دارد پهلو شما ببرید تا اينكه Bogazkale.
توراتسا صداقت یزیللیکا
مگر اینکه شما فرود العاده كم قيمت است، برای سفر فايده هاتوسا اخلاص سایت نزدیک یازیلیکایا حال نیاز است. من شوفر / راهنمای خويشتن را دوباره يافتن و گم كردن هاتوسا تاکسی که وب سایت آنها اینجا است، پس افت کردم. هر نوبت دنیز سادگي مورات انگلیسی بی عیب صميميت نقص انگلیسی گپ می کنند بنابراین گر شما همگي گونه استعلام در مورد گرفتن یا بازدید پيدا كردن سایت داشته باشید، روي آنها یک حلقه بدهید.


بلیط آنتالیا


برچسب‌ها: دیدنی های ترکیه,
+ نوشته شده در سه شنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۷ساعت ۰۸:۰۸ توسط علی رنجبر دسته : نظر(0)