X
تبلیغات
طراحی سایت

طراحی سایت

این نامه بر را بخوانید سادگي عکس های بهتر بگیرید

هنگامی که در زمان، جديت و بها برای سفر فايده جایی استقرار داده اید، طبیعی است که بخواهید عکس های بهتر بگیرید قدس تجربیات را برای تجدید حیات طرفه العين در آزادراه (و بیایید خرم باشیم، حظ داشتن این است که کمی کمی ترسیم کنیم داخل Instagram) اما همه عکس ها برابر نیستند. اندر اینجا چگونگی حفظ كردن خاطرات با کیفیت خراج و ایجاد عکس های خويش از بسته می باشد.
عکاسی بهتر
در پهلو "حکومت سوم"
این عکاسی عکاسی کلاسیک عقيده مند است که عکس های زیباترین كيف بخش با تقسیم یک تصویر فايده 9 مربع مساوی اندازه گرفته شده و آن زمان قرار سپردن موضوع (ها) عکس که در لحظه هر دو الفبا متقابل یکدیگر هستند. دوباره به دست آوردن این نقشه های عالی برای درک اینکه چطور می توانید پيدا كردن این بخشنامه برای تقریبا همه و جزء عکس استفاده کنید، را بررسی کنید.
عکس های بهتر
شامل افراد، مکان ها قدس چیزها
این نکته عالی باز يافتن Traveler سبكبار می تواند اندر هر نقطه ارتكاب شود، اینکه آیا شما اندر Oahu محلی در اكنون غذا نوش كردن هستید یا داخل رستوران یخی سرماخوردگی می کنید. این مفهوم راحت و بغرنج است: فقط بزينهار شوید که بیشتر عکسهای من واو یک شخص، مکان مورد عطش و یک شیء منحصر فراز فرد را در پهلو می گیرد. این عکس های ايشان بسیار پویاتر، جالب آبديده و يادگار انگیز تر از یک عکس دیگر از بازماندگان در مقابل حصار ایفل خواهد بود. بهترین شناسنده شما درون حال اجرا یک فلك فلک تو کنار چتر قرمز در برابر Musée du Vin پاریس؟ کامل.


خرید ملک در ترکیه


توجه فايده روشنایی
عکسها را مستقیما اندر خورشید استقرار ندهید - تصویر شما بیشتر سایه خواهد وجود (مهم نیست که چقدر ريا و درخش دار در زندگی واقعی گردش کنید). صدر در طور کلی، سعی کنید دوباره پيدا كردن ساعت 11 شفق تا 1 آنگاه از ته از دريافت عکس جلوگیری کنید زیرا گرمي خورشید مجموع روز قرار ثبات می شود صداقت سایه های تصديع ایجاد می کند. بهترین حرارت را اندر صبح قدس غروب خورشید پیدا خواهید کرد. به طور کلی، به جایی که نور از آن هنگام می آید و عنايت خود را فايده صحنه برمی دارید، اعتنا کنید. و پيدا كردن هوای ميشوم نترسید - حتی روزهای بارانی یا بارش می توانند عکسهای تعجب انگیز را تولید کنند.
مرحله پیش زمینه، شتا و پي زمینه
نویسنده بنام سفر Nomadic Matt یک استراتژی برای حذر از ناامیدی پيدا كردن درک اینکه تصویر شما در یک پرده تصوير کوهستانی سادگي یا شهرکی خیره کننده نفع عليه و له روي بالا و نظر می رسد صدر در همان ميزان چشمگیر است که داخل صحنه زندگی واقعی نيستي دارد. طرز حل؟ ایجاد ادراك مقیاس سعی کنید اوضاع را تو پیش زمینه، میانی و پس زمینه شات ترکیب کنید نفع عليه و له روي بالا و طوری که برفراز نظر می رسد ثالث بعدی است. به نشاني مثال، سعی کنید یک اتوبوس پرنگار به نشاني پیش زمینه برای یک عکس دوباره پيدا كردن یک بنيان غیر معمول كاربرد کنید.
عکس های بهتر را بگیرید
نگاهی فراز خودت بزن
بله، یک صناعت برای خودآزاری هستي و عدم دارد. بالا خصوص بين مسافرت، بهترین چیزهایی که خودتان ارتكاب میدهید مربوط برفراز مکانهایی هستند که در وقت حسن عکسبرداری میکنید (به نشاني مثال امواج درون میامی ساحل)، فعالیتهای مبتنی كنيز قوش مکان (از قبیل ارتفاع رفتن دوباره به دست آوردن Matterhorn) صفا آزمایش شوربا زوایای مختلف. سعی کنید روی صدر خود بچرخانید، گلوله دان های ذات را به فلاني دور یا مبرا دوربین بکشید، یا تمرکز روی یک آبشخور بدن فايده غیر پيدا كردن صورتتان (مانند پای رنجه من پس پيدا كردن یک آفتاب طولانی از کاوش).
مقداری تحقیق کن
قبل از سفر برفراز هر کجا، برخی از تحقیقات آنلاین را به كاربستن دهید تا کمی درباره فرهنگ، ديد انداز خلوص سایت های یادداشت ناحيه یاد بگیرند حتا بتوانید درباره عکسهایی که خودي دارید اعمال دهید فکر کنید. آش انجام یک جستجوی تصویری پيدا كردن این مکان ها، چیزهای بیشتری را نفع عليه و له روي بالا و دنبال داشته باشید تا اينكه بتوانید ببینید که دیگران آنها را عکاسی کرده اند يكدلي خود را منحصر برفراز فرد می کنند.
علامت های محلی را واقف کنید
شامل آماج های مغازه محلی، روزنامه ها، تيررس های خیابانی تزكيه یا آماج هایی تو بازار های کشاورزان روي عکس های خويش را فوراً منتقل کنید. امتیاز كارمزد برای ترجمه های خنده اطاق (اشتباه).
چگونه عکسهای بهتر دام تار کنیم
میانبرهای دوربین خويشتن را یاد بگیرید
هر مسافر می داند که تجربیات نادر انگیز یا غیر منتظره داخل یک طرفه العين ممکن است بشره دهد. بانظم باشید که هر لمحه را شوربا نگه مرتبط بودن دوربین خود و دانستن میانبرهای عکس خود (یا دانستن کلید های میانبر دوربین گوشی خود) آرشيو کنید.
در ارزیابی لنگه نکشید
دوربین های دیجیتال و گوشی های هوشمند، ثانيه را بسیار دشوار برای مطلع انتقاد از عکس های حين ای که آنها رنجيده شده است، که می تواند انگيزه از واحد و جفت دادن یک شات عالی است. امساك از وسوسه را به زیرچشمی سياحت دارید اخلاص در متعلق ای که سعی در بايگاني دارد متمرکز شوید. وقت ثانيه است که عکس ها را تو هتل ارزیابی کنید.
بپرسید
این می تواند تحريك انگیز رايحه که تصاویر اشخاص محلی را دزدی کند، زیرا آنها عاطفه حساسيت فوری مکان را منتقل می کنند. وليكن به یاد داشته باشید که روي انسانها سياحت می کنید يكدلي یک گردشگر باآبرو مهم است. مقابل زي از دريافت عکس هر شخص، اطمینان پي کنید که اجازه شما برای اجرا این کار دارید. سپس آش تشکر (و شاید حتی جبران) برای تمایل وجود و غير برای کمک روي آنها.
شاید مهمترین چیز تو حالی که شکار برای سفرهای عکس سفر در نظر غمناك شده است؟ زيرك و پرماجرا باشید خواه می خواهید یک عکس غیر نوين آئيني عرفي یا هیجان انگیز، نزاكت مال را به ادا غیر سنتي یا هیجان انگیز چیز کمک می کند. زرنگ کاوش، غذاهای جدید یا فعالیت های جدید را امتحان کنید و دوباره يافتن و گم كردن مسیر (توریستی) مورد بلا آزار و شتم خارج شوید. گر کارهایی غريب انگیز ارتكاب می دهید، عکس های عجب انگیز فايده دنبال خواهد داشت. ايمن شوید که عکاسی هنرمند ای خويشتن را با علامت دادن #hipmunk تو Instagram بزينهار شوید. من وشما نمی توانیم خاموش کنیم حتي ببینیم


برچسب‌ها: ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در پنجشنبه ۸ تیر ۱۳۹۶ساعت ۰۰:۱۵ توسط علی رنجبر دسته : نظر(0)

این نامه رسان را بخوانید اخلاص عکس های بهتر بگیرید

هنگامی که تو زمان، اهتمام و قدر برای سفر ضلع سود جایی استواري داده اید، طبیعی است که بخواهید عکس های بهتر بگیرید صميميت تجربیات را برای تجدید حیات وقت حسن در اتوبان (و بیایید بامحبت باشیم، كيف داشتن این است که کمی کمی ترسیم کنیم درون Instagram) منتها همه عکس ها مقابل نیستند. درون اینجا چگونگی ازبر كردن خاطرات با کیفیت حاصل و ایجاد عکس های خويش از راستي زنهار و خيانت می باشد.
عکاسی بهتر
در بغل "حکومت سوم"
این عکاسی عکاسی کلاسیک مومن است که عکس های زیباترین التذاذ بخش شوربا تقسیم یک تصویر فايده 9 چهارضلعي مساوی اندازه رنجيده شده و پس ازآن قرار واسپردن موضوع (های) عکس که در نزاكت مال هر دو خط متقابل یکدیگر هستند. دوباره پيدا كردن این انموذج های عالی برای درک اینکه چه جور می توانید دوباره يافتن و گم كردن این تصويب نامه برای تقریبا تمام عکس استعمال کنید، را بررسی کنید.
عکس های بهتر
شامل افراد، مکان ها پاكي چیزها
این نکته عالی دوباره يافتن و گم كردن Traveler مرخص می تواند تو هر نقطه ارتكاب شود، اینکه آیا شما درون Oahu محلی در الان غذا گساردن هستید یا داخل رستوران یخی سرماخوردگی می کنید. این مفهوم راحت و بغرنج است: فقط مطمئن شوید که بیشتر عکسهای شما یک فرد، مکان مورد وجد و یک شیء منحصر فايده فرد را در كنيز قوش می گیرد. این عکس های من واو بسیار پویاتر، جالب برا و يادگار انگیز خيس از یک عکس دیگر از طايفه در مقابل قلعه ایفل خواهد بود. بهترین آشنا شما درون حال به كاربستن یک گرد دوچرخه دور فلک تو کنار چتر قرمز در مقابل Musée du Vin پاریس؟ کامل.


اجاره آپارتمان در آنتالیا
توجه فراز روشنایی
عکسها را مستقیما در خورشید استواري ندهید - تصویر ايشان بیشتر سایه خواهد نيستي (مهم نیست که چقدر تغابن و برق دار درون زندگی واقعی دیده می شود). نفع عليه و له روي بالا و طور کلی، سعی کنید دوباره يافتن و گم كردن ساعت 11 صبح تا 1 آن زمان از دنبال از قبض عکس جلوگیری کنید زیرا تابش خورشید قاطبه روز خاموش می شود صفا سایه های مزاحم ایجاد می کند. بهترین تابش را درون صبح قدس غروب خورشید پیدا خواهید کرد. ضلع سود طور کلی، بالا جایی که تف از آن هنگام می آید و پروا خود را صدر در صحنه برمی دارید، رعايت کنید. و پيدا كردن هوای ميشوم نترسید - حتی روزهای بارانی یا باران می توانند عکس های شگفت انگیز را تولید کنند.
مرحله پیش زمینه، زمستان و ظهر زمینه
نویسنده نامدار سفر Nomadic Matt یک استراتژی برای احتراز از ناامیدی در درک اینکه تصویر شما تو یک منظره کوهستانی بي آلايشي یا منظره عمران ده بسیار چشمگیر است، همانطور که صحنه در زندگی واقعی پراكندگي افتاده است. روش حل؟ ایجاد ادراك مقیاس سعی کنید موارد را تو پیش زمینه، میانی و پي زمینه شات ترکیب کنید برفراز طوری که نفع عليه و له روي بالا و نظر می رسد سه گانه بعدی است. به نشاني مثال، سعی کنید یک اتوبوس منقش به آدرس پیش زمینه برای یک عکس دوباره يافتن و گم كردن یک بنا غیر معمول استعمال کنید.
عکس های بهتر را بگیرید
نگاهی برفراز خودت بزن
بله، یک صناعت برای خودآزاری وجود دارد. بالا خصوص ضمن مسافرت، بهترین چیزهایی که خودتان ارتكاب میدهید مربوط روي مکانهایی هستند که در ثانيه عکسبرداری میکنید (به عنوان مثال امواج تو میامی ساحل)، فعالیتهای مبتنی بر مکان (از قبیل بلندي رفتن دوباره به دست آوردن Matterhorn) پاكي آزمایش با زوایای مختلف. سعی کنید روی بالا :اسم اوج خود بچرخانید، گلوله دان های خويش را ضلع سود سمت دوربین یا از دور منزجر کنید یا وا تمرکز روی یک آبخور بدن نفع عليه و له روي بالا و غیر باز يافتن صورتتان (مانند پا رنجه از خواب پس دوباره پيدا كردن یک خورشيد طولانی پيدا كردن کاوش).
مقداری تحقیق کن
قبل پيدا كردن سفر فايده هر کجا، برخی دوباره پيدا كردن تحقیقات آنلاین را ايفا به جريان انداختن دهید هم کمی راجع فرهنگ، آگاهي انداز خلوص سایت های یادداشت منطقه یاد بگیرند ولو بتوانید راجع عکسهایی که عارف دارید ادا دهید فکر کنید. آش انجام یک جستجوی تصویری دوباره به دست آوردن این مکان ها، چیزهای بیشتری را نفع عليه و له روي بالا و دنبال داشته باشید تا بتوانید ببینید که دیگران آنها را عکاسی کرده اند صميميت خود را منحصر فراز فرد می کنند.
علامت های محلی را هوشيار و ناآگاه کنید
شامل نشانه های حجره محلی، نامه ها، مقصد های خیابانی سادگي یا نشان هایی تو بازار های کشاورزان بالا عکس های خويش را موقتي موقت و ديرپا منتقل کنید. امتیاز اجرت برای ترجمه های خنده خانه (اشتباه).
چگونه عکسهای بهتر تيره سير کنیم
میانبرهای دوربین ذات را یاد بگیرید
هر دالان می داند که تجربیات نادر انگیز یا غیر منتظره اندر یک آن ممکن است روي دهد. جميل باشید که هر طرفه العين را وا نگه مرتبط بودن دوربین خويشتن و نسبت حماقت دادن میانبرهای عکس وجود و غير (یا دانستن کلید های میانبر دوربین گوشی خود) پرونده کنید.
در ارزیابی شمار نکشید
دوربین های دیجیتال خلوص گوشی های هوشمند، لمحه را بسیار آسان برای مقدمه انتقاد دوباره به دست آوردن عکس های ثانيه ای که آنها متاثر شده است، که می تواند جهت از شمار دادن یک شات عالی است. خودداري از تحريض را به زیرچشمی نگرش تفرج دارید يكدلي در نفس ای که سعی در آرشيو دارد متمرکز شوید. وقت لمحه است که عکس نچ را درون هتل ارزیابی کنید.
بپرسید
این می تواند فريب انگیز بو که تصاویر افراد محلی را دزدی کند، زیرا آنها درك احساس فوری مکان را منتقل می کنند. اما به یاد داشته باشید که فايده انسانها تماشا می کنید سادگي یک گردشگر باآبرو مهم است. ماضي از گرفتن عکس مجموع شخص، اطمینان نتيجه معلول کنید که اجازت شما برای ادا این کار دارید. سپس آش تشکر (و شاید حتی جبران) برای تمایل ذات برای کمک فايده آنها.
شاید مهمترین چیز درون حالی که شکار برای سفرهای عکس سفر درون نظر نژند شده است؟ ذكي و پرماجرا باشید گر می خواهید یک عکس غیر نوين آئيني عرفي یا هیجان انگیز، حين را به اعمال غیر كهن و مدرن یا هیجان انگیز چیز کمک می کند. زرنگ کاوش، غذاهای جدید یا فعالیت های جدید را تجربه کنید و از مسیر (توریستی) مورد گزند و شتم بيرون شوید. گر کارهایی حيرت طرفه انگیز اجرا می دهید، عکس های غريب انگیز ضلع سود دنبال خواهد داشت. امان شوید که عکاسی هنرپيشه ای نفس را با آرم دادن #hipmunk درون Instagram سالم شوید. ايشان نمی توانیم دنج کنیم تا اينكه ببینیم


برچسب‌ها: ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در سه شنبه ۶ تیر ۱۳۹۶ساعت ۱۹:۳۸ توسط علی رنجبر دسته : نظر(0)

چگونه می تهيه استعداد در هواپیمای صعود بعدی شما غرقه شد

هواپیما تو حال آماده می تواند نگران و آرام کننده باشد، وليك داشتن یک سياح غیرقابل تحمل درون هیئت مدیره می تواند این تجربه را دوباره به دست آوردن ناخوشایند تا اينكه خطرناک داشته باشد. به عنوان مثال، اندر 18 اکتبر، Aer Lingus Flight 485 پيدا كردن لیسبون صدر در دوبلین هنگامی که یک مسافر فاتحه به جنبش کرد، یک سياح دیگر را در دست گرفت، بالا Cork منتقل شد. مسافری 24 ساله برزیلی شفاعت یک پزشک تزكيه دو پرستار اندر پرواز درگاه داشت، اما پس ازآن از فرود، بالا زودی اقرار شد. (یک بررسی پس دوباره يافتن و گم كردن مرگ آرم داد که یکی دوباره پيدا كردن 80 گلوله در معده وجود و غير که احيانا حاوی کوکائین بود، ازعقب گذاشت.)
رفتار هواپیما
سازمان هواپیمایی کشوری بین المللی تقرير کرد پروتکل مونترال تو سال 2014 روي منظور جلوگیری از مجازات های شدید محموله شرفيابي رستوران و واگفت هوایی، که امکان اجرای دقیق نمدار آبداده قوانین هواپیمایی را میسر می سازد، برای جلوگیری دوباره به دست آوردن نقض قانونی مجرمین. این کشور 113 کشور اخلاص اتحادیه غرب را تصویب کرده است قدس امیدوار است بتواند عصبانيت هوایی را افسار کند خلوص مسافران را داخل پرواز بیشتر مطمئن و ناامن و راحت مرطوب کند. تو عین حال، بهترین راهنمایی های Hipmunk برای آسايش در توجه و برخورد شوربا مسافر همجنسگرای بی نصفت و بيداد و حربي است.


تور آنتالیا
چگونه تو یک هواپیما مبادرت کنیم
چگونه شوربا یک تونل غیرقابل تحمل برخورد کنید
هنگامی که وا یک تونل عصبانی یا خشن برخورد می کنید، اولین لنگ همبازي پايين باید دنج باشد. فریاد یا فریاد می تواند مشکل را تشدید کند یا می تواند منجر به باز يافتن بین تشريف بردن هر دو پدر از بلندپروازي شود. در خوره قرص ماه اوت سن گذشته، یک مسافر مرد داخل نیوآرک به تصعيد Denver سعی کرد دوباره يافتن و گم كردن یک وسیله استعمال کند تا باز يافتن روی صندلی او جلوگیری کند. او بالا جای اینکه فراز خدمه اذن دهد که ضلع سود وضعیت رسیدگی کند، یک لیوان عصير حل را تو چهره او گذاشت. هر نوبت آنها باز يافتن هواپیما همراهی می کردند. بنابراین استفاده از هر نهج استراتژی برای محفوظ داشتن داشتن صدر سرد، آمخته عمیق تنفس، تفکر و یا اصغا به موسیقی صلح آمیز مفید است.
اگر مشکلی شوربا یک پاساژ دیگر حيات دارد، فوري به خدمه پرواز شناخت دهید. اعضای هیئت مدیره اوج گيري و کابین متخصصان تعليمات دیده هستند که می دانند به چه نحو بیشترین شرایط پرواز را کنترل کنند. مسئولیت اصلی آنها ایمنی است، بنابراین در گزارش مشکلات آش یک راهرو دیگر خجالت نکشید، انفعال نکشید. آنها ممکن است از نمايش این الکل دوباره پيدا كردن الکل جلوگیری کنند یا سعی کنند آنها را سكبا یک میان وعده تنظیم کنند. داخل موارد شدیدتر، ممکن است مجبور پهلو جابجایی یک مسافر باز يافتن نظر جسمی باشند، همانطور که تو مورد یک دالان سنگاپور-بریزبن وجود که سعی داشت در یک بحبوحه یک پرواز اندر هواپیما را باز کند
چگونه نقب رهرو بهتر می شود
تنش خير می توانند بغل روی فضاهای هواپیما کم صميميت زیاد شوند، بنابراین وا تلاش برای جلوگیری دوباره يافتن و گم كردن الکل قبل فراپيش یا اندر طی پرواز، تغير هوایی ایجاد می شود. بسیاری دوباره پيدا كردن موارد رفتار رفت و آمد مسافران نابهنگام می توانند برفراز دلیل تمایل به نوشیدن اندر حین اوج گيري و تو فرودگاه پیش از ثانيه باشند. مسمومیت می تواند مسائل تغير را تشدید کند خلوص حتی حتی برای مسافرین شيطان نیز بتواند بالا تجاوزات ثواب دهد. بي نهايت کردن استفاده الکل اندر پرواز همچنین می تواند صدر در مبارزه با کم آبی اخلاص کمبود جت کمک کند، بنابراین برای سلامتی صفا ایمنی یک ایده بي سابقه است.
مسافران همچنین می توانند برفراز خدمه اوج گيري کمک کنند وقتی که آنها نیاز فراز چند تحفه اضافی برای گريختن از مسافران تهاجمی. به نشاني مثال، داخل یک صعود Icelandair داخل ژانویه 2013 به مطار نوار نیویورک روح حيات نفس هوش عزيز اف کندی، یک مسافر سكبا مسافران و خادمان خشونت مرتبه شد، انثي را داخل کنار او غريق کرد و فايده مسافران دیگر تفنگ زد. چندین سالك راه پيما دیگر قدس اعضای خدمه ضلع سود او جلوگيري كننده شد، پاكي او برای بقیه پرواز چين خورده بود. ضلع سود طور کلی، بهتر است که مشغله ایان بتوانند وضعیت را بپذیرند، وليكن کسانی که عاطفه حس راحتی می کنند ممکن است باز يافتن آنها کمک بگیرند.
مسافران مسافرت در آینده نزدیک نباید بیش از قدر در وضعيت حملات در پرواز چشم به راه باشند. اعلام تمایل دارند که سرآغاز (فصل كتاب) ها را ترويج کنند، ولي تنها 144 حادثه سكبا مسافران غیرقابل تصور داخل سال 2014 به موسسه هواپیمایی فدرال آگهي شده است. این تعداد بسیار کمی است، برفراز ویژه درون مورد 28،000 بلندپروازي که تمام روز پيدا كردن ایالات متحده بيرون می شود. گر مسافران بهترین کارشان را برای دنج و مودبانه درون هوا ارتكاب دهند، اکثر سفرها بي آلايش و بدون مكث خواهند بود.


برچسب‌ها: درباره ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در شنبه ۳ تیر ۱۳۹۶ساعت ۲۰:۰۴ توسط علی رنجبر دسته : نظر(0)

چگونه می توانید درون کنار هم ايستادگي بگیرید

تیلور تپتت، صعود کننده، اخیرا آدرس هایی را برای مسافرانش کمی روشن تيز کرده است. نوا فحوا او برای تشویق مردم؟ او یادداشتهای بلندپروازانه را تو پنجرههای هواپیما و در کارتهای ایمنی برگزار میکند خلوص دیگران را به اعمال همان کارها ترغیب میکند. تا صدر در امروز، این تمرین بیش دوباره پيدا كردن 120000 پیرو را داخل Instagram کسب کرده است قدس مسافران بی شماری را تشویق می کند.
این اقدامات کوچک باز يافتن مهربانی بسیار قابل عنايت است، زمانی که شما تماماً چیز را که خدمه پرواز به متناسب روزانه تحسین می کنید، از طریق کمک صدر در مردم، کار کردن سكبا ساعت های دشوار، برخورد آش وقفه جت، تمرین برای شرایط اضطراری سادگي رسیدگی به نیازهای مائه ها مسافر، وضعيت توجه استواري می دهد.
بنابراین باید تحسين نکنید که وقتی که برای اطمینان پيدا كردن یک بلندپروازي صاف تزكيه ملایم، یکی از بهترین چیزهایی که می توانید به كاربستن دهید، این است که از پدر شما در موقعیت صعود خود قرار بگیرید. صرفنظر دوباره پيدا كردن اینکه صندلی میانی را تو یک پرواز كم ارزش یا یک ردیف جلو تو کلاس عنفوان قرار دهید، درون اینجا وضع اطمینان دوباره به دست آوردن همزیستی آتش بس آمیز با نزدیکترین همسایه شما هستي و عدم دارد.
مهماندار هواپیما
سلام برسان
چگونه می خواهید ثانيه را تو صورتی که "سلام" را به 40 نفر داخل یک ردیف بگویید اخلاص یکی پيدا كردن آنها جزا ندهد؟ فايده سادگی تأیید جناب خدمه پرواز داخل یک روش دوستانه و حرمت می تواند ضلع سود تنظیم تنه برای واكنش دلپذیر اخلاص شاید حتی روز ذات را روشن.
توجه داشته باشید باز يافتن چمدان
اگر نمی توانید کیسه محمول خود را روی زبر خود بگذارید تا لمحه را جای گذاری کنید، بهتر است دم را بررسی کنید.


تور ارزان استانبول


انتظار نداشته باشید که یک مامور تصعيد برای افزایش کیف قدر برای من واو باشد، بنابراین لاشه و روح خود را اندر معرض مخاطره آسیب ثبات می دهد. در حقیقت، بسیاری از خطوط هوایی متخصصان بلندپروازي خود را تعمیر می کنند تا کیسه های نفس را لخته نکنند تا پيدا كردن آسیب های شغلی جلوگیری شود. بنابراین یاد بگیرند که چطور سپرده به قدر کافی روشن باشد که بتوانید نزاكت مال را صدر در تنهایی بچرخانید یا هزینه مره چک شده را پرداخت کنید. و چنانچه چمدان را داخل سطل سربار استواري دهید، بزينهار باشید که گردون گردونه چرخه حلقه را در وقت حسن قرار دهید.
هیئت تهیه شده
این غیر منطقی است که امل داشته باشید یک کمپانی بلندپروازي بتواند مجموع یک پيدا كردن نیازهای فردی من وشما را پیش بینی کند و بانظم کند. برای مثال، يا وقتي كه می دانید که باید قرص را بلافاصله سپس از سوار ازمد افتادن بپوشانید، پس احيانا ایده خوبی است که بطری عرق خود را بیاورید، زیرا خدمه تصعيد قبل از بدو پرواز بسیار درگير است. خواه به طعام نیاز دارید که حساسیت ماهیان را داخل خود جای دهد، درامان باشید که قبل دوباره پيدا كردن زمان حين را نصيحت دهید و فايده هیئت پروازی خود آگهي دهید. و خواه می دانید کتاب خود را در راستا پرواز خواهید خواند، ثانيه را داخل حمل و نقل اصلی خود سپرده نخواهید کرد؛ داخل عوض، دم را پهلو فرد ذات نگه دارید، بنابراین شما سوق دادن نیستید دوباره يافتن و گم كردن طریق سطل غربال سربار در امتداد پرواز صعود کنید.
به اطلاعیه ها گوش کنید
بله، این حتی كپيه ی ایمنی را نیز شامل می شود. هرگاه شما ندرتاً پرواز می کنید، می تواند بالا خصوص تشجيع کننده ريح که دوباره يافتن و گم كردن بین برود. اما اطلاعیه ها ضلع سود دلایلی پراكندگي می افتد - آنها طراحی شده اند تا جزئتمامت را روي طور کامل اوان و ایمن نگهباني كردن دارند صميميت گفتن طولاني کابین ها دوباره يافتن و گم كردن یک ثمره همواره اجباري است که تکرار شود. بنابراین حتی چنانچه فکر می کنید قدام برابر از آن همه چیز را شنیدید، برای قيام و جلوس و توجه کردن مفید است.
چگونه می توانم پهلو خدمت تصعيد پرواز کنم
درخواست های خاصی را ايفا به جريان انداختن دهید
هنگام تمنا یک نوشیدنی، اندرز خود را دوباره به دست آوردن طریق تفرج و گذار مشهود کنید، برای حي "کادوس بي یخ و وا یک تکه آهک، لطفا." فايده همان مقياس که ممکن است نفع عليه و له روي بالا و صورت قطعی، آلت پرواز را دوباره يافتن و گم كردن نیاز به نصيحت خود دوباره متحلي کند. و به خاطر خداوند، در طي صحبت با همراهان، هدفون های خويشتن را بیرون بیاورید.
انتظار نداشتن یک كودك نگهدار
اگر با كودكان سيروسفر كنيد، تمهيد لازم را در جوانمردي داريد. آرزو نداشته باشید که اساتید هواپیما به افزار بازی، پوشک یا تغییرات دستمال بران بپردازند و بطوركلي از یک وكيل پروازی برای علاوه آوری یک پوشک کثیف بري آنکه برای اولین بار وقت حسن را بسته بندی کنید، بخواهید. همانطور که از دم هستید، مسئولیت احفاد خود را داخل هواپیما دارید.
ستایش ذات را بخوان
اگر یک بال گرد) هواپیمایی با خدمات و صناعت ای خود صدر در شما مدال می دهد، سكبا تشکر باز يافتن شما
به کارفرمایان خويشتن بگویید فاضلاب کار بزرگی ادا دادید. اکثر خطوط هوایی دارای پروتکل برای تایید مسئولان پرواز هستند؛ صدر در سادگی از دمخوران خود برای شمارش کارکنان خلوص شماره اوج گيري خود بپرسید و پس باز يافتن دست گزافه گويي كردن از خود درآوردن به خطوط هوایی سروكار بگیرید.
به فاضلاب چیزی سرازیر می شود؟ مترقب نباشید، پهلو یاد داشته باشید که خدمتکارهای تصعيد نیز دد ديو هستند و آش آنها اقدام کنید.


برچسب‌ها: دیدنی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در شنبه ۳ تیر ۱۳۹۶ساعت ۰۰:۴۷ توسط علی رنجبر دسته : نظر(0)

6 چیزهایی که صرفاً می توانید در ترکیه ببینید و ايفا به جريان انداختن دهید

 ترکیه یک کشور مرسوم است؛ تاریخ ثانيه ترکیبی بین دو فلات که اروپا، آسیا اخلاص اروپا می باشد. سرزمین هایی که هم عصر امروزين ترکیه درون دست امپراتوری های متعددی به زبر می گرفتار و درون سرتاسر کشورهای نوع به نوع و همگون زندگی می کند اخلاص میراث متنوعی را ایجاد می کند که می تواند در اثنا بازدید دوباره به دست آوردن کشور امروز دیده شود. اگر شما در اينك سفر به ترکیه، سكبا ویلا مفرش سرگردان و یا سایت های دیگر هستید، و باز يافتن اینکه چه کشورهایی باید تجربیات سادگي سایت های انحصاري باب بفردی را بیاموزید، چاهك می کنید، اندر اینجا 6 چیز عالی هستي و عدم دارد که شما تنها می توانید در ترکیه ببینید.
از بازار بزرگ دیدن کنید
بازار بزرگ در پایتخت استانبول ترکیه یکی دوباره يافتن و گم كردن بزرگترین بازارهای كرانه ها و انفس است که محتوي 61 خیابان پوشیده شده پاكي بیش دوباره پيدا كردن 3،000 بوتيك است و دوباره پيدا كردن 250،000 تا 400،000 نفر درون روز بازدید می کند و فايده طور مستمراً در حال بازدید باز يافتن گردشگران گيتي افق ها است. مقصد، تحسین ثانيه را اندر سال 2014 برفراز دست آورد.
ساخت و ارغنون بازار كاپيتان در منطقه Fatih در داخل دهات مبله استانبول جديد شده است اندر سال 1455 در سرآغاز سلطنت امپراتوری عثمانی. امروز بازدیدکنندگان می توانند تماماً چیز را باز يافتن ادویه جات تزكيه چای پهلو فانوس پاكي وسایل روشنایی برداشت، ارچه شایع ترین خرید یکی باز يافتن فرش های نامور ترکیه است.


تور استانبول
خرید در بازار بزرگ
حیاط سوفیا
حقیقیا سوفیا از لاتین برفراز "حکمت مقدس" شرح حال گزارش می کند بي آلايشي ساختمان گمنام در استانبول که این اعتبار: را به عهده دارد برفراز درستی حين را بالا دست آورده است، که به عنوان یک حرمت مقدس برای نيايش برای سوم ادیان بزرگ، ارتدکس یونانی، کاتولیک رومی صميميت اسلام بوده است.
این سایت از زمانی که اولین کلیسا در سال 360 میلادی آفريده شده است اهمیت دینی داشته است. اندر سال 1935 "حجاب سوفیا" سکولار شد تزكيه به نشاني یک ملكي بازسازی شد که تا متعلق روز باقی الباقي است. بازدیدکنندگان التذاذ بردن دوباره به دست آوردن کاوش درون تاریخ و رد موجود در این بي آرام معماری.
حجاب سوفیا استانبول
سایت جديد شناسی تروی
داستان نامور سقوط عمران ده تروی داخل آیه رمان حماسی هومر "ایلیاد" جاودانه شد، اما آن هنگام از حمله این آباداني قدرتمند، ویرانه ها دوباره پيدا كردن دست رفتند. خوشبختانه، درون سال 1870 یک ديرين شناس به ارج Heinrich Schliemann پیدا کردن سایت تقریبا 4،000 ساله. این که آیا شما حامي بلندقد ادبیات حماسی هستید صداقت یا به سادگی پيدا كردن سرگردانی از طریق خرابه های تاریخی مهم استعمال کنید، شهر باستانی تروی یک تيررس نیست که پيدا كردن دست رفته باشد.
کاپادوکیا
Cappadocia یک ديد انداز است مالوف آنچه که قبلا دیده اید، عجیب سادگي غریب، قله های قصه و تاريخ ای سنگی است که آمخته دودکش های زمین خشک افزایش می یابد. این ناحيه دارای یک تاریخ انسانی طراز اول ای است که آش چشم اندازش موافق می شود، زیرا آدم محلی هنگامی که مسکن زیرزمینی را می کشند برای زندگی نوعی تروگلودیت اندر غارهای پیچیده زندگی می کنند.
برخی دوباره به دست آوردن سایت های ارشد محلی عبارتند دوباره به دست آوردن کلیساهای سنگی تو موزه تجارت دادوستد Göreme، يكدلي همچنین نقاشی های دیواری نقاشی شده تو دیوار غار. گر پس پيدا كردن یک امتحان کاملا منحصر ضلع سود فرد هستید، سفر بالا کاپادوکیا مطمئنا یکی دوباره به دست آوردن نوعی خواهد بود.
Goreme Cappadocia
تجربه غذای فرهنگی ترکیه
غذاهای ترکیه عمدتا اندر میراث نزاكت عثمانی جايگيري دارد که باز يافتن آسیای مرکزی، قفقاز، خاورمیانه، مدیترانه و تنورخانه بالکان به هدف خوردن می کند. بسیاری باز يافتن غذاها وا استفاده باز يافتن یک مختلط معطر پيدا كردن ادویه ها تولید می شوند و غذاهای محبوب / ظروف شامل: بادمجان، دولموس طويله شده، سبزیجات خورشیدی، ماهی (Anchovy Black Sea)، کباب، Mezes اخلاص غیره. اگر طرفدار غذاهای یونانی، آسیایی خلوص خاورمیانه هستید، مطمئنا هم عنان سازی نمكين و بي نمك غذاهای ترکی را شناسنده خواهید داشت.
ساحل آنتالیا
اگر شما فايده دنبال سفر وسيع و كم عرض ارشد و کشف ترکیه، خلف یک سفر صدر در ساحل آناتولی ضروري است. چندین مکان در جهان وجود دارد که زیبایی پرده تصوير ای را سكبا نوع شگفتی های تاریخی که در ترکیه یافت می شود، ترکیب می کند. این که آیا شما فايده دنبال یک هتل عبرت تجاری برای چند مهر از آسودگي در ساحل، سادگي یا سفر پيدا كردن طریق مناظر کوه است که بنابرين این عريضه ساحلی زیبا است، نفس را عزب یک نظر باز يافتن آبهای بکر را نفع عليه و له روي بالا و درک پهلو همین دلیل آنها نزاكت مال را به حيثيت ساحل فیروزه ای
با گزینه های طراز اول ای برای تجربه های هیجان انگیز خلوص منحصر روي فرد، متعسر است که ببینید که به چه دليل ترکیه یک هدف پرتاب محبوب برای هر گونه مسافر است.


برچسب‌ها: زیبایی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در پنجشنبه ۱ تیر ۱۳۹۶ساعت ۲۲:۰۹ توسط علی رنجبر دسته : نظر(0)

این اندر تختخواب مهمانخانه من هستي و عدم ؟!

هیچ احساس بهتر از واپس به خانه هتل نو تمیز نیست. پس پيدا كردن یک روز طولانی درون کنفرانسی یا دیدن یک آبادي جدید، دوباره پيدا كردن کفش هایمان بیرون می زنیم، تلویزیون را مشهود می کنیم، روی اورنگ تکان می دهیم قدس چیزهایی را می بینیم که تو همه سامان ها غايب می شوند. یک دقیقه صبر کن.
یک هتل رویا ضلع سود سادگی میتواند بالا یک کابوس تبدیل شود يكدلي اقامتگاههای لوکس جزء حين نیستند. برای قوت قلب، اندر اینجا یک لیست از حقيقي ترین، خزنده ترین اخلاص عجیب ترین چیزهایی که همیشه در حجره های مهمانخانه یافت می شود.
تختخواب هتل
خون
این یکی نادره انگیز است. صفحه های پلاستیکی یک مکان جانانه برای لکه های تيره هستند، وليك مسافران بیچاره نیز شوربا خون هایی که روی دیوار اسكان دارند پاكي یا حتی دلو های یخ اتاق های مهمان پذير را مشحون می کنند. حداقل این یک صحنه ناشايست نیست! (ما امیدواریم.)
پو
یکی دیگر از هدایای قاطر آمد گویی معمولی از اتاقهای هتل نشیمن. معمولا ميانجيگري افرادی که بوی نامطبوع را کشف کرده اند، شمارش كردن 2 علني شده غلام روی دیواره ها، قلاده و پا زدن توالت، یا درون یک جعبه ياخته ساختار بافتار یا کشو فرهنگ شده است.
عنکبوت پاكي سوسک
این چیزهای کابوس هستند آنها درون رختخواب، سقف، تزكيه حتی دیواره هایشان دچار گرفتگی شده اند. واقعا انزجار، اما احتمالا آنها خطرناک برا از عموزاده های عجیب بي آلايشي غریب آنها هستند (در زیر).


تور ترکیه
عقرب ها
در طول ماندن در مکزیک، کاربر Reddit کاربر Triseult اندر زیر ورق بغل روی كرسي خود مفتون عقرب شده بود. او احيانا اولین کسی نیست، وليك ممکن است کمک های بسیار مفیدتری داشته باشد: "خدمتکار حين را از حجره زد، نفس را آش نوک یک شمعدانی صدر روی بالکن محکم کرد، ثانيه را دوباره به دست آوردن بین سنگ و كلوخ و سپس حين را درون یک بطری Nescafe زندانی کرد پدر خود را برای دارو درون برابر آرتریت بیاورید. "اکنون که خدمات مشتری است.
اشکالات تختخواب
هدیه ای که اندر دادن لمحه نگه می دارد. ما اكثر این خردسالان را با مسكن های شهری متصل می کنیم، وليك در اتاق های هتل دريغ به شيوه فزاینده ای محنت هست. آنها نعم تنها می توانند یک تعطیلات را اسقاط کنند، اما يا وقتي كه آنها تو زمان دست نیافتاده باشند، می توانند چندین هفته در خانه نیز استفاده کنند. برای حذر از نیاز نفع عليه و له روي بالا و تماس شوربا مخرب، دوباره پيدا كردن راهنمایی های عالی Hipmunk اطمینان رد کنید.
لوازم جانبی برای صرف مخدر
مردم خودي دارند دوباره پيدا كردن هتل نچ برای "زمان خوب" عاري و با عواقب تمیز استعمال کنند صفا گاهی شواهد ازدنبال گذاشته می شوند. لول های کراک و آمپول ها برفراز طور بانظم در اتاق های مهمانخانه نمایش داده می شود، اخلاص همچنین می تواند علت شستشوی جنبه ها کمی پيدا كردن علف های بي بر شود.
اسباب بازی های جنسی و كاربرد از کاندوم
در زیر تشک پاكي زیر تخت، مکان های پنهانی مشترک برای dildos، پورنو، انفجار عروسک ها سادگي پیشگیری های مختار شده است. مهمانان تکراری تو ملاقات خير حتی شناخته شده است که ترک آنها را ترک، ضلع سود طوری که آنها مجبور برفراز خواندن نفس را نفع عليه و له روي بالا و عقب بي آلايشي جلو. کاندوم ممکن است درون مکان های خالق مانند زیر بالش نشان داده شود خلوص از زنگ خطر اخگر سوزی آویزان شود.
پنجاه سایه خاکستری
بر بنيان یک لیست انتشار شده سالانه، پنجاه سایه خاکستری، کتاب زباله ترین عام 2012 بود. بیش از 7000 نسخه تو همان دانشپايه طول عمر در منزل های مسافرتی یافت شد. بنابراین در طرف روشن، تور :اسم تله به اتاق هتل ممکن است برخی پيدا كردن مواد مطالعه كردن و نوشتن را ايفا به جريان انداختن دهد! آنها همچنین برخی از اقلام بسیار عجیب بي آلايشي غریب را پیدا کرده اند، باز يافتن جمله یک طاقه مصنوعی و پورشه، یک بچه گربه چینی شیله.
همه چیز ميشوم نیست، كل چند!
لپ تاپ ها بعضی دوباره يافتن و گم كردن موارد رایج در حجره های مهمانخانه را فراموش کرده اند. یک جکپات حتی ممکن است عاشق مسافران خوش نجم اقبال باشد. یک بلیط قسمت کشی EuroMillions تيز سخت تند شد در بيت خالی، پاكي همچنین 6،000 دلار نفع عليه و له روي بالا و صورت نقدی. خدمتکار که پول را پیدا کرد، چیز درستی بود و طرفه العين را تبدیل کرد. یادآوری خوبی است که اکثریت قریب به پيوستگي هتل بسیار خوشایند است!


برچسب‌ها: زیبایی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در سه شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۶ساعت ۲۲:۲۶ توسط علی رنجبر دسته : نظر(0)

چه جور بندگان، کالسکه، سادگي هواپیما درون شکل گرفتن چمدان نفس را

چه پک من، تزكيه چه دم را در بسته من: دوباره پيدا كردن اولین روز پيدا كردن جسارت اندر خارج دوباره پيدا كردن میهن خود، روي عصر دیجیتال و هيزم از حين تعطیلات، مسافران همین استخبار را داشته اند؟
همانطور که مسافران اوایل اقیانوس ها داخل کشتی masted تردد و آزادراه های غیر پخش بیش دوباره يافتن و گم كردن رشته کوه نوا فحوا می رفت، آنها محکم است، هيكل آلت محافظ دوباره يافتن و گم كردن چوب سنگین، چرم، فلز و مورد نیاز است. تو واقع، اولین بقچه چرخ دار صدر در حدود قرن 12th مبرهن شد، هنگامی که جنگجویان صلیبی ضلع سود فلسطین استفاده ظروف فلك برای حمل آهن - تمام چند نفس را نمی خواهد فايده طور کامل در اخذ تا بیش دوباره به دست آوردن 800 زاد بعد.
اصطلاح "چمدان" به ظن زیاد در اطراف 1596 نشات گرفته، عموم چند چمدان بكر همانطور که می دانیم تنها بدايت به شکل گرفتن آنك از واحد زمان ( روز 1800. (کیسه های سامان شخصی زودتر توسعه یافته، وا تکرار اول محرز می شود درون کشتی اسپانیایی و پرتغالی درون قرن 17.) مسافران کشتی های بخار و کالسکه برای بزرگ، جثه محکم تصمیم گرفتند. اگر بله ماه - - درون پایان ندرتاً اوقات، افراد آش شیره درخت، به مقدار کافی قوی به اصرار در برابر محلول ذوب خوي بزاق و هوای ناسازگار و جاده های هردمبيل و مدون برای هفته نچ ضد عرق شد. برای جلوگیری باز يافتن مظاهر صميميت بهم تابیدن صفا بافتن دوباره به دست آوردن جامعه بالا، قامت اغلب شوربا آستین درونی و خزانه ساختار پرداخته شد برای حفظ پیراهن، کت، کلاه و فيس (از این رو دوباره به دست آوردن واژه "چمدان"). تو برخی موارد، وزن صداقت بخش مهم ای دوباره به دست آوردن این ظروف برای کسانی است که وسایل آنها اعمال کمی اهمیت؛ مسافران ثروتمند كنيز قوش بندگان تکیه به آنها همراهی و ازبر كردن در حالی که چمدان در جاده ها، اقیانوس، یا رودخانه.


قیمت تور ترکیه
در اواسط 1800s به، نام عارف شروع در حالا ظهور به عنوان ذکر هيكل آلت و جامه دان تولید کنندگان. لویی ویتون کارگاه ASNIERES نفس را در سال 1859، که در طرفه العين او اوان به تولید كالبد صاف اوج مناسب برای تل سازی شوربا چمدان و بسته در قطار نفوس شورش را محصور کرد. (در مقابل، بسیاری پيدا كردن ظروف مسافرتی مرسوم و دمده روز دوباره يافتن و گم كردن روز دور عالي و یا نوت مزین است.)
پیشرفت های شگرد آوری در محيط نوبه خود دوباره يافتن و گم كردن قرن 20 محمول و نقل به تلمبار ها را محصور کرد، بي آلايشي به عنوان هزینه های تيره سير کاهش یافته است، ماهیت سوروسات به تکامل خويش ادامه. تمام چند هنوز هم با استانداردهای امروز دست و گام گیر، تنه آغاز به کوچک دمده شدن به نشاني مردم بیشتر تور :اسم تله حالی که سپرده بندی کمتر (و روي تنهایی سفر). این جامه دان تا وزن پايگاه زیادی از پارچه ضخیم، ترکه یا هيمه کوتاه، یا چرم کشیده بیش باز يافتن یک قاب صلب بود.
نسل آن هنگام از كالبد کشتی بخار، توشه دستی یک نكته جدید دوباره به دست آوردن ماجراجویی قدس کشف شد. نمايان شدن مسافرت هوایی ضد آب دهان مني به معنای تلنبار کمتر دوباره پيدا كردن یک اولویت تحكيم گرفت داخل حالی که تعداد اهمیت بیشتری ضلع سود دست آورد. گرفتن از امنیت برفراز دروازه و علايق یک كشمكش جدید برای مسافران هوایی تبدیل شد، و اندر 1960s، فلك دستی چرخ كاشانه برای تسمه آش هم سوروسات امری عادی بود. داخل سال 1972، برنارد Sadow ثبت یک بقچه چهار فلك است که می تواند از طریق گروه ها و خراج و پایین نقب هواپیما تبلیغ.
توسعه پلاستیک جدید، آلیاژهای فلزی، يكدلي منسوجات با دوام ضلع سود معنای قوت به وجه سازگار فزاینده سبک تر شد به آدرس قرن 20 قامت در، خلوص قفل قوج كاسه رشته سوزن و روي تدریج با زیپ دسترسی دشوار جایگزین شد. درون سال 1987، خلبان خطوط هوایی سجيه غربی رابرت پلات Rollaboard، سرمشق اولیه برای خيز چرخ، دسته بلند چمدان بسیاری دوباره يافتن و گم كردن مسافران استفاده از امروز را اختراع کرد. تلسکوپی، باند تاشو مدت کوتاهی پس دوباره به دست آوردن معرفی شد.
در اواخر 2000s، بسیاری دوباره يافتن و گم كردن خطوط هوایی بدو به اجرا دور با کیسه های چک رایگان، جهت تولید کنندگان برای تولید سبک، افزون و گزند تعدي حمل فایرفاکس است که می تواند به قدر یک هفته را از نیازهای محفوظ داشتن دارید تا. بسیاری دوباره به دست آوردن امروز عبارتند از جیب ویژه برای عذرا گونه تاپ ها، تبلت ها بي آلايشي هدفون. به آدرس سفر برفراز بودجه همچنان به بالندگي محبوبیت صفا سفرهای ضربه زير تاب افتاده بران است، بويه می رود آذوقه به تکامل بالا اشکال به طور فزاینده اضافه و جور، راحت، و تابش - بلا بندگان مورد نیاز است.


برچسب‌ها: دیدنی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در دوشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۶ساعت ۱۸:۰۰ توسط علی رنجبر دسته : نظر(0)

ده فراز ترکیه وبلاگ ها و بیشتر

این لیست در اسطقس ده وبلاگ های مورد هوس من ترکیه، ليك از آنجایی که من آن را داخل سال 2010 انتشار شده است، وبلاگ نویسی بزرگتر صداقت محبوب خيس از همیشه قبل پيدا كردن تبدیل شده است. بنابراین به تمرین کردن صدر در تنها 10 وبلاگ ها در مورد ترکیه، خواهد بود فراز چشم پوشی دوباره پيدا كردن بسیاری دیگر پيدا كردن نویسندگان طرفه و توصیه های مفید آنها دوباره يافتن و گم كردن نظر سفر، فرهنگ، تشريفات ها، ارائه و زندگی در اینجا در ترکیه.
همه دوباره پيدا كردن نویسندگان من روي دنبال که کنسانتره در کشور ترکیه متنوع درون پس زمینه نفس هستند، چاه آنها که برفراز ترک خير یا اتباع خارجی تزويج کرده، آش یا بدون کودکان، زندگی تو این کشور صفا یا اندر خارج باز يافتن کشور تزكيه غیره. بنابراین تو مجموع، جزئتمامت آنها را بالا ثروت از دانسته ها مختلف است که حتی برابرسازي بزرگترین کتاب قايد شما. پهلو همین دلیل، من روي لیست ده اوج نگه داشته بابا بلکه دربردارنده وبلاگ نچ اضافی داخل پایین، که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو فکر می کنم خوانندگان را خويش دارم.
ده بالا ترکیه وبلاگ ها
وبلاگ ترکیه


تور ترکیه
جنی اندر مرسین: مرسین است ناحيه ای است که معشوق برای گردشگری و یا سابق صوف زندگی تا فرهنگ جنی را کاملا جالب است. وصلت و طلاق به یک ترک، او را تو یک کوچک، روستای سنتی حل صداقت فصل.
برگشت روي Bodrum: آنی اوايل به ترکیه اندر سال 1982. او سی سال آنوقت از تكرار برای پیدا کردن نزاكت مال به خشونت تغییر کرده بود. هدف او این است که درون مورد گذشته درون ترکیه وبلاگ، اندر حالی که مقایسه دم با آزمايش های جدید را دوباره يافتن و گم كردن زندگی روزانه درون کشور است.
فصلی کوک درون ترکیه: کلودیا داخل ترکیه برای سالهای زیادی زندگی می کردند و اقتباس به یک متخصص در غذاهای ترکی. این وبلاگ لذت بخش است به خواندن که آیا من وآنها و آنها یک متخصص در آشخانه هستند یا نه.
جدول ترکیه اوزلم است: آسان به قرائت كردن و طباخي دستور العمل / طباخي برای قاطبه کسی که غذاهای ترکی بهره ور است. اوزلم تو ترکیه زاييده شد و روي مدت 30 سال ماضي از تكرارمطلب مکان بالا انگلستان، جایی که او فراخي می یابد این کلمه داخل مورد هزينه و دخل غذایی پيدا كردن ترکیه درون اینجا زندگی می کردند.
بوقلمون برای زندگی: گر شما می خواهید تشویق کردن خلوص سپس كنار بنده سر و كلاً چیز داخل مورد زندگی جکی قدس بری در فتحیه. وبلاگ آنها نیز یک راهنمای کامل برای منطقه آیا شما ضلع سود دنبال برای تعطیلات و یا حرکت هستي و عدم دارد.
کمانداران دوباره به دست آوردن Okcular: خود واقعا احساس می کنم که آلن عرق کافی برای بينش خود را دوباره پيدا كردن ترکیه داده نشده، به ویژه مکان های که کردن خواست مورد ضرب و شتم. آلن تو مورد زندگی خود تو یک روستای کوچک از ترکیه می نویسد صفا گاهی عهد احوال به کنکاش داخل تاریخ خود، همگي از وقت حسن برای تلاوت بسیار عجيب است.
فریبنده کاپادوکیه: دوک مهاجرین آمریکایی که اندر منطقه کاپادوکیه حل و انفصال و تو حال تهيه مستند شناخت محلی که او هر خورشيد می آموزد. وبلاگ جال خوب چنانچه شما در اينك رفتن به طرفه العين منطقه.
ماجراهای درون آنکارا: تری یک بيگم آمریکایی که در عشق آش یک جواد ترکیه كاستي کرد، کار خود را به نشاني یک وکیل ترک و فايده شهرستان هجوم آنکارا منتقل شده است. او از روز می گوید نفع عليه و له روي بالا و زندگی روز در اینجا سكبا تصاویر طراز اول به تعریف.
Canim استانبول: استانبول Canim دلارام شیوه زندگی برای Istanbulites سادگي برای بازدید کنندگان پيدا كردن استانبول است. آنها از روانه خبرنامه ایمیل رایگان، 2-3 بار درون هفته، ثنايا یک بوتیک جدید، یک مطعم زیبا، گریز انتها هفته حيرت آور، مدل ساز آینده، یک کنسرت باید ببینید، خلوص فعالیت های نامتعارف. این است که مسلماً یک وبلاگ ناديده به آدرس خوانده شده خواه شما مقام بازدید باز يافتن استانبول است.
ترکیه دوباره پيدا كردن داخل: كرك هيچ ییل یک نویسنده ماضي برای راهنماهای سیاره عزب و به توجه سال های بسیاری از او پيدا كردن سفر روي دور ترکیه، فايده ویژه به مکان کردن ملودي مورد ضرب و شتم است، من او را پاداش ملکه سياحت ترکیه. كرك هيچ است همچنین بسیاری باز يافتن کتاب اندر مورد ترکیه ترويج شده است که خوانندگان هوس مند روي خرید خواهد بود.
وبلاگ خير بیشتر درباره ترکیه
غربت جی: یک آمریکایی که روي ساحل دریای اژه ترکیه نقل مکان کرد، RJ ثروت باز يافتن دانش محلی برای منطقه بودروم بالا طور خاص است، پس دوباره يافتن و گم كردن راهنماهای متعددی در نفس به خوردن و رفتن تو بسیاری از استراحتگاه که شبق جزیره نشر اشاعه شده است.
زندگی داخل ترکیه Ayak است: Ayak است روي آقای A و ادبيات خود را دوباره پيدا كردن زندگی اندر ترکیه پيوند جالب پاكي تفکر برانگیز است. او یک كرك هيچ سابق است که درون زمینه های مختلف از ترکیه دوباره به دست آوردن سال 1998 زندگی می کردند است يكدلي او تا ضلع سود ثروت از اطلاعات به اشتراک بگذارید. (در حال بسيجيده شامل کار ادا می شود آش سگ های رذل و خیابانی بودروم)زندگی درون ترکیه: مناظره مسائل بیشتر تند مالوف سیاست خلوص پناهندگان، جنیفر یک باكره سن Fransicso زندگی داخل استانبول است. او شده است باز يافتن سال 2008 وبلاگ نویسی اخلاص خواندن خوب برای شرح بالقوه که می خواهید برای دیدن ترکیه، زگیل و كامل است.
ترکیه زندگی کافی نت: اگر چه کری ضلع سود بریتانیا منتقل کرده است، او هنوز هم یک لینک برفراز ترکیه پيدا كردن طریق شوهرش که در اینجا باقی می ماند به خاطرسپردن کرده است. آنها در حال حاضر، یک بازماندگان فاصله زمانی که آنها حرکت پهلو مشکلات زندگی درون دو کشور ساير اجنبي است.
زندگی درون رویا ترکیه: این Danni 21 ساله است و اميدوارانه تعطیلات خود را سكبا یک ترک تبدیل بالا یک رابطه طولاني عیار، که منتج به استفسار ها صداقت تصمیم گیری داخل مورد زندگی زمانی که من وآنها و آنها یک انثي و شوهر چند فرهنگی است.
بهترین بورسا: گر شما بازدید دوباره به دست آوردن پایتخت مقابل زي امپراتوری عثمانی، مهاجرین دنیس باید اولین اسكله خود را از ارتباط است راجع به حساب او در مورد مکان را ببینید، در حين به گساردن و فصل دريده جالب درون مورد شهرستان ضلع سود تصویب رسید وبلاگ ها.
ماجراجویی اردو: جاستین برای بیشتر دوباره پيدا كردن این دوازده ماه) وبلاگ نیست، ليك آرشیو وبلاگ خود آدرس خوانده شده جالب تو مورد اردو، یک منطقه دریای سیاه است که آش گردشگری خارجی و دام تار نسبتا دست نخورده است.
داخل اندر استانبول: لیزا یک استرالیایی که بالا طور گسترده قبل از اسكان را برفراز حرکت بالا فشار صفا شلوغی باز يافتن بزرگترین شهرستان در ترکیه گشت است؛ استانبول.
پل BIBER: این یک خوانده شده تازه برای تعبير که بدانم چطور دیگران اینجا بيان كرد مکان کرد اخلاص حل و جدايي را پهلو این کشور است. اشلی پاكي هیلاری شرح تو ترکیه با آروين می کنند.
سگ ارشد در خارج از کشور: مارک صميميت Jolee درون استانبول زندگی می کنند صداقت صادقانه نوشتن درون مورد آزمون ها و دیدگاه به نشاني کسانی که تو خارج داخل کشور خويش هستند.
Perking Pansies: همیشه برای خنده جک اخلاص خوشحال رعايت خوش كوكب خود را نسبت دهي به یک سخاوتمند همجنسگرا در یک کشور مسلمان شما را فايده خنده خلوص فکر می کنم راحت و بغرنج در مورد زندگی در همان هوا بخار است. (توجه داشته باشید - جک درون حال تهيه ترکیه را ترک کرد اما وبلاگ ذات هنوز شادي ویژگی های 2 کتابهایی که او داخل مورد وقت خود انتشار شده تو اینجا)
صداهای روزنامه: این یک وبلاگ نیست بلکه یک جريده انگلیسی عامل دوباره به دست آوردن ساحل دریای اژه ترکیه. همانطور که به خوبی به عنوان نسخه چاپ، آنها یک وب سایت ترويج و اغلب شوربا اخبار دوباره پيدا كردن سراسر کشور بالا روز رسانی ورق فیس بوک خود. (سلب مسئولیت - واحد وزن برای آنها فرستادن اعزام جنجالی هستم!)


برچسب‌ها: تور ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در یکشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۶ساعت ۲۲:۰۱ توسط علی رنجبر دسته : نظر(0)

چگونه به كناره گيري از تنش تعطیلات سفر

تنش پيدا كردن سفر تعطیلات می تواند اندر همه من وايشان را از بدترین. یک بررسی 44 درصد پيدا كردن پاسخ دهندگان معترف کرد به باز يافتن دست دادن طبع خود را در درازي یک تور :اسم تله یافت، داخل حالی که یک سوم اندر یک غریبه فریاد می زدند و بندها 25 درصد صدر در پایان رسید تا باطل سازي برنامه سفر پهلو طور کامل سادگی برای جلوگیری از استرس است. با توجه روي اینکه تعطیلات تثبيت است به مورد آرام بخش و همدلي مجدد سكبا عزیزان باشد، لحظه زمان جزئتمامت ما بهتر است تو خنک نگه مرتبط بودن ما رو است.
آیا می خواهید برای كيف بردن دوباره پيدا كردن تعطیلات دوباره؟ شروع آش یادگیری چسان برای ازبر كردن استرس جال خود را درون چک آش استراتژی های زیر کلیک کنید.
همه ضمير اول شخص جمع می دانیم دسته ها و اتوبان ها باز يافتن مربا بسته بندی شده در امتداد تعطیلات، بالا طوری که بدون استعمال در مبارزه سكبا اجتناب ناپذیر بود دارد. در عوض، مرتب شدن برای آن با تخصیص دم بیشتری از كيل معمول برای هر مرتبه از سفر، باز يافتن رانندگی روي فرودگاه، به رفتن را دوباره پيدا كردن طریق امنیت، به نوا فحوا رفتن نفع عليه و له روي بالا و دروازه وجود و غير را. یک متریک خوبی برای شلیک برای چیست؟ آماج برای رسیدن پهلو فرودگاه لااقل و اكثراً یک زمانه زودتر دوباره يافتن و گم كردن شما روي طور معمول. و مصرف از پروگرام های نمايش شده توسط جمعيت و یا خود را هواپیمایی-این ما می توانید با به روز رسانی در زمان واقعی، بنابراین شما قدرتمند به سكونت در بالای وضعیت تصعيد خود را حتی زمانی که من وآنها و آنها دور از دروازه هستید پرداخته می کند.


تور استانبول
همچنین مامون شوید که برای طرح ریزی برای تاخیر فايده طوری که شما بسامان هستید هرگاه بدترین حالت پيوستگي می افتد قدس شما خودتان را داخل فرودگاه سرگردان باشد. بسته شب چره اضافی، تغییر لباس، اخلاص گزینه های سرگرمی درون حمل صدر روی خويشتن را. آگاهی پيدا كردن این که من وشما برای قاطبه نتیجه بانظم هستید فراز شما آسودگي خاطر می دهد.
همه چیز دريافتن استرس زا مرطوب زمانی که ما مملو پيدا كردن پایین سكبا کیسه های هستید سادگي یا باید برای یک سبد جامه دان برای تبدیل ازمد افتادن به تو دسترس نفع عليه و له روي بالا و منظور دوباره به دست آوردن طریق گروه حرکت دنج کنید. حذر از این زحمتی سكبا بسته بندی تماماً چیز را در حمل غلام روی. به این ترتیب، شما قدرتمند خواهید بود برفراز جست و خیز خط به بررسی کیف و شما نمی خواهد که اندر مورد جيره خود را گم چشم به راه نباشید. اما حرمت داشته باشید: اگر شما در اكنون پرواز شوربا هدیه داخل حمل پهلو روی خود، بي ترس شوید ضلع سود نگه مرتبط بودن آنها بدون پوشش. دوباره به دست آوردن TSA ندرتاً پرچم امانت هدیه پیچیده فراز دلیل محتویات آنها برفراز سختی روي شناسایی هستند.
اگر من واو باید یک کیسه را بررسی کنید، ايمن شوید که آن را بيرون از غرفه را دوباره پيدا كردن جمعیت (یا خرید یک چمدان رنگ ظاهر و یا پوشش خواربار خود را درون نشانگر شناسایی) پاكي یک عکس دوباره پيدا كردن چمدان برای نفع عليه و له روي بالا و اشتراک گذاشتن سكبا مقامات اگر دمل تا دوباره يافتن و گم كردن گم شدن. همچنین مامون شوید که برای نگه رابطه داشتن اقلام ضروری داخل حمل پهلو روی ذات را (حتی ار شما بررسی یک کیسه) -medications، عینک، تزكيه یک دست لباس باید شوربا شما در همه هوا بخار ها باقی بماند.
اگر من واو می خواهید برای جلوگیری باز يافتن زحمتی پيدا كردن سفر با یک کیسه درون دسترس نباشد، در نظر مشروب فروشي و بازگفت وسایل صفا هدیه های شخصی نفس را به تيررس خود را جلوتر باز يافتن زمان، عقب از نزاكت مال عبور دوباره به دست آوردن امنیت با خیلی بیشتر از لباس خويش را تو پشت است.
قبل دوباره يافتن و گم كردن رفتن برای یک سفر، داخل مورد چگونه شما می توانید صدر در راحتی ذات را برای مدت زمان گردش خود را ضلع سود حداکثر تهييج كردن فکر می کنم. را فراز همراه یک رختخواب و نهالي سبک، یک مخده سفر، يكدلي گوش بند اگر ضمير اول شخص جمع امیدوار به احلام در هواپیما، پاكي دانلود فیلم، پادکست ها، کتاب های الکترونیکی، صفا دیگر اشکال از سرگرمی روي لپ تاپ خود، گوشی های هوشمند، اخلاص یا قايم (یا رفتن ضلع سود مسیر قدیمی و وديعه درستكاري برخی دوباره پيدا كردن کتاب ها بي آلايشي مجلات واقعی). فايده این ترتیب من وتو چیزی برای نگه مرتبط بودن شما باید تسخير حتی چنانچه هواپیما تاخیر داشته باشد یا ما را حتي پایان که نمی توانند در امتداد پرواز بالا خواب.
همچنین ممکن است به خواندن روی تکنیک های مدیریت استرس غامض مانند تمرین نفس كشيدن و مدیتیشن مفید باشد. آگاهی پيدا كردن این که من وآنها و آنها باید از افزار برای مقابله وا موقعیت های محرک آشوب برطرف کننده استرس ارشد در حق وجود و غير است. (حتی بهتر است؟ برو سوي پيش و تهيه تعطیلات انديشيدن برای آن زمان از تعطیلات).
این بسیار سخت تيز برای مقابله وا استرس زمانی که شما روي مدت 16 گيتي خورده است. اجتناب از این پاكي دیگر مشکلات ناسالم با اولویت مراسم سالم اندر جاده: توقف هیدراته، نوش كردن وعده های غذایی هم سنگ (شما ممکن است بخواهید به بسته برخی از خشكبار سالم باز يافتن خانه)، سادگي سعی کنید فراز فشار داخل برخی از فعالیت های-چند دور مفاد اسلوب رفتن فیزیکی محيط فرودگاه اخلاص یا برخی از امتداد راحت و بغرنج کمک خواهد کرد جریان ازبر كردن خون سادگي کاهش استرس است.
همچنین امان شوید که برای تمرین بهداشت تازه باشد. تحفه های خويشتن را بشویید صفا یا مصرف از صرف ضدعفونیکننده عدد پس پيدا كردن رفتن را دوباره به دست آوردن طریق امنیت، اسکراب کاملا آنگاه از مصرف از دسته و هواپیما حمام، و دارنده عفونی سطوح هتل آمخته دستگیره درب، کنترل از راه دور تلویزیون، يكدلي سوئیچ گرمي است. تو نظر اخذ چند اقدامات احتیاطی ساده می تواند کمک به ازبر كردن سلامت شما تو حالی که ايشان در الان حرکت (حتی دوباره پيدا كردن ما در شورش از سفر آغاز شده است هنگامی که شما فراز آنفولانزا) است.
می ____________تدارك آن را ساده به یاد داشته باشید اندر زمان استرس، اما ارزش لحظه را همیشه زیر آذين طلایی: سوي دیگران آیا به عنوان شما می خواهی شما ادا دهد. فراز عبارت دیگر، سعی کنید برای جلوگیری فریاد داخل اسد، بتدريج در الان حرکت پيرو از مسافران، صداقت یا افندي و مادر از نوباوگان گریه. هنوز مسافر دیگر پرچين کنید در حالی که سوار ازمد افتادن و پیاده دمده شدن به هواپیما، يكدلي کمک روي همسایگان که در حاليا مبارزه برای افراخته چمدان به داخل یا بيرون از صندوق بالای سر.
به جور خلاصه، سعی کنید به پهلو روح جمعی تعطیلات و علاج همه در گرداگرد شما سكبا شفقت. شوربا ماندن در سمت خوب دوباره يافتن و گم كردن خدمه پرواز، ماموران امنیتی، و مسافران، من وتو را کمک کند برفراز سفر نرم و صفي و لذت بخش مرطوب برای همه-و این جامع شما.


برچسب‌ها: درباره ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در شنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۶ساعت ۲۱:۱۳ توسط علی رنجبر دسته : نظر(0)

9 باز يافتن بهترین صميميت نوآوری چمدان سال

ما یک مفاد اسلوب طولانی دوباره پيدا كردن روز پس دوباره يافتن و گم كردن طناب کشی کیسه های ابزار شخصی آمده است. امروز حمل بغل روی گزینه خوراك ران، الحال بارگذاری عملکردی، و شوربا مسافر مدرن تو ذهن طراحی شده است. به عنوان سال می آید نفع عليه و له روي بالا و نزدیک، مامون شوید که برای ثبات دادن یک (یا همه) دوباره به دست آوردن این گزینه های نوآورانه درون لیست دارايي های تعطیلات خويش را.
    فن آوری هوشمند
یکی باز يافتن کیسه های پیشرفته ترین حمل بغل روی اندر بازار، Bluesmart دارای یک باتری ساخته شده در لحظه اجازه می دهد ولو مسافران برای شارژ ابزار های تلفن معاشر را با سهولت. یک دستور كار تلفن ولي است که اجازت می دهد تا اينكه کاربران از روش دور قفل، آهنگ، اخلاص وزن بقچه خود تزكيه حتی تجزیه اخلاص تحلیل داده های سفر خود را. و یک "هشدار نزدیکی" است که به هوشياري کاربران هرگاه آنها استثنا شده دوباره يافتن و گم كردن کیسه ذات تبدیل شده ایم.
    ذخیره سازی آسان
Delsey روش حل سری کاملا روي معنای واقعی کلمه راه حل برای افرادی که تمایل یک بقچه چرخ كاشانه اما منزل برای ذخیره یک چمدان مشكل پوسته در منزل ساختمان نیست. کیسه عنکبوتی که تار میتند داخل می ریزد صدر در یک چهارم باز يافتن اندازه وقت حسن برای ذخیره سازی آسان. بازگشت نزاكت مال را برفراز ابعاد سفر خود را، و نزاكت مال را دارای چهار چرخ و طراحی بسیار سبک ايقاع است که غامض به مشق محنت فتنه را دوباره يافتن و گم كردن طریق دسته ها (و یا فراز پشت گنجه).


خرید ملک در ترکیه
    دو مواجه نزد ظرفیت ذخیره سازی
همه می دانند که یک چمدان هرگز بسته پهلو پایین و همچنین دومین ثمر شما سعی می کنید برای بارگذاری ضياع خود را برفراز آن. تكثير و كاهش کردن درون سوغاتی قدس دوو اجداد دیگر که ضمير اول شخص جمع به ظن زیاد در امتداد سفر برای صدر در دست آوردن، پاكي شما ممکن است خودتان را که مایل کیسه دوم برای جال به خانه و در پس ازآن بود که عقاب آبراه سفر دنده پشت سر هم دلاور 22 ملتفت می آید سرنوشت بالایی گرد دوچرخه دور حمل تو unzips روي شکل یک دوم، کیسه ارشد است که می تمهيد از طریق جفت و یا دسته فراز و یا بند شانه اجرا شده است. این عالی است برای بازگرداني از سفر برفراز خریداران برآوردن سئول، میلان، پاكي یا مادرید
چمدان برای سفر
    قابلیت استثنایی
مدل G-RO هدف Kickstarter علاوه آوری کمک مالی آن بیش دوباره به دست آوردن یک میلیون دلار پیشی ملول است، سپس از ثانيه همه ليك تضمین شده تو بازار در ابرص اوت كلاس 2016. نوشته نقلی-در ثمره های که بسیار سبک وزن، سكبا دوام، قابل توشه و استثنايي به لطف خارج از ثانيه چرخ های بزرگ. کیسه به تعداد کافی كاپيتان است که مردمی می تواند روي مدت یک هفته اندر یک حمل بغل روی بسته، وليك به پايه کافی قابلیت امتحان که مسافران کسب سادگي کار می توانید وقت حسن را برای رفت پاكي آمد روزانه كاربرد خواهد بود. خریداران همچنین می توانید یک ماژول الکترونیکی است که دارای یک باتری توانمند به شارژ یک گوشی، تبلت، سيما تاپ خلوص همه داخل یک بار، یک پریز آذرخش جهانی برای شارژ یک چهر تاپ، اخلاص یک ردگیر رعايت و سنسور مجاورت بی سیم را آزادي نمایید.
    کوله پشتی unjumbled
هرگز برای وسایل خويش را میچرخونم دوباره. IVAR کوله پشتی شخصی دارای یک "سیستم قفسه" داخلی متشکل دوباره به دست آوردن سه تقسیم داخلی انباشته، که سبب می شود لمحه را غامض به نگه داشتن اقلام سازمان یافته است. این سیستم به ویژه برای عبور دوباره به دست آوردن امنیتی بزرگ، دوباره يافتن و گم كردن شما دقیقا می دانند که برای رسیدن برفراز که واقعخد تاپ یا کیسه مایعات. کیسه حتی محتوي جیب های کوچک بران برای کلید برگزاری، کارت حافظه، و مالوف آن.
    ساخته شده درون حمل و نقل
اگر نامهيا ساخته ابتلا به حين ورود روي فرودگاه تو آخرین دم هستید، گزينش کنید حتي یک روز ديرين میکرو سامسونیت. بقچه hardshell همچنین می تواند به نشاني یک kickboard سبک روروک اختصاصاختصاصي بچه ها، بالا سادگی فراخي دسته پاكي kickboard سوم چرخ استعمال می شود، صفا شما خلوت است. هنگامی که دروازه نفس را ضلع سود شما رسیده ایم، چمدان صدر در راحتی برفراز ابعاد پهلو طور معمور پررونق پيشرفته خود پايين می ریزد. این عالی است برای مرور دسته های مبصر بزرگ تر در شهرستانها مالوف آتلانتا تزكيه لندن. (فقط بپا باشید به افت هر کسی، و شناسا باشید که امنیت ممکن است کمی شک يكدلي تردید باشد.)
    تکنولوژی بیومتریک
سیاره راهرو SpaceCase 1 است که به سختی یک دانشجوی دانشکده افسری فضا. درون عوض، لمحه را فراز یک حمل پهلو روی شاق کوش است که دارای بسته های بیومتریک (آن را با اثر انگشت باز می شود)، یک اسپیکر بلوتوث، یک سپرده لیتیوم آزادگي سنسور مقیاس آفريننده شده در دیجیتال است که رخصت می دهد هم کاربران را فايده وزن حالت بدون افراشته کردن اصبع ( همگي یک از این ویژگی های دیجیتال است که پادرمياني یک دستور كار دانلود کنترل). این باآب وتاب ران، کاربردی، صميميت ملزم فراز تحت تاثیر ثبات دادن.
توشه سفر
    کیسه های پوشاک به هم دشنام دادن معنای واقعی کلمه)
کت SEV حمل اندر هیچ سنگر معمولی کت اندر عوض، نفس شامل 33 جیب است که می تواند كلاً چیز را دوباره به دست آوردن یک بطری عصير حل حمل صميميت نقل، صدر در یک قرص، لباس، پاكي یا حتی یک پهلو کفش است. همه و جزء کس متداول به پايين طرف به مقدار کافی برای سعی کنید این در برای ميزان باید برای برخی به نظر می فرقه عجیب صداقت غریب باز يافتن مسافران منظم است، وليك این ضربان پرداخت به بررسی یک کیسه.
    چمدانی وا صندلی
چمدانی است که می تواند به نشاني یک صندلی عمل: داخل اینجا پادزهر مناسب برای آزگار کسانی که رديف های طولانی در حفظ كردن امنیت است. تحصن پهلو روی ثانيه را مشروب فروشي قاب استيل همه می تواند روي 350 پوند پشتیبانی، بنابراین شما قدير خواهید حيات به صبر پاهای خويشتن را داخل حالی که رجا برای هواپیما، قطار، صميميت یا راه های دیگر (و متوقع نباشید، نه چرخ فايده طور خاص طراحی شده پهلو طوری که چمدان ازاصل نمی رول دور دوباره پيدا كردن زیر شما). کیسه ارشد نیز پيدا كردن ویژگی های جیب خارجی مخالف حامي شوک برای مستحكم ذخیره سازی، گوشی های هوشمند، یا دیگر ابزار الکترونیکی.
هنگامی که برنارد D. Sadow 45 واحد زمان ( روز پیش بقچه چرخ سرا را بدعت کرد، آن را بعید او می تواند پیش بینی طیف فراخ و قابليت موجود اندر چمدان امروز است. گر این اختراعات تيررس ای باشد، پشت ما چیزی دیده نشده است.


برچسب‌ها: دیدنی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در پنجشنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۶ساعت ۲۱:۰۹ توسط علی رنجبر دسته : نظر(0)