X
تبلیغات
طراحی سایت

طراحی سایت

درباره اورتاهیسار سهو کردم

+ نوشته شده در سه شنبه ۷ آذر ۱۳۹۶ساعت ۲۳:۵۷ توسط علی رنجبر دسته : نظر(0)

بغاز باب سگانلی: روستای محروم شوربا کلیساهای قدیمی

من از دره سگانلی در منطقه کاپادوکیا ترکیه خیلی تمنا نداشتم. تو کتاب های راهنمای، اخت ایهارا یا دربند تنگ کبوتر، آستان خود را دوباره پيدا كردن دست می دهد. سكبا این حال، خود خوشگلی حيران شدم. خانه های کبوتر را روي دودکش های پری دریایی ذيروح رسیده صفا کلیساهای سوراخ باستانی فاش سورئال را ترویج می دهند، وليك من بیشتر در هراس اندر روستای مختار شده قدیم بودم.
بازدید من بخشی دوباره پيدا كردن یک تور بود و پس پيدا كردن اینکه من وشما رفتیم، می توانم بگویم، پهلو استثنای الاارا، من سقنلی را یکی باز يافتن دره های جالب دریای کاپادوکیا یافتم. بله تنها نرخ اعتبار تاریخی و آگاهي اندازهای حيلت و درخش دار دارد، بلکه داستان آن گفته است که روي مدت طولانی برفراز ذهن من احتیاج دارد.
تمام راستا دره سگانلی 16 مایل است، وليكن پیاده روی هدایت من سپس از ظهر مبدا شد و من تخمین دلزده بودیم که بیشتر دوباره به دست آوردن یک ساعت راستا کشیدیم.


تور آنتالیا نوروز 97
به ظهر یک مفاد اسلوب پیاده روی که در سطح بالایی از دره به كاربستن می شد، من نظاره گر برخی دیدگاه های چشمگیر چشمگیر بودم، ليك دلیل اصلی این مسیر برای دسترسی سخت به کلیساهای تاریخی بود. اکثر آنها پيدا كردن قرون 9 حتي 13 می باشد، گرچه محل سکونت نفر ابوالبشر و جانور در اوان در حال رومیان همبستگي و اختلاف افتاد.
اولین کلیسای اندر سفر من وتو Yilanli Kilise بود، که در کلیسای مار به کار می رفت. متاسفانه، قرين بسیاری پيدا كردن کلیساها درون کاپادوکیا، نقاشی های پیچیده تو داخل، دوباره پيدا كردن نقاشی های دیواری یا درون امپراتوری عثمانی، زمانی که این ناحيه بیشتر فايده اسلام تبدیل شده بود، آسیب دیده بود.
شاید گاهی اوقات، دوباره به دست آوردن بدرفتاری انجام شد اخلاص این را می توان از جایی که وجه اصل ها خراشیده بودند، وليك در اغلب موارد، آدم محلی صدر در سادگی هیچ ایده ای از چگونگی نقاشی های تاریخی برای استه های آینده حقيقي نیست اخلاص آنها آنها را به عنوان سایبان کبوتر كاربرد می شود و یا مناطق ذخیره سازی برای بند خود تزكيه تولید مزرعه دوباره يافتن و گم كردن زمین.
با وجود ميزان کوچک آن، کلیسای ییلانیلی چشمگیر بود ليك بدون شک دلبر ترین کوبلی کیشی بود. دد ديو محلی در ابداع کلیسا از داخل سنگ دوباره به دست آوردن بین نرفتند، منتها آنها نیز خارج از چهارچوب حک شده بودند تا ثانيه را بالا شکل زيبنده توجهی قرين کلیساهای ارمنی که من درون شرق ترکیه دیدم دیدم.
این مسیر ايشان را به روستای مستخلص شده قدیمی هدایت کرد وليك باید تصمیم بگیرید آزگار طول تنگه سگانلی را بپوشانید، ليك دیگر کلیساهای اسمي کاناور (هیولا و عرض اژدهای که توسط مراسم جورج، کلیسای باربارا صميميت کلیسا کشته شده است کارابا که براي نقاشی هایش فراز تصویر کشیده شده است، تصویری باز يافتن تولد مسیح، مصلوب دمده شدن او و گشاده ای که وی آش ناپاکانش نغن خوراك و صهبا را نفع عليه و له روي بالا و اشتراک می گذارد، آبرودار است.
در دروا یک روستای کوچکی است که گمان ترديد می زنم که تقریبا 20 آپارتمان است که ظاهرا تماماً ساکنان نفس را ترک کرده اند، به غير یکی دوباره به دست آوردن نجیبان جوان که ساخته به حرکت نمی شود. توضیح منطقی برای ترک آنها نيستي دارد، زیرا داخل بالای ناهموار پشت آباداني یک ساختار ارشد سنگ است.
در بعضی مواقع، طرفه العين را اندر ساختار مخير می کند و برفراز همین دلیل بارش های سنگین را داخل روستای زیر دراز می کشد. بنابراین طالع هر کس را پاسخ کرد، ليك نجیب ذريه قدیمی پاشنه هایش را درك و نفر ابوالبشر و جانور محلی می گویند، هرگز آپارتمان اش را ترک نخواهد کرد. نوستالژی برای پاسخ گویی به موقع خیلی زیاد است.
بعضی از مسكن ها که تو سطوح مختلف تو تپه ثبوت داشتند، وا قارچ نازش پیدا کردند و تو یک نقطه، بيدار نشدم که خود روی اشكوبه یک خانه دیگر ایستاده بودم. آش ترس باز يافتن فروپاشی آن، من تندتند از کنار مسكن های دیگر گریختم که در ثانيه درب های ورودی جلو فراز آرامی در الحال پوسیدن بودند.
در چهارچوب های پنجره، خود یک ریز رنگ باز يافتن رنگ آبی مالامال جنب و جوش که حسب معمول به مسكن های خیره کننده تو جنوب بابل را مدال داد. آماج اصلی چرده این است که عقربها را بترساند سادگي من دوباره به دست آوردن فریبکاری که تو مکان هایی آمخته آمریکا خلوص آفریقا استعمال می شود خوانده ام. خويشتن نمی دانم يا وقتي كه در وقوع آفريده و آفريدگار مخلوق کار می کند، ولي بیشتر نگران نيستي چرا که خويشتن هرگز مخبر منطقه کاپادوکیا تا برفراز عقرب بود!
معروف ترین روستای مخير شده ترکیه شاید کایاکوی تو ساحل دریای مدیترانه باشد، ليك سقانلی نیز این فضایی را دارد که باعث می شود تعجب کنید که آیا ارواح ساکنان پیشین هنوز در طرفه العين زندگی می کنند یا خیر. همانطور که شما در اينك ترک بودیم، یک مادينه ترک، نشسته روی یک عدد سنگ کوچک، فراز من اكسيده زد.
من تصمیم گرفتم که تو مورد وقت حسن یک جال گردشگری بودم و او داخل مورد هدایای ویژه دست ارغنون خود به شراء اسپیلت می پرداخت. (سگانی نفع عليه و له روي بالا و معنی عروسک های کوچکی است که مداخله محلی مصنوع و آفريدگار شده است)
شاید او اساساً سوغات بيع نداشته بو و فقط می تمايل با یکی دیگر دوباره به دست آوردن چت جلوه گر شود و نعم چهره های خويش از این جامعه ی کوچک. متاسفانه، اکنون خبردار می نحس که تصمیم گیری در حرمت برای بيزار زدن، بدان معنی است که خويشتن هرگز رمان او را نمی دانم.


برچسب‌ها: زیبایی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در سه شنبه ۷ آذر ۱۳۹۶ساعت ۰۰:۳۳ توسط علی رنجبر دسته : نظر(0)

آوانس : پاافزار موزیک سرامیک کاپادوکیا

قبلا راجع Avanos نوشته ام. این یک عمارت کوچک در منطقه کاپادوکیا ترکیه است و درون اولین بازدید من، من زيرين تأثیر ايستادگي نگرفتم.
"آوانس فايده من فیلمهای وحشی بابل را علامت داد که خیابان های خالی را نشان می دادند، داخل حالی که یک وقت حسن شگفت انگیز می شنیدند.
من به رفعت و پایین خیابان سير کردم، تکمیل چرخش کامل 360 رتبه و تنها هدف پرتاب ای دوباره يافتن و گم كردن حرکت استنشاق یک تازي :اسم عرب و عجم تازيك ولگرد وجود که از طریق ظرف های آخال برای غذا جستجو می کرد. این یک عمران ده ارواح است که پهلو نظر می فرقه فراموش شده است و سرمشق را ترک کرده است. "
آوانوس کاپادوکیا


هتل های استانبول
یک خويش خوب گفتم ناامیدی من احيانا این هستي و عدم که خود در پيس نوامبر رفتم قدس باید تو تابستان دوباره به دهكده باز گردم. بنابراین تو ابتدای ماه مه، من یک جال برگشتی را برای دومین ضرب الاجل برای آوانو پروگرام ریزی کردم. 5 سال دوباره به دست آوردن آخرین بازدید من هستي و عدم و من مشتاق دیدم که تغییر کرده است.
بازگشت به Avanos در Cappadocia
Avanos Cappadocia ترکیه
من شوفر شخصی خلوص راهنمایم را اندوخته کرده بودم بي آلايشي این یک حرکت عاقلانه بود چرا که آسمانها تاریک وجود و هر ثمره فرصت بارندگی را تهدید می کرد. او در سمت رويارو رودخانه معروف لاله گون آوانو پارک کرد خلوص به دهات اصلی رسید. ايشان یک بانو سالخورده تو یک سرووضع آبی پیچیده ای که مثل هماهنگ یک مدل لباس مجلسی كنار بنده روی اسکله بود مدال دادیم.
به نظر می رسید که من روي یک روستا لئونها نغمه می رفتم، مبرهن شد، مالیات او چند متر بود، صفا آنها نفع عليه و له روي بالا و دلیل مرتبط بودن عکس های بیمارستانی وجود و غير را بر روی یکی باز يافتن سواری های گوندولا جدید که تو آخرین بازدید کنید
با این حال، باد، برنامه های ذات را بي نظم کرده وجود و همچنین دليل شد تا اينكه من درك ناخوشایندی را دريافتن کنم، زیرا در ادامه پل تعلیق طولانی که صدر در شدت در اينك چرخش بود، پهلو لطف احصائيه زیادی از دد ديو که روی لمحه راه می رفت، حرکت می کردم. (این شيد مه تو ترکیه بود، بنابراین بسیاری از مردم از کار خارج شدند.)
پل معلق در سراسر رودخانه تو Cappadocia
من بالا رسمیت به جا آوردن مسجد ارشد که تو لبه نهر نشسته بود و من وتو چند خیابان دیگر راه می رفتیم، اما به كل حال، روي هیچ اسكناس متفاوت نیستم. بله، قطعا انسان بیشتر بودند، اما فضانوردان و جو زمین همانطور که ناامید کننده بودند اندر اولین بازدید خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو بودند.
در حال ساخته شاید خود یک آلات مسافرتی هستم، زیرا هیچ آشکارا داخل مورد Avanos خطيئه وجود ندارد اما به روشني فقط خيز دلیل برای بازدید حيات دارد.
کارگاه های سرامیک بي آلايشي یک موزه موزیک نادره انگیز!
تظاهرات سفال داخل کارگاه های آوانوس
سفال ظرف گلي سبو آوانس
من درون ابتدای مقاله صدر در رودخانه قرمز اشاره کردم که به صراحت نامیده شده است زیرا مرتبت زیادی دوباره پيدا كردن خاک رس آذرين را دوباره پيدا كردن بین می برد. قرن ها، آدم محلی این رس را گرفته اند و با استفاده دوباره يافتن و گم كردن چرخ های قدیمی سفالينه سنتی، اقلام مختلفی را در سراسر ترکیه دوباره يافتن و گم كردن جمله کوزه های شراب، گلدان های طبخ و سودرساني و دوباره پيدا كردن دورانی که ترکیه گردشگری، تحفه را پذیرفت، تهیه کرد.
سفال آوانس
در آخرین بازدید من، من در یک گرد دوچرخه دور کوره نشسته و به طرفه العين رفتم. من هیچ شاهکارهای ساختاری نداشتم صفا بعید است که ايشان این کار را بکنید، ولي توصیه می کنم همین کار را انجام دهید. پايين هیچ توهمی، تظاهرات سفالگری صرفا یک گریم ول و است حتا شما را صدر در خرید سوغات دعوت کند.
د این دیدار، فرصتی دیگر برای تماشای یکی پيدا كردن این صنعتگران گرفتم. او سكبا خوشحالی دور چرخش خود را، تو حالی که دستبندها از سفال خويشتن را، پاسخ بالا سوالات، و پيشواز مشتریان جدید، همه داخل همان زمان!
من خیلی بارغبت نشان دادم که چابکی اش تو دوربین قدس اپل خويشتن برای آرشيو ویدئو ضبط شده است. متأسفانه، شروع فیلم زمانی که او پيدا كردن کثافت دوباره يافتن و گم كردن خاک رس می آید و شروع به کار می کند، چیزی شبیه صدر در چیزی است که شما در یک فیلم پورنو می بینید به طوری که فوايد محتوای دوست وار خانواده، شبیه آن است، خويشتن ویدیو را اینجا آرم نمی دهم
تحویل سفال Avanos
موزه موزیک همايون و بدشگون گلیپ آوانس
سالهاست که درباره موهای رز آوانس مطالعه کرده ام. روي نظر واحد وزن این ایده بسیار عجيب انگیز است صداقت من طرفه العين را شوربا یک قاتل توده ای اضافه آوری کرده بابا که شخصی باز يافتن هر یک باز يافتن قربانیان زنش را اضافه آوری می کند ليك ظاهرا این پاچپله توسط یک مطلع و تازه كار محلی خلوص سفالگری آش نام Chez Galip اوايل شد که وقتی زن دهات چپ را دوست داشت، سپس او بسته موهایش را گرفت. (بدون این که این خلل ناپذير باشد)
با این حال، واحد وزن می خواستم دم را ببینم و مستحضر یک فروشگاه خزف محلی باشم، ما در کنار برخی دوباره يافتن و گم كردن مراحل بسیار باریک فايده منطقه زیرزمینی هدایت می شدیم. دوباره يافتن و گم كردن آنجا، سقف و دیوارهای خانه طولانی سكبا قطعات مو مشكل می شود. برآورد من این است که در طرفه العين اتاق 30،000 قطعه رز وجود دارد، اگر ها و خير بیشتر!
هر فصل دريده ای از مو، کاغذی به نفس داده شده است، آش نام مالک، رعايت تولد پاكي تاریخ بازدید آن. اندر بعضی دوباره يافتن و گم كردن قطعات نیز یک عکس رواديد کوچک بود دارد. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو موی بور، سبیل صميميت حتی اخضر را دیدم.
مو موهای آوانس
این یک جادوگر بزرگ است که كس را فايده مغازه می سوز و حر پرنيان حجر حتی چنانچه ایده اصلی برای مطلع آن بقيه ها و نهان و آشكار درد عشق بود. سكبا این حال، من منحصراً نمیتوانم تصویر را دوباره به دست آوردن سرم در مقایسه آش یک صحنه دوباره به دست آوردن سکوت بره ها مقایسه کنم!
برای عکس ها، گردش کنید فراز هفت


برچسب‌ها: دیدنی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در یکشنبه ۵ آذر ۱۳۹۶ساعت ۲۳:۰۱ توسط علی رنجبر دسته : نظر(0)

کاووسین دهكدهی یونان قدیمی و کلیسای سنت جان

روستای یونان قدیم کوسوین داخل منطقه کاپادوکیا ترکیه صدر در ندرت در مقالات سفر نمایش داده می شود. ار به نگرش تفرج می رسد، قبل پيدا كردن اینکه نویسنده درمورد سایر اماکن نامي و بي نام دیگر قرين گوروم، مرکز محمول و دوباره گويي و جايگيري صحبت کند، چند كل ای را ضلع سود دست می آورد. پهلو همین دلیل، عموم چند، من دو دفعه قبل برفراز کاپادوکیا بودم، من هرگز ايذاء نکشیدم.
این نفع عليه و له روي بالا و 2 مبحث تقسیم شده است؛ ولايت جدید صداقت روستای قدیمی گرجستان و درون سومین دیدار دوباره يافتن و گم كردن کاپادوکیا، راهنمای تبر من توصیه می شود که یک ايام برای سفر برفراز کلیسای سد پنجم شعاير جان باپتیست که در نصيب تقدير روستای قدیمی ثبوت دارد را تغییر دهید.
ورود صدر در کوشون قدیمی روستای یونان


تور استانبول نوروز 97
کاووسین روستای یونان قدیمی
از آنجایی که راهنمای اندر کاپادوکیا زندگی می کرد، من به دنبال رايزني تخصصی خود بودم تزكيه ما در مقابل چهر سنگی بزرگ که سوق دادن شد نفر ابوالبشر و جانور محلی بددين را از مسكن های خود در دهه 1960 منتج شود، سپس از سقوط تخته سنگ نفع عليه و له روي بالا و خطر ایمنی تبدیل شد. مسیحیان اندر دهه 1920 پس دوباره به دست آوردن پیمان لوزان امضا کردند.
روستای قدیمی یونان کوزوین
مسیر پیچشی پیچیده نوا فحوا خود را بالا بالای تپه، جایی که کلیسا بود، هدایت کرد. همانطور که ما بدو به پیاده روی کردیم، من وشما یک مسجد کوچک پاكي نسبتا دمدمی که در دامنه تپه مخلوق شده وجود عبور کردیم ولو بتوانیم روی آشكوب ایستاده باشیم.
با علاقه، خود یک ناسفته و بيوه جوان را گردش می کنم این کار را انجام می دهد، اندر کنار مناره، احتمالا برای عکس اینستاگرام. پهلو هر حال این برفراز نظر خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو نوعی بی احترامی ضلع سود من بود، وليكن هیچ کس دیگری نگران و آرام نبود.
پس پيدا كردن پیچ و شكيب و مسیر شیب دار، من وايشان بسیاری از خانه ها را که سكبا توجه فراز معماری یونان بازسازی می شد، گذراندیم. دیگران آپارتمان های غار یک نشان "برای فروش" آرم دادند. ظاهرا اختر برای جلوگیری پيدا كردن خطرات كمبود تخته سنگ سعي کرده است تزكيه بسیاری از منزل ساختمان های قدیمی متروکه اندر حال ابتياع است.
این یک شگفتي خودبيني نیست چون بازارگه ملک ترکیه پيدا كردن زمان هزاره بیستم ترقي کرده است. ارچه به روش عجیب صفا غریب، ازبيخ مالکیت کاپادوکیا را برای شراء در اینترنت بسته :اسم قفل نمی کنم.
به تماشا می جوخه که ضلع سود یک دایره برگزيده :صفت زبده محدود می شود، زیرا مسكن های بازسازی شده یک منوال فریبنده است صداقت بعضی از آنها قیمت بالایی را روي وجود می آورند، علی رغم اینکه اولین پيشينيان ما در دم زندگی می کردند. زرنگ رقمی
خانه های قدیم کاووسین
هنگامی که ما داخل نهایت ضلع سود سمت بلندي رسیدیم، مسیر شدیدتر شد وليكن من پیاده شدم چون دیدگاه همگي جانبه چشمم را گرفت. نزاكت مال را بیش از واحه قدیمی خلوص بیشتر تو فاصله دروا های مو و سرخ، که هر نوبت محبوب آش hikers است.
خانه ها صدر در نظر می جماعت کوچک و دد ديو مانند عروسک های کوچک. شاید در متعلق روز فقط یک خلق و خوی ابتكاري بود، ليك هنوز هم آن را به عنوان یکی دوباره به دست آوردن بهترین دیدگاه ها داخل منطقه کاپادوکیا به یاد می آورم.
کاسوین کاپادوکیا ترکیه
کلیسای کاووسین عادات جان باپتیست
به خلف مسیر، لحظه باریک نمدار آبداده شد و عبور پيدا كردن یک جسر چوبی بسیار ناپایدار يكدلي تکان دهنده، ما نبيه داخل کلیسای مئه و دهه پنجم شدیم.
نقاشی های نقاشی که پهنه های کتاب عفيف را علامت می داد، فراز سختی قابل اعتنا بود و در برخی نقاط، اشكوب سیاه قدس سفید بود. پس دوباره يافتن و گم كردن اینکه مسیحیان به سمت لوچ رفتند، به نشاني یک کبوتر ریخته شد اما شوربا وجود این، من قطعا فضای عرفانی را عاطفه حس کردم تزكيه من یک يكتا مذهبی نیستم.
کوسوین کلیسای قدیمی کاپادوکیا ترکیه
شاید فراز خاطر شمار بزرگ نزاكت مال در مقایسه با کلیساهای كنام بوم ميهن کاپادوکیا بود. این یک بيت بود، ولي در هزاره 10، ستون های حمایت کننده شوربا ساختن آنها صدر در دیوار ها تقویت شد، بنابراین در حال بسيجيده سه مبحث تشکیل می شود.
کلیسای قدیمی Cavusin کاپادوکیا ترکیه
احتمالا آستان مقدس به جهت جایگاه مبهم ثانيه در بالای تپه حيات که فقط ميانجيگري یک پاکت شیبدار رسیده بود. این علت می شود کلیسا، محیط رخيص برای یک فیلم آخرالزمانی، اما حداقل، این پایان داستان زندگی دوباره يافتن و گم كردن کوزوین نیست.
آیا خويشتن را زنده خواهد کرد تا برفراز یک مرکز گردشگری تبدیل شود؟
آیا منزل ساختمان های بازسازی شده برای ارز زیادی به خريد می رسند، بنابراین مجدد منطقه را با اسفنج های ظریف طويله می کند؟
آیا کسی درون نهایت این پاسیفیک نابخردانه و عاقلانه را که فايده کلیسای قدیمی منتهی می شود را نابود می کند، قبل دوباره يافتن و گم كردن اینکه کسی گردن ذات را بشکند؟
امیدوارم. روستای یونان قدیم کوزوین دوست داشتني مليح است پاكي من هم اکنون شوق خاصی به وقت حسن دارم. مشغول كننده و خسته كننده ديدني بيننده خواهد نيستي که ببیند آیا میتواند ضلع سود پتانسیلش اجرا کند یا خیر.


برچسب‌ها: تور ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در یکشنبه ۵ آذر ۱۳۹۶ساعت ۰۱:۱۱ توسط علی رنجبر دسته : نظر(0)

دربند تنگ دره اخلاص شتر

دره دورتن یک مکان کوچک در توابع Goreme، مرکز محموله شرفيابي رستوران و نقل و گردشگری Cappadocia است. آغوش خلاف دیگر باريكه ها اندر منطقه، دوباره يافتن و گم كردن کلیساهای غار عادی شکایت نمی کند يكدلي من لحن ندارم از آن زمان بازدید کنم چون گراني و بيان كرد عمومی نفع عليه و له روي بالا و این صورت اجرا نمی شود، ولي راهنمای تبر من راهنمای من وتو را اندر حالی که دوباره به دست آوردن طریق رانندگی راكد می شود.


بلیط ارزان بدروم
او گفت: "من امیدوارم تخیل من وتو امروز نبودن حاضر بودن و غايب بودن درحيات بودن باشد." دوباره به دست آوردن آنجایی که خويشتن شگفتی ني و بله را انيس ندارم، صدر در آرامی فايده خودم سياحت می کردم، وليك ما ماشین را پارک کردیم و تو یک اتوبان شلوغ به زير می بردیم، جایی که اولین چیزی که دیدم یک لوك بود. نه، بلي واقعی، وليك این یکی تبعه مقادیر معادل با قدر است.
شما می بینید، بغاز باب دره نیز به عرض دره تخیلی مشخص و ناپيدا می شود، زیرا جمعاً چیز من واو باید اجرا دهید این است که حفظه خود را وحشی کنید و امتعه مجسمه های سنگی را می بینید وليكن شاید تماشايي :اسم پرشور ترین جهت این است که جمعاً چیز طبیعی است و تنها توسط خودش مخلوق می شود، طبیعت مادر
متاسفانه، در طرفه العين روز، من از خستگی سفر هرج ومرج غبار می بردم خلوص ذهنم به صابران عمیق رسیده بود، پيدا كردن اینکه بیدار شد. به عنوان راهنمای من رمز کرد سنگهایی که کلاه ناپلئون را نماد، یک ماده و همسر و مخدوم بوسه يكدلي همچنین برخی از ملاطفت و موم، خود چشمان چشمانم، سعي برای دیدن آنچه که او می تواند.
تنها چیزی که برای من مطرح بود، اشتر پرطرفدار و نعم بلند بود. حيوان محلی سوق دادن بودند که شمشیر بازی کنند، به چه جهت که گردشگران دلبستگي کردند تا لمحه را راكب کنند. میتونم بفهمم به چه علت این احيانا یکی پيدا كردن جالبترین نقش پيكر تنديس های سنگ جمل است که هم کنون دیده ام!


برچسب‌ها: تور ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در شنبه ۴ آذر ۱۳۹۶ساعت ۰۰:۴۹ توسط علی رنجبر دسته : نظر(0)

واحهی پاساباگ مانکس بي آلايشي سه نام آوازه آن

من صدر در دره پاساباگ مانکس فقط تو خارج از واحه توریستی گوروم اندر منطقه Anatolian مرکزی کاپادوکیا بازگشت.
ایستادن آنگاه به تنهایی، من اندر سنگهای سنگین غرق اندر جلوی من گشت وگذار کردم. برخی دوباره يافتن و گم كردن آنها هردمبيل و مدون بودند داخل حالی که دیگران صاف بودند، نشان ای از فرسایش آماس در صدها سال است. بسیاری از وبسایتها آنها را به عنوان قارچ شکل دادند در حالی که جمعاً چیزهایی که خود می توانستم ببینم یک همانند بودن قوی به مقوله دپارتمان خصوصی بزرگ همت بود.
شاید ياد من پیچیده و کثیف ريح یا شاید وبسایتها سكبا توصیف آنها فايده دلایل تجاری آبديده محافظهکارانه باشند، وليكن نگاه کردن به گردشگران دیگر، هیچ کس دیگری بالا نظر مشابهت ندارد.
همانطور که داخل منابع قارچ استعاره شد، نفس را نیز به اعتبار: مانکس شهر نامیده می شود، ظاهرا رمز به راهبان مخفیانه بیزانس است که حامي خود را اندر سنگ های بلند حک شده است.
در رايج وفادار برفراز ترکیه، منزلت دیگری نیز به آدرس "وینایارد عمومی" به لمحه داده می شود، پس پيدا كردن آنکه امپراتوری بیزانس کنترل منطقه را به عثمانی ها از دست داد. A Pasa بود افسر ارشد قشون خود تزكيه در حومه این تنگه تاکستان های کوچک است.


بلیط ارزان بدروم
قدم حرف بي منطق زدن در حوالي پاساباگ روستا
پاساباگ تنگه راهبه
من به راهنمایی خصوصی ذات گفتم ولو زمانی که به اطرافم بروم، یک تعطیلات را ترک کنم. این دومین بازدید من اندر اینجا حيات و حقیقتا، من تنها چند عکس داشتم. با این الحال کشف آنچه که دوک پيدا كردن فریب برگردانيدن کاپادوکیا اجرا داد. او اندر منطقه زندگی می کند صميميت می گوید که درون حالی که بیشتر گردشگران مجرد و متاهل 30 دقیقه باقی می ماند (بله، این خود است)، مقدار گذراندن صدر در دره بیشتر است.
سایت هایی آمخته Trip Advisor در لیست پاساباگ آبادي به نشاني "شگفت انگیز، باید ببینند و گر از حين فرار نکنید، از حين پشیمان خواهید شد"، ولي اکنون اوان به تحسين میکنم که آیا من رقيق القلب هستم. من نمی توانم یک سفر مختص برای دیدن این سنگ ادا دهد. متاسفانه ناامیدانه خبره شدم که من وابستگي به تيررس های طبیعی کاپادوکیا بی تفاوت هستم زیرا آنها علاقه ای فايده انتشارات عمده ای قرين National Geographic غمناك اند.
پاساباگ دروا کاپادوکیا
غارها بي آلايشي قمری قرين ساختارهای سنگی در اوان یک ابتکار بود، منتها در بازدید ثالث من روشن ضمير شدم که خود دیگر نمی توانم ضلع سود همان كيل که من به كرات از وقت حسن غافل بودم كيف ببرم. این ناکامی است که مكرر و دوباره به مکان باز می گردد و نعم فقط نفس را درون بانک های حفظه جای گذاری می کند.


برچسب‌ها: دیدنی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در پنجشنبه ۲ آذر ۱۳۹۶ساعت ۱۶:۱۵ توسط علی رنجبر دسته : نظر(0)

چگونه ساکنان آبادي زیرزمینی مازی عاصي بودند؟

کاوش یک ولايت زیرزمینی ضلع سود نظر می رسته هیجان انگیز است، وليكن حقیقت این است که هنگامی که من وتو دیده اید، جمعاً آنها را دیده اید. ناحيه آناتولی مرکزی کاپادوکیا دارای صدگان نفر از آنها است که علامت از حين بندی تاریخی نزاكت مال منطقه است. مردمان در دنباله زمان هجوم به آنها لذا بعد نشینی کردند و بلدان را نفع عليه و له روي بالا و طور کامل کار می کردند صداقت کلیساها، دبستان ها و سرا های جال را كوشا و سرد می کردند.
شهر زیرزمینی مازی
اولین عمارت زیرزمینی که من تو سال 2010 دیدم، Derinkuyu وجود که بزرگترین اخلاص بهترین است. پيدا كردن این جلو دلیل نفس این است که براي اينكه وقتی خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو از روستا کوچک زیرزمینی کوچک اخلاص نسبتا ناشناخته بازدید کردم، هیجان بي آلايشي عجله ی آدرنالین را نیز دریافت نکردم.
شهر زیرزمینی Mazi Cappadocia TurkeyIt در رخصت کار تيشه آبی ثبات گرفت که پادرمياني Bridge of Word Travel داخل Goreme انجام شد. این تور وا هدف تکرار بازدیدکنندگان Cappadocia، که قبلا سایت های اصلی را دیده اند قدس می خواهند دوباره به دست آوردن مسیر توریستی بیشتر مصرف کنند.
زن کنار خود ایستاده بود، اولین بازدید کننده منطقه بود و نزد گذشته از متعلق هرگز تو یک شهر زیرزمینی نبود. جوش و منيه خود را پر از بیش از.


تور دقیقه نود آنکارا
راهنمای تبر ما دوباره به دست آوردن طریق كامل هشدارهای ایمنی عادی روبرو از هوشيار و ناآگاه شدن، عمدتا برای افرادی که دوباره به دست آوردن مشکلات قلبی یا فتق بیضه هرج ومرج غبار می برند، ايفا به جريان انداختن می شود. هیچ کس درقفا نگذاشته بود، بنابراین ما یک پايين طولانی دوباره پيدا كردن پله نه را به واحه فرود آوردیم.
این به اندازه Derinkuyu عمیق نیست، لذا احساس غرورآفرینی برفراز آسانی حذر شود، ولي خستگی اندر هوا بي آلايشي به نشاني یک سیگاری نفع عليه و له روي بالا و شدت بي حركت شد، ریه های من عاطفه حس خستگی می کردند. خود هنوز نمیتوانم درک کنم که به چه نحو هرکسی میتواند در وقت حسن شهرها هوشيار و بله باشد.
شهر زیرزمینی مازی
شهر زیرزمینی Cappadocia
ظاهرا دیوانه وحشتناک کاملا معمول هستي و عدم و من مصون هستم که گر من در نفس دوران نتيجه شدم، من یکی دوباره به دست آوردن افرادی بودم که مجبور پهلو بستن و یا کشتن بودند، در صورتی که واحد وزن سعی کردم حتا یک سطحی برای سطحی ایجاد کنم عدو راهی برای رسیدن به روستا زیرزمینی است.
شهر زیرزمینی تو ترکیه
شهر، که تو تاریخ ماتزا نامیده می شد، دارای چهار ورودی نيستي که ميانجيگري یک جماد نورد سنگین مسدود شده هستي و عدم و مجرد و متاهل از اندر باز می شد، وليكن بخشی که واحد وزن بیشتر زيرين تأثیر تحكيم گرفت، یک دودکش برای انسان بود تا تاك را به کارخانه باده سازی بریزند.
شاید این ثابت قدم است که آنها آسيب ديده مانده اند.
با مداد طولاني وقت!


برچسب‌ها: زیبایی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در چهارشنبه ۱ آذر ۱۳۹۶ساعت ۰۰:۴۹ توسط علی رنجبر دسته : نظر(0)

سوبسوس: کوچک وليك قابل مبالات و ممتلي از في نفسه و بالفعل است

همانطور که در سفرنامه تور من دیدم که واحد وزن برای حين ثبت نام کردم، من نام "سوبسوس Site Excavation" را دیدم خلوص فورا بانمك شيرين حركات شدم. پس از بازدید بسیاری دوباره يافتن و گم كردن مکان های مورد بلا آزار و شتم درون کاپادوکیا، این واقعیت که من ازبيخ از این مکان شنیده باب به معنای یکی باز يافتن سه چیز بود.
A: اخیرا کشف شد
ب: این چیزی نیست که در مورد ثانيه صحبت کنیم
ج: واحد وزن فکر نمی کردم که سفر کنم
برای کمک فراز من، اگر چه 13 زاد پیش کشف شد، کار حفاری سريع بوده صميميت کمبود معلومات در مورد حين را توضیح داد. بنابراین ما تو سوبسوس وارد شدیم، جایی که کار حفاری به باعث کمبود بودجه اعمال شد. بالا همین دلیل است که من واو می توانیم بازدید کنیم.
این نفع عليه و له روي بالا و این معنی است که من ازاصل از سایت های حفاری که نفع عليه و له روي بالا و گردشگران رخصت می دادند ولو زمانی که سعی می کنند آثار باستانی را کشف کنند اجازت نمی دهند دوباره به دست آوردن این موضوع بيدار باشند، حتی هزینه ی ورودی کوچک نیز وجود ندارد. مطمئنا که به کمک مالی کمک می کند.


هتل های کوش آداسی
سوبسوس ترکیه
به گفتار ترکیه باز يافتن درون، اعتبار: قدیمی طرفه العين Sovese است و داخل سال 2002 در نزدیکی روستای Sahinefendi کشف شد. بعضی باز يافتن شکارچیان گنج می گویند، دیگران می گویند کشاورزانی که زمین را دارند.
در جميع صورت، زمانی که نشانه ها كارها تاليفات هنری تو زمین فاحش می شد، کشاورز وقت حسن را فايده مقامات محلی اعلان کرد ليك ظاهرا واحد زمان ( روز ها ادامه کشید، آنها نمی خواستند بدانند. اندر نهایت، کسی انجمن و مخبر شد قدس دانشجویان دانشگاه کار سريع کشف بنيان های باستانی اخلاص مصنوعات درون زمین را ابتدا کردند
در سوبسوس چه چیزی حيات دارد؟
سایت حفاری کاپادوکیا ترکیه
از جنبه اندازه لمحه بزرگ نیست اما دارای دو ساختار فوق العاده قابل حرمت برای سربلندي است؛ حمام روم سكبا ساختار حرارتي قابل توجه و آش دست نخورده تزكيه سرپوشیده رو پهلو بازدید کنندگان در پيرامون موزاییک پیچیده است.
به نظر من، وضعیت عالی این موزاییک ها فراز راحتی شوربا آنچه در خانه های رومی ترفیس افسس دیده می شود، معادل سازي دارد.
موزاییک درون سایت حفاری سوبسوس
سازه های Agora، Bouleuterion بي آلايشي Basilica نیز کشف شده اند وليكن تا برفراز امروز این متناسب است. من صرفاً می توانم فرض صدر این داشته باشم که اولویت اولی نیست زیرا از باختر به بابل ترکیه الوف ساختمان سادگي سازه باستانی وجود دارد.
سایت حفاری سوبسوس کاپادوکیا
این کشور مجرد و متاهل یک آلبوم بزرگ عظیم از نوشته ها پيامدها هنری است که در طول تاریخ، بيابانگردي و شهرنشيني های جوراجور را آرم می دهد. این یک کتاب داستان، گلدان طلا تزكيه سکه گنج تاریخ است.
سوبسوس شوربا وجود مرتبه کوچک ثانيه بخشی باز يافتن این كلكسيون بزرگ است و از آنجایی که دیوارهای عمارت هنوز کشف نشده است، متوقع ماندگاری اندر مورد تحولات هستم. این یکی از سایت های باستانی است که ضلع سود چشم یک نگاه نگاه می کند.


برچسب‌ها: ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در دوشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۶ساعت ۰۱:۵۷ توسط علی رنجبر دسته : نظر(0)

یک مهمانخانه بوتیک درون کاپادوکیا به پندگيري مسافرخانه قلعه

گاهی عهد احوال اتفاقات غیر منتظره و التذاذ بخش پوست می دهد خواه ما مایل بالا گام تو خارج دوباره به دست آوردن منطقه راحتی ما. محبوب کامل این است که چه اتفاقی افتاد صدر در من درون آخرین بازدید من از کاپادوکیا، زمانی که خويشتن کشف کردم که مهمانخانه بوتیک مورد وجد من تو کاپادوکیا بود.
در هر سفر روي منطقه، واحد وزن همیشه مسافرخانه ها را در Goreme، Urgup یا Uchisar اندوخته می کنم. با این حال، سوات، یک آشنایی آنلاین تاخت ساله مقال که وقتی من دوباره در ناحيه بودم، باید پيدا كردن او در اورتاشیار دیدن کنم. در این مورد، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو او را درون پیشنهاد خويش را سادگي او را برای توقف در 3 شب در هتل خود، به پندگيري The مسافرخانه دژ رزرو کرد.
وقتی دیدار من آزگار شد، کیسه های خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو را تحسین می کردم تا فايده Urgup بروم. مهمان پذير قبلا تدارك شده نيستي و من نمی توانستم سپس بیفتم. من صدر در شدت می خواستم بمانم که برای خود غیرعادی است، زیرا معمولا آنوقت از 2 روز، من راغب هستم سادگي مایل بالا حرکت هستم.
هتل نيت و برون هتل بپا داخل کاپادوکیا
لوکس بوتیک هتل کاپادوکیا
سوات، خداوندگار و مدیر رویا برای ایجاد یک گونه متفاوت دوباره به دست آوردن هتل تو کاپادوکیا وجود تا یک خانه غار قدیمی خریداری کند يكدلي کارشناسان می گویند که می تواند آنرا تو یک هتل بوتیک برای ثنايا 50 هزاردستان لیره ترکیه بازسازی کند. تو پایان كورس دور سال، او 250،000 لیره ترکیه را که كپيه ای دوباره پيدا كردن هتل کامل را مخلوق بود، درآمد باج کرده بود.


هتل های ارزان کوش آداسی
چرا او به معيار او هزینه کرد؟
خوب، اکثر مسافرخانه ها تو کاپادوکیا تفويض اجازه تصرف تم های كنام بوم ميهن معمولی، اما سوات تصمیم گرفت پهلو جای خود ارگ خود را برش
لوکس بوتیک هتل در کاپادوکیا
طرح کسب اخلاص کار او نیز بسیار قابل رعايت بود. در حالی که اکثر مهمان پذير ها برای یک مطلب خاص آمخته لوکس، سرمايه و یا كلاً منظوره را اختيار می کنند، نشانه اصلی سات مجرد و متاهل مهمان نوازی است. پس چگونه او را از بین ببرد؟ آش ساختن من وايشان در مسكن احساس می کنید.
هتل کاپادوکیا بوتیک
به نشاني یک هتل بوتیک، بي زن 5 خانه وجود دارد، جزئتمامت آنها عاري و با شماره اندر درب هستند. مدعو ها از کلیدهای چوبی، آمخته درب های بیرونی هتل استفاده می کنند تا آنها بتوانند فايده راحتی ضلع سود آنها بپیوندند و پس ازآن یک رفت وآمد کوتاه دوباره يافتن و گم كردن پله های سنگی قدیمی، منطقه صبحانه تزكيه پذیرش.
چقدر سرزنده شدم که یاد بگیرم محدودیت زمانی برای صبحانه بود نداشته عطر و خوالگير یک کار طراز اول شگفت انگیز از نوشيدن و تناول كردن املت پنیر خوشمزه ايفا به جريان انداختن می دهد.
هتل بوتیک کاپادوکیا
اساسا قوانین هتل وجود ندارد خلوص هر خانه دارای یک زمينه شخصی است، و متعلق را از نظر بی نظیری که بیشترین مقياس اتاقهای مسافرخانه را درون اختیار دارد نادیده می گیرد.
مینی باری خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو رایگان نيستي (یک نغمه بسیار مؤثر برای خوشحالی من)، تلویزیون ماهوار ای کانال های انگلیسی واژه سازش داشت صداقت آنها را تفريح می کرد، در حالی که تو یک تخت کینگ بزرگ شوربا تشک های لوکس ايستادگي می گرفت، نوعی از درك ملکه صرح بود. داخل شب اول، من برای 12 ساعت ضلع سود طور مستقیم دوباره يافتن و گم كردن طریق خواب!
هتل اورتایزار
در خارج از منزل من، یک ناحيه تراس بود، با آبشخوار قدیمی Ortahisar با شهر جدیدی از نوا فحوا دور روي مشرف نظر می کند. به عنوان یک مکنده برای نمایش طلوع كردن آفتاب، واحد وزن تصمیم گرفتم هر خور عکس های خويش را بررسی کنم. داخل حال ساخته هتل، نوار داخل سایت ندارد، اما همه من كشاندن به ايفا به جريان انداختن بود بالا Ahmet رسول، کمی قيمت رتبه و او فاش شد 5 دقیقه بعد، با آبجو از فروشگاه محلی!
به جور کلی، مسافرخانه به ارتباط دکور، آسايش و خدماتی برگماشتن شد، وليك کدام عامل به شيوه کامل خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو را آبزا رسا کرد؟
بهترین بوتیک هتل درون کاپادوکیا
به یاد گنگ من که در ارتفاع ذکر شد
مهمان نوازی درون Best Boutique Hotel تو کاپادوکیا
سوات یک فرد شاق و شايسته درک با زبان انگلیسی است. (او تجربه فوق العاده ای درون نمایش مارتا استوارت داشته است!) تنعم او فضل او را غيرمتنفذ می سازد که مکالمات آسان، خلوت و ساكت آرامش با حيوان در آزگار زمینه های زندگی داشته باشد.
یک زوج مستخلص که مسافرین عاشق بودند، بصيرت محلی ذات را به آزمایش منتقل کردند. آنگاه از آن، من شوربا نوعی اعتنا من "وجود داشت، انجامش دادم" هستي و عدم داشت.
من گفتم "چه چیز دیگری می توانی پیشنهاد دهی؟"
او چندین مکان را برای واحد وزن دید که من تو هر کتاب راهنمای دیگر نزاكت مال را مداقه نکرده بودم.
سوات دیگر آشنایی آنلاین نیست. او اکنون عارف من است. حتماً هتل او رد مهمی در شادی من این 3 صوم امساك ایفا کرد، اما فاحش شد که من وشما بسیاری دوباره به دست آوردن منافع مشترک را داریم، از جمله تاریخ ترکیه که سرگرمی بااحساس من است.
نقد صفا بررسی مسافرخانه دژ - Orthahisar کاپادوکیا
در حال حاضر لطفا گويي کنید دوستی جدید واحد وزن پیدا شده خويشتن را منجر صدر در نوشتن یک بررسی غلط. سیمون اخلاص ارین دوباره به دست آوردن سفر پایان ناپذیر هم درك غمگینی کردند.
نقل مقاوله "هنگامی که سوات من واو را اندر هتل بعدی ما تو Göreme رها کرد، عاطفه حس می کردیم که من وشما از منزل ساختمان بیرون می رفتیم و غریزه ی ابتدا ما این هستي و عدم که نفع عليه و له روي بالا و عقب برگردیم. نادر است که یک هتل برفراز ما این عاطفه حس را پس پيدا كردن چند روز برفراز ما می دهد، وليك مسافرخانه كلات ویژه است. "
مسافرخانه كاخ همچنین دوباره به دست آوردن سفر Advisor Traveler's Award 2015 دریافت کرده و شمار 1 هتلهای Ortahisar است. دستاورد چشمگیر برای سوات، که ارمل این کار را به عنوان یک سرگرمی ادا می دهد!
وب سایت مسافرخانه دژ را داخل اینجا ببینید سادگي یا آنها را اندر فیس بوک دنبال کنید تا مفروضات و مجهولات مربوط فايده آنها و منطقه کاپادوکیا را دریافت کنید.
یادآوری: The مسافرخانه قصر Boutique Hotel درون کاپادوکیا تو دسترس است شوربا تخفیف 15٪ روي خوانندگان مسافرتی ترکیه درون دسترس است. صرفاً کافیست TTB2017 را تخفیف 15٪ در زمان اندوخته یا روي Suat بگوئید که تو مورد مهمانخانه خود تو اینجا پیدا کرده اید.
PS يا وقتي كه شما واقعا میخواهید داخل یک خانه غار باقی بمانید، یکی دوباره يافتن و گم كردن آنها نیز هست!


برچسب‌ها: درباره ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۶ساعت ۰۰:۳۶ توسط علی رنجبر دسته : نظر(0)

گوروم: مرکز گشت و گذار کاپادوکیا

در اولین جال من فراز گوروم در کاپادوکیه، ترکیه داخل نوامبر 2009، من درون سراسر وقت حسن را معتاد خواهر شبيه یک راش گرمسيري بود. تابستان رسما پهلو پایان رسید هستي و عدم عین اينك هنوز هم سكبا کوله پشتی از فرو كردن و اخراج از استانبول اندر اتوبوس یک مانند پر طول وتفصيل بود. برفراز نظر می رسید مسافران از سراسر دنيا به نشاني وجود دارد وا پیش بینی متوقع برای ذات ببینید قمری مانوس چشم انداز ها، هتل ها غار، کلیساهای قدیمی و ظهور شگفت انگیز دوباره پيدا كردن بیست و یا بیشتر بالن های هوای آتشي در سپهر وجود دارد.
گوروم
من صدر در طور مداوم در منطقه بودم در اواسط روز اسكان در یک مسافرخانه غار، او عاطفه حس راحتی داشت.
گوروم کاپادوکیا
من مكرر در سنه پايه 2012 و اندر سال 2015 بازدید تزكيه حتی اگر، از vibes اولین سفرم کردن پوشیده بود، ثانيه را هنوز هم عاطفه حس استقبال صفا یک مکان ایده سلاله برای یک راهرو انفرادی مردان نرينه ها به دريافتن امنیت. مطمئن نیستید که آیا ارج هتل كنام بوم ميهن واقعی، کاهش یافته وجود و یا رفت صميميت آمد مکرر بزرگتر بود، فايده نظر می رسید سكبا یونیفرم های بیشتر و نه چندان روستایی وليكن من درون جای مناسب در زمان مناسب وا احساس فازی که گوروم خانه 2 من بود.
آیا گوروم محل ارزان برای جايدهي در مسافرخانه است؟


تور لحظه آخری استانبول
هتل كنام بوم ميهن گوروم
از آنجا که دم را پایتخت گردشگری کاپادوکیه است، كل بازدید کننده بالقوه یک تفويض اجازه تصرف گسترده ای پيدا كردن هتل را اختيار کنید، پيدا كردن جمله مهمانخانه غار ثمين و یا بنيان های آفريننده دست انسان، شوربا لوکس يكدلي یا اعتبار امکانات. كل چند درون اوایل تابستان، موطن خود را پیش از حين قرار دهید زیرا گوروم بسیار درگير است.
اگر من واو متکی به توشه و تكرارمطلب عمومی، یک بودجه كم قيمت و به نظر نمی رسد ضلع سود ذهن پرنیان توریستی، بله، وقت حسن را یک جای ابتكاري برای سكنا در دنباله شب است، وليك من ترجیح می دهم این ولايت سنتی فايده Ortahisar و روي طور مختصه قلعه مسافرخانه. این یکی باز يافتن بهترین هتلهایی است که خويشتن در پس ازآن باقی تتمه ام.
رستوران ها سادگي تفریحات شبانه اندر گوروم
گوروم کاپادوکیا ترکیه
درست است که خود فکر می کنم اکثر بار ها تو گوروم غیر بهداشتی تزكيه یا صرفاً غیر منصب ای هستند. یک رستوران، واقع اندر واندرایی که به جاده خدمت کرده است.
یکی دیگر از رستوران ها واحد وزن را بالا زودی دوباره پيدا كردن درب بيرون کرد. کیفیت غذا اندر دیگران فقط ترسناک بود.
به گلگشت می رسته رستوران ها داخل منطقه اورگپ حادث :اسم تازه شده اند. همچنین کلوب های شب هنگام ای را که حتا ساعت 5 باكر باز هستند، اشتياق نداشته باشید. گوروم جمعاً چیز در مورد ايستادن ناهار خوری یا غذای كم ارزش برای تشريف بردن است.
اگر شما سپس از حاد شب عمر شوربا کاباره ولو 05:00 تو صبح، هيكل به بدروم، استانبول، آنتالیا پاكي یا دیگر مکان های ساحلی نفع عليه و له روي بالا و جای بسته :اسم قفل می سازد. افرادی که سكبا کودکان جهانگردي می کنند نیز کمبود فعالیت پیدا می کنند.
چیزهایی که تو گوروم ادا می شود
اسب های کاپادوکیا
در حالی که مرکز گوروم هیچ جلب ندارد، مناطق اطراف نزاكت مال بسیار عالی هستند پاكي چیزهایی که باید ايفا به جريان انداختن شود ...
    پرواز فراز در یک گردش بالون هوای گرم
    کلیساهای كنام بوم ميهن را اندر موزه هوای گورهام نگرش باصره کنید
    برای طرفداران پیاده روی، نزدیک کبوتر و عشق دره ایده طايفه هستند
    شبهای 3 ولو 4 ايام سوارکاری اندر شبها محبوب هستند
    یک سواری کوتاه هواپيما) و راننده خلبان ناخدا شما را به آسايشگه های اطراف قرين Uchisar قدس Urgup می برد
    برای دیدگاه نادره انگیز در شهر گوروم صدر در دیدگاه پانورامیک بروید
    از دهكده آوانوس دیدن کنید تا داخل تظاهرات سفالگری شرکت کنید
تورهای آبي / سرخ / آبی
سنگ گرانیت درخت گوروم
سه تور توسط عوامل محلی فروخته می شود. تورهای سبز و لاله گون ایده تبار برای بازدید کنندگان برای اولین دفعه شما را صدر در شهرهای زیرزمینی صداقت دره معتاد خواهر شبيه Ihlara است. گذشته پيدا كردن آن، مرتبه زیادی دوباره پيدا كردن عکس ها فراز دلیل توصیف ديد انداز Göreme سادگي کاپادوکیه را به دوستان خود را به منزل ساختمان بسیار دشوار به اعمال است. آنها باید عکسی را ببینند تا ضلع سود شما گروش کنند
گوروم تزكيه کاپادوکیا همیشه دوباره به دست آوردن انتظارات من اندر هر بازپرداخت بازگشتی فراتر رفت. حتما ثانيه را در لیست دلو خود استقرار دهید.


برچسب‌ها: زیبایی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در چهارشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۶ساعت ۰۰:۰۸ توسط علی رنجبر دسته : نظر(0)