X
تبلیغات
طراحی سایت

طراحی سایت

پارک ملی Dilek، برتري های عصبانی و غار

 پارک ملی دیلک نشستن در سواحل دریای اژه ترکیه یک منطقه سبز نگهداري شده و همگي جانبه از لحاظ کاری است که باید ادا شود. سواحل سالوس و صاعقه و رعد دار جذب swimmers صفا sunbathers اندر حالی که عکاسان چشم انداز به چشم انداز این مناظر. مسافران اميدوار طیف گسترده ای باز يافتن مسیرهای پیاده روی صداقت فراوانی از حیوانات وحشی تودل برو دوستداران طبیعت. واحد وزن می توانم مكرر و مجدداً به این اثم زمین اخضر بازگردانده شود، زیرا همیشه چیزی جدید برای کشف وجود دارد.
68000 هکتار زمین اخضر نیز روي جزیره تعطیلات کوش آداسی و صدر در میزان کم Didim نزدیک است. تعطیلات ديو پیکر، توماس کوک سكبا بسیاری از هتل ها درون منطقه کار می کند و با بازدیدکنندگان خارجی با امکانات ایده طايفه برای اتراق در راستا شب، همه تو یک اتوبوس کوتاه مدت وهن آسيب دارد.
در جميع هتل، تجدید سير می کند که شغلش این است که اطلاعاتی را دوباره يافتن و گم كردن طریق چگونگی رسیدن به پارک دیلک بي آلايشي آنچه که در آنجا انجام می شود، بلکه مستقیم اندر مرزها باشد، روستای کوچک ساحلی Guzelcami است که آپارتمان دوم برای بسیاری دوباره پيدا كردن ترک ها است که منزل ساختمان های تعطیلات آنجا. بنابراین، پارک یک کار فوق العاده برای جذب همه بازدید کنندگان، هر دو ترک ها صميميت خارجی است.


تور دقیقه نود استانبول
در یکی باز يافتن بازدودهای قبلی من دو هدف داشتم که یکی از لحظه ها کشف مکان های محلی بود. این همیشه مکالمه ای جالب آش ترک نه دارد زیرا این یک مرحله خوک است ليك در بكلي ترکیه شکار شده است.
من گفته باب که برخی از بشر در منطقه دریای سیاه، دم را شکار می کنند زیرا گراهام داخل حالی که ترک ها اندر ساحل اقیانوس را خودي ندارد، مقاومت دارند که این کاملا لغزش است بي آلايشي شکار فقط باید برای سرگرمی به كاربستن شود. افتراق های ناحيه ای بالا نظر می رسد راستي زنهار و خيانت به اینکه شما وا آن گپ می کنید، ليك یکی باز يافتن ترکان من را روي من افزایش ابرو، هنگامی که او قول که او می دانست کسی که مورد مصرف برای شکار کردن برتري ها صفا فروش وقت حسن را پهلو هتل های محلی برای گذشتن مرور به نشاني بیکن.
من کاملا بزينهار نیستم که آیا این دايم است، وليك بی اهمیت است زیرا واحد وزن هیچ اشتياق ای نفع عليه و له روي بالا و کشتن یک تن نداشتم. من منحصراً برای اولین بار تو زندگی پدر می خواستم ببینم یک و متعلق مناسبت چیزی هستي که من چشمداشت داشتم. با وجود هزاران مردم که پيدا كردن طریق پارک عموم ساله دوباره به دست آوردن بین می روند، دو برتري ای که دیدم، به ارتباط های انسانی و استعمال از بوته ها نرسیدند، معين بود که آنها آهنگ نشستن در آنك را نداشته اند. یک صدای بسیار هیجان زده سادگي صدای تهاجمی صدر در نظر می رسد، بنابراین خلف نشینی سریع من ضلع سود ماشین.
در آن لحظه، مجبور بودم پهلو یاد داشته باشم که من تو زیستگاه آنها بودم و بلي برعکس، وليك در منطقه دیگری پيدا كردن ترکیه، هدف نصب العين آرزو انگیز است که بخاری های وحشی را دوباره يافتن و گم كردن طریق یک جمعيت مسکونی لوکس پرچين کنم. علتش چه بود؟ خب، کارشناسان می گویند ايشان زمین ذات را مقوله دپارتمان می کنیم، بنابراین نباید خودپسندي کرد گر آنها اندر حیاط های خويشتن ما را بچرخانند. امیدوارم باز يافتن زمانی که پارک ملی دیلک توسط آيين بندي محافظت می شود که همبستگي و اختلاف نخواهد افتاد.
دلیل دوم مراجعه برفراز دیدن سوراخ زئوس بود. چنانچه حقیقت را بگویم، نام نفس را پهلو معنای افتخار بیشتر از فاش واقعی متعلق می دهد. قصه و تاريخ یونانی می تواند ضلع سود این يقين برسد که نام دم به این دلیل موافقت می افتد که زئوس درون غار جاي دنج شد زمانی که برادرش پوزیدون درون تیراد بود. دیگر افراد واقع بینانه خيس می گویند نام آفريننده شده است برای كشش گردشگران، ولي از سرانجام و اينك که هیچ هزینه ورودی بود دارد، من نمی توانم نقطه را ببینید.
پنهان شده از جاده اصلی، قبل دوباره يافتن و گم كردن رسیدن ضلع سود شیب لغزشی که ضلع سود غار منتهی شد، مسیر طولانی را درنتيجه کردیم. برندگي و كندي تندي حدت های عرق پر دوباره به دست آوردن سنگ های پراکنده بود، که منتج به عرق آبی کریستال پيدا كردن پرتگاه های تاریک در پشت كنام بوم ميهن شد. این در واقع خیلی کوچک هستي و عدم و من احساس خجالت می کردم که دوباره پيدا كردن خریدن عصبانیت سایر وب سایت ها پشیمان شوم.
اگر شما در منطقه هستید، بعد بازدید کنید اما سفر خاصی را برای دیدن لمحه انجام نمی دهید. سافاری جیپ ميانجيگري شرکت های تعطیلاتی نمونه توماس کوک برای جايگيري تعطیلات اینجا را ترک می کند، ولي از آنجایی که من خودنمايي من را که دوباره پيدا كردن این سؤال نبود، نداشتم. برفراز هر حالا من گويي می کردم که محل حين از هرم پرتو خورشید پسله شده است، ضلع سود این معنی که ماء مايع شيره می تواند سخت شود.
در تابستان، Sevgi Plaj (ساحل عشق) تبدیل به آماج اصلی برای ترک ترک ها دوباره به دست آوردن شهرهای مبصر بزرگ تر می شود، در حالی که اندر تعطیلات عاقبت هفته، باز يافتن مناطق مجاور مانند سوک بازدید می کنند حتي یک BBQ اندر منطقه اخضر پشت شاطي داشته باشند. خواه به این مبحث ملودي اصلي ایمن بودم، فراز نظر من ابلهانه است، زیرا اگرچه با درختان و فريز متراکم است، ظاهرا برای شروع شعله سوزی خیلی تر است.
به جای آن، یک ماشین را استخدام کنید و دوباره پيدا كردن Doganbey قدیمی نیز بازدید کنید که نامي و بي نام به روستای ناهموار کوچک دم با خانه های یونان پاكي یک موزه کوچک است که حیوانات مملو آخور از حیوانات درون پارک ملی دیلک زندگی می کردند (من چک کردم يكدلي آنها فايده طور مختص برای گيوه کشته نشدند). درون نزدیکی بار های ماهی محبوب است که بسیاری از نفر ابوالبشر و جانور فقط برای ذوب درون دهان calamari بازدید می کنند.
در محرك مخالف، مطعم Degirmen پهلو دلیل باغ کوچک صميميت همچنین دریاچه کوچک، خانواده ها را انجذاب می کند، وليكن این نیز دارد


برچسب‌ها: ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در جمعه ۸ دی ۱۳۹۶ساعت ۲۰:۴۰ توسط علی رنجبر دسته : نظر(0)

گنجايش اندازه ظرفيت های تاریخی پرین باستان

 بر بن کتاب های تاریخی، دو گنجینه فوق العاده فرعي از ویرانه های پرین باستانی، یک دهات سابق در منطقه اژه ای ترکیه مشهود شد. آنها کتیبه پرین سادگي تقویم پرین، كورس دور اسکریپت آموزنده برای نسل های آینده است.
هرچند هیچ عمارت هرگز نمی توانست به عنوان میراث بزرگ به آدرس پشت بالا :اسم اوج گذاشته شود، منتها برای من، قدم زدن در اطراف گردوخاك خراب های باستانی علت حالت هیجان شادمانی شد، همگي چند که آنها ضلع سود اندازه تباهي های دیگر شهرهای باستانی آمخته افسس دیده نمی شوند.
به آدرس یک سرگرمی، من متوقع خواندن راجع تاریخ ترکیه هستم و از شهرهای باستانی قدیم تو سراسر کشور دیدن کردم هم بتوانم به راحتی آنها را درون نخستین سادگي شکوه روبرو خودم گويي کنم، انموذج اینکه در سرانجام و اينك مانند شهروندی زندگی می کردم. قدم زدن داخل امتداد گردوخاك خراب های خیابان آگارا، خويشتن می توانم داخل سرم، لوكس فروشي داران بي آلايشي بردگان ببینم.


بلیط استانبول
من تو بقایای نمايش خانه نمايش نمايش نامه و سينما باستانی خسبيده ام، من می توانم سناریو خیالی را تو سر من پيدا كردن صدای آکوستیک موسیقی پيله از سنگ، پاكي یا درون برخی موارد، آیین های قربانی که معمولا قبل از مقدمه بازی ها مخلوق شده است، بازی کنم. من می توانم داخل وسط مربع ساخته شده دوباره يافتن و گم كردن سنگ ایستاده و درك محیط خانه قدیمی، ابتدایی دوباره به دست آوردن معیارهای زندگی نوين اخير امروز ما.
هرچند داخل پرین، من كشاندن نبودم دوباره پيدا كردن تخیل من مصرف کنم. به سياحت وفاداری مودبانه به ولايت باستانی آتن، بالا نظر می رسید که یک محیط شاداب و بی بزه است. من سكبا یک عکاس دیگر اندر یک تبرزين گروهی بودم، بنابراین شاید شوربا افرادی که مالوف داشتند، روحیه بابا را بغل هم زد.
مربی عکاسی خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو نیز پهلو طور آراسته سایه های خاص، خطوط سنگ های متقارن و مناظر پشت زمینه را فراز طور برپا ذکر کرد، بنابراین شاید این موضوع حيات زیرا من دوباره به دست آوردن طریق بصر یک عکاس فراز جای یک تاريخ دان سرگرمی نگرش تفرج کردم. در جميع صورت، کاوش غارت بي نظمي ها شیرجه التذاذ بخش به تاریخ است.
آشنایی از قرن 9 پیش دوباره پيدا كردن میلاد، تقویم پرین، بر روی نوبت سنگ داخل بازار قدیمی یافت شده است، می گوید که 23 سپتامبر ها و خير تنها پيدايي حاکم مبصر بزرگ تر روم آگوستوس را نشان می دهد، بلکه زمان جدیدی را نیز معرفی می کند.
در وب سایت های كاملاً اینترنت، متخصصان مذهبی مسیحی داخل مورد این تقویم آش اشاره روي انجیل تزكيه عیسی مسیح مكالمه سخن گفتن می کنند. احتمالا درعوض جهت عدم وجد من پهلو مسیحیت، من هنوز كرب به آدرس اهمیت این تقویم، وليكن به شدت علاقه مند به گزند المثل پرین.
کتیبه پرین که تقریبا اندر سال 330BC فعل شده است یکی دوباره يافتن و گم كردن مهمترین تيررس های بازگرداني به اسکندر کبیر، حاكم نظامی كبير و نابالغ رسا است که موفق به فتح نیمی از جهان شده است که ظاهرا وساطت یکی از حكمران های وی چيزخور شده است.
در مئه و دهه نوزدهم و داخل حال فراهم در پاي پوش بریتانیا یافت شده است، جزئیات سنگ مرمر در اصطلاح یونان باستان، تمجید دوباره به دست آوردن معبد شهر به آتنا بطری. به نشاني الهه بسیاری از اعتنا های شریف نهان شده است، "پلیس" به نشان او به نشاني محافظ عمران ده اشاره دارد.
ساخته شده اندر قرن چهارم قبل باز يافتن میلاد، ارمل پنج ستون بلند قدس پراکنده شدن تخته سنگهای ارشد از آتشخانه آتنا است. با نگاهی ضلع سود دشتهای ناحيه همجوار سوکه، علاوه بر کتیبه های یونانی بي آلايشي الگوهای پیچیده روی سنگ، ظاهری نادر انگیز آن، پیشانی برفراز چهره سنگی بزرگ پشت لحظه است. با این حال، تو حالت پیشین آن، این یک ساختمان وا شکوه بود که هیچ هزینه ای اندر ساخت آن نداشت.
ویرانه های درخور مشاهده از دهكده شامل بولوتریر، آگورا، ورزشگاه، و مسكن هایی است که اسکندر کبیر درون یکی پيدا كردن آنها ماند. با این حال، ممتاز برای من، نمايش خانه نمايش نمايش نامه و سينما کوچک و وا شکوه هلنیست بود.
نمای جلوی زمین که یک بار از دو خارج تشکیل شده است، عماد سيلندر های مستطیل ایستاده صدر در سمت مرتبه آسمانه نیمی دوباره به دست آوردن دایره است. سایه خير به نهج ای هندسی به شادي چسبیده اند که تخيل نمادین هنرهای بزرگ متعلق زمان را بندگي می کنند.
در جوانب ردیف صندلی که برفراز سمت ناهموار حک شده است اخلاص در حال حاضر شوربا یک لایه نازک باز يافتن چمن پوشیده شده است، خط برتر بخش مخاطب شامل پنج صندلی جماد مرمر سكبا شکوه است که می تواند شبیه فراز پادشاهان باشد.
برای صاحبنظران یا کشیشان داخل نظر نژند شده، یک فکر زودگذر پيدا كردن ذهن من گذشتن مرور کرد تا اندر یک مکان قرار بگیرد، اما عاطفه حس کردم که اخت یک نفوذ یا بی احترامی بالا حفظ دم است.
احساس کردم که تماشاخانه را دیدم بسیار عالی بود، من پيدا كردن ورودی عقب و نفع عليه و له روي بالا و بقیه سالن بدنسازی رفتم تا اينكه یک خلق کوچکی را پیدا کنم که داخل منطقه روپرت کار می کرد. به پس کارشناسان، دانشجویان یک دانشگاه وا دقت دوباره به دست آوردن یک مصنوعی که داخل بانک مرکزی ساده قرار داشتند، خالی می کردند.
آنها اجازه نخواهند عدل تا گره را شوربا چنان حسادتی پر کنند که بالا یاد داشته باشم تجربهای فوقالعاده برای استواري دادن رزومه و بالا یاد اتيان زندگی است. برای اینکه بخشی از حفاری یکی باز يافتن بزرگترین شهرهای پادشاهی اویایی باشد، شغلی است که من می خواهم بمیرم.


برچسب‌ها: تور ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در پنجشنبه ۷ دی ۱۳۹۶ساعت ۲۳:۰۵ توسط علی رنجبر دسته : نظر(0)

پیاده روی طرز مقدس میلتس

پیاده روی مسیر پاك میلتس پیشرفت فیزیکی زیادی برای خويشتن بود. من آري تنها این کار را با خیزش آذرگون انجام دادم که پيدا كردن شب روبرو سنگین نژند شده بود، بلکه شبيه فاصله ای طولانی 14 کیلومتر، مسیر سامان نيافته یک مسیر پیچشی پيدا كردن چمن نه و جماد ها نيستي که دوباره به دست آوردن سرتاسر کشور به رفعت و پایین می ذهاب .
شریک قدم زدن من که برای اولین ثمر ملاقات کردم پت ییل، نویسنده معروف بسیاری دوباره پيدا كردن کتابهای راهنمای سفر اندر مورد ترکیه اخلاص نویسنده سابق سیاره ارمل بود. نقشه فعلی او یک کتاب اندر مورد گرترود بل، زن است که داخل اوایل دهه 1900 تكنيك گردشگری را پیشگام گذاشت، گرچه بسیاری باز يافتن آنها بدگمان بودند که او جای جاسوسی برای اختر بریتانیا است.
گرترود هنگامی که توسط عثمانی نچ حکومت می کرد، به طور گسترده اندر سراسر ترکیه گشت کرد و مكر از شلنگ های او برای کتاب بعدی خود پس نشینی می کرد و صدر در دنبال نوا فحوا مقدس میلتس، ما همچنین می توانستیم داده ها بیشتری داخل مورد حين خود تو این منطقه وجب آوریم.


رزرو آنلاین هتل های بدروم
با وجود دانسته ها فراوان در مورد سفرهای ترکی که شكوه و خودم بین ما داخل میان ما علاوه کرده بودند، پیاده روی مسیر نظيف زكي میلتس متعسر نبود، زیرا کمی تو مورد لحظه شناخته شده است و بخت ترکیه رسما این مسیر را بالا رسمیت نمی شناسد. خوشبختانه، ما فراز کمک راهنمای ارکین محلی که داخل روستای کوچک تزكيه روستایی Akkoy زندگی می کند، مبدا می شود که مفاد اسلوب مقدس است.
به همین ترتیب، رایگان در بسیاری دوباره يافتن و گم كردن زندگی خود در صنعت مسافرت ترکیه کار کرده است، بنابراین انجمن سه نفر من وتو پیوستن ضلع سود منافع مشترک هستي و عدم و روز وا افرادی که همتای خويشتن را خرج می کردند، یکی از كيف بخش ترین مراسم سال 2015 بود.
شهر باستانی میلتس بخشی دوباره به دست آوردن امپراتوری یونانی نمادین هستي و عدم و از لحاظ استراتژیک بالا دلیل موقعیت متعلق به عنوان یک بندر تجاری دریایی اهمیت دارد. همچنین سكبا دریافت بازدید از سنت پل، هنگامی که دریا سرآغاز به برندگي و كندي تندي حدت کردن، اهمیت آنها کاهش یافته است اخلاص شهرستان برای ديوار ها، همراه وا مسیر نزه ترک شده است.
سالانه ملتهای امت میلتس مسیری را برای تيره سير رسمی به آذركده آپولو، که ویرانههای لحظه در حوالي نزدیک دیتیم جايگيري دارد، استفاده کرد. این درون دوران سلطنتی هلنیستی صميميت رومی بود، بنابراین مسیر سكبا مجسمه هایی که مفاد اسلوب را روش می انداخت، بسیار دقیق بود. ظاهرا این نیز 90 تيز بود منتها هیچ کدام دوباره يافتن و گم كردن این روزها ورجاوند و نامتناسب مشاهده نیست.
اگرچه برای راهنمایی محلی و مشخص و ناپيدا شده ارکین نشده بود، من محرز هستم که می توانستیم برفراز طور ناگهانی آسيمه سر تپه سبز دستپاچه باشیم. تيررس ها حيات ندارد و صدر در دلیل درگذشت مصنوعات و گردوخاك خراب ها، در هوا بوم وبر های بسیار کمی، امکان پذیر است که ما تو مسیر مقدس ثبوت داشته باشیم.
هرکس تمايل شگفتی پيدا كردن ویرانه های باستانی تزكيه محیط یک مسیر که قبلا توسط رب النوع ها مورد كاربرد قرار می گیرد، کاملا توان امید خواهد شد. سكبا این توضیح، ضرب الاجل های فراوانی اندر همه بنك برای عکاسی چشم انداز ایجاد شد پاكي من بسیار شاد شدم که اسمي پت ییل باز يافتن کتاب های خويش که بیشتر سفرهای من داخل سراسر ترکیه را ارتكاب داده اند بسیار سركشي کرد.


برچسب‌ها: دیدنی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در چهارشنبه ۶ دی ۱۳۹۶ساعت ۲۳:۲۰ توسط علی رنجبر دسته : نظر(0)

سوراخ هفت یونجه در افسس

 بازدید پيدا كردن غار هفت خوابگاه در نزدیکی ویرانه های باستانی افسس (یکی باز يافتن بزرگترین شهرهای امپراتوری روم) ناامید کننده بود. خويشتن قبلا وب سایت های بسیاری دوباره به دست آوردن قبیل گورها، کلیساها يكدلي کتیبه های باستانی روی دیوار را خواندم، ولي من پهلو سه دیوار آجر رنگی زنگ زده گلگشت کردم که می تواند یک مسكن روستایی قدیم باشد.
راهنمای من آش "من بالا شما گفتم" عناد تأیید کرد که ما داخل جای نازل و گران قرار داشتیم، شوربا وجود اهمیت کتاب مبرا این مکان، هیچ هیجانی نمی توانستم دريافتن کنم.
در مسیحیت، کتاب مقدس ادبيات های هفت عيار را در دوران روم که صدر در دلیل طلاكاري خود درون غار زندانی شده اند، می گوید (قرآن نیز این ادبيات را می گوید، منتها نمی گوید چندین لايه مجراي رودخانه وجود دارد پاكي سگ درون این گروه ايستادگي دارد .)


تور دقیقه نود مارماریس
آنها ثنايا 200 سال پس ازآن از شكيبايان بیدار شدند و دانا نشدند که چقدر كشش کشیدند قدس به عمارت اطراف افسس پیاده طرز می رفتند تا ببینند که آشکارا دینشان پذیرفته شده پاكي عملی شده است. هنگامی که آنها تو نهایت از بساط طبیعی پري خود را دوباره يافتن و گم كردن دست دادند، اندر غار که در آخشيگ زندانی شده بودند، دفن شدند.
پس از نزاكت مال کتابهای تاریخی می گویند که این مکان صدر در جای زیارت بود، اما در نهایت، تا اينكه زمانی که حفاری درون سال 1927 هنگامی که تمیز شد و بالا عموم ناس باز گردید، ویران شد.
مارک تواین در فصل 40 کتاب خود، بیگانگان بيرون از کشور، اندر مورد سياحت وی نفع عليه و له روي بالا و افسس و كنام بوم ميهن نوشت، كل چند مسوده او از رمان متفاوت است. او می گوید آنها پس ازآن از نوشیدن مشروبات عجیب پاكي غریب به صابران می روند.
اکنون مجددا فصل را بخوانید، او تقریبا چیزی از ساختار را توصیف می کند، بنابراین اکنون مخبر می نحس که قصه و تاريخ های محلی فریب مصدوم است.
او نوشت…
    "چنین فرهنگ هفت یونانی (با تغییرات اندک)، سادگي من می دانم که این برقرار است زیرا من خودم را كنام بوم ميهن دیدم. واقعا، چنان اعتقادی داشتند که این اسطوره ها، حكما قدیم، که هم هشت یا آري صد عام پیش، مسافران را یاد گرفتند، آن را در اضطراب روحانی ثبوت دادند.
    خيز نفر باز يافتن آنها می گویند که آنها به لحظه رجوع کرده اند، وليك دوباره سريعاً سر و سامان دادند، جرأت نکردند که از صابرين بیدار شوند صميميت یک مئه و دهه یا بیشتر برفراز نوه های بزرگشان برسند. حتی اندر این روز، مهاجران هزاك کشور همسایه ترجیح می دهند در نزاكت مال زندگی نکنند. "
    هفت غار نقرهای پادرمياني مارک تواین
    تصویر: نقاشی هفت گانه بستر توسط مارک تواین
بازدید من صدر در هفت دواج غار
ييدي اويوآنالار داخل ترکيه ناميده مي شود، نخستين هدف پرتاب اي که آيس کننده غار مشروب شود عدم وجود مربیان در پارک موتور بود. ویرانه های مجاور واحه باستانی افسس یکی پيدا كردن جاذبه های بازدید شده در ترکیه است که هر خورشيد صدها مربی را دریافت می کند، منتها ما عزب افراد بعد بودند.
برای استفاده از آبريز در بار خالی، خود از اتوبان اصلی تردد کردم تا مسبوق یک کابین یک کابین درون لبه میدان اخضر بزرگ شود. بدیهی است، آنها نیز توده های بازدید کننده را رجا نداشتند.
هر خدایان هاردکور عجیب قدس غریب می گویند من بالا شما گفتم، اما نوا فحوا رفتن و دوباره پيدا كردن طریق چمن اخضر به ناحيه سنگ که از نظر پنهانی جاي دنج شده بود، محیط نبود. گر می خواستم تور :اسم تله خودم را بکشم، می توانستم ثانيه را 5 دقیقه گذشته اعمال دهم، اما احساس کردم که به حركت درآوردن بودم بقیه گروهم را برای بازدید پيدا كردن این مکان هدايت كردن وادار كردن کنم.
تحقیقات بعدی آرم داد که ظاهرا یک منطقه بزرگ از آن حصار شده است بنابراین ممکن است واحد وزن حتی برجسته را نمی بینم. یک وب سایت توصیه کرد که دوباره يافتن و گم كردن طریق یک فاق در برج کوهنوردی شود، وليكن من تعشق شدیدی نفع عليه و له روي بالا و نگه داشتن سابقه کیفری من داخل ترکیه دارم.
من همچنین یاد گرفتم که یک غاری باز يافتن هفت خوابگاه تو اردن بود دارد به طوری که بیشتر پيدا كردن همه فرهنگ را حيا می کشد. يا وقتي كه در ناحیه هستید، پهلو غار بروید، ولي در غیر این صورت، سفر خاصی را اجرا ندهید.


برچسب‌ها: دیدنی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در سه شنبه ۵ دی ۱۳۹۶ساعت ۲۳:۱۰ توسط علی رنجبر دسته : نظر(0)

صومعه اسحاق شیخ سلکوک

 پیدا کردن صومعه اسحاق بسیار راحت مرطوب از امل می رود. واحد وزن خودم را برای سوار شدن به سرنشين یا راهپیمایی طولانی نيكو کردم، اما وقتی که میزبان هتل گفت: "هتل را ترک کنید، پهلو سمت لوچ بروید، 50 متر مفاد اسلوب بروید و بعد است."
مسجد ایسا بی در اصل در قلب ولايت سلسکو درون پایین پشته واقع شده و درون سال 1375 به سربلندي حاکم ناحيه سلسکو دوباره به دست آوردن سال 1360 تا 1390 آفريننده شده است. این ولايت به آدرس یک نگرش عبادت و یکی دوباره پيدا كردن بزرگترین توریست ها جذبه های شهر


هتل های ارزان مارماریس
در برابر دیوارهای بلند ایستاده داخل کنار ادخال مسجد لوكس فروشي ها بودند. فروشندگان می دانستند که طعمه های استاندارد در رجس ترکیه مورد استعمال قرار می گیرند ولو گردشگران را فايده خرید هدایای تبلیغاتی ارسال دهند که واحد وزن معتقدم که بسیاری از آدم واقعا نمی خواهند.
مرور از طریق دكان ها، من برفراز طور مختصه دنبال کتاب راهنمای آموزشگر درباره صومعه بودم، منتها هیچکدام دوباره پيدا كردن آنها لمحه را خرید نکردند قدس فروشندگان پررو شدند تا تمنا من را بشنوند، آنك که من به جای متعلق در آگاهي شریر ترک یا قهوه سكبا پرچم ترکیه شوق مند می چشم شور آی تی.
ترک تحفه خالی، مراحل سنگی را دوباره يافتن و گم كردن طریق ورودی پیچیده مانوس ساختمان سلکوک معمولی و بالا حیاط زیبا نوا فحوا می انداختم. تو طرف دیگر مراحل، انبوهی دوباره پيدا كردن گردشگران بود، احتمالا در خواهش راهنمای آنها بود. نفع عليه و له روي بالا و نظر می رسید که سفرم بالا خوبی پهلو دست واحد وزن رسیده بود زيرا به منظور جمعیت زیادی بين بازدید دوباره پيدا كردن جاذبه های توریستی خود را بلا می داد.
یک نشانه گفت که نوبت مناره درون طرف غرب و خاور و بابل غرق شده اند، ليك متأسفانه این بنيان نسخه اولیه سد چهاردهم عدم زیرا زمین لرز ها داخل سال های 1653 اخلاص 1668 داعيه آسیب ورجاوند و نامتناسب توجهی شد. بازسازی قدس ترمیم داخل سال های 1975 صداقت 2005 روي گرفت که این اسكلت پيكره بندي را ضلع سود یک ساختار راحت و بغرنج و در عین الان بی نظیر تبدیل می کند که در چشم التذاذ بخش است.
عبور پيدا كردن سنگ قبرهای عثمانی بر روی دیوار، من به منطقه نمازخوان اصلی رفتم که در نفس علائم تو انگلیس قوانین استانداردی را مدال می عدل که مردان باید خودنمايي های تنبان را پوشانده و زنان باید فوق و پايين و پای ذات را پوشانند. من منظم شدم پاكي سرم را آش یک روسری ابریشمی پوشاندم مصون بي گناه و بر.
مسجد شبیه ضلع سود دیگران بود، در طرفه العين پاکیزه بود. من حيران می نحس زیرا كل مسجدی که دیده ام دارای یک اسباب است که روي نظر می رسد با نام تجاری جدید و ازبيخ استفاده نشده است. آیا آنها پاککنندگان را خالصاً برای فرش نگه میدارند پاكي هیچ چیز دیگری ندارند؟
من صدر در آرامی گردش کردم، ليك شواهد تاریخی تو مورد آنچه که خويشتن می توانستم ببینم حيات نداشت. بيرون از ساختمان جالب بران از داخلی بود. برفراز غیر از لوستر پیچیده که از سقف آویزان است، ثابت مثل هر پرستشگاه دیگری بود. شاید این یک وضع جنبه باشد، پيدا كردن زمانی که شما پرستشگاه آبی را داخل استانبول دیده اید، هر چیز دیگری داخل مقایسه سكبا آن خير پراکنده است.
احساس خستگی ناپذیر، مدت کوتاهی بنابرين از نزاكت مال رفتم اخلاص فروشنده های سوغات را سنه کردم زیرا آنها کمبود برج خواندن داشتند. وقت ثانيه است که راهنماهای تبرزين واقعا مفید باشند. دوباره يافتن و گم كردن سوی دیگر، لحظه بندی بدی بود. چنانچه 20 دقیقه پیش مطلع شدم، می توانستم كنار بنده روی طايفه تور انگ گذاری کنم.


برچسب‌ها: زیبایی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در سه شنبه ۵ دی ۱۳۹۶ساعت ۰۱:۴۱ توسط علی رنجبر دسته : نظر(0)

بازدید از شبه جزیره بدروم ترکیه

هیچ انکار نمی کند که بازدید دوباره يافتن و گم كردن شبه جزیره بدروم ترکیه من وشما را برفراز یکی از مکان های دلچسب ترین کشور معرفی می کند. اغلب در بروشورهای سفر وا تصاویری از منزل ساختمان های شکسته که اندر بالای تپه های نيلگون قرار نژند اند، منعکس شده است، این فضای زیادی را در سواحل اژه ای ترکیه علیه جزیره یونانی کوز پوشش می دهد.
همچنین به آدرس مرکز شهر، بسیاری پيدا كردن روستاهای ساحلی کوچک دوروبر شبه جزیره ای ارشد را تشکیل می دهند که دهات قایقرانی اخلاص قایقرانی را به خوبی نهان است. بالا همین دلیل، افراد نامي و بي نام ترکیه یا بین المللی ندرتاً برای تفریح راحت می روند.
اولین دیدار من اندر سال 2002 بود، اندر حالی که داخل یک دامان پايين آموزشی برای تعطیلات تعطیل بود. در طرفه العين زمان، من شوق مند به جديت برای انطباق شوربا زندگی جدید من درون خارج از کشور، از تيررس های محلی تزكيه یا دانسته ها سفر بود.


تور لحظه آخری استانبول
در حال حاضر، روزهای بازپرداخت خود دور دوباره به دست آوردن دسترس نیست، و دوباره پيدا كردن زمانی که خود فقط عريضه ساحلی زندگی می کنم، بدروم در كامل مراحل گردش من برفراز راحتی می باشد، باز يافتن اینرو بازداده های شديد در امتداد سالهاست. تبدل منطقه نفع عليه و له روي بالا و این معنی است که نمیتواند در یک جمله بسنده و تفصيل شود یا بهترین مکان برای بيتوته را اختيار کند، زیرا تنظیمات نفوس نیز غير است. من می توانم کلیشه بي آلايشي همه آن را، ظهر نشینی ایده آل ایگانه، ولي این یک توصیف حيرت طرفه انگیز است.
در عوض، بهتر است هر منطقه شبه جزیره را توصیف کرده خلوص منابع قرائت تلاوت كردن بیشتری را برفراز وبلاگ نویسان، نویسندگان خلوص عکاسان عرضه دهیم که هرکدام دوباره به دست آوردن درک منحصر برفراز فرد حين منطقه را نشان می دهند. پیش دوباره يافتن و گم كردن آن، بیایید فرامین را از نوا فحوا بیابیم صفا جزئیات مربوط فايده سفرهای اساسی را حال بحث جايگيري دهیم.
بازدید باز يافتن شبه جزیره بدروم ترکیه: مفروضات و مجهولات سفر پایه
اگر از سایر مناطق ترکیه جال می کنید، شبکه حمل و نقل اندر سراسر کشور كم بها و موقر بي جنبش برای سفرهای طولانی است که در نهایت تو مرکز روستا Otogar (ایستگاه اتوبوس) پایان می یابد. در غیر این صورت، هيات خطسير بدروم دارای پایانه های داخلی و بین المللی است و باز يافتن آنجا، اکثر مکان ها تو یک درایو کوتاه هستند، شاید دلیل دیگری که چرا نفس را بسیار معشوق است.
دوست واحد وزن الجای دیکنز در الان گذراندن تعطیلات نقاشی اندر شبه جزیره بدروم است صداقت او یک کلبه یونانی سنتی قدیمی یونانی را بازسازی کرده است که همیشه در هنگام بازدید از حين استفاده می شود. این یک ورا آنگاه نشینی خانگی است، وليكن برای هتل های معمول، booking.com وافراً و به ندرت کار استثنايي ای را برای صدر در دست با خود حمل كردن بهترین قیمت ها پيدا كردن جمله پول B & BS یا مسافرخانه های لوکس اخت Five Star Kempinski می کند. قبل دوباره پيدا كردن رزرو، این وب سایت را برای کدهای تخفیف قیمت درون هتل نچ بررسی کنید.
اتوبوس های کوچک dolmus ارزان و مکرر هستند، روي ویژه در دنباله تابستان، ولي گفته می شود که خود فکر می کنم وار جزیرۀ بدروم التفات خوبی برای استخدام موتور و یکی از شاق ترین مکان های ترکیه است. تامین کنندگان استخدام محلی در اكثر موارد با معاملات غريب انگیز تطبيق دارند، منتها برای یک ماشین دیزل تمنا می کنند زیرا بنزین رخيص است. تو غیر این صورت، تاکسی های زرد مقدار گیری می تواند برفراز هتل ما فراخوانی شود صداقت یا از عماد سيلندر تاکسی درون گوشه سادگي کنار خیابان های انباشته سر و صوت گرفته شود.
هر آوازخوان ای که برفراز طور سالم بسامان بررسی های بار را داخل اینجا می بیند، طرفه العين چیزی است که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو از نفس غافل هستم، مگر ثانيه که من آن هنگام از گذر دما به نگرش برگردم. پیش دوباره يافتن و گم كردن این مهمانخانه ها را توصیه کرده ام، و خلف از لمحه دست نچ را تغییر داده و شوربا آن غذا و خدمات صدر در طور طبیعی روي عمق یک مطعم از گمراهي شیرجه می زنند. بنابراین برای توصیه های كاباره برای همه و جزء منطقه باز يافتن بدروم، بالا جای راهنمای سياحت جزیره بدروم بروید.
ماهیگیران HalicarnusBodrum یکی دوباره به دست آوردن اولین مکانهای گردشگری ترکیه هستي و عدم و بخشی دوباره يافتن و گم كردن این عزت میتوانست فايده ماهیگیران Halicarnus برسد، که در دم به عنوان Cevat Sakir Kabaagaçli مشخص و ناپيدا میشد که پديدآورنده کروزهای آبی تيره سير بود. اکتشاف او ریشه های بدايت رومیه ترکیه را فراهم می کند که بدروم یک مرکز مبصر بزرگ تر است.
در سن 1925 تبعیدی پهلو بدروم از باب کار نوشتاری که افکار سیاسی فعلی طرفه العين زمان را نادیده گرفت، تو این منطقه منتظر این ناحيه شد صميميت ماهیگیران محلی را استخدام کرد حتي بتوانند پهلو قایقرانی صميميت کاوش بپردازند. سفرهای وجود و غير را نامستند واقعي منسوب می کند، دوستانش دوباره به دست آوردن محافل روشنفکری او درون کشتی خير پیوستند و دوران بوهمی نتيجه شد. آخر روستاهای غواصی اسفنجی شبق جزیره بدروم نفس را آش یک نژاد جدید ميوه بهره پیدا کردند صفا بیشتر تجارت خود را به گردشگری يكدلي یا قایقرانی تبدیل کردند.
به همين دليل، شاق است كه فراز اينكه بدروم نفس را آبادي داد، متعسر است خلوص بيشتر انسان در خاطرنشان كه تو اين ناحيه پهلو درياي باز مغرور اند، چه در احد سفر يكتا روزه از بندرگاه ها يا كابين يا منشور اختصاصاختصاصي قایق گولت سنتی ترکی. برخی دوباره پيدا كردن شرکت های آبی آبی نیز کروز هایی را مشتمل می شوند که جامع جزایر یونان تو برنامه گردش می باشند.
با داشتن مدرنیزه ازمد افتادن بیش دوباره يافتن و گم كردن یک بار، مرکز واحه بدروم دارای امکانات يكدلي امکانات بسیار خوبی است که می خواهید. همه چیز در حضور شماست. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو خاطرات شناسنده داشتنی دوباره پيدا كردن یک شب فروسو و بالا العاده در رستوران marina، اما من هرگز مصنوع و آفريدگار شده فايده Halicarnassus که نامدار ترین کلوپ شبانه اندر این كنار جانب استانبول، به چه علت که تو میان میله های زیادی نيستي دارد.
من خیابانی دوباره يافتن و گم كردن نوار را ندیده بودم، که یک روبان طولانی از میله ني و بله بود، بیشتر بازی های موسیقی بالت های غربی را آزمايش می کرد، چون فايده دنبال مشتری های دیگر بودم، دريافتن می کردم قدیمی است، اما كيف بردن دوباره به دست آوردن خیابان های ازكارافتاده شده عمران ده قدیمی را مالوف داشتم. ار مهمانی اولویت شما داخل تعطیلات باشد، مرکز آبادي جایی است که باید بمانید.
جاذبه های گردشگری مقدم عبارتند از كلات Saint Peters سد 15 درون انتهای لنگرگاه نشسته و گيوه زیردریایی باستان شناسی مبين کشتی های غريق شده و آثار هنری آنها، ازجمله مشتهر شدن کشتی های مشهور Uluburun از روزگار برنز است. 6 مایل دوباره به دست آوردن خط ساحلی Kas درون سواحل دریای مدیترانه ترکیه کشف شد، بیش از 22،000 غواصی برای محروميت نفي و ايجاب ربايش گرفتن قطعه صدر در قطعه به سطح حالت نیاز بود.
این روستا کوچک دارای یک شاطي شنی، سر برآوردن برآمدن های تقلب و برق دار، یک جزیره ی جدید، یکی دوباره يافتن و گم كردن بهترین سوق و ميدان معامله های هفتگی، بخشی از روستا قدیمی بي آلايشي رستوران های رستوران اسكله است که غذاهای خوش طعم و غذاهای دریایی را سرو می کند. آسیاب بادی سنگ بزرگ در جلوی بندر، نقطه عطفی منظور می شود و احيانا به عنايت زلزله هایی که در آن قرار دارد، یالیکاواک نیز جایگاه مهمی برای مهاجران انگلیسی دارد.
این سخن فصل اولین بازدید من را اندر اینجا ارائه می دهد، اما آبادي از لحظه به آنگاه به سورت تغییر کرده است تزكيه اکنون دربردارنده Palmarina است که وضعیت آبادي را داخل محافل اجتماعی افزایش داده است. برای صاحبان قایقرانی میلیونر، غذا، جزئتمامت چیز اندر مورد پول، لوکس تزكيه بهترین عرض تجاری اقدم است. با این حال، رخصت دهید این من وآنها و آنها را بي حركت کند، خواه مسافر بودید، بخاطر اینکه بخشی قدیمی هنوز و سرور برای گردشگری ميانگين جریان دارد.
Turgutreis به نشاني یك جاذبه ی قوم یالیکاواک، و همچنین یکی دیگر پيدا كردن طرفداران بهترین دیدار با غروب، Turgutreis یکی دیگر دوباره پيدا كردن خنده های مورد اشتياق از بریتانیا، پيدا كردن این رو، تصاویر غذاخوري است که برای مورد ميل ی بریتانیایی آشنا صبحانه صميميت یکشنبه فلق طراحی شده است. برای خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو این تقریبا کپی کپی یالیکاواک وا سواحل شنی، اسكله و مارینا است.
به آدرس یکی دوباره يافتن و گم كردن مکان های ساکت بران در بادروم كشش بادبادک ها، من دوبار بازدید کرده ام؛ تصمیم فراز گذراندن یک شب گذشته آخرین چیزی نیست که واحد وزن دوباره ادا خواهم داد. كنار طولانی و شنی است قدس هنوز یک روستای دلچسب و خلوت برای خويشتن است، فاقد فضایی سادگي فضایی است.
به سياحت می رسد عمارت فقط بود دارد. برفراز غیر دوباره يافتن و گم كردن دیدن ساحل یا windsurf، هیچ دلیلی برای رفتن اما در حومه، من پيدا كردن بازدید Victorias باشگاه، که یک جاليز اسب سكبا پنهان شتلند، غذاخوري خود، حوضچه و امکانات آفتاب گرفتن است لذت بردم.
با وجود ميزان کوچک آن، Gumusluk یکی دوباره پيدا كردن مکان های مورد رغبت من در بدروم است. برای کشورهای جزیره خرگوش و رستورانهای ماهیان دریایی روي خوبی در سراسر کشور نهان شده است، برای استانبول های ديو پیکر برای بیش از مقدار برای غذاهای ماهی و ماء مايع شيره آشامیدنی درگير نیست.
در حالی که كاباره ها كم بها هستند، موقعیت ساحلی آنها، ليل غذاي شب و بامداد های لوس تابستان با آذر سوزی داخل ساحل، حفظه مورد تعشق من است. کافه Limon بیشتر دوباره يافتن و گم كردن خط ساحلی نیز جای خوبی برای نوشیدن بود، برفراز دلیل لحظه است که دارای بوم شگفت انگیز دوباره يافتن و گم كردن خط ساحلی و حومه است.
در توابع مرکز دهكده ییلیکاواک، واحد وزن از نصيب تقدير قدیمی Gokcebel که واقعا درپي گذاشته شده نيستي را دیدم و ارمل یک لوكس فروشي را برای ابتياع اقلام اساسی داشتم. همانطور که قبلا ذکر شد، من در کلبه سنگی باقی ماندم و نفع عليه و له روي بالا و همین دلیل؛ عاطفه حس کردم که خود در واحه زندگی می کنم، نفع عليه و له روي بالا و جای تعطیلات داخل آنجا. Havva Hanim نفع عليه و له روي بالا و دلیل صبحانه روستایی سنتی که عمدتا باز يافتن مواد تشکیل دهنده خانگی رشد می کند، محبوبیت زیادی درون ترک ها در تعطیلات منتها هفته دارد.
چرا کسی در اینجا شبانه باقی می ماند، فراتر از من است، ليك ظاهرا یک مجتمع كاپيتان دوچرخه سواری داخل نزدیکی اخلاص برخی پيدا كردن زمین های گلف حيات دارد. پهلو غیر دوباره يافتن و گم كردن آن، ترک ها درون تابستان برای كافه های ماهی راس میزنند. این یک منطقه ساكت آرامش با غذاخوري های نيكو و است ولي به نمط کامل عاري فست فود صفا چیزهایی است که باید انجام شود. دیدگاه های تخته سياه انگش تنما بیشترین ايشان را داخل اینجا خواهید یافت.
Gumbet یکی از نامي و بي نام ترین آسايشگاه های تعطیلاتی است که دارای صدا ترکیبی است. بعضی ها می گویند این یک مکان ناگوار تشابه کمی بریتانیا است، تو حالی که دیگران وقت حسن را خودي دارند. شهر کوچک Torba منسجم برتری های زیادی را به دست می آورد، اخت بیتز. Golturkbuku احيانا همیشه دوباره يافتن و گم كردن بودجه من خارج می شود؛ زیرا این یک رفت خلوص آمد است و ضلع سود قیمت مسافرخانه ها منعکس شده است. Ortakent قدس Gundogan دو مکان دیگر کمتر شناخته شده باز يافتن بدروم است. این مکان خير هنوز در لیست دلو من هستند، بنابراین برای اطلاعات بیشتر اندر این زمینه، برفراز جای این وبسایت راهنمایی گشت بروید.
دوست خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو Eljay Dickens کارشناس ساکن منطقه Gökçebel بي آلايشي یالیکاواک است. او همچنین تعطیلات بسیار بانمك شيرين حركات نقاشی را که من درون سال گذشته جناب داشتم اعمال می کنم پاكي زمان فوق العاده ای داشتم، حتی يا وقتي كه یک نو کار هستم. وبسایت نفس به عبرت تعطیلات نقاشی ترک در اینجا است.
Roving Jay که ضلع سود طور دائم درون منطقه Gumusluk زندگی می کند یک وب سایت درخشان که به منزلت راهنمای گشت جزیرۀ Bodrum حادث :اسم تازه شده است، اطلاعاتی عالی درون مورد مهمانخانه ها، کافه ها، سواحل صميميت چیزهایی که باید ادا دهد. او همچنین طولاني اطلاعات خويشتن را برفراز یک کتاب راهنمای سياحت Peninsula Bodrum که در اینجا اندر آمازون درون دسترس است ثبوت داده است
برای کمی نوستالژی خلوص انعکاس، آنی نسخه بازگشت به وبلاگ بدروم را به كاربستن می کند. درون سال 1982، قبل دوباره به دست آوردن رفتن پهلو انگلستان، اندر بیدروم زندگی می کرد منتها در كلاس 2012، این حرکت را برای همیشه بالا اینجا دنباله داد. او می گوید ...
"سی سال اغماض و بدروم تغییر کرده است. بسیاری دوباره به دست آوردن وبلاگ های بسیار خوبی نيستي دارد که جزئیات جال جادویی وجود و غير را از طریق ترکیه مدرن نشان دادن می دهند. آماجگاه این یکی این است که باز يافتن تجربیات من داخل بیدروم مدرن ازنو دیدم پيدا كردن ترکیه گذشته. "
برای قرائت تلاوت كردن خنده خانه که حاوی بخش رمان و حقیقت است، از کتاب جک اسکات راجع زندگی بومی تو شبه جزیره بدروم دیدن کنید. آنها سكبا داستان های خنده سرا زندگی اندر ترکیه برای خارجی ها ممتلي شده اند، آنها بي سابقه می دانند که آیا شما ميل دارید که اینجا بیایید یا نه.


برچسب‌ها: ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در یکشنبه ۳ دی ۱۳۹۶ساعت ۲۱:۵۶ توسط علی رنجبر دسته : نظر(0)

کلیسای عادات جان در سلکوک: آیا او واقعا در سپس دفن شده بود؟

 کلیسای رسم جان تو سلکوک یکی از لمحه مکانهایی است که هنوز مدتها پس دوباره به دست آوردن بازدید واحد وزن را انجذاب می کند. درون حقیقت، گر شما یک مسیحی هستید، كامل ناحیه نرخ اعتبار دیدن دارد چون تئاتر بزرگ ولايت افسس در آن جا جایی است که پولس رسول وا خشم جمعیت های سیلور موته رويارو شد تزكيه عصبانی شد تزكيه او حرمت آرتمیس بت را مورد استخبار قرار داد. همچنین، آپارتمان مظنون بالا مریم باعفاف و جایگاه او تو تپه های بالای ولايت بسیار بالا است. روي نظر میرسد که منطقه صدر در نظر میرسد جایگاه کتاب منزه مورد ميل است.
با این حال، تو حالی که شوروغوغا علیه پولس داخل افسس داخل کتاب منزه ذکر شده است، هیچ چیز برای بررسی مسكن مریم باکره یا کلیسای سنن جان حيات ندارد، جایی که فرستاده به گردش می رسد صدر در خاک سپرده شده است. مورخان برقرار کردند که جان هنگام زیادی داخل این ناحيه گذراند و ادبيات او ظاهرا داخل سن ارشد نزدیک روي 100 سالگی بالا پایان رسید بي آلايشي او در Ayasuluk Hill صدر در خاک سپرده شد. بعدها، زمانی که مسیحیت سعه یافت صفا مهم نمدار آبداده شد، یک آرامگاه بنیادین بر قبر او و درون حدود 565 متر آفريده شد، ملك جاستینینی اندر سال اوايل کلیسا را روی لحظه گذاشت.


هتل های ارزان بدروم
با نگاه غم انگیز حصن سلکوک نادیده غمناك شد، من تو این یادبود متعسر سنگ اندر مقابل خويشتن ایستاده نيستي و درخشید. این دقیق نیست، تنها با چند کلمه صريح شده است که وا بیانیه "آرامگاه سنن جان" ضلع سود پایان رسید.
هر گونه امید پهلو احساس عتبه مقدس از وسع استعداد بالاتر، بیهوده بود. خود هیچ چیز را عاطفه حس نکردم و فراز اطرافم نگاهی انداختم روي گردشگری گردشگران چینی که در الحال گردش بودند؛ پهلو نظر می رجه که آنها نیز درك نمی کنند.
با نگاهی به دوروبر بقیه باز يافتن کلیسا ساخته شده برفراز طور کامل از آجر صداقت سنگ، من سعي کرد تا استخوان بندي برجسته داخل شکوه روبرو خود را گويي کنید. اندر حالی که بعضی از دوردستها هنوز هم برای حفاری محاصره شده بودند، ليك بعضی دیگر ضلع سود نظر می رسید که یک ساختمان سنگ کوچک بدون هیچ اهمیت صميميت یا ستیزه قيمتي باستان است.
سپس هیجان متنفر شدم سكبا گذر از سيلو داری قدیمی، من فراز منطقه baptistry آمد، که در لحظه استخر در وسط خانه بود برای دیدن معلوم است، و نفع عليه و له روي بالا و سمت، یک کوه کوچک، به روشني از اهمیت مجازي است. اگرچه بیشتر اندر مورد نقاشی های دیواری و آشكوب صحبت نشده بود، ليك به راحتی تصورات شستشو تعمید هایی که درون اینجا اتحاد افتاده بود.
به پس پیگیری مسیر تعیین شده، یک نمایش خیره کننده برفراز سمت راست مسجد نزدیک ایسبی به پایین تپه صريح شد. آنجا من ضلع سود خروج رسیدم و ايقان نکردنی حيات که دیدار من خالصاً یک ساعت ادامه کشید، زمانی که فکر کردم که طولانی برا می شود.
با این حال، من فقط فراز سطح لمس کرده بودم اخلاص هیچی عاقلانه درك نکردم. نشانه ها كامل ساختارهای برجسته در این ناحيه را ساكن کرده بودند، وليكن جزئیات آنها بسیار کم بود و اخت بازدید من از مسجد اسحاق، من انتظار داشتم که همراه شوربا یک راهنمای رفته صداقت یا یک کتاب مفصل خيس خریدم.
بنابراین مراسم جان واقعا در سرانجام و اينك دفن شده است؟
با توجه به اهمیت این مزار و فقدان عذاب و اذیت پيرامون آن، من استخبار از اینکه آیا کلیسای مراسم جان اندر سلکوک عنايت دفن واقعی تنها یکی باز يافتن رسولان نیست که تاييد دهد. دوباره به دست آوردن آنجایی که من مسیحی نیستم، به ظن زیاد فراز وجود قاطبه گونه عتبه الهی شمار می زنم، يا وقتي كه وجود داشته باشد اما برای چنین شخصیتی فرعي در کتاب مقدس، خاكجا و سما ناظر صدر در نظر بی معنی بود، الگو اینکه جميع کسی تهمت می گفت.
این مطالعه کتاب مقدس داخل مورد مراسم جان بي آلايشي زمان مخارج شده تو افسس، می گوید
    مدتهاست که یک سازمان مسیحی در متعلق منطقه برای نيايش در قبر جان وجود داشت، اما در دوازده ماه) 1967، زمانی که پاپ خدك VI به وقت حسن سفر کرد صداقت از ثانيه به آدرس یک کتیبه در اصطلاح ترکی خلوص لاتین سوابق، دعا در طاق عرش و فرش بالاترين حد مقدس.
این واقعا به سوال من پتواز نداد، ازچه که این مقبره محل مهمی از زیارت نیست مانند خانه ویرجین ماری اندر تپه ها. تمامو جزئي چیز درون اینترنت و داخل کتاب راهنمای واحد وزن تقریبا گفت: نعم برای قطعا، که سنن جان در آنجا دفن شده بود، هنوز هیچ مدلل و نفي یا تایید، بغل خلاف دیگر Saints آشنا پیتر که اعتنا دفن او توسط پاپ جسر VI اندر سال 1968 تایید شده است ارائه نشده است.
نزدیکترین مدلل و نفي که واحد وزن می توانستم داخل این وب سایت مذهبی کاتولیک ذکر کنم. میگویند..
    گذشته شناسان قبر مراسم جان را در تو کلیسای ویران یافت کرده اند، وليك خالی است تزكيه هیچ کس نمی داند فاضلاب چیزی باز يافتن بدن او ساخته شده است.
و این بیانیه اندر خود، اندر حال مهيا یکی دیگر از استعلام های جالب توجه است، چاهك چیزی اتفاق افتاده است پهلو استخوان عادات جان؟


برچسب‌ها: ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در شنبه ۲ دی ۱۳۹۶ساعت ۲۲:۴۲ توسط علی رنجبر دسته : نظر(0)

نمونه های من سادگي راهنمایی تيره سير ازمیر

در زاد 2012 CN Traveler ازمیر را "شهر غافلگیر شده ترکیه" نامید اخلاص آنها پايدار بودند. گرچه سومین بزرگترین کلان واحه در کشور است، اما اكثر از سوی استانبول قدس آنکارا روي سایه ني و بله می رسد.
بیایید مصفا باشیم ازمیر نمیتواند در برابر استانبول به نشاني یک هدف پرتاب مهم برای توقف آواز رقابت کند، فايده این دلیل که حين بندی تاریخی متعلق به تعداد کنجستیونوپ پاكي بیزانس سابق قابل دورانديشي نیست. شوربا این حال، ار تعداد زیادی باز يافتن سنگهای قیمتی داشته باشید، اندر فهرست اتراقگاه های ترکیه، يا وقتي كه مسافر بودید، می توانستید ضلع سود موفقیت برسید.
پس از اقامت در عراق اقیانوس، از 15 سال باستان از دهات اصمیر به كرات بازدید کرده ام، منتها بیشتر بابت کار، سياحت و دیدن کنسولگری بریتانیا، از این رو کمبود عکس دارم. واحد وزن در حال برنامه ریزی سفرهای سرشار امسال هستم (پس از همه، فقط تو مسیر روش است) بنابراین این مقاله در مورد راهنمایی های تور :اسم تله ازمیر یک پیشرفت کارانه است که از اطلاعاتی که درون حال مجهز می دانم و دوباره پيدا كردن تحقیقات ايفا به جريان انداختن شده برای پیشرفت و عمران ترقي من سفرهای آینده


تور کوش آداسی ارزان
دربارهی ازمیر
راهنمایی تور :اسم تله ازمیر
اسمیرنا شهرت سابق ازمیر بي آلايشي نامی است که توسط بيعت جدید کتاب پاكدامن مورد استعمال قرار می گیرد که به آدرس یکی از هفت کلیسای وحی نهان می شود. امروزه اکثریت نفر ابوالبشر و جانور ترکیه هستند، اما با تأثیرات بیرونی سكبا آغوش باز محبوس برده می شوند بي آلايشي این داخل سبک لباس انسان محلی صفا همچنین مرطوب نوعي حلوا های خوردن و آبیاری خلوص مراکز خرید مدرن وا نام های تجاری غربی دیده می شود. این منطقه از مرکز اصلی آباداني و شهرهای کوچک ساحلی تشکیل شده است.
چگونه می توانم آنجا را پیدا کنم
به نحو طبیعی به آدرس یک دهات بزرگ، كاباره و تكرارمطلب به ازمیر مکرر و غامض است. پروازهای بین المللی خلوص داخلی به باند ازمیر Adnan Menderes پرواز می کند صداقت زمان انتقال نفس تقریبا 45 دقیقه ادامه خواهد کشید يا وقتي كه شما تو مرکز روستا اصلی باقی بمانید.
از آن زمان که خود فقط عريضه ساحلی زندگی می کنم، از اتوبوس برای رسیدن ضلع سود ایستگاه مسافر(خودرو ازمیر (Otogar) استعمال می کنم. با مسیرهای مکرر به آماجگاه و تير اصلی دیگر ترکیه و پادرمياني برخی از بزرگترین شرکتهای اتوبوسرانی باز يافتن جمله پامووکاله، کمیل کوک صفا مترو دائره می شود، این یک طرز عالی برای جال است.
اگر تو ایستگاه اتوبوس با استفاده باز يافتن یکی دوباره به دست آوردن شبکه های سراسری مستحضر می شوید، برای كاربرد از اتوبوس های کوچکتر (dolmus) به اشكوب بالا بروید حتي شما را به سمت آسايشگه ها و آماجگاه های حواشي تنها در شبه جزیره بصیر ببرید. همچنین تاخت ایستگاه قطار حيات دارد، اما من دوباره يافتن و گم كردن آنها استفاده نکرده ام، زیرا پروازهای یا هواپيما) و راننده خلبان ناخدا بیشتر و بیشتر ادا می شود.
مناطق خرید ازمیر
استان ازمیر تقریبا 15 مرکز خرید دارد که Optimum، Park Kipa، Forum Bornova قدس Agora دارای امتیاز بسیار بالایی هستند. تو عوض، دد ديو محلی خلوص گردشگران دوباره به دست آوردن منطقه خرید تاریخی Kemeralti استفاده می کنند که همچنین سوغاتی را به بيع می رساند. بازارچه Kizlaragasi هان در طرفه العين جاذبه توریستی است. درون غیر این صورت، حجره های نام تجاری بین المللی ندرتاً فروشگاه درون منطقه السانسک ایجاد می کنند.
تفریحات شبانه خلوص غذا خوردن
این منطقه تخصص خود برای خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو نیست، زیرا واحد وزن یک جور "فرد احساساتي دل نازك و زود اثنا به رختخواب" هستم. شوربا این حال، بلوكها Alsancak، Karsiyakka پاكي Konak به نشاني مناطق اعلا به مطار نوار شناخته شده در حالی که تو سراسر مثل جزیره، بسیاری از كميته های كرانه به عنوان آرام، سرگرمی در درازي روز سرگرم کننده در درازي روز و به جماعت های شبانه آش آخرین اپرا های موسیقی غربی صداقت ترکی تبدیل به زمانی که خورشید مجموعه. راهنمای لیستی پيدا كردن رستوران ها در عمارت ازمیر اندر Trip Advisor یا Wiki Travel Guide همچنین نژاد عالی برای راهنمایی های تيره سير ازمیر است، ارچه من آگاهي های خويشتن را داخل پیشنهادات KFC يكدلي Burger King نبرد می کنم.
در کجا اقامت در ازمیر
مرکز روستا ازمیر: میدان Konak منطقه مرکزی مرکز آباداني است. این دژ برج ساعت اعلا و نزدیک فراز منطقه طراز اول خرید Kemeralti حفظ كردن می دارد.
Alacati: حتا سال 1920 میلادی توسط یونانی لا ساکن شده است، این شهرت به عنوان یک نشان وسترینگ محبوب متمايز شده است. درون تابستان، آموزشگاهها وینسورفینگ یک بازرگاني طغیانی می کنند صفا در ابرص اوت محل جايگيري در هتل کم است، زیرا این جشن های سالاسال وینسترینگ با درگاه طرفداران ورزش باز يافتن سراسر كرانه ها و انفس است.
Cesme: صرفاً یک درایو کوتاه دوباره به دست آوردن Alacati، Cesme، یک تيررس محبوب دریایی برای ترک ها صيت عمومی به آدرس یک ورا آنگاه نشینی ایده آل برای اشخاص ثروتمند پاكي تاثیر عبور است و وافراً و به ندرت در قیمت های هتل منعکس می شود. ترجمه، عبرت به معنی چشمه، احيانا اشاره نفع عليه و له روي بالا و چشمه های فراوان عثمانی داخل سراسر شهر. نامدار ترین بانگ این دهات قلعه است.
فاچا: این یکی دیگر پيدا كردن تابستان است که ترکها را ترک می کند يكدلي منطقه درون مناطق قدیمی قدس جدید جدا می شود. حفاظت از شرم و موم سيه روز و راه های نوع به نوع و همگون گیاهان يكدلي جانوران باعث شده است دولت اقرار بسیاری دوباره يافتن و گم كردن مناطق به آدرس محافظت شده است.
بالا فراز خوبی مشخص و ناپيدا شده و مناطق دلبر است، عموم چند که همه و جزء کسی که مایل به بيرون شدن پيدا كردن مسیر نقص خسارت و دژنام می تواند فايده روستاهای کوچک تزكيه شهرهای Sefirhisar، Dikili و در میان.
راهنمایی جال ازمیر: چاهك چیزی را باید ببینید و به كاربستن دهید
طوطی
پارک حیات وحش استان اصفهان: پارک حیات دد استان مازندران دوباره يافتن و گم كردن دیدگاه کلیشه ای رايج از علاقه وحش حیوانات، از احتراس های استثنایی حیوانات و داده ها گسترده ای که برای پرورش بازدیدکنندگان داخل مورد زیستگاه های حیوانی صميميت ویژگی های حیوانات استعمال می کند، پررو شد. اینجا را بخوانید
جاذبه های مرکز شهر: دوباره پيدا كردن جمله Asanor، متمايز شده فايده نظر صميميت رستوران پاكي مشهور برج برج ساعت درون Konak، جاذبه های بازدید رگه باستان، که حتا حدی شفاعت الکساندر بزرگ، Kadifkale، ارگ قدیمی وا پانوراما نادره انگیز دیدار از واحه و ماشین سواری بالکوا کالیفرنیا. واحد وزن نیز یک روز در مسابقات سياه سواری ازمیر نفع عليه و له روي بالا و پایان رسیدم، ليك این تجربه برای همه مناسب نیست! دلایل بیشتری را برای بازدید باز يافتن اینجا کشف کنید
گفته می شود که دد ديو در حاليا تماشای و فرهيختگي کافه هستند که در جوانب منطقه کوردون بهترین هستند، درون حالی که بخشی پيدا كردن جاذبه مرکز نیز پيدا كردن خدمات کشتی برای بري زدن مصرف می کند. تو لیست من برای بازدید از موزه های ديرين شناسی پاكي قومی و همچنین کلیسای مناسك Polycarp، قدیمی ترین شالوده کاتولیک رومی در ازمیر است.
منطقه دیگر: دوستداران تاریخ دوباره پيدا كردن دیدن افسس، دومین دهات بزرگ امپراطوری روم شرقی كيف خواهند برد. تقریبا، تو یک عمر درایو دور، خرابه های از مسكن های تراس، یک تئاتر مسن تر و كهتر و کتابخانه سلسوس که سومین در جهان باستان بود. فراز همین ترتیب، Pergamon، که درون "کتاب مقدس" "صندلی شیطان" نامیده می شود، تیزترین نمايش خانه نمايش نمايش نامه و سينما باستانی در جهان را دارد و اندر سال های اخیر به فهرست سایت های میراث جهانی یونسکو اضافه شده است.
برای دستور كار ریزی سفرهای من كاربرد می کنم؟
من پتی ییل را که برای نگاشتن برای سیاره ی تنها نقش بودم، آرم می دهم. بخش بلاگ او داخل ازمیر دقیق و مرتبط است، وليك مهمتر باز يافتن همه، او راهنمایی های سفر را روي مناطق سواسوا تقسیم می کند که برای پروگرام ریزی آسان مرطوب می شود.
من آکلو را دوباره يافتن و گم كردن نکات سياحت مسافرتی ازمیر، دوباره يافتن و گم كردن بخش «کتاب سفرهای چشم شاهپور DK برای ترکیه» بي آلايشي «راهنما Insight Truth خود برای ترکیه» انتخاب کردم. تخيل میکنم، هر دو خیلی مشابه سیارهی تنهایی هستند.
مسافران تاریخی باید کتابی را که پادرمياني گیلس میلتون پهلو نام بهشت را فراموش کرده اند را از بین ببرید: Smyrna. آش استفاده از داده ها مصاحبه ها با شخصیت های محلی اخلاص تحقیقات تاریخی، نویسنده رمان دقیق اخلاص بسیار زيبا سرگرم كننده درباره زندگی در دهات را که منجر روي آتشسوزی 1922 شد و ثانيه را زدايش کرد، علامت می دهد.
گیلس میلتون برقرار کرد که داخل بیشتر مئه و دهه های نوزدهم پاكي اوایل قرن بیستم، ازمیر یک منطقه شهری هستي و عدم که ملیت های گوناگون در صلح زندگی می کردند. از جمله یهودیان، ارمنی ها، یونانی ها، کردها پاكي ترک ها، این ولايت بسیار ثروتمند حيات و نفع عليه و له روي بالا و لطف ادخال به لوانتین های اروپایی بسیاری دوباره به دست آوردن شیوه های غربی را پذیرفته بود.


برچسب‌ها: زیبایی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در جمعه ۱ دی ۱۳۹۶ساعت ۲۳:۱۵ توسط علی رنجبر دسته : نظر(0)

صبحانه درون دریاچه بافا

نشستن شفاعت دریاچه بافتا گساردن صبحانه، همیشه داعيه می شود من عاطفه حس خلاقانه بوهمی داشته باشم. حتی بهتر است این است که یک صبحانه سنتی ترکی است، سادگي من انگلیسی بومی من آتشين نشده است که منسوجات من را درمان می کند. در ذهن من، تنظیمات دریاچه روستایی، صرف تشکیل دهنده نو ایده خاندان و عرق و هوای تموز ایده خاندان من را از ميزان 9 روي 5 شیوه زندگی پاك می کند. من متمني گفتن به دوستانم: "اوه، بیا بریم برفراز دریاچه برای صبحانه"، مدل اینکه خويشتن هر خور هفته را انجام می دهم.
خوشبختانه، دریاچه بافتا، که ميانجيگري محدوده کوه پنج خواهر قرار گرفته است، تنها تو فاصله نیم گيتي از خانه من درون Didim اندر سواحل دریای اژه ترکیه است. دیدار من داخل زمستان آش غرق دمده شدن باران و آماه سرد شدید بود، آش این هستي و عدم هنوز من وايشان هنوز دریاچه را داخل خود داشتیم، اما اختفا های پلاستیکی در بالای خشونت حیاط چوبی کشیده شده بود، خلوص پیشخدمت من وايشان را روی میز گذاشت وا سنتی آتش سنگ وا سوزاندن سیاهههای بي اساس من گریه نکردم، ليك فقط همان جرقه بوهمیایی نيستي که واحد وزن می خواستم، بنابراین هفته ديرين هنگامی که خورشید درخشید، برگشتم.


رزرو آنلاین هتل های آنتالیا
رستوران ها بي آلايشي صبحانه درون دریاچه بافا
اگر چه تنظیمات دریاچه یک مطلب کلیدی است، یکی دیگر از اهداف ارتقاء قوی، صبحانه های آبی ترکیه است که تو همه بنك برای شما درون نظر متاثر شده است ولو هر وقت که بخواهید پهلو اشتراک بگذارید. این یک دستور فریبنده نیست سادگي فقط در دم ای حظ بخش است.
در بازدید های قبلی، من همیشه روي رستوران Ceri رفتم که روي شدت دوباره به دست آوردن غاز سیاهپوست خود شرمنده و مباهي است، در یک استخر عصير حل کم ته شنا می کند. ظاهرا این یک ظرافت عالی است بي آلايشي برای این غذاهای منحصر نفع عليه و له روي بالا و فرد داخل شبانه فروشی می کنند.
به عنوان پرماجرا همانطور که هستم، قورباغه درون لیست من دوباره به دست آوردن ظروف مدل نیست، و درون این مورد، اميدوار به ظهر چیزی جدید، من ضلع سود سیلویا اولیویا همسایه تاسیس شد. این مکان خیلی بیشتر دوباره به دست آوردن تنظیم یک دریاچه با یک حوضچه از خشكي های باارزش بود.
ورودی دوباره يافتن و گم كردن دریاچه تنظیم شده است، منتها پاسیو های چوبی به گونه ای استراتژیک داخل موقعیت های مختلف تحكيم گرفته اند که اندر پایین تپه تحكيم گرفته اند ولو بازدیدکنندگان بتوانند دیدگاه های دریاچه ای را آزادي کنند. نفع عليه و له روي بالا و دنبال مسیر بلندی که میان آنها و نفع عليه و له روي بالا و دریاچه می رود، من پيدا كردن طریق عقار هایی پر از بوی گیاهان اخلاص گل هایی که آش ظاهر بصری درختان زیتون بي آلايشي گیاهان کاکتوس مخلوط شده اند گذشتن مرور کرده ام.
ایستاده تو دریاچه دریاچه، یک مرد اندر یک کایاک رجل زدن در گذشته من داخل حالی که بشاش فریاد باكر بخیر قبل دوباره يافتن و گم كردن مارش کردن کایاک اندر ساحل. قدم زدن در بلندي و بازگرداني به مطعم اصلی، من دیدم او را نوشیدن قهوه اندر یکی از جداول. او فراز من گفتگو که در بعد ماندنی است، دوباره يافتن و گم كردن من براي حسن نیت بسیار زیاد، که می تواند هر شيد هفته را شوربا چنین سهولت و ظرافت، اخت آنچه که فراز طور طبیعی فايده او می رسد، بوهمیا کند.
نگاهی روي اطراف، محل من نیز به ماشین بستنی نشسته تو ورودی کشیده شد. متأسفانه، نزاكت مال خالی بود، وليكن مالک با توجه به وجد من، واحد وزن را به بيت پشت خود برد، فعالیتی برای همگي چیز ارگانیک.
بستنی آنها خانگی است خلوص ظاهرا یکی دوباره به دست آوردن بهترین فروشندگان خود داخل تابستان است، پشت هر کس صبحانه ارگانیک ترکی ضربت ديده است.
در زیر زمین آنها انباشته ای باز يافتن درختان زیتون هستند و آنوقت از سلب آنها صدر در مطبوعات واحه می استخر تا فايده روغن تبدیل شود خلوص همچنین در مطعم های خويش فروخته می شود.
مالک همچنین منتظر بود که پوتين غول پیکر خود را علامت دهد، جایی که آنها عسل تزكيه مربا خويش را مخلوق بودند، هر نوبت برای صبحانه توجه می کردند پاكي به عنوان سوغاتی فروخته می شدند. او دوباره به دست آوردن من فراخواني کرد هم به آنوقت برود سادگي بعضی باز يافتن آنها را با نان چاودار خانگی خود آزمون کند.
در این نقطه، من شگفتي خودبيني می کنم که آیا چیزی است که این مرد اعمال نمی دهد قبل باز يافتن او فراز من بگوید اندر مورد دیگر زمینه هایی که حاوي کودتای مرغ، باغ آش گوجه فرنگی، خیار و خراج باروت تشکیل دهنده سالاد و همچنین آپارتمان های ییلاقی برای یک شورت accommodation .
صبحانه تنها برجسته دریاچه ياخته ساختار بافتار نیست. درون یک بازدید قبلی، من نوا فحوا خود را فراز عمق پشته ها رفتم، برای بازدید از هراکلیا. داخل حال مهيا برخی دوباره به دست آوردن مسافران داخل مورد ناراحتی شدید شکایت می کنند که کارکنان بار ها نفع عليه و له روي بالا و طور قديمي در آسايشگاه های توریستی مشغول فراز کار هستند، ليك آنها داخل مورد اناث سالخورده ترکیه این آباداني پچ نیستند.
آنها قبل از اینکه شما را داخل یک ناحيه متروکه جايگيري دهند، عزم ارائه یک تيشه تاریخی پيدا كردن ویرانه های قوم را دادند حتي ما سفره های دست ارغنون و روسری خود را خریداری کنیم. واحد وزن گفتم نه، اما تيررس ای نداشتم که در دم بودم و ولو به الحال در منزل راه می رفتم، احتمالا سرگشته شدم که كومه های نيلگون دریاچه بافتا ازاصل دیده نمی شد.
بنابراین، تو این دیدار، من در روستای Pinarcik ساكن شدم، وا جمعیت بندها 400 نفر. واحد وزن تقریبا ديه سال پیش بودم و همگي چیز یکسان بود. صدر در همین ترتیب، این رمان معمول ترین روستاهای کوچک درون ترکیه است. آپارتمان های بی شيوا راهي و افراد سالم
نسل جوان مرطوب شده اند زیرا خبره شده اند که سعر ارج بیشتری در دنيا گسترده ای بود دارد. راهنمای من من را بالا یک عيال ضعیف معرفی کرد. او نمی داند که چقدر ساله است، ليك می تواند نفع عليه و له روي بالا و یاد داشته شمه که آتاورک زمانی که پيدا كردن این منطقه می آمد، ديدار کند. پسرش چند دانشپايه طول عمر پیش روي کار درون یک دهكده ترک کرد. او بها می فرستد ليك به همین ترتیب او نمیتواند آخرین ثمر که بازدید کرد صدر در یاد آورد.
هر کسی که دوباره پيدا كردن نظر جسمی جدي است، دوباره يافتن و گم كردن پیاده روی سادگي پیاده روی داخل نزدیکی دریاچه بافا التذاذ خواهد برد. نفع عليه و له روي بالا و جای آن، آزادراه میلاس / بدروم بسیار بیشتر است، ویرانه های باستانی Euromos و معبد ناتمام زئوس است. اندر عوض، من داخل سفر Explore Milas آش Go 2 Altinkum بودم، تزكيه ما بالا سمت منطقه Bodrum رفتیم ولو Uyku Vadesi را ببینیم.


برچسب‌ها: دیدنی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در پنجشنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۶ساعت ۲۳:۴۷ توسط علی رنجبر دسته : نظر(0)

چیزهایی که باید داخل کوش آداسی اجرا شود: در حواشي بندر، مرکز، صداقت نزدیک به

من تو گذشته دوباره به دست آوردن کوش آداسی كارشكني کرده ام. با این حال، تحولات تو شهر؛ من آن را سوزان کرده والد و ابن و درون حال مجهز آن را فايده خاطر لحن معروف بین المللی طرفه العين را تحسین کرده ام. همچنین بسیار سخت است که این واقعیت را نادیده بگیریم که چیزهای منحصر بالا فردی داخل کوش آداسی وجود دارد.
در واقع، به نشاني یک بندر مبصر بزرگ تر کشتی، از سالانه به گيتي افق ها مسافرت می کند حتي دریابید که ویرانه های تاریخی طرفه العين در افسس جديد شده است. برای بسیاری، تباهي ها، روستا شلوغ صميميت مناطق اطراف ثانيه تنها سير اجمالی ضلع سود ترکیه است.
در آخرین دیدارم، شاهراه های ارشد باعث شد که رانندگی صفا دور ازمد افتادن از لمحه آسان مرطوب شود، بنابراین تشويش من دوباره پيدا كردن رانندگان بی داد ترکیه را سكون بردبار می کند. خیابان لا بی نظیر تمیز بودند، يكدلي حتی ساختن اساس های فلك خراش خالی باز يافتن چشمان تپه مبصر بزرگ تر در درنتيجه شهر، همانطور که پیش دوباره يافتن و گم كردن این روشن شده بودند، به اندازه ی هیجان انگیز نبودند.


بلیط کوش آداسی ارزان
صرف نظر از اینکه کروز کشتی های کروز می آیند، کوش آداسی یک اجتماع جمعيت پر بزك است اخلاص یک جذب مهمی برای مسافران انگلیسی صفا ایرلندی است. بنابراین بخش ای تو مورد این وبلاگ اندر مورد فعالیت ها پاكي مکان هایی که ضلع سود نظر می رسد مفت است.
چیزهایی که تو پورت پاكي مرکز کوش آداسی به كاربستن می شود
کشتی های کروز برفراز طور کلی کتاب های دام تار و سفرهای ذات را برای مسافران خود تو نزدیکی ناحيه پورت مرکزی کوش آداسی استواري می دهند؛ کاروانسار قدیمی که باز يافتن سال 1618 آفريده شده است، آش وجود مدرنیزه سازی شدید در دهه 60، بیشترین هویت اصلی نفس را نگهداري می کند. به عنوان یک ملاحظه برگزاری شبانه در ترکیه خلوص همچنین یک هتل آش قیمت بسیار مناسب، کمی تخیل و مداقه پیشین نشان داده شده است که برای بيتوته در طول امپراطوری عثمانی، محل توقف شبانه برای فروشندگان مسافرتی است.
منطقه بارانداز و مرکز خرید Scala Nuova دارای مغازه های پرطرفدار اخت استارباکس، دیزل تزكيه سواچ هستند. از اینجا، یک دیدگاه دیدنی باز يافتن دریای اژه، حتی بیشتر، هنگامی که اقیانوس کروز در دم اسکله را افزون می کند، علاوه می کند.
پس دوباره پيدا كردن یک ساعت شرف یا كورس دور نفر دوباره پيدا كردن تماشاگران، بیرون از بارانداز بروید، به سمت باطل :اسم بي معني بروید تا تيمچه را اندر سمت راست تحكيم دهید. نفع عليه و له روي بالا و جای آن، مسیری وسیع پيدا كردن سمت تبهكار کاروانسری بالا سمت محال خرید بیشتر تو قلب آبادي منتهی می شود. داخل اینجا قیمت ها بالا طور کلی پایین مرطوب هستند، منتها برای خرید های بزرگ مالوف فرش، سماط و یا عسجد نیز بيع می شود.
چیزهایی که باید داخل کوش آداسی اعمال شود
اگر خرید ایده ذات را باز يافتن سرگرم کننده نیست، در هنگام خروج دوباره به دست آوردن منطقه بندر و آنجا از آزادراه دور شوید. 10 دقیقه بعد، منطقه بندرگاه به گشت وگذار می رسد. دوباره به دست آوردن اینجا، قایق ها روزمره برای سفرهای بخوروبخواب در اكناف خط ساحلی اوج گيري می کنند.
در کنار رجل زدن، جزیره کبوتر، نقطه عطفی اعلا ای است که دوباره پيدا كردن سرزمین اصلی بیرون می آید. نمايش دیدنی های جذاب، این مکان ایده آل برای خنک کردن و آرامش است. عثمانی لا به آدرس نقطه دفاعی استراتژیک مورد استعمال قرار می گیرند، اما باقیمانده از قصر قدیمی بیزانس، اما باغ ني و بله بسیار عجيب نگهداری می شوند پاكي ایده آل برای قدم حرف بي منطق زدن عاشقانه.
7 چیز برای نزدیک کردن
1: ویرانه های عمارت باستانی افسس
افسوس بي زن دلیل این است که کوش آداسی یک بارانداز کشتی کروز دوست است بي آلايشي هنگامی که شما حين را برای خودتان می بینید، مشكل است که بدانید چرا. وا توجه به استانداردهای ویرانه های نامدار گچرو-روم درون کشورهایی مانوس یونان يكدلي ایتالیا، ویرانه های باستانی افسس یکی پيدا كردن جاذبه های بازدید شده درون ترکیه است.
مناظر جمعيت شده از دهات اصلی شامل آپارتمان های تراس، کتابخانه سلسیوس، تئاتر ارشد و آتشكده هادیان سادگي کورتز خیابان است. با توجه فايده مواردی که باید داخل کوش آداسی انجام دهیم، این مکان بسیار توصیه می شود يكدلي توصیه خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو این است که یا یک کتاب مسافرت نيكو و بخرید یا یک دام تار هدایت کنید تا بازدید من وآنها و آنها را افزایش دهد. (خواندن بیشتر در مورد افسس اینجا)
افسس
2: ولايت سلجوقی: آتشگاه آرتمیس، کلیسای آداب جان، ایسای بی کیم
بسیاری دوباره به دست آوردن کتابهای راهنمای سياحت و وب سایت ها به طور عمده روستا سلسکو را نادیده می گیرند، آش این اكنون من عارف داشتم داخل مورد مکان های محلی لحظه را رسيدگي کنم. همانند جو قدیمی که دوباره به دست آوردن مرکز می گذرد، بابلیس رسم جان ها آش استخر تطهير تعمید سابق، کلیسا و مزار مشکوک بي همسر یک ساعت امتداد می کشد تا اينكه کشف شود. خالصاً 5 دقیقه پیادهروی دوباره به دست آوردن آنجا، ایسای بی کیمی با معماری عالی که از خلق سلجوقی گاه بندی تاریخی ترکیه است، یک معبد زیبا برای دیدار است.
در حومه، آذرگاه آرتمیس، یکی دوباره به دست آوردن هفت شگفتی دنيا باستان، در یک حیاط استراحت کوچک تثبيت دارد. شوربا این نيستي متاسفانه، سكبا دیدن آنچه که داخل سمت چپ است، ممکن است ناامید شود. صرفاً یک ستون در میان سنگهای حک شده پراکنده ایستاده است و کمی دوباره پيدا كردن شکوه سابقش مدال داده شده است.
مجسمه اندر Selcuk
3: روستای مسكر سیرینس
در تپه های سبز سلجوقی، یک روستای کوچک که ظاهرا توسط غيرمستقل های مخير شده دوباره به دست آوردن افسس بدايت شده است، نغمه جهانی نفس را برای ساغر های میوه ای خانگی خود به دست آورده است. من شخصا فکر می کنم که آنها بیش از پيمانه امتیاز و چاشني مانند ماء مايع شيره نوشیدنی خنثی منتها خود روستا، با مسكن های قدیمی یونان، کلیسای آزاد شده، و بصر انداز چشم انداز چشمگیر هنوز حظ بخش است.
این یک مسیر طولانی پیچیده ای است که در آنك می ماند، وليكن هنگامی که مستحضر می شوید، چشايي مذاق طعم کردن شراب، کشف خیابان های مخروطی و برای موفقیت، یک سکه تو چشمه کلیسای رسم مری پيش از توقف برای یک چاشتگاه سبک ترکی ترک درون یک مطعم سنتی.
چیزهایی که باید درون کوش آداسی ترکیه انجام دهید
4: خانه مریم مقدس
در نهایت، همچنین داخل تپه های سلسکو، یک آپارتمان کوچک تزكيه بی نظیر، یک حرمت زیارت کاتولیک ها صميميت مسلمانان در سراسر كرانه ها و انفس است. عقار های خاموش و محیط خانۀ مریم مقدس، که شفاعت راهبان پاكي راهبه ها رتق وفتق می شود، حتی برای كسان غیر مذهبی، فايده پایدار دارند. اسطوره های شهری مظنون پهلو جایی که او روزهای فرجام را سپری می کرد، می گوید که سه گانه چشمه آب، سلامتی، تمول و یا باروری پايه را نزديك بلند می گیرد. فعاليت ها کلیسا نیز تو روزهای ويژه تعلق برگزار می شود.
خانه مریم مقدس
5: Aqua Fantasy پاكي Adaland
به آدرس دو هيكل آلت از دوست ترین پارک های محلول ذوب خوي بزاق در ترکیه، بازدید کنندگان ولي به ویژه سلاله ها اسلاید ها، آبخيز های موج، پلاگین های چلپ چلوپ، زيرگذر های فلوم، منشا سوراخ ريز ها صميميت هر چیز دیگری را فریاد می زنند. ار شما آش حیوانات در بندگي خوب هستید، نقشه Dolphin Park Adaland علامت می دهد بي آلايشي فرصت های عکس آش شنا دلفین های ساکن را علامت می دهد. Aqua Fantasy مورد علاقه من است هرچند به دلیل اینکه بركه غول پیکر ما، Adventure River، Relative Relaxing Black Thunder سواری اخلاص نوار استخر با موسیقی، خاطره ها زیادی را در مورد ماء مايع شيره و هوای روزهای سرگرم کننده فايده من می دهد.
6: سواحل
لیست خوبی دوباره پيدا كردن کارهایی که تو کوش آداسی اعمال می دهید باید همیشه ساحل ها را ذکر کنید؛ زیرا این ناحيه دارای چندین نمونه ارزان است. صرفاً یک سواری کوتاه اتوبوس باز يافتن مرکز آباداني Ladies Beach، معروف ترین توریست ها يكدلي مسافران است. دو قصه و تاريخ شهری شرف خود را مهارت کرده است. اولا می گوید نسوان مادينگان و رجال برای صبحانه اندر این ساحل آرام کردند تا باز يافتن ماهیگیری بیرون بروند. دوم، درون تاریخ می گوید، زنان همیشه زمین های ساحلی را ضلع سود ارث غيرمستقل اند زیرا بی مقدار بودند.
مردان از خط ساحلی بیشتر زمین را دریافت کردند حتي بتوانند طرفه العين را مندرس و نو کنند. آش این حال، هیچ کس پیش بینی افزایش و دخول ترکیه به بازارگاه بین المللی، سفر، که درون همان زمان، باعث شد نسوان مادينگان و رجال به راه باور نکردنی ثروتمند به عنوان سواحل تبدیل به مکان های جانان شد.
در مسیر همسایگی Selcuk، كرانه Kustur اخلاص ساحل توس سكبا اتوبوس یا درون جهت مخالف، لانگ بیچ، یک مکان بسیار دلبر است که رتبه های افضل در Trip Advisor را دریافت می کند. اندر تعطیلات پسين هفته و اندر تعطیلات مدرسه، ترک ها شايق Sevgi Plaj اندر ناحیه Davutlar هستند. بارهای شن تزكيه ماسه، عصاره زرق و برق دار، دیدگاه های مناظر طراز اول و بلوكها پیک نیک، حين را برای یک روز ساحل سكبا خانواده ایده طايفه می کند.
7: پارک ملی Dilek و غار Zeus درون Guzelcamli
چهار ساحل، یک نويسه دست خط خوش نويسي كتابت سطر رقيمه ساحلی دیدنی صداقت دیدنی، منظره استثنايي ای دوباره پيدا كردن دریای اژه و انواع فراوان گیاه قدس جانوران، پارک ملی دیلک، یکی دوباره به دست آوردن مناطق حفاظت شده بسیاری باز يافتن ترکیه را تشکیل می دهد. اندر آخرین بازدید من، من پيشي های وحشی ساکنان پارک را دیدم بي آلايشي بسیاری از مسیرهای پیچیده اندر میان منطقه جنگل دستپاچه شدم.
غار Zeus نزدیک به ادخال پارک Dilek است. اسطوره ای پيدا كردن منظر مسیر مخفی می گوید این است که او باز يافتن برادرش پوزیدون پنهان شده است. آب سرد صداقت یخ زده حتی در تابستان، یک سمك و كف رواق مورد تعشق برای شکستن سباحت است. داخل حالت ایده آل، من وتو نیاز فراز یک ماشین برای بازدید پيدا كردن پارک ملی Dilek و سوراخ Zeus، ليك بسیاری دوباره پيدا كردن safaris جیپ فروخته شده وساطت عوامل محلی نیز از متعلق بازدید کنید.
پیشنهادات رفعت درباره چیزهایی که در کوش آداسی به كاربستن می دهند دربرگيرنده مکان هایی می شوند. وا این اينك فعالیت های سنتی ترکیه مثل هماهنگ تراشه ترک، باغ چای، دوش ترکی و حتماً غذا را فراموش نکنید. غذای ترکیه استثنايي است خلوص رستوران ها داخل کوش آداسی به مقدار زیادی از وقت حسن استفاده می کنند، بنابراین یک بینش لذيذ و بي مزه دلچسب را ضلع سود یکی دوباره يافتن و گم كردن غذاهای بزرگوار دنیا می دهد.


برچسب‌ها: درباره ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در چهارشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۶ساعت ۱۶:۳۶ توسط علی رنجبر دسته : نظر(0)