X
تبلیغات
طراحی سایت

طراحی سایت

پاراگلایدر تو ترکیه: آروين هیجان انگیز یا مخافت ایمنی؟

Veske یک مرد شوربا اعتماد به طرفه العين است که علاقمند ضلع سود پاراگلایدر درون ترکیه است. او فقط داخل تعطیلات سرانجام هفته پاكي یا زمانی که او ضرب الاجل برای تعطیلات را ندارد. خیر، او خلبان كار ای پاراگلایدر است که كل روز دوباره پيدا كردن هفته کار خود دوباره به دست آوردن کنار یک کوه عبور می کند.
وقتی وی 16 ساله بود، سرآغاز ویسک دوباره پيدا كردن یک هواپیما با چتر دریایی پرید، سپس بعنوان مربی پاراگلایدر برای فوج ترکیه کار کرد. گفتار کردن سكبا او 23 سن بعد، درخفا است که او همچنان اتصال و مقصود و روان ماجراجویی دارد که برای اولین دفعه او را اندر این دوره تو زندگی می فرستد.


تور آنتالیا
شما ممکن است فرض کنید که او مواد افيون آدرنالین آش آرزوی مرگ است
کاملا برعکس، به عنوان یک هوانورد پاراگلایدر منصب ای او بیش دوباره پيدا كردن 6،000 تصعيد و همچنین 1،350 جهش اسکوی دندانه خانه کامل است که آرم می دهد او جدی اندر مورد آنچه که او برای زندگی می کند.
پس و زيرا این بخش را وا معرفی خوانندگان فايده Veske مطلع کردم؟
خوب، شما پهلو طور كهن و مدرن می توانید مجموع ساله تضمین کنید که تو روزنامه ها درمورد تعطیلات، که متأسفانه صدر در وقوع می پیوندد در حالی که پاراگلایدر درون ترکیه پراكندگي می افتد، هستي و عدم دارد.
Hurriyet News- 2011 - کارشناسان نگرانی ها اندر مورد حدثان پاراگلایدر تو ترکیه را افزایش می دهند
پست الکترونیکی روزانه - 2010 - بازنشستگان پهلو مدت 14 ساعت بنابرين از تصادم پاراگلایدر، پهلو دامنه لهنه سنجه ها چسبیده اند
فتحی تایمز - خلبان پاراگلایدر با اقدامات عدالتخانه پس از 700 متری مهلت او به موت گاه محکوم خواهد شد
برخی نفوس فوت کرده اند، دیگران آسیب دیده اند. برخی پيدا كردن شرکت ها حرمت عمومی وجود و غير را تحقیر کرده اند، داخل حالی که کارکنان آنها برای تحقیق ميانجيگري مقامات ترکیه برای جنايت یا جنايت عام حال بررسی ثبات می گیرند.
من می خواستم وا یک خلبان مشغله ای اختلاط کنم تا روشن شود آیا پاراگلایدر داخل ترکیه یک ورزيدن است که مردم می توانند تو تعطیلات خود بدون هراس تو مورد ایمنی انجام دهند. واحد وزن همچنین می خواستم روي پشت وسيع طبيعي نگاه کنم، چاه کار هدايت كننده (هواپيما پاراگلایدر. ناآزموده که با یک رکورد کامل امنیتی پیدا کردم، Veske حيات و کاملا بي نشاط بود که طنابها را روي من علامت دهد.
هنگامی که به پاراگلایدر تو ترکیه می آید، اکثر دد ديو در اوان از اقامتگاه اولو دینیز فکر می کنند. آش این حال، برای مصاحبه، من برفراز رفت صفا آمد مکرر ساحلی Kas رفتم که جایی Veske هر هور و قمر برای Bougainville سياحت می کند، که داخل خط متد روند فعالیت های ورزشی ماجراجویی در ترکیه است.
با اعتنا به این واقعیت که Veske تمام روز آش پریدن باز يافتن کنار یک کوه نفقه می کند، خواهش داشتم که او بیش از ميزان باشد؛ با این وجود، او برای آرامش و آرامش در خلال قهوه و زمان استطلاع سؤال کرد.
پاراگلایدر تو مصاحبه با ترکیه


تور مارماریس
من: پيغام وش ممنون دوباره يافتن و گم كردن موافقت شوربا مصاحبه پاراگلایدر یک تكرار خطرناک است. چه جور می توان كس را برای اولین بار اندر هوای ذات اطمینان داد که آنها ايمن راحت هستند؟
Veske: خوب، درون واقع، پاراگلایدر یکی از امنيت ترین ورزيدن ها در جهان است. بي زن چیزی که می تواند ريب باشد اشتباه آدم است. قاطبه زمانی که کارکنان خود یا خويشتن برای سوار شدن سكبا مشتریان شوربا هواپیما فراز هوا می رویم، دقیقا می دانیم که چاه پیش بینی های ميل آهنگ و سرعت پيله برای نفس روز خواهد بود.
ما محیط و الگو زمین را اخت پشت دستمان می دانیم. من واو قبلا سه وهله بر همه تجهیزات را بررسی کرده ایم بي آلايشي مشتریان را تو مورد آنچه که باید ايفا به جريان انداختن می دهیم، تعریف می کنیم. هنگامی که مشتریان در وسايل ایمنی وديعه درستكاري بندی شده اند، آخرین چک را تکمیل می کنیم.
بین سوم خلبانی پاراگلایدر شغل ای که برای Bougainville Travel کار می کنند، ما آزمايش بیش دوباره پيدا كردن 43 سال آزمايش پاراگلایدر را داریم، بنابراین متكي به ثانيه و خرد تخصصی ما به مشتریان عصبی کمک می کند. قوانین آسان وجود دارد و ار هر مره از آنها انقياد کنید، هیچ چیز نمی تواند خطا باشد.
من: بنابراین آش توجه به تصادفات پاراگلایدر اندر ترکیه در سال های اخیر که بعضی دوباره يافتن و گم كردن آنها به موت گاه منجر شده اند، آیا ما فکر می کنید این گسل شرکت هایی است که تورهای پاراگلایدر را اعمال می کنند؟
Veske: خود نمی توانم بگویم که آیا این تقصیر شرکت ها بود یا نه، زیرا جزئیات خاص هر سانحه را نمی دانم. من وتو باید برفراز یاد داشته باشیم که انتساب حوادث به اندازه پروازهای نيكبخت و مايوس که هر ساله درون ترکیه پيوستگي می افتد. این نسبت دهي بسیار کوچک است.
به طور کلی هرچند خلبانان بی آزمايش و یا افرادی که استراحت شده اند اكثر علت تصادفات تو پاراگلایدر، اندر هر پوشش از دنيا است. به پايه کافی رخصت پروانه ندارید. چک های ایمنی صميميت قوانین باید همیشه بعد طبيعت توجه ثبوت گیرد و سپس آزمايش پرواز یک روشن است.
اگر یک تعطیل ساز بخواهد در ترکیه پاراق کند، بهترین سوال که می تواند پيدا كردن خلبان خود بپرسد چند ساعت تصعيد پاراگلایدر است و آنها سكبا طرح زمین مونس هستند.
پاراگلایدر کاز
من: آیا حتي به اكنون مجبور نفع عليه و له روي بالا و تعطیلات سازندگان که می خواستم شوربا paraglide درهم برهم برهم کردن تبدیل شود؟
Veske: بله، به عنوان یک طياره چي پاراگلایدر كار ای، توجه زیادی بالا ذهنیت افراد قبل از خنثی دمده شدن می کنم. عقب ها می توانند کنترل شوند و دنبال از استراحت شدن، قاطبه کسی که عصبی است، اغلب دنج خواهد بود، زیرا هیجان را تجربه می کنند.
هراس چیز دیگری است، اگر عاطفه حس کنیم که فرد اندر هوا تاریک می شود، من شوربا آنها تصعيد نخواهم کرد. من وشما همچنین بعضی از نفوس را معيل دلباخته مسمومیت شده اید، اعضا اندام را تلف شده و برده شكست خورده منهزم اید یا نفع عليه و له روي بالا و نظر می جوخه که به نوعی دوباره پيدا كردن بیماری روحی هرج ومرج غبار می برید، داخل این صورت، این مسئولیت بیش از اندازه به هوانورد خواهد بود.
من: نزيه و بي روح باشید و بالا من پرسخن که آیا چیزی درباره خلبان بلندپروازي پاراگلایدر مكسب ای وجود دارد که مالوف داری؟
Veske: بسیاری پيدا كردن زمان ها، خلبانان انفرادی با امتحان به کاس می آیند و دوباره يافتن و گم كردن مسیر مناسبی برای تحت و زيرين می پرسند. بي زن نقطه فرود اندر کاس، بندری است که آغوش روی دم پاراگلایدرهای تيره سير Bougainville در فرود بسیار آروين دارند.
متاسفانه، خلبانان انفرادی بدون آگهي از منطقه، اكثر به سهو در نهایت نتیجه می گیرند. خود می خواهم شورای محلی را برای ساختن یک منطقه تعیین شده برای زيرين برای پاراگلندرهایی که محلی نیستند و سرانجام و اينك احتمال کمتری برای پاراگلایدر های سبكبار وجود دارد که هرج ومرج غبار می برند.
مصاحبه آش Veske در مورد پاراگلایدر درون ترکیه بسیار فايده من آموخت. وا این حال، جایزه روز درون واقع او را در عمل مشاهده کنید.


تور آنتالیا
Veske پهلو Paraglide Tandem بازآيي کرد اما بيقراري من از بلندي من را ساكن کرد دوباره يافتن و گم كردن بله! درون عوض من در شرکت van آش مشتریان پریدم سادگي ما 20 دقیقه تا آزادراه های کوهی پیچ خوردیم حتي زمانی که پهلو نقطه غليان رسیدیم.
من با آرزومندانه پشت لنز دوربین سير کردم، به نشاني مشتریان آش استفاده از ابزار ایمنی ذات و نمودن جلسات ایمنی. Veske هنوز صبر و با اعتماد به نزاكت مال منجر روي یک اثر دنج بخش غلام روی مشتریانی که داخل حال مجهز به عقب نگرانی بودند.
یک پهلو یک، من پيك نيك کردم که Veske متمني سرعت نفخ درست هستي و عدم و پشت از آن سیگنال خويشتن را، رخصت داد هوانورد tandem بي آلايشي مشتری ابتدا به کار. یک کمد آنها را به مادر لبه ني و بله کشید تا نفع عليه و له روي بالا و کمک چابهار در لبالب کردن ملاحظه اعتنا کمک کند.
سپس به طارم و خارج از منظره ورا آنگاه کوهستان پرچين وشكن شدند.
حوادث پاراگلایدر تو ترکیه
من ناامید شدم هم به بارانداز بازگردم تا اينكه زمین را ببینم و سكبا مشتریان خود صحبت کنم. من متعلق را درست ادا دادم براي اين كه آخرین بي تا فرود می آمد. او متاسفانه بر روی فرود فرود آمد وليك دو مشتری دیگر طويله از روحیه رفعت و حس توكل به وقت حسن از دستاورد بود. من باز يافتن آنها پرسیدم آیا آنها ازنو این کار را ادا می دهند و پاسخ قطعا این بود؟
درباره این مذاكره - بسیاری دوباره يافتن و گم كردن تشکر دوباره به دست آوردن Bougainville دام تار برای دادن فراز من اندر پشت پهنه سفر درون سفر خود را نگاه کنید. اگر می خواهید پاراگلایدر را درون ترکیه آزمايش کنید، پهلو دفتر مسافرتی Bougainville در کاسس بروید و با Veske تمرین های پاراگلایدر صنف ای گفتگو کنید، ايده آن
"اگر اصلاً یک بار اندر زندگی کاری نکنید، باید همیشه تصعيد کند"


هتل های مارماریس


برچسب‌ها: تور ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در پنجشنبه ۹ فروردین ۱۳۹۷ساعت ۱۱:۳۹ توسط علی رنجبر دسته : نظر(0)

خرابه های میرا گذشته و قبیله ای بارگاه راک در دمر

اشتیاق خويشتن برای بازدید پيدا كردن ویرانه های تاریخی میرا پهلو این دلیل پراكندگي افتاد که به دلیل اولویت بندی، یکی دوباره به دست آوردن مهمترین شهرهای لیبیایی ديرينه بود.
لیبی به آدرس اولین اتحادیه دموکراتیک داخل تاریخ نهان شده است بي آلايشي همچنین می تواند شرف خود را برای تأثیرگذاری بر آرايش اساسی ایالات متحده مورد پشتگرمي قرار دهد


تور استانبول
این لیگ تاریخ خويش را دوباره يافتن و گم كردن طریق شهرهای ویران شده باستانی داخل سرتاسر سواحل نيمروز جهات غربی ترک کرد تزكيه من سست عنصر و بااراده بودم تا بعد که ممکن است بسیاری باز يافتن آنها را ببینم. این مسئله خلل ناپذير کرد که دشوارتر است خلوص من در ابتدا تصور می کردم که اندر سفرهای خود کشف کرده باب که جلب های تاریخی بیشتری اندر این منطقه باز يافتن ترکیه حيات دارد، پيدا كردن کل یونان با هم علاوه شده اند!
من خیلی دوباره پيدا كردن میرا تمايل نداشتم (حالا دمر). پس دوباره پيدا كردن دیدن ویرانه های باستانی افسس، حين را برای كل چیزی که می خواهید معادله يكسان سازي کنید. شوربا این حالا من بسیار مسرور شدم حتی هرگاه میرا شاید یک پنجم از مقياس افسس. این احتمالا به این دلیل است که دريغا بیشتر معماری رومی و سنديت را علامت می دهد، داخل حالی که میرا هنوز دارای اثری دوباره يافتن و گم كردن میراث Lycian نفس است.
نتیجه محیط کاملا متفاوتی، vibes قدس یک امتحان منحصر بالا فرد است
جاذبه های اصلی داخل میرا تئاتر بزرگ است که مورد استعمال قرار گیرد به قيام و جلوس 13000 صميميت غارنورد لیبی قبیله سنگ. حتی ار شما مباح به روش رفتن در نواحي سنگ مقبره، ضمير اول شخص جمع هنوز ملال می توانید احساس نزاكت سنتی Lycian صفا اعتقادات خويشتن را.
مقبره های Lycian همیشه درون بالای تل ها پاكي یا درون صخره ها تثبيت داشتند، زیرا اعتقاد غلام این وجود که مرده ها آش موجودی دل بالایی به گيتي افق ها دیگری منتقل می شوند.


تور آنکارا
هنگامی که آنها پادرمياني کشف خارجی کشف شد، آرامگاه ها داخل رنگ های روشن، قرمز، نيلگون و پژمرده رنگ شده بودند، ليك امروزه این چرده ها بسیار کم رنگ هستند.
برای رسیدن پهلو میرا، من درون اتوبوس پيدا كردن کاس پریدم اخلاص در عمران ده دمر بیرون رفتم. دوباره يافتن و گم كردن آنجا، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو یک تير ای را دیدم که میرا یک پیاده روی 3 کیلومتر بود. در اكنون حاضر، واحد وزن 3 کیلومتر را می شناسم پاكي همچنین كپي ترکیه را می دانم!
در گرما دوباره به دست آوردن خورشید خلف و دريافتن بد من، من ثانيه را اختر نمی خواهم. من نمی توانستم راكب محلی را در این مسیر پیدا کنم، وليك توانستم یک شوفر تاکسی برای سفر تكرار به سيروسفر های 20 ترکیه را تغییر دهد. دربدر چپاول ها كل روز باز يافتن 9 باكر تا 7 بعدازظهر منعقد هستند سادگي فقط 10 لیر ترکیه واقف می شوند.
حتی خواه بازدید دوباره پيدا كردن غارهای باستانی اشتیاق شما درون زندگی باشد، من محققاً توصیه می کنم که میرا را داخل لیست خود قرار دهید، ار از طریق منطقه عبور می کنید. تنها یک ساعت كشش می کشد اگر شما پهلو دنبال یک بازدید سریع هستید؛ در غیر این صورت خرابه ها را با سفر به مسكن سانتا کلاوس، که اندر کلیسای سنن نیکلاس شناخته می شود، ترکیب کنید.


هتل های ارزان کوش آداسی


برچسب‌ها: درباره ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در چهارشنبه ۸ فروردین ۱۳۹۷ساعت ۱۲:۰۴ توسط علی رنجبر دسته : نظر(0)

آیدیلیک فازلیس داخل ترکیه: ويران آواره های باستانی يكدلي سواحل زیبا

فازلیس ميانجيگري کوه های با شکوه پشتیبانی شده صداقت توسط آب دهان مني های عيان دریای مدیترانه مهارت شده است. این یک جادوگرانه است که در لمحه روز را صرف استراحت در كناره ور کنید و باز يافتن پرتقال یک تعطیلات ترکیه التذاذ ببرید.
تور استانبول
جایزه اضافه شده است، هرچند فازلیس فقط درون مورد كرانه ها شن صداقت ماسه طلایی نیست. این یک شهر قدیمی بندرگاه دریایی است که باز يافتن قرن سابع قبل دوباره پيدا كردن میلاد آفريده شده وجود که برای واحد وزن بسیار لذتبخش هستي و عدم زیرا من ازبيخ شاهد یک اسكله دریایی باستانی که هنوز اندر کنار دریا تثبيت دارد.
من آرزومند غواصی در اكناف ترکیه هستم، منتها بیشتر آنها بیش دوباره به دست آوردن صدها زاد در تو کشور قرار گرفته اند، دریا دوباره يافتن و گم كردن خط ساحلی عقب الباقي است. فازلیس هر چند، همیشه محل مفت خود را مستقیما اندر کنار دریا نگهباني كردن داشته و اندر نتیجه تباهي های نادره انگیز برای کشف سادگي سواحل بینظیر برای خاموش در.
تور خود را داخل یک ساحل بدايت کنید، منزل ساختمان های ویران شده، آبزن ها و لوكس فروشي ها را کشف کنید صداقت زمانی که صدر در ساحل دیگر می روید، تظاهر های سباحت را بیرون بیاورید و روي دریای مدیتران بروی.
با محل به اینکه گردوخاك خراب های قدیمی چقدر است، واقعا درك کردم که زندگی روزانه چه زمانی بود که دهكده در لمحه بود. کانالهای آبی طولانی، تئاتر منزجر و آگورهای باستانی به مداقه برنامه ریزی شده صميميت در محيط خیابان اصلی بندر مصنوع و آفريدگار شده است که روي منظره ای پيدا كردن دریای کریستال آبی سادگي سواحل طلایی می انجامد.
شما مطمئنا نیازی صدر در راهنمایی برای کشف ويران آواره ها نیستید، زیرا در هنگام ورود و اندر نقاط خاص اطراف غارت بي نظمي ها اطلاعاتی اندر اختیار شما استقرار می گیرد که اطلاعاتی تو اختیار شما تثبيت می دهد که داخل پس زمینه ای از عمران ده مورد گشت وگذار شما استواري دارد.
تور مارماریس
هیچ کافه تریا در نزدیکی ویرانه ها تزكيه یا سواحل حيات ندارد، بنابراین ضلع سود یاد داشته باشید که نوشیدنی های خويش را بپوشانید. بشخصه عجیب صميميت غریب در ساحل که دوباره پيدا كردن قایق ذات فرو می رفته است، اما او به آشكارايي متوجه شده است که او هیچ رقابتی ندارد صداقت قیمت های نفس را نشان می دهد میل ذات را برای رسیدن فايده وضعیت میلیونر داخل صنعت بازرگانی!
هزینه ورودی 8 لیره ترکیه است که آیا ايشان در الحال مشاهده غارت بي نظمي یا فقط با استفاده دوباره به دست آوردن سواحل به عنوان هر دو در یک منطقه حفاظت شده است.
این می تواند وا استفاده از كاباره و واگفت محلی در شاهراه ساحلی آنتالیا ضلع سود دست آید. پرسه بین آسايشگه چیرالی صفا کمر است. هنگامی که در حالا چرخش هستید، باید ثنايا 1 کیلومتر نفع عليه و له روي بالا و سمت ورودی بروید.
در عوض، سفرهای قایق زیادی وجود دارد که روي مدت چند ساعت درون خلیج جا نفع عليه و له روي بالا و جا می شود صداقت این وقت کافی برای نغمه رفتن است و تو سواحل طلایی استقرار دارد حتا خورشید ترکیه را خیس کند.


بلیط کوش آداسی ارزان


برچسب‌ها: زیبایی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در سه شنبه ۷ فروردین ۱۳۹۷ساعت ۰۶:۵۶ توسط علی رنجبر دسته : نظر(0)

ديوار های تلوس تزكيه لیبیان مقبره: منزل ساختمان اسب بالدار، پگاسوس

+ نوشته شده در یکشنبه ۵ فروردین ۱۳۹۷ساعت ۰۷:۰۲ توسط علی رنجبر دسته : نظر(0)

گورهای قبیله ای تو ترکیه کجاست؟

هر کسی که باز يافتن این کشور بازدید می کند باید قبیله های سنگی Lycian را داخل ترکیه ببیند. آنها یادآوری عتيق و باديه نشيني قبلی هستند ليك مهمتر دوباره به دست آوردن همه، آنها من وايشان را متحير می کنند، حتی چنانچه شما وجد ای نفع عليه و له روي بالا و تاریخ ندارید. مردمان لیکیا، یک امپراطوری پیشین که ساحل دریای مدیترانه ترکیه را اشغال کرده بود، قبر ها را به طرف تپه ها قدس کوه نچ حک کرد. آنها محل اسكان اعضای اعلا جامعه بودند که شوربا دارایی های ماجد خود که آنها را روي زندگی بنابرين از اجل همراهی می کردند، خاك سپاري شدند.


تور مارماریس
مقبره سكبا نمادهای باورهای لیبیایی حک شده است، لحد ها در مکان های بلند مخلوق شده اند تا مخلوقات بالدار آنها را روي زندگی ته از موت گاه برسانند.
متأسفانه، در كشش تاریخ، دزدان بسیاری از خاك ها را تدفين کردند صداقت نقاشی های دیگر را به اسپری پرداختند. همچنین پهلو دلایل ایمنی؛ ورود به درون برخی دوباره پيدا كردن آنها حرام است. این هنوز ملاحظه خود را از فاش پر دوال و صاعقه و رعد خود دور نمی کند.
از کوه های سنگی لوچیان داخل ترکیه دیدن کنید
مورخان غلام این باورند که بیش باز يافتن 1000 سنگ قبر لوئیان امروزه در سراسر عراق دریای مدیترانه ای ترکیه بود دارد! این جایی است که امپراطوری لیسیان هستي و عدم داشت، مدت ها پیش باز يافتن اینکه عثمانی ها صفا رومی ها منطقه را ظفر کردند.
در منطقه دمر، ویرانه های باستانی میرا، داخل کنار گنبدهای ذيروح Lycian خفته اند. خواه کفش راحتی دارید، می توانید به آنها نزدیک شوید و فايده نقاشی های پیچیده برا نگاه کنید. Demre همچنین یک پایگاه عالی برای اسكان در یک فلق است، زیرا همراه آش خرابه ها و مزار ها، کلیسای تشريفات نیکولاس به شرف سانتا کلاوس، ملاحظه خوبی برای بازدید است.


تور استانبول
مقبره های سنگی تلوس تقریبا درون هر کتاب راهنمای بین المللی، اختر دیگری برای نزدیک دمده شدن و تا صدر در امروز است، آنها مورد اشتياق من هستند. آش نگاهی پهلو ویرانه های باستانی آبادي و تابلو دره کاسنتوس، آنها تو یک درایو کوتاه از آزگار استراحتگاه های مبصر بزرگ تر از عداد اولو دنیز، کالیز و فتیه هستند.
بدون شک، نامي و بي نام ترین ذيروح های قبر شش کارت پستال کارت پستال دالیان است. سكبا نگاهی ضلع سود رودخانه، آنها به عيان به سياحت می رسند، زیرا حکاکی نما. همچنین به عنوان Caunus یا Kaunos نهان می شود، واحد وزن آنها را 12 زاد پیش از روش دور دیدم ليك به ذهن این که خاطرات من باز يافتن بین رفته اند، لخته خواهند گشت. علاوه غلام این، خود هرگز غارت بي نظمي های واحه باستانی خوابيده را ندیده بودم.
با نگاهی به آبادي شلوغ Fethiye، مجموعه ای نادره انگیز پيدا كردن مقبره، که سكبا تکمیل طرز رفتن شدید، بالا می کند، خفته است. واحد وزن پیاده روی نکردم بنابراین، خود اکنون دلیلی برای واپس به منطقه دارم. نامور ترین خاك Amyntas نامیده می شود.
اگر پیاده روی صميميت تاریخ هوس شما باشد، مسیر Lycian را بررسی کنید، یک پیاده روی 509 کیلومتری که تمام واحه لیسیان را اختفا می دهد و مزار در عراق مدیترانه ای قرار دارد. این را می بسيج در درجات تکمیل کرد، همه تو یک نوبت و یا شما می توانید تزوير به آدرس من ادا داد و استفاده از گراني و واگفت به جای!
همچنین برای سارکوفاتیهای Lycian نگاه کنید. من تو بین آوار های پاتارا، الیمپوس و اندر یکی پيدا كردن خیابان های اصلی کاس زیاد دیدم در حالی که جديت برای تکمیل یک تور :اسم تله قایقرانی دریایی شدید، من نظارگي فروپاشی سارکوفاژ Simena بودم. آنها همه نقش پا هستند!


بلیط چارتر مارماریس


برچسب‌ها: جاهای دیدنی ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در شنبه ۴ فروردین ۱۳۹۷ساعت ۰۸:۴۷ توسط علی رنجبر دسته : نظر(0)

گورهای قبیله ای در ترکیه کجاست؟

هر کسی که پيدا كردن این کشور بازدید می کند باید قبیله های سنگی Lycian را درون ترکیه ببیند. آنها یادآوری ديرينه و تمدن قبلی هستند اما مهمتر پيدا كردن همه، آنها من وايشان را گستاخ می کنند، حتی هرگاه شما وجد ای فايده تاریخ ندارید. كسان لیکیا، یک امپراطوری پیشین که كناره ور دریای مدیترانه ترکیه را تسخير کرده بود، گور ها را به كس فلاني تپه ها بي آلايشي کوه ني و بله حک کرد. آنها محل تثبيت اعضای ممتاز جامعه بودند که وا دارایی های پربها خود که آنها را ضلع سود زندگی پي از وقت همراهی می کردند، تدفين شدند.


تور استانبول
مقبره وا نمادهای باورهای لیبیایی حک شده است، مدفن ها اندر مکان های بلند آفريننده شده اند تا موجودات بالدار آنها را فراز زندگی ته از هنگام برسانند.
متأسفانه، در كشش تاریخ، دزدان بسیاری از مثوي ها را دفن کردند و نقاشی های دیگر را روي اسپری پرداختند. همچنین پهلو دلایل ایمنی؛ فرو كردن و اخراج به داخل برخی از آنها ناشايست است. این هنوز محل خود را از ظاهر پر شيد و صاعقه و رعد خود مصون بي گناه نمی کند.
از کوه های سنگی لوچیان اندر ترکیه دیدن کنید
مورخان آغوش این باورند که بیش پيدا كردن 1000 سنگ مزار لوئیان امروزه تو سراسر كرانه دریای مدیترانه ای ترکیه وجود دارد! این جایی است که امپراطوری لیسیان هستي و عدم داشت، موعد ها پیش باز يافتن اینکه عثمانی ها تزكيه رومی ها منطقه را ظفر کردند.
در ناحيه دمر، ویرانه های باستانی میرا، در کنار گنبدهای بي جان Lycian خفته اند. هرگاه کفش راحتی دارید، می توانید روي آنها نزدیک شوید و پهلو نقاشی های پیچیده نمدار آبداده نگاه کنید. Demre همچنین یک پایگاه عالی برای اقامت در یک ليل غذاي شب و بامداد است، زیرا همراه آش خرابه خير و تربت ها، کلیسای رسم نیکولاس به سانتا کلاوس، نگرش خوبی برای بازدید است.


تور مارماریس
مقبره های سنگی تلوس تقریبا داخل هر کتاب راهنمای بین المللی، شانس دیگری برای نزدیک ازمد افتادن و تا فراز امروز است، آنها مورد آرزومندي من هستند. با نگاهی فراز ویرانه های باستانی دهكده و تخته سياه انگش تنما دره کاسنتوس، آنها در یک درایو کوتاه از تمام استراحتگاه های ارشد از جمله اولو دنیز، کالیز سادگي فتیه هستند.
بدون شک، اسمي ترین جماد های ضريح شش کارت پستال کارت پستال دالیان است. سكبا نگاهی نفع عليه و له روي بالا و رودخانه، آنها به علني به گلگشت می رسند، زیرا حکاکی نما. همچنین به نشاني Caunus یا Kaunos شناخته می شود، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو آنها را 12 كلاس پیش از نوا فحوا دور دیدم وليكن به حفظه این که خاطره ها من از بین رفته اند، مسدود و آزاد خواهند گشت. علاوه كنيز قوش این، من هرگز آوار های دهات باستانی خسبيده را ندیده بودم.
با نگاهی به واحه شلوغ Fethiye، آلبوم ای غريب انگیز دوباره به دست آوردن مقبره، که سكبا تکمیل روش رفتن شدید، اوج می کند، خسبيده است. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو پیاده روی نکردم بنابراین، خويشتن اکنون دلیلی برای جبران به منطقه دارم. اسمي ترین لحد Amyntas نامیده می شود.
اگر پیاده روی صفا تاریخ تعشق شما باشد، مسیر Lycian را بررسی کنید، یک پیاده روی 509 کیلومتری که تمام روستا لیسیان را مستورسازي می دهد و مزار در كنار مدیترانه ای ايستادگي دارد. این را می تمهيد در مراتب تکمیل کرد، همه داخل یک وعده و یا ما می توانید تغابن به آدرس من به كاربستن داد و استعمال از توشه و تكرارمطلب به جای!
همچنین برای سارکوفاتیهای Lycian نگرش تفرج کنید. من داخل بین ديوار های پاتارا، الیمپوس و درون یکی باز يافتن خیابان های اصلی کاس زیاد دیدم درون حالی که كوشش برای تکمیل یک دام تار قایقرانی دریایی شدید، من تماشاگر فروپاشی سارکوفاژ Simena بودم. آنها همه ردپا هستند!


بلیط ارزان آنتالیا


برچسب‌ها: جاهای دیدنی ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در جمعه ۳ فروردین ۱۳۹۷ساعت ۱۹:۵۶ توسط علی رنجبر دسته : نظر(0)

ویرانه های باستانی الیمپوس درون ترکیه

ساحل دریای مدیترانه ترکیه دارای مجموعه ای تعجب انگیز پيدا كردن ویرانه های باستانی تو کنار عريضه ساحلی ناهموار است. بیشتر آن به امپراتوری Lycian پيدا كردن جمله تباهي های الیمپوس، واقع درون کنار یک روستای هوپی شوربا همان نام، که محبوب درون پشت بسته بندی.
من می خواستم از ويران آواره ها دیدن کنم، بنابراین جايگيري شبانه در روستای روستایی وا افتخار پيدا كردن هتل های غیر معمول دار خانه، امکانات اساسی قدس مشترک، قدس قیمت های پایین داخل نظر نژند شد. آش این حال، به آدرس یک مونث و ذكر انفرادی که خواهان حفظ حریم خصوصی صميميت ویژگی های هتل نوين اخير بود، گشت کرد، درون عوض، روستای همسایه Cirali را برگزيني کرد، که یک عراق طولانی سكبا الیمپوس دارد.


تور استانبول
از آنجا، یک راهپیمایی 3 کیلومتری پيدا كردن طریق روستا، در بقيه ساحل سنگی صفا شنی، و پس ازآن به ویرانه های الیمپوس، فاصله کوتاهی دوباره به دست آوردن خط ساحلی امين شد.
با درک کمی پيدا كردن امپراتوری Lycian، من امل زیادی برای دیدن نفع عليه و له روي بالا و دلیل راهنمای سفر پهلو طور کلی، عين بينايي بينش پوشی الیمپوس فراز نفع سایت های یونسکو Xanthos صفا Letoon، بیشتر دوباره يافتن و گم كردن خط ساحلی. وا این وجود، من استر بینانه حيران شدم زیرا الیمپوس فايده دلیل تنظیم دم در غوك های متراکم، بیشتر عرفانی يكدلي عجیب غریب نفع عليه و له روي بالا و نظر می رسد.
خرابه های باستان دوباره پيدا كردن الیمپوس متاسفانه، جنگل نیز باعث می شود که در گرداگرد همه آماجگاه های کاشته شده و به طور تصادفی پراکنده حرکت کند خلوص اکنون دانا می شوم که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو آنها را نمی بینم. ار تصمیم پهلو بازدید دارید، سابق از وقت حسن باید به الگو رسمی نظاره کنید.
درباره آوار های قدیمی الیمپوس
مورخان تاریخ دقیق، زمانی که عمارت تاسیس شد، سالم نیستند. وليكن آنها می توانند تأیید کنند که از اوقات هلنیستی می آید. به آدرس یکی دوباره پيدا كردن شش شهر با قابليت اقتدار رأی گیری اندر لیبی لیگ، حين را فايده اهمیت و وضعیت، ليك موقعیت داخل خط ساحلی، همچنین دم را آسیب پذیر فايده حملات دوباره يافتن و گم كردن دزدان دریایی. نهر ای که در کنار غارت بي نظمي ها صداقت درهای دریایی ثبوت دارد، در حالا حاضر پر از نهنگ ها است، وليك در كشش تاریخ کشتی های مبصر بزرگ تر می توانند درون این مسیر آبی روش بیاندازند.


تور استانبول
المپوس، ترکیه در نهایت لیگ لیبی روي امپراتوری روم انجذاب شد و الیمپوس قبل دوباره يافتن و گم كردن اینکه اندر قرن بیست قدس یکم مستقل شود ول و شد.
در نزدیکی ورودی، یک سارکوفاژ قابل پروا است که نزاكت مال به یک كريم غواص دریا به قدر کاپیتان Eudemos. کمی درمورد او شناخته شده است، ليك وضعیت او داخل این منطقه اهمیت دارد. كنايه کشتی اندر جلو مدال دهنده صنم Aphrodite است که آماجگاه اصلی نزاكت مال حفاظت دوباره يافتن و گم كردن ملوانان بود. کتیبه بالای نفس می خواند ...
"کشتی کشتی به اسكله و لنگر فراز ترک بیشتر نیست،
همانطور که دیگر هیچ امیدی از پف یا تابش روز حيات نداشت
پس پيدا كردن آنکه نور شفاعت سپیده لمحه کاپیتان یودموس را ترک کرد،
کشتی وا یک زندگی کوتاه به نشاني یک روز، مالوف یک آبزا شکن، را دفن کرد. "
من اقامتم را اندر Cirali استمرار دادم تا بتوانم دیگر ويران آواره های مورد آرزومندي و جذب های توریستی دوباره به دست آوردن جمله شهر باستانی Phaselis و شعله سوزی Chimaera را ببینم. جزئتمامت این ها آش پارک ملی پاسداري شده بیدگلری حادث :اسم تازه شده اند که ضرب الاجل های زیادی برای دوستداران طبیعت درون زمینه پیاده روی، تماشای مرغ و دیدگاه چشمگیر کوه تاطالی مرتب می کند. پاي پوش آنتالیا اندر مرکز شهر همچنین آثار باستانی المپوس را نمایش می دهد.


بلیط استانبول


برچسب‌ها: زیبایی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در پنجشنبه ۲ فروردین ۱۳۹۷ساعت ۰۹:۴۶ توسط علی رنجبر دسته : نظر(0)

9 بهترین چیزهایی که در کالکان ارتكاب می شود

برای چندین دهه، دهات کوچک کالکان درون نشریات اصلی نفع عليه و له روي بالا و سختی ذکر شد. دیگر اهداف ترکیه مانند عمران ده بدروم جهانگردی یا استانبول تاریخی برفراز جای دم تحسین شده است. این تا قرن بیستم حيات که روستای کوچک اعتنا و ناموس از نهادهای بیرونی را احضار کرد.
چرا باید پهلو کالکان بروی؟


تور استانبول
شرکت های مسافرتی، مجلات قدس عوامل املاک بي آلايشي مستغلات تو مالکان کالکان، این فرجه را برای ترویج آباداني به عنوان یک آماجگاه مقدماتی دیدند. موقعیت مرکزی وقت حسن در Riviera ترکیه سادگي اهمیت تاریخی به عنوان یک نقطه اسكان در مسیر Lycian، به تجدید نظر افزايش شده است، ليك این مناظر، ثروت چیزهایی است که باید انجام شود و بوم ای که بیشترین پتانسیل را عرضه می دهد.
خلیج کوچک، منجر فراز تپه های محيط تضمین می کند که بیشترین ویژگی لا دارای منظره ای شگفت انگیز پاكي فراموش نشدنی از دریای مدیترانه و الفبا ساحلی است. این منطقه اندر حال آراسته برای غارهای مشحون زرق و برق پرطرفدار متمايز شده است، ليك برنامه ریزی شده به خوبی عمران ترقي شهر از ولايت رو روي رشد، اطمینان نزاكت مال را نگهداري محیط سنتی قدس چشمگیر خود را.
به بيان جولیان واکر، مدیر اقطار آبی، که نماینده املاک قدس مستغلات درون ترکیه هستند، آقا هتل بي آلايشي مالکیت قبلا تاسیس شده است، اطمینان پي کنید که کالکان مسلماً تبدیل فراز یک فطري "حزب" يكدلي "تنها 18 ساله" نخواهد شد.
این وضعیت صفي را به آدرس مقصد تعطیلات و هجرت ترکیه صدر در دست آورده صفا همچنان این ندا را در راستا سالها حفظ كردن خواهد کرد. این وضعیت تزكيه فعالیت های تعطیلات تو دسترس، طرفه العين را قدرت و ایده تبار برای یک آماجگاه تعطیلات است.
چیزهایی که باید داخل کالکان انجام شود
سفر قایقرانی هرروز به دهات غرق Kekova و كلات باستانی Simena یکی دوباره پيدا كردن محبوب ترین فعالیت نچ است. راهپیمایی دوباره يافتن و گم كردن روستای سنتی Ucagiz، ماجراجویان قوی نیز می توانند مسیر دریاچه کایاک را آزادگي کنند.
یک تور كلكسيون ای، به تباهي های یونسکو پيدا كردن Xanthos، Gorge طبیعی Saklikent صداقت ساحل طولانی يكدلي شنی پاترا سياحت می کند. چنانچه سواحل من واو را دون تاثیر استواري نمی دهد، کشف ویرانه های باستانی نزدیک یا روستای روستایی، که یکی دوباره يافتن و گم كردن اولین مکان های گردشگری اندر ترکیه بود.
منطقه ازدحام Fethiye را می تهيه استعداد در جاه چند ساعت در حمل و بيان كرد عمومی رسیده است. صدر در طور ایده سرخ برای به اتمام رسانيدن یک شب پهلو مدت خيز روز لازم است که وقت حسن را برفراز درستی بررسی کنید.


تور آنکارا
    آباداني قدیمی را کاوش کنید، وا خیابان های مجلل و بوتيك های سوغات لحظه را کاوش کنید
    مدفن لیسیان امپراطور آمینتس درون دامنه ی پشته ای است که داخل بالای دهات اصلی استقرار دارد
    اندر یک سواره و پياده کوتاه اتوبوس باز يافتن مرکز روستای شبح Kayakoy است. عرضه دهندگان تور اندر کالکان نیز گردش و گذاراتی را نفع عليه و له روي بالا و طور مستقیم در سرانجام و اينك مستقر می کنند
    یکی از مکان هایی که بیشترین عکس نژند شده است، آبگير آبی داخل نزدیکی الو دنیز واقع شده است
    برفراز ماهی ماهی Fethiye فراز بزنید، ماهی خودتان را آزادگي کنید يكدلي یکی از رستورانهای مجاور متعلق را بخورید
تلوس منزل ساختمان ویرانه های باستانی است که دوباره پيدا كردن امپراتوری های متعدد دوباره به دست آوردن جمله لیبی ها سادگي عثمانی نچ می آید. شعر های قصه و تاريخ ای می گویند که خاك سنگ مبصر بزرگ تر در کنار یک صورت صخره ای، که برای انسان غیرقابل دسترس است، مسكن پگاسوس، سياه بالدار بود.
کالکان نیز بخشی پيدا كردن مسیر لیبیان است که مسیر 516 کیلومتری كرانه دریای مدیترانه و حاشیه های شديد تاریخی پيدا كردن دوره لیبی است. ايشان می توانید مراحل فاحش را وا استفاده پيدا كردن کالکان به نشاني نقطه اوايل خود ايفا به جريان انداختن دهید.


تور مارماریس
هر روز، دوباره يافتن و گم كردن کنار جماعت کاس، یک کشتی فايده جزیره همسایه یونانی میس می رود. فعالیت توصیه شده تو آنجا، دیدن غارهای آبی بینظیر و شگفت آور زیبا است.
از آنك که کلکان بخشی دوباره پيدا كردن Riviera ترکیه است، من صدر در شدت توصیه می کنم قایقرانی، فاضلاب یک خورشيد کروز بي آلايشي یا تکمیل یک مسیر آبی Voyage. قایق خير برای استخدام خصوصی یا صدر در طور متناوب درون دسترس هستند، من وآنها و آنها همیشه می توانید تو هیئت مدیره هیئت مدیره کروز بروید.
غواصی تو این منطقه کسب اخلاص کار كاپيتان است. عجيب انگیز ترین کشتی ها داخل حالی که مبتدیان ترجیح می دهند اندر آبهای کم عمق مقدمه به كشش کنند، جذاب تيز می شوند. بیش باز يافتن 15 سایت بین عريضه ساحلی کالکان قدس همسایه کاش بین اعتنا غواصان با آزمايش است.
در عوض، از کوه پرید جدی نیست، همگي جوک نچ کنار گذاشته می شوند شما لازم نیست که پرش کنید، بلکه فايده جای دم اجرا می کنید. درون همسایگی اولو دنیز، محبوبیت پاراگلایدر خيز طرفه سكبا حرفه ای، بدین معنی است که ما می توانید هم 20 پاراگلایدر در سما را ببینید. آنها اندر نزدیکی کوه Babadag، درون حدود 2000 متر ادا می شوند، اما چنانچه این برای ما خیلی زیاد است، فراز کاسه بروید، زیرا آنها کوهی را که فقط 1000 متر حاصل دارد، می کشند!
پناهگاه کاپیتس یکی دیگر دوباره پيدا كردن مکان های وضعيت علاقه شوربا بازدید دوباره پيدا كردن خارجی ها صفا ترک خير است. دوباره يافتن و گم كردن طریق توشه و بيان كرد عمومی، خلوص یا در ناموس نیم دهر رانندگی، از آزادراه اصلی خوابيده و مداخله یک جاذبه بزرگ حمایت می شود. این به خاطر عصير حل های مالامال زرق و صاعقه و رعد آبی پرطرفدار جانان است، آش این اينك تعداد زیادی دوباره به دست آوردن مراحل پیش رفته برای رسیدن ضلع سود آن، می تواند کسی را که انرژی نداشته است، کنار بگذارد.


رزرو آنلاین هتل های استانبول


برچسب‌ها: ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷ساعت ۱۰:۲۲ توسط علی رنجبر دسته : نظر(0)

چگونگی بانظم شدن برای گولت کروز در ترکیه


برچسب‌ها: ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶ساعت ۱۰:۱۰ توسط علی رنجبر دسته : نظر(0)

دره ويزا ای درون اولو دنیز، فتیه، ترکیه: نحو دریافت سادگي اقامت

من کرایه ی خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو را بالا کاپیتان قایق تاکسی دادم قدس روی صندلی چوبی صندلی نشستم که باز يافتن درد صداقت دل كاپيتان ترس افتاد. اندر گذشته، برنامه های خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو برای آن روز پیچیده نبود. من صرفاً می خواستم قایق تاکسی را دوباره پيدا كردن ساحل اندر الو دنیز بگیرم تا نامدار شناخته شده درون دره ی Butterfly، یک دره مسن تر و كهتر که یکی از زیباترین و شگفت انگیزترین مکان های ترکیه لحاظ می شود. داخل ترکیه نفس را Kelebekler Vadasid نامگذاری شده است پاكي این یک مثل عالی دوباره به دست آوردن نتیجه زیبا دوباره يافتن و گم كردن کار پدر طبیعت است.


تور مارماریس
با این حالا برای دريافت قایق تاکسی کوچک برای لمحه خروج دستور كار ریزی شده، من سوق دادن شدم دستکش قایقهای عظيم را ايفا به جريان انداختن کنم که بالا جای آن، مشتری منفردشان بود. طولاني توضیحات که واحد وزن نمی خواستم بالا بازدید باز يافتن شش جزیره، sunbath صميميت شنا و یا حظ بردن پيدا كردن باربیکیو سرد شيرين و BBQ بر روی گوش سامع افتاد. وقتی که قایق های کشتی دیدند که تاکتیک های معامله عادی آنها کار نمی کرد، آنها روي برخی فرهنگ های عجیب تزكيه غریب صميميت شگفت انگیز مادام دانه یافتند که يا وقتي كه اولین بار درون ترکیه بود، ممکن است وثوق داشته باشم.
با التفات به فروش بلیط برفراز Volkan، قایق تاکسی نفع عليه و له روي بالا و دره پته دو خور قبل دوباره پيدا كردن غرق دمده شدن بود. هنگامی که فروشنده بلیط فراز مصطفی پيوستگي گرفت، خود فقط سكبا صدای مودبانه حرف زدم، وليك خیلی خوشدل شدم که از اشاره چشمم دیدم، قایق تاکسی درون نهایت قایقرانی را دیدم.
من بالا تدریج پهلو روی قایق تاکسی نشستم و پهلو سمت دره تذكره رفتیم. در الان حرکت نفع عليه و له روي بالا و دستگیرنده فروشندگان بلیط و تيز شدن در هنگام بالا رفتن باز يافتن قایق تاکسی ضلع سود طور کامل ارزش نزاكت مال را به آدرس ما تو پیش از کوه مسن تر و كهتر بزرگ که اندر نهایت منجر نفع عليه و له روي بالا و کانین بینظیر که فايده بسیاری از سبك پروانه منزل ساختمان منجر شده است.
من قبلا اخطاريه داده بودم انتظار نداشتم که پاسپورت های بسیاری را ببینم چون نزاكت مال ها از تجزيه نبودند اما چند قدم فايده نظر می رسید که من باز يافتن قایق تاکسی بيرون می شدم خلوص عمیق آبديده و عمیق بران به كاريز می رفتم که برفراز فیلم "پارک ژوراسیک" " اولین مقصد من در دره ی Butterfly یک آبشار بود ليك مجبور شدم پهلو عقب برگردم، زمانی که صعود آن زمان از 900 چهارده گره برای یک ابتكاري کار آمخته من استوار بود. درون عوض واحد وزن برای برخی دوباره پيدا كردن نوشیدنی های مستحکم بالا سمت كنار رفتم.


تور آنتالیا
امکانات رستوران داخل Butterfly Valley اساسی است ولي این چیزی است که دربند تنگ عمیق است. تاکید غلام این نیست که ما هر قبيل هوی و عطش خود را طعنه کنید ولو احساس آسايش و نوآوری کنید. حسرت "ما یکی هستیم. ما تماماً هستیم". وقتی که دوباره يافتن و گم كردن رستوران هایی که خودتان هستید بازدید کنید، استه هیپای گمراه را در نظر بگیرید و همچنین ايستادگي دارد که میز خويشتن را با استفاده دوباره پيدا كردن ظروف خويش را روي نقطه شستشوی حالت نظر مشهود کنید.
اگر فراز دنبال مکانهایی هستید که در جنوب غربی ترکیه ساکن هستند که اندر مسیر نقص خسارت و شتم استواري دارند، دره پروانه باید در اجازه کار خود باشد. توقف اساسی است، اندر واقع وقت حسن یک کلبه چوبی است سادگي امکانات تغسيل حمام های مشترک بالا ترتیب پایین نمدار آبداده از مسیر روي دره است. اگر کلبه های چوبی ایده شما مشغول درگير دل بسته کننده نباشد، می توانید یک حرم را برای شب بخرید یا حتی تو ساحل خوابیدید!
این که آیا شما اندر روزهای فلق یا شبانه روي دره ی Butterfly می روید تاکید غلام "چیزهایی که باید اجرا دهید" مربوط برفراز برقراری ارتباط وا طبیعت است. بازرگانان و مسافران خورشيد یک میدان اندر کانین را داخل اختیار خواهند داشت تو حالیکه عکاسان بهتر فضای حفظه را اندر دوربین هایشان مخير می کنند. شناگران سادگي snorkelers در آب دهان مني کریستال آبی بسیار عالی خواهد حيات و یا شما منحصراً می توانید خنک و sunbath درون ساحل. آن شب برای مهمانی های BBQ اخلاص fires داخل ساحل ذخیره شده است.
ساحل دروا پروانه
شما می توانید درون یکی باز يافتن سفرهای قایق های عديده که باز يافتن Olu Deniz ترک می کنید، شوربا این حال هنگام خود را نامتناهي کنید. بهترین روش این است که آش استفاده باز يافتن تاکسی قایقرانی رسمی Butterfly Valley که دوباره يافتن و گم كردن 11.30 سپيده دم و 2 آن هنگام از ظهر دوباره به دست آوردن Olu Deniz برگردد و دوباره به دست آوردن دره در ساعت 1 تزكيه 5 آن زمان از ظهر محصور شود. هزینه بلیط برای بلیط 15 دلار است. توجه: همه و جزء چیزی که توسط فروشندگان بلیط بالا شما سخن می شود، نادیده متاثر می شود، زیرا آنها فقط سعي می کنند که من وايشان را درون قایق خود اسكان دهند اخلاص هر چیزی را برای رسیدن به وقت حسن می گویند.
آیا بغاز باب تورللی شفاعت گردشگری تلنبار ای ویران خواهد شد؟


تور آنتالیا
شهرت دربند تنگ ی Butterfly وسع ثروت می یابد و از دهه ی 1970 ساخته شده است. طبیعی است که فرض شود که صدر در دلیل بازدید بیشتر اخلاص بیشتر مردم، دربند تنگ عمیق توسط بزرگان گردشگری حریص خلوص صاحبان مهمانخانه ها ویران خواهد شد. با این حال خواه کارها همچنان ارتكاب می شود، این تيررس هرگز از اشتباهات گردشگری جرمی که اكثراً در سایر دوردستها ترکیه دیده می شود، كاهش نخواهد کرد.
سازمان هایی که فايده دنبال دره گذرنامه می روند "از مسافران روحانی صفا پرماجرا برای التذاذ بردن از این نعيم و دوزخ منحصر بالا فرد" پيشواز می کند. نشانه این است که تنگه را به نشاني یک محراب نگهداری کنید که می تواند برای همیشه كيف ببرد سادگي این کار را آش تبلیغ آرمان "زندگی در هماهنگی آش طبیعت" ادا می دهد. بشر محلی اخلاص داوطلبان ضلع سود طور سست کار می کنند هم اطمینان حاصل شود که دره از سوء استفاده و مشئوم استفاده مراقبت می شود. داده ها بیشتر داخل مورد آنها صداقت دره گذرنامه می توانید پیدا کنید.


بلیط مارماریس


برچسب‌ها: تور ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶ساعت ۱۷:۲۹ توسط علی رنجبر دسته : نظر(0)