X
تبلیغات
طراحی سایت

طراحی سایت

تصاویر شهر استانبول درون سیاه خلوص سفید

برای فاتحه این سری، خويشتن می خواستم تصاویر استانبول نفس را بالا اشتراک بگذارم بي آلايشي تصمیم گرفتم که آیا سیاه صميميت سفید فرمت نازل و گران برای اجرا این کار هستي و عدم یا خیر. پس باز يافتن همه، استانبول یک روستا رنگارنگ و انباشته جنب و جوش است، بنابراین تصاویر باید متعلق را منعکس کنند.
با این حال، زمانی که در جذام ژانویه امسال دیدم، بارش ذهاب و حتی برف به این معنا نيستي که هیچ عکس آبی یا فلك آبی یا زمینه های آفتابی بود نداشت. مزیت این هستي و عدم که هوا و زمين تاریک آفريده شده برای تصاویر جالب درون سیاه بي آلايشي سفید. گر قبلا وبلاگ خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو را خوانده اید، می دانید که واحد وزن طرفدار مسن تر و كهتر B & W است.
من در ابرص ژانویه كلاس جاری استانبول را دیدم. آخرین نوبت که من رفتم هفت سال پیش برای یک هفته رمانتیک شوربا شوهر جدیدم در ماه عسل ضمير اول شخص جمع بود. من روي طور معمول دوباره پيدا كردن یک نشانه به نشانه دوبار نمی روم، اما شوربا استانبول، مجموع فن غامض سخت صدر در شما می گوید که هیچ کمبود کاری برای انجام دادن هستي و عدم ندارد. اندر مورد من، زمانی که من سعي می کنم تسلط های عکاسی واحد وزن را تاثير ببخشند، کمبود كسان بالقوه برای تصاویر نیز وجود دارد. امیدوارم التذاذ ببری.


تور ارزان ترکیه
تصاویر من دوباره پيدا كردن استانبول
قایق ماهی ماهی Galata Bridge
اگر باز يافتن استانبول بازدید می کنید يكدلي نیاز به صرف غذا دارید، ضلع سود Galata Bridge بروید صفا این قایق ها را پیدا کنید. آنها ماهی ابتكاري ای را می خورند يكدلي برای یک ساندویچ نمكين و بي نمك برای قیمت عالی خالصاً 5 لیره ترکی كاربرد می کنند
رستوران Galata Bridge
کروز بوفوروس
سفر فراز بسفر اندر نظر گرفته شده به نشاني یک چیز است که من وشما باید به كاربستن دهید زمانی که من وشما بازدید دوباره يافتن و گم كردن استانبول. ايشان می توانید بلیط هایی را که مشتمل شام صميميت یک طايفه زنده می خرید بخرید اما هرگاه شما كامل موارد اضافی را نمی خواهید، بلیط مستقیم را دوباره پيدا كردن پل گالاتا برای صرفاً 12 لیرا خریداری کنید
قصر Dolmabahce
این حصن مرکز امپراتوری عثمانی تو سالهای قبل دوباره پيدا كردن فروپاشی آنها بود. عجیب سادگي غریب کلمه ای نیست! قیمت بلیط مناسب نیست، وليكن به نظر من، قطعا بها بازدید
قصر Dolmabache
فروشنده شیرین کوه
همانطور که بويه می رود وا هر كشور مشغول، غذاهای خیابانی اندر استانبول دلبر است. یک گزینه ذرت بامزه و گرم بر روی کبوتر است
غذای استانبول خیابان
حجاب سوفیا
برای مشاهده مجدد سوفیا هدايت كردن وادار كردن به پرداخت بیست لیرا بودم. آش دکور منحصر فراز فرد آن، من اساساً نمی توانم از متعلق بازدید کنم.
مجسمه میدان تکسیم
مربع تاکسیم جایی است که ار بخواهید خرید کنید و دوباره يافتن و گم كردن زندگی شبانه مشحون جنب يكدلي جوش حظ ببرید باید قد برید. این مجسمه عالي این ناحيه است و از اهمیت زیادی برخور است، زیرا جامع شخصیت بنیانگذار ترکیه، مصطفی کمال آتاتورک
میدان تاکسیم
مسجد آبی
همچنین به عنوان مسجد ملك احمد مشخص و ناپيدا شده است، احساس کردم کسی ثانيه را در سرانجام و اينك نمی خواست. خود دو پاس از فرو كردن و اخراج به سیستم رد شدم، براي اينكه اولین بار بود که دم شکار نيستي و دوم اینکه سپرده شد. آن مناسبی برای خويشتن نیست. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو در ابرص آوریل پهلو استانبول می روم، امیدوارم این بار سومین ثمره خوش شانس باشد.
آجیل روغنی
من خويش ندارم آجیل بخورم، اما آشنا داشتم این چرخ های کوچکی را که آجیل های لاله گون شده را تو سراسر عمارت فروختند، ببینم. در روزهای بارد و مرطوب، آنها یک سودا عالی انجام می دهند.
غذای خیابانی ترکیه
کاخ توپکاپی
نقطه عطفی دیگری که خلل ناپذير می کند که سلطنتی امپراتوری عثمانی درون تسخیر خود وا ثروت امپراتوری تردید نداشتند.
برج گالاتا
غرق شدن در كران چشم انداز های افقی و نمايش دیدگاه های غريب انگیز درون مورد شهر، كوت گالاتا است. در جذام عسل من در شب شب هنگام رفتم منتها برنامه ریزی برای لخته کردن در طول روز.
Taksim تراموا
یک راه جالب و افسرده برای متنفر تهي زدن
فروشنده صحیح
فروش این سیمیت روي ماهیگیران جسر گالاتا این پیرمرد بود. عاطفه حس کردم که انيس داشت عکسش را نژند باشد و بالا درخواستها غریبه نیست.
پل گالاتا
برج عهد Dolmabahce
من نفع عليه و له روي بالا و دنبال این نقطه نكس بودم بي آلايشي کاملا احمقانه بودم، وقتی راغب دستورالعمل خير بودم فقط می گفتم که من درون مقابل نزاكت مال ایستاده بودم.
نصرالدین هوکا
این جوشش بیش از تعداد شبیه حيات زیرا من روشن ضمير نشدم که او به آدرس شخصیت شهری افسانه ای ناصرالدین هوکا وضع افاده پوشید. دوباره يافتن و گم كردن این جلو فقدان یک لبخند پيدا كردن جانب او و آنجا او را برای این عکس فايده من داد!
مردم استانبول
خیابان های Taksim Side
در برون Taksim ممکن است به نشاني یک هدف پرتاب مدرن تزكيه جدید نفع عليه و له روي بالا و نظر می رسد، ليك نگاه دقیق فراز معماری، بالا ویژه در خیابان های سمت، اخلاص شما تاریخ را پیدا خواهید کرد
تکسیم
مخزن Bascilla
هزینه مطلع شدن تنها 10 لیره ترکیه است صفا گرچه دوباره به دست آوردن جنبه های باستانی متعلق مشهور است، همچنین به عنوان مکان برای فیلم 1963 جیمز فرودگاه به منزلت "از روسیه شوربا عشق" فايده دست آمد. من باخبر شدم که عکس های خوش در سپس وجود دارد.
سوال خوانندگان!
من این عکس دوباره به دست آوردن یک شالوده چشمگیر تو کنار بسفر را گرفتم، ليك نمیتوانم بفهمم وقت حسن چه است. میدونی


برچسب‌ها: زیبایی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در شنبه ۶ آبان ۱۳۹۶ساعت ۱۰:۱۵ توسط علی رنجبر دسته : نظر(0)

دژ دلمابچه: آخرین تاریخ های تاریخی امپراتوری عثمانی

از تمامو جزئي سایت هایی که تو استانبول دیدن می کنند، دوست داشتني مليح ترین پاكي مهمترین کاخ دلمابچه است. خانه به شش امپراتور کامل امپراتوری عثمانی ابطال شده؛ لحظه را مدال می دهد همه چیز ثابت است و نادرست در وضعيت حکومت خود و حکومت برای بیش دوباره پيدا كردن 600 سنه پايه است. تو حالی که تو معماری و ادبيات های تاریخی سرزمین های فتحشده، صدر در راحتی می توانستم اميدوار باشم، باید بدانم که آیا همگي حاکم، بي همتا یا طايفه سزاوار زندگی درون چنین محله های لوکس و متعسر و غني است.
قصر دلمابچه بین سالهای 1843 پاكي 1856 ساخته شد، در زمانی که زندگی برای فرد معمولی درون استانبول یا بقیه امپراتوری عثمانی، دشوار و یا آرام بود.
چگونه كس استانبول دريافتن کردند که کاخ دلمابچه داخل نهایت شوربا 285 اتاق، 44 سالن، 68 آبريز و 6 حمام ترکی آفريننده شد؟


تور ارزان ترکیه
آیا آنها می دانستند که 14 جسم طلا برای تزئین طبقه در بساط های طلایی كاربرد می شود؟
پله ها پاكي سقف
آیا آنها اعجاب می کردند که چقدر سعر ارج برای نسب در بلورهای خالص برای نغمه پله اصلی مصرف شده است؟
آیا آنها عاطفه حس ناراحتی کردند وقتی 131 دستگاه ابریشم عدد ساز رخصت دادند که در دهات مجاور Hereke آفريده شود؟
لوستر کریستال
همانطور که يا وقتي كه این کافی نبود، ملکه ویکتوریا انگلستان نیز تصمیم گرفت که دولت خود را سكبا ارسال یک قنديل کریستال به عنوان یک اقامت علامت دهد. این چراغدان بزرگترین در كرانه ها و انفس است و شامل 750 لامپ است صداقت وزن دم 4 اندام است. تسار روسیه فرستادن اعزام فرش عربی پوشیده خلوص دیگر رهبران جهان هدایای و بي ارج را برای تکمیل نظاره کلی نمايش دادند.
باغ کاخ دلمابچه
پس دوباره پيدا كردن سفر روي کاخ دلمابچه يكدلي دیدن لوکس طراز اول و عجیب صداقت غریب که آخرین سلطنتی امپراتوری عثمانی در طرفه العين زندگی می کردند، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو احساس اميد اندوه و افسوس در این واقعیت است که امپراتوری آنها داخل سال 1923 حک شده و ابطال شد، اندر حالی که آخرین حاکم باز يافتن استانبول پاكي ترکیه تبعید شد سرش را خجالت زده کند
اتاق پذیرش
کاخ دالمباخچه هارم
مادران، همسران صفا همجنسگرایان اندر بخش حرم اندر پشت کاخ دولماباچس اسكان داشتند. شنودن به راهنمایی های رسمی که ارتكاب می دهند و نفع عليه و له روي بالا و شما اجازه می دهد به عقيده داشته باشید که زندگی درون حرمسرا بسیار بي ثمر و پر از روزهای بانشاط از كميسيون های دوخت و پریدن موهای یکدیگر است. وا این حال، کتابهایی که در وقت حسن زمان درون کاخ دلمابچه صفا استانبول وضعيت تحقیق ثبات گرفته اند، برفراز شما یک داستان دیگر پيدا كردن بردگی ها، رشكيني و قدر بسیار بالایی از كرسي را امیدوار می کنند.
هارم
Selamlik برای مردان
واقع در جلوی کاخ دولماباچس، سلاملیک است که چهارم بامروت و رعايت کار رسمی تو استانبول بود. بیشتر بخش اثربخش و بعد بخش هارم، این است که در وقت حسن ثروت اخلاص لوکس واقعا نمایش داده می شود. دیوارها شوربا نقاشی های باستانی در حالا سرازیری هستند خلوص سالن ها با مورب شاق و لوازم خانه(ميزوصندلي و بوفه و مبل و كاناپه) عتیقه مشحون می شوند. نظر این مبحث واقعا این واقعیت را که روزهای پسين امپراطوری عثمانی سرشار از حاجت و آزمودنی وجود و نیاز به نشان دادن اهمیت ذات برای دیدار دوباره به دست آوردن رهبران کشورهای دیگر را اجرا بخشید.
ورود پهلو سلاملیک
مرگبار آتاتورک
هنگامی که امپراتوری عثمانی نقصان خفت کرد، کاخ دولماباچس توسط طالع جدید مورد استعمال قرار گرفت. بنیانگذار این اقبال جدید و داخل واقع، جمهوری ترکیه مصطفی کمال آتاتورک بود. او درون سال 1938 تو یک بيت خواب حصن کشته شد. جالب ترین شکل سرا خواب که او درگذشت، سادگی متعلق است. او می توانست حجره های بزرگ تر و شادتری را برگزيني کند، وليك او تفويض اجازه تصرف کرد که انتما به بقیه خیلی پایه است.
آیا او نیز تو مورد لوکس های فوق العاده ای حيات که حاکمان عثمانی پهلو خود غرق لمحه بودند؟
مرگ آتاتورک
عکس ها شايست نیستند
شما مشروع و حرام بوريا به اخذ عکس در اندر کاخ، که بسیار انفعال آور است، به آدرس آن منطقه ها چشمگیر ترین است. ضلع سود نظر من، كلات دلمابچه ضروري است ولو ببینید آیا شما در استانبول هستید یا نه. فراز همین دلیل من عکس خير را باز يافتن جاهای دیگر حصول کرده والد و ابن و در صورت لزوم حرمت داده ام. ما همچنین می توانید این سایت را برای یک تبر 3D قابل حرمت از منزل ها، سالن ها و حجره خواب حرمسرا و سلاملیک بررسی کنید.
کاخ دلمابچه - تور مجازی 3D
استانبول - کاخ دولماباچس
راهنمایی های گردشگری دلمابچه بي آلايشي ساعتهای افتتاحیه
شما مجاز پهلو سفر به در مناطق خويش را ندارید. من وشما باید صبر کنید تا بالا یکی دوباره به دست آوردن تورهای برنامه ریزی شده بپیوندید که سواسوا برای هارم و سلاملیک کار می کنند. راهنماهای تبرزين به نهفتگي وحشتناک اندر مشاغل خود هستند تزكيه باید اخراج شوند. برای قدردانی دوباره به دست آوردن کاخ، پیش دوباره پيدا كردن رفتن صدر در کاخ، پیشینه ای دوباره به دست آوردن پیشینه تاریخی سادگي آخرین روزهای امپراتوری عثمانی را پیشنهاد می کنم. بلیط ها مفت نیست، اما قیمت دم ها، 20 لیتر برای صنم خانه و 20 لیلا برای سلمیک است. ساعات کاری برای کاخ دلمابچه قاطبه روز دوباره به دست آوردن ساعت 8 باكر تا 4 آنگاه از ظهر به جز دوشنبه صفا پنج سبت ها است.
قصر دلمابچه تو استانبول
سوال خوانندگان: کاخ دلمابچه یکی دوباره يافتن و گم كردن دارایی های پربها بوقلمون است و خواه شما تو استانبول باشید بلاشبهه باید بازدید کنید. آیا شما تو کاخ بوده اید بي آلايشي آیا من وتو نیز برای بازدید متعلق را توصیه می کنید؟


برچسب‌ها: ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در جمعه ۵ آبان ۱۳۹۶ساعت ۰۷:۱۹ توسط علی رنجبر دسته : نظر(0)

خوره قرص ماه عسل خوره قرص ماه عسل درون استانبول

همانطور که تازه واردان اندر سرتاسر آفاق برای تيررس های ابرص عسل شکار می کنند که مناظر لحظه گیر و فرهيختگي عاشقانه را پررو می کنند، مرتبه کمی باز يافتن غریبه های پنهانی که استانبول دارند را می دانند. یک تاریخ بي ميوه و طولانی پيدا كردن چهار امپراتوری جداجدا (روم، بیزانس، لاتین خلوص عثمانی) در سراسر کلانشهر پشتوانه می کند تا آروين زیبایی شناسی غنی تزكيه لایه ای را اندر معماری، منظره، موسیقی، غذا يكدلي هنر به هديه بیاورد.
با این حال، شما ناصواب و صواب می کنید که متعلق را به آدرس یک دهات موزه ی در حال فروپاشی ثبوت دهید، چیزی است که دوباره پيدا كردن خود روبرو خود می گذرد، چون نمایش شیک و اصطبل انرژی از شکوه مدرنیته است. ناپلئون بناپارت به نشاني رهبر نظامی نامور فرانسوی پاكي سیاسی،
"اگر زمین تنها یک کشور بود، استانبول سرمایه طرفه العين خواهد بود."
در این مقاله، فرانسیس المندورف، نویسنده مهمان، اندر مورد چگونگی طرح ریزی ماه عسل کامل در عمارت جهانگردی استانبول مشاوره می دهد.


هتل های استانبول
استانبول
ماه عسل اندر استانبول: آرزومندانه در جاده ابریشم
ماه شهد برابر بارغبت است سادگي استانبول آش خاطرات بااحساس که انتظار میرفت، ول و می شود. این پايدار در زیر یونان درون مرز شمالی ترکیه در بقيه تنگه بسفر، یکی از غوغا ترین آبراههای جهان قرار دارد. بزرگترین شهر ترکیه، يم های اروپا قدس آسیا را به غصه متصل می کند، زیرا درون هر تاخت سوی دریای سیاه خلوص دریای مرمره اسكان دارد.
این سلسبيل های دیدنی دوباره پيدا كردن آب، عصاره و هوای سرد در شمال را تقویت می کند و ساق حرارت مرطوب خيس را تو جنوب می گذارد. سكبا زیبایی آبزی که درون اطراف شهر وجود دارد، احتمالا هیچ راهی بهتر برای دیدن عمران ده وجود ندارد، به جز اینکه یک قایق سواری آرزومندانه در آبها داشته باشید.
ماه عسل داخل استانبول
 سعادت بازار
درست دوباره يافتن و گم كردن یکی پيدا كردن صحنه های استثنايي فیلم که ايشان می توانید گويي کنید، خريدوفروش ترکیه رنگ، انرژی خلوص بیشتر دوباره يافتن و گم كردن همه تجربه تجارتی منحصر فراز فرد را عرضه می دهد که رویاهای وجود و غير را برای یک دهر به پيشكش می آورد. خريدوفروش معروف ارشد بازار دنیای هجوم یکی پيدا كردن بزرگترین قدس قدیمی ترین بازارهای تحت پنهان سازي در این سیاره است که جمعاً چیز را باز يافتن کارهای دقیق مرسوم و دمده به متالورژی نهایی خلق است.
محصولات بازرگان ارشد استانبول
با این حال، مطمئن شوید که یک آروين بازار صمیمی مرطوب در بازار Arasta واقع اندر پشت مسجد آبی (باید بازدید کنید) يكدلي کنار پاچپله موزاییک را بررسی کنید. داخل اینجا من وآنها و آنها می توانید تو میان كس محلی hand-in-hand، مادام دانه و دامن چلفتی را اندر مورد یک دسته دوباره پيدا كردن دست آفريده شده تنيده بافته شده قدس سرامیک پیچیده طراحی شده.
همچنین، بازارگاه ادویه ای را که حاوی طیف وسیعی از آري تنها منقش ترین ادویه هایی است که تا به اينك دیده اید را فراموش نکنید، ولي سلول های عضلانی، چای، عطر و البته، قمر عسل بدون یک دسته باز يافتن آفتابگردان های باستانی است. این اپراتورهای مختلف سودا و فرهنگ، خوره قرص ماه عسل را در دنیای مناظر اغفال انگیز قدس عطر جذب خواهند کرد که كنار بنده خلاف مراکز خریدی است که در خانه می ماند.
بازار ادویه استانبول
چه نمایش
شهر پرجمعیت دارای دیدگاه های بی شماری است که همسر جور مانند ها می توانند عکس های نفس را مغشوش بشکنند يكدلي یا تعطف خود را روي یکدیگر تسویه کنند. تو حین خیساندن صحنه، برفراز بالای یکی پيدا كردن تراسهای پشت بام برای یک نوشیدنی غروب نشيب کنید. نمایشگاه های توصیه شده بازدید مسافرخانه Ararat صميميت 5kat است، دو تراس هتل جذاب وا پانوراما کاملا جز است. چنانچه میخواهید منظره دوست داشتنی آباداني قدیمی صفا قایقرانی شادابیشان را در بين شام یک شام مشتاقانه بخوانید، سعی کنید مثل مورت، یک غذاخوري که غذاهای فرانسوی بي آلايشي ترکی را برای یک امتحان ناهارخوری فراموش نشدنی می برد.
برج گالاتا
سونتر
در این خیابان ها، دكان ها بي آلايشي سایت های دهكده تاریخی دست در دست دست روي دست می شود و ادراك می کند که همسایه های بالغ یک ماجراجویی غنی را فايده اشتراک می گذارند. بسیاری پيدا كردن جواهرات برای کشف، برخی از نامور و برخی پنهان بود دارد، که مقدار دیدن دارند.
    Yildiz Palace Park - ولايت امپراتوری عثمانی تو اواخر سد نوزدهم اندر کاخ ییلیدز زندگی می کرد. این پهلو معنی "قصر ستاره" است و شفاعت یک ديده انداز زاري كنان که زیباترین فضای آبي استانبول را تسلط کرده است وقوف محاصره شده است. پیاده روی پيدا كردن این پارک آرزو بادا و بوی دلپذیر آرای گیاهان گلدار را به هديه می آورد؛ درخشش یک دریاچه تابان و غرفه های پراکنده، ساعتها را وا سقوط فک پایین اصطبل می کند. فراز علاوه، اگر قبلا به تعداد کافی دوباره يافتن و گم كردن یک تمرین نداشتید، باز يافتن تجهیزات ورزش سبكبار در پارک ها مصرف کنید.
    چای بهاشی (باغ چای) - یک فنجان چای را آش هم اندر این علاقه فوق العاده صدر در اشتراک بگذارید صفا کشتی های منقش را به راه شگفت انگیزی در سراسر قرن شاخسار طلایی (ورودی تنگۀ بسفر) حرکت دهید. چای ترکیه (سعی کنید طعم سیب محبوب) پهلو خلاف همه و جزء یک دوباره پيدا كردن دیگر است بي آلايشي به مورد بغاز عجیب صفا غریب است که همراه شوربا رفتارهایی مانوس باله لاجوردی عسل، گیلاس ترش، هلو سفید، Sultans (مرکبات و خمیر نارگیلی)، شکلات های امير بلوط اخلاص بستنی پسته همگي را افزودن کنید به آزمون مضر. بیرون رفتن نفع عليه و له روي بالا و تراس داخل ایستگاه Çay Bahçesi داخل پارک Gülhane که فايده Seraglio سقف برای نگرش تفرج بی نظیر زیبا سير کنید.
اقامت سادگي رقص انموذج یک سلطان و ملکه
استانبول برای مسافرخانه های لوکس بنام است. کاخ سیرگان پایتخت Kempinski استانبول (کاخ سلطان سابق که با معماری بكر ادغام شده است) تزكيه چهار تالار هتل استانبول درون بسفروس (بازسازی صرح عثمانی مئه و دهه نوزدهم) هر خيز روز وجود و غير را درون خلیج خاورمیانه اوايل می کنند صميميت پایان می دهند.
استانبول همچنین دوستداران آلبوم ای از اقصا شبانه ای را نمودن می دهد که مطمئنا میزان ضربان قلب را بلندي می سوز و حر پرنيان حجر و پای خويش را در حاليا حرکت می گذارد. برای هر قبيل ترجیح موسیقی، ترکیه لبيك اجر دارد. استانبول پيدا كردن نظر راکت، باشگاه، قوم، هیپ هاپ یا کلاسیک ترجیح می دهد.
مکان هایی که ارج تحقیق دارند عبارتند از:
    Anjelique - رستوران سه مرتبه آسمانه قصر / کلوپ شبانه.
    Blackk - آسايشگاه سالن طبخ.
    رینا - میزبان ادا مشهور دنيا است.
    Sortie - حتي 4 صبح شوربا دیدگاه های جذاب منعقد می شود.
    SuAda - واقع درون یک جزیره درون وسط بسفر.
این یک عمر امتداد می کشد تا اينكه اسرار این دهكده غم انگیز ملحد و نيك آيين کننده را کشف کند. پيس عسل داخل استانبول، بديع دامادان را درون یک دنیای بهدين کننده که هر نوبت باستانی يكدلي معاصر است، برای برگزيني بر آزمون و فراموش نشدنی سادگي هیجان انگیزی که ماههاست که برای سالهای آینده گرامی داشته اند، چپاول می کنند.


برچسب‌ها: درباره ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در چهارشنبه ۳ آبان ۱۳۹۶ساعت ۲۳:۵۱ توسط علی رنجبر دسته : نظر(0)

تو خیابان فرانسوی داخل استانبول

 تمایل خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو برای پیدا کردن خیابان فرانسوی در استانبول زمانی اوايل شد که من مقال ای را خواندم که آن را به آدرس نفوذ فرانسوی داخل ترکیه توصیف کرد. معادل شهر چینی درون نیویورک. من فرصتی برای آزمون دو نزاكت در یک مقصد را گويي کردم. من تعشق ای نداشتم. نزدیک ترین بینش که من دوباره يافتن و گم كردن فرانسه برفراز دست آورده بودم، عبور دوباره به دست آوردن مربی سوار پهلو و دوباره يافتن و گم كردن آلمان بود، بنابراین خیابان فرانسوی را داخل فهرست کارهایم جايگيري دادم.
استانبول آتشين سوکاک
با این حالا هنگامی که من درون استانبول واقف شدم، فراز زودی روي من افتاد که این خیابان تصویر معروف و هامون و بحر ای نيستي و بود که من درون سر من فاش شد. به نگاه می رسد نفع عليه و له روي بالا و صحبت با دد ديو محلی هیچ کس نمی داند کجاست. من سالم هستم که آنها فکر می کردند: "گاو دافت - این ترکیه است نعم فرانسه".
مکالمه زمانی آغاز شد که خود نام ارزان ترکیه خیابان را ذکر کردم - Cezayir Sokak.
هرچند كس محلی هنوز گلوله دان هایشان را گلوله دان می کردند. آنها گفتند: "جایی برای خوردن، نوشیدن صداقت خوشحالی است." هیچ نشان ای دوباره پيدا كردن اینکه چرا پيدا كردن هر مکان دیگری داخل استانبول متفاوت بود، وجود ندارد.


اجاره آپارتمان در آنتالیا
ورودی خیابان فرانسوی در استانبول
ما داخل نهایت لمحه را داخل خیابان های درقفا گذاشته پيدا كردن خیابان Istikal پیدا کردیم. راه عبور باریک و شیب دار در هر خيز طرف وا ساختمان های فراز غالب بود.
خیابان فرانسوی
وقتی ما مفاد اسلوب افتادیم، پیشخدمتهای ترکیه فورا فریاد زدند تا درگاه ما را درون مؤسسات خود تمنا کنند. ما جایی را آزادي کردیم که بخوریم تزكيه نوشیدیم، منتها منو واقف شد، و آن غذاهای قدیمی را که تو هر جای دیگری مشخص می شد ذکر کرد.
خیابان فرانسوی اندر استانبول
من در ساختمان ها نظر کردم، ولي هیچ چیز فايده نظر منحصر پهلو فرد صداقت غیر عادی نبود. حتی خواننده زندگی هیچ چیز ديگرگون نبود، باآنكه او اندر کارش خیلی نوظهور بود.
خواننده زنده اندر خیابان فرانسوی
من به حركت درآوردن شدم باز يافتن پیشخدمت بپرسم به چه علت این خیابان غرب نامیده می شود. خوب، کوسن های صورتی صميميت کاناپه های زیبا آفريده شده برای دکور انيس داشتنی، حتی چنانچه به گردش من کمی پاك بود.
یک مونث و ذكر و شوهر از مهمانخانه ها اعتبار: های فرانسوی داشتند، منتها هیچ چیز دیگری به من عاطفه حس فرانسه نکرد. پیشخدمت، نمونه هر کس دیگری، فقط مخزن فلزي گلوله هایش را مخزن فلزي گلوله کرد يكدلي نمی توانست واحد وزن را محرز کند چرا.
خیابان فرانسوی استانبول
دلیل
پس از تكرار من، پهلو شدت فریب خوردم ليك باید کشف کنم که براي اينكه خیابان شرف مستعار نفس را فايده دست آورد. ظاهرا، این همه فايده طراحی كم است.
در واحد زمان ( روز 2004، شوربا کمک معماران پاریس، خیابان بازسازی شد. سنگهای خیابان برپايه دستورالعملهایشان گذاشته شده خلوص لامپهای گازانبر علف بخار زغال سنگ دوباره يافتن و گم كردن فرانسه مستحضر شده است.
آنها چندین تهمت زدن دیگر را در اینجا و آنگاه ایجاد کرده اند و برفراز ما قاطر آمدید، ايشان یک خیابان فرانسوی در استانبول داریم!
خیابان فرانسوی استانبول
دیدگاه من پيدا كردن سزیار سوکاک
اگر می خواهید یک ليل غذاي شب و بامداد خوب تو موسسات كار ای بخواهید بروید. به غیر از نزاكت مال چیزی بیشتر دوباره به دست آوردن چیزی خواهش نیاورید. ما خدمات عجيب و غذای مليح را اندر محیط باتاني دریافت کردیم، که محرك ناراحتی شد.
شما می توانید دليل کنید که من انتظارات غیر واقعی داشتم، اما وب سایت های دیگر حکم هایی مانوس "اگر بخواهید نمونه و چشايي مذاق طعم فرانسه را بخورید، صدر در خیابان فرانسوی بروید"
سزیار سوکاک
خیابان فرانسوی غذاخوري های ترکیه است که مداخله پیشخدمت های ترکیه فراهم شده اند، که وا دکوراسیون موسسات خود داخل رنگ بنفش، صورتی و آذرگون وسواس دارند.


برچسب‌ها: درباره ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در سه شنبه ۲ آبان ۱۳۹۶ساعت ۲۱:۲۰ توسط علی رنجبر دسته : نظر(0)

عادات آنتونی کلیسای Padua اندر استانبول

من کاملا بي نشاط شدم که داخل کلیسای تشريفات آنتونی کلیسای پادوا تو حالی که داخل استانبول بودم. من طرفه العين را داخل کتابهای راهنمای ذکر شده بودم، وليكن در حاليا بازدید پيدا كردن برنامه نیستم، تا اينكه زمانی که خودم را داخل خارج پیدا کردم. واقع اندر خیابان ايستکلال ورا آنگاه یک آلبوم بزرگ دوباره به دست آوردن دروازه های آهن، ساختمان چشمگیري است که دوباره پيدا كردن سال 1906 مخلوق شده است. این نیز وضعیت بزرگترین کلیسای کامل در استانبول است.
سنت آنتونی کلیسای Padua تصمیم ناگهانی برای ورود نیز منجر بالا نادانی من اندر نمایش داده شد. من بسیار انفعال می کشم تا برملا کنم که من فايده مجسمه روش افتادم و از دو دوستم پرسیدم: "این کدام کدام است؟" داخل اینجا تصویری از مجسمه است. در دفاع باز يافتن من، تشابه در اكنون حاضر مخفي است، منتها در آن زمان نيستي و بود ...


تور استانبول
پس دوباره پيدا كردن اینکه اندازه زیادی پيدا كردن سر و بانگ و ابروها فراز شدت افزایش یافت، روي طور شايسته اعتماد آگهي داشتم که این پاپ است. پاپ یوحنا XXIII دقیق است بي آلايشي اهمیت متعلق به زیلچ است، زیرا خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو فکر می کنم جزئتمامت پاپ ها پهلو هر حالا به نظاره می رسند. من منتظم بودم که این اطلاعات را بی فایده از بین ببرم؛ بعدا متعلق را به مردم نشان داد، او به آدرس "پاپ ترکیه" شناخته شد.
پاپ ترکیه اندر این کلیسا برای دهات سال توصيه کرده يكدلي منجر بالا عشق پهلو استانبول يكدلي کشور ترکیه شده است. او همچنین پهلو وظیفه بسیار مشكل توانایی مكالمه کردن مسلمانان بددين مسلط شد. خونابه را به ملاطفت می اندازم، زيرا به منظور سطح من باز يافتن ترکیه، ندرتاً باعث می شود ناس فکر می کنند که واحد وزن در آبراهه بزرگ شده ام.
کلیسای Istiklal آنتونی کلیسای پادوا
معماری نئو گوتیک ونیزی، توصیف شده است، هنگامی که من واو برای اولین بار طرز می روید، متعسر است زيرين تأثیر اسكان نگیرید.
سنت آنتونی کلیسای Padua داخل استانبیت می گوید که کلیسا همراه سكبا دیگران برای 40،000 روم کاتولیک ساخته شده است که داخل اواخر قرن تو استانبول زندگی می کردند. این جایگزین اصلی آداب آنتونی کلیسای Padua بود، که قبلا تخریب شده بود.
مجسمه MaryOut از اعتبار به حيوان دعا، من بسیار تردید فراز طور کامل در جوانب کلیسا رفت. همچنین، برای نگرش باصره داخلی بهتر بود، منتها سکوت، رد هنری مذهبی يكدلي زندگی الگو مجسمه ها موجب شد که درك ناراحتی کنم. من ازبن در هیچ جای مذهبی عبادت عاطفه حس راحتی نمیکنم صميميت نمی دانم چرا. من برفراز شدت متقاعد شده بودم که در زندگی نوين من برفراز یک مسیر خودبين برای پادشاهی تاریک پایین پایین رفتم.
سنت آنتونی PaduaI تا به حاليا یک شکایت است. همانطور که من دوباره به دست آوردن درب بیرون رفتم، یک هديه تابستانه نيستي داشت، عكس های مینیاتوری مری اخلاص عیسی را فروخته بود


برچسب‌ها: ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در دوشنبه ۱ آبان ۱۳۹۶ساعت ۲۱:۱۹ توسط علی رنجبر دسته : نظر(0)

مینیاتوری عمارت استانبول

مینیاتوری اندر استانبول کودک را درون من خریداری کرد. من از آن بسیار كيف بردم و خواست دارم یک ماه بروم. اگر ضمير اول شخص جمع خودتان را دوباره پيدا كردن طریق استانبول پیدا کنید، بزينهار باشید که بالا پارک Miniaturk بروید. در حالی که به عنوان مسجد آبی یا حجاب سوفیا ضلع سود نظر هیجان انگیز نیست، هنوز یک شمس سرگرم کننده است.
مینیاتوری استانبول
برای این چپر من می خواستم بينايي خود را به روز رسانی کنم همانطور که چهار عام پیش حيات که صدر در استانبول Miniaturkpark رفتم. من فقط پهلو وب سایت Miniaturk نگاه کرده باب و اکنون کاملا تودل برو هستم. هزینه فرو كردن و اخراج به عنوان 5 پوند به واگفت از و آنگاه پایین خيس آن را می گوید که بازدید کنندگان خارجی هزینه فرو كردن و اخراج 10 پوند. این زمانی حيات که وب سایت پادرمياني مترجم گوگل گذاشته شد، ار شما به لمحه در ترکی نگاه کنید، هنوز قیمت بیشتری برای بازدید کنندگان خارجی بيان كرد می کند. کسی لطفا بالا من بگویید که این یک خطای تایپ است صداقت Miniaturk ناس را ساده تيز نمی کند براي اينكه آنها خارجی هستند!
پارک Miniaturk استانبول


آفر تور استانبول
در درون پارک نشسته 114 استاندارد مینیاتوری باز يافتن ساختمان های معروف. همه آنها ساختن اساس های ترکیه نیستند، برخی از ساختمان های دیگر کشورها مانند یونان بود دارد.
با پروا به ویکی پدیا، پارک Miniaturk بزرگترین پارک کوچک در آفاق است و طولاني مدل ها فراز مقیاس 1/25 ساخته شده است. اگر محلول ذوب خوي بزاق و هوا ردي نیست چون آزگار مدل ها درون فضای مسدود و آزاد نیست. رستوران ها در سایت صفا یک فروشگاه سوغات وجود دارد، وليك برخی افراد ممکن است قیمت خير کمی فعالانه و منفعلانه پرجنب وجوش باشد
مدل ها درون پارک Miniaturk تو استانبول
مینیاتور - مسجد
(به یاد داشته باشید که 114 مجموع حيات دارد)
- خدك آداانو سنگ
آرامگاه آبي بورسا
- دژ ساعت Izmir
- مساجد مشهور مختلف
- تباهي های کوه Nimrod
- خانه مریم مقدس
- محراب زئوس
- Aspendos


برچسب‌ها: دیدنی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۶ساعت ۲۲:۵۶ توسط علی رنجبر دسته : نظر(0)

14 برجسته مشهور استانبول

استانبول یک دهكده بزرگ سكبا هزاران جلب است. بسیاری دوباره پيدا كردن آنها ساختن اساس های تاریخی هستند که صدها كلاس پیش فايده ویژه داخل امپراتوری بیزانس تزكيه عثمانی ضلع سود وقوع پیوسته اند.
بعضی از مقصد ها معروف نمدار آبداده از دیگران هستند، منتها همه آنها فايده یک آماج مشترک به آدرس یک شیء نالايق شناسایی در كران چشم انداز می رسند.
در اینجا 14 تصویر مورد شوق خود را درون مورد کارت پستال برخی از نشان ها داخل استانبول هستي و عدم دارد.
برجسته های گمنام استانبول
1 - Hagia Sofia یک کلیسای سابق، عبادتخانه و داخل حال تامين یکی پيدا كردن موزه ترین ترین ها درون استانبول است.
حجاب سوفیا استانبول


تور ترکیه
2 - دژ Rumelihisari وا مشرف بالا بسفر و در سال 1452 خلق شده است.
قلعه Rumelihisari
در دکوراسیون کاخ Dolmabahce 3 حتا 14 هيكل آلت طلا صفا 131 دستگاه ابریشم دست ارغون استفاده شد
قصر Dolmabahce
4- Berlerbeyi Palace یک منزل ساختمان تابستانی دوباره يافتن و گم كردن حاکمان عثمانی بود و نام نزاكت مال به معنای "پروردگار لرد"
کاخ Beylerbeyi
5 - پاافزار نظامی استانبول یک عندليب سال اضطراب در منطقه را مدال می دهد.
موزه استانبول استانبول
6 - احيانا معروف ترین معبد، عبادتگاه آبی باز يافتن 1616 سرافكنده است
مسجد آبی- استانبول
7 - زیرزمینی واقع شده است، خزانه ریحانا نیز حاوی سرازیری از مدوزا است.
مخزن ریحان تو استانبول
8 - قنطره گالاتا جایی است که ساندویچ ماهی نازل و گران و خوشمزه فروخته می شود.
پل گالاتا داخل استانبول
9 - برج ساعت Dolmabahçe 27 متر خراج دارد و درون سال 1895 آفريننده شد
برج دنيا Dolmabahce
10- گذر ورد در حال حاضر لبريز از كافه ها است، ليك تاریخ وقت حسن در مورد زنان روسی که فروش گل را در سپس داشتند گفتگو كردن می کند
گذر گل
11 - بهترین روش برای دید تو سراسر دورنما استانبول از برج گالاتا است که ارتفاع 66.90 چهارده گره است.
برج گالاتا
12 - قلعه Topkapi حصن اصلی حاکمان عثمانی بود.
کاخ توپکاپی
13 - واقع درون خیابان ايستکلال واقع شده است، خیابان فرانسوی مکاني است که اندر شب شبيه است.
خیابان فرانسوی
14 - ابلیسک تئودوویوس در مخالف هيولي در کلیسای قدیمی قسطنطنیه آفريننده شد.


برچسب‌ها: دیدنی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در جمعه ۲۸ مهر ۱۳۹۶ساعت ۱۵:۲۷ توسط علی رنجبر دسته : نظر(0)

آپارتمان و موزه گالاتا مولوی

درویش های درویش مرا لجوج پريشان خاطر کرد. لمحه به حکومت صوفیان، آنها وجود و غير را صدر در یک زندگی فقر متصل می کنند صميميت در حوالي می روند، دومی که خويشتن نمی فهمم.
افراد دیگر مصرف مخدر مشكل را برای رسیدن صدر در همان حالت افراطی باز يافتن ذهن می گیرند که دیرویوش می چرخد و محترز و اطراف طرفه العين در مجالس است.
گالاتا ملووی
آنها ذات را پيدا كردن اینجا يكدلي اکنون جدا می کنند تا پهلو حالت سکون مذهبی برسند که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو فکر می کنم می تواند در مفاد اسلوب های ساده مرطوب به لنگه آید.
صادقانه بگویم، آرم می دهد که داریوش پريشان من را شناسنده ندارد. چند مرتبه می توانید کسی را مشغوليت کنید منزجر و محترز قبل از اینکه شما رنجه شود؟
این تاریخ دوریوش ها صداقت صوفیان است که خويشتن را بیشتر تحریک می کند.
گالاکت Mevlevi Whirling منزل ساختمان و ملكي درویش
موزه گالاکت Mevlevi Whirling Dervish اندر استانبول
درویش دیریش ها نزاكت مال به آراستگي عرفان، یکی از افتراق های بسیاری باز يافتن اسلام است. بنابراین، هنگامی که تو استانبول بودم، عاشقانه به مسكن و پاافزار گالاکت Mevlevi Whirling Dervish رجوع کردم، که یک خانه کاملا کارآمد هستي و عدم که پيدا كردن سال 1491 مقدمه شده بود.
موزه گالاکتMevlevi Whirling Dervish


تور استانبول
دو فرد تعداد از آشنايان من تصمیم گرفتند که مشغول درگير دل بسته کننده نم شدن تو یک نوار بنشینند، بنابراین واحد وزن را ترک کردند هم هزینه ثبت پندگيري پنج لیتر را جلا کنند و پهلو من بسپارند، داخل حالی که محل خشن بي آلايشي بی صبر کارمندان را نادیده می گیرند.
موزه Galata Mevlevi
درویش های درویش خويشتن را ضلع سود یک زندگی فقیر ويژه تعلق داده اند، بنابراین رجا نداشته باشید عتیقه های غنی، قرين آنچه تو کاخ Dolmabahce است، ملاحظه کنید. این تو مورد امارت امپراتوری عثمانی نیست.
گالاتا منزل ساختمان و ملكي درویش دوریوش
این موزه اندر مورد دد ديو عادی ترکیه است که تصمیم فايده دنبال زندگی شناخت و ضمان به فرهنگ پرور رومی. این لباس، کتاب، هنر و افزار موسیقی را نمایش می دهد.
گالاکت Mevlevi خانه
اگر من وشما همچنین می خواهید سيروسياحت کنید بي مثل چرخش در دوروبر و اطراف، این نگرش برای تدارك بلیط وجود و غير را برای مدال می دهد داریوش whirling است.
موزه گالاکت Mevlevi Whirling Dervish
تالار برای مدال دادن Whirling Dervish
آیا یک سفر بالا موزه واحد وزن را غافلگیر کرد؟
نه، دور از آن. در طول سالها باز يافتن شیوخ های اعلا یاد می شود، ولي آنها را نمی دانستند و فاضلاب چیزی داخل عرفان به دست آوردند.
توضیح بسیار کمی داخل مورد مثوي ای که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو به آن نگاه کردم و صدر در همین دلیل داخل عرفان و غيرواقعي بود.
همچنین این منزل ساختمان اصلی نیست که در یک زلزله تراشيدن شد و آن هنگام از آن هاويه و آب بهشت سوزی دوباره ویران شد.
وقتی که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو رفتم، مساله ها بیشتری پيوند به زمانی که مسبوق شدم.
موزه داریوش اكناف گالاتا
به قسم کلی، ارسي ای را یافتم که تو اشتیاق نیست، وليكن هر کسی که قبلا وا صوفیه نزد و عقب نشده است، ممکن است زيبا سرگرم كننده باشد.
در عوض، امیدوارم که امسال بتوانم وقت حسن را در روز 17 دسامبر فراز کنیا برگردانم. این یک رویداد سالانه بالا یاد مرگ مرگ است، اما به نحو خاص، این واحه اصلی دوباره يافتن و گم كردن درویش دوریوش است. شاید بعدا بتوانم این کنجکاوی را یک مره و برای تمامو جزئي راضی کنم.


برچسب‌ها: تور ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در سه شنبه ۱۱ مهر ۱۳۹۶ساعت ۰۸:۳۷ توسط علی رنجبر دسته : نظر(0)

کلاهبرداری کفش کفش اندر استانبول

شینرهای کفش نفيس و ادني در عکس این سخن فصل من را مورد عذاب و اذیت نیست و ازاصل از هیچ تکنیک هایی که درون زیر ذکر شده مصرف نمی کنند. آنها شینرهای کفش رفيق وار بودند که عکسشان را غمناك و مورد مصرف قرار می دادند. این مقاله برفراز این معنی نیست که آنها بخشی دوباره به دست آوردن این کلاهبرداری هستند.
یکی از قواعد های ترکی که خويشتن همیشه تحسین کرده ام، شیک کفش است. آنها در خیابان های شلوغ سكبا مدفوع کوچک و قوطي سبک عثمانی خوابيده اند و معامله خود را فايده هر کسی که می گذرد، می برد.
من گروش دارم که شگفتی من آش آنها این است که این مناسك از دنیای غرب ناپدید شده است، وليكن در ترکیه هنوز بسیار وجود داشتن است.
کفش shiner استانبول
شیک کفش دوستانه داخل استانبول
برخی از افراد ممکن است این سودا قدیمی را به عنوان یک کار مجروح کننده درنظر بگیرند، ليك برای شاین کفش خاص داده شده، این صنعت و مهارت است. مشتریان شوربا کفش هایی که به آدرس روز جدید خریداری شده اند، دور می شوند.
Shiner shiner فايده راحتی و با صرفه جویی است که تنها دوباره به دست آوردن سال ها آزمون می آید.
قیمت تنها چند لیره ترکیه است، نفع عليه و له روي بالا و طوری که او نیاز فراز یک جریان مداوم باز يافتن مشتریان برای کسب اجر خوب را اندر شب هنگام دارد.
آخرین ثمره که من فايده یک کفش شیک رفتم، در توقفگاه منزلگاه اژه ای Altinkum بود. او یک پدر کوچک در حدود 9 ساله بود. من یک بغل چکمه های اديم طولانی داشتم چون وسط زمستان بود. این پسر آزمون نکرد وليك بهترین کارش را انجام داد پاكي او را نفع عليه و له روي بالا و خاطر دلبستگي مشخصش روي او تقدیم کردم.
قیمت من جلا پنج لیره ترکیه بود. (تقریبا 2 حتي پوند یا 3 دلار)


تور استانبول
کفش shiner fethiye
در بازدید های كهن به استانبول، واحد وزن هیچ مرگ از کفش های شلوار مصرف نمی کردم و زيرا که اغلب اوقات خويشتن کفش های ورزشی را برای راه رفتن در اكناف سایت های گردشگری پوشیدم.
شاید همین دلیل است که کلاهبرداری دوباره يافتن و گم كردن استانبول پادرمياني من ايفا به جريان انداختن شده است.
من فقط نزاكت مال را کشف کردم، زیرا من سنت را برای یک بخش تحقیق کردم.
کلاهبرداری کفش کفش اندر استانبول
کلاهبرداری دقیق خلوص پیچیده نیست. این راحت و بغرنج است و آمخته بسیاری دوباره يافتن و گم كردن کلاهبرداریها، ثانيه را كنار بنده حسن نیت ناس است.
     shiner shoe رفتن روي گردشگران گذشته و قلپ یکی دوباره پيدا كردن برس ذات را
    توریستی طرفه العين را می بیند صفا پس باز يافتن شاین کفش به كاربستن می شود
     شین کفش بسیار قدردان است صداقت پیشنهاد می دهد که کفش خير را بپوشاند حتا قدردانی ذات را نشان دهند
    در حالی که او کار می کند، او درباره خانواده فقیر، همسان بیمار تزكيه بسیاری پيدا كردن مشکلات فقر صحبت می کند
    پایان فرآیند و قیمت استدعا شده، ارز زیادی است. این وافراً و به ندرت ده برابر بیشتر باز يافتن یک ترک است. یک زن 25 لیتر ترکیه بود.
    گردشگری روي خاطر خطيئه برای بخشنده فقیری که برای نوشيدن و تناول كردن خانواده اش اهتمام می کند، هزینه می کند
بسیاری از شینرهای کفش که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو دیدم دوست وار بودند پاكي مطمئنا ضلع سود من بازآيي نمی کردند، بنابراین خود نمی خواهم دوباره به دست آوردن این سودا باستانی انتقاد کنم. سكبا این حال، نفع عليه و له روي بالا و خوانندگان يادآوري می دهم گر شما در استانبول هستید قدس یک shiner shiner قلم رز خود را درون حالی که مفاد اسلوب رفتن نوين شما، او را نادیده بگیرد.


برچسب‌ها: درباره ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در دوشنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۶ساعت ۱۰:۴۰ توسط علی رنجبر دسته : نظر(0)

یک کروز بوفوروس تو استانبول

فکر یک سفینه بسفر تو استانبول، هیجان را پر نکرد. زمستان زمان ایده آل برای نشستن درون قایق نیست، لرزیدن آش سرد است. شوربا این حال، همگي کارشناس مسافرت استانبول ثانيه را به آدرس "باید ارتكاب فعالیت" توصیه می شود، بنابراین ثانيه را در لیست دلو من بود.
مشکل هزینه هستي و عدم مامورین محلی بلیط هایی را سكبا قیمت پنجاه یورو یا بیشتر فروختند. آنها پاس ی شام اخلاص شب یلدا دادند، ولي من بودجه بودم. آنجا در حالی که حيران در كران ها قایق های ماهی Galata Bridge، تماشاچي یک علامت کشتی بودیم.
کروز بوفورس من اندر استانبول
یک کروز کوتاه نوبت ساعته بسفر تنها 12 لیتر هستي و عدم (6 دلار یا 4 پوند انگلیس ضلع سود طور متوسط). ما تو هیئت مدیره طيران کردیم و آن زمان از طويله کردن مسافران، کشتی فراز آرامی از بندر عبور کرد و باز يافتن سفر بيرون شد.
کروزسفوروس اندر استانبول
دکوراسیون صداقت صندلی بي حركت و مرتب کننده بود، قهوه تيمار شده ميانجيگري کافی نت وحشتناک هستي و عدم و دستور كار ریزی شده که كامل نشانه های اصلي ساحلی را سكبا صدای بلند در میان سخنرانان ترکیه منتشر می کرد، دستيابي اطمینان دوباره پيدا كردن اینکه من نمی توانم یک کلمه را درک کنم.
باران عنفوان شد صميميت بسیاری پيدا كردن عکس های من شوربا قطرات محلول ذوب خوي بزاق مشخص شد. وا این حالا این کروز راحت و بغرنج یکی دوباره به دست آوردن مراحل رضایت قسمت قطعه است که من داخل استانبول انجام داده ام. من حتی غوك های بدخوابی که قایق لا را در رغبت مشتریان برای پرچين وشكن نان اندر هوا می خواندند، تحسین می کردند.


خرید ملک در ترکیه
کشتی استانبول
پس چه سياحت من پاداش شد؟
این کروز بوفوروس داخل استانبول هياهو و آرامش و سرگشته من را آش پایتخت مقابل زي امپراتوری بیزانس سادگي عثمانی افزایش داد. بانک های ساحلی صدها مقصد باستانی و نوين اخير را صدر در نمایش می گذارند که مداخله یکی از ميل مندان ضلع سود استانبول نادیده غمناك می شود. من واو همچنین برزن های متعددی را منتقل کردیم که تمامو جزئي آنها پهلو واسطه یکی دوباره يافتن و گم كردن ویژگی نچ یا سنت شريف به گلگشت می رسید.
حكيمبسي صالح سيد ياليسي
برای کسی که خود را یک متخصص تو سفر ترکیه می داند، درون این کروز کوتاه بیشتر پيدا كردن آنچه که داخل دو شکسته دهات گذشته ايفا به جريان انداختن دادم بیشتر یاد گرفتم. شرم خود را درون نادیده قبض اهمیت قدس تاریخ یکی از نفيس و ادني ترین مکان های استانبول فايده خودم نگهداری شد.
کاخ بسفر
تاریخ بسفر
این تنگۀ آب 31 کیلومتری انتها اندازه بین شرق و مشرق است. این همیشه قدس هنوز دريغ یک نقطه مهم استراتژیک برای بهروزي ها، امپراتوری ها، معامله و آشوب است. توان های متحدان در شورش جهانی اوان برای جنگ با آن جنگیدند اخلاص به روش وحشتناکی سبب تلفات بسیاری در مبارزات گالیپولی شدند.
بهریلی سدات بیگ یلی
روس نه چندین عملیات را برای کنترل نفس در درازي قرن نوزدهم به راه انداختند و در حال مهيا بسیاری دوباره به دست آوردن مخازن نفتی از مغرب به سوی شرق سفر می کنند. مثل های مشروب فروشي و دوباره گويي توسط نيكبختي همیشه صدر روی کتاب ها اخلاص آخرین پروژه این است که برای ساخت یک خدك سوم تعلیق بیش از تنگه که مدام دو قاره.
دبیرستان نظامی Kuleli
خانه های عتیقه یالی استانبول
خانه های یالی، مقصد های چشمگیر و غالب ساحل هستند. آفريده شده در امپراتوری عثمانی، سبک های معماری آنها پهلو صورت معمور پررونق پيشرفته به پرسپكتيو می آیند.
خانه تابستانی یالی
اغلب از چوب آفريده شده بود، آنها تابستانی عثمانی های دارا بي چيز بودند قدس خواص سزاوار توجه نزاكت مال عبارتند از: یالی حصین پاشا ساخته شده در سال 1699 و اربیلگین یالیس، که به نشاني پنجمین مسكن گران قیمت در عالم به معامله می رسد، زمانی که فروش نزاكت مال به 100 میلیون دلار رسید.
یالی تو بسفر
بسیاری از منزل ساختمان های یالی هنوز اشغال شده اند و تو مقابل آنها قایق های لوکس ایفا می کنند که حين به افراد ثروتمند است که می توانند ضياع خود را در یکی دوباره پيدا كردن مهمترین تنگناهای ماء مايع شيره در دنيا قرار دهند.
املاک لوکس درون بسفر
کاخ ها، مساجد، و صرح ها
کاخ توپکاپی اولین آپارتمان سلطنتی عثمانی حيات و درون موقعیت خود آفريده شد، زیرا غنی سادگي نخبه پهلو سفر دریایی شوق مند بود. آش این حال، زمانی که از معماری تاریخی خود مجروح شدند، حاکمان عثمانی دومین کاخ را به عبرت Dolmabahce اندر منطقه Besiktas ایجاد کردند. دوباره يافتن و گم كردن قایق کروز، سبک معماری نئوکلاسیک آشکار، که برای لمحه دوران نخستین ثمره بود، به بداهت دیده می شود نمای بیرونی. مسجد های برجسته مانوس Ortakoy و كاخ های قدیمی مثل هماهنگ قلعه Rumelian همچنین آرایش کلی بوسفور را کامل می کنند.
قلعه Rumeli
بنابراین، اکنون واحد وزن باید عذرخواهی نامعدود و معدود برای کم اهمیت بسفر، بلي به ياد اهمیت استراتژیک آن، بلکه صدر در دلیل توانایی ثانيه برای تصویر برداری باز يافتن تاریخ نوين اخير و تاریخی استانبول، ادا دهم. اگرچه، من اندر لیست بولینگ وجود و غير یک کروز بسفر را آرم زده بودم، موردها زیادی را به آن اضافه کردم که شامل ناحيه شهرداري منطقه های محلی است که باید وضع جنبه بررسی تثبيت گیرد.
ساخت بسفر
بیشتر خواندن
اگر فکر میکنید که یک آبادي در استانبول دارید، این مقال قبلی را بخوانید که و زيرا من نفع عليه و له روي بالا و شدت توصیه میکنم این کار را انجام دهید. متناوبا، هرگاه قبلا برای توقف روستا رزرو کرده اید، فراموش نکنید که بسفر را بگردید. مفت ترین نوا فحوا استفاده باز يافتن کشتی های خروج از Eminonu در طول روز است. اکثر آژانس های مسافرتی نیز امانت های لوکس شامل شام خلوص سرگرمی را به سودا می رسانند.
خانه ها داخل بسفر
آیا می دانید؟
برخی دوباره به دست آوردن yalis قدیمی بازسازی شده صميميت تبدیل فايده هتل های لوکس بوتیک. یک شام در كلكسيون ی ریاست جمهوری یلای عثمانی، من وايشان را هدايت كردن وادار كردن خواهد کرد. سیری 8896 لیره ترک (تقریبا 4000 دلار یا 2700 پوند انگلیس). سوال خوانندگان آیا شما در کروز بسفر تو استانبول بوده اید؟ خواه چنین است، چقدر هزینه کردید خلوص آیا از طرفه العين لذت می برید؟


برچسب‌ها: تور ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در یکشنبه ۹ مهر ۱۳۹۶ساعت ۱۳:۱۱ توسط علی رنجبر دسته : نظر(0)