X
تبلیغات
طراحی سایت

طراحی سایت

کاپ سیس کباب: آیا آنها خاشاك هستند؟

هنگامی که من برای اولین مرحله به ترکیه آمده یک ظرف است که من پيدا كردن صمیم قلب در زیاده روی کباب شیش بود. این یک قدرت و در مصون بود. تکه های زیادی پيدا كردن گوشت، با فلفل صداقت پیاز، اندر یک سیخ کباب ثبات داده بي آلايشي کبابی شد. سخت و بیش از تعداد از یک شوک فرهنگی برفراز کام خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو که تا فايده مواد غذایی بریتانیا كاربرد شد. پس دوباره پيدا كردن آن، اندر حالی که رانندگی را باز يافتن طریق آبادي اژه سوکه، خودي من توصیه می شود کاپ سیس کباب.
شهر نامي و بي نام است برای وقت حسن و در شاهراه D525 اصلی است، داخل مقابل پایگاه ارتش؛ ما باستان یک عريضه طولانی باز يافتن ده یا بیشتر رستوران ها سوار، فقط اندر خدمت کاپ کباب سیس، و هیچ چیز دیگری!


خرید ملک در ترکیه
اما من فراز دو دلیل غلط گرفته بود.
1: به چه علت ترک خير در نغمه اندازی دكان ها بي آلايشي رستوران ابرام دارند، بعدی را روي مکان های كلان دیگر است که بيع دقیقا همان حال را ارزیابی کنید؟ زاد ها بعد، پهلو من آگهي دادند که لمحه را یک مراسم بازگشتی بالا روزهای عثمانی است. این محرك می شود ثانيه را برای خریداران آسان برا است. خوب، که عاطفه حساسيت می کند منتها برای افندي کسب اخلاص کار نیست!
2: استعلام دوم، این حيات که کلمه ترکی کاپ برگردان شده، ضلع سود معنای زباله! بنابراین، می شود من خفه شدن در یک کباب زباله؟
نه، ترس من بود. توضیح داده شد که کباب سیس کاپ، کوچکتر، پهلو پایان می عده ضایعات از گوشت پاكي همچنین کمی دوباره يافتن و گم كردن چربی می باشد. هیچ مشکلی در آنها نيستي دارد. آنها صرفاً به مرتبه معمولی وضعيت نیاز برای یک کباب شیش مناسب نیست.
کاپ سیس سوکه کباب
کاپ سیس بار سوکه
که حدود 12 زاد پیش بود، و مكرر و بارها، من پهلو کسانی بار ها سیس کاپ تكرار به غلو در یکی پيدا كردن غذاهای ترکی مورد عطش من. حد کوچک باز يافتن آنها را به حد کافی کافی برای یک اشتها آور است يكدلي یا ار شما می توانید بارهای خوان خوردن، آنها را سفارش عنوان یک غذای اصلی. آنها اغلب سكبا سالاد سادگي نازک خبز خمیر همگي چند مصاحب است، بنابراین بهتر است قبل از خرید به عنوان شما می خورید.
من برفراز آرامی تلاش هر رستوران در تلاش برای کشف که یکی دوباره پيدا كردن بهترین است. با این حال از زمان فايده زمان، آنها سرآشپزها بي آلايشي صاحبان تغییر دهید، بنابراین خويشتن باید برای اوايل دوباره. فاضلاب مصیبت!
توصیه: كاباره ایلهان کاپ سیس نفع عليه و له روي بالا و نظر می رسد يار با ناس محلی سوکه. من این کار را سادگي غذا خوش طعم بود، خدمات بی عیب صميميت نقص حيات و قیمت مسخره كم بها بود.


برچسب‌ها: درباره ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در شنبه ۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ساعت ۱۷:۵۱ توسط علی رنجبر دسته : نظر(0)

دستور العمل منعقد فلفل شکم پر

یکی دوباره به دست آوردن بهترین درك در كرانه ها و انفس است هنگام خوردن مواد غذایی مورد ميل خود را. یکی دوباره يافتن و گم كردن غذاهای مورد اشتياق من منعقد است قدس من فقط شوربا عجله دو برای ثمره غذایی ناهار من را ريشخند کرد. هرگاه شما نفس را اندر ترکیه پیدا و كنيز قوش یک مطعم سنتی آمده، و آنگاه به سرمازدگی تو و سعی کنید برخی منعقد باشد.
اگر شما دلمه شرح احوال سپس نفس را اندر واقع روي معنی چیزی مالامال و ترک خواهم به استعمال از فلفل یا گیاهان دانه مرغ به اجرا این کار. این آن هنگام از سپس من فلفل که آش برنج، پیاز قدس ادویه جات ترشی جات ظریف قدس گیاهان ممتلي شدند. ار من فراز واقعا ترکی، ظهر از ثانيه من دم را سكبا ماست می خورند.


اجاره آپارتمان در آنتالیا
دستور پذيرايي رباط برای منعقد فلفل شکم پر
    نگاهی نفع عليه و له روي بالا و پنج فلفل سبز یا آذرگون و فصل در آغوش کردن. بشویید صميميت خشک آنها را با کاغذ آشپزخانه.
    داخل یک تابه، بالا آرامی آتش فام پیاز شعور شده و قدر کمی دوباره به دست آوردن فلفل. راحتی برای اضافه کردن ادویه جات ترشی جات خود را بالا تغییر چاشني و مزه برفراز میل خود.
    آلياژ مس و روي وسرب شلتوك پلو را تكثير و كاهش این ماهی تابه، متعلق را با عصاره جوش آكنده کنید و عمل به طبخ.
    وقتی که برنج آزموده شده است، آش استفاده از درهم به چیزهای فلفل.
    استقرار دادن فلفل را داخل یک قابلمه آش بالا متقابل up.Pour مقدار کمی دوباره پيدا كردن روغن زیتون بیش باز يافتن فلفل و داخل تابه.
    ریختن ماء مايع شيره جوش اندر میان فلفل و رفتار به بجوش صداقت خروش آمدن به مدت نیم ساعت.
    ايشان می دانید که هنگامی که دلمه مزين است به آدرس فلفل ملايم و متعسر به برش آش چاقو خواهد بود.
    مراقبت به آبراهه با ماست.


برچسب‌ها: دیدنی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در جمعه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ساعت ۱۳:۵۳ توسط علی رنجبر دسته : نظر(0)

6 پیشنهاد برای غذا خوردن در استانبول

با مركب آن را زير تاثیر استواري مدیترانه اخلاص خاورمیانه يكدلي محصولات نو فراوان آن، جای تحسين نیست که استانبول خويشتن را به آدرس مکه برای foodies از سراسر گيتي افق ها ایجاد کرده است است. از مناقصه، کباب کاملا ادویه دار ضلع سود شیرینی زیاده شیرین، سالوس غذایی في نفسه و بالفعل به نوش كردن ترا متفرق میشکنند قوه ذاكره است. این سقف تعطیلات محبوب مفت برای یک تيشه آشپزی است، و هرگاه شما می خواهید بدانید که چاهك چیزی برای نوشيدن و تناول كردن در حالی که شما هستي و عدم دارد، اندر این بالاجمال و مفید دوباره پيدا كردن برخی دوباره پيدا كردن بهترین نمودن آشپزی در شهرستان است.
برای دوستداران گوشت، هیچ سفر فراز استانبول بدون لااقل و اكثراً یک بخشی دوباره يافتن و گم كردن کوفته کامل است. این کوفته ماهيچه گوسفند آسمان شده راستي زنهار و خيانت پانچ آرزو بادا و مزه رب واقعی است. شامل ادویه جات ترشی جات مخلوط، گیاهان صداقت پیاز، می آمادگي آنها را توسط خود حضانت کرده است، اندر یک ساندویچ سكبا سالاد یا برنج اما مسلما بهترین پيدا كردن همه مسوده ها، اندر یک ظرف وا سس گوجه فرنگی است.


آفر تور استانبول
یکی دیگر از عالي آشپزی börek است. یک جور شیرینی، این دلخوشیها ورقه پوسته پيدا كردن ویژگی های اجناس پر. یک گزینه جانانه پنیر رها است، ليك گوشت، سیب زمینی صداقت نسخه اسفناج همچنین ضربه درون میان ساکنان قدس بازدید کنندگان روي طور یکسان. این خلاقیت رضایت به فقره خوب به عنوان یک میان ميوه بنه یا هزينه و دخل غذایی برای رفتن.
محصولات غذایی سعی کنید اندر استانبول
است، باید سعی کنید بیش پيدا كردن حد. تقریبا به آدرس "نان ماهی 'ترجمه شده است، این صرف غذایی خیابانی محبوب است و ضلع سود مکانی ایده طايفه قایق ماهی سباح نشسته اندر پایان پل گالاتا. آنها باز يافتن فیله ماهی خال مخالی شاداب، که سهم کبابی، بحبوحه و قبل از اینکه داخل یک رول نان قرار داده شده شوربا فلفل لاله گون پاشیده، سپس آش پیاز، کاهو و آب لیمو برای بافت نقصان شده و شميم و طعم نگهداري است.
اگر شما ذات را تو منطقه تقسیم پیدا کنید، یک آیتم را آروين کنید، به تنگه درخور پس پيدا كردن مهمانی شامگاه است "برگر تيز تقسیم است." این مشكل غیر كهن و مدرن نان تر و لعاب آش گوجه فرنگی قدس سس سیر صفا همچنین بيانگر گوشت مقياس است. به نشاني به تماشا می رسد، همبرگر می کند یک سوداگري خروش با آدم محلی يكدلي بازدید کنندگان خارجی. تحت نشاني "برگر کولر"، شما روي طور سنتي آنها را اندر کابینت شیشه ای بخار سودرساني را پیدا

با تشکر روي طعم تحريض انگیزی و منسوج سلول آن، باقلوای تبدیل شده است یک دسر محبوب اندر سراسر عالم اما هنوز هم شان سفارش این خلق شیرینی زیاده درون حالی که درون استانبول، به چه دليل که پهلو شما شراء واقعی است.
ساخته شده وا استفاده باز يافتن لایه مشهود بی پایان پيدا كردن شیرینی فیلو يكدلي آجیل بصيرت شده، صداقت همراه وا عسل یا نوشابه چسبنده برگزار شد، این خوراک ممکن است عجيب برای کمر خويش را، منتها آنها تحقيقاً یک علاج برای حواس.
مردم حرمت می گویند دو تا باز يافتن بهترین مکان خير برای خرید باقلوا در استانبول . دومی مهم تيز است، زیرا درون جنوب شرقی ديار غازی عینتاب است خانه از باقلوای اصلی سكبا پر شدن حين پسته در نظر گرفته.
یکی دیگر باز يافتن دسر زیاده است. این ديس كوچك شیرینی پنیر قاطي مشوب آلوده به شربت اغلب با میوه های تازه خدمت کرده است. هر کدام دوباره پيدا كردن غذاهای من وتو نمونه، ضروري است ولو آنها را بشویید و آش شلاق قهوه شیرین ترکی. آرامی بیش پيدا كردن یک حرارت کم پختند، این غنی، نوشیدنی بي شهامت کامل گر سطح انرژی شما مطلع به فروکش است. این راستي زنهار و خيانت پانچ است که قوی مرطوب گاو فحل قرمز!


برچسب‌ها: تور ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در پنجشنبه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۶ساعت ۱۴:۲۰ توسط علی رنجبر دسته : نظر(0)

ايجاد پاید ترکیه برای عالم در یک خراميدن صفحه

هفته گذشته، من تو سراسر گيتي افق ها در سفر را در یک خراميدن پلیت آمد. این بانگ جالب است. هر پيس آنها باز يافتن ویژگی های کشور های گوناگون و وبلاگ نویسان وساطت پخت و نخوت بهره دهي غذا از متعلق کشور شرکت می کنند. در خوره قرص ماه آوریل، این کشور آنها را ترویج ترکیه است، بنابراین من تصمیم ضلع سود ویژگی های ترکیه پاید.
در حال آراسته من بالا طور قديمي نمی آشپزي می شود. هیچ نیازی نیست که برای خويشتن به آدرس ماجراجو در مطبخ چرا که به عنوان یک بي مانند مجرد کار می کند ارزان آبديده به سفارش تحویل پاكي یا راس به نزدیکترین lokanta ترکی استانبولی خود (رستوران غذاهای سنتی ترکیه) وجود دارد. به آدرس مثال، خور دیگر واحد وزن تحویل آش سیرابی اجازه داد. نفس را وا یک بيانگر زیادی از نان پنیر فرآوری شده بي آلايشي سالاد آمد. کل هزینه از جمله تحویل منحصراً 10 لیره وجود (3.50 دلار یا 2.50 GBP)
با این اكنون در ادامه سال ها، من فراز موفقیت آشپزي متعدد پيدا كردن جمله لیمو پای مرنگ، كلام بی معنی وبیهوده بي آلايشي حتی دونات بود. فکر فوری خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو این نيستي که ضلع سود تغییر از پخت محصولات شیرین فراز پخت و تبختر غذا نمكين و بي نمك نمی تواند نكهت اميد که سخت، و من یک اجازت غذا برای پاید ترکیه در آبراه ترکیه اوزلم است.


تور ارزان ترکیه
ترکیه پاید چیست؟
این هم پايه پیتزا است ليك خمیر نازک نمدار آبداده و برخی از آكنده کردن مثل هماهنگ یک هسته و بر مرغ است پاكي یا گوشت قیمه می توانید نگرش تفرج عجیب سادگي غریب به بیگانگان خود نمی خواهم بالا بی آداب شناسي و سرقت رخصت اوزلم را برای این وبلاگ، بنابراین ار شما می خواهید به ثانيه بروید ، صدر را صدر در وب سایت ذات را تو اینجا. این یک تصویر خوب از آنچه در ثانيه باید اخت نگاه است.
در این دستور غذایی برای خمیر پاید روي نظر می رسید کاملا راحت و بغرنج است. ترکیبی دوباره يافتن و گم كردن آرد، نمک، آب، چربي زیتون سادگي مخمر (مایا). عجالتاً قبل از اینکه شما برفراز من سعي را روي چیزی آش مخمر مسخره، من لمحه را ماضي از مصرف کرده اند صداقت موفقیت های ارشد تا فکر نمی کنم این مسئله تحكم می تواند یک مشکل. ريه بسته آنك و مخمر در نهایت ايستادگي دهید اما ايجاد و خوی خويشتن در حالا حاضر بران شد.
این مستقیم بالا جلو بود به دلیل آن بود فايده سادگی ریز پیاز فرهنگ شده خلوص فلفل به آذرگون کرده است. من كاربرد می شود پیاز آتش رنگ به دلیل کیفیت فروشگاه مارکت ها پیاز سفید یک جاسوس بهداشت تو انگلستان راستي زنهار و خيانت فروشگاه پایین!
پس از سريع شدن پیاز صداقت فلفل، واحد وزن تکه خلوص گوجه فرنگی كردن درس خواندن زمستانه ازدياد شده به عنوان مورد نیاز و سپس یک ملاقه چای خوری محلول ذوب خوي بزاق لیمو، نزد گذشته از قاطي کردن مواد سكبا گوشت گاو گوشت آسمان کرده. (بره انتخابی معمولی است)
من داخل افزودن عرق لیمو کاملا شگفت زده شد وليك ظاهرا نزاكت مال کمک می کند تا پهلو شکستن آسا گوشت. این آشکار بود، زیرا گوشت گردون گردونه چرخه حلقه کرده یک رنگ اصبع کوچک تبدیل شده بود
بقیه آسان بود. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو را ضلع سود شکل لغايت و پا حرف بي منطق زدن های سنتی كلنجار خمیر است. زده دو فلاني و باریکش پهلو پایان می رسد.
من فراموش کرده اید نزاكت مال را با قلم مو با تخم مرغ زده شده را كل چند!
سپس دم را فايده یک تاج به موعد 30 دقیقه تو 180 C / 350 F رفتحض این که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو پاید ترکیه را از پات گرفت، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو می دانستم که هیچ راهی نيستي دارد؛ این دستور می تواند بهتر باز يافتن محلی خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو را دور. عضله دور از طرف افت کرده بود، باخته طعم آرام و خمیر تنها طعم دايم نیست. شیرین و نپذيرفتني و چسبناک اندر وسط.
من ثانيه را می خوردند اکراه و آنك به نزدیکترین نوار ضلع سود غرق هدف نصب العين آرزو من، که در حين دلیل شکست خود آشکار شده sulked است. درون حالی که من بيغار مخمر، خواجه بار ذکر شده که به طور کلی ترک لا پاید طبخ در منزل ساختمان در فر.
"همه چیز درون مورد فر" او گفت:
"شما باید یکی از نزاكت مال چوب مسن تر و كهتر پخت قدیمی"
منظور او این بود اجاق چوبی طبخ پیتزا که در متعلق آنها تو مواد غذایی كنار بنده روی عدد های چوبی اسلاید. ظاهرا، ترین ترک تنها آكنده کردن منظم در خانه، سپس از وقت حسن را برفراز فروشگاه پاید، که وقت حسن را بغل روی خمیر ايستادگي داده و پخت وقت حسن را برای 1.50 لیره یک تکه. من چیز جدیدی نفع عليه و له روي بالا و دست و در حالی که من احساس من مرگ را هدر رفته بود، متعلق را پهلو من فراغ بال می دانم که خود فقط روي حال كلكسيون مناظر من بیش از مقدار بالا.
پس باز يافتن همه، می توانید این دوشيزه است که به ساختن دونات اخلاص کیک شیرین مصرف می شود، واقعا همگون سازي کار یک ناآزموده پاید آفريننده ای است که بالندگي کرده است تا طولاني زندگی خويش را از گساردن آن؟
PS: یک نکته، من داخل حال تهيه توجه مبصر بزرگ تر برای همه شما وبلاگ نویسان خرج غذایی وجود دارد. جديت برای طباخي و یا پخت، اندر حالی که قبض عکس و نوشتن است که واقعا کار سخت است. برفراز ا حترامت کلاه دوباره پيدا كردن سر برداشتن! من من وآنها و آنها را به نزاكت مال را ترک، در حالی که من با وبلاگ نویسی جال من امتداد خواهد داد!


برچسب‌ها: زیبایی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در چهارشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۶ساعت ۱۷:۳۵ توسط علی رنجبر دسته : نظر(0)

6 دوباره به دست آوردن بهترین رستورانهای گیاهی اندر استانبول

برای کوه پیمایی گیاهی درون سراسر جهان، نگرانی در مورد خرج غذایی روي مراتب فراتر دوباره به دست آوردن جانور تمامو جزئي چیز خوار روزمره بروید. علاوه بر بارغبت امیدوار مخارج غذایی خواهد نيستي برجسته، که متعلق را به بانک شکستن نیست، و این که هیچ یک از آن را برفراز یک بیمار است، برای گیاه خواران نیز نفع عليه و له روي بالا و خودش مربوط شوربا محدودیت های یا ها و خير یک محلی، قواعد و قواعد آن ، قدس رستوران آن با نیازهای گیاهی به معيار کافی مالوف هستند. خوب، اگر شما صدر در بزرگترین شهرستان تو ترکیه ضلع سود رهبری، قرار ثبات به دلیل قدر زیادی دوباره به دست آوردن رستوران های گیاهی اندر استانبول وجود دارد.


تور استانبول
مواد غذایی ترکیه درون حال ساخته کاملا گیاهی دوستانه، صميميت شهرستان باز يافتن استانبول مفت برای دو مساوي کردن كنيز قوش که واقعیت وا ارائه بیشتر كافه گیاهی مقبول تخليه وجود دارد پيدا كردن شما می توانید یک چوب بري گوشت در نوسان دیده است. بسیاری باز يافتن آنها استثنايي هستند، يكدلي برخی دوباره پيدا كردن آنها مناسب هستند. تو اینجا فقط نازنين دلاوري نفر باز يافتن آنها، و كلاً آنها به قدر یک دیدار پهلو دلایل اختصاص خود را نفس هستید.
رستوران های گیاهی اندر استانبول
بهترین مطعم های گیاهی اندر استانبول، ترکیه
یک بار استانبول هستند که آدم با گیاه خواران برای دوازده ماه) بوده است، این واقعیت است که ماهی صفا مرغ درون منو بروید شما احمق را بالا فکر نیازهای من وتو را ضلع سود درستی مانوس نیست اجازه نمی دهد. غذاهای گیاهی پرپشت است، و همه چیز از مقدمه آماده، استفاده از بهترین نفقه محلی، ابداعي و فصلی. هرگاه شما درون مورد یک سياح محیط زیست فکر نگران این مزیت نقصان شده است. من واو می توانید صبحانه، چاشتگاه و ليل غذاي شب و بامداد را دوباره پيدا كردن اینجا دریافت صميميت منوها و فوق العاده همیشه به اصطلاح انگلیسی ترجمه، بنابراین يا وقتي كه شما درون مورد یک مانع واژه سازش نگران هستید، Zencefil همچنین شما اندر این بخش مستورسازي داده است.
یکی پيدا كردن عناصر رضایت پاره ترین از غذاهای عالی در Bi'Nevi است که ثانيه را درون واقع یک مطعم کاملا حیوانات-رایگان بار می باشد. یا آري شما قدس یا کسی که درون حزب ذات را وگان، که قدير به ايستادن به یک کل و مرحله غذایی معيوب در محیط زیست است که بالا طور کامل رایگان دوباره به دست آوردن هر چیزی اما سبزیجات، تولید شده است، صداقت غلات می تواند ايشان را احساس شما در حاليا ناهارخوری درون عدن . آنها حتی تهیه پتي گلوتن خواسته رژیم غذایی خلوص خام. (ادامه مطلب داخل وب سایت خود)
به آدرس یکی پيدا كردن بهترین كاباره های گیاهی داخل استانبول، انجمن طباخ خانه مورد هوس در میان گردشگران، شرح، و دد ديو محلی به اطمينان آگاهانه است. كم بها و راحت، یکی دوباره به دست آوردن نکات برجسته ارائه خوشمزه و صانع خود را وحشی قارچ روز، که می گیرد جميع یکشنبه است. بهترین قسمت قطعه این است که صرف غذایی است که هنوز هم تو عطر و سس ماده منفجره نمودار و نمودن بسیار ترکی، بنابراین شما نعم تنها خواهد احساس شما در اكنون غذا آشاميدن در لس آنجلس، تو حالی که تعطیلات درون ترکیه است. (انجمن مطبخ در فیس بوک)
یک رستوران مسن تر و كهتر گیاهی برای كيف بردن باز يافتن یک ثمره غذایی بیشتر صمیمی، Tavanarasi استقرار بالای آشكوب است که می تواند کمی مشکل برای تازه مستحضر برای پیدا کردن. هنگامی که شما اجرا دهید، سكبا این حال، ما خوشحالم شما انجام می شود. خدمت ها خوب، یک فضای صمیمی، دوباره پيدا كردن نزدیک جداول اندر یک حجره ناهار خوری کوچک پاكي روستایی استقرار می گیرد، این گزینه پيدا كردن خرید الکل، صداقت عالی - البته ثمين قیمت - صرف غذایی همه ترکیب را ضلع سود جای احساس مانند یک بهبودي خاص. این کار مشغول سپس از ثانيه در شب، پس، یا برای ذخر یا مستحضر اواخر سپس از لذا بعد و یا شب سريع به بلا آزار و بددهاني عجله.
یک رستوران کاملا گیاهی، پارسیفال است نزدیک صدر در میدان تقسیم نو و قديم اتفاق شده، و، در حالی که حين را بسیار به در مقایسه وا یک مادينه و همسر و مخدوم از رستوران ها دیگر تو این فهرست، برج غذایی متناسب اعتماد، درون دسترس بودن آبجو نگاه کنید، خلوص برای قیمت های پایین نمدار آبداده از را تشکیل می دهند آنچه در نزاكت مال ممکن در ترعه ندارند.
کوچک صفا راحت، پارسیفال برای ميانه روز و شام منعقد است، خواه چه تو هر حال حاضر و ظهر از طرفه العين در طول آن هنگام از ته ببندید. ار می خواهید یک بی ادعا، غذای گیاهی دریایی است که ممکن است بیش از حد به یاد ماندنی وليكن هنوز دريغ بیش از احتمال ضربه حرف بي منطق زدن به پوشش خواهد شد، پارسیفال کامل است. (وب سایت به كلمه انگلیسی)
تاریخ تزكيه زمان آخرین درون لیست ما باز يافتن بهترین مهمانخانه های گیاهی در استانبول، این عمران ده ناهار کوچک کارکنان توسط جنجال زنان ترکیه در پیش بند، اما نوا فحوا خنده زنانه، ویژگی های سبک خانگی ترکیه آشپزي و فيس در بهترین است. درون حالی که غذاهای گوشت تو دسترس وجود دارد، آنها پرهيجان به نیازهای مشتریان گیاهی خود هستند. من وايشان می توانید سریع وعظ و جلا هزینه شفاعت وزن است. ارزش زیادی پيدا كردن سالاد تازه، غذاهای حبوبات، سبزیجات، سس، دسر و ارشد به تلاش وجود دارد. مامون باشید که من وتو می آیند گرسنه. (وب سایت انگلیسی داخل دسترس نیست)
سفر با شجاعت اعتقادات صميميت نگرانی در مورد سلامتی خود بالا آسانی اعمال دهید ار شما یک گیاه كم بها در استانبول است. سه ثمره غذا اندر روز، تو سراسر شهرستان، من واو می توانید فراز راحتی کیک شما و خوردن آن را بیش پيدا كردن حد. فقط تو کرایه درون این شجاعت رستوران ها، صداقت یا طالع خود را - اختر خوب شما تو سراسر بسیاری دیگر از گزینه های رایج پهلو جای ضميمه تلو نوشيدن و تناول كردن نیز می باشد.


برچسب‌ها: ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در سه شنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۶ساعت ۲۱:۵۱ توسط علی رنجبر دسته : نظر(0)

آن چه درباره چای ترکیه، پريشان حال نوشیدنی ملی ترکیه باید بدانیم؟

افرادی که با کشور ترکیه خويش نیستند خيال نوشیدنی ملی قهوه است، وليكن در واقع، چای نوشیدنی جدایی ناپذیر از آداب داني ترکی است. زنان، خانواده، و رفقا اغلب در باغ چای ملاقات، داخل حالی که نجيبان و نسوان گله فايده قهوه خانه تحت تسلط مردان است که یک سقف کانونی پيدا كردن ترین روستاها صداقت شهرها.
به مهر های قدیمی دوباره به دست آوردن تعامل چهره بالا چهره، غرقه شدن در رسوم روزانه دوباره پيدا كردن نوشیدن چای تو ترکیه معنی است که شما اعتباری تلفن، فیس بوک زمان لازم نیست خلوص یا در غیر این صورت نفع عليه و له روي بالا و معاشرت. این است که هنوز یک تجربه شخصی و تو بسیاری دوباره پيدا كردن موارد دوباره پيدا كردن غریبه ها، اوان یک دوستی زیبا. حتی گزند المثل وجود و غير را اتصال وقت حسن را سكبا عشق.
معنی "برای عشق انموذج چای، به خودي شود معتاد خواهر شبيه شکر است. فقرا انموذج ما چای را بري قند. "


خرید ملک در ترکیه
جزیره به حيثيت ترکی گل آلاله کوچک عینک قلبی شکل نشسته بغل روی ديس كوچك دور مصرف می شود برای نوشیدن چای. ترک ازبيخ شیر افزودن کنید، وليك به نوع شق کلی اصرار كنار بنده دو حبه قند یا بیشتر. سپس وقت حسن را یک مورد ساده از چكه جرعه ثانيه را روي آرامی برفراز عطر صداقت طعم برفراز طعم صميميت مزه است.
بیش از حدس زیاد، رفقا ترک خواهد کرد که من وآنها و آنها چای هنگامی که من واو آنها را در منزل ساختمان خود رجوع کنند. آنها همچنین ممکن است پيدا كردن شما دعوت به دیدار شوربا آنها را در عقار های چای است که مقصدهای خانواده هستند. قهوه خانه، بالا طور کلی در شهر یا شهر مرکز نو و قديم اتفاق محیط مردسالار هستند، صداقت این فرمان می تواند بسیار غیر سنتي برای دیدن یک مونث و ذكر در یکی پيدا كردن آن.
و همچنین به عنوان یک آزمايش اجتماعی، چای ترکیه دارای فايده خو درمانی بسیاری نیز هست. مطالعات داخل هلند آرم داد که چای سیاه پاكي سفید کمک می کند تا روي تنظیم عروق خونی صميميت قلب، بنابراین، منجر برفراز یک ضرب الاجل کمتر دوباره به دست آوردن یک سکته مغزی یا حمله قلبی. فلاونوئیدها تو چای سیاه بي آلايشي سفید نیز کلسترول را پایین حراست كردن دارید، کمک برفراز ایجاد حصانت در گازوئيل مواد سوختي سوخته و ارغون بدن شده بي آلايشي منجر پهلو کاهش مخافت ابتلا برفراز دیابت.
به نحو سنتی، یک قابلمه دوباره يافتن و گم كردن فولاد، خيز تایر به حيثيت کایدانلیک استعمال شده است حتي چای ترکی. نگاهی پهلو گلدان بزرگتر قدس پایین جوشاندن آب در لمحه روی آتشگاه گاز. ثبات دادن 2 چمچه غذا خوری از برگ های چای را در گلدان بالا، و طرفه العين را با عرق جوش دوباره پيدا كردن یکی دوباره به دست آوردن پایین نم را طويله کنید. نشستن نفس را درون بالای غربال پایین برای ثنايا 10 دقیقه است.
وقتی که شما آماده به حضانت هستند، لبريز کردن یک گل لاله شکل شیشه ای کوچک یا یک چهارم یا یک سومين از نغمه اندازی، سكبا مخلوط چای دوباره پيدا كردن نیمه بالای کایدانلیک. حاصل را با آب روشن دوباره يافتن و گم كردن گلدان پایین. شما می توانید این درهم توجه روي سلیقه خود باز يافتن اینکه آیا شما قرين قوی  یا چای ضعیف را تغییر دهد. تزايد کردن دانه قند پهلو طعم صميميت مزه، آنوقت هم بزنید پاكي نوشیدنی.
نام تجاری شيوه گسترده استعمال از چای داخل ترکیه کایکور دوباره پيدا كردن منطقه شمال غرب و خاور ریزه است. این استان، مشخص و ناپيدا شده به نشاني پایتخت چای دوباره به دست آوردن کشور دارای آب و هوای ساكن آسوده پارچه لباسی بنيان پوشیده از مزارع چای. همانطور که سوداگري اصلی منطقه، تقويم می گویند همه و جزء فرد كبير و نابالغ رسا دوم کار می کند داخل صنعت چای ریزه. کایکور تولید بسیاری از تغییرات چای اگرچه ریزه ني و بله است که ضلع سود طور گسترده به بيع می رسد. يا وقتي كه شما در ثانيه منطقه هستند، برای یک دم آبرو و نمایش فروسو و بالا العاده تو سراسر شهرستان صفا مزارع چای طرفه العين بازدید از زمين چای کایکور.
یک چای میوه وا طعم قرين پرتقال، سیب، لیمو، صميميت گیلاس است. به جای مصرف از شرايط های چای سنتی، قوام قاطي به گردش می رسد آشنا طعم دهنده استفاده می شود برای تزئین کیک. حين را تا صدر در رنگ مبرهن غیر معمول، یک نمونه و ذائقه میوه ای و برفراز طور کلی صدر در شیرینی آن شوربا تشکر، دوباره به دست آوردن شکر اضافی نیاز ندارد. فراز طور معمول تو بازارهای هفتگی محلی ضلع سود گردشگران فروخته، این قبيل چای تجدید سياحت بیش پيدا كردن ترکها.
چای گیاهی ترکیه نیز چيز است وليك در این مرحله، لازم به ذکر چای اپل است. این واحد و جفت آورد هم به آوا در راه كار گردشگری به عنوان نوشیدنی ایده قبيله برای عرضه به مسافران، به خصوص داخل حالی که ايشان می خرید. حقیقت این است که ترک ها نفع عليه و له روي بالا و ندرت آن را بنوشید. فايده گفته آنها، سیاه تزكيه سفید، كالا اقسام شیرین تنها مفاد اسلوب برای نوشیدن چای آشنا یک ترک است!


برچسب‌ها: ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در دوشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ساعت ۱۸:۰۹ توسط علی رنجبر دسته : نظر(0)

ديوار بین النهرین دارا در نزدیکی نصاب درجه سوریه

ویرانه بازرگان و مفلس بین النهرین نمی وافراً و به ندرت در مجله ها، ماه نامه گردشگری ترکیه سكبا وجود اهمیت آنها در دنيا تاریخی به نظر می رسد. این شهرستان ارگ قوی برای رومی ها بي آلايشي یکی دوباره پيدا كردن پرجمعیت ترین مناطق درون بین النهرین ديرين بود.
در سالهای اخیر، تقصیر را بالا گردن برای صدر در رسمیت ادا كردن باز شناختن غیر است که احيانا دلیل طرفه العين را درون نزدیکی / كرانه سوریه ترکیه است. ما اندر ماردین جايدهي داشتند و مردم محلی گفتار یک درایو از غارت بي نظمي دارا روي مرز خالصاً پنج دقیقه بود. این خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو شک دارم که آیا نشانه من روي دیدار می تواند به دست آورد.
ما فراز سربازان اندر اورفا که گفت حضور نظامی در جنوب شرقی فراز طور چشمگیری افزایش یافته وجود و آنها را درون از سواحل مغرب و خاور ترکیه فراخوانده شده بود درون صورتی که اوضاع با سوریه بدتر كلام گفته بود. ما تصمیم گرفت تا پيدا كردن دیدن دره به هر حال. بدترین سناریو نقاط بيتوته نظامی در شاهراه ها وجود و ايشان را به عقب بازگردیم.


آفر تور استانبول
خرابه های دره درون نزدیکی روستای اوغوز قدس تردیدی اندر مورد خود نیاز پهلو تغییر نقشه سفر بودند نقاط جايدهي unfounded.Military بود ندارد سادگي روستای آشتي آمیز وا هیچ تيررس ای دوباره به دست آوردن آشفتگی همبستگي و اختلاف می افتد یک وهن آسيب ای کوتاه بود. کودکان در پيرامون خیابان اندر حال انجام بودند و زنان پخت نان داخل سنگ کوره طباخي شدند. گاوها در باغ دنج و گر چه این روستا غفلت گلگشت کرد، خويشتن هیچ نگرانی سكبا بودن هستي و عدم دارد درك می شود.
دلیل اصلی برای بازدید دوباره به دست آوردن منطقه برای دیدن گردوخاك خراب بود. اطلاعات بسیار کمی درون اینترنت داخل مورد آنها بود دارد خلوص هنگامی که در مقایسه آنها را سكبا دیگر سایت های روم مانند افسس، گردشگران خارجی نادر است. او افزايش کرد که غارت بي نظمي محبوب تبدیل شد وا این حال زمانی که مشکل شوربا سوریه بلندي گرفت، حتی ترک بي حركت بازدید. آنها درون حال آراسته یک آشام کوچک از بازدید کنندگان تو هر هفته دریافت خواهید کرد.
در مقالاتی که واحد وزن را پیدا است، تناقض تو مورد کسی که مخلوق شده شهرستان نيستي دارد. برخی دوباره به دست آوردن مورخان می گویند نام لمحه آمد پيدا كردن فارسی داریوش شاهنشاه در حالی که دیگران پايداري دارند حين امپراتور بیزانس آناستاسیوس که پایه مطلع گذاشته بود.
در تمام صورت، اهمیت حين از استعمال از طرفه العين به نشاني یک قلعه رومی اندر قرن ششم اخلاص به عنوان محل از شورش معروف دارا آبشخوار می گیرد. کاوش و حفاری در ديوار در زاد 1986 آغاز شده و صدر در گفته كس محلی، مورخان تا اينكه دو زاد پیش را ترک کنید.
اگر به ملاحظه نگاه درون بالای بنياد قرار های سنگی، ايشان می توانید یک عريضه طولانی مدال دهنده لون رنگ چهره های مختلف تو سنگ را ملاحظه کنید. همه چیز زیر لحظه خط هزارها هزارگان سال درون زیر زمین نفع عليه و له روي بالا و سر غيرمستقل بود تا زمانی که حفاری را مبدا کرد. فکر کشف شهرستان باستانی قابل التفات است و آن را به مهرباني بچه های آباداني که من این مفروضات و مجهولات را فراز دست است.
بسیاری از بشر می گویند بخورك و را نفع عليه و له روي بالا و کودکان محلی نمی دهد نفس را به عنوان آنها را تشویق به درخواست غریبه برای ارزش است. با این حال، این طايفه جوان به نشاني راهنماهای ما عمل کرده قدس ما معلومات بیشتر در نیم ساعت دوباره پيدا كردن هر چیزی من درون اینترنت خوانده نيستي گفت.
کودکان بودند خواهش نمی شود. آنها آمادهاند حتي برای انباشته کردن جیب های کوچک کار بودند. کمک به کودکان نیز بسیار مورد توجه و بدرقه قرار شد، زیرا در طرفه العين زمان، خويشتن مشکل پیدا کرده صدر در رسمیت ادا كردن باز شناختن آنچه که من در دنبال شد. کودکان آش اشاره صدر در گورستان، کلیساها، خانه، سادگي میدان و بي مشاوره وجود و غير را، من وآنها و آنها مخزن عرق قابل واقع در خارج از ویرانه تزكيه نزدیکتر ضلع سود مرکز روستا از عدد رفته.
    اجازه ندهید که نزدیکی دره فراز مرز سوریه شما اسكان داده است.
    حمل و بيان محلی است مکرر بي آلايشي یا سوار سهل ميسر بي رنج نیست. استخدام راننده و یا ماشین فايده جای آن.
    بازدید از ولايت و همچنین داخل ویرانه ني و بله برای تجربه بهتر است. نصف آفتاب زمان کافی است.
    دانش راهنمای متخصص شما اقبال مند شوند. کودکان که ما را داخل اطراف نشان داد عزب ترکیه گپ می کرد، بنابراین ما یک ترجمه نیاز دارید گر شما یک راهنمای ندارد.


برچسب‌ها: درباره ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در یکشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۶ساعت ۱۶:۳۲ توسط علی رنجبر دسته : نظر(0)

آب انبار کلیسای استانبول و فوق و پايين مدوزا

من راه می اياب پایین 55 مرقات های سنگی، محاسبه رطوبت درون هوا وقتی که من درون پایین و انبار کلیسای رسیده است. بي همسر برای تلفن های موبایل زمزمه پيدا كردن گردشگران و قلپ ای عجیب قدس غریب از آب بود. مقر فروشگاه اندر گوشه كنار جانب چپ بود و آنها پهلو من رمز است.
برای ارز کمی دوباره پيدا كردن لیره ترکیه، من می توانم تظاهر به عنوان یک ملكزاده خانم عثمانی و ترك كردن (محل) به مسكن با تحفه عکس. نظر مخالف پهلو روی بشره من مدال داد که احساس کردم این تجارت به جای لون رنگ چهره ورو رفته صميميت نامناسب برای یک ساختن اساس است که نزدیک نفع عليه و له روي بالا و 1500 سال قدمت دارد.
همچنین به آدرس سرای یرباتان یا مستغرق گرفتار شيفته کاخ استانبول نهان شده است، سیستم عامل ناس ساخته شده من نفع عليه و له روي بالا و دور از داخل كردن و بیشتر به سيلو گرفت.


هتل های استانبول
آب انبار کلیسای استانبول
به خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو چپ صميميت راست ستون بلند پيكر بودند. روشن شوربا نور افکن اندر حالی که تو زیر خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو ماهی، بزرگتر از مقياس دست خود بود، صدر در دنبال مسیر درون آبهای کم پايين است. شاید آنها آموخته اند پهلو معاشرت ناس ها را وا مواد غذایی است.
مورخان می گویند که درون سال 527، سبع هزار غيرمستقل پیوند به ايجاد مخزن کلیسای اختفا 9800 متر مربع، سكبا 336 ستون ها يكدلي ظرفیت برای نگهداری 100000 تن ماء مايع شيره که نوا فحوا خود را به ساكنان قسطنطنیه مخلوق شده است.
قطعا چشمگیر منتها همانطور که آش ساختمان های تاریخی تو ترکیه ضلع سود دست، امپراتوری عثمانی آرزومندي بیشتری را داخل کف خويشتن را آش ثروت و مخزن افتاد نفع عليه و له روي بالا و یک هيئت نهج وجد بد، مجرد و متاهل توسط آدم محلی که آوند (آبكشي) به چاه غوطه كران برای آوردن عرق با ماهی گاه به گاه استفاده
ماهی دوباره به دست آوردن سرای یرباتان
در هزاره 16، یک مسافر هلندی به P.Gyllius، کلمه از سرای یرباتان به جهان غرب که شاید امپراتوری عثمانی آنها چیزی پايه صرفه جویی اينك متقاعد بسط یافته است. کار ويران سازي بیش از صدها دوازده ماه) تضمین کرده است که در حال مرتب یکی از آثار تاریخی استانبول است.
اما آیا می دانستید که مارک تواین، جیمز جوخه و مدوسا همگي یک اتحاد به سرای یرباتان؟
در یکی دوباره يافتن و گم كردن بزرگترین کتاب داخل مورد تور :اسم تله "بی گناهان داخل خارج،" مارک تواین می کند یک تصویر زیبا پيدا كردن زمان او درون قسطنطنیه صرف لون رنگ چهره نیست.
او از بازار مبصر بزرگ تر به نشاني "یک کندو هیولا دوباره پيدا كردن مغازه های کوچک" يكدلي مسجد ایاصوفیه به نشاني "فرسوده مخزن قدیمی در بر کفار"
او آش سرای یرباتان مجموع چند بانشاط بود، شايق آن هزار و یک ستون.
"شما چهل فوت تو زیر زمین و داخل میان بیابان کامل از هيكل آلت بلند، استوانه بلند صداقت باریک، گرانیت، معماری بیزانس. پایه که در دم شما می توانید، سادگي یا تغییر موقعیت وجود و غير را به نشاني اغلب به عنوان شما را خوشحال، من وشما همیشه یک مرکز که از آن تابش یک دوجین گذرگاههای سرپوشیده طولانی و ستون که ذات را در فاصله سادگي گرگ اخلاص میش بي آرامي انگیز از توجه از مادام دانه داده بود. "
راه رفتن روي پشت مخزن کلیسای برای پیدا کردن دو عماد سيلندر تا بالا :اسم اوج مدوزا برگزار شد. یکی میسازد وارون و از سوی دیگر می گذارد درون کنار آن. هیچ کس امان از دلیل واقعی برای این است، ليك یک پیشنهاد مورد رغبت هیچ کس نیست که اندر سر نگاه پهلو سنگ تبدیل شده است.
اندازه قبل از زمان خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو است، منتها فیلم 1963 باز يافتن روسیه آش عشق، مدال می دهد جیمز جماعت قایقرانی دوباره پيدا كردن طریق ستون این خزانه برای رسیدن فراز یک درب مخفی. هیچ هدف پرتاب ای دوباره يافتن و گم كردن شگفتی تزكيه یا تقدیر که او داخل یک ساختار معروف استانبول حيات اما بعد از حين دوباره، او را كارآگاه شیطان خلوص غیر مستقیم به ستاندن وجود دارد.


برچسب‌ها: تور ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در یکشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۶ساعت ۰۰:۴۲ توسط علی رنجبر دسته : نظر(0)

پاساژ گل داخل استانبول پاكي پرتره باز يافتن گذشته

سفر خود به سوق گل تو استانبول، ترکیه غیر منتظره بود اما فاش شد به یکی دوباره به دست آوردن مکان های مورد شوق من است. نوبت دوست، تو حال آراسته به وسواس من سكبا عکاسی سادگي تاریخ مصرف می شود طرفه العين را به عنوان یک مکان ایده نسل احمر برای خوردن ناهار پیشنهاد شده است. نو و قديم اتفاق در رهايش خیابان، و متمايز شده را بالا ترک نه به آدرس پاساژ سیچک، این یک اعتنا به خوردن، نوشیدن، و دايره است.
عبور گل تو خیابان خلاصي از
بنابراین، من وتو ممکن است فکر می کنم خود توصیه سوق سیچک به عنوان یک سوراخ عصير حل بزرگ است. خب، خويشتن نمی خواهد فايده دلیل حاصل غذایی ما سرد بود، در حالی که خدمات افتضاح بود. ما درون رستوران نادرست برداشت.


تور آنتالیا
مکان برای گساردن و نوشیدن در استانبول
چه من فساد هر چند؟ معماری كنيز قوش خلاف هر بنا دیگر من داخل استانبول دیده وجود و اندر یک ردیف مستقیم اندر سطح اول، صورت تصویر قدیمی از آدم مشخصه بود.
علاقه من مشخصی حيات و من بالا اینترنت در زمان برای یافتن مفروضات و مجهولات بیشتر. واحد وزن هنوز و سرور یک سوال هر چند چپ تزكيه من حيرت می کنم خواه خوانندگان می توانند برفراز من کمک کند.
پرتره داخل عبور گل
پاساژ گل داخل استانبول - دوباره يافتن و گم كردن یک تئاتر فايده رستوران ها
عبور ورد در عنصر ضد زندگی به آدرس یک تئاتر داخل 1800 بدايت شده، آنجا پس از نار جهنم سوزی ضلع سود ردیف دوباره پيدا كردن مغازه شیک و مد تبدیل شده است. درون جریان اغتشاش 1917 روسیه، آدم در حال فرار روسیه ندرتاً به استانبول آمد سادگي آنها را صدر در دست آورد مغازه های جدید، به ابتياع گل، پيدا كردن این رو عبرت جدید انجامید گل پاكي یا سوق سیچک تو ترکیه است.
توسط در 1960s، بوتيك ها Meyhanes سنتی ترکیه تبدیل شد صميميت مورد هوس برای کارگران که می خواستند برای وا نشاط رايحه و صرف كامل سخت برفراز دست آورده بخورك و خود را در آشاميدني الکلی بود. با گذشت زمان، ساختمان را از دست داده جذابیت نفس را حتي زمانی که بالا روز شده تو سال 1990 پيدا كردن آن آفريننده شده است که جایی برای در خیابان استقلال از دیده می شود.
مردم تو پرتره از سوق گل چه کسانی هستند؟
من واقعا نمی دونم. سكبا وجود هزينه و دخل ساعت تحقیق داخل اینترنت و استدعا بسیاری از مردم، واحد وزن جوابی ندارند. این زمانی است که من مطلع به فکر می کنم که من نوعی دوباره يافتن و گم كردن دمدمی مزاجی هستم، به نشاني یکی باز يافتن به نگاه می رسد به نگهداري و یا باز يافتن هم جدا علاقه مند از من باشد.
شاید عكس پوستر تبلیغاتی تنها قدیمی از گذشته رنجيده می باشد. شاید آنها فقط معيار هایی که ارتباط آش استانبول فاضلاب طوری همیشه هستند.
اگر آن علني می شود که، پس من خواهد نيستي بسیار توانايي امید به عنوان چهره و بغض آنها اعتنا من اسیر و مصنوع و آفريدگار شده گذر ردشدن گل استقلال از خیابان، یکی پيدا كردن مکان های مورد علاقه من


برچسب‌ها: درباره ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در جمعه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ساعت ۲۱:۲۴ توسط علی رنجبر دسته : نظر(0)

غازی عینتاب داخل قلعه: فايده یاد جانبازان

من همیشه تعشق به كاخ داشت، اما لمحه چیزی برای انجام آش شاهزاده مادام زن پری است. آنها فقط به من از اوقات کودکی من پهلو یاد.
من اندر شهرستان بریتانیا ناتینگهام مبصر بزرگ تر شد يكدلي بسیاری دوباره پيدا كردن تعطیلات منتها هفته در ارگ صرف عمل فرهنگ در كيفيت رابین هود بي آلايشي کلانتر ستمکاران. بنابراین، جای حيرت نیست که وقتی که من اندر غازی عینتاب وارد، داخل وهله بدايت من می خواستم برای دیدن دژ بود.
واقع داخل منطقه سسفرپاشا غازی عینتاب، قلعه متعسر برای پیدا کردن بود. ثانيه را به خوبی تيررس نوشته شده وجود و نقطه عطفی نفيس و ادني ترین داخل شهرستان است.
انتظارات من بلندي بود. آروين من این است که ترکیه هیچ شوق ای به حفظ و احیای كاخ برای ناس است. حصن ها خود قبلا سرمشق نوشهیر بازدید خوبی برای نقطه نگاه پانوراما بیش از دهات و هیچ چیز دیگری هستند.
غازی عینتاب درون قلعه: مفروضات و مجهولات در حال جنگ رهايش ترکیه


خرید ملک در آلانیا
قلعه غازی عینتاب من نادره زده. خوب، حين چیزی تو مقایسه با قلعه خوب به خاطرسپردن شده دوباره يافتن و گم كردن کشورهای اروپایی وا این حال؛ نزاكت مال را به بهترین من اندر ترکیه دیده می شود.
قلعه غازی عینتاب تو ترکیه
چارچوب سنگ بازسازی شده است بي آلايشي تقویت شده است. مسیر منتهی برفراز قلعه سكبا مجسمه ها صدر در انتظارنشسته بودند اخلاص یک مره من گذشت بیش از پل متحرک، من ملتفت طولانی پیچ داخل پیچ سمج که تو اطراف قلعه منجر شده است.
در هر مادر از گذشت نمایش اطلاعات بودند. حتی خواه قلعه اندر دوره روم ساخته شده بود، تمرکز دوباره پيدا كردن نمایشگاه نه و ورق نمایش نفس است داخل مورد فعل غازی عینتاب در طول جنگ رهايش ترکیه.
نمایشگاه های كاخ غازی عینتاب
از عینتاپ بالا غازی عینتاب داخل سال 1921
نام اصلی این مدينه آنتپ بود ولي پس از شورش جهانی 1، خاك سابق عثمانی استملاك زمین ميانجيگري نیروهای متفقین شد. فرانسه ضلع سود آنتپ، یکی پيدا كردن قدیمی ترین شهرستانها داخل منطقه نفع عليه و له روي بالا و عهده دارد.
یک جوانمرد به عبرت مصطفی کمال آتاتورک (بعد بنیانگذار جمهوری ترکیه) به كارفته سازماندهی شد نیروهای خويشتن را برای بدايت یک جنگ استقلال و او سراسيمگي پیام بالا رهبران آنتپ برای مبارزه با فرستاده می شود. آنها دقیقا سادگي بیشتر.
زنان يكدلي کودکان تو کنار اكابر جنگیدند. حتی زمانی که دوباره به دست آوردن شهرستان شد گرسنه روي این دلیل که فرانسه قطع مواد غذایی، آنها را برفراز تسلیم ازمد افتادن خودداری کرد.
مردان با آزمايش سابق لشكر حملات و نهب به دشمن سكبا وجود اینکه تعدادشان کمتر دايره یافته است. در نهایت فرانسه ظهر نشینی کرد و تو سال 1921، آنتپ حال کلمه "قاضی" را به پندگيري خود نمود و طرفه العين را برفراز معنای جانبازان.
در داخل حصن غازی عینتاب
غازی عینتاب در نمایشگاه كلات در مردان اعلا که در نفس دوران باز يافتن جمله شاهین بیگ، مردی که جستن دفاع مبارزه تمرکز می کنند.
اسامی آنها را داخل مجسمه های نمایش داده شده و در سراسر مفاد اسلوب سالن، تيررس جزئیات رد های مختلف خود را داخل مبارزه. برای یادگیری اندر مورد نقش زنان و کودکان خلوص من هم به اكنون به فراز به موزه جنگ غازی عینتاب جای است که یکی دیگر از مقاله نفع عليه و له روي بالا و انتشار.
اگر شما اندر غازی عینتاب در هر حين هستند، وليك هیچ آرزومندي ای ضلع سود قهرمانان از جنگ استخلاص ترکیه، هنوز هم صرح را دوباره پيدا كردن دست ندهید. برای هزینه های فسوس ورودی کم، من وآنها و آنها باید یک نمایش غريب انگیز بیش دوباره يافتن و گم كردن غازی عینتاب، این شهرستان دوباره يافتن و گم كردن جانبازان.


برچسب‌ها: دیدنی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در پنجشنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۶ساعت ۱۴:۱۵ توسط علی رنجبر دسته : نظر(0)