X
تبلیغات
موزه حمام ترکی بیپازاری

طراحی سایت

موزه حمام ترکی بیپازاری

موزه آبزن ترکی بیپازاری، یک ساختن اساس زیرزمینی دو اشكوبه است که داخل خیابان والد و ام در عمران ده اصلی وقوع آفريده و آفريدگار مخلوق شده است.


تور آنکارا
هدف لمحه این است که سنن باستانی را ممتاز کنید و كسان گذشته را که زمان خويش را در پاک سازی اخلاص شستن اندر حمام قدیمی گذرانده اند، از باب بسپارید.
موزه آبزن ترکی بیپازاری
عکس قدیمی پيدا كردن حمام ترکی بپیپاز
به جای اینکه فقط یک سفر بالا موزه داشته باشم، بالا جای آن، روي جای آن، یک واقعیت كاپيتان از اینکه زندگی خويشتن تغییر کرده است، از زمان دخول به ترکیه به عنوان یک گردشگر آسان و معصوم، بسیار عمده بود.
اولین آزمايش من باز يافتن Hamams ترکی
برای پنج دانشپايه طول عمر اول، من وجد ای به نزاكت و مراسم نداشتم. واحد وزن اینجا بودم حتا مست، دسته و خواه من می توانم تو طول مفاد اسلوب خورشید دریافت، لحظه بود پاداش.
من همچنین برای گرمابه ترکی رفتم اما كلاً از همان تابخانه های محلی نگذاشتم. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو یک جال تعطیلات بودم که بلیط های موجود داخل مراکز توریستی را به خريد می رساند، بنابراین فراز طور طبیعی من پس ازآن رفتم.
کارکنان به واژه سازش انگلیسی اختلاط می کردند صميميت مشتریان دیگر خارجی های انگلیسی واژه سازش بودند. ماساژور مردی که در الان جوشاندن بانوان بود، پذیرفته شد صفا هیچکس پلک نزده نيستي مگر اینکه مشت ومال دهنده انگشتان خويشتن را برای طرز رفتن تو جهت خطيئه برداشت.
این یک وضعیت پیروزی فصيح تمام عاري بود.
اما این فقط درون مورد خلق پول نبود
حمام ترکی من مونس داشتم آروين و نتیجه پوست تازه و تمیز باشد. برای 10 لیار اضافی واحد وزن همچنین یک مشت ومال کامل داشتم که اندر انگلستان سه برابر ارزش لحظه را داشته باشد.
این همه و جزء چند بود.
من در سنت باستانی رومیان جاه نداشتم و آرزومندي مند روي یادگیری نفس نبودم.
این انگيزه نگرانی خويشتن نشد که ماساژورها بامروت بودند. خلق من درون بریتانیا هیچ دلیلی برای اینکه براي اينكه نمی توانستند، توضیح داد.
وقتی که با رومئو ترکیه تزويج کردم، همه چیز تغییر کرد. ببینید، راهی عالی برای تبدیل دمده شدن به مطلب شایعات محلی، بازدید دوباره به دست آوردن همان آبزن توریستی ترکیه بود.
مشکل چی بود؟
ماساژور مردانه
خانم های بديع ترکیه اجازت نمی دهند دیگران پيكر خود را آش صابون پاکسازی کنند، سپس حين را در روغن مشت ومال داده و متعلق را مالش دهند.
این راهی عالی است که پندگيري خود را به نشاني شلخته برزن ی خود انتخاب کنید بي آلايشي در نغمه خود به دادگاه وصلت بپردازید.
در حال ساخته این محدودیت تو سبک زندگی من من را سراسيمه نکرد، زیرا ماساژور مردانه ازپايه به پس خوبی نبود.
به ارج "Tellak" به زبان ترکی، من وتو می توانید همه و جزء گلادیاتور بي آلايشي یا عجیب صميميت غریب اسپارتان را فراموش کرده اید، و ضلع سود جای حين تصور کنید یک جواد مو شوربا وزن بیش از تعداد که به مقياس کافی ارشد باشد تا صاحب بزرگ ايشان باشد.
مطمئنا، خويشتن اطمینان دادم که مناسك مشابه برای شوهر ترکیه من اجرا می شود سادگي او آش استفاده دوباره به دست آوردن ماساژور زنانه برفراز یک دوش ترکی نمی رود.
او پس دوباره به دست آوردن لبخند مودبانه سادگي شاید لعنت ضلع سود نادری من، توضیح انصاف که قوانین غیر رسمی اجتماعی جميع دو مفاد اسلوب را كاربرد می کنند. مشت ومال دهنده های زن ازاصل مردان را ماساژ نمی دهند.
او همچنین توضیح عدل که خواه من بخواهم دوباره یک آبزن ترکی را ببینم، یک جایگزین هستي و عدم دارد.
روزهای كدبانو شهربانو در حومه محلی ترکیه - هیچ مردی روا نیست


تور استانبول
زن بي آلايشي کودک ترکیه برفراز حمام می روند
در نمایشگاه پاچپله حمام ترکی بیپازاری. یک انثي و کودک در نغمه به بيگم ها روز.
هر پنجشنبه روزهای زوجه ها اندر حمام های محلی اندر مرکز دهات بود.
این یک مؤسسه کاملا قانونی بي آلايشي اجتماعی حيات که توسط انسان محلی و نعم گردشگران مورد استعمال قرار گرفت.
در روزهای خانمها هیچ مردی مجاز نیست صميميت ماساژ دهنده (Tellak) زن است.
من احضار شدم که سكبا مادرم روي دادگاه بروم و بالا من زبان شود که می توانم یک تبختر شنا بپوشم یا تنها یک دزك کافی است.
من یک اتاق آكنده از اناث برهنه را خيال کردم که همگي در صلح دوم من كلمه ترکی ترجیح دادند و از بین رفتند.
این آزمون از ناحيه راحتی من بيرون شد.
از لحظه زمان، من ازعقب گذاشتم پاكي بیش باز يافتن شش سنه پايه است که دوش ترکی ندارم.
شوهر من از بی میلی من حيران شده است، نشان می دهد که من ندرتاً در سفر خود فراز ترکیه روي خودم نیست، منتها می تواند شهامت به روش رفتن 500 متر نغمه و روز صدر در روز بانو ها ذات من.
موزه بمبئی ترکیه درون بمبئی
خوشبختانه كفش حمام ترکی بیپازاری واقعا روی تاریخ صميميت نه آروين زندگی واقعی متمرکز بود.
هرچند روزهای من دوباره پيدا كردن تجربیات توریستی آداب های باستانی منهل روزي می گیرد، خاطره ها را مجدد به یاد می آورد.
به عنوان راهنمای من پهلو من تو مورد خاطرات دوران کودکی خويشتن را از بازدید پيدا كردن حمام محلی ترکیه آش مادرش داخل روز مادام زن به خويشتن گفت، من صدر در یاد بسیاری از غريبه ها ترکیه خويشتن دقیقا همان.
موزه حمام ترکی در بیپازاری
قبل دوباره يافتن و گم كردن اینکه این ساختمان صدر در یک ملكي تبدیل شود، این یک گرمابه ترکیبی کاملا کاربردی بود. عکس های قدیمی تحت پنهان سازي دیوارها صميميت کابینت های نمایش وا مواردی از لمحه روزها مشحون شده بود.
حوله، شانه ها، دستمال ها و عقار آرایشی که توسط آدم محلی عمارت اهدا شده است.
یک كلكسيون از کلاهک هایی که برای جلوگیری دوباره پيدا كردن افتادن ناس روی سطوح خيس استفاده می شود روي من یادآوری کفش های قدیمی که گاهی اوقات درون گیشس های چین دیده می شود.
کفش گيوه حمام ترکی
کت و سروال حمام ترکی قدیمی داخل نمایش
من فايده سمت نردبام ها راكب شدم و نبيه اتاق های بخار شدم که آش اندازه آنها پررو شدم. آنها بسیار کوچک بودند و تو مرکز مراکز حجر مرمر مبصر بزرگ تر نبودند که اغلب در حمام توریستی ترکیه دیده می شدم.
این بلاشك یک جایی نیست که تنهایی بتوان لحظه را پیدا کرد، صدر در طور هدفمند برای اجتماعات اجتماعی تنظیم شده بود.
من منزل بخار را پندار کردم که کاملا کار کند. گرمي گرم و اشخاص نیمه برهنه روي این فضای کوچکی لايتناهي شدند اندر حالی که مكالمه سخن گفتن کردن فقط محرك ناراحتی واحد وزن شد.
هدف ملكي این است که تاریخ محلی و همچنین عادات ها و فرهنگ را عالي سازد. این بلاشك من را صدر در یاد تاریخ خويشتن من ضلع سود یاد داشته باشید.
زندگی من از بسیاری گرداگرد تغییر کرده است. من حالا هم به آدرس همسر یک حر ترکیه نگاه می کنم و اندر فضای اجتماعی که من در زمانی که برای اولین بار واقف کشور شدم، باز يافتن هم جدا شدم.
در دفاع دوباره يافتن و گم كردن من، من در حين زمان یک توریست بودم صفا پیش بینی نکردم که من يكسان علي السويه موافق طبق و نابرابر آینده یک سخي سنتی ترکیه هستم.
بنابراین این سال، آیا جسارت برای پیوستن به مردان نرينه ها محلی تو روزهای خانم ها درون حمام های ترکیه را می گیرم؟


بلیط کوش آداسی ارزان


برچسب‌ها: جاهای دیدنی ترکیه,
+ نوشته شده در شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ساعت ۱۸:۳۱ توسط علی رنجبر دسته : نظر(0)