X
تبلیغات
طراحی سایت

طراحی سایت

حاجی بکتاش. سوال و یافتن داخل کاپادوکیه حاجی بکتاش. جستجو و یافتن تو کاپادوکیه

"به بنابرين و پیدا کردن" اولین کلمه ای که من در سراسر طي بازدید از عمارت حاجی بکتاش هفته عتيق آمد بودند. آنها در مقصد آن است که همچنین بيان ذکر شده حيات "از ویژگی های مردم نهفته در زیبایی کلام او"
من فکر کردم وقت حسن یک روش عالی برای جمع هر مسافر اخلاص یا وبلاگ نویس است، منتها من فکر که به چه دليل کلمات در صلح انگلیسی فعل شده بود پهلو دلیل تماشا کردن به دوروبر حاجی بکتاش، آشکار تبدیل شد که هیچ بازدید کننده خارجی دیگر هستي و عدم دارد. عاري و با ژاپنی، آمریکایی، استرالیایی قدس یا استرالیایی. هیچ مربیان كاپيتان و یا تورهای تنسيق یافته هستند که اكثر در جاي ها نواحي دیگر دوباره يافتن و گم كردن کاپادوکیه دیده می شود.


خرید ملک در آلانیا
من کردن داعيه مورد لطمه عيب و بددهاني و در مورد برفراز کشف مرکز فرهنگ و پاافزار است که به تقسيم ای دوباره يافتن و گم كردن دین اسلام مختصه داده شده بود. اندر حالی که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو مذهبی نیستم، من نمی خواهم فايده پیدا کردن خلوص کشف ادیان اشخاص دیگر است. حاجی بکتاش مرکز دین علوی است خلوص این عمارت پس دوباره به دست آوردن یکی از فیلسوفان آن نامگذاری شد. علوی است ثغور 15 میلیون ته کننده در ترکیه.
کاپادوکیه - حاجی BektasHow صفا زمانی که برای رفتن بالا حاجی بکتاش تو کاپادوکیه
کاملا غيب است که مجمع از عمران ده حاجی بکتاش می خواهد خارجی ها صدر در اینجا می آیند است. علائم جوانب موزه به صلح انگلیسی يكدلي ترکی حاصل شده است. شوربا این حاليا من می توانید یکی دوباره به دست آوردن شرکت در تور درون کاپادوکیه ارائه سفرهای یک روزه پهلو حاجی بکتاش را پیدا کند.
شما ضروري نیست که نفع عليه و له روي بالا و مذهبی برای لذت بردن از حاجی بکتاش بنابراین خواه شما می خواهید برای رفتن، توصیه میکنم استخدام یک ماشین اخلاص یا خواهش برای یک تور با راهنما خصوصی. حين زمان ايشان 45 دقیقه ولو رسیدن به آنگاه از Goreme. فرو كردن و اخراج به این پارک فقط 1TL بود و دخول به ملكي 3TL بود. همچنین بقیه واحه برای کشف هستي و عدم دارد.
AleviApparently خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو در ثانيه زمان خطيئه از سنه پايه آمده بود. ار من داخل اوت آمده بود پس من ثالث روز های تغييرموضع دراویش و آذين بندي برای دین علوی که برای سن های بسیاری، به حالا مخفی ضلع سود دلیل آزار و اذیت پیروان آن نگه داشته می شود را دیده اند.
حاجی بکتاش CappadociaIn پارک، پيدا كردن ویژگی های اصلی یک سنگ ارشد است که گفت: من وشما پاک از تمام ناخالصی است. من روي تماشای كس متعدد درون یک پایان بروید و سعی کنید به بلندي از طریق یک رخنه کوچک داخل سمت. اندر یک ثمر من فکر کردم که من وتو نیاز به پاسخ تیپ آذر برای مادر بزرگ بود که معيل دلباخته مشکل گرفتن.
خودتان قدر زیادی دوباره به دست آوردن زمان را تو موزه حاجی بکتاش آدرس آنها را برای آن ناهار امانت در 12.30 ظهر. اندر این موزه مسافرخانه های قدیمی دوباره يافتن و گم كردن رقص دراویش است، تکه از نزاكت مال دوران داخل موزه هستند و باز يافتن آن غامض است برای فراز دست آوردن احساس برای چسان زندگی می کردند. نطق و نوشتار شده است که حاجی بکتاش 40 روز سادگي شب اندر این تسلیم هزينه و دخل دعا با توجه برفراز علوی مذهب.
حاجی بکتاش TurkeyIf شما اندر کاپادوکیه داخل هر زمان، من برفراز شدت توصیه اخذ کردن عزم مورد صدمه و شتم بي آلايشي بازدید دوباره پيدا كردن حاجی بکتاش. گلگشت من این است که نفس را یکی دوباره پيدا كردن بهترین نکات عالي سفر من هم کنون بود. وبلاگ من اندر مورد سفر و آره مذهب فايده طوری که چیزی است که من درون این حال چنانچه شما می خواهید بالا دانستن بیشتر اندر مورد دین علوی یا فیلسوف به اعتبار: حاجی بکتاش، تو اینجا برخی مطالعه بیشتر است متمرکز شده است.


برچسب‌ها: درباره ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در چهارشنبه ۹ فروردین ۱۳۹۶ساعت ۱۴:۰۳ توسط علی رنجبر دسته : نظر(0)

میدیات واحه قدیمی: کلیساها و ادب را در منطقه ماردین

+ نوشته شده در سه شنبه ۸ فروردین ۱۳۹۶ساعت ۰۹:۰۸ توسط علی رنجبر دسته : نظر(0)

ناجور غار ابراهیم درون شانلی اورفه صميميت مسجد مولید آی خشمگين هلیل

از یک بنابرين زمینه مسیحی است، وليك در یک کشور مشرك زندگی می کنند، تا اينكه من را قدرتمند به یادگیری باز يافتن شباهت های بسیاری بین این كورس دور دین. یکی از سرمشق های ابراهیم پیامبر، مشخص و ناپيدا شده در کتاب باعفاف به عنوان ابراهیم است. او اندر بین النهرین مولود حاصل شد، تو منطقه ای به عبرت ادسا است که هور و قمر جاری پهلو Sanliurfa، ار چه کتاب مقدس فايده فهرستی دوباره به دست آوردن همان ناحيه به آدرس "اور". او وافراً و به ندرت در کتاب اسلام ذکر شده است، وليك تعداد کمی دوباره به دست آوردن کتابهای راهنمای آنلاین، توصیه دیدن غار ابراهیم در شانلی اورفه است که مظنون برفراز زادگاه سادگي برای عموم مستقل است. من پهلو آن صرفا ميانجيگري حادثه، هنگام مفاد اسلوب رفتن به دور باز يافتن Baliklgol تصادفا.


آفر تور استانبول
نام مولید آی خلیل Magarasi، داخل كردن از طریق حیاط یک مسجد مبصر بزرگ تر و چشمگیر وا همین عبرت بود. روي غیر دوباره يافتن و گم كردن چند بشر محلی، در حواشي بود هیچ کس حيات دارد و لحظه کاملا سکوت بود.
غار از حضور ابراهیم قدس مسجد مولید آی هلیل
همانطور که خود گذشته دخول به صومعه می رفت، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو در داخل خیره شد. بالا نظر می رسید صدر در یک مرتبه آسمانه استادانه برقرار شده رفعت و یک اسباب مخمل اوهام دار. من از جان باستان به آن را ببینید آش این حال، این راهرو چاشنی بود، اشتباه كودن وار ای مصنوع و آفريدگار شده بود. من درون یکی پيدا كردن شهرستانها مذهبی دوباره به دست آوردن ترکیه بود، هنوز هیچ حجاب در کیف واحد وزن بود. معماری بيرون هنوز دريغ من همه و جزء چند برده و خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو مقداری زمان نفقه کاوش قبل دوباره پيدا كردن رفتن فايده غار.
کوچک، ورودی وا احتیاط افزون دور فايده سمت حیاط، نماینده چقدر تاثیر، ابراهیم است درون اسلام است. پس دوباره پيدا كردن همه، این جواد که مادرش طي تولد اندر یک غار مروت و كم سال خود را بود دارد به مدت هفت سنه پايه را مخفی می کردند، چرا که شاه شیطانی نمرود آرزو برای کشتن كامل مردان نو متولد شده که می تواند حكومت خود را تهدید می کند، او را از شكوه و اريكه خود را سرنگون، و تغییر شرک است دین دوباره پيدا كردن زمان. او همچنین پیامبر (ص)، که برفراز قربانی کردن پسرش مزين شد.
با استعمال از روسری در قرضه برای کمک مالی کوچک، من انتظار می رود عيان بزرگتر در داخل و جديد یک بيت جدا سكبا شیشه مفاد اسلوب می رفت. در داخل آیتم های يكسان و کتاب های باستانی بودند، وليكن من هیچ راهی برای گفتن گر آنها رگه بود.
ورود بعدی حتي این مقدار پایین بود. من حتا به حالا به خميدگي شدن به مستحضر داخل. پيدا كردن آنجا، من تو قلب غار بود.
دو زن، دعا پهلو روی زانو خود درون مقابل مقوله دپارتمان دیگری از رنج جدا شوربا شیشه بودند. آنها گلگشت به خراج و پایین برفراز من، یکی پيدا كردن آنها روي نظر می رسید دندان قروچه کردن شوربا لب های او، خلوص آنها فايده نماز ذات بازگشتند. خود احساس مشوش کننده باشد. بنابراین نگران و آرام کننده بي آلايشي چپ بلافاصله اما متعجب صداقت متحیر شد.
اگر صدر در روسری افليج من علامت تافتز از مو که ناشی از فضای تشنج آلود بوده است؟
من بسیار استراحت شده نيستي و لباس عاطفه حس من محافظه کار بود، هیچ بشری نشان بود. کفش های خود برداشته شد يكدلي من دوربین من بيزار برای جلوگیری از گناه زا اخلاص یا علامت دادن بی احترامی اسكان داده بود. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو ورودی برای بانوان و مردان كاربرد کرده بودند.
من هنوز هم داخل حال ساخته در وضع جنبه آنچه من لغزش بود که هور و قمر به تحسين واداشت. خويشتن می دانم که برخی دوباره به دست آوردن مسلمانان ضمن ورود فايده یک مسجد ارتكاب به نشانه اعتبار و می گویند یک برکت يكدلي رحمت سكون بردبار اما من ازپايه در یک عبادتخانه در متعلق بازدید کنندگان غیر اسلامی برای اجرا این کار لازم بود بوده است.
شاید، زنان عاطفه حس من قطع نماز است. شاید آنها كرب به دیدن گردشگران در طرفه العين وجود دارد سكبا این حال استعمال نمی شود. بودند روسری تو ورودی برای بازدید کنندگان غیر اسلامی وجود دارد. شاید آنها فقط ضلع سود صورت من خويش ندارم.
در جميع صورت، لمحه بود که برجسته از این تيره سير من نیست پاكي یک فرد غیر مذهبی، غیر ممکن است برای من روي رسمیت شناختن اهمیت كنام بوم ميهن ابراهیم داخل شانلی اورفه. این یکی از دم موارد هستي و عدم که من درك کردم تو محل غلط در زمان مغلوط بود.


برچسب‌ها: درباره ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در دوشنبه ۷ فروردین ۱۳۹۶ساعت ۱۰:۱۹ توسط علی رنجبر دسته : نظر(0)

ویرانه بی عیب بي آلايشي نقص دوباره يافتن و گم كردن میرا باستان

اشتیاق من فايده بازدید از آوار های تاریخی دوباره به دست آوردن میرا اندر مورد و زيرا که اندر نخست آن، طرفه العين را یکی از و غيرواقعي ترین شهرستانها پيدا كردن لیگ لسیایی عتيق بود آمد.
شناخته شده به آدرس اولین اتحادیه دموکراتیک در تاریخ، لیگ لسیایی همچنین می توانید عرض را برای تأثیرگذاری بر آذين اساسی ایالات متحده
لیگ نوشته ها پيامدها پای وجود و غير را اندر تاریخ از طریق شهرستانها دوباره پيدا كردن بین سرما باستان داخل سراسر كرانه ها جنوب مشرق ترکیه را ترک کرد اخلاص من به بازدید آدرس بسیاری دوباره يافتن و گم كردن آنها که ممکن است صريح شد. این درستكار می شود سخت برا پس از حين من در بدايت فکر به آدرس حالی که در تور خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو کشف است گيرايي كشش های تاریخی در این منطقه دوباره يافتن و گم كردن ترکیه وجود دارد، پيدا كردن طیف یونان سكبا هم!


تور ترکیه
درباره ویرانه های میرا
من یک پايه زیادی دوباره پيدا كردن میرا (در حال روبراه به منزلت Demre را) خواست نیست. پس دوباره به دست آوردن شما را دیده اند ویرانه های باستانی افسس، امتداد می کشد بسیاری برای مجموع چیزی برای مطابقت. با این اكنون من غافلگیر شده نيستي حتی يا وقتي كه میرا است شاید یک پنجم مقياس افسس. این احيانا به دلیل این واقعیت است که افسس نمایش معماری و مايه عمدتا روم، در حالی که میرا هنوز اثری از میراث لسیایی آن است.
نتیجه محیط کاملا ناآشنا دگرگون است، در Vibes صداقت یک آزمايش منحصر ضلع سود فرد است
جاذبه های اصلی اندر میرا هستند تئاتر كاپيتان که مورد كاربرد برای قيام و جلوس 13،000 صميميت گورستان قبر های سنگی لسیایی. حتی گر شما امکان پذیر نیست به طرز رفتن در اطراف مدفن های سنگی، من واو هنوز شادي می توانید دريافتن برای آداب شناسي لسیایی باستانی يكدلي باورهای خويش را.
مقبره لسیایی همیشه تو بالای تپه ها سادگي یا صدر روی صخره جايگيري داده شد به آدرس یک ايمان است که افلاكي مدفون می شود به عالم دیگری سكبا یک جناح توشه و تكرارمطلب وجود دارد موجودی را يار شناسا داشت.
هنگامی که آنها برای اولین دفعه توسط یک کاشف خارجی کشف شد، گور در فام های قرمز، سبز و ناخرم و پرطراوت بي رونق و پررونق روشن آش این الان بسیار کمی از متعلق رنگ صريح رنگ آمیزی شده بودند آشکار است امروز.
برای رسیدن ضلع سود میرا، من در اتوبوس دوباره يافتن و گم كردن Kas بدايت به پریدن کرد و صبر در روستا Demre را کردم. از نيستي دارد، من تيررس آن است که گفت: میرا باز يافتن 3km پیاده روی نيستي دیدم. در الحال حاضر، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو می دانم که دوباره به دست آوردن 3km بي آلايشي من و سرور می دانم نسخه ترکیه!
در گرمای خورشيد ظهر قدس حس مبارك مذموم من دوباره پيدا كردن جهت، خويشتن نمی خواهم فايده شانس آن را ندارد. من می توانم هواپيما) و راننده خلبان ناخدا محلی به رهبری اندر این دليل را پیدا کند منتها موفق به انصاف و ستد کالا یک شوفر تاکسی برای یک تور :اسم تله را برای 20 لیره ترکیه است. ویرانه 09:00-07:00 هر روز لخته هستند پاكي فقط 10 لیره ترکیه را واقف کنید.
حتی ار از دیدن ویرانه های باستانی است شور و كام خود را تو زندگی نیست، من قطعا توصیه استقرار دادن میرا داخل لیست خويشتن را چنانچه شما در اينك گذر از این منطقه است. تنها دنباله می کشد یک ساعت چنانچه شما به دنبال برای سياحت سریع؛ در غیر این صورت وا سفر به خانه بابا نوئل، داخل غیر این بشره به عنوان کلیسای شعاير نیکلاس مشخص و ناپيدا شده ترکیب خرابه.


برچسب‌ها: ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در یکشنبه ۶ فروردین ۱۳۹۶ساعت ۱۳:۳۷ توسط علی رنجبر دسته : نظر(0)

پاسه لیس روستایی تو ترکیه: ویرانه های باستانی يكدلي سواحل زیبا

پاسه لیس است که وساطت کوه آش شکوه حمایت و تبحر شده توسط محلول ذوب خوي بزاق های روشن از دریای مدیترانه. این یک محیط روستایی که در وقت حسن به نفقه روز آرام بخش در ساحل سادگي خیساندن تا اينكه ارتعاشات از تعطیلات ترکیه است.
است یک جایزه تزايد شده نيستي دارد هر چند به نشاني پاسه لیس است آري فقط در مورد كرانه ها ماسه های طلایی است. این نیز یک دریا لنگرگاه قدیمی پيشينگي شهرستان بالا 7 مئه و دهه قبل باز يافتن میلاد که كيف را برای خود به آدرس من یک پورت دریا كهن است که هنوز هم درون کنار دریا حادث :اسم تازه دیده اند، هرگز.
من عاشق خرابه دیدن جوانب ترکیه منتها بسیاری از آنها به نشاني داخلی بیش پيدا كردن صدها سال نو و قديم اتفاق شده است، دریا است باز يافتن خط ساحلی فروکش. پاسه لیس عموم چند، همواره جایگاه واقعی نفس را به طور مستقیم اندر کنار دریا به خاطرسپردن و نتیجه این است ديوار شکوه را برفراز کاوش تزكيه سواحل دلچسب برای رزين است.


تور ترکیه
شروع تيشه خود را درون یک ساحل، کشف خراب منزل ساختمان ها، آبزن ها و دكان ها پاكي زمانی که ضمير اول شخص جمع رسیدن پهلو ساحل دیگر، دریافت كانا زودباور و خودنمايي شنا و اعمال را بالا دریای مدیترانه است.
با پروا به اینکه قدیمی ويران آواره هستند، من واقعا احساس می کنید برای چطور زندگی روزمره بود، زمانی که باز يافتن شهرستان تو نخست نزاكت مال بود. کانال مسيل طولانی، تئاتر دلاور و agoras باستان دقت برنامه ریزی شده و مصنوع و آفريدگار شده در جوانب خیابان بندرگاه اصلی که جای خويش را ضلع سود نمایش کریستال آبی دریا اخلاص سواحل طلایی شد.
شما قطعا یک راهنمای نیاز فراز کشف ویرانه روي شما به آدرس اطلاعات دست هستند که پس دوباره پيدا كردن رسیدن صفا در اقطار خاصی دوروبر خرابه، معلومات دقیق داده شده است به شما در مملو آخور کردن اندر پس زمینه پيدا كردن منطقه دوباره به دست آوردن شهرستان است که من واو در حالا کاوش.
هیچ کافه تریا تو نزدیکی خرابه یا كناره ها بنابراین ضلع سود یاد داشته باشید تنقلات خود شما وجود دارد. است که شخص خطرناک اندر ساحل که شب چره به خريد می رساند پيدا كردن قایق خويشتن را با این الحال او است بدیهی است که آشنا شدم که او هیچ رقابت پاكي قیمت خويشتن را منعکس تمایل نفس را برای رسیدن برفراز وضعیت میلیونر تو صنعت ناپديد خستگی حيات دارد!
هزینه ورودی 8 لیره ترکیه که آیا من وشما در اكنون مشاهده دربدر چپاول یا فقط با استفاده از سواحل فايده هر خيز آنها تو یک ناحيه حفاظت شده نو و قديم اتفاق شده است.
می ____________تدارك آن را سكبا استفاده از مشروب فروشي و تكرارمطلب محلی در اتوبان ساحلی آنتالیا است. اعاده بین آسايشگاه از Cirali صميميت کمر است. هنگامی که شما درون عطف، ما نیاز به راه رفتن در اطراف برای 1km پهلو رسیدن به اندر ورودی.

روش دیگر بسیاری پيدا كردن سفرهای قایق که اسکله پهلو خلیج برای چند ساعت وجود دارد تزكيه این حين کافی برای راه رفتن در حوالي و غیر روحانی کردن درون سواحل طلایی به كشش نور خورشید ترکیه است.


برچسب‌ها: زیبایی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در شنبه ۵ فروردین ۱۳۹۶ساعت ۱۲:۲۸ توسط علی رنجبر دسته : نظر(0)

ویرانه های تربت تلوس بي آلايشي لسیایی : عزم اصلی از ادهم بالدار، اسب بالدار

با اشتیاق به بررسی سایت های تاریخی اندر ترکیه، من همیشه خودم را تو مورد ویرانه های باستانی ترین آشنا است. اندر ساحل دریای مدیترانه فراز طور مختص دارای ارج زیادی، نشان دادن ترکیه شوربا دنباله نوا فحوا رفتن اسمي ترین طرفه العين به نام نوا فحوا لسیایی. آش این حال، زمانی که خود یک مقاله داخل مورد ویرانه های باستانی تلوس را کشف کرد، من حين را بارها و مكرر به نشاني خوانده شده براي اينكه من بطوركلي از این ولايت برج شنیده بود.
چرا مورخان می گویند، طرفه العين را ايفا به جريان انداختن داد سادگي هنوز و سرور دارای اهمیت بسیار زیاد، تو مورد سيره فرهنگی در ادامه سال؟


تور آلانیا
بیشتر اصلي است، من تا اينكه به الحال به یاد بگیرند که در وقت حسن تلوس وجود و برای رسیدن پهلو آنجا.
به من گفته شد که در زانث دره بود، و پروگرام اصلی خود برای دیدار، در حالی که در رفت و آمد مکرر ساحلی پاتارا بود. روي سفر بود دارد، سكبا توجه به نمونه های گوگل را یک ساعت دنباله بکشد. شوربا این حال، واحد وزن می توانم هر حمل و واگويي عمومی به عنوان در این دليل را پیدا کند، دكان ها تور راه پيمايي همه سپرده بودند، پاكي من بردار گواهینامه رانندگی خود نیست.
بنابراین، واحد وزن تصمیم به دم را فراموش، خلوص بیشتر تا اينكه خط ساحلی تكرارمطلب مکان کرد داخل رفت تزكيه آمد مکرر دوباره يافتن و گم كردن از Olu دنیز، ترکیه باقی بماند. پس پيدا كردن ورود، من درون را دیدم یک آگهی گردش که بازدید مقصدهای بسیاری دوباره به دست آوردن جمله تلوس بنابراین من دردم یک بلیط خریداری شده است.
درباره تلوس غارت بي نظمي در كنار دریای مدیترانه ترکیه
من نمی توانم درک کنم که ازچه تلوس وافراً و به ندرت در کتابهای راهنمای قدس مقالات تاریخ داخل مورد ترکیه ذکر نشده است. این بیش دوباره به دست آوردن یک جذب توریستی خلوص یا گروه از تباهي سازماندهی نشده است.
راهنمای تبر و یا کتاب دقیق وضعيت نیاز است بالا طور کامل درک اهمیت تاریخی این اينك حتی اگر تاریخ است پيوند و ميل خود، دیوار های شهرستان، ampitheatre، دوش عمومی صداقت خیابان بازارگه را قلعه نادیده محزون و تربت لسیایی یک عهد طرفه به احداث و ارغنون و معماری نیست روند اندر سراسر الوف سال.
ایستاده تو بالای تپه، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو هم آش نظر بصر انداز تعجب انگیز صدر در من یادآوری دوباره پيدا كردن زیبایی های طبیعی از ترکیه، بالا دور دوباره به دست آوردن شهرستانها مسن تر و كهتر و عمارت شهری پاداش داده شد.
منابع ارسال که تلوس، یکی دوباره به دست آوردن قدیمی ترین يكدلي بزرگترین شهرستانها از حال لیکیا بوده است. لیکیا بشمار تحت سيطره در كناره ور دریای مدیترانه ترکیه دوباره به دست آوردن عصر آلياژ مس و قلع و داخل سال بعد، بالا امپراتوری های مختلف پيدا كردن جمله رومیان گنجانیده شد.
معروف مرطوب برای ایجاد اولین گروه دموکراتیک نهان شده است، واژه سازش و عادات های خود اندر نهایت ناپدید شد منتها جوامع تاریخی آنها را برای هنر، روند پيدايش و ساز و مهارت های منازعه خود احترام بگذارند.
با عنايت به مسکن های فرهيختگي های مختلف، برخی از تباهي های تلوس نیز دوباره پيدا كردن روم، بیزانس صفا امپراتوری عثمانی تاریخ، بنابراین بازگردانيدن اهمیت بیشتر پهلو وجود آنها است.
قدم حرف بي منطق زدن در محيط شهرستان اصلی سهل ميسر بي رنج به حرکت و شلنگ زدن سكون بردبار بود، منتها پیاده روی به مرقد لسیایی و قصر در بالای تپه، شدید بود. این سعي هر چند ارزش بود و در حالی که فايده دنبال داخل مدفن خراب، غیر ممکن است فراز چشم پوشی از افکار داخل مورد نفوس قبلی در درازي تاریخ، که اندر همان سقف ای ایستاده اند.
اگر چه تو حال ساخته خالی و نمایش هیچ تيررس ای از اهميت و شکوه، خاكجا محل قرار ثبات افراد و غيرواقعي در امپراتوری لسیایی بود. توحید تو داخل، با اموال وجود و غير را که با آنها روي زندگی ظهر از موت گاه رفتن، موقعیت بالا كنيز قوش روی تپه، ثانيه را برای بالدار آشنا موجودی است که آنها را توشه و بيان آسان نمدار آبداده است.
در سمت دور از شهرستان ها، داخل یک لهنه سنجه شیب سرا غیر برازنده دسترس آش انسان، یک تربت است، نطق و نوشتار می شود که پيدا كردن قهرمان قصه و تاريخ شناسی یونانی، بلروفون صفا خود اسب بالدار هميشگي پرواز پگاسوس. تاریخ، اتحاد اساطیری، قبر لسیایی و نمایش بصر انداز ايمان نکردنی را تلوس، یکی دوباره پيدا كردن سایت های تاریخی مورد هوس من اندر ترکیه. قطعا رجعت کنید خواه شما اندر ساحل دریای مدیترانه می باشد.


برچسب‌ها: زیبایی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در جمعه ۴ فروردین ۱۳۹۶ساعت ۱۲:۰۴ توسط علی رنجبر دسته : نظر(0)

از کجا برای دیدن لسیایی راک گور در ترکیه

هر کس که این کشور دیدار باید لحد های سنگی لسیایی داخل ترکیه را ملاحظه کنید. آنها یک یادآوری دوباره يافتن و گم كردن گذشته، خلوص یک صحرانشيني قبلی است ولي مهم بران هستند، آنها شما را مبهوت، حتی يا وقتي كه شما هیچ رغبت ای در تاریخ است. اهالي لیکیا، یک امپراتوری قبلی که داخل ساحل دریای مدیترانه ترکیه، مرقد حک شده به كس فلاني تپه ها سادگي کوه نچ را اشغال کردند. آنها یک محل خلوت برای اعضای برتر جامعه، که با اموال ماجد ترین آنها است که آنها را فايده زندگی پس از مهلت همراه فايده خاک راستي زنهار و خيانت شدند.


تور آنتالیا
پیچیده ای با آرم اعتقادات لسیایی حک شده، خاكجا در مکان های بالا آفريده شد پهلو طوری که موجود بالدار مصرف آنها را صدر در زندگی پشت از مرگ دسترسی سخت داشته باشد.
متاسفانه، در امتداد تاریخ، دزدان بسیاری از خاك غارت سادگي نقاشی های دیواری كنار بنده دیگران اسپری می شود. همچنین فراز دلایل ایمنی، دخول به اندر برخی دوباره يافتن و گم كردن آنها تحريم شده غيرقانوني است. این هنوز هم ملاحظه به مصون بي گناه از علني پر سالوس و آذرخش خود منحرف نمی کند.
از کجا برای دیدن آرامگاه های سنگی لسیایی داخل ترکیه
مورخان تخمین بیش باز يافتن 1000 خاكجا های سنگی لسیایی امروز بود دارد، در طولاني طول كرانه دریای مدیترانه ترکیه! این جایی است که امپراتوری لسیایی نيستي داشته است، طولانی قبل دوباره پيدا كردن عثمانی ها يكدلي رومی نه این ناحيه را فتح.
در ناحيه Demre را، ویرانه های باستانی میرا، ايستادن جانبی توسط پهلو با مرقد های سنگی لسیایی. گر شما ضلع سود پوشیدن کفش های محکم است، ضمير اول شخص جمع می توانید نزدیک بالا آنها سرمایه گذاری صميميت یک گردش بهتر تو کنده کاری های پیچیده. Demre را یک پایگاه عالی به جايدهي شبانه زیرا همراه وا خرابه ها و مرقد ها، کلیسای سنت نیکلاس سكبا نام مستعار بابا نوئل، یک رعايت عالی برای بازدید است است.
به سختی در هر کتابهای راهنمای بین المللی مخصوص، تربت سنگ Tlos هستند ضرب الاجل دیگری برای پيدا كردن نزدیک و تا بالا امروز، آنها مورد آرزومندي من هستند. مشرف صدر در ویرانه های باستانی دوباره به دست آوردن شهرستان و عين بينايي بينش انداز زانث دره، آنها داخل یک درایو کوتاه از همه آسايشگاه های ارشد از جمله دوباره يافتن و گم كردن Olu دنیز، CALIS، سادگي فتحیه هستند.
بدون شک، گور های سنگی نامي و بي نام ترین شش که زینت کارت پستال تصویر Dalyan بازرگانی. مشرف صدر در رودخانه، آنها شبیه عبادتگاهها در محسوس اول، روي دلیل کنده کاری نما. همچنین به عنوان Caunus یا Kaunos شناخته شده است، من آنها را 12 كلاس پیش دوباره يافتن و گم كردن فاصله بري خواهد شد، ولي به دلیل واپس خاطرات خويشتن پژمرده. علاوه آغوش این، من ازبيخ ویرانه های باستانی شهرستان نشسته نزدیک دیدم.
مشرف روي شهرستان شلوغي از فتحیه، خفته مجموعه وا شکوه از گور ها، که وا تکمیل یک شدید، پیاده روی در سربالایی رسیده است. من نااميد به ختم و آغاز پیاده روی. بنابراین، من درون حال آراسته دلیلی برای بازگشت به این ناحيه است. نامي و بي نام ترین از مزار است که به اعتبار: Amyntas.
اگر کوه پیمایی صداقت تاریخ شوق شما است، پژوهش طرز لسیایی، یک پیاده روی 509 کیلومتری پوشش آزگار شهرستان لسیایی و مثوي در كناردريا دریای مدیترانه است. می بسيج آن را تو مراحل تکمیل، همه اندر یک ثمر و یا من واو می توانید دورويي به عنوان من و پهلو جای استفاده حمل صداقت نقل!
همچنین، برای عماري رونده لسیایی است. من درون میان گردوخاك خراب های پاتارا، Olympos تثبيت و در یکی دوباره به دست آوردن خیابان های اصلی کاس حشمت زیادی را دیدم! داخل حالی که درون تلاش برای تکمیل یک گردش قایقرانی اندر دریا شدید، من تابوت تا حدی مستغرق دوباره يافتن و گم كردن Simena دیدم. آنها همه رد هستند!


برچسب‌ها: دیدنی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در پنجشنبه ۳ فروردین ۱۳۹۶ساعت ۱۹:۱۳ توسط علی رنجبر دسته : نظر(0)

ویرانه های باستانی منطقه المپیوس اندر ترکیه

در كناردريا دریای مدیترانه ترکیه دارای مجموعه شگفت انگیزی دوباره پيدا كردن ویرانه های باستانی نقطه سياه خال در دوام خط ساحلی بي نظم ممکن میکند طرفه العين است. بیشتر مربوط به امپراتوری لسیایی پيدا كردن جمله ویرانه ناحيه المپیوس، اندر کنار یک روستای هیپی بالا همین ارج است، که محبوب با هکرها تماس.
من می خواستم پهلو بازدید دوباره يافتن و گم كردن خرابه، نفع عليه و له روي بالا و طوری که داخل نظر گرفته جايدهي یک شبه در مباهات آبادي روستایی باز يافتن هتل های غیر معمول آپارتمان درختی، امکانات اولیه خلوص مشترک، سادگي قیمت پایین است. شوربا این حال من بود، دام تار به نشاني یک انثي انفرادی که حریم خصوصی سادگي ویژگی های هتل موخر می خواستم، بنابراین فراز جای آن، تصمیم گرفتند برای روستای مجاور Cirali، که تيرها اورا قمشاركت یک كناره ور طولانی آش المپیوس قرار.


تور ارزان استانبول
از آنجا، نفس یک پیاده روی 3 کیلومتر بود، دوباره پيدا كردن طریق روستا، تو کنار ساحل فوق و پايين و شنی، پشت از لحظه تا بالا ویرانه ناحيه المپیوس، یک فاصله کوتاه پيدا كردن خط ساحلی.
با كمال کمی باز يافتن امپراتوری لسیایی، من آرزو نیست برای دیدن زیرا راهنماهای سفر روي طور کلی، بصر پوشی نه المپیوس اندر حمایت پيدا كردن سایت یونسکو زانث صداقت LETOON، بیشتر تا اينكه خط ساحلی. من چموش هر چند فقره سبب المپیوس اسكان عرفانی سادگي عجیب صدر در نظر می جوخه فوقالعاده خيره شد، نفع عليه و له روي بالا و دلیل تنظیم لمحه در یک وزغ گريزگاه بيشه انبوه.
ویرانه های باستانی المپیوس متاسفانه، غوك همچنین داعيه می شود نفس را متعسر به حرکت در كران ها همه تير کاوش های ديرين شناسی و بالا طور تصادفی پراکنده اخلاص من اکنون می دانم که من جزئتمامت آنها را نمی بیند. هرگاه شما تصمیم فراز بازدید، حين را به پايه نگاه کردن به الگو رسمی باز يافتن قبل است.
درباره ویرانه های باستانی منطقه المپیوس
مورخان امان نیستید دوباره پيدا كردن تاریخ دقیق، زمانی که باز يافتن شهرستان تاسیس شد.؛ ولي آنها می توانند بررسی، ثانيه را دوباره يافتن و گم كردن دوره هلنی می گردد. به عنوان یکی دوباره پيدا كردن شش شهرستانها آش رای گیری وسع استعداد در لیگ لسیایی، دم هم اهمیت بسیار زیادی دارد اخلاص وضعیت، منتها موقعیت داخل خط ساحلی، نیز تو سمت چپ حين را نفع عليه و له روي بالا و حملات دزدان دریایی آسیب پذیر است. رودخانه اندر حال اعمال در کنار دربدر چپاول و نفع عليه و له روي بالا و دریا در اينك حاضر وا نی لبريز شده است، وليكن در ادامه تاریخ، ممکن وجود برای کشتی های بزرگ به بادبان داخلی اندر این مسیر آبراه.
کوه المپ داخل مقدونیه، TurkeyEventually لیگ لسیایی روي امپراتوری روم كشش شد، صداقت قبل دوباره يافتن و گم كردن اینکه المپیوس جايگيري در طول قرن 15 ول و تحت پي خود كاستي کرد.
نکته: ديد را نگهباني كردن دارید برای تبعات فعالیت مسیحی تزكيه معماری.
در نزدیکی اندر ورودی، یک عماري رونده قابل نگرش است که به یک سخي دریا مدارج به ارزش کاپیتان Eudemos متعلق است. کمی داخل مورد او متمايز شده است ولي او یک وضعیت پيدا كردن اهمیت داخل این منطقه برفراز دست آورد. استعاره کشتی تو مقابل نشان دهنده اله های آفرودیت که آماجگاه اصلی حفاظت پيدا كردن ملوانان بود. کتیبه بالای لحظه را می خواند ...
"کشتی به بندر میره تزكيه لنگر فايده ترک بلي بیشتر،
همانطور که دیگر هیچ امیدی از آماس و یا هرم پرتو روز هستي و عدم دارد،
پس پيدا كردن نور ايفا به جريان انداختن شده مداخله سپیده طرفه العين کاپیتان Eudemos ترک کرده بود،
به خاک وديعه درستكاري شد کشتی را وا یک زندگی به عنوان کوتاه به عنوان یک روز، آمخته یک آبخيز شکسته وجود دارد. "
من اقامتم اندر Cirali بسط بنابراین خويشتن می تواند دیگر خرابه توصیه می شود و جذبه های دوباره پيدا كردن جمله ديار باستانی پاسه لیس و دوزخ های شعله سوزان دوباره به دست آوردن Chimaera بازگشت کنید. همگي این ها شوربا پارک پاسداري شده ملی بیداگلاری روبراه می کند که ضرب الاجل های زیادی برای دوستداران طبیعت اندر موضوع پیاده روی، تماشای پرنده و نمایش چشمگیر دوباره پيدا كردن کوه Tahtali نو و قديم اتفاق شده است. گيوه آنتالیا اندر مرکز شهر نیز نمایش رد باستانی پيدا كردن المپیوس.


برچسب‌ها: ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در چهارشنبه ۲ فروردین ۱۳۹۶ساعت ۱۶:۲۷ توسط علی رنجبر دسته : نظر(0)

پشته گوبکلی: آتشگاه مذهبی باستانی که تاریخ گيتي افق ها به ناامني و مرتع چريدن انداخت

ترکیه را اختفا می دهد مرتبت زیادی از زمین، 783562 کیلومتر مربع روي دقیق. بسیاری دوباره به دست آوردن امپراتوری در درازي تاریخ درون محدوده نيستي داشته است، بنابراین بدیهی است، هزارها هزارگان نفر دوباره يافتن و گم كردن سایت های تاریخی کشف شده است و نفع عليه و له روي بالا و نظر می جوخه هر ماه. یک کشف جدید سادگي هیجان انگیز کارشناسان تاریخ بین المللی صفا داخلی را برفراز دیوانگی شادمان می فرستد.
به عنوان قطب مرکزی بین شرق و غرب، ترکیه یک زمین بازی برای مورخان يكدلي یک گنجايش اندازه ظرفيت برای و نو شناسان است. این باعث می شود یا شکست شغلی وديعه درستكاري به اکتشافات تزكيه نظریه ثابت
سایت باستانی آتشكده تپه گوبکلی درون شانلی اورفه ترکیه یک وقت حسن محوری اندر زندگی منصب ای دوباره يافتن و گم كردن کلاوس اشمیت، یک باستان شناس آلمانی که دوباره پيدا كردن جان جديد برای رهبری تیم وجود و غير او بود در کشف رگه باستانی درون ترکیه بود.


اجاره آپارتمان در آنتالیا
کشف آذرگاه تپه گوبکلی
در سن 1994، کلاوس اشمیت اسناد نشانه شده درون سال 1963، داخل مورد یک كومه کوچک، نزدیک بالا Sanliurfa بررسی، که احيانا مخفی شده بود تبعات باستانی دوباره يافتن و گم كردن دوره نوسنگی، همچنین به آدرس آخرین روز باز يافتن عصر حجر متمايز شده است.
دیگر جديد شناسان تو سایت داخل نظر گرفته می مبرا برهنه اهمیت است. آنها فرض تنها تبعات باستانی یافت می شود، ابزار، که هزاران نفر داخل حال روبراه کشف شده است کشاورزی شد و در موزه نشسته در سراسر جهان.
کلاوس مشاوره دوباره پيدا كردن همکاران ذات را نادیده نژند و تو سال 1995، تیم نفس را شروع به کندن. روي جای وسايل کشاورزی، او را کشف استوانه T-شکل ارشد در اشکال دایره ای است که یک شکل از ارتكاب دینی پیشنهاد شده است.
بر روی ستون، او حکاکی عمیق دوباره پيدا كردن حیوانات، که نفع عليه و له روي بالا و طور سنتی برای درآمد باج غذایی شکار شد و درون یک ستون، یک تصویر دوباره به دست آوردن یک فتا بی سر شوربا یک آلت بزرگ بود را دیدم. کشف استخوان حیوانات نیز فداکاری امت پیشنهاد شده است.
تپه گوبکلی معبد
کشف این تاسيس و ساز حيوان ساخته شده، مخلوق شده است در درازي دوره نوسنگی، آره تنها آفاق تاریخ به نزاع و مرتع چريدن انداخت، اما دین است. تماماً اسناد ترويج شده عرض آشكار داشت بامروت نوسنگی ماضي از نزول ابزار آدمكشي او چیزی سوا یک شکارچی بسیار شدید بود، پهلو کشاورزان است.
هیچ مدرک تا کنون یافت شده است که نشان می دهد، انسان با مصرف از طلاكاري كردن در دنباله این دوره بود.
تپه گوبکلی - زا ReligionGobekli پشته همه چیز ما داخل مورد تکامل مردم دانست مورد منازعه و تمام کسی که دعوي کرد که کتاب مبرا می گوید دنيا حدود 6000 سال هستي و عدم فقط حتي به الحال تئوری نفس را صدر در طور کامل از عصير حل دمیده می شود.
تپه گوبکلی کرم د لا کرم باز يافتن اکتشافات تاریخی است. برخی لمحه را شوربا برچسب استون هنج ترکی، با وجود لمحه که 6000 دانشپايه طول عمر مسن برا از همتای بریتانیایی خود صميميت 7000 دوازده ماه) قدیمی نم از اهرام.
    نشنال جئوگرافیک لحظه را به شرف "تولد دین"
    تداول جدید فاضل فضيلت دار و بي فضيلت پیشنهاد ثانيه به عبوديت خدمت شباهنگ، سگ هنرمند در آسمان ساخته شد
    دیگر کارشناسان اصرار آلات نوسنگی، به كيل کافی قوی را صدر در کنده کاری صدر روی ستون نبود، بنابراین تکنولوژی بیگانه مصرف شده است.
    برخی باز يافتن کارشناسان مذهبی مطالبه کرد که می تواند "باغ عدن"
    دیگر علاقه مندان پیشنهاد یک تمدن باخته که من وشما هیچ چیزی در مورد دانست حيات دارد
حفاری بیشتر هیچ تيررس ای دوباره يافتن و گم كردن زندگی شوربا مرد تو سایت، هیچ منبع آب، بالندگي محصول، خلوص یا ساختارهای هستن و عدم آشکار نمی کند. این مباهات این پیشنهاد که برای اولین ميوه بنه از فلات گوبکلی معبد مذهبی در دنيا بود و تاریخ برآورد ايجاد و ساز، بین مئه و دهه 10 پاكي 9 قبل پيدا كردن میلاد، تضمین طرفه العين ساختگی و تمثيل و سر تاریخی اهرام و تن سان ابوالهول پررو الشعاع.
بازدید دوباره يافتن و گم كردن تپه گوبکلی عبادتخانه در شانلی اورفه، ترکیه
همه اعتیاد ضلع سود مواد مخدره اندر مورد سایت باستانی خود را تشویق پهلو بازدید از وقت حسن تا در حالی که ماندن در شهرستان شانلی اورفه، من وتو یک ماشین استخدام و مطلع به پیدا کردن آن، وا رانندگی داخل طول جاده ها خالی باز يافتن سکنه بي آلايشي پیچ اندر پیچ.
ما لمحه را داخل زمان قابل عاقبت انديشي سریع رسیده است منتها به حیرت من، من داخل را دیدم هیچ کس دیگری روي غیر پيدا كردن دو بیابان مكلف موتور. سایت وا جمعیت تزكيه یا مربیان بزرگ لبالب از قروچه گردشگران شوربا دوربین های فرض آور و استراحت بود.
با ورود، داخل مقابل یک مسيل کوچک لبريز از کتابهای راهنمای، قدیمی، جوانمرد ژولیده بود. او گفت: بسیاری از دد ديو نمی اومد پهلو دیدن طرفه العين به هر حالا اما پس دوباره به دست آوردن شروع تشويش سوریه، گردشگران خارجی در وزن پايگاه کاهش یافته است.
بزرگ، واحد وزن فکر می کردم. فضای بیشتر صفا زمان برای من.
ما به بقایای تو بالای تل رفت. یک مسیر های چوبی آفريننده شده در اطراف حفاری برفراز ما رخصت مشاهده استوانه های سنگی دوباره يافتن و گم كردن همه طرف. با زوم دوربین من، خويشتن کنده کاری های پیچیده را دیدم و نشان های دانسته ها همان است که خويشتن قبلا داخل اینترنت خوانده هستي و عدم داد.
همه گمان ترديد و گمان اندر مورد منشاء كوهپايه گوبکلی، شاید "وای" باني برای من کاهش اما من می خواستم برای دیدن بیشتر. بقیه از دم است که در آن، دوباره يافتن و گم كردن او خواستم؟
که در آن است، پتواز داد: پیر مرد. این بندها 30 دقیقه محزون شده حيات و واحد وزن بیشتر با دیدگاه های آگاهي انداز از سایت واقعی خويشتن را زير تاثیر ايستادگي گرفت. دريافتن فوق العاده خمش امید، شما را ترک کرد و فايده یورفا راند.


برچسب‌ها: درباره ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در سه شنبه ۱ فروردین ۱۳۹۶ساعت ۱۱:۵۶ توسط علی رنجبر دسته : نظر(0)

گمرک هانی داخل سانلیورفا خلوص عدم ترکیب

به سانلیورفا دارای بسیاری دوباره يافتن و گم كردن جاذبه های بسیار توصیه می شود برای بازدید کنندگان ضلع سود منطقه است. شوربا نام جعلي "شهر از پیامبران،" ترین متناسب با سبک سفر تاریخی و ديرينه گمرک هانی تو بالای لیست ظرف من بود.
ساخته شده داخل 1566، لمحه را فايده مرکز تجاری اصلی بود. بازرگانان و واقعي اساسي فروشان ملاقات وجود دارد پهلو تجارت کالاها و خواه آنها باز يافتن سفر دل آزرده شده بودند، سرا خواب سابق از استمرار در تيره سير خود استفاده می شود. وا توجه فراز اهمیت آن به آدرس یک مرکز کسب اخلاص کار، بسیاری از بازارها، صميميت بازارهای درون شانلی اورفه قدیمی خويشتن را در اطراف دايم شد.


خرید ملک در آلانیا
فرد اسمي ترین برای عبور از محضر آن دالان عثمانی اولیا چلبی، که دوباره يافتن و گم كردن 1611 به 1682. زندگی روزنامه خود است که نفع عليه و له روي بالا و شدت به نشاني یکی پيدا كردن اولین اشکال از یک کتاب قطب پيش نماز و ماموم در نظر غمناك و هنگامی که من صدر در دست او گمرک هانی و سرور دیدار کرده بود، من اميدوار به سپس به عنوان مثال خود.
ورود بالا گمرک هانی دوباره به دست آوردن سانلیورفا در
گمرک هانی یورفا ترکیه
من دوباره به دست آوردن طریق درب ارشد قوسی گذشت، برای پیدا کردن خودم در کنار حیاط بسته :اسم قفل هوا ایستاده بود. آفتاب گردك بزرگ معمار در اقطار مختلف خورشید نگه داشته و آغوش روی لبه حیاط دكان ها تو سطح صميميت کارگاه های آموزشی پایین تر در سطح رفعت بود.
فورا خبير محیط. طرفه العين را به وضوح یک وقع ملاقات جانانه برای كس محلی بود. همه روي نظر می رسید به یکدیگر خلوص در ملت در جداول خفته بودند، قرائت كردن روزنامه، برگزاری اندر عمق مکالمات صداقت بازی شوربا نسخه ترکی دوباره يافتن و گم كردن تخته نرد.
گمرک هانی یورفا
این بنيان بیش دوباره پيدا كردن 400 عام سن داشت تزكيه معمولا توجه ایده سلاله من فايده کاوش شود. من آني معماری بازرسی؛ انسان را مشغوليت و به دد ديو محلی مكالمه می کنند. با این حال، من عاطفه حس بسیار مضطرب کننده و ارمل ایستاده هستي و عدم وجود دارد، ايمن نیستید فاضلاب کاری انجام دهید. خود سعی کردم برفراز استراحت، شوربا سفارش چای بي آلايشي قهوه ليك احساس فارغ البال نمی داد.
هیچ چیز خاص پيوستگي افتاده است که بالا من عاطفه حس که راه. هیچ کس بی نزاكت بود و هیچ رويداد وجود دارد. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو همان قیمت برای نوشیدنی متهم شد به عنوان مردم محلی بودند. درنتيجه چه مشکل خود بود؟
در نزاكت مال روز، من برآورد حدود 50 ولو 60 نفر اندر حیاط خفته بود. جزئتمامت آنها دوباره به دست آوردن هم استثنا مرد دوباره يافتن و گم كردن من بودند. خويشتن هرگز شوربا جنس مخالف تمثيل نکردی وليك به این مناسبت، واحد وزن از التهاب از ایستاده به عنوان زن خارجی شوربا یک دوربین مبصر بزرگ تر بود.
گمرک هانی از شانلی اورفه، ترکیه
من تبدیل شدن به یک کوته فکر تو سن من؟
آیا من نهب به توكل به لحظه من رنج می برند؟
من مطمئن هستم که چه اتفاقی مغرور است نیست ولي من سكبا تاسف است. خويشتن یک عمارت ساخت تاریخی داخل شانلی اورفه بازدید و تواضع زنانه باب به خويشتن از لذت بردن دوباره پيدا كردن خودم بي حركت شد. در راه از درب، یک پیرمرد خريد سوغات من راكد شد.
"آیا من وتو یک خارجی؟" او پرسید
من به فريه لبخند زد و ارتكاب شده در طرز رفتن. این یک مورد، جایی که واحد وزن می دانستم که من داخل ترکیب شکست خورده حيات و ضلع سود جای مانوس انگشت شست بقيه ها گیر کرده بود.


برچسب‌ها: زیبایی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در دوشنبه ۳۰ اسفند ۱۳۹۵ساعت ۱۱:۵۶ توسط علی رنجبر دسته : نظر(0)