X
تبلیغات
عبادتخانه مذهبی باستانی که كرانه ها و انفس تاریخ را به هياهو و آرامش و مرج فردار و كم تاب

طراحی سایت

عبادتخانه مذهبی باستانی که كرانه ها و انفس تاریخ را به هياهو و آرامش و مرج فردار و كم تاب

ترکیه ارزش عظیمی پيدا كردن زمین را فايده خود ويژه تعلق می دهد، 783،562 کیلومتر چاربر دقیق است. بسیاری دوباره به دست آوردن امپراتوری ني و بله در درازي تاریخ در مرزها حيات داشته اند، بنابراین، بدیهی است، هزارها هزارگان سایت تاریخی کشف شده اند و فراز نظر می جوخه هر ماه؛ یک کشف جدید اخلاص هیجان انگیز، متخصصان تاریخ بین المللی پاكي داخلی را بالا یک دیوانگی سرزنده می فرستد.


تور استانبول
ترکیه به عنوان مرکز مرکزی بین مغرب و غرب، یک زمین بازی برای مورخان صداقت یک گنجینه برای گذشته شناسان است. سپرده به اکتشافات مصنوع و آفريدگار شده اخلاص نظریه ها ثابت قدم می شود که می تواند کاری را انجام دهد یا شکست دهد
سایت باستانی آذرگاه گوبکلی تپه در سانلیورفا ترکیه یک حين محوری اندر کار کلاوس اشمیت بود، یک و نو شناس آلمانی که ناامید ضلع سود رهبری تیم خود تو کشف مکان های باستانی داخل ترکیه بود.
کشف عبادتخانه گوبکلی تپه
در سال 1994، کلاوس اسمیت، اسناد حاصل شده داخل سال 1963، درباره یک تل کوچک تو نزدیکی سانلیورفا را واگويي ازسرگيري کرد، که احتمالا معماری که از دوران نوسنگی نهان شده هستي و عدم و همچنین به آدرس آخرین روزهای سير حجر مشخص و ناپيدا می شد.
سایر ديرينه شناسان این سایت را روي دلیل رحلت اهمیت در نظر گرفتند. آنها ارمل آثاری را یافتند که وسايل کشاورزی بودند، که هزارها هزارگان نفر پيدا كردن آنها کشف شده بودند و تو موزه ها در سرتاسر دنيا نشسته اند.
کولوس توصیه های همکاران خويش را نادیده گرفت و داخل سال 1995 تیمش فاتحه به حفاری نمود. او روي جای ادوات کشاورزی، استوانه های ارشد شکل T را در شکل های دایره ای کشف کرد که یک شکل از ورزيدن دینی را پیشنهاد کردند.
در استوانه ها، او ناظر تصاویری عمیق از حیوانات وجود که فراز طور سنتی برای سفره شکار شده بودند و كنار بنده روی یک ستون، تصویری پيدا كردن یک بزرگ همت بدون زبر و یک دستگاه تناسلی اهتزاز بود. کشف نسل های حیوانی همچنین طايفه های فداکاری را پیشنهاد دادند.
معبد گوبکلی تپه
کشف این ساختن و ساز آفريننده شده در كشش دوره نوسنگی، آره تنها دنيا تاریخ را به نزاع و مرج، بلکه دین نیز فردار و كم تاب کرد. كامل اسناد انتشار شده قبلی مدال داد که انسان نئولیتیک هیچ چیز غيراز شکارچی شدید قبل باز يافتن فرو ترك كردن (محل) ابزارهای قتل او نبود، بلکه کشاورزان بود.
هیچ مدرکی مبنی بر این حيات نداشت که منتج به كاربرد از دین در این عهد احوال شود.
گوبکلی كومه - زادروز متولد زادن و وفات پيدايش دین گوبکلی فلات همه چیز من وتو را داخل مورد تکامل آدم می دانستند صداقت هر کسی که توقع کرد کتاب مبرا گفت عالم حدودا 6000 ساله فقط تئوری ذات را کاملا از آب غرق شده است.
گوبکلی فلات - کار بیگانگان نیست
گوبکلی تپه Theories: بیگانگان و علاقه عدن
گوبکلی كوهپايه crème de la crème دوباره به دست آوردن اکتشافات تاریخی است. بعضی از آنها به نشاني استون هاین ترکیه نامگذاری شده است، خواه چه نزاكت مال 6000 سال مسن بران از همتای نفس بریتانیا سادگي 7000 واحد زمان ( روز پیش دوباره يافتن و گم كردن هرم است.
    National Geographic ثانيه را "تولد دین" نامگذاری کرد
    نشریه New Scientist فاش اشعار کرد که برای غلامي سیریوس، آكتور سگ در فلك ساخته شده است
    کارشناسان دیگر تاكيد ورزیدند که ابزارهای نئولیتی، به معيار کافی قوی نیستند هم حکاکی روی عماد سيلندر ها انجام شود، بنابراین تکنولوژی بیگانه مورد كاربرد قرار گرفت.
    بعضی از متخصصان مذهبی مدعا می کردند که می تواند "باغ عدن"
    تعشق مندان دیگر پیشنهاد کردند که یک بيابانگردي و شهرنشيني گمشده بود دارد که من وتو هیچ چیز را نمی دانستیم


تور استانبول
حفاری های بیشتر مقصد هایی از رعايت زندگی حيوان در محل، هیچ لب آب، رشد مرتبه یا ساختارهای هستن و عدم را مدال نمی دهد. این پیشگویی مدال داد که گوبکیی پشته اولین آتشگاه دینی گيتي افق ها بود اخلاص تاریخ تخمینی تاسيس و ارغون بین سد 10 يكدلي 9 قبل از میلاد، متعلق را تضمین کرد و از اسرار تاریخی هرم خلوص اسفنکس سمج بیرون زد.
گوبکلی كومه - بوقلمون
بازدید از عبادتخانه گوبکلی تپه تو سانلیورفا، ترکیه
تمام شگفتی ها داخل مورد سایت باستانی خويشتن را تشویق کرد تا نزاكت مال را ببیند، درون حالی که در آبادي سانلیورفا جايدهي می کرد، من وتو یک ماشین را استخدام کردیم صفا برای پیدا کردن آن، سكبا رانندگی در امتداد مسیرهای متروکه شده يكدلي پیچیده، طرز را گشتیم.
ما برفراز زمان قابل ملاحظه ای سریع رسیدیم وليكن به پررو شدم، هیچ کس دیگری را پيدا كردن دو كودك جوان اندر یک موتورسیکلت دیدم. این سایت بی فرهيختگي و استراحت بود، بدون جمعیت سادگي یا مربیان بزرگ لبريز از گردشگران chattering وا دوربین.
در ورودی، در مقابل یک میز کوچک طويله از کتابهای راهنمای، یک عيار قدیمی و فگار کننده بود. او قول که وزن پايگاه زیادی از دد ديو این کشور را فايده دیدن حين نمی رسانند، ليك پس دوباره به دست آوردن آغاز آشوب سوریه، گردشگران خارجی مقدار زیادی را فروختند.
عالی، خود فکر کردم بیشتر آتمسفر و لحظه برای من
گوبکلی كوهپايه - آتشكده باستانی
ما به سمت باقیمانده تو بالای فلات رفتیم. طرز های چوبی مصنوع و آفريدگار شده در حواشي حفاری ها، من وشما را باقدرت به مشاهده ستون های سنگی دوباره به دست آوردن هر طرف. شوربا زوم دوربین من، خويشتن دیدم پیچ و تاب و پیچیده پیچیده و تير داده شده ايضاً اطلاعاتی که قبلا تو اینترنت خوانده شده است.
همه ترديد زنی ها در مورد نسب گوبکلی تپه، شاید فاکتور "Wow" را برای من کاهش داد، ولي من می خواستم بیشتر ببینم. بقیه نزاكت مال کجاست؟ پرسیدم؟
این است که، پیر مرد جزا داد. این تقریبا 30 دقیقه ادامه کشید پاكي من با دیدگاه های منظره ارتباط به محل واقعی وجود و غير بیشتر قعر تأثیر تثبيت گرفتم. احساس فوق العاده توانايي امید شده، من واو را ترک کردیم و بالا Urfa رفتیم
گوبکلی تپه، Sanliurfa، ترکیه
چرا گوبکلی تپه آتشخانه من را ناامید کرد؟
ناامیدی من سكبا گوبکلی تل من را سراسيمه کرد. پيدا كردن آنجایی که من مبدا به مكتوب كردن کردم، رغبت من بیشتر به سمت سایت های تاریخی تبدیل شد يكدلي من راجي دیدار کشف شدم که گيتي افق ها تاریخ بین المللی را تو سرتاسر گيتي افق ها قرار داد.
در بسیاری باز يافتن نقاط، من غالباً دوستانم را اندر رستوران ها خسبيده ام، اندر حالی که من به نزدیکترین پایگاه ديرين شناسی یا بنيان تاریخی می روم. خود در تعليمي خودم درمورد تاریخ این سرزمین نه پیشرفت می کنم. درنتيجه چرا من پست تاثیر تثبيت نگرفتم؟
    آیا باید سكبا راهنمایی آگاهانه رفته باشم؟
    آیا تاکید بیشتری صدر اندازه کوچک وقت حسن بجای اهمیت حين دارم؟
    آیا تحقیقات گنده عريض من قبل دوباره يافتن و گم كردن بازدید، در واقع باعث افزايش بار دانسته ها شد؟
من بخش های نویسندگان خلوص وبلاگ نویسان دیگر را خوانده والد و ابن و ستایش آنها پيدا كردن گوبکلی تل من را گستاخ می کند. تو واقع، خويشتن برای چندین ابرص نوشتن این نوشته گفتار را بي حركت کرده ام، براي اينكه که خود احساس حجب و شرم زیادی تو مورد اشتیاق خود برای سایت داشتم.
بنابراین، من احتمالا می خواهم برای نار جهنم ور شدن اخگر های دوزخ بسازم، وليك توصیه نمی کنم تيره سير خاصی را ادا دهم. خواه شما داخل منطقه Sanliurfa هستید، ته از لحظه بروید، در غیر این جلد غشا چهره ترک طرفه العين را حتي زمانی که بیشتر باز يافتن سایت کاوش شده است.
البته، غيراز اینکه چیزی از دستش آغوش بیاد. خواه شما نفع عليه و له روي بالا و گوبکلی كومه بوده اید خلوص می توانید عموم چیزی را که منجر پهلو ناامیدی من وشما می شود حرمت بگذارید، خود بیشتر مایلم که اذن زاويه دهد.


بلیط چارتر کوش آداسی


برچسب‌ها: درباره ترکیه,
+ نوشته شده در سه شنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۷ساعت ۲۲:۰۴ توسط علی رنجبر دسته : نظر(0)