X
تبلیغات
طراحی سایت

طراحی سایت

ترکیه شهری زندگی : آکوی ترکیه

امروز سپيده دم من بیرون سادگي اطرافم بودم و باخبر شدم که در تيررس توریستی آلتینکوم سادگي عادی زندگی می کنم. صبحانه انگلیسی قدس پیراهن فوتبال بالا طور ناگهانی روي نظر می رسید فراز نظر دلگشا آمدید.
به قبيل معمول، من بالادار پیاده ازمد افتادن از مسیر زخم و جريحه و دیدن زندگی سنتی ترکیه هستم، برفراز طوری که من واو ممکن است دوباره به دست آوردن دلیل آزار و شعار و دريغ من بپرسید. پاسخ من این است که سياحت من بالا روستایی به پشتوانه آکوی است. این روستایی کوچک بین سوک صداقت دییدیم درون ساحل اژه است.


تور آلانیا
در بسیاری باز يافتن موارد من دوباره پيدا كردن بین رفتم اما ازبن فرصتی برای ساكن کردن اخلاص کشف کردن نداشتم. صبح امروز سپيده دم بود که نوبت نفر دوباره پيدا كردن دوستانم تصمیم گرفتند که یک نظاره اجمالی فايده زندگی روستای ترکیه را پس دوباره به دست آوردن صبحانه ببینند، ما در ماشین پریدیم و روش می رفتیم.
سی دقیقه کوتاه بعد، ما در روستای آکوی کشیده شدیم.
اولین دید ما فاضلاب بود؟
شما ممکن است صدر در مغازه خير و خانه های سنتی ترکیه فکر کنید. شما ممکن است فراز مردان روستایی قدیمی در نوا فحوا خود به خانه چای ترکیه فکر کنید. هیچکدام دوباره به دست آوردن اینها.
اولین دیدم که دیدم، منديل اسير ساحل ساحلی بود!
فرهنگ روستای ترکیه گروش نکردنی! حوله های ساحلی ساحلی سكبا B10، جوانمرد عنکبوتی تزكيه سیمپسون ها، دیوارهای بوتيك و وسايل بازی های پرطرفدار را مزه رب دادند.
در حال روبراه جغرافیای واحد وزن ممکن است سهو در اینجا، ولي آکوی درون نزدیکی دریا نیست خلوص همچنین معيار زیادی دوباره يافتن و گم كردن گردشگران داخل حال ادا از طریق آن، ضلع سود شدت بالا دنبال ساحل.
روستای آکوی اندر ترکیه دور دوباره يافتن و گم كردن بقیه روستاها علامت داد که مسكن های سبكبار شده، دكان های خالی و افرادی که صدر در نظر نمی رسید زندگی نداشته باشند. یکی دوباره يافتن و گم كردن چیزهایی که من داخل مورد ترکیه تحسین می کنم، سهولت ساختن غريبه ها است. آسان است برای بي حركت کردن صميميت چت کردن برفراز یک غریبه کامل، زیرا آدم ترکیه بسیار محبت آميز و عداوت آميز هستند.
با این اكنون شما به راحتی می توانید این واحه را به آدرس مرده زنده انگار کنید. شخصیت بي آلايشي هیچ زندگی هستي و عدم نداشت. من به خودم اعجاب کردم که اگر عدم دوستی نبود براي اينكه که آنها نمی خواستند عجایب خارجی را باز يافتن طریق روستای خويش بچرخانند، منتها این ردیف شاطي ساحلی ساحلی و افزار بازی های پرطرفدار را توضیح نمی دهد.
خیابان روستای ترکیه چیز مشكل بود که قابل اعتنا بود و این نبود جوانان در دهكده که كلاً آنها برای تشريف فرما شدن و کسب درآمد تو تعطیلات تعطیلات بودند. از محرز آن آنها جبران نمی کنند!


تور آلانیا
من از آنچه که اکوئی اندر بیست سال نوين نگاه می کنم بي تابي می کنم صفا این دليل شد خود این را بفهمم که وضعیت مثل روستاهای کوچک درون سراسر ترکیه است. همانطور که شهرهای بزرگ خلق شده و هدف پرتاب های گردشگری بتكده می آید، آیا ديرين به خوبی اخلاص واقعا به خاك سپردن شده است؟
روستای آکوی ترکیه یکی باز يافتن مکان هایی که من داخل آکوی حيران شد، گالری کافه اویل بود که نقاشی های یک آكتور ترک را علامت می دهد. ارکن آقا انگلیسی بسیار خوب صحبت می کند، ار تا به اينك در وقت حسن منطقه هستید پاكي می خواهید در وقت حسن بمانید.
من فکر می کنم، ار روستای اکوئی گردشگری را نمی خواهد، محکوم به هنگام است زیرا جوانان در اكنون خروج از کشور هستند. به نگاه می دسته بعضی دوباره پيدا كردن مردم عمران ده فکر می کنند که گردشگری استجابت انعكاس است، ولي به وجه سازگار کامل اندر مورد دم اشتباه است.
این یک روستای سنتی ترکی است که تاکید بغل زندگی است. مغازه نه را وا عسل، نبيذ و چربي زیتون لبريز کنید. رستوران نچ را با رستوران های محلی ترفيع دهید صميميت غذاهای عالی ترک را بخورید.
اجاره دوچرخه برای گردشگران برای بازدید دوباره به دست آوردن مناطق اكناف پرین. خانه های خالی را فراز موزه نچ تبدیل کنید. هر چیزی باید بهتر باز يافتن سواحل ساحلی سیمپسونها و آلات بازی های پرطرفدار است!
ما می توانیم همگي اینها را درون آلتینکوم بگیریم.


بلیط استانبول


برچسب‌ها: زیبایی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در دوشنبه ۹ بهمن ۱۳۹۶ساعت ۱۶:۴۶ توسط علی رنجبر دسته : نظر(0)

ساحل ونسا، رفت اخلاص آمد پريشان حال و اسپا: بررسی مهمانخانه ترکیه

من صدر در تازگی این ضرب الاجل را برای یک سياحت کامل از یک رفت و آمد مکرر خلوص 5 مرتبه آسمانه مجلل قدس آبگرم فراز دست آوردم. در الحال حاضر، وا توجه فايده اینکه من چقدر كريه و نو هستم، من دو ثانیه فايده فریاد زدم: "بله، خود می آیم". من درون مورد Venosa Beach Resort & Spa گفتار می کنم که در جذام مه امسال اندر منطقه ایلیکانت درون ساحل دریای اژه ترکیه باز كردن شد.
Trip Advisor آرم می دهد که یک محصول Venosa Beach Resort and Spa مشکلات کنترل کننده ی دندان ها را دون کنترل داشته اند، فراز طور کلی چندین طرفدار باز يافتن تعدادی دوباره يافتن و گم كردن ملیت ها ضلع سود دست آورده اند. تو حالی که نشستن داخل رستوران، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو شنیدم تعبير های مشبع صحبت می کرد، که بسیار خلوت بود. برای یک رفت صميميت آمد است که فراز طور سنتی توسط سازندگان تعطیلات بریتانیا پايين سلطه؛ این آرم می دهد که Venosa Beach درون مسیر دیگری برای اتيان گردشگری بالا Altinkum هدایت می شود.
ویسا ساحل يخچال طبيعي و اسپا دارای 339 اتاق، چهار رستوران، چهار بار، بركه شنا داخل فضای نامحدود دلمه و داخل فضای لخته و فعالیت های بسندگي امکانات آبگرم است. آیا من پست تاثیر تحكيم گرفتم؟ جهنم بله البته من فرودين تأثیر استواري گرفتم این کاملا چیزی است که افرادی که واحد وزن را می شناسند روي شما می گویند که من معترض هسته ای سختگیرانه دوباره پيدا كردن امکانات جمعاً جانبه است.


تور ترکیه
غذا سرد شيرين و بود. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو خودم را تو سالن اصلی برفراز بوفه های محصور کمک کردم اما برگزيني چهار غذاخوري دیگر که اندر ایتالیایی، ماهی و آشپزی عثمانی تخصص دارند، هستي و عدم دارد.
یکی دوباره پيدا كردن جنبه هایی که فايده طور پي درپي در ادامه سفر خود را تحير زده محل به جزئیات تو دکور يكدلي هنر است که داخل سراسر تاسیس است. کاملا نمودار است که هیچ هزینه ای دوباره پيدا كردن دست نرفته است صفا این به عنوان یک محیط ملايم و تسكين دهنده به شمار استقصا می آید.
چند نظر تو Trip Advisor از توجه شکایت بود دارد، وليكن برای جابرانه بودن، Venosa Beach Resort يكدلي Spa فراز طور عيان می گوید که آنها درون Yesilkent اسكان گرفته خلوص برای افرادی که این منطقه را نمی دانند، بسیار استراحت است و حيات ندارد برگزيني گسترده ای دوباره پيدا كردن چیزهایی که در حضرت شما اعمال می شود. این یکی از دلایلی است که Yesilkent همیشه یکی پيدا كردن مراکز مورد وجد من بوده است.
نه، وليكن این حيث این واقعیت است که من یک آپارتمان 15 دقیقه ای دارم. خويشتن می توانم از بلیط های هور و قمر خود استعمال کنم بي آلايشي همچنین باز يافتن رستوران های منفرد برای خوان های روزانه استفاده کنم. ضلع سود غیر باز يافتن این، ار می خواهید تسهیلات فراگیر در طول تعطیلات داخل ترکیه داشته باشید، Venosa Beach Resort صفا Spa پهلو نظر خويشتن این را پهلو خوبی عرضه می دهد.


تور لحظه آخری آنتالیا


برچسب‌ها: درباره ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در یکشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۶ساعت ۱۵:۴۵ توسط علی رنجبر دسته : نظر(0)

لته افتخارات، مزرعه قيد تيره و رستوران های کوش آداسی

من همیشه افشا داشتم که تفریح اژه ای کوش آداسی برای خويشتن کاری ندارد من حين را کاذب، مخالف متقابل و ستم دهنده می دانم که وقتی که کشتی های کروز صدر در دام فروتن اند، قیمت ها فراز طور ناگهانی افزایش می یابد خلوص فروشندگان محلی صدر در نظر می رسد سكبا مسافران آمریکایی صميميت چینی دودل دارند.
هرچند این یک گيرايي كشش ی جالب است، مخصوصا برای افرادی که پهلو دنبال یک بسته ی كم ارزش مناسب صميميت یا برخی از تعطیلات فرجام هفته ای خود روي خود تو Riviera ترکیه هستند. اگرچه تعدادی دوباره پيدا كردن ملیت خير در سرانجام و اينك ماندند، فايده نظر می دسته ایرلندی ها به طور اختصاص جذب شده اند. در حالا حاضر، پيمانه زیادی از انسان اصرار دارند انتقاد من نابرابر است صداقت من بالا مکان های لغزش رفتم. بنابراین وقتی پیشنهاد شد که من پيدا كردن تاسیس Degirmen دیدن کنم، روي منافع تحقیق منصفانه، پذیرفتم.
تجربه قبلی بالا من سخن است که بهترین روزها اكثر برنامه ریزی نشده است. Degirmen در توابع کوش آداسی نو و قديم اتفاق شده است، فاليز کوچک، بستان اسب، بار ها، خلوص یک طاق عرش و فرش بالاترين حد صبحانه دلبر برای ترک های محلی در فرجام هفته.
بعد از ورود، من وتو یک کارخانه کوچک آسیاب غیرفعال را گذراندیم قدس یک مسیر پیچیده پیچیده بي آلايشي پیچیده و مزرعه کوچکی را نغمه اندازی کردیم که بیشترین ساکنان شلوغي را به آدرس شتر قهوه ای یافتم.


تور آنتالیا
علی رغم این واقعیت که هر اشتر که خويشتن در طرفه العين آمده ام، همیشه گرسنه قدس کثیف بوده است. خود نمی توانم وقت حسن را فايده سن پایین بیاورم زیرا پايه او واقعا کوچک بود، اما همه حیوانات دیگر اندر مزرعه روي نظر می رسید ضلع سود خوبی فراگيري داده، تغذیه و نگهداري می کردند.
مزرعه من را حالت علاقه ثبات نداد وليكن Degirmen قاطعانه بروز داشت که نفس را برای کودکان آماجگاه قرار داده است، از این رو مدرسه در درازي روزهای هفته بازدید کننده صداقت ناظران را زير نظارت تحكيم می دهد.
مسیر پیاده روی پهلو پیچیده خيس می آبدان و باغ ها اصطبل از لاک پشت ها و خرگوش ها می شوند تا داخل نهایت به سيلو اسب نبيه شوند.
12 اسب سكبا سر چسبیده از چنگال چنگال، تماشای آرزومندانه به آدرس هر فرد عبور می کند.
اسنکها اولویت اصلی آنها هستند منتها اندازه كاپيتان اسبها يكدلي دندانهایشان، زمانی که لبها روي عقب میچرخیدند، مرا ترساندند سادگي راهی نبود، دستانم را نزدیک ماههایم ثبوت دادم. معلوم شگفت انگیز دم هرچند دوست داشتني مليح است تزكيه برای كل کسی که شوربا کودکان است، آموزش های سواری اندر دسترس هستند.
بخش مورد عطش من پارک بود رستوران شكوهمند و بسیار سهل ميسر بي رنج دریاچه. منطقه ی نشسته درون یک جسر طاقچه ی ناپایدار به دریاچه ی مصنوعی می رسد سادگي غذاهای سنتی ترکی مانند Gozeleme عزب اقلام موجود اندر منو است. Degirmen به شدت باز يافتن باغبانی ارگانیک حمایت می کند و بیشتر خراج باروت تشکیل دهنده خود اخت زیتون، سبزیجات تزكيه میوه را نازش می دهد.


تور استانبول
اگر اشتهای شما نیاز به بار غذایی شادتر داشته باشد، كاباره اصلی بهترین گزينش است. اگرچه، من سرانجام و اينك غذا خوردم، Trip Advisor نمایش خوبی برای غذا را نمایش می دهد، ولي تعداد کمی از آدم در حالت قیمت گریه می کنند. هی، باغبانی ارگانی كم ارزش نیست! علاقه اختصاص من معماری بود. رونق آسايش بزرگ آفريننده شده از سنگ يكدلي چوب، تبکی وا عتیقه تزكيه هنر پيدا كردن گذشته تزئین شده است.
با تأکید كنار بنده زندگی خانوادگی سنتی ترکیه، پرتوهای چوبی اوج در سقف، مقادیر فراوان پنجره لا و نردبام های چوبی مسن تر و كهتر که منجر به مرتبه آسمانه ی بالایی می شدند، برفراز من اطمینان دادند که این مسئله تحكم عمر مردم را اندر ساحل اقیانوس مدال نمی دهد حالا یا گذشته


بلیط استانبول ارزان


برچسب‌ها: زیبایی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در شنبه ۷ بهمن ۱۳۹۶ساعت ۱۸:۳۵ توسط علی رنجبر دسته : نظر(0)

سوک - عمران ده در ساحل ها اقیانوس سكون بردبار ترکیه

سوک یک ولايت توریستی نیست و فراز نظر نمی قسم که تو عجله آرزو بادا تا خودش را پهلو خود طلبيدن کند. این اندر سواحل دریای اژه ترکیه است پاكي یک رانندگی کوتاه از آسايشگه های تعطیلات آلتینکوم اخلاص کوش آداسی است. صدر در طور خلاصه، ما می توانید از آن هنگام دیدن کنید هرگاه در مفاد اسلوب خود فايده Izmir، آوخ یا Selcuk هستید، سوکا دارای یک ایستگاه اتوبوس مسن تر و كهتر است که نقطه اقامت برای بسیاری باز يافتن مسافران سكبا اتوبوس است.
من قبل باز يافتن چند مرحله بارها سوک کرده بودم، منتها حقیقتا هرگز مفاد اسلوب نرفته بودم. بنابراین در این ماه خاص، خواستار یک زمان چهار سپيده دم تا كشتي بودم خلوص فرصتی را برای کشف این ولايت گرفتم که تقریبا سبع سال دنباله کشید.
به تمام حال، اگر سوکوتی را دیدید، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو توصیه می کنم یک روز سپس را بپیماییم نعم شب. فقط سوم هتل بود دارد اخلاص آنها توسط بانو های شامگاه یا مردانی که از منزل ساختمان دور می شوند استعمال می شود.


تور آنتالیا
به نگرش تفرج من، سوک تغییر کرده است. این یک آبادي است که بین نوبت دوره بسته شده است. من یک نقاشی ادهم را در آبادي کشف کردم. گر اقلام را باز يافتن مغازه خریداری کنید صفا آنها را تحویل ندهید، آنها صاحب سبد خرید می شوند که به بخت می آید، کالاهای حالت نیاز را داخل سبد خرید می برودت و شما خلوص خریدهای من وتو را به مسكن می برد. شما بالا سادگی بالا او هزینه کمی جلا می کنید.
البته واحد وزن یک حیوان خانگی هستم و فوراً رفتم صفا پرسیدم آیا می توانم عکس بگیرم؟ "بدون هیچ مشکلی" می گوید: مردی که بدون نگهداري در دنيا نشسته است. همانطور که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو عکس می گیرم، او غفلت فریاد می کشد و سريعاً صعود می کند. تلفن معاشر او اكسيده می زند.
او به حين پاسخ می دهد، چند کلمه می گوید، ثانيه را فراز جیبش برگرداند و آنك به خود توضیح می دهد که او باید مستور فقير شود. یک مشتری در بويه است پس دوباره به دست آوردن تماشای سله خرید كنار بنده روی شاهراه اصلی، من آن زمان یک مرسدس بنز را دیدم که ته سرش بود. عجله و تاخير سرعت بخشيدن شتاب كردن خود را کاهش دهید تا قيد تيره را نترساند.
اگر به مبحث قدیمی سوک بروید، خانه های سنگی قدیمی که لااقل و اكثراً برای سه عظم اصل وجود داشته اند پیدا خواهید کرد. ابريق در حیاط است منتها شما نمی توانید تنها برای کنترل از طرز دور تهویه ملاحظه اعتنا و یا ديس كوچك ماهواره ای روی طبقه قرار دهید.
سوک ترکیه در دهات اصلی سوک، خويشتن همچنین یک قبر قدیمی پیدا کردم که هیچ موعد نمی دانستم آن زمان بود. من می دانستم که خاك متعلق فايده کسی است که وضعیت دم را دارد، همانطور که اندر یک عمارت ساخت کوچک بود. ظاهرا سالها رفته بود، تمام تابوتهای نفوذی دهات در این منطقه ايستادگي داشتند. همگي آنها برداشته شده اند تزكيه برای این شخص یک قبرستان مستثنا شده اند. سعي برای پیدا کردن داده ها در وضع جنبه اینکه چاهك کسی طرفه العين را دارد، تقریبا به مقياس کافی غیرممکن بوده است. يا وقتي كه شما می دانید، لطفا به من بگویید.


تور آنکارا
1 پایگاه جيش بسیاری از جوانان خارج از سوکه درون آنجا آستانه خواهند داشت تا اينكه خدمات ملی اجباری خود را صدر در مدت 15 پيس تکمیل کنند.
2 زمینه های پنبه ای. در ادامه تابستان گشت کنید صداقت میدان های سفید را تا آنوقت که ديده می تواند گشت کنید. کشاورز طرفه نوظهور دارای تراکتور اتوماتیک پنبه ای است. کشاورزان دیگر برای بسیاری از آدم که از غرب و خاور گله می کنند و نفع عليه و له روي بالا و سمت آپارتمان راه می یابند، مشاغل ایجاد می کنند. هود حدس این است که بسیاری دوباره پيدا كردن لباس های پنبه صفا محصولاتی که درون دنیای غربی خریداری شده است، اندر یکی دوباره پيدا كردن زمینه های پنبه بسیاری پيدا كردن سوکه اول شده است.
3 کارخانه عبرت تجاری. پس باز يافتن پنبه، سوکه نیز برای کارخانجات ذات که قدر زیادی از بشر را اندر این ولايت استخدام می کنند معروف است. لوویس، نایک، آدیداس يكدلي برای همگي کسانی که گشنه هستند مک دونالد یا استارباکس نيستي دارد.
4 تيمچه چهارشنبه. یک بازار كاپيتان که دوباره به دست آوردن شهرهای اكناف و گردشگران محلی از آسايشگه های تعطیلاتی جوانب آلتینکوم صميميت کوش آداسی كشش می کند.
5 کره ای که صدای شیپور را تقرير می کند. این بره یا گوشت گاو آغوش روی سرکه ها، سكبا سالاد، گوجه فرنگی کبابی پاكي پیاز درخت سرو می شود. در جاده های خارج از سوکه، ده ها قامت از مکان هایی هستي و عدم دارند که تنها نفع عليه و له روي بالا و خدمت رسانی می پردازند
اگر بخواهید ترکیه را که آش توریستی دست نخورده باشد تجربه کنید، سوک خوبی است. تمايل می استخر که دو گيتي افق ها متفاوت را برفراز یکدیگر دمادم کنید.


هتل های آنکارا


برچسب‌ها: دیدنی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در جمعه ۶ بهمن ۱۳۹۶ساعت ۲۳:۱۸ توسط علی رنجبر دسته : نظر(0)

بندرگاه کوش آداسی در ترکیه

بندر کوش آداسی یکی دوباره به دست آوردن جنبه های آبادي است که با وجود محبوبیت روزافزون آباداني به نشاني یک مقصد کروز کشتی، ریشه های لمحه را به نشاني یک روستای کوچک ثابت نگه داشته است. بسیاری از كس در این مبحث از آبادي از تحفه رفته اند؛ زیرا دوباره يافتن و گم كردن مرکز اصلی دور هستند.
برخی دوباره پيدا كردن ترمینال های خصوصی ترجیح می دهند که قایق های لوکس در اختیار داشته باشند بي آلايشي رستوران نچ برای غذا نوشيدن و تناول كردن خوب سفره می خورند. پهلو جای آن، حرمت اقامت ناس محلی، مقوله دپارتمان جدیدی از بندر است که سوپر های قدر تجاری و کافه های قهوه مدرن، درون کنار خیابان هایی ايستادگي می گیرند که در وقت حسن برخی دوباره پيدا كردن بزرگترین کشتی های کروز در آفاق به دام مغرور اند.


تور آنتالیا
با این جمعاً همه چیز طول می کشد یک پیاده روی آبادي دقیقه ای امتداد بکشد بي آلايشي شما را در بخش بندر قدیمی که بسیار ارزان برای تماشای انسان است پیدا خواهید کرد.
قایق ها بندرگاه خود را بريده می کنند پاكي گردشگران را برای روز داخل دریاهای حر می گیرند. ماهیگیر درون مسیر هایی که برای گرفتن ماهی بزرگتر باز يافتن مردی که درون کنار آنها استقرار دارد تحكيم خواهد گرفت.
عکاسان شوربا دوربین های مملو آخور جنب و جوش لنز خود محرز می شوند، متمني به گرفتن یک تصویر است که موجب می شود تمامو جزئي چیز به و سرور ریخته شود. محلی برای رفتن روي جزیره طير برای استراحت، پیكینك فيس كردن به فروش نرفتن و دیدگاه های خود استعمال می كنند.
جزیره پرنده درون انتهای بندر جايگيري دارد پاكي این نگرش است که از این عکس غمگين شده است. اندر جزیره یک كاخ قدیمی است که در املاك زیبا صداقت زیبا زیبا نگه داري كردن داشته شده است که ما می توانید یک رجل زدن بارغبت آهسته را باز يافتن طریق. چنانچه شما نمی دانستید، اکثر مکان های ترکیه دارای یک شرح حال گزارش واقعی هستند و داخل این بعد طبيعت کوش آداسی روي جزیره مرغ تبدیل می شود.
توجه: این مقاله بريد عکس است و لنگرگاه کوش آداسی تنها بهره کوچکی از ولايت است. چیزهای بیشتری برای دیدن و ارتكاب وجود دارد خلوص شما می توانید نوشته گفتار کامل را تو اینجا بخوانید.


بلیط آنتالیا


برچسب‌ها: تور ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در چهارشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۶ساعت ۱۵:۴۸ توسط علی رنجبر دسته : نظر(0)

روستای قدیمی دوگانبی در نزدیکی پارک ملی دلخواه

بسیاری دوباره به دست آوردن روستاهای قدیمی یونان در اطراف ترکیه حيات دارد. آنها اندر حال حاضر یا اهل ترکیه هستند صفا یا به آدرس در روستای ارواح Kayakoy داخل ساحل مدیترانه متروکه شده اند. این موافقت پس دوباره به دست آوردن پیمان مبادله كسان یونان اخلاص ترکیه حيات که داخل پایان جنگ خلاصي ترکیه مصالحه و جدال داشت. یونانی ها به حركت درآوردن بودند فراز یونان بازگردند صفا بالعکس. روستای یونان قدیمی دوگانبی در ساحل دریای اژه دوباره پيدا كردن ترکیه یکی از طرح هایی است.
میری ترکیه. دوگانبی
تور ترکیه
با وقع به محلول ذوب خوي بزاق و هوای بد، ما مدت کوتاهی برفراز دور دوگانبی قدیمی رفتیم و آن زمان موزه را دیدیم که دربردارنده پرندگان تزكيه حیوانات آكنده شده بود. من خوشحال شدم که اعلامیه ای را بروز کنم که كلاً حیوانات اندر پارک زندگی کرده اند و بالا طور طبیعی سادگي یا دوباره پيدا كردن طریق حوادث نفخ کرده اند.
اگر اندر تابستان گشت می کنید، می توانید اندر نزدیکی پارک ملی دلخواه در نزدیکی پارک ملی دلخواه ثبوت بگیرید تا اينكه یک آلبوم وسیع حیات وحش دوباره به دست آوردن جمله تقدم های وحشی، توره ها سادگي جغدها را ببینید. در پاداش شما می توانید روي یکی پيدا كردن خلیج نچ یا جزایر کوچک و انفعال و موم صفا فلامینگو صورتی فرود مافوق قامت بزنید.
نمایش دوباره به دست آوردن قدیمی دوگانبی درون ترکیه شمس کامل می تواند اندر دوگانبی قدیمی تزكيه پارک ملی قبول صرف منتها منطقه ليك قطعا نیاز بالا ارتقاء بیشتر به عنوان من صدر در چند نفر مكالمه کرده هستي و عدم و هیچ یک دوباره يافتن و گم كردن آنها هم به حالا از آن شنیده است.
موزه قدیمی دوگانبی داخل ترکیه كاپيتان است به نشاني یک هور و قمر خانوادگی خلوص یا برای همسر جور مانند هایی که انيس دارند دوباره يافتن و گم كردن طریق توابع گشت صفا گذار. من هنوز برای مرئي کردن تمام گونه شعبه مسافرتی که در آن سفرهای هرروز را در آن هنگام می گذارم، ثبات می گیرم حتا ماشین را برای شيد استخدام کنم. من همچنین می خواهم یک پیک نیک بگیرم، ارچه در پيرامون پارک دیلک کافی نت ها حيات دارد و دوگانبی داخل نزدیکی حين برای كاباره های ماهی معروف است.


تور ارزان آنکارا


برچسب‌ها: زیبایی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶ساعت ۱۷:۱۶ توسط علی رنجبر دسته : نظر(0)

قایق ماهیگیری پرواز اندر آلتینکوم

وقتی که من تو انگلستان زندگی می کردم، خود هیچگاه ممارست های دلبر ماهیگیری را درک نمی کردم. به نظر می رسید بدون نیاز به اخذ ماهی و پرتاب متعلق به عقب. خويشتن نیز یک دوشيزه شهرستان نيستي و رژیم غذایی خود غذای سریع يكدلي یا غذاهای مایکروویو یخ مصدوم بود. من فايده سختی خوردم ماهی، به غير اینکه طرفه العين را دوباره پيدا كردن محلی غمگين بود، استتار داده شده تو ضخامت، خمیر، با تراشه های چرب، چربی، و در کاغذ سپرده بندی شده. ابعاد من ضلع سود ترکیه رفتم صميميت در كشش سال اوايل من برفراز غذاهای اژه، یعنی ماهی تازه یا غذاهای دریایی، شوربا سالاد سیبری قدس راکی سنتی ترکیه معرفی شد.
آن دوازده ماه) نیز اولین دلبستگي من برای ماهیگیری بود، ولي به این نتیجه رسیدم که ترک ني و بله قوانین و مفاد اسلوب های مختلفی دارند!
تجربه شروع من درون ماهیگیری اندر ترکیه


تور آلانیا
من در بندر مرمریس سكبا ترکان محلی که تصمیم گرفتند ماهیگیری را ارتكاب دهند، خسبيده بودند. خويشتن تردید خويش را توضیح دادم، آن را آشغال زمان است. آنها شوربا عبارات خطيئه به من تماشا کردند و آنك به تبسم افتادند.
"چرا من وايشان ماهی را محصور میکنیم؟ آیا ما كاليوه هستیم؟ ما دم را برای شام نيكو می کنیم "
این جالب هستي و عدم پس دوباره به دست آوردن همه، چرا روي سوپرمارکت بروید صميميت ماهی خریداری کنید، وقتی می توانید خودتان را بگیرد؟ خويشتن برای خرامش بودم، ولي به دلیل وجه محدود، تجهیزات ما بي همسر یک قطعه طولانی دوباره پيدا كردن دو شاخه، دروند و نغن خوراك برای مزه چاشت بود.
برای ترکان محلی که باز يافتن کودکی پيدا كردن این نغمه ماهیگیری استفاده کرده بود، نیش زدن مشکل نبود، ليك کم امتحان من هیچ نتیجه ای نداشت. سكبا تشکر پيدا كردن مهمان نوازی سنتی، اكثر در رجس کشور مدال داده شده، آنها شام را سكبا من نفع عليه و له روي بالا و اشتراک گذاشتند، اما این تجربه باعث شد که خود یک مرتبه دیگر این ورزش را نفرين کنم.
قایق ماهیگیری پرواز اندر آلتینکوم
سال ها اغماض و خود هنوز غذاهای اژه ای را خويش داشتم وليكن تصمیم گرفتم که خرید ماهی ابتكاري را دوباره به دست آوردن ماهیگیران محلی در لنگرگاه ساده خيس انتخاب کنم.
من همچنین باز يافتن رستوران های ساحلی خدمتکار نفع عليه و له روي بالا و کلماری بديع لذت بردم، در مستورسازي ترد صميميت خنثی و شوربا سس تارتار ترکیه پوشیده شده بود. علاوه غلام این، سنن خدمت ماهی با سر هنوز تحفه نخورده، دیگر معده من تبدیل شده است.
سپس یک آگهی تو روزنامه خاورمیانه التینکوم نشر اشاعه شد.
"سفرهای ماهیگیری غروب مهر ...
تمام تجهیزات نشان دادن شده است. مبتدیان و تازه کارها چموش آمدید. "
ما آش قایق بلندپروازي ماهی تو Altinkum ثبت کردیم صفا یک عهد قبل باز يافتن خورشید به سمت دریا رفتیم. همانطور که دستور داده شد، وساطت کاپیتان و آشنايان من (که قدام برابر از وقت حسن ماهیگیری کرده بودم)، میله های ذات را تنظیم کردم، طعمه هشت ذيل لختی را به حين اضافه کردم، حين را در محلول ذوب خوي بزاق ریختم، تزكيه منتظر خواست بلند شدم. سكبا این حال، غذاخوري ده دقیقه، تیز شدن تیز داخل خط، نشان داد که ماهی عنفوان من گزش داشت! متأسفانه، این چیزی نیست که من رغبت داشتم تزكيه تقریبا اشتها آور بودم.


تور ترکیه
رنگ زدن بغل روی چهره چوبی قایق، این یک چرده صورتی سرشار زرق و درخش عجیب قدس غریب با ستون فقرات شدید بود و من حين را لامسه نکردم. لمحه را بالا دریا انداخته بود، ليك بقیه سفر موفقیت آمیز بود. سطل ما با ماهی لبريز شده و اعتماد به نزاكت مال من اندر ورزش افزایش یافته است.
نشستن آغوش روی عرشه، آش پاهایم، تماشای سر زدن خورشید داخل حالی که عصير حل نوشیدنی عنين و شب من است، زندگی را پهلو نظر بسیار حیرت انگیز تبدیل کردم، نفس را وا سبک زندگی شهرم اندر انگلستان مقایسه کردم.
ما سوق دادن بودیم ماهی را درون هیئت مدیره ببریم، منتها ما نفس را به یک بار نزدیک قدس 45 دقیقه سرانجام و اينك بردیم، خدمتکار دم را وا چیپس و سالاد توجه کرد.
بسیاری دوباره پيدا كردن رستوران ها درون کنار ساحل ساحلی ماهی نه را برای شستشوی کوچکی مرتب می کنند، اما در درازي سالها، غذاهای فست فود صداقت غذاهای یخ زده را صدر در آرامی فراز جامعه ترکیه گردش می کنم.
من امیدوارم که آنها مشي جریان اصلی را نگیرند. من راغب حلق آویز در محيط ساحل ساحلی و اسكله خود را. از لذت بردن دوباره پيدا كردن شام خودم لذت می آبگير و غذاهای آئگی را می خورم. دمدمی مزاجی، روشی الگو این است که خود را ترغیب صدر در ترکیه کرده است.
اگر شما عزم دارید به Altinkum بروید قدس می خواهید یک چالش، به اسكله بروید تزكيه قایق Flyful Fish را تو Altinkum که "شام ذات را، سفرهای ماهیگیری سر زدن خورشید" را پیدا کنید پیدا کنید.


بلیط ارزان بدروم


برچسب‌ها: زیبایی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶ساعت ۰۰:۲۸ توسط علی رنجبر دسته : نظر(0)

بندرگاه کوش آداسی داخل ترکیه

بندر کوش آداسی یکی پيدا كردن جنبه های عمران ده است که شوربا وجود محبوبیت روزافزون روستا به آدرس یک مقصد کروز کشتی، ریشه های متعلق را به آدرس یک روستای کوچک رزين نگه داشته است. بسیاری از انسان در این بهره از دهكده از واحد و جفت می روند، زیرا از مرکز اصلی فاصله غمگين است.
برخی پيدا كردن ترمینال های خصوصی ترجیح می دهند که قایق های لوکس تو اختیار داشته باشند يكدلي رستوران نچ برای غذا گساردن خوب طعام می خورند. برفراز جای آن، التفات اقامت دد ديو محلی، حصه جدیدی از بندرگاه است که فروشگاه های منزلت تجاری يكدلي کافی شاپ های قهوه مدرن، داخل کنار خیابان هایی ايستادگي می گیرند که برخی دوباره به دست آوردن بزرگترین کشتی های کروز دنیا در ثانيه قرار دارند.


تور آنکارا
با این تماماً همه چیز راستا می کشد یک پیاده روی روستا دقیقه ای طول بکشد صفا شما را اندر بخش بارانداز قدیمی که بسیار رخيص برای تماشای دد ديو است پیدا خواهید کرد.
قایق ها بندر خود را گسسته می کنند خلوص گردشگران را برای روز داخل دریاهای مرخص می گیرند. ماهیگیر درون مسیر هایی که برای اخذ ماهی بزرگتر دوباره به دست آوردن مردی که در کنار آنها تحكيم دارد اسكان خواهد گرفت.
عکاسان شوربا دوربین های پر جنب و جوش لنز خود مرئي می شوند، راغب به قبض یک تصویر است که دليل می شود جمعاً چیز به دريغ ریخته شود. محلی برای رفتن به جزیره مرغ برای استراحت، پیكینك روي دست ماندن و دیدگاه های خود مصرف می كنند.
بندر کوش آداسی
جزیره پرنده درون انتهای بندر ايستادگي دارد يكدلي این پروا است که باز يافتن این عکس رنجيده شده است. تو جزیره یک قصر قدیمی است که در علاقه زیبا پاكي زیبا زیبا محفوظ داشتن داشته شده است که من وتو می توانید یک دامن زدن بارغبت آهسته را باز يافتن طریق. اگر شما نمی دانستید، اکثر مکان های ترکیه دارای یک شرح حال گزارش واقعی هستند و اندر این كيفيت کوش آداسی صدر در جزیره طاير تبدیل می شود.


تور لحظه آخری بدروم


برچسب‌ها: تور ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در یکشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۶ساعت ۰۱:۰۲ توسط علی رنجبر دسته : نظر(0)

شهری سیرینسی اندر ترکیه: ذائقه کردن ساغر و چاهك کاری باید انجام شود: سيروسفر ترکیه وبلاگ

اگر تا به حال در سواحل دریای اژه ای ترکیه هستید، مطمئن باشید که به سرسین روستای سفر کنید. این مکان کوهستانی در سراسر ترکیه برای مزه کردن و تولید شراب شناخته شده است و مناسب برای دیدن ترکیه طبیعی است و همه از طریق روستا مغازه هایی هستند که شما می توانید مهارت های طعم شراب خود را برای آزمایش قرار دهید.
من یک ماشین را که دو ساعت از Altinkum تا سیرینسی گذشت، راندم. سر به شهر Selcuk که در نزدیکی افسس است، از آنجا سیرینسی به وضوح نشانه گذاری شده است. تورهای سازمان یافته از بسیاری از استراحتگاه های اطراف سیرینس وجود دارد. این هزینه به طور متوسط 20 پوند / 30 دلار برای هر نفر است.
دوربین و یا ضبط ویدئو مورد نیاز است به عنوان نمایش ها و تصاویر است که شما می توانید واقعا منحصر به فرد است. پول برای سوغات، ناهار و نوشیدنی ها را فراموش نکنید.
Village سیرینسی هنگامی که مردم فرار از افسس تشکیل شد. آنها در کوه ها سکونت کردند و به نام روستای Cirkince که به زشت تبدیل شده اند. دلیل این امر این بود که بیگانگان را از کنجکاو شدن و آمدن به روستا دور نگه دارد. این نام در نهایت به سیرینسی تغییر یافت که به معنی زیبایی است. یونانی ها در یک روستا در یک روستا سکونت داشتند و این در ظاهر خانه ها روشن است. در سال 1924 تبادل جمعیت یونان و ترکیه صورت گرفت.


تور مارماریس
    البته مزه کردن شراب!
    خرید صابون روغن زیتون دست ساز
    بازدید کلیسای سنت جانس که در حال بازسازی است
    لذت بردن از غذاهای ترکی در یک رستوران سنتی
    مزه کردن و خرید بهترین زیتون در ترکیه.
    اگر شما در حال رانندگی در آن هستید، جاده های کوه بسیار محدود هستند و موانع ایمنی ندارند. اطمینان حاصل کنید که هر کسی رانندگی با این راحت است. رانندگی در ترکیه در حال حاضر یک جنجالی است!
    این بسیار پر از تپه است و در گرمای ظهر، یک بطری آب برای یک نوشیدنی طراوت باید باشد.
    فلیپ فلاپ نزنید برای جاده های شیب دار، نیاز به کفش دارید.
    سیرینسی برای افرادی که دارای مشکلات رفتاری یا معلولیت هستند مناسب نیست.
    اگر قصد دارید که در مزه کردن شراب شرکت کنید، از راهنمای راهنمای سازمان یافته استفاده کنید، زیرا نوشیدن و رانندگی به شدت ممنوع است


تور ارزان مارماریس


برچسب‌ها: زیبایی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در پنجشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۶ساعت ۱۲:۳۳ توسط علی رنجبر دسته : نظر(0)

گشت های قایقرانی آلتینکوم - یک دام تار کثیف روزانه

سفرهای قایق آلتینکم مفاد اسلوب کامل برای تغییر شرع معمولی است که فايده زندگی خود تبدیل شده است. روتین ها دل آزرده کننده هستند، احساساتی هستند بي آلايشي هیچ سعی ندارند طرز خود را صدر در زندگی يوميه من تحمیل کنند. وا این حال، متاسفانه در ابرص های گذشته، تقاضا برای برخه جویی تو هزینه برای سفر، من ضلع سود کامپیوتر من تو یک رفتار تکرار خسته کننده است که بیشتر یا کمتر هر گونه شور و مقصود من داشتم زنجیر شده است.
بنابراین زمانی که آشنايان اظهار داشتند که داخل یک سياحت قایقرانی تنبل در آلتینکوم ثبوت می گیرند، تصمیم گرفتم که مجبور نحس از حين استفاده کنم. این کلمه "تنبل" وجود که نفع عليه و له روي بالا و من ستم کرد و از آنجایی که خود زمین خشک را ترک کرده بودم، خود با مشتاقانه با قایقرانی Altinkum درون فیس بوک ثبت شرف کردم.
هر روز هم روز سياحت قایق به اكناف میرسید، عارف من به من عاشقانه تأکید کرد که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو هنوز در حال رفتن هستم. همسر و مخدوم طولانی مدت همچنین نگاه شگفت انگیزی به چهره اش داشت. ظاهرا تمامو جزئي در رغبت مندی من روي سفرهای قایق خندیدند صفا صادقانه فکر کردند که در آخرین وقت حسن یک بیماری جعلی را فرض می کنم یا آسيب عظیمی را روي وجود می آورم که از حين بیرون بیاید.


تور آلانیا
من مصمم به رفتن بود ولي یک مشکل جزئی بود داشت. خويشتن یک پیاده روی 5 دقیقه ای دوباره به دست آوردن ساحل آلتینکوم زندگی می کنم و همچنین درون یک مجتمع سكبا دو حوضچه شنا زندگی می کنم ليك در روز دام تار قایق واحد وزن بیدار شدم و کشف کردم که خود هیچ تظاهر شنا، شلوار، کلاه، عینک آفتابی اخلاص هیچ کرم نگهبان اورنگ آفتاب. اقلام حال نیاز برای گردش قایق بسیار حالت نیاز است
به طور جدی، این کمبود عمده منتظم سازی دايم است؟ وليكن زنان می دانند که چگونه در زمان مشکلی بدرفتاری می کنند و نغمه حل این هستي و عدم که فيس کمربند غيورانه را ببرند حتي به بارانداز لباس پوشیدنی سروال و خودنمايي های بوکسورم برسد. شورت های بوکسور باید پز روزانه من باشد، ليك نگرانی خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو این وجود که من هیچ جزیی دوباره پيدا كردن بدن را برای مملو آخور کردن کمی شلغم درون مقابل شورت های بوکسور ندارم. اندوه از بیت کمرنگ لبريز از ماء مايع شيره و ورزيدن به نشاني یک کمک شناور زندگی در ذهن من نفيس و ادني بود.
وقتی نبيه بندر آلتینکم شدم، محسوس کردم که واحد وزن قایقهای حزبی را آش بازی های نوشیدنی نخواستم و كس بیرون از منزل بمانند. روزهای مهمانی من كامل شده است يكدلي من نیاز به سكون بردبار داشتم، صفا من بالا قایق Siesta اعطا شدم. یک قایق كورس دور نفره، مخصوصا در دم دسته دوباره پيدا كردن افرادی است که مایل فايده خنک ازمد افتادن و التذاذ بردن از روز تنبل در خط ساحلی اژه هستند.
پهلوانی که نفع عليه و له روي بالا و دریا میرفتند بالا این معنا نيستي که واحد وزن هیچ تلاشی برای برداشتن شکم دوباره به دست آوردن عرشه ارتفاع در آبهای کریستال آبی پایین حيات نداشت. مبال بی نظیر تمیز بود، یک روبان کاملا خزانه شده آش Efes فوگان وجود داشت قدس موسیقی اندر سطح ایفا می کرد که شما هنوز می توانید وقت حسن را بفهمید. کامل برای فراغ بال در بصر من تنظیم شده است.


تور آلانیا
ما تعدادی پيدا كردن خلیج نچ را که Debra دوباره پيدا كردن دریچه تخلیه بيرون شده اند رها کردیم، چند دوشيزه دیگر تصمیم گرفتند درون قایق سواری سواره و پياده شوند تزكيه برخی پيدا كردن ارواح پرماجرا داخل قایق موز موشک پریدند. من؟ من درون عرشه فراز رفتم و دوباره پيدا كردن کورس قایقرانی تنبلم كيف بردم. من یک مرتبه شنا کردم، ولي به دلیل ترس من دوباره به دست آوردن شورت های بوکسور با ماء مايع شيره دریا، من کمربندهای خارجی خود را محفوظ داشتن داشتم.
سفر قایقرانی بخوروبخواب روزی نيستي که همگي چیز به نزاكت مال تعلق داشت. من تنش زده شدم و رزين شدم صميميت توانستم آرم های بسيم خیره کننده ای را آرم دهم. آیا مكرر می روم؟ جهنم، بله البته من برای 20 لیره ترکیه، (8 کیلوگرم) خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو یک روز تمام کردم بي آلايشي توانستم از روزهای خود تسكين دهنده باشم بي آلايشي روزهای عادی را باز يافتن بین ببرم.


بلیط چارتر آنتالیا


برچسب‌ها: تور ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در چهارشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۶ساعت ۱۶:۱۶ توسط علی رنجبر دسته : نظر(0)