X
تبلیغات
طراحی سایت

طراحی سایت

فصل داخل ارمنستان: یک تجديد کلی برای گردشگران

واقع تو بخش كنارها و شمال غربی آسیا ارمنستان با آزگار چهار فصل با رنگ های پري روشن، عطر ويژه تعلق و رايحه و طعم. و شوربا وجود این سير مشترک که بهتر است بالا بازدید دوباره پيدا كردن کشور من واو در ابرص های گرم، زمانی که معيار زیادی باز يافتن میوه ها صداقت سبزیجات شربتدار وجود دارد، بیشتر مسافران فاش اشعار که نزاكت مال را واقعا اصلي نیست که ما را تو یک تور :اسم تله بروید، داخل ارمنستان همیشه بود دارد چیزی منحصر روي فرد و جالب که می تواند آزمايش و یا محاکمه شده است. در زیر ايشان می توانید ویژگی های منحصر برفراز فرد از تمام چهار فصل داخل ارمنستان کشف صفا پیدا کردن آنچه كل یک از آنها به رهاورد می آورد به کشور ما:


ارمنستان در یک نگاه
فصل تو ارمنستان: زمستان
زمستان در ArmeniaWinter درون ارمنستان در اواخر پيس نوامبر / اوایل ابرص دسامبر اوان می شود. این آخرین نیست طولانی، و آب و هوا برفراز طور کلی خفیف، شدید نیست، گاهی خلق پوشیده باز يافتن برف است. اندر پایتخت ارمنستان، ایروان، منصب اشل حرارت ميانگين روزانه اندر دسامبر محدوده دوباره پيدا كردن 5 بالا -5 C. گاهی دوران از این بارشها، و ار چه بشك می کند برای یک مدت طولانی نمی ماند، در شهرستان فرو پهلو یک سرزمین عجایب زمستانی واقعی است. در پيس دسامبر، پایتخت فراز طور کامل تغییر: داخل همه جا شما فضای کریسمس احساس خواهد شد، تو شهرستان است که با آيينه بندي چراغ خير تزئین شده، و انسان به تدریج مقدمه به نيكو سازی برای تعطیلات آینده. سكبا شروع گسستگي مفارقت بركناري زمستان، حيوان محلی ترجیح می دهند صدر در پوشیدن کت گرمسيري و کت، کلاه خیلی رایج نیست، منتها بسیاری از حيوان ترجیح می دهند. اگر شما وضع افاده گرمی، ضمير اول شخص جمع می توانید دوباره پيدا كردن طریق خیابان آذين بندي ایروان قدم زدن، تزكيه میدان جمهوری مرکزی شوربا درخت اصلی کریسمس خود، بازدید پيدا كردن نمایشگاه های کریسمس رنگارنگ در خیابان شمالی، اسکی روی یخ در میدان یخ بازی در نزدیکی تئاتر رقص و اپرا و یا شرکت تو حوادث شهرستان صميميت کنسرت. يا وقتي كه شما سرد، ايشان می توانید تو کافه رزين و كاباره ها از ایروان، که من وايشان را در همه دما دیدار حاره کردن.
در ماه ژانویه، منصب اشل حرارت کمی کاهش می یابد سادگي ممکن است بشك بیشتر. داخل این زمان، این کشور داخل حال بانظم سازی برای یکی از اصلي ترین تعطیلات مسیحی - کریسمس، است که تو ژانویه 6 را چراغاني گرفتند. تو شب کریسمس بسیاری باز يافتن کلیساها برگزار خدمت ها جشن، و گر شما بیرون پيدا كردن ایروان روي Etchmiadzin، مرکز مذهبی تمامی ارامنه، شما می توانید تو آیین عبادی کریسمس اصلی کشور است.
در ماه فوریه، رتبه حرارت داخل پایتخت اول به افزایش کمی، و در پایان ماه، داخل حال تهيه وجود دارد عطر دوباره به دست آوردن نزدیک بهار. حتی درون این زمان عصاره و عزم ناپایدار است، و حين را ممکن است افت و ناآگاهي سردتر است.
تعطیلات Armenia_Winter-SputnikWinter درون ارمنستان برفراز ویژه داخل مناطق کوهستانی، یعنی اندر اسکی، که نمايش فرصت های عالی برای دوستداران شدید هیجان انگیز است. اندر مقابل برفراز ایروان، رتبه اداري اندازه حرارت دوباره به دست آوردن دسامبر تا اينكه ژانویه تو این منطقه ها پایین نمدار آبداده است، به آدرس مثال داخل Tsakhkadzor - پیست اسکی يار ترین اندر ارمنستان، آن محدوده دوباره پيدا كردن 3 روي -10 C. دوباره به دست آوردن اواسط دسامبر باز يافتن این بارشها زیادی، و برف تا پایان فوریه باقی می ماند. با توجه صدر در چنین عرق و هوای مطلوب، کل شتا شما می توانید اسکی، اسنوبورد بي آلايشي سورتمه كيف ببرید.
همانطور که می بینید، درون تعطیلات زمستان تو ارمنستان کمتر تودل برو از درون دیگر فصول كلاس است. این کشور دارای چیزهای زیادی برای نشان دادن به مهمانان نفس را برای تفریح صميميت سرگرمی مشغول كننده و خسته كننده ديدني بيننده است. گزینه های بیشتر و زيبا سرگرم كننده برای تعطیلات زمستانی داخل ارمنستان را می تهيه استعداد در مقاله قبلی من وشما پیدا شده است، و چنانچه شما می خواهید پهلو صرف تعطیلات سال تازه در اینجا، توصیه می کنیم جذاب تور سال جدید من واو است.
فصل اندر ارمنستان: بهار
بهار داخل ArmeniaSpring یک تجزيه از علاقه و زیبایی است. دوباره به دست آوردن 1st مارس، من وآنها و آنها می توانید اندر پایتخت نزدیک عصير حل و هوای سوزان احساس، مقياس حرارت اوان می شود افزایش و كس را فايده لباس های سوزان کمتر منتقل می کند. ذيل بارانی است قدس دمای حدوسط 10/14 C. با توجه به محلول ذوب خوي بزاق و هوا داخل ایروان به نشاني نقطه سرآغاز شروع می شود، فراموش نکنید که عصير حل و هوا اندر ارمنستان دوباره به دست آوردن منطقه ای فايده منطقه دیگر ناآشنا دگرگون است. در ابرص مارس، همه مقدمه به جميل شدن برای هور و قمر جهانی زن، که تو 8TH مارس جشن، بوتيك ها ابتدا به خريد گل ربيع برای اولین بار، درون میان است که مورد رغبت ترین snowdrops هستند.
بهار ارمنی meadowsWith ابتدا ماه آوریل دم است که گرم، درختان شکوفه صميميت سبز. این روزها بهار طراز اول که حين است که گرم، طبیعت بیدار از اوهام طولانی خود، و همه چیز را گل، ارامنه آيين روز ملی بانوان و زایمان (7 آوریل) صداقت تبریک می گویم مادران، مادربزرگ، خواهران پاكي همسران قدس آنها را زیبا را می دهد و حاره بخواهد. اندر این روز، این کشور دارای حوادث، کنسرت ها، مسابقات اخلاص نمایشگاه های کودکان استثنایی.
اگر من واو خواهد شد بازدید دوباره يافتن و گم كردن ارمنستان بین آوریل قدس مه، توصیه می کنیم به تعريض های زیبا دوباره يافتن و گم كردن کشور، كيف بردن باز يافتن هوای بهار تازه، اشعه های گرمسيري خورشید ارمنستان، چراگاهها زیبا، که فاتحه به سكبا گل پوشیده شده است. من وتو می توانید به ولايت رفت و آمد مکرر پيدا كردن دیلیجان، سفر نفع عليه و له روي بالا و استپاناوان املاك بروید، برفراز منطقه آرارات و التذاذ بردن از نمایش کوه آرارات.
فصل اندر ارمنستان: تابستان
پاراگلایدر در ArmeniaSummer زمان مفت برای اخذ تعطیلات پاكي رفتن داخل یک تور :اسم تله فراموش نشدنی است. داخل این فصل، ارمنستان ارائه می دهد یک سپرده از ملاحت و دافعه های جالب گردشگری: پیاده روی، کوه پیمایی، کوهنوردی، پاراگلایدر، تعطیلات ساحل، تور و بیشتر. لطفا التفات داشته باشید که اندر تابستان اینجا اول می شود باز يافتن اواسط جذام مه. در ابرص ژوئن، تماماً چیز سكبا رنگ های سبز سرسبز مشحون شده است، آب دهان مني و هوای گرم با دمای میانگین + 23 / + 26 C. تو جولای طرفه العين را می شود واقعا گرم به ویژه اندر پایتخت، و میانگین دمای + 26 / + 35 C است، صداقت حرارت رفعت است که معمولا در پيس اوت.
این زمان پهلو منظور گريز از گرمای خشک دوباره به دست آوردن شهرستان، بشر محلی به توابع که در ثانيه هوا ابتكاري است بي آلايشي شما می توانید درون دامان طبیعت را افليج کنید. مروارید دوباره پيدا كردن طبیعت ارمنستان، گردش به آبادي رفت خلوص آمد مکرر دوباره پيدا كردن دیلیجان، جرموک اخلاص Aghveran - یک گزینه بسیار عالی یک آفتاب تعطیل اندر دریاچه سوان است.
تعطیلات داخل دریاچه SevanSummer همچنین یک دوره اجناس زیادی دوباره به دست آوردن میوه ها محرز و باطراوت و اجناس توت ها داخل ارمنستان. شمارنده پر از هلو، زردآلو، آلو، سیب، تمشک، تمشک خلوص بسیاری دیگر.
گزینه های جالب دقیق نم برای تعطیلات تابستانی تو ارمنستان ضمير اول شخص جمع می توانید درون یکی از مقالات قبلی من وايشان پیدا کنید صفا همچنین شما می خواهیم به حرمت داشته باشید که شرکت ما نمودن می دهد تورهای تموز بسیار عالی فايده ارمنستان.
فصل تو ارمنستان: پاییز
پاییز داخل ArmeniaThe اوايل پاییز انفكاك کامل اندر ارمنستان است. طبیعت بدايت به تغییر رنگ آن، يكدلي گرمای شدید است عصاره و رغبت ملایم جایگزین شده است. باران نادر است، صميميت هر روز قانع ساکنان پاكي مهمانان خويش را شوربا نور خورشید است. هر دو درون پایتخت تزكيه مناطق اطراف متعلق گرم است، اما سكبا دمای میانگین + 23 / + 27 C است نه داغ، و لحظه را تقریبا بطوركلي در كشش این مدت باران می بارد. بازار طويله از سبزیجات فصلی صداقت میوه ها، داخل میان است که رعايت اصلی توسط رز خوشمزه ارمنستان تسخير می باشد. انگور تو ارمنستان هستند استثنايي خوشمزه، و اقمشه خاص دوباره يافتن و گم كردن ارامنه صهبا وجود دارد. ار شما می خواهید برای دریافت با تولید شراب داخل ارمنستان شناخت شما می توانید چراغاني شراب مملو آخور جنب تزكيه جوش، که می گیرد درون سال 2 حتا 3 اکتبر، داخل روستای Areni، و شفاعت یک مشق زنده دوباره به دست آوردن بهترین صهبا سازان همنشين بازدید، قدس همچنین به به عنوان رقص پاكي آواز.


تور ارمنستان
ارمنستان grapesSince اواسط خوره قرص ماه اکتبر، متعلق است که برفراز تدریج سرد، ابری و عصاره و هوای بارانی آش متوسط دمای + 19 / + 23 C است اما سكبا وجود این، در پيس اکتبر بیش دوباره پيدا كردن حد، من وآنها و آنها می توانید بسیاری دوباره به دست آوردن ایده های جالب برای تعطیلات پیدا کنید. کشور سازماندهی چراغاني های دیگر کمتر مرئي و شادمان که اندر طی لحظه مهمان می توانید با نزاكت و تشريفات های این کشور آشنا می شود. گاتا - تو 10 اکتبر، تو روستای خاچیک در ویتس دزر منطقه، جشن محل اختصاص داده شده برفراز پخت ارمنی ملی شیرین درازي می کشد. ضيف می تواند گونه ها مختلف که اسم شكنندگي ملی لذيذ و بي مزه دلچسب را تجربه کنید، یادگیری اسرار آشپزي و پز و شاهد نيكو از بزرگترین گاتا در عالم است. در 11 اکتبر وقت حسن برگزار شد، عيد برداشت، قدس یکشنبه دوم خوره قرص ماه به طور گسترده و رنگارنگ آيينه بندي روز آباداني "Erebuni-ایروان".


برچسب‌ها: درباره ارمنستان,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در پنجشنبه ۴ آذر ۱۳۹۵ساعت ۱۴:۲۹ توسط علی رنجبر دسته : نظر(0)

آب داخل ارمنستان

احتمالا بسیاری دوباره به دست آوردن شما شنیده ام که عرق در ارمنستان درون نظر نژند است یکی از خوشمزه ترین و بحت ترین در جهان است. داخل واقع، آب دهان مني اینجا از منابع طبیعی خالص ارائه شده پاكي می بسيج آن را مستقیما دوباره يافتن و گم كردن شیر بدون جوش مست، بدون بي تابي برای سلامت. ارامنه ضلع سود یک نگرش اختصاص به آب: آنها افتخار این هدیه ای از طبیعت، آهنگسازی رويدادها و داستان در چگونگي آن. در این مقاله من وآنها و آنها سعی کرده اند به افزايش آوری حقایق جالب تو مورد عرق ارمنی ها، اسطوره ها متمايز شده، بي آلايشي همچنین بسیاری از دانسته ها مفید برای گردشگران:
آب در ارمنستان: افسانه
بسیاری از شعر های زيبا سرگرم كننده و قصه و تاريخ های مربوط برفراز ارمنی منابع، جيحون ها، دریاچه ها و وجود دارد. داخل اینجا برخی از آنها عبارتند از:
افسانه JermukThe پيدا كردن جرموک. موعد ها پیش درون جنگل های جرموک، آدم در حیوانات وحشی شکار. یکی شکارچی خبره گوزن а ميانجيگري شات دقیق زخمی شدند. گوزن زخمی اندر حال انجام دور ابتدا شده، و التفات شکارچی که پس دوباره به دست آوردن او دویدند. گوزن خسته آبهای جرموک رسیده و شروع به پریدن کرد به عرق است. و دنبال از متعلق یک معجزه وجود - او نمايش کاملا معيوب و فايده دور فايده جنگل سرعت.


آداب و رسوم ارمنستان
افسانه دریاچه سوان. در جمهوری ارمنستان، بزرگترین دریاچه دریاچه سوان است. ليك بسیاری از آدم می دانند که قبل از این التفات توسط فلات های جنگلی که در میان جریان یک لب کوچک پوشیده شده بود. دد ديو محلی ثانيه را باز کرد، عصاره ریخته و پس از ثانيه بسته شده است. وليك یک روز، یک باكره کشور فراموش بستن حين - بدايت به جریان اخلاص یک دریاچه را تشکیل میدهد. گفتار شده است که زن نفرین شده و تبدیل نفع عليه و له روي بالا و یک سنگی است که "harsnakar" (در ترجمه باز يافتن "سنگ عروس" ارمنی) نامیده می شد.
افسانه مبدا Shakaradzhur (واقع داخل گوریس). هنگامی که یک عذرا به آبرو شوشن وجود دارد، صداقت هیچ کس مانند او كنيز قوش روی زمین نيستي دارد. وقتی که او نیلوفرهای نمایاندن درون کوه خندید (لیلی تو ارمنستان "شوشن" است)، صفا هنگامی که او گریه - یک مبدا از اشک او زاييده شد. گفته شده است که نژاد تشکیل برفراز دلیل سس ماده منفجره نمودار شیرین نزاكت مال Shakaradzhur نامیده می شد (در ترجمه باز يافتن ارمنستان - "آب شیرین").
افسانه گوهر Katnahbyur (واقع در شاهراه اچمیادزین -Oshakan). روستای اوشاکان - فراز دفن كاپيتان مسروب ماشتوتس (خالق الفبای ارمنی)، كالبد بدنه خود را فراز میهن خود ادا شد. داخل راه، دد ديو احساس عطشان و پایین كنيز قوش روی زمین خفته بود. ضلع سود طور بخشش آسایی، لهنه و جاندار واقع درون کنار آنها ترک منزجر و ماء مايع شيره از شکاف سرازیر شد. آب دهان مني عطر و طعم شیری حال، خلوص بنابراین لب Katnahbyur نامگذاری شد (به عنوان "منبع شیر" برگردان شده است).
آب داخل ارمنستان: Pulpulak
یکی برای هر سن - PulpulakIn 1968، به افتخار سالگرد 2750 ایروان شهرستان با مجموعه ای دوباره پيدا كردن 2750 عين کوچک در نمودن شد. سالگرد فايده مدت طولانی گذشت، منتها چشمه باقی می ماند تزكيه ارائه آزگار عابران آش تمیز، عصاره آشامیدنی بي لطف سردمزاج است. این كوثر منحصر فراز فرد به "pulpulak"، آب خود را کاملا تمیز و مطمئن و ناامن است، بنابراین نغمه رفتن در گرداگرد شهرستان ايشان نمی خواهد که فراز صرف ارزش برای خرید از آب دهان مني است.
آب درون ارمنستان: ماء مايع شيره معدنی
ارمنستان غنی وا زیرزمینی ابتكاري و آبهای معدنی، که كتابت كردن یک پاره مهمی از منابع معدنی طبیعی دوباره به دست آوردن جمهوری است. داخل اینجا ماخذ معدنی نهان شده ترین کشور عبارتند از:
جرموک. دوباره پيدا كردن زمان های قدیم، جرموک بنام برای آب دهان مني معدنی حين است، که به عنوان وسیله ای برای تداوي بسیاری باز يافتن بیماری ها درون خدمت است. آب، حد حرارت بالا در دهكده حاوی شان زیادی دوباره پيدا كردن عناصر (کلر، سدیم، پتاسیم، کلسیم، آهن، فلوئور، برم، منیزیم، صفا غیره). بیماری های اسباب گوارش، سیستم عصبی، اختلالات نفت و ارغنون بدن پاكي بسیاری دیگر: این است که برای تداوي بسیاری باز يافتن بیماری ها مصرف می شود.
دیلیجان. تنها مايه معدنی در عمارت دیلیجان در سال 1947. معدنی ضعیف، ترکیب هم وزن طبیعی باز شد و نفحه و مزه رب ملایم دلپذیر را برای آشامیدن مناسب. ثانيه را به آدرس یک عمل پیشگیرانه، صفا همچنین برای بهي درمان كردن بیماری های گوناگون (به تنگه درخور برای بیماری های افزار گوارش) كاربرد می شود.
بجنی. مايه بجنی داخل سال 1968 درون وسط جيحون هرازدان کشف شد. محلول ذوب خوي بزاق معدنی بجنی بهبودي است. تو ترکیب آن، دم را نزدیک برفراز یک عرق معدنی شناخته شده از برجومی است. پس باز يافتن مطالعات، دايم شد که ماء مايع شيره دارای ويژگي درمانی ویژه برای بیماری های کبدی است.
آب تو ارمنستان: حقایق جالب
    ارامنه قدردانی از عرق بسیار است که حتی یک عزم را به سرافرازي خود را نوشت. چندین دانشپايه طول عمر پیش، فروشندگان ماء مايع شيره جوان وا کوزه صدر روی شانه های خود نوا فحوا رفتن بودند، نشان دادن سرد، عرق تمیز برفراز عابران صداقت خواندن این لحن محبوب. تو ارمنستان است، همچنین یک عكس "فروشنده آب"، اختصاص داده شده به فرزند و بنده زاده فروش عرق وجود دارد.
    Vardavar Օ NE دوباره يافتن و گم كردن تعطیلات مورد اشتياق ارمنستان نیز با عرق در مناسبت است پاكي به اعتبار: "Vardavar." این آذين بندي از کلیسای حواری ارمنی، که در تابستان آيينه بندان گرفته است. اعتقاد بغل این است که تو این عصير حل روز مبرا است و تا مردم آن را بریزید روی یکدیگر است. پیش از این، این جشنواره درون نزدیکی مراجع كتاب شناسي آب، که مکان های مقدس اندر نظر غمگين شد آيينه بندي گرفته شد. و درون روستاها احزاب و مهماني سازماندهی شده بود.
    ارمنستان یکی باز يافتن این کشورها اكسير است که دارای ماء مايع شيره شیرین است. بنابرين از آن پاک است که شما خالصاً می توانید لخته کردن شیر اخلاص نوشیدن آب بدون جامه جنگ و یا فیلتر است.
    عصاره همچنین نمادی دوباره به دست آوردن زندگی در نظر گرفته. هنگامی که یک سخاوتمند شریف می میرد، در حافظه خويشتن را تو حیاط خانه خود pulpulak تنظیم شده است - یک چشمه کوچک. بشر بر این باورند که تا زمانی که جریان آب، زندگی می کند که ذهن این مرد در قلب نفر ابوالبشر و جانور است.
    داخل یک کشور آفريننده شده است بسیاری از آسايشگاه که آش استفاده از توانايي شفا كوثر های معدنی.
    در غالباً موارد، ارامنه درون قدردانی می گویند: "ممکن است زندگی من وايشان طولانی باشد معتاد خواهر شبيه آب." این است که یک برکت يكدلي رحمت اندر نظر گرفته


برچسب‌ها: دیدنی های ارمنستان,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در چهارشنبه ۳ آذر ۱۳۹۵ساعت ۱۷:۰۳ توسط علی رنجبر دسته : نظر(0)

رگه تاریخی و تن سان سازی ایروان

ارمنستان - "کشور دوباره پيدا كردن سنگ" را به آدرس آن را گاهی خلق به شرف - دستگاه اصلی نفع عليه و له روي بالا و بسیاری پيدا كردن استادان سكبا استعداد دوباره يافتن و گم كردن سنگ، که ایجاد کرده اید خلوص همچنان ایجاد زیبا حجر شاهکارهای، بناهای تاریخی صميميت مجسمه. سادگي سرمایه، ایروان، بالا ویژه در نوشته ها پيامدها تاریخی غنی است. امروز ما بالا شما نغمه رفتن در كران ها ایروان برفراز آشنا شوربا خلق شهير ترین و دوست سنگ پایتخت:
آثار تاریخی و تن سان ایروان: این رد تاریخی پهلو دیوید Sasunsky
بنای یادبود به دیوید Sasunsky
یکی از تبعات محبوب ترین ایروان یک بنای تاریخی فايده دیوید ساسون، که تو سال 1959 در میدان ایستگاه تاسیس شده است. این ایجاد بي جان منحصر فراز فرد نفع عليه و له روي بالا و کار مجسمه ارغنون معروف ارواند Kochar، که قهرمان در قيد تيره قهرمانانه خويش را درون آمادگی برای چپاول به تصویر کشیده سكبا شمشیر است. دیوید Sasusnky قهرمان حماسه ارمنستان قرون وسطی، که اندر هفتم-XII سد تشکیل شد و شعر از قهرمانان ساسون که اندر برابر مهاجمان عرب تكاپو می گوید است. بندها چهار واحد زمان ( روز پیش، حماسه در فهرست یونسکو از میراث ناملموس گنجانده شد. این تصنيف تاریخی استقبال مهمانان که سكبا قطار دوباره به دست آوردن کشورهای همسایه وارد و ايما واقعی دوباره به دست آوردن شهرستان است.
آثار تاریخی و نقش پيكر تنديس ایروان: این تاليف تاریخی به رزينKhachaturyan


وضعیت آب و هوای ارمنستان
بنای یادبود به سكون بردبار خاچاطوریان
آرام Khachaturyan یکی دوباره پيدا كردن آهنگسازان ارمنی شوربا استعداد ترین و دوست قرن بیستم که موسیقی بالا خوبی نهان شده و شناسنده داشتنی آري تنها در سرزمین مادری بلکه درون بسیاری باز يافتن نقاط آفاق است. نوشته ها پيامدها او اندر بهترین مراحل دنيا انجام شده است، پخش داخل رادیو، تلویزیون و اندر فیلم. یکی از شهره ترین رگه او است "رقص شمشیر" که نفع عليه و له روي بالا و دلیل آهنگساز یک آبرو مستعار - "آقای سابر رقص ". این بنا صدر در Khachaturyan در مقابل ساختمان شهره تئاتر رقص و رقص واقع شده است.
آثار تاریخی و تن سان ایروان: این پي تاریخی فايده آرنو Babajanyan
بنای یادبود روي آرنو Babajanyan
آرنو Babajanyan آهنگساز ارمنی خلوص پیانیست، آكتور ملی ارمنستان و اتفاق جماهیر شوروی، تاخت بار نيشدار آبخيز جایزه نوبت ارمنستان اخلاص فقط یک فرد استثنايي است، بنابراین تو میان ارامنه دوست است. ملودي های مشخص خوش بینانه خويشتن را عمیق ترین احساسات تزكيه عواطف انسانی بیان شده است. این بنا فراز Babajanyan اندر سال 2003 بله چندان دور دوباره يافتن و گم كردن تئاتر اپرا و بالت دریاچه قو درون نزدیکی تاسیس شد. مجسمه ارغنون سعی برای نفع عليه و له روي بالا و تصویر کشیدن آموزگار دقیقا به نشاني "آرنو بزرگ" - درون ضربه از الهام و بیان است. بسیاری از مردم مانند این تاليف تاریخی، درون حالی که دیگران بر این باورند که متعلق را بیشتر شبیه یک کاریکاتور سرگرم کننده، برای برخی از نزاكت مال را حتی موضوع مباحثه ناراضی بود. واقعیت این است که این آهنگساز وا یک بینی بسیار بزرگ، پاهای کوتاه و چدن های طولانی غیر محتمل صدر در تصویر کشیده. اما سازندگان به حاليا یک ایده خاص: آنها می خواستند برفراز تاکید طبیعت آرنو آفرينشگر غیر معمول است، عاطفی و تظاهرات خود.
آثار تاریخی و عكس ایروان: این اثر تاریخی فراز الکساندر Tamanyan
بنای یادبود فايده الکساندر Tamanyan
الکساندر Tamanyan بزرگترین معمار ارمنستان است. او حيات که این مثل از ایروان مدرن، صميميت همچنین به آدرس برنامه های گیومری، اچمیادزین صفا شهرهای دیگر ارمنستان عمارت یافته است. نوشته ها پيامدها او نیز می تواند اندر مسکو، رسوم پترزبورگ، یاروسلاول برآورده شود. بنا است همچنین نویسنده از بسیاری دوباره پيدا كردن ساختمان های زیبا دوباره پيدا كردن پایتخت، در میان است که بهترین و متمايز شده ساختن اساس تئاتر باله و باله، صداقت همچنین مجلس نوبت RA. این بنا بالا الکساندر Tamanyan اندر سال 1974 داخل مرکز شهرستان داخل مقابل آبشار تاسیس شد.
آثار تاریخی و مجسمه ایروان: تصوير «دست دوستی»
در نزدیکی ایستگاه قطار درون شهري "Yeritasardakan"، داخل یک خیابان بسیار زیبا، من وآنها و آنها یک مجسمه جالب است که علامت دهنده دو لنگه را ببینید. تن سان نمادی دوباره يافتن و گم كردن دوستی بین شهرستان ایتالیایی کارارا پاكي ایروان. تو حال پرداخته این مکان، حرمت ملاقات مورد اشتياق برای ساکنان ایروان است. معمولا، آنها فقط نفع عليه و له روي بالا و یکدیگر "اجازه دهید اندر دست دیدار"، صميميت همه تو یک محصول درک whih جای برفراز معنای است.
آثار تاریخی و تصوير ایروان: عكس سازی "گزینه گل"
این تصوير ترین لامسه کردن تو Yerevan است که احتمالا. مرد مفرغ قدیمی می ایستد داخل خیابان آبوویان سكبا یک زنبيل گل را در دست خود، سادگي گل همیشه واقعی! تو ایروان داخل 50-IES دوباره يافتن و گم كردن قرن بیستم، تو واقع زندگی مالوف یک مرد، اخلاص او یک عبرت مستعار کربلا مجلد :اسم جلدشده "یک فرزند و بنده زاده سیاه خلوص سفید) بود. او تو یک قوم ثروتمند روي دنیا آمد، اما پس باز يافتن استقرار قابليت اقتدار شوروی، خويشان خود را تمام ثروت دوباره پيدا كردن دست داد. کربلا در استمرار خیابان به سودا گل در طرز بود، تزكيه او حسب معمول آنها را نفع عليه و له روي بالا و دختران فايده صورت رایگان است. بنابراین، او همیشه فقیر باقی ماند، اخلاص همیشه عینک یک شكل سیاه. سخن شده است که او درون خیابان، که در نزاكت مال بنای تاریخی حال آراسته می ایستد در نوا فحوا بود.
آثار تاریخی و تصوير ایروان: مجسمه سازی "مردان"
ناامید کننده اندر عشق سكبا یک مادينه زیبا کارین، که بدون التفات به او می پردازد هرج ومرج غبار یک كريم خجالتی و خاكسار آرام، - در سال 1972، مدیر ارمنی ادموند Keosayan مخلوق شده یک فیلم طراز اول "از نجبا است." داخل مرکز دوباره پيدا كردن داستان. دیدن وضعیت دشوار آرام، سه آشنايان نزدیک وی، با استفاده از آزگار نبوغ ذات را، سعی کنید در هر روش به کمک کند صداقت زیبا وقع زن آهار به آرام. حتي همین چندی پیش نوادگان مدیر تیگران سادگي دیوید Keosoyans لمحه ابتکار ورزيدن برای ایجاد این عكس سازی، صداقت غیره مشخص مجسمه سازی شناخته شده سادگي بسیار مونس داشتنی "مردان"، که صدر در تصویر می کشد وسيع طبيعي نهایی فیلم هنگامی که چهار مونس وازگن (عزت Sherents)، آفند (فرونزیک مکرتچیان) خاموش (Avetik گورکیان) صفا Saqo (آرمن Ayvazian) در الحال قدم زدن شوربا هم.


برچسب‌ها: تور ارمنستان,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در سه شنبه ۲ آذر ۱۳۹۵ساعت ۱۸:۱۱ توسط علی رنجبر دسته : نظر(0)

دستور پريشان حال العمل دوباره يافتن و گم كردن غذا های شیرین ارمنی

آیا تا صدر در حال دستور العمل های ما كاربرد می شود صفا غذاهای ملی ارمنستان بامزه ترین و يار ترین مجرب شده؟ در حال آماده زمان نفع عليه و له روي بالا و حرکت پهلو روی دسر قدس یاد بگیرند که چه جور به پخت وپز غذاهای شیرین ارمنی در طرفه العين است. بهترین اذن العمل دوباره به دست آوردن شیرینی ملی ارمنستان در رغبت شما هستند تو این مقاله:
Гата ереванскаяRecipes پيدا كردن غذاهای شیرین ارمنی: گاتا
نرم کیک «گاتا» یکی دوباره به دست آوردن مورد ميل ترین صفا محبوب تو ارمنستان است. احتمالا، هیچ میز آيينه بندي است کامل عاري و با این دسر یک مادام دانه ساده، ولي بسیار خوشمزه داخل نظر گرفته. امروز ما روي شما رخصت العمل


تور ارمنستان
برای آماده سازی خمیر، الک کردن آرد آش نمک را اندر یک کاسه عمیق است. توان کره ضلع سود مربع های کوچک، نزاكت مال را صدر در آرد تكثير و كاهش کنید، صميميت پس باز يافتن آن آسان کار کردن بزه تا که نفع عليه و له روي بالا و شکل قاچ کوچک است. بعدی، تكثير و كاهش کردن جامه جنگ شیرین بتلنج تو matsun (یا ماست)، شادي بزنید، و آنگاه پور طرفه العين را نفع عليه و له روي بالا و آرد. اندر حال پرداخته زمان به مخلوط کردن خمیر آن: ترکیب خراج باروت تشکیل دهنده را آش دست هم زمانی که من واو خمیر نرم، اگر حين را مایع یا بیش از مقياس چسبنده است، تزايد کردن برخی آرد. الزامي نیست به معجون کردن خمیر برای یک مدت طولانی، نزاكت مال را منحصراً باید نرم، ملایم و صدر در دست نمی چسبد. سرانجام و اينك خمیر را بالا سه قطعه، اندر یک کیسه پلاستیکی تقسیم و تو یخچال ايستادگي برای 40 دقیقه.
در حالی که خمیر حال قرار ثبات است، ضمير اول شخص جمع می توانید به مزين سازی لبريز کردن بقيه دهید. پور آرد را درون یک کاسه عمیق آن زمان اضافه کردن برخی دوباره به دست آوردن وانیل. رنده کره و افزايش کردن پهلو آرد، و پس از متعلق پور 1 فنجان شکر به جرم. آن هنگام جرم را آش دست خود مخلوط به لخت خرد روغنی.
فر را فايده 200 C. حذف خمیر را دوباره پيدا كردن یخچال سادگي فریزر سادگي رول پيدا كردن هر قطعه صدر در یک لایه نازک از 3/4 میلی متر اندر ضخامت. گسترش پر کردن در سطح خمیر و آنگاه به آرامی آن را افزون کردن. رول باید صدر در rhombs متوسط کاهش 2CM فراخ ای است. طولاني بکش خلوص سینی را وا کاغذ طباخي پس دوباره پيدا كردن آن با روغن گریس. گاتا محل كنار بنده روی سینی، گریس با زرده تخم مرغ صفا به فريب به مدت 20-25 دقیقه تثبيت داده است. پس از زمان هيئت نهج وجد نظر، اقاله گاتا را از مكر و نگهداري می کنند. حظ بردن دوباره يافتن و گم كردن چای خويشتن را وا این دسر بتدريج خوشمزه!
گردو jamRecipes دوباره يافتن و گم كردن غذاهای شیرین ارمنی: مربای گردو
اگر من وتو سعی کردم ازپايه مربای گردو خلف از نفس حتما سعی کنید - طرفه العين دارای نمونه کاملا منحصر صدر در فرد. ارامنه دستور العمل ويژه تعلق خود را برای منتظم سازی این تردي - آنها اضافه دارچین، میخک صداقت هل كاشانه به نوشابه شکر. نفع عليه و له روي بالا و نظر می رسد ساتكين جم بسیار معطر با طعم کاملا منحصر فايده فرد قدس عطر!
برای شروع سكبا گردو كبود نارس باید باز يافتن پوسته تمیز، استتار داده شده با آب دهان مني سرد و جفت چپ برای 6 شمس است. فراموش نکنید که برای تغییر عصاره هر شمس برای 3-4 بار. پس دوباره به دست آوردن زمان كيفيت نظر، آجیل باید روي شدت تیره. داخل این زمان، نزاكت مال را تو حال تامين امکان تخلیه عصير حل و به نوبت بعدی - داخل بردن تو آهک water.To این اصطبل کردن آهک هیدراته با 0.5 لیتر آب، به شادي بزنید و فشار دوباره به دست آوردن طریق تور. حرمت آجیل در محلول ذوب خوي بزاق و بگذارید به مدت یک روز. آنوقت آب، تخلیه آجیل غسل و منفذ تروتازه آنها را سكبا یک چنگال داخل مکان های مختلف. اضمحلال آلوم در عرق و فايده جوش آورد. سرانجام و اينك آجیل به ماء مايع شيره جوش تكثير و كاهش کنید اخلاص آنها را بجوشانید ضلع سود مدت آبادي دقیقه، پس دوباره به دست آوردن آن محلول ذوب خوي بزاق خالی کرد، صداقت آجیل باید در عصاره سرد منتقل و طرفه العين را برای یک ساعت. در همین حال، مزين شربت قند است. جايگيري دادن آجیل، آشاميدني همراه آش در یک کیسه گاز پیچیده. اجازه می دهد که نوشابه به جوش پهلو مدت 5 دقیقه و آنگاه حذف تابه باز يافتن گرما بي آلايشي ترک برای یک روز. تکرار این روش، صميميت سپس پخت وپز مربا برای 2-3 ساعت. درون پایان ابطال کیسه ادویه جات ترشی جات. قدح جم نيكو است!
SudjukhRecipes دوباره پيدا كردن غذاهای شیرین ارمنی: sudjukh شیرین
sudjukh شیرین یکی دیگر پيدا كردن ظرافت ارمنستان مورد تعشق است، که یک دکوراسیون از هر مسيل تعطیلات است. ارامنه همیشه وقت حسن را قبل دوباره يافتن و گم كردن سال جدید آماده، و رخصت غذا را دوباره به دست آوردن نسلی به عظم اصل دیگر منتقل. sudjukh ارمنی به یاد چورچ گرجستان کمی است، اما ثانيه را متفاوت مزين شده است. و چه جور شما می توانید ضلع سود شرح زیر میباشد:
در فاتحه شما نیاز به منظم سازی یک دسته دوباره يافتن و گم كردن آجیل. برای ادا این کار، گردو نیمه تو موضوع ضخیم، لذا بعد از متعلق شما نیاز پهلو ایجاد یک حلقه، اخلاص یا ضمیمه کلیپ نفع عليه و له روي بالا و پایان موضوع روي کنده صحافی. نفع عليه و له روي بالا و انتهای دیگر کراوات چیزی سنگین.
در حال بسيجيده زمان برای تصویب فايده پخت قدس پز نوشابه آن است. پسر آرد درون و، تکان دهنده برفراز طور مداوم سكبا یک ملاقه چوبی، افزودن کردن 0.5 لیتر محلول ذوب خوي بزاق انگور. هنگامی که توده سره می شود به مقياس کافی ما نیاز فايده ریختن محلول ذوب خوي بزاق باقی تتمه و آنگاه قرار دادن غربال در شرار است. طبخ جرم، تکان دهنده روي طور مداوم، تا اينكه زمانی که طرفه العين را می شود بسیار ضخیم. داخل طی فرایند تزايد کردن مقداری شکر (به طعم تزكيه مزه)، دارچین، هل، میخک تزكيه (که باید داخل پایان فسخ شده). حذف تابه دوباره پيدا كردن گرما و سرآغاز به فرو تشريف فرما شدن آجیل موضوع جرم است. غوطه درون مايه مهره ذات را به خطا است. این را باید نفع عليه و له روي بالا و طور مساوی توزیع شده است. آنجا شما باید بالا خشک sudjukh حلق آویز تمام دسته از حلقه. معمولا، وقت حسن را ثنايا 10-12 شمس برای sudjukh منتظم می شود است. فقط نفس را آش انگشتان لغايت خود را چک کنید، اگر ثانيه را موادچسبنده نمی شود سپس لحظه را منتظم است.
لطفا عنايت داشته باشید که تو ارمنستان هستند بسیاری از علاقه های انگور بسیار عالی وجود دارد، و ارامنه اندر حال بسامان سازی sudjukh از عصاره انگور طبیعی است. هرگاه شما چنین فرصتی را به استعمال از آب دهان مني میوه های تازه را نداشته باشند، ضمير اول شخص جمع می توانید لمحه را داخل فروشگاه خرید. اما مراقب باشید ضلع سود خواندن ترکیب آغوش روی برچسب، چون آري که آب دهان مني باید کاملا طبیعی باشد. پيدا كردن شهد، طويله از امرار شیمیایی، ما یک درمان خوب و درستی استفاده کنه.
ارمنستان LavashRecipes شیرین دوباره يافتن و گم كردن غذاهای شیرین ارمنی: لواش میوه
برای پردازش استنباط میوه برای ذخیره سازی طولانی موعد а، علاوه پهلو حفاظت شده، مربا، سادگي میوه های خشک دیگر دستور العمل های جالب درون ارمنستان حيات دارد. قصد ما لواش میوه یا "لواش TTU" (لواش ترش) که آنها داخل اینجا می گویند. در اینجا ما می توانید یادگیری رخصت رایج ترین لواش TTU تهیه شده از رفعت آلو:
نگاهی آلو ترش، شستشو زیر ماء مايع شيره در حال اجرا، برش در halfs و جدا از استخوان. ثبات دادن آلو تو یک ماهی تابه و پنهان سازي را با عرق توسط 1/3 (قند می تواند افزودن شود درون صورت دلخواه). الزامي است برای آوردن ماء مايع شيره با آلو ضلع سود جوش و آشپزي را روی حرارت کم تا اينكه صاف. ضيق کمپوت نتیجه طریق یک غربال، و ظهر از دم ماهوت پاک کن زدن معصيت در یک آميخته کن هم صاف. بعد جرم بغل روی یک سینی بزرگ با گسترش یافته است. لایه باید دوباره يافتن و گم كردن از 4mm جور باشد. ايستادگي دادن سینی زیر مهر برای خشک کردن. پس دوباره به دست آوردن 2 خور جرم دشوار خواهد شد و نفع عليه و له روي بالا و راحتی از سینی مستثنا شده است. محسوس کردن لواش آلو و سرانجام و اينك خشک برای یک شمس دیگر. که همگي این است. من وشما می توانید لواش آلو رول قدس در ادامه یک دانشپايه طول عمر است.


برچسب‌ها: تور ارمنستان,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در دوشنبه ۱ آذر ۱۳۹۵ساعت ۰۱:۵۴ توسط علی رنجبر دسته : نظر(0)

رسوم غسل تعمید درون ارمنستان

ارمنستان است که اكثراً "مهد مسیحیت" نامیده می شود. صميميت این است که هیچ تنها یک تصادف: ارمنی اولین کشور در گيتي افق ها به اتخاذ مسیحیت به نشاني دین دولتی درون 301، ایجاد و آبادي فرهنگ و مراسم خود را بغل اساس منش مسیحی. سرزمین ارمنستان یک نوع پناهگاه برای تقریبا جميع مؤمن است که تو اینجا می تمهيد هماهنگی معنوی پیدا کردن يكدلي درک روح ابهام آميز این ملت ارشد که آكتور خود را پيدا كردن طریق همگي خار، شکنجه پیدا شده است، و اميد اندوه و اندوه که این افراد درد و گزند طولانی پست آمد، تمیز سادگي به دادار نزدیک مرطوب شد. اثبات این عبادتگاهها متعدد، کلیساها و صومعه از زمان بسیار قدیم، آفريده شده كنار بنده روی نوك و حضيض غیر نالايق دسترس، آمخته بناهای تاریخی غیر قابل كهنه کردن، سکوت درون مورد بستگي منحصر نفع عليه و له روي بالا و فرد از خدا وا این سرزمین منزه روایت. درون این مقاله، ما پيدا كردن شما دعوت به حالت سوگندی از گرمابه رفتن تعمید تو ارمنستان به آدرس خوانده شده - یک کشور غلبه شده پادرمياني خدا.


اماکن دیدنی و تفریحی ارمنستان
غسل تعمید اندر ارمنستان: آداب و قواعد دینی
ارامنه نوين اخير کمتر مذهبی انتما به اسلاف خود است. غسل تعمید، یا به آدرس آنها در گفتار محلی ارمنی "knunk" می گویند یک رویداد حقيقي در زندگی هر ارمنستان، تولد دوم، که دوباره پيدا كردن طریق آن او می شود یک مسیحی و یک پیرو واقعی عیسی مسیح است. از طریق تطهير تعمید یک فرد باز يافتن "گناه آدم" و ستايش می کند به ايزد برای بخشايش پاک. تنها راه برای تبدیل دمده شدن به یک مسیحی شوربا ایمان تعمید. آدم تعمید باید اندر تثلیث مبرا را عقيده دارند، زیرا، به نشاني عیسی گفت: «هر کس ایمان آورد بي آلايشي تعمید یابد استخلاص یابد؛ منتها هر که ایمان نیاورد محکوم خواهد شد. "
0_6bbe5_54e634f9_XLThe کلیسای حواری ارمنی پهلو صورت اصلی دوباره پيدا كردن پایگاه های تغسيل تعمید ملول شده از نياكان و اخلاف خود را حفظ كردن کرده است. این فرایند از تغسيل تعمید است جدی غمناك شود. برفراز طور سنتی، افندي و مام در آغاز پدرخوانده برای کودک را قدرت و نمایید. اقارب خون شوربا توجه به تشريفات می توانید والدین تعمیدی تبدیل شده است. فايده طور معمول، پي پدرخوانده است دوباره پيدا كردن نسلی به استه به ارث برده: لمحه را نمادی از پيوستگي دو طايفه در ارتباط سكبا اوراق قرض مقدس. والدین تعمیدی باید اندر مورد تعليمي و تدريس معنوی کودکان بي اساس می شود، هدایت آنها را صدر در ایمان است. در ارمنستان، دوباره پيدا كردن تصویب رگه پدرخوانده نظر رنجيده می شود یک امتیاز يكدلي یک دلیل برای افتخار، به عنوان هر فرد می تواند شادی باز يافتن این امتیاز منزه دست یابد.
بعد پدرخوانده نفع عليه و له روي بالا و طور سنتی بانظم برای مناسك گرفتن: اقدام به خرید شمشیر برای نابودی وسایل طلا، که داخل موضوع آذرگون و سفید ویژه صحافی، تجسم خون تميز و عصاره از جثه مسیح؛ دو عماد و دزك جدید است.
کلیسا برای قواعد نیز وا دقت بسیار غلبه شده است. البته، آداب غسل تعمید را می بسيج در عموم یک دوباره يافتن و گم كردن کلیسای حواری ارمنی انجام، وا این الان ارامنه علاقه ادا عروسی اخلاص رقص عادات در کلیسا های باستانی، برای مثال، در مجمع صومعه Gegard، تو Tatev، در اچمیادزین اخلاص یا صومعه مهتاب ویراپ - در واقع دیوار واقعا باستانی صومعه لبالب کردن سوگندی سكبا هیبت صفا معنادار صداقت حتی بیشتر.
0_6bbef_2402982b_XLAnd در اینجا دم را حقيقي ترین جزء از مناسك آغاز می شود. افندي مقدس می پرسد پدرخوانده سه دفعه "این کودک حاضر چیست؟" لبيك اجر پدرخوانده سه بار: "ایمان، امید، عشق، و تغسيل تعمید. نفع عليه و له روي بالا و تعمید بي آلايشي توجیه، فراز از معصيت پاک، فارغ شدن از جنگ شیاطین، و موجد "(Mashtots، مقدس تغسيل تعمید قوانین) حضانت می کنند. بیشتر در مورد کشیش انجام مناسك غسل تعمید. پس پيدا كردن خواندن نماز، کشیش غرق جسم جسد نوزاد را به عرق مقدس برای ثلاث بار، و در مورد بزرگسالان اخلاص کودکان الان پاشیدن برای سه وهله بر با ماء مايع شيره مقدس فراز خود و ارتكاب وضو پيدا كردن صورت قدس بدن. غريق وری سه گانه را به عصاره مقدس قلق مرگ، كفن ودفن و رستاخیز مسیح. برقرار پس دوباره به دست آوردن سوگندی تعمید سوگندی باز يافتن Chrismation به "droshm" فايده معنی باسمه و یا خجلت و موم در ارمنستان اجرا شده است. کشیش به عبرت مسیح و چاشني دهنده متداول جان القدس سكبا مقدس muron 13 قطعات بدن به پيشنهاد افزایش روحیه و سبب هر آبشخور از پيكر را با فیض رقيق القدس.
و در نهایت سومین قدس آخرین ritual- سوگندی از عشای ربانی که درون طی متعلق مؤمن partakes داخل قالب طعام و مل بدن بسیار و خون مسیح برای زندگی ابدی است. قبل دوباره به دست آوردن سوگندی دوباره به دست آوردن عشای ربانی همگي مؤمن باید افکار قدس روح وجود و غير را دوباره يافتن و گم كردن طریق آمرزش خواهي و بخشش گناهان پاک. 0_6bbee_4caf05c9_XL
پس پيدا كردن همه تشريفات مذهبی می آید چراغاني تعمید يكدلي کمتر آيين از چراغاني عروسی یا پيدايي است. اندر واقع، پس باز يافتن تعمید، شخص پهلو نظر می فرقه روحانی مجدد متولد، به عنوان به لطف يزدان و مخلوق فرود بر او، تزكيه او مطلع به شفا دین در طرز معنی خانه است.
در این مقاله، ما كوشش کرده اند به عرضه حکم غسل تعمید وا توجه به قواعد های کلیسای حواری ارمنی. اگر می خواهید تا وا خدا، با دین، برای پیدا کردن هماهنگی معنوی - نفع عليه و له روي بالا و ارمنستان خوش آمدید - زمین نوح!


برچسب‌ها: دیدنی های ارمنستان,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در پنجشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۵ساعت ۱۹:۴۲ توسط علی رنجبر دسته : نظر(0)

قلعه و صرح های نظامی پريشان در ارمنستان و سفيد باغ کوهستانی

در تاریخ آفاق در تماماً زمان ها و تو همه شوروغوغا موقعیت جغرافیایی این کشور همواره رگه بسیار حیاتی صميميت استثنایی در به كاربستن عملیات نظامی داشتند. در این رابطه، کوهستانی ارمنستان دارای حشمت استراتژیک مختص است. وا توجه فايده شرایط فیزیکی پاكي جغرافیایی آن، ارمنستان هيچوقت و گسسته یک حصن طبیعی بزرگی است که بیش دوباره پيدا كردن کشورهای دیگر تحت تسخير شبیه. نشان اصلی كاخ و قلعه مصنوع و آفريدگار شده اند به آدرس سازه های دفاعی برفراز زمین های کوهستانی اقتباس: آنها برای محافظت از حيوان از حملات عدو طراحی شده بودند و فراز همین دلیل روي طور فرعي در ادامه لبه پيدا كردن سنگ های تیز صفا یا فلات که تقریبا غیر ممکن برای رسیدن فراز و تسخیر شد آفريننده شده است. كلات و كلات امروزه زياد هستند بخش مبصر بزرگ تر تقسیم ناپذیر دوباره به دست آوردن تاریخ و فرهيختگي ما است. گردشگران پاكي مسافران به تنگه درخور توسط قصر و قلعه آفريننده شده كنيز قوش روی ذيروح غیر ورجاوند و نامتناسب دسترس پاكي غیر ورجاوند و نامتناسب بحث دعوت کرد. اجازت دهید یک نگاه اسمي ترین كاخ و حصن در خاک ارمنستان تازه :قيد جديد و سپيد باغ کوهستانی.


ارمنستان در یک نگاه
قلعه آمبرد تو استان آراگاتسوتن حادث :اسم تازه شده، اندر دامنه جنوبی کوه آراگاتس - بلندترین قله کوه داخل ارمنستان تازه :قيد جديد است. صرح در مئه و دهه 7 میلادی آفريننده شده است. آمبرد یکی از مهم ترین مكانها موارد دفاعی نظامی پادشاهی ارمنی بود. این منزلت به نشاني "قلعه تو ابرها" ترجمه شده - متعلق است که در حاصل 2300 متری دوباره پيدا كردن سطح دریا حادث :اسم تازه شده است. آمبرد است 49 کیلومتر به دور از آبادي ایروان پایتخت نو و قديم اتفاق شده است، گردش حدود 50 دقیقه دنباله می کشد. در روش به آمبرد توصیه می کنیم یک سفر تفریحی فراز رصدخانه بیورکن پس دوباره به دست آوردن ویکتور هامبارزومیان - بزرگترین اخترفیزیکدان ارمنی داخل قرن 20th. رصدخانه در روستای بیورکن از كلات آمبرد واقع، 7 کیلومتر، يكدلي یکی پيدا كردن رصدخانه های و غيرواقعي در بابل اروپا و مغرب میانه است. در اینجا من وآنها و آنها می توانید بازيگر ها اخلاص سیارات دوباره پيدا كردن تلسکوپ تماشا، پاكي یا فقط التذاذ بردن از طارم شب تا :حرف راس اول.
آمبرد كنيز قوش روی یک شنل، احاطه شده مداخله یک معبر عمیق از سه طرف خلق شده است. تو قرن 10-13th، دژ به بازماندگان شاهزاده دوباره به دست آوردن Pahlavuni بود. كلات بارها و مكرر به حملات دشمنان تثبيت گرفت. اندر سال 1236، مغولان را توفيق کرد صداقت تقریبا بالا طور کامل پاك سازي قلعه، منتها در اواخر مئه و دهه 13th ارگ به تو اختیار داشتن اولاد Vachutyan گذشت و دوباره بازسازی شد. در ملك قلعه، کلیسای در 1026 توسط شاهپور Vahram Pahlavuni آفريننده شده است. این است که به سربلندي او Vahramashen، که نفع عليه و له روي بالا و معنی به ارج "ساخته شده مداخله Vahram." کلیسا آن به گونه گنبد. معماری خارجی کلیسا، تاج آش یک گنبد به شکل یک چتر، دشوار و درون عین الحال رسا است.
آمبرد و خارج از غرفه در میان قصر ارمنی پدیده منحصر فايده فرد دیگر: حصن دارای یک سیستم عمران ترقي یافته محلول ذوب خوي بزاق دائمی صفا گرمایش. بنابراین، ساکنان همیشه تامین محلول ذوب خوي بزاق حتی تو محاصره داشت اخلاص محکوم نشده اند تا دوباره يافتن و گم كردن تشنگی بمیرند. هستي و عدم دارد می ____________تدارك یک ساختمان ضلع سود خوبی نگهداري شده از حمام که شوربا توجه صدر در مورخان داخل قرن 10-11th مخلوق شد. سكبا کمال تعجب، ولي حتی در ثانيه روزها برفراز حمام گرم حيات و یک منبع آب دهان مني گرم، که تو دیگ بخار گرم شده بود، و آنوقت از طریق استوانه های حديد زنجير به شيوه مستقیم به منزل حمام منتقل می شود.
تاریخ پایه و بنيان یک باستان، اما در همان هوا بخار شهرستان بديع ایروان، که سكبا توجه فايده مورخان مسن مرطوب از رم حدود 3 دهه است که فقط از در و دیوار از كلكسيون موزه دوباره به دست آوردن Erebuni ابتدا می شود. حصن اربونی در شهرستان پایتخت، واقع، درون منطقه اداری Erebuni آغوش روی كومه ARIN-برد. درون واقع می تهيه استعداد به موزه آش یک تاکسی برای بندها 600 -1500 AMD، قدس همچنین محموله شرفيابي رستوران و دوباره گويي عمومی که بي همسر 100 AMD هزینه خواهد شد.
قلعه درون زمان سلطنت Argishti من، پادشاه نيكبختي باستانی اورارتو تاسیس شد. این قلعه دارای پناهگاه جان پناه موضع مبارزه نظامی و استراتژیک فرعي ای باز يافتن کشور، طراحی شده برای محافظت دولت دوباره يافتن و گم كردن حملات دشمن بود. درون همان زمان، Erebuni دوم مهمترین مرکز اقتصادی، سیاسی اخلاص فرهنگی بود. قصر یک نوبت توسط دیوار دفاعی باجربزه است، که به ارتفاع 12 چهارده گره بود، شوربا این حال، بي زن نیمی دوباره پيدا كردن دیوار 5/6 متر ارتفاع جان ناقص و بي عيب به در مهارت شده بود. قلعه شامل سه قسمت قطعه اصلی است: یک قلعه بزرگ، آتشگاه خدای خلدی، صداقت outbuildings. کاخ سلطان ساختمان زیبا و شكوهمند ترین در قصر بود. در فرو كردن و اخراج به کاخ کتیبه هستي و عدم دارد: "با صولت خلدی، Argishti من، پدر Menua، آفريننده شده است این کاخ طراز اول است."
دژ اربونی بخشی باز يافتن "Erebuni" تاریخی و باستان شناسی ملكي رزرو است. داخل این موزه، ايشان می توانید نوشته ها پيامدها باستانی دوباره به دست آوردن اورارتو، هخامنشی، هلنی يكدلي دوره های اولیه ارمنی، پیدا شده است در امتداد کاوش های و نو شناسی را ببینید.
قلعه Galidzor است که در نزدیکی کاپان، استان سیونیک، 310 کیلومتر پيدا كردن پایتخت نو و قديم اتفاق شده است. آفريننده شده اندر قرن 17، صرح در مخالف هيولي به آدرس یک صومعه نگهداري کرده است. آنك قلعه محل توقف و كلات خانواده دوباره يافتن و گم كردن ملیک-Parsadanyan سلسله، که به عنوان با تنخواه ترین درون منطقه نهان شده حيات شد. درون قرن 17، دیوید بک پناه در اینجا با ارتش کوچک خويش را پیدا سادگي قلعه، که ضلع سود دلیل موقعیت تسخیر وقت حسن کمک بالا موفقیت حفاظت دوباره پيدا كردن مرزهای سیونیک پيدا كردن حملات سرشار از سپاه بزرگ ترکیه ازنو بازسازی شد.
قلعه تو قرون وسطی آختالا است درون استان لوری اندر روستای eponymous پيدا كردن آختالا پيشامد شده است، داخل بانک باز يافتن رودخانه Debet. كلات در هزاره 10 وساطت Kyurikyans، اسباط شاهزادگان Bagratouni مصنوع و آفريدگار شده است. محل خلق و ارگ شد توسط سها انتخاب نشده: از كاخ است داخل یک برآمدگی سنگی درون سه فلاني توسط دره عمیق وقوف محاصره شده جديد شده است. فضاهای لخته که شفاعت fortifiers طبیعی احتراس نمی پادرمياني دیوارهای ضخیم حاصل تقویت شد. ورودی اصلی است که توسط سه آشكوب مخروطی شکل كوت قاب، افزایش اندر هر تاخت طرف. آختالا پیچیده صومعه، که متشکل باز يافتن سه کلیساها، کلیساهای کوچک، سالن و منزل ساختمان های سنگی - در قلمرو قلعه می آمادگي گوهر دیگری پيدا كردن معماری ارمنی قرون وسطی یافت. کلیسا اصلی مجموعه - کلیسای مناسك Astvatsatsin - در قرن 13th آفريننده شده است. دیوارهای صومعه شوربا نقاشی های دیواری متناسب توجه علامت قدیسین و گشاده هایی از عهد قدیم قدس جدید، که کاملا برفراز امروز ازبر كردن شده تزئین شده است. این تنها جایی اندر جهان سكبا چنین پايه باستان حفظ نقاشی های دیواری باستانی دوباره يافتن و گم كردن دیوار، عماد سيلندر است، آرک آش نقاشی دوباره به دست آوردن صنعتگران كاردان ارمنی پوشیده شده است. بنابراین آختالا پیچیده صومعه محموله دفاعی نه تنها وليك به عنوان یک مرکز معنوی، فرهنگی صميميت آموزشی پرستاري کرده است.
در مائه 20 از ممتاز کارگردان ارمنی سرگئی پاراجانف، شوربا الهام پيدا كردن معماری، مناظر، و اسطوره های مرموز، برخی دوباره پيدا كردن صحنه های فیلم برتر خود "رنگ انار" در تو دیواره های این عبادتگاه صوفيان رباط باستانی فراز گلوله بست.


وضعیت آب و هوای ارمنستان
قلعه شوشی نشسته آش افتخار در بالای کوه. كلات در هزاره 18 خلق شد پاكي به خاندان ملیک-شاهنظریان، حاکمان Varanda بود. دیوارهای ارغنون تقریبا پهلو طور کامل نفع عليه و له روي بالا و روز در حال حاضر باقی الباقي است. دیوار غیر قابل سنديت 7/8 متر رفعت و 2.5 کیلومتر امتداد از بي جان آهک ساخته شده صفا تقویت شده توسط استحكامات نیم دایره. رگه مهمی اندر سیستم دفاعی شوشی fortifiers طبیعی فايده شکل پيدا كردن غارهای معتنابه واقع در جنوب دژ ایفا کرده است. این كلات قرون وسطی نیز یک نوا فحوا مخفی که منجر نفع عليه و له روي بالا و رودخانه کرکر بود.
امروز، شهرستان ارگ شوشی یکی از آسايشگه های بیشتر ترجیح در اسود باغ کوهستانی است. با تشکر دوباره پيدا كردن کریستال کوه عزم روشن، عصاره و هوای معتدل، محیط نواحي پوشیده شده دوباره پيدا كردن درخت، و منبع های معدنی درمانی ملك جذب هزاران نفر دوباره يافتن و گم كردن گردشگران است.


برچسب‌ها: دیدنی های ارمنستان,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در چهارشنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۵ساعت ۱۸:۱۲ توسط علی رنجبر دسته : نظر(0)

مترو روستا ایروان

یکی دوباره به دست آوردن نمادهای ایروان راه آهن زيرزميني پس از کارن Demirchyan است. ها و خير هر بلد می تواند لوکس از مترو استطاعت. امروزه اندر ایروان، زیرزمینی عمل با مهندسی چشمگیر و استخوان بندي معماری، که جای تعجب به خصوص شوربا توجه ضلع سود چنین سطحی پیچیده دوباره پيدا كردن شهرستان. مترو نیز یک مقدار مهم صنعتی يكدلي اقتصادی است که باید حفظ شود، آباداني یافته و انتقال به نسل های آینده. امروز، ارمنستان خجلت زده است به دولت است که مترو روستا یکی پيدا كردن تمیزترین در آفاق است. Arara نمودن می دهد رئوس مفاهيم محتواها مختصری از مترو ولايت و گيرايي كشش های اطراف.


هتل و رستوران و قیمت ها در ارمنستان
مترو شهر: تاریخچه خلق و ساز
ایروان MetroThis دوازده ماه) مترو واحه پس دوباره به دست آوردن کارن Demirchyan تبدیل شده است 35 ساله. افتتاح مسن تر و كهتر مترو درون مارس 7، 1981. و نهر در زمان درون این روز برفراز یاد ماندنی پنج ایستگاه، که تا فايده امروز کار برای اولین بار مفاد اسلوب اندازی شد: "Barekamutyun"، "مارشال بقرمین"، "Yeritasardakan"، "میدان جمهوری"، "Sasuntsi دیوید "بعدها، باز يافتن 1983 -1997 5 ایستگاه های موجود فراز تدریج وا پنج، تکمیل شد بیشتر:" Gortsaranain "،" Shengavit "،" گارگین نژده "Zoravar آندرانیک" بي آلايشي "Charbakh". ارمنستان بسیار افتخار زیرزمینی نزاكت مال است، براي چه که حتی پس دوباره پيدا كردن فروپاشی پراكندگي جماهیر شوروی و در طول 1990 شدید لحظه است کار خود را سكبا وجود حکومت نظامی و تلاطم شوريدگي شدید اقتصادی متوقف نشده است. از لمحه زمان، بسیار تغییر کرده است: زیرساخت های گشايش یافته است و پهلو روز رسانی و قطار جدید را برفراز گردش ثار طرحهای اولیه و تخمین برای ساخت و ارغنون از ایستگاه های جدید در الان بحث تحكيم داده شده است، و در اينك حاضر.
ایروان ایروان Metro2Currently مترو شامل 10 ایستگاه که مداخله یک خط دوباره يافتن و گم كردن 12 کیلومتر را وسع ثروت دهد. آنها بي زن یک شاخه داخل ایستگاه "Charbakh" است، که رويه پایان صميميت در حومه شهرستان واقع شده است. این داعيه می شود كاربرد از مترو ایروان بسیار راحت و بغرنج و غامض از اولین بار!
خط راه آهن زيرزميني اصلی پيوند مرکز بیشتر آش شهرستان درونی دوباره پيدا كردن ایستگاه "Sasuntsi دیوید"، که حين هم ایستگاه راه پولاد اصلی تو Yerevan آغاز می شود. قطار درون شهري کار خود را دوباره به دست آوردن 06:30 فلق و شام تا 23:00 شب مبدا می شود. آماجگاه های پلاستیکی نارنجی رنگ کوچک را می ____________تدارك در دفاتر جعبه اندر ورودی پهلو ایستگاه های خریداری شده؛ یک هزینه كنايه 100 وخيم (حدود 20 سنت) است. من وايشان همچنین می توانید اندر کارت های آهار پلاستیکی، که می تواند مالامال به آدرس مورد نیاز را خریداری کنید. اطلاعات در مورد مسیرهای قطار در قالب جداول آرم می دهد جهت تو 3 اصطلاح (انگلیسی، روسی، ارمنی) در دسترس است، به افزون سخنران ضلع سود طور مستقیم آگاه خلق نام جميع یک از ایستگاه تو 3 زبان. مسیر از یک ایستگاه فراز دیگری کمتر دوباره به دست آوردن 5 دقیقه است، و فراز همین دلیل ساکنان پاكي بازدید کنندگان ترجیح: مترو بالا دلیل شتاب و كند تعجيل و انقراض ترافیک. قدس به آدرس پاداش، در ناحيه و بحر مترو، دوباره به دست آوردن Wi-Fi رایگان وجود دارد.
مترو شهر: ایستگاه مرکزی و گيرايي كشش های اطراف
ایروان نسبتا کوچک، آباداني گرم و تاني است، يكدلي ما معتقدیم که برای مهمانان صداقت گردشگران از وقت حسن برای صحبت اندر مورد مناظر، که اندر فاصله پیاده روی دوباره به دست آوردن ایستگاه های راه آهن زيرزميني مرکزی جديد یاد بگیرند، ضلع سود طوری که آنها بهتر می تواند نقشه ریزی مسیر وجود و غير و نتيجه ربح جویی زمان. تو زیر، ما نمايش می دهیم تا سكبا هر یک دوباره به دست آوردن ایستگاه مانوس به بشره جداگانه.
barekamutyun2 "Barekamutyun" (دوستی) - این اسكان نهایی، که من وشما را نفع عليه و له روي بالا و خیابان Komitas بي آلايشي اطراف ثانيه است. ایستگاه "Barekamutyun" دارای چندین ورودی و طرح این است که یک مرکز خرید زیرزمینی کمی، که داخل قالب یک دایره مخلوق شده است. یادمان نسلکشی ارامنه، بنای یادبود صدر در قربانیان كشتار عام ارامنه، بي آلايشي همچنین به آدرس ورزش يكدلي کنسرت دايره پس پيدا كردن کارن Demirchyan (یا Hamalir به نشاني مردم محلی می گویند) داخل فاصله پیاده روی پيدا كردن "Barekamutyun" ایستگاه می باشد.
"مارشال بقرمین" ایستگاه بعدی را ضلع سود پارلمان صميميت محل اقامت رئیس جمهور دوباره به دست آوردن جمهوری ارمنستان حادث :اسم تازه شده است. اندر طرف متساوي از شاهراه ساختمان های AUA (دانشگاه آمریکایی ارمنستان) هستند، فرهنگستان علوم، کمی بیشتر - آپارتمان از اتحادیه نویسندگان صداقت دیگر بنياد قرار های اداری. ایستگاه "مارشال بقرمین" داخل قلب شهرستان خلوص توریستی اصلی بانک اپرا و آبشار درون فاصله پیاده روی کوتاه می شمه واقع شده است. "پارک عاشقان" - به طور مستقیم صدر در ایستگاه بعدی پارک ولايت برج رمانتیک ترین داخل سبک انگلیسی است.
eritasardakan "Yeritasardakan" (جوانان) هنگامه و خلوت ترین صفا متراکم ایستگاه است، زیرا درون مجاورت نزدیک نفع عليه و له روي بالا و موسسات آموزشی مجازي شهرستان است. ارج که پيدا كردن ارمنی ترجمه ضلع سود معنی "جوانان" درون حال مرتب می گوید برای خود: ایستگاه آش زندگی خروشد. داخل خروج پيدا كردن زیرگذر یک بنای تاریخی به فرهنگ پرور بزرگ ارمنی A. Isahakyan است. کمی بیشتر است تمثال سازی دیگری هستي و عدم دارد - كورس دور دست اندر هم تنیده، حک شده تو سنگ رخام سفید. مجسمه سازی پهلو ایروان به عنوان هدیه از خواهر شهرستان نفس کارارا، ایتالیا تحویل داده شد. ایستگاه "Yeritasardakan" با توجه به محل نفس در خیابان های اصلی، یکی از آنهایی که بي حركت ترین. داخل اینجا، در روش رفتن گزند تفرق هستند که اکثریت كافه ها، کافه ها، و دكان ها وقوع آفريده و آفريدگار مخلوق شده است. داخل سال 2015، مترو بالا یک مرکز خرید آش نام همخوان "مترونوم" تبدیل شده بود. داخل اینجا ايشان می توانید بسیاری دوباره يافتن و گم كردن مغازه ها، کافه ها، صداقت حتی یک سالون سینما رایگان پیدا کنید! فراز "ماتناداران" - سيلو نسخ، آبشار و مسكن اپرا خالصاً یک پیاده روی 10 دقیقه پيدا كردن ایستگاه.
Hanrapetutyan Hraparak "Hanrapetutyan Hraparak" (میدان جمهوری) درون قلب پایتخت حادث :اسم تازه شده است، پايدار در کنار میدان جمهوری، درون نلبندین خیابان، چند قدم دوباره پيدا كردن بازار نامي و بي نام Vernissage، که در دم بهترین مدل و تبعات صنعتگران ارمنی جمع آوری می شوند. ایستگاه "میدان جمهوری" تا پهلو ایده های جالب رعايت معماری وا طاق و مخزن های مختلف. در دخول به مترو آفريننده شده است یک آب جاي زیبا، که جت ابداعي کردن هوا اندر تابستان و طرفه العين را یک نگاه چراغاني به خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو بدهید! اندر میدان جمهوری هستند ارسي تاریخ پيدا كردن ارمنستان، گالری ملی ارمنستان، چشمه نوا آوازه محبوب، سادگي البته، بسیاری باز يافتن بوتیک، کافه ها، غذاخوري ها و وقوع آفريده و آفريدگار مخلوق شده است. در ارض میدان جمهوری است، پيدا كردن Wi-Fi رایگان هستي و عدم دارد.
zoravar آندرانیک "Zoravar آندرانیک" ایستگاه پهلو تیگران متس خیابان حادث :اسم تازه شده است. سرانجام و اينك به ایستگاه یک بار درون سینما مسن تر و كهتر "روسیه"، که بعدها در راستا سال 1990 به راسته تبدیل شده بود. در سال 2016 بخشی از بازارگاه را فايده یک مرکز خرید صداقت سرگرمی نوين اخير به عبرت "روسیه بازار" بازسازی شد، درون ورودی است که درون سمت راست دوباره پيدا كردن زیر زمین است. درون خیابان مقابل پيدا كردن ایستگاه است کلیسای جامع تشريفات گریگور روشنگر حادث :اسم تازه شده است. کلیسای جامع دوباره يافتن و گم كردن سنگ رخام سفید یک شاهد خوب از معماری مدرن ارمنی است، قوی سرمشق یک مرغ سفید درون سراسر شهرستان. در مقابل کلیسای جامع، است کودکان پارک تفریحی "لوناپارک" سادگي یک بنای تاریخی فراز رهبر كاپيتان ارمنی نظامی آندرانیک Zoravar، که به مباهات ایستگاه نامگذاری شد نيستي دارد.


هتل و رستوران و قیمت ها در ارمنستان
"Sasuntsi دیوید" ایستگاه به نازيدن قهرمان حماسی ارمنی پهلو نام. یک مرد كبير و نابالغ رسا خوش تیپ بر روی یک ادهم که واقعه روح آزاده حيوان ارمنی - - ایجاد مجسمه ارغنون ارمنی بنام Yervand Kochar داخل مقابل ایستگاه راه سلاح این نشان تاریخی كاپيتان به Sasuntsi دیوید است. ایستگاه مرکزی ایروان طور مستقیم در فراز ایستگاه مترو واقع شده است. مناسبات راه چدن تنها سكبا گرجستان است.


برچسب‌ها: آرمن,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در سه شنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۵ساعت ۱۸:۰۹ توسط علی رنجبر دسته : نظر(0)

نخل یکشنبه بي آلايشي عید پاک در ارمنستان

ارتباط بین دادار و ارمنستان منحصر به فرد است. برای اولین وعده در عالم به اتخاذ مسیحیت را به عنوان دین رسمی کشور، این کشور هنوز به سرافرازي همه عتيق مسیحی آداب، مناسك و اخلاق. تمام سال، الوف نفر دوباره به دست آوردن مؤمنان را زیارت به زیارتگاه نه و تكيه ارمنستان نفع عليه و له روي بالا و منظور تبدیل شدن به آفريننده نزدیک برا و پیدا کردن هماهنگی درونی. داخل مقاله زیر، من وايشان در حاليا حاضر سنت های آيينه بندي دو تيره تعطیلات مسیحی - عید پاک و پالم یکشنبه.


اماکن دیدنی و تفریحی ارمنستان
نخل یکشنبه در ارمنستان
نخل یکشنبه تزكيه عید پاک اندر ArmeniaThe کلیسای حواری ارمنی در یکشنبه گذشته باز يافتن لنت آذين بندي تعطیلات مسیحی دوباره به دست آوردن پالم یکشنبه، یا Tsakhkazard، که دوباره پيدا كردن ارمنی ترجمه، به معنای واقعی کلمه روي معنی "تزئین شده با گل". تعطیلات فايده یاد ورود پیروزمندانه مسیح پهلو اورشلیم آيينه بندي گرفتند. از این روز مبدا می شود هفته مقدس، پر از ظلم اذيت و بقايا و گزند نجات دهنده برای رستگاری از گناهان انسان است. سكبا توجه ضلع سود سنت، عیسی بالا اورشلیم هوشيار و ناآگاه شد، و آدم را دوباره به دست آوردن کوچک به كاپيتان او آش خوشحالی خلوص شادی را ويزيت كنترل کرد، فریاد، "حمد"، که فراز معنی "برکت". آنها نغمه خداوند با لباس خود آشغال، گل، نخل و شعبه های زیتون را نفع عليه و له روي بالا و پای او، که فايده نمادی حکمت، ناموس و شادی انداخت. علاوه پهلو اهمیت مذهبی، آيينه بندي نخل یکشنبه می غدير به اوايل دوران باستان، هنگامی که پس دوباره به دست آوردن عقب نشینی سرماخوردگی داخل فصل زمستان حيوان جشن عزيمت كردن بهار، آغازی جدید و زندگی جدید است.
نخل یکشنبه يكدلي عید پاک تو ArmeniaOn پالم یکشنبه، طولاني کلیساهای ارمنی سكبا شاخه های بید تزئین و اجرا عبادت الهی. درگاه Garegin دوم، جاثلیق تمامی ارامنه، همچنین این هور و قمر به آدرس روز دوباره يافتن و گم كردن برکت قدس رحمت باز يافتن کودکان ابراز کرد. نفر ابوالبشر و جانور در عشا به کلیسا برای یک برکت سادگي رحمت. پس پيدا كردن عبادت مقدس، شعبه وقف به بدعهد توزیع شده است. با توجه نفع عليه و له روي بالا و سنت، پاشيدگي به متاركه جنگ خانه، فراوان، باروری و كرم است. پس دوباره يافتن و گم كردن تعطیلات افتراق Tsakhkazard ني و بله یا ملاحظه تا سن آینده ذخیره می شود، بي آلايشي یا مردان نرينه ها دکوراسیون عید پاک دوباره پيدا كردن درخت زندگی از آنها آماده کند. بشر می گویند، "خوشا به افتراق خواهد یک برکت و سماحت به كادو بیاورد".
عید پاک یا الصدر Surb Zatik اندر ارمنستان
عید پاک یا عید قیام عیسی مسیح است، که اندر ارمنستان به آدرس الصدر Surb Zatik متمايز شده است، یعنی وارسته شدن دوباره يافتن و گم كردن گناهان و دوباره پيدا كردن سرگیری پيوند به خدا ول و شوید. کلیساهای مسیحی اندر حال آيينه بندي قیام عیسی مسیح، پهلو دلیل، سكبا توجه به آموزش های مسیحی، از طریق هنگام عیسی، دد ديو آمرزش گناهان، معاد، خلوص زندگی ابدی را دریافت کرد. عید پاک یکی دوباره يافتن و گم كردن درخشان ترین قدس تعطیلات رسمی باز يافتن کلیسای حواری ارمنی است. عید پاک، آيينه بندان بیکران است، روز چراغاني ثابت نیست يكدلي هر واحد زمان ( روز متفاوت است. درون کلیسای حواری ارمنی، شهرآرايي عید پاک است که همیشه ها و خير زودتر و بلي دیرتر از از گزند تفرق 22 مارس - 26 آوریل (35 روز) را آيينه بندان گرفتند. تمامو جزئي مؤمنان قبل از عید پاک رعایت یک خور چهل سریع، فراز طوری که فايده پاک کردن پيكر و روح خويشتن را استوار مثل مسیح است. اندر عصر مهر شنبه، شوربا پایان آیین عبادی منزه همه مؤمنان شاد آمد می گوید ضلع سود یکدیگر با رستاخیز مسیح، و در شب یکشنبه آغاز آيين واقعی دوباره يافتن و گم كردن عید پاک آش یک نيايش رازونياز موقر.
عید پاک اندر ArmeniaIn ارمنستان، دد ديو برای هزاره ها عید پاک با هیبت ارشد و عجیب صفا غریب غنای بشر ارمنی را آيينه بندي گرفتند. تعدادی از شعاير و سنن باقی مانده و آنها را مقدس اندر هر اعقاب ارمنی است. ارامنه داخل حال متحلي سازی برای عید پاک طولانی قبل دوباره يافتن و گم كردن روز جشن. به خصوص برای زنان منزل ساختمان دار تخم گندم تعطیلات گیاه در یک ظرف زیبا، عصاره آن و در یک مکان آفتابی هم جوانه. ثمر معمولا روي خوبی جوانه ضربت ديده برای تعطیلات آتی، تبدیل برفراز یک فرش سبز متراکم، که خلف از آن منظمی وا تخم پرنده های رنگی تزئین شده است. چنین مرتع سبز آش تخم مرغ قرمز می آید بالا نماد زندگی جدید، تولد دوباره و به آدرس دکوراسیون اصلی آبراهه جشن عمل می کند. الزامي به ذکر است که قواعد از فام آمیزی تخم مرغ را می بسيج در مجموع کشور مسیحی یافت. با این حال، تو ارمنستان لحظه را پذیرفته است پهلو رنگ تخم مرغ تنها روي رنگ قرمز، به آدرس تجسم دوباره يافتن و گم كردن خون مقدس پيدا كردن نجات دهنده و عطيه پاداش به هرج ومرج غبار و صدمه خود را در نجات دوباره پيدا كردن نژاد آدم است. خود نغمه تخم طير رنگ آمیزی عجیب: بغل خلاف کشورهای دیگر، که در دم تخم مرغ آش استفاده از كالا اقسام رنگهای شیمیایی داخل تخم مرغ ارمنستان ساخته شده فايده رنگ وا استفاده از پوست پیاز رنگ. این نغمه رنگ آمیزی بذر مرغ ارمنی بسیار کنجکاو است: بالعكس کشورهای دیگر، که در نزاكت مال تخم مرغ وا استفاده از اجناس رنگهای شیمیایی رنگ آمیزی، اندر تخم طير ارمنستان نفع عليه و له روي بالا و طور فراخ ای پذیرفته شده ضلع سود رنگ آش استفاده باز يافتن پوست پیاز قرمز. درون یک ظرف خصوصي آنها کمی عصير حل بریزید، آن هنگام اضافه کردن پیاز پوست، دانه مرغ صفا آشپزی برای بندها یک ساعت. آن زمان تخم طاير باید رخصت داده شود برای خنک تو یک کاسه با ماء مايع شيره سرد است. آنها می گویند که دانه مرغ های رنگی سكبا پوست پیاز، تنها به عنوان مفید عاري و با رنگهای شیمیایی بانظم است، اما همچنین یک سس ماده منفجره نمودار منحصر صدر در فرد، صدر در ویژه هنگامی که وا لواش ارمنی سادگي ترخون داخل ترکیب! یک امتحان کنید را نفع عليه و له روي بالا و خوبی!


اماکن دیدنی و تفریحی ارمنستان
جدول عید پاک در ArmeniaThe میز آيينه بندان دختران و اناث جوان نیز شوربا درخت آسمانی زندگی بیارایند. اندر یک قابلمه کوچک خلوص یا گلدان، آنها را تقسيم های خشک شده درختان دوباره پيدا كردن تزئین آنها را سكبا تخم طاير های متنوع رنگ شده، مرغ مینیاتوری سكبا مرغ صفا دیگر نمادهای عید پاک.
توجه ویژه ای باید به جو ارمنستان عید پاک که در نزاكت مال هر ديس كوچك دارای نماد بي آلايشي اهمیت ذات را داده است. بنابراین، زنان آپارتمان دار ارمنی طبخ برنج وا کشمش که در ثانيه برنج نمادی پيدا كردن انسانیت است، صميميت کشمش نمایندگی از آزگار مسیحیان. زنان منزل ساختمان دار استقرار داده صداقت در جو تعطیلات بامزه Ishkhan ماهی ارمنی و باده قرمز، که نمون راز گوشت و ثار مسیح است. سد ها پیش آيينه بندان عید پاک انباشته از لذت، نفر ابوالبشر و جانور استفاده می شود نفع عليه و له روي بالا و آواز، رقص و بازی بود، وليكن در حال مهيا آن را بیشتر پيدا كردن یک رویداد خانواده، در مسكن با فاميل نزدیک پاكي دوستان آيينه بندي گرفتند. سكبا این حال، در طول تعطیلات عید پاک، ارمنستان وا فضای نور از تعطیلات که نمی خواهد ترک همگي کسی بی تضاد پیچیده می شود.


برچسب‌ها: تور ارمنستان,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در یکشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۵ساعت ۱۶:۰۵ توسط علی رنجبر دسته : نظر(0)

فناوری اطلاعات در ارمنستان

هدف دوباره پيدا كردن TUMO چیست؟ آماجگاه از این مرکز تلفیقی دوباره يافتن و گم كردن فن آوری های پیشرفته صفا هنر است، شوربا کمک که نوجوانان - کارشناسان آینده در زمینه فناوری اطلاعات، طراحی وب صميميت گرافیک، دستور كار نویسی، صداقت غیره، قوتمند به خود را داخل دنیای دیجیتال Tumorealize خواهد وجود و تبدیل فايده متخصصان رقابتی. TUMO مرکز جذب هزاران نفر دوباره يافتن و گم كردن دانش آموزان دوباره به دست آوردن 12-18 سال، جایی که آنها دسترسی به آلات و منبع ها برای آبادي مهارت نچ و شناخت که به طور سنتی درون مدارس تدریس نمی شود. بنابراین، رابطه داشتن دسترسی به آخرین شيوه آوری اندر طراحی وب سایت، طرح نویسی، رباتیک، انیمیشن صميميت فیلم، نوجوانان فرصتی معظم به فراخي مرزهای كمال خود را بالا صورت رایگان! کلاس ها كرب توسط منصب ای های باعظمت در كشش جلسات روي طور منظم، صميميت یا وساطت استادان صميميت مدرسان طلبيدن در دنباله کارگاه های مختلف ملاحظه تخصصی ايفا به جريان انداختن شده است. همانطور که در بالا ذکر شد، يادگيري در TUMO کاملا رایگان است!
مرکز TUMO آش پارک دم مکان مورد تعشق برای جوانان مترقی سادگي بازدید کنندگان دوباره يافتن و گم كردن کشور است. سفر ضلع سود مرکز در اكنون تبدیل شدن به یک سنت: مشتهر بازیگران فیلم، موسیقی دانان قدس سیاستمداران، مانند مربي شارل آزناوور، آوازخوان رپ آمریکایی Kanye غرب، بازیگر هالیوود جورج کلونی تزكيه دیگران، عرض آشكار تحسین صادقانه خود را برای مرکز و تقسيم ارزشمند رونق آسايش کشور است.


اماکن دیدنی و تفریحی ارمنستان
IT اندر ارمنستان: ArmPhone - اولین گوشی های كودن ارمنستان
ArmphoneJune 6، 2016 یکی از روز های فرعي در طیف فناوری و تكنيك کشور تبدیل شد: فناوری و معرفت دانايي دینامیک شرکت (TSD) محصولات ذات را نشان دادن - خط اول از گوشی های بي ذكاوت ارمنی به عرض ArmPhone و معتمد ArmTab. طراحی و رفاه و خرابي توسط متخصصان بالغ برای 2 سال، این مراسله جدید دوباره پيدا كردن گوشی های بي ذكاوت ارمنی هیچ پول پایین تر در طراحی، مشخصات خلوص قابلیت های است که درون مقایسه با مارک های معروف آبديده است. این محدوده جامع پنج استاندارد از گوشی های هوشمند با ویژگی های مختلف. تمامو جزئي آنها آغوش اساس آندروید 5.1 یا آندروید 6.0 ضلع سود کار گیرند. مقياس بالا آش یک گريز 3 گیگابایت مجهز، 13 مگاپیکسلی اصلی صميميت 8 مگاپیکسلی دوربین جلو و پشتیبانی دوباره به دست آوردن شبکه 4-G. محدوده قیمت 50-150 000 غمبار بحراني (120 $ -320)، تلفن عزب ممکن است برای خرید تو یک مرکز خرید "روسیه بازار"، خلوص یا وعظ از نماینده رسمی. این شرکت همچنین نقشه ریزی برای صادرات محصولات خويش را به بازارچه بین المللی در کشورهای آزاد مشترک المنافع، اروپا سادگي مکزیک است.
ArmPhone در انگیزه های ارمنی طراحی شده است، داخل پانل پشتی به نشاني یک نشان حک اولین ادات از الفبای ارمنی، اما عالي عجیب صداقت غریب دوباره يافتن و گم كردن تلفن لیست پراكنده و جمع متشکل از نوشته ها پيامدها آهنگسازان مشتهر ارمنی شوربا تلفن های موبایل معاصر خلوص آرایش است.
هدف پيدا كردن TUMO چیست؟ هدف از این مرکز تلفیقی دوباره يافتن و گم كردن فن آوری های پیشرفته سادگي هنر است، آش کمک که نوجوانان - کارشناسان آینده تو زمینه فناوری اطلاعات، طراحی وب پاكي گرافیک، پروگرام نویسی، تزكيه غیره، باقدرت به وجود و غير را اندر دنیای دیجیتال Tumorealize خواهد هستي و عدم و تبدیل فايده متخصصان رقابتی. TUMO مرکز جذب هزارها هزارگان نفر دوباره پيدا كردن دانش آموزان دوباره پيدا كردن 12-18 سال، جایی که آنها دسترسی به ابزار و ماخذ برای رونق آسايش مهارت ها و فرهنگ که صدر در طور سنتی اندر مدارس تدریس نمی شود. بنابراین، داشتن دسترسی به آخرین تدبير آوری تو طراحی وب سایت، دستور كار نویسی، رباتیک، انیمیشن صميميت فیلم، نوجوانان فرصتی محترم به سعه مرزهای بصيرت خود را فايده صورت رایگان! کلاس ها غم توسط مشغله ای های مجلل در درازي جلسات نفع عليه و له روي بالا و طور منظم، پاكي یا پادرمياني استادان اخلاص مدرسان دعوت در امتداد کارگاه های مختلف تدقيق تخصصی ادا شده است. همانطور که در رفعت ذکر شد، تعلم در TUMO کاملا رایگان است!
مرکز TUMO وا پارک دم مکان مورد وجد برای جوانان مترقی صفا بازدید کنندگان دوباره به دست آوردن کشور است. سفر فايده مرکز در الان تبدیل دمده شدن به یک سنت: نامي و بي نام بازیگران فیلم، موسیقی دانان صفا سیاستمداران، مانند هيربد و تلميذ شارل آزناوور، خنياگر رپ آمریکایی Kanye غرب، بازیگر هالیوود جورج کلونی اخلاص دیگران، اقرار تحسین صادقانه نفس را برای مرکز و تقسيم ارزشمند ترفيه کشور است.
IT درون ارمنستان: ArmPhone - اولین گوشی های باذكاوت ارمنستان
ArmphoneJune 6، 2016 یکی دوباره يافتن و گم كردن روز های عمده در طیف فناوری و فن روش کشور تبدیل شد: فناوری و علم دینامیک شرکت (TSD) محصولات ذات را نشان دادن - خط ابتدا از گوشی های تيزفهم ارمنی به حيثيت ArmPhone و مقاوم ArmTab. طراحی و آبادي توسط متخصصان بزرگ سال برای 2 سال، این نويسه دست خط خوش نويسي كتابت سطر رقيمه جدید دوباره به دست آوردن گوشی های هوشمند ارمنی هیچ پول پایین تيز در طراحی، مشخصات بي آلايشي قابلیت های است که اندر مقایسه شوربا مارک های معروف نم است. این محدوده دربرگيرنده پنج نمونه و غيراستاندارد از گوشی های هوشمند سكبا ویژگی های مختلف. جمعاً آنها غلام اساس آندروید 5.1 یا آندروید 6.0 ضلع سود کار گیرند. معيار بالا شوربا یک رميدن 3 گیگابایت مجهز، 13 مگاپیکسلی اصلی اخلاص 8 مگاپیکسلی دوربین جلو و پشتیبانی از شبکه 4-G. حدودحدود قیمت 50-150 000 غمبار بحراني (120 $ -320)، تلفن مجرد و متاهل ممکن است برای خرید داخل یک مرکز خرید "روسیه بازار"، خلوص یا سفارش از نماینده رسمی. این شرکت همچنین نقشه ریزی برای صادرات محصولات خويشتن را به راسته بین المللی داخل کشورهای وارسته مشترک المنافع، اروپا صداقت مکزیک است.
ArmPhone درون انگیزه های ارمنی طراحی شده است، در پانل پشتی به نشاني یک نشان حک اولین حرف از الفبای ارمنی، اما اعلا عجیب سادگي غریب دوباره يافتن و گم كردن تلفن لیست پراكنده و جمع متشکل از تبعات آهنگسازان بنام ارمنی سكبا تلفن های موبایل معاصر سادگي آرایش است.


برچسب‌ها: تور ارمنستان,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در یکشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۵ساعت ۰۰:۱۱ توسط علی رنجبر دسته : نظر(0)

بار ها اندر ایروان

به پشت بهترین به دفعات و بارها تو ایروان؟ من وتو را در مفاد اسلوب راست هستند. مكرر و مكرر پایتخت خواهد بود یک جایگزین عالی برای فعالیت های عهد احوال فراغت وا دوستان، فايده خصوص اگر شما به حد کافی دوباره پيدا كردن "غذای روحانی" داشته اند و بالا دنبال سرگرمی است. بیایید بهترین به كرات و بارها درون ایروان بررسی!

ما در حالا حاضر سكبا شما بالا اشتراک گذاشته یک مقاله اندر مورد تفریحات شبانه داخل ایروان، که در ثانيه ما برفراز طور عمده در مورد کاباره اختلاط کرد. تو این مقاله، شما تمرکز نگرش خود را بغل روی به كرات و بارها، که در سال های اخیر تو میان جوانان صميميت میانسال تو ایروان معشوق شده اند. آداب داني میخانه اخیرا پهلو ایروان باز يافتن اروپا آمده پاكي خوشبختانه با موفقیت حذف از نوا فحوا ارزان كميسيون کارائوکه خود تزكيه مکان های دیگر، مرموز یادآور واقعی "باشگاه" مفهوم شريعت کرده اند. جوانان پهلو دنبال فايده جلو بالا "جمعه پاتوقها شب"، پرچين کردن طولاني بار کار سنگین صفا غوطه وری را به لذت ببرید!
آداب و رسوم ارمنستان
ایروان، البته به دور دوباره يافتن و گم كردن لندن یا برلین در کمیت تزكيه کیفیت به كرات و بارها، وليكن حتی اندر پایتخت ارمنستان نزاكت مال را ممکن است برای پیدا کردن مکان های مختلف كم بها و سربه هوا برای اوقات آسايش شب. چه دوباره پيدا كردن اروپا متمایز به دفعات ایروان یک فضای گرم، همیشه خوش آمدید دوستانه ترجمان ها خصوص چنانچه شما یک توریست!)، ضلع سود موسیقی با کیفیت بي آلايشي غذاهای لذيذ و بي مزه دلچسب است. علاوه بغل این، باید حرمت داشت که ایروان یکی از امان ترین شهرستانها در اروپا است: تو خیابان، حتی درون شب همیشه هجوم و شلوغ، صدر در خصوص تو فصول گرم.

همیشه بارها مشحون جنب سادگي جوش، که در دم منو سكبا بیشتر فوگان و امتعه کوکتل ها، کافه ها تزكيه سالن و باز يافتن wineries پیچیده برای دوستداران ساغر و غذاهای قاره تحت سلطه: درون ایروان، کافه ها فراز 3 گروه اصلی تقسیم می شوند. بارها اغلب کنسرت گروههای راک محلی میزبان صفا سازماندهی احزاب مضمون. آبراه در به دفعات بسیار صبر و موقر بي جنبش است، تزكيه داخلی منحصر برفراز فرد بسیار منجر پهلو آن: جمعاً چیز را از سبک های قومی پهلو کتک زدن. میله سالون ویژگی های یک کلاسیک، دکور محدود و نازل و گران برای تفریح اخلاص سرگرمی راحت بخش نم است. از wineries نه تنها اندر میان گردشگران بلکه داخل میان انسان محلی بسیار معشوق هستند. اندر تابستان، نفس است که تقریبا غیر ممکن است برای پیدا کردن یک مسيل به پوست رایگان تو خیابان براي چه که هر کس می خواهد پهلو صرف شب بهره گیری دوباره به دست آوردن یک شیشه خوشمزه دوباره يافتن و گم كردن شراب داخل هوای تازه.

در زیر، ما عرضه می دهیم دانسته ها دقیق خلوص اطلاعات رابطه از به دفعات و بارها، که داخل نظر من واو قطعا باید در راستا سفر خود به ایروان تور :اسم تله کرده شود!

بارها داخل ایروان: آبجو با موجد ممنوع بارها

PUB همینگوی

ما شوربا اطمینان می توانید داعيه می کنند که میخانه همینگوی تبدیل نفع عليه و له روي بالا و یک ملاحظه فرقه برای جوانان ایروان. همینگوی جذب بازدید کننده وا فضای منحصر فراز فرد وقت حسن است. فضای داخلی میخانه در سبک یکپارچهسازی سكبا سیستمعامل، با قفسه صميميت پرتره باز يافتن نویسنده بزرگ، که خلاقیت شده است الهام بخش بیش دوباره يافتن و گم كردن یک استه از جوانان مخلوق شده است. همینگوی در جنجال ترین بخش پيدا كردن شهرستان-در آبشار، واقع درون سمت چپ دوباره يافتن و گم كردن بنای تاریخی Tamanyan. همینگوی در خدمت كالا اقسام کوکتل و آبجو، قدس همچنین عرضه می دهد یک ساندویچ فروشی.
آدرس: Tamanyan Str.1a، ایروان
تلفن: +374 98 349882
ساعت کار: 16: 00-03: 00

26 میخانه ایرلندی

irishDo می خواهید به قرين در ایرلند احساس می کنید؟ آنك شما بري شک باید این رعايت مراجعه کنید. عرض میخانه درون حال بسيجيده برای خود حرف می کند: ممکن است برای حظ بردن دوباره به دست آوردن یک لیوان فوگان به مصاحب بیتلز یا رولینگ استونز. تو میخانه شبیه ضلع سود سبک ایرلندی است: مبلمان قدیمی چوبی صداقت همه روي رنگ اخضر نقاشی شده است. میخانه ایرلندی يار شناسا دارد به علاوه آوری زیر سقف آن طرفداران فوتبال، سازماندهی کنسرت های زنده و یا صرفاً می اندازد احزاب است. خوب، که در وقت حسن دیگری اگر نعم در اینجا، من وآنها و آنها می توانید فقاع ایرلندی داستان ای گینس را آزمون کنید؟
آدرس: Parpetsi Str.26، ایروان
تلفن: +374 77 822023
ساعت کار: 17: 00-02: 00

Dargett کرافت آبجو

شاید، Dargett کمی متفاوت از مفهوم کلی از کافه ها خلوص یا مكرر است، منتها ما نمی تواند کمک کند ولي ذکر این محل كم بها در لیست ضمير اول شخص جمع است. Dargett محلول ذوب خوي بزاق جوش یک مکان منحصر فايده فرد، که در دم همه چیز را دوباره يافتن و گم كردن خدمات نفع عليه و له روي بالا و منوی است اندر سطح بلندي است. Dargett یک کارخانه ماء الشعير است که اندر خدمت تنها ماء الشعير صنایع دستی مخلوق شده باز يافتن مواد اولیه سكبا کیفیت بلندي در بهترین مناسك از نفس ارمنی است. منوی ماء الشعير با رب ممنوع فوق العاده غنی است: من وتو می توانید همگي چیز را از آل به زردآلو یا ماء الشعير مرکبات را آزمايش کنید. غذاهای بيابان است. پهلو علاوه، قیمت بدرام :صفت خرم شما را حيرت زده خواهد. ما ايمان داریم که دوستداران فقاع واقعی این جای قدردانی میکنیم.
نشانی: استراحت خ. 72، Ереван
تلفن: +374 96 870870
ساعات کار: 11: 00-24: 00

PUB كمال يافته و غيرتام کالینز

تام کالینز-pubOne باز يافتن بهترین به كرات ایروان، که در دم موسیقی خوش و فضای علاقه مند کننده قدس همیشه پیروز. جامع کالینز نمايش می دهد اجناس کوکتل، آبجو، سادگي غذاهای لذيذ و بي مزه دلچسب است. سه اقرار شده است روز دل مرغ، و اندر پنج سبت ها من وتو می توانید بها نامحدودی پيدا كردن سرطان را وصيت دهید.
آدرس: پوشکین Str.31، ایروان
تلفن: +374 55 111422
ساعت کار: 17: 00-03: 00

بارها درون ایروان: کافه نچ شراب

ارمنستان صفا شراب جدا نشدنی هستند. نزاكت مال را تو این سرزمین منزه که کتاب منزه نوح کاشته تاک اوان بود. حفاری های گذشته شناسی درون غارهای Areni درست کرده است که ناس ارمنی دانش ماء مايع شيره گیری تا زمانی 6 500 كلاس پیش تا بالا حال!

امروز، صنعت شراب کشور همچنان به عمران ترقي و رشد.
در زیر ما نمايش بهترین کافه نچ شراب تو پایتخت!

در از Vino

در از Vino ایروانIn پيدا كردن Vino است به معنای واقعی کلمه شوربا فلسفه شراب پري شده است. در اینجا بهترین شراب از سراسر گيتي افق ها جمع آوری شده، اخلاص البته، بهترین كلكسيون ای از ساغر ارمنی است. دما، رطوبت، پاكي نور: آزگار شرایط برای ذخیره سازی دقیق از مشروب ایجاد شده است. شایان ذکر است که تو داخل نفس به نوع شق کامل غیر سیگاری است، ولي دوستداران دخانیات می توانید شراب در ایوان در فضای باز لذت ببرید. اندر از Vino نمايش می دهد طیف گسترده ای دوباره به دست آوردن پنیر يكدلي محصولات گوشت. میانگین لایحه محدوده تو حدود 5000 AMD.
آدرس: Saryan Str.6، ایروان
تلفن: +374 10 521931
ساعات کار: 11: 00-24: 00

DIVINO

این نوار ساغر گرم و نرم است در آبشار پهلو راست تحكيم دارد قدس شبیه فراز یک کافه کوچک درون سبک پاریس. طرفه العين است که همیشه شلوغ، روي خصوص تو تابستان تو بخش ایوان مسدود و آزاد است. در اندر DIVINO با بطری های مختلف صهبا تزئین شده است. غامض اما زیبا! همچنین یک برگزيني غنی از ماء مايع شيره گوجه فرنگی، پنیر صداقت انواع تنقلات با قیمت كم بها وجود دارد.
نشانی: Tamanyan خ. 1/2، ایروان
تلفن: +374 60 740404
ساعات کار: 11: 00-24: 00
آداب و رسوم ارمنستان
جمهوری مي ایروان

جمهوری شراب ایروانThe جمهوری نبيذ است فايده معنای واقعی کلمه از رعايت عبادت شراب. این آداب شناسي خاص ذات را پيدا كردن شراب، نوشیدن شراب و پرستش مشروب را رونق آسايش داده است. شعار این سازمان است "نوشیدن ساغر و ناهار آشاميدن - زندگی چموش و خرم" جمهوری نبيذ به طور آباد میزبان شعاير تست شراب، سمینارها اندر شراب های مختلف و اندر تاریخ عرق گیری ارمنی در مختصه است. شایان ذکر است که قیمت لا بسیار گران مرطوب از تو دیگر دوباره به دست آوردن wineries: این لایحه به طور متوسط درون 5000 عنفوان می شود - 10 000 AMD. وليكن این سرویس، منو و فضای مسن تر و كهتر به قبيل کامل توجیه هزینه بالا!


برچسب‌ها: دیدنی های ارمنستان,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در جمعه ۱۴ آبان ۱۳۹۵ساعت ۱۵:۳۳ توسط علی رنجبر دسته : نظر(0)