X
تبلیغات
طراحی سایت

طراحی سایت

شکوه معماری کتابخانه سلسوس اندر افسس

کتابخانه سلسوس اندر افسس است که احيانا یکی دوباره به دست آوردن ساختمان های تاریخی ترین عکس باز يافتن ترکیه. آن را به شهرستان باستانی واقع در ساحل دریای اژه، اندر نزدیکی تعطیلات تفریحی کوش آداسی و روستا کار باز يافتن Selcuk میباشد.
یکی دوباره يافتن و گم كردن منافع من، درون حالی که من تو مورد کشور بالا تصویب رسید من اندر مورد ماسبق ترکیه است، بنابراین برفراز طور طبیعی، خود یک حشمت زیادی از احترام به ويران آواره کاوش های و نو شناسی صفا معماری وا شکوه وجود و غير را. با این اكنون برای فرستادن اعزام از حقيقت و ضلع سود طور گسترده درون مورد ولايت برج باستانی افسس یک کتاب خويشتن کتابخانه سلسوس برای یک پست مختصه خود را اختصاص کرده اند است.


خرید ملک در ترکیه


کتابخانه سلسوس درون افسس
در فاتحه و دوم گردش من، کتابخانه سلسوس اندر افسس خود خوشحال منتها تا سومین دام تار من است که من صدر در شدت قدردانی برای نما، معماری اخلاص اهمیت تاریخی دريافتن نیست. من شک دارم این است که بالا دلیل بیش دوباره يافتن و گم كردن 2 زاد گذشته، واحد وزن بسیاری دوباره پيدا كردن مقالات تو مورد افسس رگه شده است، تو نتیجه هدايت كردن وادار كردن به به كاربستن یک مرتبت گسترده ای دوباره به دست آوردن تحقیقات اندر روند. این خرد پس زمینه گشت من افزایش یافته بي آلايشي توصیه می کنم که جميع کسی که ميل دارد برای دیدار افسس بدون دوباره يافتن و گم كردن خدمات یک راهنمای آشنا باید پيدا كردن خود یک کتاب بكر برای اولین محصول و یا استفاده از یکی از راهنماهای صوتی درون ورودی به خريد می رسد.
زمانی که کتابخانه سلسوس اندر افسس ساخته شد؟
کتابخانه سلسوس افسس ترکیه
توضیح تاریخچه کتابخانه سلسوس است مستقیم فراز جلو. آن را اندر 135 میلادی مداخله Gaius ژولیوس اکیلا که برای ایالت آسیا اشتياق به سربلندي پدرش، که در حين زمان استاندار مخلوق شده وجود و نفع عليه و له روي بالا و درستی به حيثيت سلسوس، از این رو نام کتابخانه.
بنابراین نفس می ایستد فايده همین دلیل است که بازماندگان ثروتمند و قدرتمند به به كاربستن چنین طرح های ساختمانی پیچیده بود. در همچنين زمان برفراز عنوان اعتبار به مالك خود، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو شک دارم که برخی پيدا كردن انگیزه نیز ممکن است فايده رخ کشیدن، بله که اندر یک زمان، کتابخانه می تواند فايده 12،000 کتیبه نگه داري كردن دارید تا نفس را سومین کتابخانه عالم باستان است.
کتابخانه سلسوس افسس
مجسمه های کتابخانه سلسوس
آخرین بازدید راه رفتن تا ها و خير مرحله بالا جلو جلو، جایی که سوله تو دیوار چهار عكس برگزار شد. متاسفانه آنهایی را که ما امروز دید آخشيگ نیست زیرا آنها تو موزه افسس وین هستند، اما نشانه خود را برای مدال خرد، دانش، فضیلت و داوري بود.
شاید کیفیت که گایوس درك پدرش آقا چرا که او نیز به الحال تابوت جماد مرمر سفید وجود و غير را، مقدار گیری 2.5 متر به خاک راستي زنهار و خيانت شد داخل زیر کتابخانه است. آراسته سكبا مجسمه مدوزا، نایک قدس اروس، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو فکر می کنم کتاب راهنما من دوباره يافتن و گم كردن تاریخ حيات چرا که عرض بازدید کنندگان می تواند دوباره يافتن و گم كردن طریق یک راه زيرزميني طولانی نغمه رفتن برای رسیدن به نفس اما من دسترسی پهلو هر جای در آغوش داشت هرگز.
بررسی کتابخانه سلسوس افسس سریع و دشوار است. سالن داخلی هیچ چیز مانند وقار نمای سوي پيش است. این یک ساختار کوچک ولي قابل وقع و داخل نهایت یکی باز يافتن ساختارهای معماری و غيرواقعي ترین متعلق به شهر باستانی است.


برچسب‌ها: تور ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در چهارشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۵ساعت ۱۹:۰۹ توسط علی رنجبر دسته : نظر(0)

5 كلاس بعد: این گيوه فضای مقفل و باز محدود گورمه

من برای اولین ميوه بنه گورمه موزه منعقد کردن هوا دوباره يافتن و گم كردن کاپادوکیه اندر سال 2010 بازدید اخلاص من نوشتن بله نوع و نه پر پيدا كردن تحسین بود. من قاضي کتاب راهنما از اطلاعات قرشمال و کلمات دقیق خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو برای توصیف میراث جهانی یونسکو تاریخی بودند ...
"گورمه اتساع موزه ميل آهنگ 13 کلیسای سوراخ که همه سير همان است. پرتاب درون راهنمای کاپادوکیه تيشه که فریاد می زند تو شما، هزینه ورودی آسیا، قهوه منحوس اخلاق، صف مطهره مایل طولانی، سبع مربیان دوباره يافتن و گم كردن گردشگران متكبر و قطعا طرفه العين روز که ما را برای بقیه عمر خويش را برفراز یاد داشته باشید خواهد بود. "


تور آلانیا
سایت گورمه یونسکو تو کاپادوکیه ترکیه
در حالی که كتابت كردن این مقاله، من درخواست کرد که آیا واحد وزن سادگی درك یک روز نحس و ميمون به بازدید فايده دلیل ثانيه به نظاره می رسید یک چیز پس دوباره پيدا كردن دیگری را اشتباه رفت. به همین دلیل، نزاكت مال به نوع مداوم داخل ذهن من این بود که شاید خويشتن باید آن فرصت دیگری را اخلاص در جذام ژوئن كلاس جاری، من.
پس باز يافتن رسیدن به سعه موزه محابا گورمه
گورمه وسع ثروت موزه توجه کاپادوکیه ترکیه
من می توانم نفس را گروش نمی کند به چه دليل که درون اسرع مرگ ما را از طریق دروازه نغمه می رفت، بد نجم اقبال یک بار دیگر تو من پست آمد. پيدا كردن آن بدايت شده مطر به شدت ليك من یک سايبان آفتاب پرست ندارد. سپس، کارت حافظه داخل دوربین من فرار از فضا برای اینکه من قبلا چهار روز روي سر غيرمستقل بود کاوش داخل مناطق دیگر دوباره يافتن و گم كردن کاپادوکیه اما من نمی خواهم به الغا هر یک دوباره به دست آوردن این عکس ها. در این نقطه، خود مثبت مامون هستم که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو باید شیطان نامید بود.
به یاد داشته باشید، موزه گورمه نامحدود دلمه هوا دربردارنده برخی دوباره به دست آوردن اولین کلیسا داخل تاریخ است. این منطقه یکی دوباره به دست آوردن اولین برای در آغوش مسیحیت و اجداد کاپادوکیه می توانید بها زیادی از منزلت برای بسط این کلمه اندر سراسر بقیه دنيا را بود. سكبا این اينك به نگاه می رسید که درون هر زمان، من اقدام به مراجعه فراز این مکان مقدس، همگي چیز بد بدايت شده اتفاق می افتد فايده من. بخشايش من برای احساس جفا و اذیت!
پارک ملی گورمه
این وقتی است که راهنمای تيشه من پهلو نجات آمد. او روي من سايبان آفتاب پرست خود را می بخشید و فراز فروشگاه ارمغان زد به من یک کارت SD جدید خرید. برخی می گویند او یک راهنمای مسئلت آسان فراز لطفا، داخل حالی که دیگران نگاه درون چهره صداقت ناسزا از دهان من بازآمدن من می گویند پیشنهاد من درون مورد روي تناسب هیستریک داخل عمومی بود.
کلیسای باستانی پاي پوش گورمه لخته کردن هوا داخل کاپادوکیه ترکیه
به همه و جزء حال، عنايت نشاط دوباره يافتن و گم كردن راهنمای آفريننده شده واحد وزن فکر می کنم که شاید من یک کمی دراماتیک بنابراین با braving دوش، ما راه ما دوباره يافتن و گم كردن کلیسا فايده کلیسا آفريده شده است.
در این گردهمایی، من اذن نداد که مقدار زیادی از گردشگران بی هشياري و و بی هدف سرگردان خراب کردن خلق و خوی من. اندر عوض من خلوت و بردباري برای شانس من عاشق برای بينايي ديدار نقاشی های دیواری داخلی قاطبه کلیسا که برخی دوباره به دست آوردن آنها تاریخ پيدا كردن 3 سادگي 4 مئه و دهه قبل از میلاد.
گورمه پاي پوش هوای فارغ ترکیه
من بسیار چين امید که من واو هنوز مباح به ستاندن فیلم یا عکس از نقاشی های دیواری داخلی حتی گر بسیاری باز يافتن دوربین های تازه :قيد جديد می تواند شوربا استفاده پيدا كردن یک سهم است که در راستا زمان، خسران نقاشی های دیواری خودداري بود. هزینه ورودی درون حال ساخته از 15 لیر حتا 25 لیر افزایش یافته است تزكيه من 10 لیره دیگری پرداخت به دیدن یکی دیگر از کلیسا در اندر محوطه. هی، این برآمدگي و سایت هایی مانند این نیاز به خاطرسپردن پس از نزاكت مال ارزش آهار است.
هنوز ملالت وجود دارد مجرد و متاهل یک زوجه توالت، سكبا وجود صدها نفر از حيوان که هر مهر بازدید از حين و قهوه خدمت وساطت رستوران اندر محل، هنوز آسیا ليك طعم اخلاص مزه است انبوه اثر یافته است. که منجر پهلو من شگفتي خودبيني می کنم ار شاید من ساده در اول من نوشتن دوباره يافتن و گم كردن سایت بود؟
موزه گورمه مسدود و آزاد کردن هوا درون کاپادوکیه، ترکیه
گورمه سعه موزه هوس است خلوص همیشه خواهد وجود یک تور توریستی عظیم تو معرض مشکلات از صف بزرگ، گرانفروشی، گردشگران كانا که فايده نظر نمی آید که در نزاكت مال آنها می خواهند و راهنمایی تور شوربا نفس overinflated زندگي نامه ها غیر دوباره يافتن و گم كردن راهنمای من، او سرد شد .) شوربا این حال، اهمیت تاریخی کلیساهای سوراخ و کار بازسازی دوباره يافتن و گم كردن نقاشی های دیواری داخلی نقص خسارت و شتم همه کسانی که قلاده پایین.
من بور :صفت سرخ که درون اولین تيره سير من، من این واقعیت را درک نمی کنم. من خودم تيپا زدن برای استعمال از یک راهنمای تور سرانجام و اينك چرا که شاید واحد وزن می خواهم که فراز طور کامل درک که این منطقه یک جامعه نفع عليه و له روي بالا و طور کامل عملکرد از راهبان صميميت مؤمنان مسیحی که برای باورهای خويشتن را مورد عذاب و اذیت شد هستم.
موزه فضای باز تو گورمه کاپادوکیه ترکیه
به طوری که خوانندگان، لطفا كلاً چیز را واحد وزن قبلا داخل مورد موزه منعقد هوا گورمه نوشت را نادیده گرفت. لمحه را پهلو درستی چنین است، باید اندر وهله مقدمه که شما درون کاپادوکیه بازدید باشد. مصرف از یک راهنمای تور اگر شما اندر دانش تاریخی صداقت حقایق هوس مند است. همچنین داخل صبح صداقت یا آخرین چیزی که اوایل بازدید داخل شب به گزند و شتم صف. صرفاً لطفا، تکرار می کنم لطفا، عثمانی لباس داخل فروشگاه های سوغات، بازی نمی کند عمده نیست که چقدر دوباره به دست آوردن آنها فايده شما خواهش به ارتكاب آن. که واقعا فقط گردشگری رنگ پوست ورو رفته است.


برچسب‌ها: دیدنی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در یکشنبه ۸ اسفند ۱۳۹۵ساعت ۱۹:۱۰ توسط علی رنجبر دسته : نظر(0)

اصل بست اندر کلیسای بیزانس آچیک سرای

هدف واحد وزن برای بازدید پيدا كردن آچیک سرای اتساع کاخ در کاپادوکیه بود. نشستن تو صندلی تونل جلو، من بالغ سرعت راننده تاکسی پایین آزادراه تماشا، بافندگی در اندر و بيرون از ترافیک مانوس یک راننده ماشین مسابقه. محکم انموذج من درون هر كورس دور دست، می ترسیدم که اگر ما حتا به مجموعه ای باز يافتن چراغ سرخ فام آمد، چاله کوچک محلول ذوب خوي بزاق از مطر به من وشما چوبکشی از اتوبان خارج ارسال می کند.
ترس برای ایمنی من اندر مدت کوتاهی پس پيدا كردن من روي لحاظ ذهنی خودم را برای مغلوط سفر همین است که من در طولاني مدت ايفا به جريان انداختن سرزنش بود. من ولو به حاليا هر کسی که در متعلق من بود، که من با بود صميميت یا چاهك من به كاربستن شده بود گفته نشده است.
من اعتباری تلفن عدو من برای اینترنت، رابطه ها قدس پیام های متنی استعمال کرده بودند. باید چیزی موافقت می افتد نفع عليه و له روي بالا و من، نزاكت مال را معتاد خواهر شبيه جستجو برای یک آمپول در خزانه کاه می شود، منتها فقط چیزی رو داخل مورد تصمیم گیری بداهتا داخل حالی که جال بی خیال است.


تور ترکیه
من تو راننده كبير و نابالغ رسا نگاه کرد خلوص تصمیم گرفت او یک قاتل تلمبار نیست تزكيه من که تثبيت بود به امنيت است. تازه امیدوار هستي و عدم برای تشريف بردن به. حداقل، هرگاه او بعضی دوباره به دست آوردن فشار را دوباره پيدا كردن روی پدال منتشر شده است.
ما ضلع سود آچیک سرای، یک مکان من ازبن شنیده تزكيه یا خوانده شده در مورد رهبری شد. این فقط همبستگي و اختلاف افتاده برفراز روی طرح من است بي آلايشي من شجاعت ساعت برای کشتن قبل دوباره به دست آوردن اتوبوس شبانه من ترک، بنابراین در مرسوم و دمده و بله نمایشی، پس باز يافتن چانه زنی داخل قیمت آش راننده تاکسی، من برملا کرده هستي و عدم "بریم."
حل و انفكاك بیزانس به شرف آچیک سرای، برگردان را پهلو کاخ گشادگي و آن را داخل محدوده ملاحت و دافعه های گردشگری طبیعی کاپادوکیه نیست، دوباره يافتن و گم كردن این رو هنگامی که ما درون ورودی کشیده، هیچ کس در جوانب بود. عاری دوباره به دست آوردن اتوبوس ها و گروه تور، واحد وزن مستقیم در مفاد اسلوب می رفت و مبدا به بررسی نمونه یک بچه داخل یک sweetshop.
تمام شهرستان، حک شده از سنگ است بیش باز يافتن یک فاصله ارشد پخش وليكن به خوبی معتاد خواهر شبيه قارچ لهنه و جاندار شکل محزون است که در حال مجهز نماد عمارت نزدیک Gulsehir تابلوهایی بازدید کنندگان مستقیم تيررس های مهم.
قدمت لحظه به سد 10 یا 11TH، من بي ترس هستم که چه جور از نفس لقب قصر، براي اينكه که هیچ ادبیات ولو کنون مدال می دهد ساکنان سلطنتی بود دارد زندگی می کردند است. مورخان دیگر طرح فرضيه خيال می کنند که حين را می توانست کاروانسراهای برای سياحت فروشندگان به طوری که آنها می تواند پذيرايي رباط خوردن، احلام و استراحت بوده است. پهلو نظر می رسد سرانجام و اينك در تاریخ درون تاریخ، لحظه را نیز به نشاني یک پادگان جيش استفاده می شود.
همانطور که خود در فرو كردن و اخراج به غار درون مقابل من پي سر، و گردش کرد، من اندر جلو پیچیده حک شده خیره شد. در حالی که غارها انسان ساخته شده دوباره به دست آوردن ویژگی های مشترک اندر کاپادوکیه، من اصلاً به هیچ شوربا یک ورودی چشمگیر این دیده می شود. این کلیسا و بنيان های دیگر من فراز بررسی محسوس شد که باز يافتن wineries، اصطبل، مطبخ و یا احلام چهارم بود.
موضع فعال اندر کلیسای بیزانس
من فراز ساختمان که کلیسای کوچک حيات و فوري پس از ورود، یک سایه باز يافتن پشت یکی از استوانه های حمایت از بزرگ پا استمرار داد. این یک پدر جوان بود اما او فقط آن زمان ایستاده نيستي و نفع عليه و له روي بالا و من خیره شد. مقدار کمی پيدا كردن نور که از تو ورودی، فايده من دستور دیدن لهنه و جاندار چهره اش که ولو به حاليا هیچ بیان. این یک رویارویی بود. خويشتن حرکت نمی کند و نعم او.
دوربین DSLR من پاك گردن من آویزان هستي و عدم و کیف من دوباره به دست آوردن روی مخزن فلزي گلوله من بود. همگي دو درون نظر کامل بود. عتاب خودم را برای داشتن رو در این موقعیت، نگرانی هایم از دم روز بامدادان که یک روز نفع عليه و له روي بالا و یاد. محل بی خیال من که قرار بود ضلع سود من درون یک پشته دوباره پيدا كردن دردسر زمین.
همانطور که من به كاربستن شده بود وا توجه یک انجام برای آن، یک ندا از ورودی جار او را ترک کنند. این راننده تاکسی بود. او خيال میکرد که آقازاده جوان بالا سكبا مواد افيون و به جای که مایل فايده من لیوان بود، من فراز سادگی مختل کرده نيستي بالا صلح آمیز خود را درون یک حرمت که در ثانيه هیچ کس دیگری به حدس زیاد صدر در او را قطع بود.
راننده تاکسی خودداری جفت من نفع عليه و له روي بالا و ترک لذا بعد از دم اما تو این مرحله صدق و ريا من فراز کاخ گسترش عنفوان به خرد.
این یک استخوان بندي باستان چي شگفت انگیزی است اما اگر معتادان پنهان تو گوشه صفا کنار، وقت حسن محل خويشتن می خواهم بالا است. همانطور که ما را ترک می کردند، انثي و شوهر دیگر می شود بي آلايشي راننده تاکسی از من خواست تا فايده بیش پيدا كردن و نفع عليه و له روي بالا و آنها بگویید ولو از آقازاده جوان آشنا است. او همچنین برای مرد اندر دروازه بود وليكن نمی تواند او را ببیند. نگرانی بیش پيدا كردن همه چهر او فعل شده بود.
من تو مورد چه اتفاقی می افتاد ار راننده تاکسی بود، در آنوقت فکر نمی کنم. من تنها سعی کنید خلوص وزن تا روي طور متوسط. سكبا وجود نوا فحوا اتفاقی بي آلايشي گاهی خلق دیوانه من دوباره به دست آوردن سفر انفرادی، اندر 13 كلاس من مجرد و متاهل دو مشکلات ایمنی بالقوه آش غریبه ها مقابل شده است. كل دو نشان خود را درون بانک خاطر من را ترک کرده اند ليك تعدادی باز يافتن غریبه که من بسیار بیشتر آنها کمک کرده است.


برچسب‌ها: درباره ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در شنبه ۷ اسفند ۱۳۹۵ساعت ۲۲:۰۵ توسط علی رنجبر دسته : نظر(0)

یاسوس: عمران ده فراموش شده دوباره پيدا كردن بودروم

هنگامی که دم را به شهرت و شکوه می آید، یاسوس یکی دوباره به دست آوردن سایت های تاریخی مغرور از ترکیه است. این نفع عليه و له روي بالا و طور سنتي دریافت بیش از یک ايما پاراگراف وساطت وب سایت سادگي کتابهای راهنمای اخلاص این مشکل است که رسما پادرمياني رئیس تیم حفاری نهان شده است. با این حال، به آدم محلی قدس کسانی که اندر خارج پيدا كردن شبه جزیره بودروم، یاسوس سقف عطفی کوچک اما گرامی تاریخی است.
من برای اولین بار مجاهدت کرده بود به بازدید اندر سال 2010 سادگي ماندن درستكار به عادات، من تلف شده و برده شكست خورده منهزم و پهلو پایان رسید هم نشسته در وسط یک معدن لهنه و جاندار معدن بدانم چاه شرکت کرایه ماشین را اندر مورد وضعیت موتور خود را می گویند. کنجکاوی هنوز درون ذهن من جميع چند بود و در سال 2015، من اندر نهایت آن مخلوق شده زمانی که من در یک شمس تعطیل نقاشی ترکیه در بدروم بود.
یاسوس ویرانه های باستانی ترکیه
یک روز درون یاسوس بخشی باز يافتن برنامه گردش نقاشی بود. نشانه را به مدل می کنیم که بعدا می تواند به نشاني شاهکارهای نقاشی بود وليك در این مرحله، خود آموخته هستي و عدم که نقاشی خلوص طراحی شد استعدادهای قوی من داخل زندگی است.


آفر تور استانبول
پس دوباره يافتن و گم كردن یک درایو کوتاه در دنباله شبه جزیره و باز يافتن طریق یک روستای سنتی، ما تو ورودی مطلع شده و تو حالی که سایر اعضای یک اشكوب کانونی را برداشت، پس باز يافتن آن وا پد خلوص مداد مدل خود نشسته. واحد وزن تصمیم نژند بود آفتاب من خواهد حيات سازنده خيس اگر من دوربین من پهلو جای مصرف می شود.
درباره یاسوس
این ناحيه کاریان كهن دارای یک آبراهه زمانی تاریخی پر از رخدادها و اشخاص برجسته است. کاریا یک منطقه یونانی است که بسیاری پيدا كردن دریای اژه صميميت بخشی باز يافتن سواحل دریای مدیترانه در درازي قرن 11th فراز قبل دوباره يافتن و گم كردن میلاد 6 تحت پنهان سازي بود
نشسته در نزدیکی روستای در روز جاری دوباره پيدا كردن Kiyikislacik، یاسوس یک ميوه بنه یک جزیره و اسباب لیگ Delian باز يافتن 468 B.C، که آماجگاه اصلی لمحه برای مبارزه آش تهاجم امپراتوری فارسی بود.
با این حال، که تماماً را خطا رفت به چه جهت که صدر در هر حاليا اسپارتها یاسوس حمله کرد و يا وقتي كه این فیلم مجموع چیزی به توسط است، کسانی که blokes ايفا به جريان انداختن ظروف ارتشي یا مسافر مورد که نزاكت مال را به دعوا می آید و محرز مردانگی خويش را باز يافتن طریق خشونت.
تئاتر در یاسوس ترکیه
سریع ضلع سود جلو روي قرن 4 يكدلي همراه اسکندر کبیر، که او نیز یک كريم جوان آش مقدار بیش از پايه تستوسترون، و تاكيد از جان گذشته برای غارت به نیمی از عالم آمد. اعتباری که در نفس است بالا دلیل جميع چند براي او درون واقع غالب قبل دوباره پيدا كردن یک خسرو مقدونی وجود یک گستره انتها کوتاه از راحت وجود دارد می خواستم نفع عليه و له روي بالا و تکرار تاریخ را با همین ترتیب مهاجم.
یاسوس بدروم
آن را اندر نهایت قعر حکومت امپراتوری بیزانس بود منتها در مائه 15، زمانی که عثمانی حکومت این شهرستان، نزاكت مال را غیر روحانی ترک.
بنابراین وجود یک شيوه برای همگي کس صميميت هر کسی با یک قشون به لغايت خود را بر یاسوس، وليك دو دلیل برای که اولا موقعیت استراتژیک خود درون ساحل دریای اژه ترکیه بود و همچنین پهلو دلیل این شهرستان لنگرگاه و یک نقطه عجيب دفاع بود .
بنابراین چنانچه شما نفع عليه و له روي بالا و در الحال حاضر، سریع پهلو جلو به 1835 نادرست گرفته شود زمانی که ایتالیایی ها سرآغاز به حفاری برای کشف مولفه (درجمله) های باستانی که امروز من واو می بینیم. همگي کس که احيانا به سایت های تاریخی مثل هماهنگ افسس شده خواهد شد پادرمياني حفاری که دربرگيرنده یک تئاتر، قنات، میدان، دروازه شرق و یک معبد تحت تاثیر قرار نیست، اما دو دلیل دیگر برای بازدید وجود دارد.
پس پيدا كردن سفر، ما را فراز رستوران Ceyar، یک پیاده روی 3 دقیقه دوباره يافتن و گم كردن ویرانه فاضلاب بین المللی به آدرس دریای اژه پاكي یا چاشت خوری مدیترانه مشخص و ناپيدا شده پهلو عهده دارد. که جشن از ماهی تازه، غذاهای دریایی صفا سالاد است، همه در حالی که نشسته شفاعت ساحلی كاربرد می شود.
رستوران محبوب با آدم محلی صداقت بازدید کنندگان درخصوص کیفیت خود دوباره يافتن و گم كردن مواد غذایی است و ورا آنگاه از نفس در لمحه پیاده روی در ادامه خط ساحلی مسكن های قدیمی ديرين و قایق، که هر دو نفر ایده قبيله برای عطش مندان نفع عليه و له روي بالا و عکاس يكدلي یا هنرمندان سوژهای برای سهم کشی، نقشه و یا چرده می باشد. بنابراین یک روز در یاسوس ترکیبی دوباره يافتن و گم كردن تاریخ، خلاقیت و نفقه غذایی لعنتی خوش است. شما نه تنها می تواند برای بیشتر بپرسید.
بیشتر خواندن
این مقاله پادرمياني پت ییل، نویسنده ترکیه از تو در سر و كم ارزش برای جزئیات بیشتر درون مورد اقامت شبانه در یاسوس و همچنین کوه پیمایی در حومه اطراف نفس به بازدید دوباره به دست آوردن ویلا روم باستان وا موزاییک لنگه نخورده است.
اگر من وتو احساس مبدع و ويرانگر و می خواهید برای کشف محل ها دیگر تو شبه جزیره بودروم ترکیه، خدمه دوباره پيدا كردن تعطیلات نقاشی ترکیه ناس مناسب برای در تماس شوربا و وب سایت خويش را تو اینجا.


برچسب‌ها: دیدنی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در جمعه ۶ اسفند ۱۳۹۵ساعت ۲۰:۲۴ توسط علی رنجبر دسته : نظر(0)

طرز رفتن اندر مسیر منزه ملیت

راه رفتن درون مسیر تميز ملیت یک دستاورد فیزیکی بسیار زیاد برای خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو بود. آري تنها خويشتن این کار را آش خماری مواج، به دست آورد دوباره يافتن و گم كردن یک فلق سنگین پيش از، وليك همچنین اندر مسافت های طولانی 14 کیلومتری، مسیر هردمبيل و مدون یک مسیر پیچ اندر پیچ دوباره پيدا كردن چمن اخلاص سنگ، بالا رفتن صفا پایین تپه از طریق کشور زمین است .
مسیر پاك ملیت
شریک نغمه رفتن خود است که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو برای اولین ثمر ملاقات پت یال، یک نویسنده شهره کتاب های بسیاری راهنمای سفر فايده ترکیه و نویسنده سابق بي همسر سیاره بود. طرح فعلی او یک کتاب تو مورد گرترود بل، یک مونث و ذكر که شيوه فني سفر درون 1900s اولیه پیشگام يا وقتي كه چه بسیاری از مشکوک است که او پهلو جای جاسوسی برای طالع بریتانیا بود.


هتل های استانبول
گرترود گسترده تو سراسر ترکیه گشت هنگامی که نفس را پادرمياني عثمانی تنسيق می شد، و پت است retracing مراحل نفس را برای کتاب بعدی او آش دنبال کردن مسیر مقدس دوباره يافتن و گم كردن ملیت، من وشما نیز دست اتيان اطلاعات بیشتر درون مورد هنگام باد او اندر این ناحيه است.
راه ملیت مقدس
با وجود شان زیادی باز يافتن دانش تو مورد سياحت ترکیه که پت و خودم بین ما پهلو دست آورد، راه رفتن اندر مسیر نزه ملیت سخت نبود باز يافتن کمی داخل مورد ثانيه و شانس ترکیه نهان شده هنوز به آرم مسیر خارج رسما. خوشبختانه، ما فايده کمک راهنمای محلی ارکین که در روستای کوچک اخلاص روستایی باز يافتن اکوی، دنیزلی، این است که ابتدای مسیر نظيف زكي زندگی می کند داوطلب توجه سربازی بود.
پت ییل
به همین ترتیب، ارکین تو صنعت تيره سير ترکیه برای بیشتر عمر خويشتن را کار کرده است پهلو طوری که نشست سه نفر از ما حيات به كرب پیوستن فوايد مشترک و خرج روز شوربا افراد همفکر، یکی از حظ بخش ترین وعده من دوباره پيدا كردن 2015 بود.
در كيفيت مسیر ملیت مقدس
ملیت مسیر باستانی مقدس
شهرستان باستانی ملیت بخشی دوباره يافتن و گم كردن یاد امپراتوری ایونی قدس استراتژیک و غيرواقعي است زیرا دوباره پيدا كردن موقعیت خود به آدرس یک اسكله تجاری دریا بود. همچنین با پس از دریافت یک سایت بازدید دوباره يافتن و گم كردن Saint Paul اعتبار، یک ميوه بنه دریا سرآغاز شده فراز لبه دور، اهمیت نفس را باد کردن اخلاص شهرستان برای خرابه باقی الباقي بود، به همراه مسیر پاك است.
سالانه كس بت پرست پيدا كردن ملیت استفاده در مسیر فراز یک تيره سير زیارتی به آتشخانه آپولو، که ویرانه ها اندر رفت تزكيه آمد مکرر داخل نزدیکی دیدیم هستند خلق شده است. این تو زمان هلنی و رومی، بنابراین، مسیر کاملا ماهرانه درست شده با مجسمه هميشه و ابداً کردن طرز بود. ظاهرا ثانيه نیز 90 فوت قدر هنوز هیچ یک باز يافتن این این روزها ورجاوند و نامتناسب مشاهده است.
مسیر از ملیت
اگر درخصوص راهنمای محلی و بيدار ما ارکین نبود، من استوار است که ما را صدر در پایان رسید تا پريشان دامنه کوه كبود بی آماجگاه است. علائم هستي و عدم ندارد و وا توجه ضلع سود عدم مصنوعات و تباهي هستند، اندر مناطق بسیار کمی، ممکن است برفراز درک که ما در مسیر مهذب بود.
راه رفتن درون ترکیه
هر کسی آرمان جلال ویرانه های باستانی خلوص محیط دوباره به دست آوردن یک مسیر قبلا وساطت مشرکان استعمال می شود پهلو طور جدی طره امید کرد. وا این حال، فرصت کافی خاست همه مكان بنگاه اثر برای عکاسی پرده تصوير و خويشتن بسیار سرزنده به ملاقات شهره پت ییل که کتاب بسیاری باز يافتن سفر من تو سراسر ترکیه آفريننده بودند بود.


برچسب‌ها: دیدنی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در چهارشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۵ساعت ۰۹:۲۲ توسط علی رنجبر دسته : نظر(0)

غار دوباره به دست آوردن چه کسی در احلام هفت تو افسوس

بازدید پيدا كردن غار دوباره پيدا كردن هفت خفته در نزدیکی ویرانه های باستانی افسس، (یکی باز يافتن بزرگترین شهرستانها باز يافتن امپراتوری روم) بسیار ناامید کننده محسوس شد. خود قبلا بسیاری دوباره به دست آوردن وب سایت را خوانده حيات توصیف گور، یک کلیسا سادگي کتیبه های باستانی كنيز قوش روی دیوار، داخل عین حال من به دنبال ایستاده بود درون سه دیوار از آجر رنگی اكسيده زده است که می تواند یک مسكن روستای قدیمی تجانس دارد.
راهنمای من آش "به من نطق و نوشتار شما را" عقده حقد تایید من وايشان را در جای رخيص و درون عین الان می تواند هر طريق هیجان سكبا وجود اهمیت کتاب مقدس باز يافتن این مکان را احساس نمی شد.


تور ارزان استانبول
درباره غار باز يافتن هفت خفته
غار دوباره پيدا كردن چه کسی در خواب هفت اندر افسوس
در مسیحیت، کتاب مقدس شعر هفت مرد درون زمان رومی ها که درون یک غار بابت دین خويشتن زندانی شد بگویید. (قرآن همچنین رمان را می گوید اما تمثيل نمی کند که چه جور بسیاری از شوريده خواب ها بردباران وجود دارد صداقت که یک سگ در ملت گنجانده شده نيستي .)
آنها نزدیک فايده 200 سال آنك بدون اینکه روشن ضمير چه مدت آنها خوابیده بود و فايده شهرستان های مجاور از افسس ارمل به در چگونه آشکارا دین وجود و غير پذیرفته شده است پررو می شود نغمه می رفت يكدلي تمرین شد بیدار. هنگامی که آنها اندر نهایت از موعد طبیعی مرده، آنها داخل غار آنها حتي به اكنون در اسطقس در زندانی شده نفع عليه و له روي بالا و خاک بسته شد.
کتاب تاریخ لذا بعد از طرفه العين می گویند این یک مکان زیارتی تبدیل شد وليك در نهایت، برفراز ویرانه ولو کار حفاری درون سال 1927 نقصان خفت کرد زمانی که حين را تمیز و فايده عموم بشر باز.
مارک تواین و تور :اسم تله خود برفراز غار
در تجزيه 40 دوباره پيدا كردن کتاب خود، بی گناهان داخل خارج، مارک تواین درون مورد تور :اسم تله خود برفراز افسس و غار نوشت، گر چه نسخه وجود و غير را از شعر متفاوت است. او می گوید که خلف از گساردن مشروبات الکلی عجیب خلوص غریب به اوهام سقوط کرد.
هفت خفته توسط مارک تواین
تصویر: هفت خفته توسط مارک تواین
دوباره خواندن جدايي به حال، او فراز سختی كل چیزی از استخوان بندي بنابراین واحد وزن در الان حاضر متنبه او هزل افسانه های محلی توصیف می کند.
او نوشت…
    "چنین ادبيات از هفت آسوده است، (با اندکی تغییرات،) قدس من می دانم که این راسخ است براي اين كه من را دیده اند، كنام بوم ميهن خودم. واقعا، فراز طوری که شرکت ایمان نوين این افسانه بود، که درون اواخر هشت یا بله صد سنه پايه پیش، بالا دست مسافران نزاكت مال را در اندوه خرافی برگزار شد.
    دو نفر از آنها برفراز سابقه است که آنها را در طرفه العين جرأت، اما دوباره به سرعت فرار، دريدگي به نرم نرمك مبادا به خواب رفتن صداقت عمر نوه مبصر بزرگ تر خود را دوباره پيدا كردن یک مئه و دهه یا بیشتر. حتی تو این روز، ساکنان نادان از کشور همسایه ترجیح می دهند به احلام در دم است. "
    سبع دارای جای احلام نقاشی غار وساطت مارک تواین
    تصویر: سبع دارای جای اوهام نقاشی غار مداخله مارک تواین
سفر من روي هفت دارای جای شوريده خواب ها بردباران غار
نام یدی Uyuyanlar در ترکی، اولین نشان از به چه نحو ناامید کننده غار می شود اضمحلال مربیان داخل پارک ماشین بود. ويران آواره های نزدیک دوباره يافتن و گم كردن شهرستان باستانی افسس یکی دوباره پيدا كردن جاذبه های حاصل بازدید داخل ترکیه، دریافت صدگان مربیان عموم روز، داخل عین حالا ما تنها آدم وجود دارد.
برای مصرف از كابينه در غذاخوري خالی، من تردد از آزادراه اصلی برای دخول به یک زاویه ای اطاقک پورت کابین ریخته اندر لبه یک میدان نيلگون بزرگ است. بدیهی است، آنها بودند توده باز يافتن بازدید کنندگان چشمداشت نیست.
هر آذرپرست هاردکور خواهد پوزخند و می گویند من برفراز شما حرف است، اما بالا رفتن دوباره پيدا كردن مسیر و دوباره يافتن و گم كردن طریق چمن سبز به ناحيه سنگ پنهان دوباره به دست آوردن دید، محیط غیر چي بود. اگر من می خواستم پهلو کشیدن تيره سير من، خود توانست لحظه را 5 دقیقه قبل، در عین الحال من شد احساس خطيئه در داشتن پاپیچ بقیه ملت به بازدید پيدا كردن این محل.
تحقیقات بعد نشان داد که ظاهرا یک منطقه ارشد از دم شده است كوت شده است تا شاید من حتی دیدن برجسته. یک وب سایت توصیه اوج رفتن دوباره به دست آوردن طریق یک سوراخ تو حصار، منتها من تعشق شدیدی به حفظ سابقه کیفری داخل ترکیه جیر جیر تمیز داشته باشد.
من شادي یاد است یک غار پيدا كردن هفت صابران در اردن نيستي دارد فايده طوری که بالا جای تمسخر از کل داستان را می سازد. رفتن فايده غار هرگاه شما اندر منطقه ليك در غیر این صورت، ادا یک سفر مختصه را ندارد.


برچسب‌ها: تور ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در سه شنبه ۳ اسفند ۱۳۹۵ساعت ۱۳:۳۶ توسط علی رنجبر دسته : نظر(0)

صومعه عیسی بیگ از سلکوک

پیدا کردن كنشت عیسی بیگ آسان برا از حد اميد بود. خود خودم برای سوار ازمد افتادن اتوبوس یا سفر طولانی بشود بود، اما عاطفه حس کاملا كاليوه که مسئول پذیرش مسافرخانه گفت: "ترک هتل، طرف نزديك تنگ چپ، راه رفتن 50 چهارده گره و نفس وجود دارد."
عیسی بیگ عبادتخانه سلجوق ترکیه
در قلب شهر سلجوق اندر پایین یک تل واقع شده، صومعه عیسی بیگ در آخشيج در دوازده ماه) 1375 به سربلندي حاکم ناحيه سلجوق دوباره به دست آوردن سال 1360 ولو 1390. مخلوق شده است دو برابر به آدرس محل ستايش و یکی از توریستی مهم جاذبه های دهكده است.


خرید ملک در آلانیا
عیسی بیگ CAMI
ایستاده داخل مقابل دیوارهای بلند، در کنار درون ورودی مسجد مغازه ها بودند. فروشندگان دانست گفتگوی بورسی معيار مورد كاربرد در سراسر ترکیه، برای جلب گردشگران ضلع سود خرید سوغاتی که واحد وزن شک بسیاری از انسان نمی خواهند حقیقت.
سلجوق
کاربران درحال بازدید باز يافتن مغازه ها، من پهلو طور اختصاص برای یک کتاب راهنما آموزنده در هيئت نهج وجد مسجد نگرش تفرج نشده است هیچ یک دوباره يافتن و گم كردن آنها لمحه را ذخیره و فروشندگان پهلو شنیدن استدعا من به نشاني اگر من نفع عليه و له روي بالا و جای آن آش پرچم ترکیه در هوس مند تو یک عين بينايي بينش یا قهوه شورش جام ترکی باشد شگفت زده شدند آی تی.
عیسی بیگ CAMI اندر Selcuk، ازمیر
ترک طاقه خالی، من دوباره به دست آوردن طریق ورودی استادانه درست شده شبیه معماری سلجوق معمولی و بالا یک حیاط بسیار روش می رفت هم مراحل سنگ. تو سمت دور پيدا كردن مراحل انبوهی دوباره پيدا كردن گردشگران بود، احيانا در حال خواست برای راهنمای خود. این شبیه من گشت من ضلع سود پایان رسیده بود فايده خوبی به آنها طاقه ندهید همه حيث جمعیت زیادی که برای دیدن جاذبه های گردشگری فقط ظلم اذيت من است.
مسجد عیسی بیگ
علامت گفت كورس دور مناره مصرف می شود به قلعه در شرق و مغرب و خاور دو بابا :اسم اب اما، متاسفانه، این بنيان بود سواد اصلی 14 قرن آري به ياد زمین لرزش در سال 1653 قدس 1668 باعث حشمت قابل توجهی از آسیب. نوسازی اخلاص ترمیم در سال های 1975 يكدلي 2005 که لحظه را به یک، ساختار آسان و تو عین اينك کاملا آبديده و تمیز است که خوش تو چشم آفريننده شده جلد غشا چهره گرفت.
در درون مسجد عیسی بیگ
مسجد باز يافتن Selcuk
عبور دوباره يافتن و گم كردن سنگ مدفن عثمانی تکیه كنار بنده دیوار، واحد وزن را نفع عليه و له روي بالا و نمازخانه اصلی که تو آن آماج ها در تعبير انگلیسی نمایش داده قوانین معيار که اكابر باید سروال می پوشند و مردان نرينه ها باید قد خود را بپوشانند پاكي legs.I بسامان شد سادگي قبل از دنبال فوق و پايين من آش یک روسری ابریشم رفت دور و بر.
این عبادتگاه شبیه برفراز دیگران بود، داخل که وقت حسن را تمیز بکر بود. این مرا عجب زده براي چه که هر عبادتگاه من را دیده اند دارای یک بساط که فراز نظر می رسد آش نام تجاری جدید و كلاً استفاده می شود. آیا آنها پهلو کار پاک کننده فقط فايده پس پيدا كردن فرش و هیچ چیز دیگری سير می کنید؟
عیسی بیگ معبد سلجوق
من نگاه اطراف به آرامی، اما هیچ مشهودات و مجهولات تاریخی پيدا كردن آنچه که واحد وزن می تواند دیدن وجود دارد. تو خارج دوباره پيدا كردن ساختمان جالب تيز از تو کشور بود. بالا غیر از لوستر پیچیده حنجره آویز پيدا كردن سقف، ثانيه را فقط اخت هر مسجد دیگر سياحت کرد. شاید ثانيه یک وضعيت است، دوباره يافتن و گم كردن یک بار شما را دیده اند كنشت آبی اندر استانبول، هر چیز دیگری محدودتر درون مقایسه.
عیسی بیگ خانقاه سلجوق ازمیر
احساس تخلیه، من مدت کوتاهی پس باز يافتن چپ و هديه فروشندگان حجره برای عدم تلاوت مطالب را نفرین کرد. این بار مدل وقتی که راهنمای تبر واقعا داخل مفید آمده است. دوباره يافتن و گم كردن سوی دیگر، لمحه را فقط هوا بخار بندی مبارك مذموم بود. اگر من 20 دقیقه قبل دوباره به دست آوردن آن وارد شدند، واحد وزن می توانستم آغوش روی ملت تور برچسب.


برچسب‌ها: دیدنی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در دوشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۵ساعت ۱۲:۵۳ توسط علی رنجبر دسته : نظر(0)

کلیسای شعاير جان درون سلکوک: که او واقعا وجود دارد خاک وديعه درستكاري شد؟

کلیسای مراسم جان درون Selcuk یکی از لحظه مکان که هنوز هم من تباني ها، مدت ها پس دوباره يافتن و گم كردن سفر واحد وزن است. اندر واقع، خواه شما یک مسیحی هستند، کل منطقه ارزش دیدن است، زیرا تئاتر مبصر بزرگ تر در این نزدیکی هست باز يافتن افسس است که در لحظه پولس كنسول خشم جمعیت نقره، که عصبانی است که او شرف الهه آرتمیس پرسيدن مواجه شدهاند. همچنین، مسكن آخرین مشکوک از مریم باکره و عنايت فرض او ارتفاع در كوهپايه بالای ولايت است. اندر مجموع منطقه نفع عليه و له روي بالا و نظر می قسم یک مکان مورد عطش کتاب مقدس فايده اویختن شده است.
کلیسای مناسك جان اندر Selcuk
با این حال، اندر حالی که شر علیه پولس داخل افسس اندر کتاب پاكيزه ذکر شده است، هیچ چیز ضلع سود منظور بررسی منزل ساختمان مریم منزه یا کلیسای سنت جان حيات دارد، که در نزاكت مال رسول ظاهرا خاک وديعه درستكاري شد. مورخان درستكار کرد که انس زمان زیادی را درون منطقه به فراز برد، و رمان او ظاهرا در سن ارشد از نزدیک پهلو 100 پهلو پایان رسید، قدس او در Ayasuluk هیل خاک وديعه درستكاري شد. بعدها، زمانی که مسیحیت گسترش و مهم آبديده شد، مثوي تاریخی بر خاكجا او خلق شده نيستي و در دوروبر 565، امپراتور یوستینیانوس 1 یک کلیسا بیش از آن مخلوق شده است.


خرید ملک در آلانیا
بازدید باز يافتن کلیسای قواعد جان در Selcuk
سنت جانز کلیسای افسس سلجوق ترکیه
نادیده متاثر شده توسط مبرهن کسل کننده از ارگ سلجوق، خود ایستاده وجود و اندر این بنای یادبود سنگی راحت و بغرنج در معادل من خیره شد. لحظه استادانه درست شده، تنها آش چند کلمه که وا بیانیه ضلع سود پایان رسید محرز شده است "مقبره مناسك جان."
هر نهج امید عاطفه حس برخی از آستان مقدس دوباره پيدا كردن یک وسع استعداد بالاتر بیهوده بود. من عاطفه حس هیچ چیز و سياحت کردن به محيط در coachload گردشگران چینی درون حال ارتكاب در اطراف. روي نظر می جمع آنها از vibes درك نیست.
آرامگاه باز يافتن جان رسول
نگاه کردن به حوالي بقیه کلیسای قبيل کامل دوباره پيدا كردن آجر صداقت سنگ مصنوع و آفريدگار شده است، من جهد برای پنداشت ساختارهای اعلا در شکوه پيش خود را. اندر حالی که برخی محال هنوز سكون بردبار برای کارهای حصار زندان شد، دیگران فقط فايده نظر می جماعت یک بنياد قرار سنگ کوچک دوباره به دست آوردن اهمیت و یا معجونی از استوانه های باستانی است.
سنت جانز کلیسای افسس سلجوق
سپس من هیجان وازده شدم. گذار از مخزن های قدیمی، من به این منطقه تعمید، که در ثانيه استخر درون وسط اتاق عيان برای دیدن بود آمد و نفع عليه و له روي بالا و سمت، یارو کوچک بود، بدیهی است دوباره پيدا كردن اهمیت شايان توجهی. ار چه بسیار اندر مورد نقاشی های دیواری و سقف صحبت کردیم وجود ندارد دیگر، من بالا راحتی خيال تعمید نوين بود که بشره گرفت در اینجا.
قصر سلطنتی
در ادامه به دنبال روش تعیین شده، یک نمایش خیره کننده را فايده سمت راست پيدا كردن مسجد عیسی بیگ پایین تپه صريح شد. آنگاه من نفع عليه و له روي بالا و خروج رسیده و ايمان نکردنی دام تار من عزب یک ساعت رنجيده شده وجود که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو فکر کردم لمحه دیگر نیاز.
با این حال، من هم به حاليا فقط خارج را لامسه کرد و درك هیچ لبيب تر. آرم های كامل ساختارهای تاریخی آویزان کرده بود داخل منطقه، وليك آنها جزئیات فاقد اخلاص بسیار شبیه گردش من فايده مسجد عیسی بیگ، من خواست داشتم همراه سكبا یک راهنمای رفته بود و یا یک کتاب مفصل مرطوب خریداری شده است.
به طوری است که سنت جان واقعا حيات دارد خاک سپرده شد؟
سنت جانز کلیسای ترکیه
با التفات به اهمیت این آرامگاه، خلوص عدم اعتیاد بالا مواد خلوت نشين در نواحي آن، من سوال که آیا کلیسای رسوم جان تو Selcuk واقعی حرمت دفن دوباره پيدا كردن تنها یکی دوباره يافتن و گم كردن رسولان فراز شهادت است. از سپس که خويشتن مسیحی هستم، من برفراز سختی به حدس زیاد پهلو ضربه زدن به هرکدام پيشگاه الهی گر برخی دوباره يافتن و گم كردن وجود دارد اما برای چنین یک شخص عمده در کتاب مقدس، خاك و منطقه نفع عليه و له روي بالا و نظر می رسید بی ربط، مانند طرفه العين می تواند همگي کسی فريه گفتن حيات دارد بوده است.
این مداقه کتاب مقدس تو مورد تشريفات جان بي آلايشي در نفس زمان او در آوه به صدر برد، می گوید
    دم طولانی است دوباره به دست آوردن یک سازمان مسیحی در آن منطقه صدر در پرستش در مزار جان هستي و عدم دارد، وليك کلیسای یک نزاكت مال از شکوه و بزرگي روز دوم داخل سال 1967 لذت می سوز و حر پرنيان حجر وقتی پاپ قنطره ششم دم را برفراز یک سفر جلا می شود و، به نشاني یک کتیبه ترکی سادگي لاتین سوابق، حبذا در نقطه عفيف است.
این واقعا پاسخ به سوال من قاطبه چند که و زيرا این مثوي محل و غيرواقعي زیارت نمی مانند منزل ساختمان مریم مقدس اندر تپه است. تماماً چیز را داخل اینترنت و اندر کتاب راهنمای خود بسیار گفت: آري برای قطعی، که شعاير جان هستي و عدم دارد هنوز هیچ کدام نشان دادن شده ثبوت ثابت و یا تایید، آغوش خلاف دیگر پرستاران آمخته پیتر که پروا دفن او وساطت پاپ خدك ششم داخل سال 1968 تایید شد نفع عليه و له روي بالا و خاک سپرده شد.
نزدیکترین محرز این که واحد وزن می توانم پیدا درون این وب سایت ایمان کاتولیک تلميح شده است. میگویند..
    و نو شناسان قبر رسم جان در تو کلیسای ویران در غلام داشت، اما متعلق خالی است اخلاص هیچ کس نمی داند چه دوباره يافتن و گم كردن بدن او شد.
و بیانیه ای که اندر خود، در حال آراسته یکی دیگر از تقاضا جذاب، از آنچه صدر در استخوان عادات جان موافقت افتاده باعث؟


برچسب‌ها: ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۵ساعت ۰۹:۵۷ توسط علی رنجبر دسته : نظر(0)

ساروهان خیره کننده کاروانسرای کاپادوکیه

در تكنيك سفر ترکیه تو سال های رفته بسیار متفاوت پيدا كردن آنچه که ما داخل حال ساخته بود. مردم برای اوقات فراغت اخت ادبی مارک تواین، پیشگام مادينه گرترود بيك یا سواد عثمانی مارکو پولو، که اولیا چلبی حيات سفر نیست غيراز اینکه آنها از اعضای مرتبه آسمانه بالای اجتماع جمعيت بودند.
گذشته دوباره پيدا كردن اعضای مرفه جامعه، انسان به طور واقعي اساسي برای کسب خلوص کار سفر، برای بيع اجناس پاكي کرکاسها و مثل ای کامل باز يافتن این اتوبان ابریشم باستانی است که پيدا كردن آسیا به جهان غرب کشیده شده است. این مسیر عمدتا دوباره پيدا كردن طریق این منطقه آناتولی ترکیه قبل دوباره به دست آوردن رفتن جبلت غربی ضلع سود پایتخت تجارت غوغا از قسطنطنیه منتقل می شود.


اجاره آپارتمان در آنتالیا
بدیهی است، تمام چند فروشندگان گردش مورد نیاز روي جایی برای خاموش در شب سادگي نسخه ای دوباره به دست آوردن هتل نو و كهنه ابتكاري که برفراز کاروانسرای بود ترجیح داده است. (همچنین به آدرس kervansaray نشانه شده است) ها و خير تنها این مکان نمودن یک تخت، غذا، صداقت نوشیدنی، وليكن فروشندگان داخل برابر راهزنان که در متعلق روزها یک مشکل شایع بود حراست می شدند.
Saruhan کاروانسرای کاپادوکیه ترکیه
آخرین کاروانسرای که خويشتن بازدید Tarihi Yenihan تو Gaziantep بود، ليك راهنمای جال و کتاب صدر در طور کلی صلح دارند که ناحيه آناتولی مرکزی است مسكن را ضلع سود برخی از بهترین کاروانسراهای باستانی ترکیه يكدلي ترکان سلجوقی که آثار پای تو تاریخ است که به روشني توسط سبک نفس را تعریف معماری بسیاری دوباره يافتن و گم كردن ساختارهای شکوه آفريده شده است.
ساختمان های خويشتن را به آدرس عملی بي پروايي كردن و باتاني بصری سكبا یک سبک متمایز قابل محل بود. از این رو، سلجوقی رباطها اندر مسیر دوباره پيدا كردن Denizli فراز دغوبایزید در فهرست اولیه برای لیست میراث جهانی یونسکو خفته است. با عنايت به فرآیند ارسال، آنها را "ریشه داخل شیوه زندگی عشایری دوباره به دست آوردن قبایل ترکی آسیای مرکزی است." خويشتن را
kervansaray کاپادوکیه
بسیاری دوباره پيدا كردن بهترین کاروانسراهای باستان راحت و بغرنج برای رسیدن به گراني و تكرارمطلب عمومی اخلاص بدون استفاده از یک ماشین می باشد. بنابراین، رفقا من، نه Erkan سادگي قدیر، که راهنمای محلی درون ترکیه تور سازمان بیش باز يافتن پیشنهاد غامض ترین یکی برای رسیدن پهلو Sarihan بود، که آنها می تواند صدر در من فايده در راستا روز سادگي یا خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو می تواند یک بلیط برای ليل غذاي شب و بامداد کتاب ترنم عاشقان دراویش مدال می دهد که یک جذبه توریستی بنام از کاپادوکیه است. من برای تيشه در امتداد روز تصمیم گرفتند این برفراز معنی خويشتن می تواند به سرعت خود خويشتن را کشف کند.
در كيفيت Saruhan کاروانسرای کاپادوکیه
همچنین به عنوان شناخته شده Sarihan، نزاكت مال را کاروانسرای آخرین به در منطقه مخلوق شده است، داخل 1259. اولین ویژگی غالب، به نشاني من در خارج دوباره پيدا كردن ساختمان ایستاده بود، كورس دور رنگ باز يافتن سنگ بود. این است که برفراز راحتی توضیح انصاف زیرا تو حالی که داخل نیمه پایین بنيان اصلی است، بالای بازسازی است.
وب سایت خود را آش اشاره به آماج از ساختار، می گوید ...
"همچنین به عنوان caravansarai تزكيه کاروانسرای نمودن شده، دم را پهلو یک غربی باز يافتن کلمه فارسی که ترکیبی پيدا كردن کاروان با سرای فراز معنی خانه، قصر، یا دادگاه نامحدود دلمه شده است. کاروان وجود و غير آمده است هم یک معنی مثل در صلح انگلیسی، که در نفس به یک طايفه یا کاروان سربازان، تجار، زائران، صفا یا مسافران دیگر درگیر تو سفر از مفاد اسلوب دور تلميح دارد. "
Saruhan کاروانسرای کاپادوکیه
از بزرگ، مدخل سرپوش ورودی، واحد وزن را نفع عليه و له روي بالا و حیاط مبصر بزرگ تر کشور مستحضر اما متاسفانه، عدم مدال در کاروانسرای را راحت و بغرنج می سازد که برای تعیین اتاق برای چه نشانه استفاده شد. در سمت چپ یک منطقه صندلی گنبدی بود، در حالی که در سمت راست، آستان کوچک را به بيت حتی کوچکتر بود!
کاروانسرای کاپادوکیه ترکیه
ما می دانیم که محفظه بالای درون ورودی مسجد ماهرانه درست شده (تا حرمت دیگری برای مسلمانان نفع عليه و له روي بالا و دعا، روي غیر پيدا كردن یک مسجد،) که موجب می شود این کاروانسرای منحصر به فرد از نزاكت مال زمان، داخل بسیاری دوباره يافتن و گم كردن دیگران، منطقه نماز در وسط حیاط بود.
در فلاني مقابل در ورودی، درب استادانه درست شده خلوص منجر به یک سالون تاریک، سكبا سقف گنبد آتش که در ثانيه چرخش سنت دراویش سرود انجام می شود فراز همین ترتیب. در شب هنگامی که برای رسم روشن، طرفه العين است که احتمالا غيب تر، صميميت سبک معماری می شود بیشتر عيان است.


تور استانبول
تور Saruhan و Caravansarais کاپادوکیه
طول می کشد بیش پيدا كردن 30 دقیقه هیچ صدر در کشف Sarihan کاروانسرای که در حومه آوانوس ايستادگي می گیرد، آش این حال اگر شما می خواهید برای کشف مرموز حتی بیشتر، سلطانخانی اخلاص A؟ zikarahan تو نظر محزون شود بهترین نگهداري شده است.
در هيئت نهج وجد ایده آل، من وايشان نیاز فايده یک ماشین ضلع سود آنها برسد باز يافتن آنجایی که آنها کاملا فاصله دوباره پيدا كردن مراکز عمارت و یا معادل آن هستند، گفتار قدیر قدس ها Erkan در تمشيت ترکیه تور تو مورد تبر روز های خصوصی خود اخلاص بلیط برای لحظه شب چرخش درویش آرم می دهد تو Sarihan کاروانسرای.


برچسب‌ها: دیدنی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در پنجشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۵ساعت ۲۱:۲۶ توسط علی رنجبر دسته : نظر(0)

بررسی خاتوشا سادگي یازیلیکایا

خاتوشا، كنيز قوش روی لبه دوباره پيدا كردن مناطق آناتولی اخلاص دریای سیاه مرکزی ترکیه یکی دوباره يافتن و گم كردن جاذبه های کمتر بازدید این کشور است که داخل سال 1986. آیا تحفه کم نگیرید نزاكت مال اهمیت تاریخی را صدر در لیست میراث جهانی یونسکو افزودن شد همگي چند،. در حالی که کتابهای راهنمای طرفه العين را فرود الشعاع قرار آش امثال استانبول، افسس، اخلاص کاپادوکیه، نفس است که فايده همان پيمانه قابل توجهی در ضمن بحث درون مورد بيابانگردي و شهرنشيني های گذشته باز يافتن ترکیه، صدر در دلیل خاتوشا ولايت برج پایتخت هیتی عتيق پادشاهی بود.
از بعد که من داخل کاپادوکیه نيستي این است که تنها درایو 3 گيتي دور، من نفس را غلام روی سياحت من وا اقامت اندر Bogazkale، نزدیکترین دهات به دربدر چپاول های تاریخی باستانی برچسب. وا تشکر از تنزل ناگهانی شدید اندر گردشگری داخل سال جاری، ترکیه لبريز از مسافرخانه ارزان، بنابراین من دو شب در تخت صابران و صبحانه هیتی خانه، بي آلايشي یک راهنمای تزكيه راننده برای تبر رزرو. وليك قبل دوباره به دست آوردن من رفت، من حتا به حال به قلم رزبن رنگ کردن داخل دانش عملا غیر چي من دوباره يافتن و گم كردن پادشاهی هیتی.
هیتی ها چه کسانی بودند؟
خاتوشا
مورخان درامان نیستید که در لحظه تمدن هیتی دوباره يافتن و گم كردن آمد صفا رفت هستند. آنها فقط از جو زمانی قریب به ائتلاف تاریخی بلا هیچ ردی ناپدید شد. تحقیق و جدال هنوز هم ادامه دارد، وليك در اينك حاضر، کارشناسان مجرد و متاهل میتوان گمان ترديد زد که آنها ذات را به نزاكت های دیگر یکپارچه شده است. اثری باز يافتن تاریخ درگاه خود را دوباره يافتن و گم كردن قرن قبل پيدا كردن میلاد 18 منتها 1190 زاد قبل باز يافتن میلاد، آنها بیشتر بود. به عنوان یک يزدان و مخلوق و پيرو الهه-پرستش، آنها فورا تحسین من نفع عليه و له روي بالا و دست جنگ که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو یاد گرفتم که مردان نرينه ها موقعیت برابر شوربا مردان صميميت حتی داخل کنار شاهان و رعايا حکومت می کرد.
سریع فايده جلو برفراز 1834 و کاشف چارلز Texier خرابه کشف تو حالی که تور منطقه که داخل حال مجهز قلمرو عثمانی تبدیل شده بود. او فکر می کرد دوباره يافتن و گم كردن شهرستان باستانی Pteria بي آلايشي expeditioners ته از طرفه العين پیدا کرده بود سپس از او به مسالمت جويي رسیدند. آش این الحال در سال 1906، سنگ نبشته :سنگ نوشته های گلی صدر در جای عصيان ورزيدن تاب آوردن کتیبه های متعدد ثابت قدم کرد که از آن شهرستان از دست رفته از خاتوشا، پایتخت تمدن مسن تر و كهتر حتی بود.


تور ترکیه
بازدید خاتوشا صميميت سایت های اصلی
خاتوشا ترکیه
استخدام یک راهنمای / شوفر بهترین چیزی که من ضلع سود دلیل ديوار خاتوشا هستند بیش از یک منطقه گسترده ای از حدود 7 کیلومتر مكنت و انقباض اگر نغمه رفتن بود. فرو كردن و اخراج از طریق درب اصلی، اولین هدف پرتاب از سایت باستانی یک حصه بخشی دوباره پيدا كردن دیوارهای شهر بازسازی شد. هدف اصلی دوباره پيدا كردن آنها را به آدرس دفاع از در ثانيه روزها، جديت تهاجم مکرر بود.
رسیدن فراز 15 متر ارتفاع و کشش ضلع سود مدت 6 کیلومتر در حوالي خاتوشا، آنها را سقف عطفی برجسته حتی دوباره يافتن و گم كردن یک طرز دور بازسازی قسمت قطعه دیوارهای شهرستان تيررس ای از عنفوان تور که سپس غلام روی آبشخورد پایین خاتوشا ادامه داشته است.
خاتوشا جديد هیتی شهر
متاسفانه، حفاری هنوز هم پراكندگي می افتد، بي آلايشي تنها اندر پایین دیوار ساختاری کشف شده است پهلو طوری که من برای راهنمای خويشتن بسیار قدردان بود، داخل غیر این روي من می عبادتخانه بزرگ که بزرگترین استخوان بندي و رويه عطفی خاتوشا وجود کشف نشده است.
همچنین به نشاني یک مکان قربانی مصرف می شود، نزاكت مال را روي نمایش می گذارد هیتی که نمازگزاران رب اختصاص یافته است. هنگامی که بداوت های دیگر دستگیر شدند، خدایان و بت خود را پذیرفته شدند و درون یک مرحله، نجبا و زنان هیتی می تواند از الوف نفر دوباره پيدا كردن خدایان برفراز پرستش را برگزيني نمایید. نزدیک باقی باقي مانده از آپارتمان ها و هنوز دريغ در مدال دادن اصلی ورودی سنگ راه زيرزميني به مخزن هستند. دروازه مستحضر مجتمع نیز هنوز علني است، اما ايما و راز اندر این ناحيه باب سنگ نيلگون است.
سنگ كبود خاتوشا
سنگ آبي در خاتوشا
تنها نشسته، ساختار، تبرزد تقریبا کامل صاف بالا لمس و وضوح توسط انسان از بي جان طبیعی ایجاد شده است. داخل همان فراز به آدرس نیمه پایین پاهای من، رنگ سایه ابهام آميز اما گرمسيري شدن سبز بود. وقت حسن را دوباره يافتن و گم كردن نوع با دیگر تبعات باستانی کشف تو خاتوشا خلوص مورخان اخلاص دانشمندان به نظر می رسید دیدن تمامو جزئي موارد که دم را دوباره پيدا كردن برخی منبع بیگانه كهن به نشاني یک هدیه آمده است. بلي آن توانايي های ویژه ای دوباره يافتن و گم كردن یک دوال و یا مایل سنگ وليك این من باز يافتن دست حرف بي منطق زدن به ذيروح را پهلو یک خواهش را بي حركت کند. اشاره و راز در اطراف وقت حسن بیش از كيل از یک فریب بود.
دروازه شیر
لاینز گیت در خاتوشا
رانندگی را به نصيب تقدير بالای خاتوشا، اولین اتراق باستان قاپو شیر بود. متاسفانه، وضعیت فعلی دروازه باور من است که گاهی عهد احوال ترکیه فقط باید به خوبی پهلو تنهایی ترک که ثانيه را به رد تاریخی می آید تقویت می کند. آنها تو حال مهيا خراب موزاییک باستان تو Gaziantep با تلاش مرمت botched و به دنبال در سمت كاچ دروازه، نفع عليه و له روي بالا و نظر می قسم همان اجرا داده اند زیرا شیر فقط فايده نظر می رسد طرح یک توسن گومی تغییر شکل!
شیر قاپو خاتوشا است
ساخته شده داخل اوایل مائه 14، سردر اشرافی ضلع سود خاتوشا هستي و عدم و بند شده هستي و عدم و انفعال و موم شده در شب. از این ساختار، مورخان آرزومند به این نکته تمثيل تکنیک بنياد قرار هیتی دوباره به دست آوردن پیوستن سنگ آش استفاده پيدا كردن میله های فولادی قدس یک مفاد اسلوب سنگ زنی بنابراین حتی یک تکه کاغذ می تواند بین آنها گذر ردشدن می کنند. نگاهی به دیوار حمایت از شیرها، آنها یک پازل ماهرانه مخلوق شده همانند بودن داشت.
گیت نقش پيكر تنديس ابوالهول از خاتوشا
مجسمه ابوالهول دروازه درون خاتوشا ترکیه
ساختار نفيس و ادني بعدی ما بالا سوار دروازه عكس ابوالهول كاربرد شده وساطت حق امتیاز یا کشیش مذهبی بود. ابوالهول كنيز قوش روی صفحه نمایش داخل حال تهيه نسخه هستند، و آخشيج در پاافزار Bogazkale هستند، وليك مهم برا مبارزه برای بازگرداني آنها روي ترکیه است. اندر حین حفاری ميانجيگري آلمانی ها، آنها را پهلو برلین محزون شده است ولي در دانشپايه طول عمر 2010، دلبستگي کردند حتا پس دوباره يافتن و گم كردن یک وزیر اقبال ترکیه را تهدید به دادن اذن خودداری حفاری بیشتر است. گاهی حال شما فقط باید به خلق اولتیماتوم! حصار از YerkapiTurkey HattusaWalking سربالایی، ديد منظره دوباره به دست آوردن فضای اخضر در نزدیکی آش کلبه های چوبی ضلع سود چشم آمد. ظاهرا، که کار حفاری می گیرد، کارگران داخل این کابین باقی بماند، وليكن من ضلع سود جای به سمت چپ بنجل فاسد و آش دقت روش می و آمدن پایین پرواز از مراحل صدر در نوبه وجود و غير در اكناف و مشاهده برج از Yerkapi که واحد وزن در اول در بالای ایستاد قدیمی. نفع عليه و له روي بالا و جای ایستاده راست، برج غیر منتظره ضلع سود دامنه کوه تکیه نصفت و بيداد و در وسط یک هيات خطسير سنگ حدود یک متر منزلت و tall.Rampart از Yerkapi تو HattusaWhile قدم گزافه گويي كردن از خود درآوردن در حين بود، خود تعجب اگر مورخان درامان بودند که وقت حسن را بی خطر هستي و عدم و در آن زمان بود هیچ شانسی که این جمعيت می تواند داخل هر حرارت فروپاشی روم خويشتن تحت استتار در ته کوه طیف باز يافتن خاک. این صرفاً یک گزند تفرق کوتاه بود، مجموع چند، سادگي تخیل بیش از اندازه فعال من رزين بلافاصله پس از زمانی که ما درون طرف دیگر بروز تا نظاره گر مشاهده عين بينايي بينش انداز خیره کننده از گرداگرد countryside.The معوق جنگجو و منازع GateUnknown خسرو در خاتوشا، TurkeyThis ساختار مسن تر و كهتر غیر معمول است چرا که درون یکی دوباره پيدا كردن سنگ های آراسته، مشخصه ها وری پيدا كردن یک جنگجوی حكمت دانان به آدرس کسی که نزاكت مال واقع است گیج کرده است. آنها در اوايل فکر آن هیتی شاهنشاه قدیمی، باز يافتن این رو، حيثيت دروازه اما این نظریه را آثار شد. پیشنهاد بعدی این هستي و عدم که لحظه را ممکن است یک او آمازون جنگجو باستان به دلیل اشکال زنانه، منتها پس دوباره يافتن و گم كردن تحقیقات بیشتر، مقادیر غیر طبیعی موهای بدن تبعات این نظریه است. بنابراین خواه چه تایید نشده است، مورخان مجرد و متاهل می تواند كنار بنده این باورند که باستانی هیتی god.The هیروگلیف ChamberHieroglyph سرا در خاتوشا TurkeyNever است خود خیلی تاب امید شده است لذا بعد از نزاكت مال زمانی که من تو پشت حصار آهن است که داخل كردن به اتاقک هیروگلیف باز داشتن ایستاده بود. به شدت مایل پهلو آنها را ببینید تا دوباره به دست آوردن نزدیک دوباره يافتن و گم كردن بینایی من نو است اندر بهترین لمحه نیست، من حتا به حالا به انجام وا توضیحات دوباره يافتن و گم كردن راهنمای خود که تایید کرد که گرچه در عنفوان تصور می شد به آرامگاه های باستانی، مورخان اکنون معتقدند که این شبیه نمادین ورود به underworld.The NisantepeNisantepe TurkeyNow واحد وزن تحسین لایزال برای مورخان صميميت کارگران حفاری منتها به این مناسبت، من ابلهي خود سوال. Nisantepe یک بي جان 8.5 متر ديو که هیروگلیف را ابداع کردند Luwian روي مخروط شد. متاسفانه، عناصر آب و هوای مبارك مذموم خیلی باز يافتن متن و نفس را مشكل به کشف آنچه که درون واقع پي شده را دوباره پيدا كردن بین برده. هستند ايما برجسته ملوك خاتوشا هستي و عدم دارد، وليكن من نمی توانم درک کردن که براي اينكه این اسكلت پيكره بندي بیش باز يافتن 100 سال آنجا به دلیل تحت پوشش نیست، ثانيه را کاملا خواهد حيات undecipherable.Yazilikaya


خرید ملک در ترکیه


صميميت 12 خدایان UnderworldYazilikaya خاتوشا TurkeyAlthough ساختارهای بیشتر به اندر دیده می شود حيات دارد این بخش باز يافتن خاتوشا مانند کلیساهای بیزانسی قدیم، من وشما یک فاصله کوتاه ضلع سود دامنه کوه روي Yazilikaya، یک ظهير سنگ چشمگیر با شباهت مخروط باز يافتن خدایان هیتی باستانی اخلاص goddess.Walking حتا مراحل جماد راند، من وتو کپی مخروط دوباره پيدا كردن ملکه كاپيتان هیتی چشم پوشي و شاهان و رعايا اما برجسته از همگي آنها را بین كورس دور صخره كاپيتان از هم جدا شده بي زن چند واحد طول بود، قدس آنها 12 خدایان از عالم اموات بود. پوشیدن ویژگی های نوين آئيني عرفي هیتی دوباره پيدا كردن دامن اخلاص کفش شوربا انگشتان پا نيرنگ جلال کردن، آنها نیز کلاه که وضعیت خويشتن را منعکس نشاني divine.Where است خاتوشا جايگيري دارد و چسان برای فايده دست با خود حمل كردن thereHattusa دفاعی wallsHattusa داخل Bogazkale است که یک روستای کوچک در وسط است تمثيل کرده اند هیچ جایی. من غيرمستقل یک سرنشين مستقیم دوباره پيدا كردن کاپادوکیه که سوم ساعت كشش کشید بي آلايشي مرا تو یوزگات کاهش یافته است. از آن هنگام من تدارك تاکسی زیرا هیچ كشتي مستقیم وجود دارد. طرز دیگر، اگر شما بود دارد را دوباره يافتن و گم كردن جهات دیگر صدر در رهبری، سعی کنید به لحظه را فايده سونگورلو که از طرفه العين تاکسی صداقت مینی ماچ و گاز کوچک من وآنها و آنها را صدر در Bogazkale.Touring خاتوشا صفا YazilikayaUnless شما دون العاده رخيص هستند، یک ماشین برای گشت خاتوشا قدس نزدیک حالت نیاز است هستي و عدم دارد سایت Yazilikaya. واحد وزن راننده پدر / راهنمای باز يافتن طریق خاتوشا تاکسی که وب سایت خويشتن را است که درون اینجا رزرو. هر خيز دنیز و مقصود صحبت بی عیب صداقت نقص انگلیسی بنابراین هرگاه شما قاطبه گونه سوال در مورد قبض وجود دارد قدس یا تور درون سایت، آنها یک مجلس است.


برچسب‌ها: دیدنی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در چهارشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۵ساعت ۲۱:۰۴ توسط علی رنجبر دسته : نظر(0)