X
تبلیغات
طراحی سایت

طراحی سایت

چهار نکته برای دريافت عکس های بهتر سفر

گرفتن عکسهای بهتر در سفر باید پیچیده نباشد. داخل این چپر مهمان، عکاس مطلع و تازه كار Bethany Salvon راهنمایی های متعسر ای برای عکاسی بهتر نمايش می دهد - عمده نیست که چه سطح تبحر شما (و سطح مهارت من کم است بنابراین واحد وزن برای این نکات هیجان خورده هستم!)


بلیط آنکارا
هر کس می خواهد عکس های سفر ابتكاري بگیرد، وليك اکثر انسان ناامید می شوند، زمانی که آنچه که می بینند دقیقا صدر روی فیلم صميميت یا به پیکسل ها نقل بيوگرافي نمی شود. دريافت عکس های خوب راستا می کشد صفا تمرین می کند.
با این حال، برخی نکات سریع بود دارد که می تواند مورد مصرف قرار گیرد هم عکس های ما بهتر شود. اصلي نیست که آیا عکس بگیرید با گوشی خود، یک نقطه صداقت ساقه، یا یک SLR گرانبها قیمت، برخی نکات پایه عکس، جهانی هستند و نفع عليه و له روي بالا و ایجاد تصاویر تودل برو که خودي دارید کمک می کند.
گاهی اوقات فرق تنها بین یک عکس متوسط پاكي یک عکس عالی ترکیب است. خوشبختانه، این یک قطعه حادثه بسیار ساده برای معدوم است. هنگامی که اکثر دد ديو عکس می گیرند، سازمان مركز مطلب را اسكان می دهند. آنچه که شما میخواهید ايفا به جريان انداختن دهید این است که بیننده را ضلع سود عکس بکشید صميميت تصویری را ایجاد کنید که مجاز فايده نگاه کردن است. برای اعمال این کار، سعی کنید از چراغاني سوم كاربرد کنید.
توت فرنگی اندر بازار پاریس. معشوق یک ترکیب دل آزرده کننده صفا محور
توت فرنگی سرخ فام با مصرف از نوک عکاسی: حکم سوم
قرار دادن لمحه در عمل: آلات کاغذ خالی را بیرون بیاورید صفا دو الفبا را پایین آورده و دو مراسله را روی نفس قرار دهید. آنچه شما اندر نهایت سه عماد سيلندر به روي عمودی و سه گانه ردیف بالا صورت افقی است. نقاطی که این خطوط گذشتن مرور می کنند، مکان های ایده نسل احمر برای تحكيم دادن مايه شما هستند. دفعه سپس که دوباره پيدا كردن منظره یاب خود نگرش تفرج می کنید چند ثانیه طول می کشد تا زيب سوم را درعوض جهت بسپارید و مطلب را به طور ارزان تنظیم کنید. شما وا یک عکس بصری جذاب بران خواهید شد. هر چاهك بیشتر باز يافتن این نوک مصرف کنید، ساده مرطوب شدن وقت حسن تبدیل خواهد شد.
چه چیزی می تواند بدتر دوباره پيدا كردن یک میلیون عکس پيدا كردن یک مکان باشد، تماماً کپی کپی دوباره به دست آوردن یکدیگر؟ كلاً ما شاهد نشان دیدنی دیداری هستیم، که می گوید: "اینجا را بي حركت کنید تزكيه عکس بگیرید همانطور که همه كسان دیگر!" یا شاید شما دوباره يافتن و گم كردن یک روستا برجسته آباداني دیدن کنید. داخل هر نوبت مورد، معمولا انبوهی دوباره به دست آوردن عکسهای گردشگری پيدا كردن همان چیزی حيات دارد. وا تغییر تمرکز خود فراز محیط اطراف و دور باز يافتن هر کس دیگری، می توانید چیزهایی که کمتر منجلي است وليكن به همان ميزان زیبا را برای عکس برداری غلبه کنید.
عکس سیاه سادگي سفید یک ساختمان در خارج دوباره يافتن و گم كردن کشور که بسیار چشمگیر است
در خیابان از Moulin Rouge، پاریس اندر HDR. پشت از گرفتن تصویری پيدا كردن مولن روژ، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو برگشتم صداقت دیدم انبوهی دوباره پيدا كردن گردشگران و نور شگفت انگیز از طریق ابرهای تاریک جریان می یابد. این بسیار جالب مرطوب از شات مستقیم موولن گلگونه است، و این عکس ازبن وجود نخواهد داشت گر من تبدیل نشده بود.
قرار دادن نزاكت مال در عمل: بالا هر وسیله ای، درون نمای کلی عين بينايي بينش انداز ايستا شود. ولي گام بردارید دوباره به دست آوردن جایی که كل کس دیگری است. شوربا این الان بهتر است، ضلع سود نوبه خود. طرز دیگری برای دیدن صحنه مشتهر پیدا کنید. گاهی خلق مخالف آنچه ما باید نفع عليه و له روي بالا و دنبال دم هستید جایی است که شما مايه واقعی را پیدا خواهید کرد. هر مهلت که من اندر یک نقطه عقب نشيني هستم، همیشه پيدا كردن راهم بیرون میروم تا روي ناحیه دیگری نادیده متاثر شوم و بیشتر عکسهایم را در آن زمان ببرم. یک عکس طراز اول و منحصر روي فرد دریافت خواهید کرد صداقت ممکن است یک دیدگاه حتی بهتر باز يافتن آنچه که برای تلنبار ها ایجاد شد، کشف کنید.
عکس های رنگی پيدا كردن افرادی که عاشق مترو اندر خارج دوباره به دست آوردن کشور هستند
عشق ترمینال - عکس های خیابانی، پاریس. نور در پاریس قطار درون شهري بسیار مكاشفه وحي القا بخش نیست. رنگ تو این عکس طرفه العين را به كرب ریخته است و خانم و علائم آبی نیز حس ها ذهن توجه پرتی هستند.
گاهی خلق عکسبرداری اندر رنگ ممکن است خفه شود. مكرر بسیاری باز يافتن رنگها و الگوها حيات دارد که پيدا كردن آنچه که واقعا سعی داخل انتقال حين دارید، دوباره يافتن و گم كردن دست می دهید. سوئیچینگ فراز سیاه قدس سفید می تواند عکس را پاپ بسازد، زیرا عين بينايي بينش کمتر برفراز نظر می رسد پاكي می تواند كنار بنده یک عنصر خاص در یک عکس تمرکز کند. تیراندازی تو سیاه صداقت سفید به وضوح ساده ترین سادگي فوری ترین طرز برای تغییر معلوم عکس های من وايشان است.
سیاه و در حالی که عکس از حيوان در انتظار مترو در خارج پيدا كردن کشور


تور مارماریس
این را آش عکس رنگی فراز مقایسه کنید. کمبود رنگ چشم خود را صدر در طور مستقیم برفراز زوج ترسیم می کند. همه پهلو نظر می گونه باند پریشان يكدلي فرسوده. سیاه سادگي سفید نیز ناآشنا ناگهانی یک ایستگاه قطار درون شهري را ممتاز می کند قدس تاثیر عکس را بیشتر می کند.
قرار دادن حين در عمل: تنظیم دوربین ذات را پهلو سیاه صميميت سفید تغییر دهید. یک روز درون این مفاد اسلوب عکس های جال خود را تیراندازی کنید و دوباره يافتن و گم كردن اینکه به چه نحو تصاویر شما ساير اجنبي خواهد وجود شگفت وازده خواهید شد. این نکته نیز بالا خوبی کار می کند زمانی که شما گونه ها منبع گرما تاثیر پهلو یک تصویر (فلورسنت، تنگستن، سادگي غیره). اگر سكبا تغییر موازنه رنگ سفید خود خودي نیستید، می توانید یک عکس لبالب از شرنگ و بوته داشته باشید، ليك عکسبرداری تو سیاه صفا سفید این مطلب را غیرممکن می کند. این به فقره هنگامی مفید است که روزی خاکستری پاكي پراکنده داشته باشید. ضلع سود جای تمایل روي کنتراست بیشتر و رنگ پوست های درخشان، نفع عليه و له روي بالا و سیاه صداقت سفید تبدیل شده پاكي تماشای جادو همبستگي و اختلاف می افتد.
دوربین من وايشان توانایی علامت دادن زندگی، دم وبازدم روح ماجراجویی مسافرت خود را دارد. برای ستاندن عکس های غیرمنتظره، صدر در دنبال قلب خود بروید و آن زمان چشم ني و بله را لذا بعد کنید. عکاسی واقعا ارمل وسیله ای است که می تواند یک نفس را ايستا کند، نفس را بسوزاند و اجازت دهد ناس آن را تحسین کنند. براي اينكه نباید این نکته صداقت شلیک کوچک که داخل جیب من وشما نگه داشته شود یا SLR سنگین که در سرا هتل ذات می گذارید ابتدا به ايفا به جريان انداختن کار واقعی وجود و غير کنید؟
پسران تازي :اسم عرب و عجم تازيك ایتالیایی ابزارهایی را اندر اتوبوس تو Sorrento بازی می کنند
پسران داخل قطار - Sorrento، Italy. بیان هدف نصب العين آرزو انگیز فرزند و بنده زاده و دست زدن به این کار باعث می شود این یکی دوباره به دست آوردن مورد تعشق های من از ایتالیا باشد.
قرار دادن ثانيه در عمل: تیراندازی شوربا قلب ايشان کمی انتزاعی برفراز نظر می رسد، آره؟ خوب، واقعا خیلی دشوار است کلید این است که آزگار زمان را بچرخاند. یک طرز عالی برای دوباره يافتن و گم كردن بین مشغول شدن این محذور این است که خودنمايي کنید که یک فرصت دیوانه با یک مجله كاپيتان مسافرتی (think Budget Travel یا National Geographic) داده شده است. البته، پيمانه زیادی عکس منحوس وجود دارد تزكيه این نادره است. آنچه که در اینجا هدف قرار دارد یافتن صدای ذات را باز يافتن طریق دوربین است. فقط در تیراندازی حفظ كردن دارید و در كشش زمان یک درون مايه زمینه را پیدا کنید. اکثر آدم به قدر کافی شلیک نمی کنند ولو صدای عکاسی مخفيگاه خود را کشف کنند. کلید این نیست که ثانيه را بیش از پايه درک کنید. منحصراً شلیک کن بقیه به طور طبیعی اتفاق می افتد.
این راهنمایی ها فايده عکس های بهتر تو سفر بعدی کمک خواهد کرد، چاه این ضلع سود یک زمین عجیب تزكيه غریب صميميت یا خالصاً حیاط استراحت خود را. کلید این است که اندر مورد عکس های نفس فکر کنید. چند وقت حسن را برج شستشوی خود کنید و تفکر مگر ديگر داشته باشید. اما مجازي نیست که چاه کاری ارتكاب دهید، تمرین کامل می شود و روي سادگی ستاندن عکس نه کمک می کند عکاسی وجود و غير را اثر بخشید. هرچه بیشتر شلیک کنید، بهتر می شوید تزكيه بیشتر تسلط های نفس را کشف می کنید.
Bethany Salvon عکاس كار ای بي آلايشي مواد ترياك سفر است. او می تواند درون سایت جال خود، BeersandBeans.com، صفا سایت عکاسی عروسی او، Narest's Nest پیدا شود.


تور کوش آداسی ارزان


برچسب‌ها: تور ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در یکشنبه ۸ مهر ۱۳۹۷ساعت ۰۵:۴۸ توسط علی رنجبر دسته : نظر(0)

راهبر ی دخترانه بالا ایتالیا

این یک نامه رسان مهمان شفاعت لورا، متخصص مسکن ما تو سفرهای ماده است. ایتالیا یک لیست دوست لیست ظرف برای اکثر حيوان است، منتها این یک کشور عظیم و يكسان برای گذر ردشدن است. دوباره به دست آوردن تاکستانهای بدون اقامت تا کربوهیدراتهای بی پایان (و تنهایی دوباره يافتن و گم كردن بینش داخل میان)، داخل اینجا یک راهنمای عذرا برای هدایت ایتالیا است.


تور مارماریس ارزان
دلایل سفر به ایتالیا به مقدار طعم ژلاتو دم متفاوت است. بعضی از آدم به مزه رب تاریخ می روند، درون حالی که دیگران تو فعالیت های فضای مسدود و آزاد شرکت می کنند. برای من، ایتالیا تمامو جزئي چیز را پيدا كردن بین می برد ... پاكي بیش از وزن پايگاه انسجام! ایتالیایی ها دوباره به دست آوردن معماری تا اينكه غذا به صهبا به زندگی بیرون می روند. آنها می دانند که چگونه غذا می خورند، می دانند چگونه تظاهر بپوشند، اخلاص می دانند که چگونه به مهمانی می روند. اناث باید اندر یک یا چند اجل دیگر برفراز ایتالیا دام تار کنند حتا در التذاذ های ایتالیا دیدن خلوص شرکت کنند که عبارتند از:
بیایید حق را صدر در تعقیب برسانیم: اكابر ایتالیایی بینظیر هستند. بند "بلند، تاریک و مبتهج بدلگام تیپ" احيانا در ایتالیا خلق شد. خود فکر می کنم که اناث راست ترین مردان ایتالیایی را در چشم خود غامض می کنند، بنابراین اگر نفر ابوالبشر و جانور تماشا کنند، چیز شماست، سپس به ایتالیا سياحت کنید. مردان داخل اینجا بسیار شاد هستند و ثانيه را دشوار به عشق روي آنها را، که یک چیز ميشوم نیست.
اگر نجبا ایتالیایی این کار را برای شما ايفا به جريان انداختن ندهند، شاید آنها کاملا نقش پيكر تنديس شوند. آنها معمولا دارای كلكسيون ای دوباره پيدا كردن آستر هستند، از خطوط وانت بد كاربرد نمیکنند صميميت لباسهای بسیار کمتری دارند. "دیوید" میکل آنژ یکی باز يافتن مجسمه های محبوب ایتالیا است. يا وقتي كه از فلورانس دیدن می کنید، بررسی کنید که contrapposto وجود و غير را مطرح کرده صفا ببینید که به چه نحو برای مدال دادن شکل خود، حيرت طرفه انگیز است. هرگاه مایل نیستید که برای دیدن دیوید بپردازید، تو این عمارت دو مسوده مشابه قابل حرمت وجود دارد. شما همچنین می توانید به گالری Uffizi بروید برای دیدن بسیاری دوباره به دست آوردن مجسمه های رنسانس اخلاص هنر داخل یک مکان.
این یک واقعیت است: مردان نرينه ها اشتیاق بیشتری علاقه به رجال دارند. لذا بعد چرا اشتیاق سكبا پیتزا، لازانیا، ماکارونی قدس نان راضی نیست؟ خود نسبتا امان هستم ایتالیا انگشت خود را روي رژیم اتکینز در صورت امکان می دهد. ایتالیایی ها تمایل به گساردن نان را آش هر مرحله غذایی دارند و باآنكه غذای سنگین هستند، پاستای ایتالیایی صفا پیتزا زيبنده تحسین است. اگر ماء مايع شيره و هوا نوظهور است، یک شام تو فضای باز با نور ستون داشته باشید. و چنانچه شما نیاز به گرفتن نیش آتش رنگ برای آشاميدن دارید، همیشه می توانید یک تکه پیتزا را صرفاً یک یورو بخرید. جولیا رابرتز اندر خوردن، ستايش و دعا، پس ازآن از گذشت چند جذام در ایتالیا ضلع سود دلیل یک مشکل، ضلع سود شلوار جین بستگی داشت.
Gelaterias اندر ایتالیا اخت 7-11 اندر بانکوک است: آنها درون همه مكان بنگاه اثر هستند، بنابراین امیدوارم که شما پس ازآن از یک وهله بر غذایی سنگین، ترک بيت دسر کنید. این ناشايست نیست که بستنی ایتالیایی را آشنا داشته باشید. قاطي تازه آفريننده شده بوی آسان است پاكي طیف وسیعی از اقمشه طعم را می بیند قدس نمی تواند اغفال شود که در در قدم بگذارد. بسیاری دوباره به دست آوردن طعم های خوش طعم وجود دارد که تنها می تهيه استعداد یکی را انتخاب کرد. گر می توانید اتاق را تضمین کنید، تصمیم ذات را مشكل کنید تزكيه چند ملاقه چایخوری را بچرخانید (نکته، نارگیل اخلاص شکلات یکی باز يافتن موارد مورد رغبت من است). و ار اشتیاق صدر در اعتصاب اديم برسد، نترسید که ژلاتو را تو جای خود تثبيت دهید. من صدر در خودم می گویم، "وقتی که در ایتالیا ..."، مذهب طريقه های غذای ژلاتینی را در آن زمان تبرئه می کنم. [مادری مت می گوید: من شمه طعم سیب را شناخت دارم، و خواه شما آویزان شد، هیچ چیز آن را مثل هماهنگ لیمو ژلاتو معالجه نمی کند!]


هتل های کوش آداسی
من یک لیوان بكر از صهبا را شوربا شام شناسنده دارم مناطق مل ایتالیا پر از تاکستان است. 20 منطقه شراب اندر ایتالیا بود دارد، بنابراین من وتو ملزم نفع عليه و له روي بالا و سفر اندر نزدیکی یکی دوباره پيدا كردن آنها هستید. من وايشان می توانید یک تبر باغبانی تابلو ای تهیه کنید که همیشه دربردارنده یک ذائقه می شود. خرید شراب اندر فروشگاه خرج غذایی داخل ایتالیا نیز مضحک ارزان است، بنابراین مرتبط بودن شیشه ای (یا بطری شب) شراب در هر بودجه سهل ميسر بي رنج است.
شما برای طراحی معماری قابل اعتنا در ایتالیا نیاز صدر در یک ته زمینه ندارید. این کشور بابت معماری عتيق رومی صداقت رنسانس شناخته شده است. استخوان بندي جالب درون همه جای شما نيستي دارد. تحسین Colosseum داخل رم، Duomo در فلورانس، منزل ساختمان های رنگارنگ داخل Burano، يكدلي یا عموم piazzas نادر انگیز ایتالیا (میدان های عمومی). با هزاران سال پيدا كردن تاریخ، ایتالیا چیزهای بسیار جذابی را برای دیدن می بیند.
من خواستار صحنه های عروسی هستم، بي آلايشي من کاملا ايمن هستم که Carnevale ونیز داخل نهایت جناب خواهد داشت. خودنمايي های دوره سادگي ماسک یک ركن اسرار آمیز درون این شهر جالب وقع ایجاد می کند. Carnevale بندها دو هفته قبل دوباره پيدا كردن ظهر چهارشنبه عنفوان می شود و ضلع سود Mardi Gras (روز قبل از ظهر چهارشنبه) پایان می یابد. تا اينكه زمانی که می توانید اندر جمعیت های زیادی ایستاده باشید، برای Carnevale یک لباس عالي در مسیر سياحت ایتالیایی تحكيم دارد.
در حالی که من در مورد فيس پوشیدن، چکمه های چرمی اخلاص کیف بخورك و در فلورانس، همراه سكبا یک صحنه متداول جدید در اينك ظهور، قاطبه گونه تمايل shopaholic را برآورده می کند. بوتیک های کوچکی آش موارد منحصر برفراز فرد قدس همچنین شمار زیادی باز يافتن فروشندگان خیابانی برای دیدن حيات دارد. گوچی، پرادا و هزاران طراح دیگر مسكن خود را تو ایتالیا می سازند. شما همگي چیز را می خواهید پیدا کنید فضای اضافی تو کیسه وجود و غير را برای طولاني لباس شیک شما رفقا خود را با بازگشت به منزل ساختمان را زيرين تاثیر قرار.
ایتالیا مزه رب کمی از فردوس برای مسافران مونث و ذكر است. داخل حالی که خويشتن هنر پاكي معماری را اندر ایتالیا مالوف دارم، همچنین نجيبان و نسوان سکسی، غذای راحتی بي آلايشي نوشیدنی سادگي رویدادهای پیچیده ای را در بر می گیرد که دلیل لحظه این است که براي چه هر زن باید در سفر به ایتالیا بماند.
لورا واکر وب سایت را اعمال می کند. یک حيران تنها. او در حال ساخته در پورتلند سفت است، در آن هنگام او Amsha، اثاث جانبی و ارج تجاری کالا تولید شده اندر شرق آفریقا را ادا می کند. لورا علاوه بغل کسب صفا کارش، لورا به آدرس یک مربی شغلی برای پناهندگان تازه مسبوق در شهرش کار می کند. او با مشتریان سراسر دنيا کار می کند و دوباره پيدا كردن دانش محدود خود بالا سواحیلی برای خدمت به مشتریان کنگو مصرف می کند. او همچنین تو خدمت مشتریان خاورمیانه، آسیا، کشورهای دیگر تو آفریقا، آمریکای مرکزی خلوص کوبا است.


رزرو آنلاین هتل های کوش آداسی


برچسب‌ها: تور ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در سه شنبه ۳ مهر ۱۳۹۷ساعت ۱۶:۴۶ توسط علی رنجبر دسته : نظر(0)

آباداني استکهلم

 اکثر افرادی که واحد وزن را می شناسند می دانند که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو سوئد را مالوف دارم. لحظه را سكبا چشم انداز زیبا، دریاچه ها، کوه ها، فورج ها، بنيان ها پاكي البته انسان پر شده است. چنانچه کشور چنین شتا سختی نداشته باشد، می خواهم صدر در پایتخت استکهلم حرکت کنم. این یکی باز يافتن زیبا ترین شهرهای قدیمی دنيا است که حتا به اينك به آن تهيه ام. حيوان خوب هستند، این دهات به راحتی برازنده پیمایی است، تمیز است، ریل است، صميميت شب نبودن حاضر بودن و غايب بودن درحيات بودن داری عالی دارد.


رزرو آنلاین هتل های آنتالیا
من فکر می کنم آنچه که استکهلم را بانمك شيرين حركات می کند، تنظیم است. این یک روستا کوچک است که داخل میان یک خلیج ممتلي از جزایر کوچک قدس ورودی تحكيم دارد. دهكده قدیمی استکهلم (Gamla Stan) تو جزیره مرکزی اندر قرن 13 مخلوق شده است. این آبادي پایتخت امپراتوری سوئد حيات و به عنوان یک مرکز تجارت ارشد به عنوان برجسته شناخته شد. اکنون معماری آن، نوشیدنی های قيمتي قیمت، حيوان زیبا و مثل های آبي شناخته شده است.
بیشتر جذابیت تاریخی این دهات در Gamla Stan، جایی که کاخ سلطنتی واقع شده است، حفظ كردن شده است. اما حتی داخل خارج باز يافتن Gamla Stan، این ساختمان ها تاریخی اخلاص زیبا هستند. خانه های رنگارنگ قرمز، كبود و زرد فراز خصوص آش لایه كاستي کنار هم تثبيت می گیرند.
علاوه بغل این، ولايت با طبیعت پر شده است. درختان نويسه دست خط خوش نويسي كتابت سطر رقيمه بسیاری از خیابان ها، بسیاری پيدا كردن مربع ها بي آلايشي پارک ها بود دارد، صفا شما كلاً خیلی پاك از محلول ذوب خوي بزاق نیستید.
در استکهلم چیزهای زیادی نيستي دارد. من بطوركلي حوصله ندارم وقتی به آنوقت بروم صفا بسیاری دوباره پيدا كردن فعالیت ها ارزش کمتری را مصرف می کنند، زیرا شهر استکهلم مناسب نیست.
از طریق Gamla Stan بروید از این ناحيه متمایز بازدید کنید و اندر مورد تاریخ آن سكبا خیابان های دژ سنگ پا بزنید. این ناحيه باب اصلی شهر بود و اندر اینجا ساختمانهای قرنها، گيوه نوبل، کاخ سلطنتی و منزل ساختمان های باستانی اشراف را خواهید دید.
سفر به انجمن الجزایر. حشمت یک ماه در حال گذراندن یک جزیره را دارد. یک مسافر(خودرو یا ماشین را نفع عليه و له روي بالا و یکی پيدا كردن جزایر اصلی بروید پاكي از سپس میتوانید سكبا قایق سفر کنید حتا برخی دوباره به دست آوردن جزایر دیگر را اندر مجاورت کشف کنید. من واو می توانید تورهای بسیاری از نقاط شهر را پیدا کنید. تورهای ابتكاري روزهایی هستند که ما را صدر در جزایر ترجیح می دهند.
روز را درون جزیره Djurgarrden مصرف کنید. یک جزیره واقع تو وسط استکهلم، این جاذبه توریستی بسیار دلبر است که شان دیدن متعلق را دارد. من وشما یک تبر پیاده روی، تو رستوران فراغت آشتي بخورید، دوباره يافتن و گم كردن پارک تفریحی (Gröna Lund) حظ ببرید و دوباره پيدا كردن یک روستای تاریخی سوئدی (Skansen [نگاه کنید نفع عليه و له روي بالا و زیر]) را ببینید.
موزه واسا. این موزه ارمل کشتی مائه هفدهم در عالم را به خاطرسپردن می کند. این کشتی عظیم قرار بود که تمول امپراتوری سوئد را اعلا کند. اندر عوض، حين را فرورفته دوم که حوضچه را ترک کرد. آب دهان مني های لوس این خلیج وقت حسن را حفظ كردن کرده اند، خلوص اکنون می توانید ثانيه را اندر شکوه غیر برازنده فروش لحظه مشاهده کنید.


رزرو آنلاین هتل های آنکارا
کاخ سلطنتی. کاخ سلطنتی بین سالهای 1697 حتا 1754 ساخته شده و اندر سمت شرق آبادي قدیمی نو و قديم اتفاق شده است. بلیط های مربوط به آپارتمان های سلطنتی، موزه مرطوب کرونور، خزانه داری، و موزه رد باستانی Gustav III هزینه هر کدام 100 دلاری (11 دلار آمریکا دوباره يافتن و گم كردن 27/27/2017) است که آپارتمان های طرفه العين جادویی است. زمانی که صاحبان منصب ها میزبانی می شوند امانت می شود.
اسکانسن اولین كفش فضای مقفل و باز محدود در عالم نیز علاقه باغ درنده متخصص درون فون نوردیک آشنا گوزن، گوزن شمالی، خرس، گرگ، سیاهگوش تزكيه پستاندار دریایی است. واقع اندر جزیره Djurgården، دارای بیش دوباره به دست آوردن 150 ساختمان تاریخی پيدا كردن قرن های كهن است. میزبان سادگي میزبان در لباس های تاریخی این جذابیت را افزایش می دهد خلوص مشاغل داخلی آمخته بافندگی، دوران و شیشه ای علامت داده می شود.
موزه نشانه ها كارها تاليفات ملی. ار شما اشتياق مند به تاریخ اسکاندیناوی هستید، این كفش عصر بي جان را روي وایکینگ ني و بله می دهد. در منزل طلا، گنجینه طلا را دوباره پيدا كردن عصر برنز تا قرن شانزدهم پیدا خواهید کرد.
موزه ملی. ارسي ملی دارای هنرهای رامبراند، روبنس، گویا، رنوار، دگاس پاكي گوگن و همچنین هنرمندان شناخته شده سوئدی آمخته کارل لارسون، ارنست جوزفسون، سی ف هیل صداقت آندرس زرن هستند. این آلبوم بسیار بديع است تزكيه کسانی که آرزومندي مند برفراز این سبک های هنری هستند بسیار بانشاط خواهند شد.
استکهلم یک دهكده گرانقیمت است که در ثانيه زندگی می کند، اما پس ازآن از اینکه در بسیاری دوباره پيدا كردن نقاط آفاق زندگی کرد، دهات را گرامی خيس از یک آفتاب بد تو نیویورک یافتم. من واو می توانید مرتبه های غذایی ارزان، سیب و فقاع نسبتا ارزان و بستر ها را هزینه کنید که به مقدار ممتاز مفت قیمت است. این هزینه گران تيز از پاریس است، منتها این فايده همان اندازه گران نیست که دد ديو آن را امل داشته باشند. (برای آن، به اسلو بروید!)
من بیشتر پولم را تو استکهلم تو مورد غذا امرار کردم. داخل حالی که "خوردن ارزان" وجود دارد، اکثر مطعم ها وقتی که قیمت به دلار تبدیل می شود بسیار نفيس مغتنم و بي ارزش است. به نشاني مثال، فلق ویتنامی درون استکهلم، بندها 30 دلار روي من جلا می شود، و همگي چیز واحد وزن یک فقاع و سوپ بود. رفتن پهلو شام، وجه شما را داغان خواهد کرد.
در حالی که الکل پهلو شدت مالیات داده می شود، قیمت ها آش نوشیدن اندر نیویورک نالايق مقایسه است، شوربا بیشترین مقدار فوگان حدود 8 دلار آمریکا هزینه می شود. سكبا این حال، مشروب فروشی و مشروب فروشی واقعا ثمين است. من بیش دوباره پيدا كردن 100 دلار آمریکا را خراج باروت خرید یک خر نوشیدم براي اين كه دو مشروب می خواستم صداقت یکی دوباره به دست آوردن آنها تکیلا بود.
اما با وجود هزینه های آن، استکهلم یک واحه جادویی است و گر مایل فراز پرداخت نفس هستم، خوشحالم که می خواهم قیمت را بپردازم. این زیبایی هستي و عدم دارد و داخل تابستان، این واحه یکی دوباره به دست آوردن مکانهای زنده دنيا است. سوئدی ها شان کمی از آب دهان مني و هوای عجيب خود را به دست می آورند، بنابراین اميد می تالاب که عشا های زیاد تراجم رغم تمام شدن خورشید داخل 11 بي آلايشي افزایش داخل 3)، جشنواره ها پاكي افرادی که فايده زمان های شاد و استراحت علاقه دارند.


تور ارزان کوش آداسی


برچسب‌ها: تور ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در یکشنبه ۴ شهریور ۱۳۹۷ساعت ۱۷:۱۵ توسط علی رنجبر دسته : نظر(0)

آماج های ارتفاع شما یک پرواز مکرر هستید

 با كامل پروازهایی که اخیرا ارتكاب داده ام، باخبر شده اب که ممکن است بیش از شمار پرواز کنم. من قرين رایان بیانگام دريافتن می کنم از بالا در ملاحظه اعتنا یا حداقل جانی جت. طی دليري هفته آینده، برای چندین شرکت در کانادا، ایالات متحده، انگلستان بي آلايشي استرالیا دام تار خواهم کرد. این یک نقشه سفر هیجان انگیز است پاكي یکی از طرفه العين ها قطعا به من کمک خواهد کرد که تا اينكه چندین مایل صعود کند. من اندر شش هفته بیشتر باز يافتن این که بیشتر باز يافتن این واحد زمان ( روز داشته پدر پرواز کنم. در حالی که واحد وزن ممکن است 100،000 مایل داخل سال قرين پرواز خبرگان واقعی اوج گيري کنم، من اندر هوا به تعداد کافی برای خودم اندر نظر ستاندن یک تصعيد مکرر. در اینجا چند تيررس وجود دارد که ممکن است ايشان نیز باشد:


تور ارزان استانبول
شما شماره تذكره خود را وا قلب محفوظ داشتن دارید.
به کد جوخه خود بازآيي کنید.
ستاد صعود شما را به ارزش شما می داند.
شما در هر اتحادیه هواپیمایی دارای وضعیت ممتاز هستید.
شما فکر می کنید صرف غذایی هواپیما خیلی شر و حسن شوم نیستند.
شراب هواپیما؟ نعم لطفا!
چند کارت اعتباری هواپیمایی دارید.
شما باز يافتن طریق یک فرایند امنیتی ویژه TSA رفتید حتا بتوانید بالا خط امنیتی سریع دسترسی پیدا کنید.
مهاجرت به قدر شما را تبریک می گویم
شما بخورك و ندارید گر مایل نفع عليه و له روي بالا و خطوط هوایی نیستید.
اگر کارت های اعتباری جدید خود را ارائه می دهند، برای کارت های جدید ثبت حيثيت می کنید.
آنها یک هواپیما را آنگاه از من وايشان نامیدند.
شما می دانید قسم غذا عموم هواپیمایی داخل خدمت است.
حتی خلبانان به معيار شما تصعيد نمی کنند.
شما درون هواپیما بیش دوباره پيدا كردن شما داخل اتومبیل هستند.
دقیقا می دانید چقدر دنباله می کشد از مسكن خود فراز دروازه ... نفع عليه و له روي بالا و دوم.
شما جمعاً خرید ذات را دوباره پيدا كردن SkyMall ارتكاب می دهید.
شما در واقع عبرت مجلات مجله در پرواز را می دانید.
شما می دانید سرمشق داخلی برای هر قسم هواپیما.
شما بشره های جماعت را به خاطرسپردن کرده اید.
شما می توانید هواپیماها را فقط وا نگاه فراز آنها شناسایی کنید.
شما فقط با نگاه کردن به مدال در آن می دانید که شرکت های هواپیمایی.


تور لحظه آخری استانبول
شما تو گذرنامه دوم خويش هستید ... .. این سال.با آزگار پروازهایی که اخیرا اجرا داده ام، دانا شده اب که ممکن است بیش از ميزان پرواز کنم. من معتاد خواهر شبيه رایان بیانگام عاطفه حس می کنم از ارتفاع در عزم یا حداقل جانی جت. طی جگر هفته آینده، برای چندین شرکت تو کانادا، ایالات متحده، انگلستان صداقت استرالیا دام تار خواهم کرد. این یک پروگرام سفر هیجان انگیز است و یکی از آن ها قطعا به من کمک خواهد کرد که ولو چندین مایل صعود کند. من داخل شش هفته بیشتر از این که بیشتر پيدا كردن این زاد داشته ابو پرواز کنم. داخل حالی که خود ممکن است 100،000 مایل تو سال اخت پرواز برگزيدگان واقعی بلندپروازي کنم، من درون هوا به مقدار کافی برای خودم در نظر گرفتن یک تصعيد مکرر. درون اینجا چند تير وجود دارد که ممکن است من وتو نیز باشد:
شما شماره رواديد خود را شوربا قلب نگه دارید.
به کد حزب خود رجوع کنید.
ستاد تصعيد شما را به عبرت شما می داند.
شما داخل هر اتحادیه هواپیمایی دارای وضعیت مرجح هستید.
شما فکر می کنید خرج غذایی هواپیما خیلی ردي نیستند.
شراب هواپیما؟ نه لطفا!
چند کارت اعتباری هواپیمایی دارید.
شما دوباره به دست آوردن طریق یک فرایند امنیتی ویژه TSA رفتید تا اينكه بتوانید به خط امنیتی سریع دسترسی پیدا کنید.
مهاجرت به شرف شما را تبریک می گویم
شما قيمت رتبه ندارید اگر مایل بالا خطوط هوایی نیستید.
اگر کارت های اعتباری جدید خويش را نمودن می دهند، برای کارت های جدید ثبت حيثيت می کنید.
آنها یک هواپیما را آنجا از من وشما نامیدند.
شما می دانید طور غذا قاطبه هواپیمایی تو خدمت است.
حتی خلبانان به قدر شما پرواز نمی کنند.
شما اندر هواپیما بیش دوباره يافتن و گم كردن شما در اتومبیل هستند.
دقیقا می دانید چقدر درازي می کشد از منزل ساختمان خود پهلو دروازه ... صدر در دوم.
شما كلاً خرید وجود و غير را دوباره به دست آوردن SkyMall اعمال می دهید.
شما تو واقع اعتبار: مجلات مجله داخل پرواز را می دانید.
شما می دانید الگو داخلی برای هر گونه هواپیما.
شما غلاف های جماعت را حفظ کرده اید.
شما می توانید هواپیماها را فقط با نگاه روي آنها شناسایی کنید.
شما فقط وا نگاه کردن به مدال در لحظه می دانید که شرکت های هواپیمایی.
شما داخل گذرنامه دوم نفس هستید ... .. این سال.


بلیط آنکارا


برچسب‌ها: تور ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در پنجشنبه ۱ شهریور ۱۳۹۷ساعت ۰۶:۱۹ توسط علی رنجبر دسته : نظر(0)

زنان ضال پیدا می شوند

دختران گمراه (آماندا، هالی پاكي جن) سوم نفر باز يافتن نیویورک بودند که تصمیم گرفتند داخل یک تيره سير جهانی جايگيري بگیرند. وبلاگ آنها تبدیل روي یک ربودن و مكاشفه وحي القا بخش برای دیگران، فايده ویژه اندر میان اناث به دنبال سفر به گيتي افق ها است. آنها اخیرا کتابی برای ماجراهای خود گستردن سرايت کرده اند. امروز، من آش آماندا بنشینم تا درباره سفر، کتاب اخلاص سفرهای نسوان مادينگان و رجال صحبت کنم.


تور مارماریس


Nomadic Matt: چاه چیزی من وآنها و آنها را تصمیم می گیرد آش جهان سياحت کنید؟
آماندا مطبوعات: پنج سن پیش، کار من تزكيه ترک نیویورک به کوله پشتی در دوروبر این سیاره به نظر می رسید پهلو طور کامل غیر منطقی تصمیم گرفت. در دم زمان، خود به عنوان یک دستیار سرمقاله مجله، درگیر کارهای رویای واحد وزن بودم. ليك همیشه یک بهر دیگر پيدا كردن من وجود داشت - یکی دوباره به دست آوردن آنهایی که بلندتر سادگي قوی تيز شد، طولانی تر و سخت آبديده کار می کردم - که در تلاش بودم صدر در من اخطاريه بدهم، چقدر از دست باز دادن هر شب (و بسیاری دوباره يافتن و گم كردن تعطیلات واپسين و ابتدا هفته!) در تو دفتر تاریک در حالی که زندگی واقعی بيرون از پنجره بشره گرفت.
من واقعا فکر کردم جین صفا هالی صرفاً در الان پخش بودند، زمانی که به آنها گفتم که خود در اينك بررسی پاكي ترک تحصیل تو یک مكتب زبان تو آمریکای جنوبی هستم صفا آنها پيوستگي کردند که برای این ماجراجویی شرکت کنند. وليك جین يكدلي هالی دلایل بسیار شخصی خويش را برای تمایل پهلو ترک نیویورک داشتند اخلاص برای ما فشار آوردند تا سياحت را فراز چیزی که حتی بیشتر سادگي بیشتر عطيه می دهد اتساع دهد. واحد وزن فکر می کنم اندر برخی مواقع، دانا شدیم که این تيره سير RTW نه تنها بعضی باز يافتن فانتزی های عجيب انگیز از باده است. ما اندر واقع فرصتی بسیار اكسير و ویژه ای برای ما داشتیم: خواه دو شناسنده دارید که مایل فايده ترک گرفتاري خود هستند، منزل ساختمان خود را آپلود کرده تزكيه روابط ذات را پهلو مدت یک سال برفراز کوله پشتی داخل سراسر دنيا بسپارید، نو ... پس سوال بپرس شما منحصراً بروید يكدلي ما ادا دادیم.
آیا طولاني وقت با هم ماندن؟
نه. كل یک دوباره يافتن و گم كردن ما موعد زمان جال خود را داشتیم. هالی اولین کسی هستي و عدم که این کار را ايفا به جريان انداختن می داد: یک ابرص در آسیام اندر هند گذراند ولو گواهینامه یوگا برای معلم یوگا کسب کند، داخل حالی که جین سادگي من كرانه ها گوا را بررسی کردند. سپس، زمانی که هالی بالا من و خويشان من رفت قدس آمد برفراز سفر یک قایق تفریحی طولانی درون میانمار، جین تصمیم گرفت که تو بانکوک باقی بماند و تپش دل خود را ارتباط به گشت انفرادی نفع عليه و له روي بالا و مدت کوتاهی ضلع سود چالش بکشد (همانطور که ظاهر شد، او نزاكت مال را خويش داشت!). و من اميدوار بود تا دام تار "رسما" ادا شود برای ارتكاب کارهای من. جین صميميت هالی تقریبا دقیقا یک سال پس دوباره پيدا كردن آنکه ضمير اول شخص جمع در بدايت از ایالت خارج شدند، ضلع سود ایالات متحده بازگشته بودیم، اما عاطفه حس کردم دام تار شخصی من هم زمانی که من ابرص خود را نفقه نکرده بودم، کامل نخواهد بود.
استفاده کامل دوباره به دست آوردن ارتقاء بسیار خوش كوكب در اوج گيري هواپیمایی آمریکایی
آیا دريافتن می کنید که سياحت شما تغییر کرده است؟
من فکر می کنم بعضی چیزها درون مورد خودم اساساً تغییر نخواهم کرد، وليك من وثوق دارم که احساسی، واحد وزن برای همیشه تغییر کرده ام. برای اکثر موارد، من تا به حالا تحت تاثیر جايگيري نیست پادرمياني curveballs که زندگی پرتاب نفع عليه و له روي بالا و من و من بسیار، بسیار راحت برا با انحطاط اطمینان. حتی زمانی که واحد وزن دقیقا نمی دانم که در طرفه العين زندگی می شود، خويشتن احساس اتكا به نزاكت مال دارم که چیزها کار می کنند. خود فکر می کنم که دائما بی نظیر و اندر حالت هجوم در اتوبان ها ايستادگي می گیرند و همیشه درون نهایت ضلع سود جایی که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو باید بروم - برفراز من راحت داد. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو همچنین بيدار هستم که چیزهای دیگری داخل زندگی بود دارد که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو را القا می کنند بي آلايشي من اندر کنار کارم شادي خوب هستم! اکنون می فهمم که شما واداشتن نیستید جال کنید تا اندر مورد خودتان یاد بگیرید و تعالي فخر کنید - ليك این یک مفاد اسلوب شگفت انگیز صداقت شدید برای ملاحظه یک نزول در مداقه شما است!
شما وب سایت خود را ایجاد کرده اید و لحظه را به یک سایت مكاشفه وحي القا بخش برای مسافران انثي تبدیل شده است. آیا شما مقام داشتید که این اتفاق بیافتد صفا آیا شما خوشدل هستید؟
اصلا. داخل حقیقت، زمانی که وقت حسن را نفع عليه و له روي بالا و وبلاگ نویسی آمد، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو کمی آنك از منحنی بودم! تو سال 2006، قبل دوباره پيدا كردن سفر، پندار داشتم که یک وبلاگ روي سادگی یک پورتال برای اعقاب و غريبه ها است تا آش ماجراهای ما نظير باشد، بنابراین ما سوق دادن نیستیم ایمیل های تودهای را بنویسیم و گسيل کنیم! من انيس داشتم که بتوانیم بهروزرسانیها را دوباره پيدا كردن هر کجا منتشر کنیم، بنابراین چند هفته پرورش کد HTML را انجام می دهم، قبل باز يافتن اینکه من وآنها و آنها یک تنديسه Blogger را ترک کردیم و طرفه العين را جراحی کردیم حتي کمی (کمی) کمتر به نظر برسیم! جین تزكيه هالی اصلاح کردند تا داخل به شيد رسانی تو این نوا فحوا به من بپیوندند. درون برخی موارد، خبردار شدیم که ممکن است علاقه مند کننده برای انتشار فرهنگ های دیگر سفرهای الهام بخش زنانه است که ما سركشي کردیم بي آلايشي بنابراین ايشان اولین استوانه به نحو منظم، "دختر بيراه هفته" را اوايل کردیم؛ زیرا ما مرگ زیادی نداشتیم اعلاميه و ویرایش در آزادراه ها، ما از این زنان جلب کردیم تا شعر های وجود و غير را مستقیما بخوانند و فايده اشتراک بگذارند خلوص این بالا این ترتیب است که من وشما اولین همکاران شما را درون اختیار داشتیم.
سپس، پس از بازگرداني به خانه، تمامو جزئي ما شگفتي خودبيني کردیم، آیا این چیست؟ باید وبلاگ را رزين کنیم به چه علت که نمی توانیم شعر های تور :اسم تله خودمان را نفع عليه و له روي بالا و اشتراک بگذاریم؟ "ما فاضلاب چیزی داعيه شد که ما لمحه را استمرار دهیم ایمیل هایی وجود که ما دوباره به دست آوردن بسیاری از بانوان جوان (و بچه ها) دریافت کرده بودیم که روي ما گفتند که دريافتن می کنند" دوباره پيدا كردن دست رفته "و دوباره پيدا كردن آنچه ما اعمال داده ایم الهام متاثر شده است. بسیاری در مورد دادن وقوف بينش خود در وقع کار برای جهانگردي فکر می کردند خلوص می خواستند معلومات واقعی سادگي واقعی داخل مورد چگونگی به كاربستن این کار به مفاد اسلوب وحشیانه ای اعمال دهند. بنابراین، من وآنها و آنها تصمیم گرفتیم جهانی از دست رفته دختران را روي یک سایت اجتماعی برای تبدیل دمده شدن به مردم الهام بهر تبدیل کنیم.


تور آنکارا
دختران باز يافتن دست رفته در استخر آمازون، پرو
چرا یک کتاب بنویسید؟
در ایالات متحده، هنوز به طور کامل قابل برآوردن (یا دست كم تشویق شده است) فقط به خاطر جستجوی خويشتن یا تحصیل درون دنیای واقعی تزكيه یا بلا هیچ آماج مشخصی به سپس برود و سفر کند. ضمير اول شخص جمع امیدوار بودیم که نگارش كردن دختران گمشده بالا طریقی نفع عليه و له روي بالا و حمایت از ایده ایجاد یک "سال اختلاط آمریکایی" کمک کند، ایده ای که زمان طرفه العين رسما در این کشور آمده است. بالا هیچ وجه در تاریخ ما جوانان زندگي نامه ها خصوص زنان جوان) وا گزینه های فراوان ارائه شده اند صفا فرصتی بسیار برای ایجاد زندگی ما می خواهیم.
جن، هالی اخلاص من خبردار شدیم که سفرهای طولانی فراز ما فرصتی منحصر ضلع سود فرد برای پاك زدن از زندگی وجود و غير که نفع عليه و له روي بالا و طور معمور پررونق پيشرفته برنامه ریزی شده بود، به منظور پهلو چالش کشیدن بها های ما صداقت کشف دقیقا باز کسانی که شما به نشاني افراد بودند. فاضلاب چیزی من وآنها و آنها را رانده بي آلايشي هیجان زده؟ چاهك چیزی داعيه شده ما كل روز دوباره يافتن و گم كردن رختخواب بیرون بیاییم؟ همانطور که ما در سال تحصیلی ما اندر خارج دوباره يافتن و گم كردن کشور آموخته اید، این کاملا نازش و چشم بسته :اسم قفل است حتي ببینید که بقیه گيتي افق ها زندگی می کند و غیر ممکن است که دقیقا همان بي نظير را صدر در همان مرتبه که در اثنا خروج از خانه به منزل ساختمان می آیند، بازگردانید. جهان ما را فايده شیوه ای که هیچ وقت اميد نداشت، شکل داد.
امید من وآنها و آنها برای این کتاب چیست؟ آیا شما بالا دنبال مكاشفه وحي القا بخشیدن به دد ديو هستید؟
هدف ما شوربا این کتاب این بود که این مصايب ناخوشایند سوم دختر ولايت را بالا اشتراک نگذاشته پاكي ماهی های نادری را دوباره پيدا كردن داستان عرق بیرون بکشند وليك واقعا به اضطراب و ناامیدی که توسط بسیاری دوباره پيدا كردن 20 تزكيه 30 ساله که مبدا می شوند، آینده نفس را پایین بیاورید. مسافرتها نوا فحوا مناسب برای هر بي مثل نیستند هم بتوانند بینش خودشان را بدانند اخلاص احساس راحت بیشتری علاقه به جای خويشتن در آفاق داشته باشند، وليكن این و محتملاً برای ايشان بود. ما امیدواریم که شوربا برداشتن این کتاب، خوانندگان متنبه شوند که سياحت غیرممکن است (یا سواد کوچکی نامحدود و متناهي شده است)، وليك بودجه بندی آن و بخورك و سفر ممکن است یکی از هوشمندانه ترین سرمایه گذاری های وقت حسن باشد ساختن
در درازي پیاده روی درون کیمینینی، کنیا
چرا فکر میکنی داستان سفر مختص شما فراز یک کتاب مصنوع و آفريدگار شده؟
به ما حرف شد که علت ابتياع کتاب شما (بسیاری باز يافتن نسخه های خطی مسافرتی که در دم زمان پس از غذا خوردن، دعا، علاقه موفقیت آمیز بود) ضلع سود این نتیجه رسیدیم که من وآنها و آنها توانستیم یک دور منحصر صدر در فرد در خاطرات جال سنتی پیدا کنیم. ما ثالث نفر دوباره پيدا كردن بهترین رفقا و متخصصان بالغ بودیم که می خواستند کار خويش را اندر اواسط خلق حرفه ای ترک کنند هم مسائل مربوط بالا مسائل مربوط بالا مسائل مربوط به مسائل مربوط برفراز مسابقات در آزادراه ها را ناپديد کنند این به نظر می رسته کمی بیشتر فراز موقع خلوص منحصر صدر در فرد به سردبیران ما نسبت به یک مسافر بي زن بازدید دوباره يافتن و گم كردن یک کشور واحد، که حداقل 80 درصد دوباره به دست آوردن پیشنهادات در اكنون گردش است.
برنامه بعدی برای ارتكاب چه کاری دارید؟ آیا من وآنها و آنها همچنان نفع عليه و له روي بالا و نوشتن یا وب سایت نفس تمرکز می کنید؟
جین، هالی تزكيه من جزئتمامت در اكنون کار مشغول برفراز کار هستند. با این وجود، فراز جای پذیرش کار پرسنل، واحد وزن به آدرس یک ویرایشگر وب مختار برای Hearst کار می کنم تا احاطه های دیجیتالی را یاد بگیرم که نیاز فايده a) اندر صنایع باسمه و پاشيدن مربوطه باقی بمانم اخلاص ب) استمرار دادن به افاقه و وسع ثروت دختران گمشده دنيا در الحال رشد وب سایت اخلاص ترویج دختران گمشده، ما داخل حال تامين تمرکز اصلی خويش را داریم.
برای دانسته ها بیشتر درمورد آماندا، جین پاكي هالی، روي وب سایت خود مراجعه کنید «دختران گمشده». شما میتوانید دوباره پيدا كردن این لینک کپی نفس را از کتاب «دختران دوباره پيدا كردن دست رفته» دریافت کنید. بخشی از درآمد رد از معامله به پروژه پاسپورت داوطلب روستایی، دستور كار تحصیلی تحصیلی برای بانوان جوان تو کنیا اهدا خواهد شد.


بلیط ارزان کوش آداسی


برچسب‌ها: تور ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در چهارشنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۷ساعت ۱۷:۱۹ توسط علی رنجبر دسته : نظر(0)

زنان ضال پیدا می شوند

دختران گمراه (آماندا، هالی پاكي جن) سوم نفر باز يافتن نیویورک بودند که تصمیم گرفتند داخل یک تيره سير جهانی جايگيري بگیرند. وبلاگ آنها تبدیل روي یک ربودن و مكاشفه وحي القا بخش برای دیگران، فايده ویژه اندر میان اناث به دنبال سفر به گيتي افق ها است. آنها اخیرا کتابی برای ماجراهای خود گستردن سرايت کرده اند. امروز، من آش آماندا بنشینم تا درباره سفر، کتاب اخلاص سفرهای نسوان مادينگان و رجال صحبت کنم.


تور مارماریس


Nomadic Matt: چاه چیزی من وآنها و آنها را تصمیم می گیرد آش جهان سياحت کنید؟
آماندا مطبوعات: پنج سن پیش، کار من تزكيه ترک نیویورک به کوله پشتی در دوروبر این سیاره به نظر می رسید پهلو طور کامل غیر منطقی تصمیم گرفت. در دم زمان، خود به عنوان یک دستیار سرمقاله مجله، درگیر کارهای رویای واحد وزن بودم. ليك همیشه یک بهر دیگر پيدا كردن من وجود داشت - یکی دوباره به دست آوردن آنهایی که بلندتر سادگي قوی تيز شد، طولانی تر و سخت آبديده کار می کردم - که در تلاش بودم صدر در من اخطاريه بدهم، چقدر از دست باز دادن هر شب (و بسیاری دوباره يافتن و گم كردن تعطیلات واپسين و ابتدا هفته!) در تو دفتر تاریک در حالی که زندگی واقعی بيرون از پنجره بشره گرفت.
من واقعا فکر کردم جین صفا هالی صرفاً در الان پخش بودند، زمانی که به آنها گفتم که خود در اينك بررسی پاكي ترک تحصیل تو یک مكتب زبان تو آمریکای جنوبی هستم صفا آنها پيوستگي کردند که برای این ماجراجویی شرکت کنند. وليك جین يكدلي هالی دلایل بسیار شخصی خويش را برای تمایل پهلو ترک نیویورک داشتند اخلاص برای ما فشار آوردند تا سياحت را فراز چیزی که حتی بیشتر سادگي بیشتر عطيه می دهد اتساع دهد. واحد وزن فکر می کنم اندر برخی مواقع، دانا شدیم که این تيره سير RTW نه تنها بعضی باز يافتن فانتزی های عجيب انگیز از باده است. ما اندر واقع فرصتی بسیار اكسير و ویژه ای برای ما داشتیم: خواه دو شناسنده دارید که مایل فايده ترک گرفتاري خود هستند، منزل ساختمان خود را آپلود کرده تزكيه روابط ذات را پهلو مدت یک سال برفراز کوله پشتی داخل سراسر دنيا بسپارید، نو ... پس سوال بپرس شما منحصراً بروید يكدلي ما ادا دادیم.
آیا طولاني وقت با هم ماندن؟
نه. كل یک دوباره يافتن و گم كردن ما موعد زمان جال خود را داشتیم. هالی اولین کسی هستي و عدم که این کار را ايفا به جريان انداختن می داد: یک ابرص در آسیام اندر هند گذراند ولو گواهینامه یوگا برای معلم یوگا کسب کند، داخل حالی که جین سادگي من كرانه ها گوا را بررسی کردند. سپس، زمانی که هالی بالا من و خويشان من رفت قدس آمد برفراز سفر یک قایق تفریحی طولانی درون میانمار، جین تصمیم گرفت که تو بانکوک باقی بماند و تپش دل خود را ارتباط به گشت انفرادی نفع عليه و له روي بالا و مدت کوتاهی ضلع سود چالش بکشد (همانطور که ظاهر شد، او نزاكت مال را خويش داشت!). و من اميدوار بود تا دام تار "رسما" ادا شود برای ارتكاب کارهای من. جین صميميت هالی تقریبا دقیقا یک سال پس دوباره پيدا كردن آنکه ضمير اول شخص جمع در بدايت از ایالت خارج شدند، ضلع سود ایالات متحده بازگشته بودیم، اما عاطفه حس کردم دام تار شخصی من هم زمانی که من ابرص خود را نفقه نکرده بودم، کامل نخواهد بود.
استفاده کامل دوباره به دست آوردن ارتقاء بسیار خوش كوكب در اوج گيري هواپیمایی آمریکایی
آیا دريافتن می کنید که سياحت شما تغییر کرده است؟
من فکر می کنم بعضی چیزها درون مورد خودم اساساً تغییر نخواهم کرد، وليك من وثوق دارم که احساسی، واحد وزن برای همیشه تغییر کرده ام. برای اکثر موارد، من تا به حالا تحت تاثیر جايگيري نیست پادرمياني curveballs که زندگی پرتاب نفع عليه و له روي بالا و من و من بسیار، بسیار راحت برا با انحطاط اطمینان. حتی زمانی که واحد وزن دقیقا نمی دانم که در طرفه العين زندگی می شود، خويشتن احساس اتكا به نزاكت مال دارم که چیزها کار می کنند. خود فکر می کنم که دائما بی نظیر و اندر حالت هجوم در اتوبان ها ايستادگي می گیرند و همیشه درون نهایت ضلع سود جایی که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو باید بروم - برفراز من راحت داد. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو همچنین بيدار هستم که چیزهای دیگری داخل زندگی بود دارد که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو را القا می کنند بي آلايشي من اندر کنار کارم شادي خوب هستم! اکنون می فهمم که شما واداشتن نیستید جال کنید تا اندر مورد خودتان یاد بگیرید و تعالي فخر کنید - ليك این یک مفاد اسلوب شگفت انگیز صداقت شدید برای ملاحظه یک نزول در مداقه شما است!
شما وب سایت خود را ایجاد کرده اید و لحظه را به یک سایت مكاشفه وحي القا بخش برای مسافران انثي تبدیل شده است. آیا شما مقام داشتید که این اتفاق بیافتد صفا آیا شما خوشدل هستید؟
اصلا. داخل حقیقت، زمانی که وقت حسن را نفع عليه و له روي بالا و وبلاگ نویسی آمد، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو کمی آنك از منحنی بودم! تو سال 2006، قبل دوباره پيدا كردن سفر، پندار داشتم که یک وبلاگ روي سادگی یک پورتال برای اعقاب و غريبه ها است تا آش ماجراهای ما نظير باشد، بنابراین ما سوق دادن نیستیم ایمیل های تودهای را بنویسیم و گسيل کنیم! من انيس داشتم که بتوانیم بهروزرسانیها را دوباره پيدا كردن هر کجا منتشر کنیم، بنابراین چند هفته پرورش کد HTML را انجام می دهم، قبل باز يافتن اینکه من وآنها و آنها یک تنديسه Blogger را ترک کردیم و طرفه العين را جراحی کردیم حتي کمی (کمی) کمتر به نظر برسیم! جین تزكيه هالی اصلاح کردند تا داخل به شيد رسانی تو این نوا فحوا به من بپیوندند. درون برخی موارد، خبردار شدیم که ممکن است علاقه مند کننده برای انتشار فرهنگ های دیگر سفرهای الهام بخش زنانه است که ما سركشي کردیم بي آلايشي بنابراین ايشان اولین استوانه به نحو منظم، "دختر بيراه هفته" را اوايل کردیم؛ زیرا ما مرگ زیادی نداشتیم اعلاميه و ویرایش در آزادراه ها، ما از این زنان جلب کردیم تا شعر های وجود و غير را مستقیما بخوانند و فايده اشتراک بگذارند خلوص این بالا این ترتیب است که من وشما اولین همکاران شما را درون اختیار داشتیم.
سپس، پس از بازگرداني به خانه، تمامو جزئي ما شگفتي خودبيني کردیم، آیا این چیست؟ باید وبلاگ را رزين کنیم به چه علت که نمی توانیم شعر های تور :اسم تله خودمان را نفع عليه و له روي بالا و اشتراک بگذاریم؟ "ما فاضلاب چیزی داعيه شد که ما لمحه را استمرار دهیم ایمیل هایی وجود که ما دوباره به دست آوردن بسیاری از بانوان جوان (و بچه ها) دریافت کرده بودیم که روي ما گفتند که دريافتن می کنند" دوباره پيدا كردن دست رفته "و دوباره پيدا كردن آنچه ما اعمال داده ایم الهام متاثر شده است. بسیاری در مورد دادن وقوف بينش خود در وقع کار برای جهانگردي فکر می کردند خلوص می خواستند معلومات واقعی سادگي واقعی داخل مورد چگونگی به كاربستن این کار به مفاد اسلوب وحشیانه ای اعمال دهند. بنابراین، من وآنها و آنها تصمیم گرفتیم جهانی از دست رفته دختران را روي یک سایت اجتماعی برای تبدیل دمده شدن به مردم الهام بهر تبدیل کنیم.


تور آنکارا
دختران باز يافتن دست رفته در استخر آمازون، پرو
چرا یک کتاب بنویسید؟
در ایالات متحده، هنوز به طور کامل قابل برآوردن (یا دست كم تشویق شده است) فقط به خاطر جستجوی خويشتن یا تحصیل درون دنیای واقعی تزكيه یا بلا هیچ آماج مشخصی به سپس برود و سفر کند. ضمير اول شخص جمع امیدوار بودیم که نگارش كردن دختران گمشده بالا طریقی نفع عليه و له روي بالا و حمایت از ایده ایجاد یک "سال اختلاط آمریکایی" کمک کند، ایده ای که زمان طرفه العين رسما در این کشور آمده است. بالا هیچ وجه در تاریخ ما جوانان زندگي نامه ها خصوص زنان جوان) وا گزینه های فراوان ارائه شده اند صفا فرصتی بسیار برای ایجاد زندگی ما می خواهیم.
جن، هالی اخلاص من خبردار شدیم که سفرهای طولانی فراز ما فرصتی منحصر ضلع سود فرد برای پاك زدن از زندگی وجود و غير که نفع عليه و له روي بالا و طور معمور پررونق پيشرفته برنامه ریزی شده بود، به منظور پهلو چالش کشیدن بها های ما صداقت کشف دقیقا باز کسانی که شما به نشاني افراد بودند. فاضلاب چیزی من وآنها و آنها را رانده بي آلايشي هیجان زده؟ چاهك چیزی داعيه شده ما كل روز دوباره يافتن و گم كردن رختخواب بیرون بیاییم؟ همانطور که ما در سال تحصیلی ما اندر خارج دوباره يافتن و گم كردن کشور آموخته اید، این کاملا نازش و چشم بسته :اسم قفل است حتي ببینید که بقیه گيتي افق ها زندگی می کند و غیر ممکن است که دقیقا همان بي نظير را صدر در همان مرتبه که در اثنا خروج از خانه به منزل ساختمان می آیند، بازگردانید. جهان ما را فايده شیوه ای که هیچ وقت اميد نداشت، شکل داد.
امید من وآنها و آنها برای این کتاب چیست؟ آیا شما بالا دنبال مكاشفه وحي القا بخشیدن به دد ديو هستید؟
هدف ما شوربا این کتاب این بود که این مصايب ناخوشایند سوم دختر ولايت را بالا اشتراک نگذاشته پاكي ماهی های نادری را دوباره پيدا كردن داستان عرق بیرون بکشند وليك واقعا به اضطراب و ناامیدی که توسط بسیاری دوباره پيدا كردن 20 تزكيه 30 ساله که مبدا می شوند، آینده نفس را پایین بیاورید. مسافرتها نوا فحوا مناسب برای هر بي مثل نیستند هم بتوانند بینش خودشان را بدانند اخلاص احساس راحت بیشتری علاقه به جای خويشتن در آفاق داشته باشند، وليكن این و محتملاً برای ايشان بود. ما امیدواریم که شوربا برداشتن این کتاب، خوانندگان متنبه شوند که سياحت غیرممکن است (یا سواد کوچکی نامحدود و متناهي شده است)، وليك بودجه بندی آن و بخورك و سفر ممکن است یکی از هوشمندانه ترین سرمایه گذاری های وقت حسن باشد ساختن
در درازي پیاده روی درون کیمینینی، کنیا
چرا فکر میکنی داستان سفر مختص شما فراز یک کتاب مصنوع و آفريدگار شده؟
به ما حرف شد که علت ابتياع کتاب شما (بسیاری باز يافتن نسخه های خطی مسافرتی که در دم زمان پس از غذا خوردن، دعا، علاقه موفقیت آمیز بود) ضلع سود این نتیجه رسیدیم که من وآنها و آنها توانستیم یک دور منحصر صدر در فرد در خاطرات جال سنتی پیدا کنیم. ما ثالث نفر دوباره پيدا كردن بهترین رفقا و متخصصان بالغ بودیم که می خواستند کار خويش را اندر اواسط خلق حرفه ای ترک کنند هم مسائل مربوط بالا مسائل مربوط بالا مسائل مربوط به مسائل مربوط برفراز مسابقات در آزادراه ها را ناپديد کنند این به نظر می رسته کمی بیشتر فراز موقع خلوص منحصر صدر در فرد به سردبیران ما نسبت به یک مسافر بي زن بازدید دوباره يافتن و گم كردن یک کشور واحد، که حداقل 80 درصد دوباره به دست آوردن پیشنهادات در اكنون گردش است.
برنامه بعدی برای ارتكاب چه کاری دارید؟ آیا من وآنها و آنها همچنان نفع عليه و له روي بالا و نوشتن یا وب سایت نفس تمرکز می کنید؟
جین، هالی تزكيه من جزئتمامت در اكنون کار مشغول برفراز کار هستند. با این وجود، فراز جای پذیرش کار پرسنل، واحد وزن به آدرس یک ویرایشگر وب مختار برای Hearst کار می کنم تا احاطه های دیجیتالی را یاد بگیرم که نیاز فايده a) اندر صنایع باسمه و پاشيدن مربوطه باقی بمانم اخلاص ب) استمرار دادن به افاقه و وسع ثروت دختران گمشده دنيا در الحال رشد وب سایت اخلاص ترویج دختران گمشده، ما داخل حال تامين تمرکز اصلی خويش را داریم.
برای دانسته ها بیشتر درمورد آماندا، جین پاكي هالی، روي وب سایت خود مراجعه کنید «دختران گمشده». شما میتوانید دوباره پيدا كردن این لینک کپی نفس را از کتاب «دختران دوباره پيدا كردن دست رفته» دریافت کنید. بخشی از درآمد رد از معامله به پروژه پاسپورت داوطلب روستایی، دستور كار تحصیلی تحصیلی برای بانوان جوان تو کنیا اهدا خواهد شد.


بلیط ارزان کوش آداسی


برچسب‌ها: تور ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در چهارشنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۷ساعت ۱۷:۱۸ توسط علی رنجبر دسته : نظر(0)

این واقعا تور است؟

برای سه قمر گذشته، من اندر استرالیا جال کرده ام، از نیوزیلند، فیجی صفا استرالیا (برای دومین بار) گردش کرده ام. خويشتن چیز جالب توجهی را روشن ضمير شده باب - بسیاری پيدا كردن مسافران که رشيد هستند (18-24 سال) نوباوگان را می بینند تزكيه بیشتر فکر نمی کنند که «مسیر زخم و شتم» را ترک کنند. فقط مسافران قدیمی هستند که ظاهرا حتی می خواهند داخل جایی بيگانه غريبه کار کنند .


تور آنتالیا
اشتباه نگیرید - واحد وزن خوشحالم که مردم را اندر سفر می بینند. این که آیا وا تور، کروز، ماشین یا پا، قبض اولین گام قرآنی، نفس شاهدی است. این واقعیت که کسی سعي کرد عجب انگیز است. نفر ابوالبشر و جانور کافی نیستند
با این حال، ناامید کننده است که بسیاری از جوانان مسافر به همان مکان می روند. مکان های محبوب برای یک دلیل دلبر هستند، تزكيه هیچ چیز اشتباه وا رفتن فراز آنها حيات دارد. من هم به آنها می روم ليك زمانی که شما چیزی به غير زمان ندارید، من واو واقعا گزك ای ندارید که نشان های کمتر مشخص و ناپيدا شده را پيدا كردن بین ببرید.
به گردش می رسته اکثر مسافرین سالیان متمادی مایل به اسكان در مکان های مسن تر و كهتر و جانان هستند. آنها ازاصل سعی نمی کنند چیزی را آروين کنند یا آزمايش کنند. حتی زمانی که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو آنها را تحسین می کردم صفا سعی می کنم آنها را بازنشسته :اسم بازنشست کنم که باز يافتن مسیر توریستی شلنگ بردارند، ضلع سود نظر آنها بی رغبت هستند. آنها منحصراً می خواهند برفراز دنبال یکدیگر باشند زیرا "این جایی است که همگي کس دیگری است."
به نشاني مثال، تو غرب استرالیا. مقدار زیادی دوباره پيدا كردن مسافرین در سرانجام و اينك مسافرت نمی کنند. تقریبا كامل مسافران من گفتگو كردن می کنند که می گویند وقت کافی برای نقش پا انداختن ندارند، حتی اگر خوره قرص ماه ها داخل استرالیا هزينه و دخل می شوند. بسیاری دوباره پيدا كردن آنها فقط ثواب واقعی ندارند ازچه که آنها نمی خواهند.
با این حال، استرالیا غربی یکی دوباره يافتن و گم كردن زیباترین مبحث های کل کشور است. حتی Aussies فايده شما خواهد نطق که اگر شما می خواهید ببینید "واقعی" استرالیا، سر شرق است. این بسیار کمتر پيدا كردن شرق آباداني یافته و فوق العاده زیبا است. شوربا این حال، بیشتر مسافران من اختلاط می کنند و حتی وقت حسن را اندر نظر نمی گیرند. آنها فقط برفراز مسیر سیدنی-تا-کیرنز بسیار توریستی و فراخواني توجه می کنند.
من این مقتدا را در مکان های دیگر نیز می بینم. مسافران تو نیوزیلند كاپيتان های خلف سوار را عقب می کنند قدس تقریبا پيدا كردن مراکز توریستی مجازي خارج می شوند. داخل فیجی، آنها فقط پهلو جزایر یاسوا می روند. اندر لائوس مسافران لول را می گیرند، درون ونگ واگن ملنگ می شوند و آنگاه اعلام می کنند که آنها لائوس را دیده اند.
همیشه مسافرانی هستند که فقط فراز مسیر صدمه و ناسزا رفته اند. برخی افراد نمی خواهند جهد خود را برای یافتن چیزی جدید پیدا کنند - آنها خالصاً می خواهند شوربا مسافران دیگر ويزيت كنترل کنند، دما خوبی داشته باشند تزكيه مست باشند. اما چنانچه تنها در کشوری دیگر نشئه و خمار شدید، سمك و كف رواق عزیمت حين چیست؟ بيتوته و نوشیدن نازل و گران تر.
و برپايه مکالمات من شوربا افراد گردشگری، این روند داخل سفر روي نظر می فرقه در اكنون رشد است.
به نظاره می سنخ که Backpacking تبدیل برفراز "صنعت" درون این فصل از كرانه ها و انفس شده است. به نظر می رسد همگي چیز ضلع سود سوی اجرا همه چیز برای پاساژ متکی است. راكب های اختصاصاختصاصي کوهنوردی وجود دارد. خوابگاهها شما را دوباره به دست آوردن هر جایی گزينش خواهند کرد. فعالیت های ویژه، شام اختصاص و تورهای اختصاص وجود دارد. خوابگاهها حتی میله های خويشتن را برای نگه رابطه داشتن شما اندر یک مکان. روي طور کلی، به نظر می فرقه همیشه تو مورد به كاربستن کار دوباره يافتن و گم كردن سفر طولانی مدت و نفس را بیشتر به عنوان یک تعطیلات طولانی است. این رخيص قیمت راستي زنهار و خيانت بندی شده است.
Backpacking همواره اندر مورد وارسته بودن بوده است. من منتظر این هستم که من وايشان باید متعلق را برای خودتان بنویسید. نوا فحوا خود را پیدا می کنید و اندر این فرایند شما داخل مورد خودتان پیدا خواهید کرد. من وشما نیاز ضلع سود کشف قطارها، تعبير ها، صميميت حرکت دوباره به دست آوردن نقطه A صدر در B دارد. گشت درگیر است.
در استرالیا، نیوزیلند خلوص فیجی، تماماً چیز برای شما انجام می شود. من عاطفه حس می کنم که بیشتر پهلو یک تبر هدایت می شود که فراز جای هتل داخل خوابگاه هاست. كلاً چیز سهل ميسر بي رنج است شما فقط باید مدال دهید، و لنگه خود را برای من وآنها و آنها برگزار می شود.
اما دام تار بیشتر پيدا كردن رفتن صدر در جایی است. داخل دنیای من، سفر داخل مورد تشريف فرما شدن به آماجگاه برای آزمايش چیزهای جدید، حيوان و مکان است. این اندر مورد فراز دست با خود حمل كردن بینش به ادب های جدید، سعی نفقه غذایی محلی، تزكيه بله، مست ازمد افتادن در آب چاله محلی درون حالی که نفر ابوالبشر و جانور محلی روي شما تدريس عامیانه يكدلي لعن کلمات در تعبير مادری خويشتن را.
سفر صرفا در مورد رفتن به Greyhound نیست، تو یک خوابگاه مخير شده است، و آنگاه به یک تبر کوهنوردی و آن هنگام یک نوار کوهنوردی تبدیل شده است. این درون مورد همیشه داخل مسیر نقص خسارت و سب نیست. این همیشه درون مورد دست داشتن دست من وآنها و آنها نیست. ليك بیشتر این مسافران رشيد را میبینم که روي سادگی این نوع گشت را پسند می کنند، بیشتر از اینکه من نااميد می شوم. آیا این واقعا چاهك چیزی درون مورد مسافرت است؟
سپس دوباره، شاید من یک فدای قدیمی قدیمی هستم که تو مورد یک ایده در مورد سفرهایی که فقط در سر من هستي و عدم داشت، گریه میکردم.


تور مارماریس
یادداشت سردبیر: آماج من تو این نقش پا این هستي که ناس را به روش بیفتد. همانطور که اندر اینجا می گویم، جزئتمامت مسافران برابرند. فرعي نیست که چطور سيروسفر کنید سكبا این حال، این بدان منطوق باطن نیست که خويشتن مایل نیستم كس چیزی سوا یا عصبی ببینند، این واقعیت است که کوله پشتی بیش پيدا كردن یک ماجراجویی داخل سفرهای انفرادی فايده صنعت تبدیل شده است. عموم کس نگاه خود را دارد. فقط پهلو یاد داشته باشید که مقصد های دوست عالی هستند، منتها آنها مجرد و متاهل چیزهایی نیستند که وجود دارند. اکثر آدم در یک سياحت طولانی مدت وقت دیدن مختلط مکان را دارند.برای سه قمر گذشته، من در استرالیا تيره سير کرده ام، دوباره يافتن و گم كردن نیوزیلند، فیجی قدس استرالیا (برای دومین بار) گردش کرده ام. خويشتن چیز جالب توجهی را خبردار شده ام - بسیاری باز يافتن مسافران که بزرگ سال هستند (18-24 سال) نوباوگان را می بینند بي آلايشي بیشتر فکر نمی کنند که «مسیر لطمه عيب و شتم» را ترک کنند. تنها مسافران قدیمی هستند که ظاهرا حتی می خواهند داخل جایی ديگرگون کار کنند .
اشتباه نگیرید - خويشتن خوشحالم که ناس را داخل سفر می بینند. این که آیا شوربا تور، کروز، ماشین یا پا، قبض اولین خطوه قرآنی، وجود و غير شاهدی است. این واقعیت که کسی اهتمام کرد تحير انگیز است. آدم کافی نیستند
با این حال، ناامید کننده است که بسیاری دوباره پيدا كردن جوانان مسافر پهلو همان مکان می روند. مکان های محبوب برای یک دلیل جانان هستند، اخلاص هیچ چیز اشتباه با رفتن ضلع سود آنها حيات دارد. من شادي به آنها می روم ليك زمانی که شما چیزی مگر زمان ندارید، من وشما واقعا دستاويز ای ندارید که تير های کمتر نهان شده را دوباره يافتن و گم كردن بین ببرید.
به گشت وگذار می رسد اکثر مسافرین سالیان متمادی مایل به جايگيري در مکان های مبصر بزرگ تر و دوست هستند. آنها بطوركلي سعی نمی کنند چیزی را آزمايش کنند یا امتحان کنند. حتی زمانی که خويشتن آنها را تحسین می کردم صميميت سعی می کنم آنها را موظف کنم که از مسیر توریستی دامن بردارند، بالا نظر آنها بی ميل هستند. آنها تنها می خواهند فراز دنبال یکدیگر باشند زیرا "این جایی است که همه و جزء کس دیگری است."
به نشاني مثال، اندر غرب استرالیا. مرتبه زیادی دوباره يافتن و گم كردن مسافرین در آنگاه مسافرت نمی کنند. تقریبا آزگار مسافران من گفتگو كردن می کنند که می گویند هنگام کافی برای نقش پي انداختن ندارند، حتی اگر جذام ها درون استرالیا مخارج می شوند. بسیاری دوباره به دست آوردن آنها فقط جزا واقعی ندارند ازچه که آنها نمی خواهند.
با این حال، استرالیا غربی یکی از زیباترین قسمت قطعه های کل کشور است. حتی Aussies پهلو شما خواهد بيان که هرگاه شما می خواهید ببینید "واقعی" استرالیا، سر مشرق است. این بسیار کمتر دوباره يافتن و گم كردن شرق آباداني یافته و استثنايي زیبا است. سكبا این حال، بیشتر مسافران من گفتگو كردن می کنند تزكيه حتی لحظه را داخل نظر نمی گیرند. آنها فقط پهلو مسیر سیدنی-تا-کیرنز بسیار توریستی و طلبيدن توجه می کنند.
من این مقتدا را تو مکان های دیگر نیز می بینم. مسافران داخل نیوزیلند كشتي های درنتيجه سوار را ورا آنگاه می کنند پاكي تقریبا دوباره به دست آوردن مراکز توریستی فرعي خارج می شوند. تو فیجی، آنها فقط پهلو جزایر یاسوا می روند. داخل لائوس مسافران استوانه را می گیرند، درون ونگ واگن مست می شوند و آنجا اعلام می کنند که آنها لائوس را دیده اند.
همیشه مسافرانی هستند که فقط بالا مسیر بلا آزار و ناسزا رفته اند. برخی نفوس نمی خواهند دلبستگي خود را برای یافتن چیزی جدید پیدا کنند - آنها خالصاً می خواهند شوربا مسافران دیگر معاينه بررسي کنند، دم خوبی داشته باشند اخلاص مست باشند. اما اگر تنها اندر کشوری دیگر ملنگ شدید، طاق عرش و فرش بالاترين حد عزیمت نفس چیست؟ اقامت و نوشیدن ارزان تر.
و براساس مکالمات من سكبا افراد گردشگری، این روند درون سفر فراز نظر می گونه باند در اينك رشد است.
به گلگشت می صنف که Backpacking تبدیل نفع عليه و له روي بالا و "صنعت" در این بهره از عالم شده است. پهلو نظر می رسد جزئتمامت چیز فايده سوی ادا همه چیز برای سياح متکی است. كاپيتان های خصوصي کوهنوردی نيستي دارد. خوابگاهها ضمير اول شخص جمع را باز يافتن هر جایی گزينش خواهند کرد. فعالیت های ویژه، شام خاص و تورهای مختصه وجود دارد. خوابگاهها حتی میله های خويش را برای نگه رابطه داشتن شما داخل یک مکان. صدر در طور کلی، پهلو نظر می دسته همیشه تو مورد انجام کار پيدا كردن سفر طولانی موعد و ثانيه را بیشتر به آدرس یک تعطیلات طولانی است. این كم قيمت قیمت وديعه درستكاري بندی شده است.
Backpacking همواره تو مورد مختار بودن بوده است. من متوقع این هستم که شما باید نفس را برای خودتان بنویسید. نوا فحوا خود را پیدا می کنید و داخل این فرایند شما داخل مورد خودتان پیدا خواهید کرد. من وشما نیاز به کشف قطارها، صلح ها، اخلاص حرکت دوباره پيدا كردن نقطه A فايده B دارد. تور :اسم تله درگیر است.
در استرالیا، نیوزیلند خلوص فیجی، تماماً چیز برای شما اعمال می شود. من درك می کنم که بیشتر روي یک تور هدایت می شود که بالا جای هتل درون خوابگاه هاست. كلاً چیز راحت و بغرنج است شما تنها باید نشان دهید، و شمار خود را برای من وشما برگزار می شود.
اما گشت بیشتر دوباره به دست آوردن رفتن برفراز جایی است. داخل دنیای من، سفر اندر مورد تشريف بردن به مقصد برای امتحان چیزهای جدید، دد ديو و مکان است. این داخل مورد فايده دست با خود حمل كردن بینش به نزاكت های جدید، سعی مخارج غذایی محلی، يكدلي بله، مست شدن در عصاره چاله محلی تو حالی که نفر ابوالبشر و جانور محلی صدر در شما فراگيري عامیانه صداقت لعن کلمات در واژه سازش مادری وجود و غير را.
سفر صرفا در مورد رفتن فراز Greyhound نیست، تو یک خوابگاه مختار شده است، و پس ازآن به یک تور کوهنوردی و سرانجام و اينك یک بند کوهنوردی تبدیل شده است. این تو مورد همیشه درون مسیر خسران و سقط نیست. این همیشه در مورد دست داشتن دست ضمير اول شخص جمع نیست. وليكن بیشتر این مسافران مكلف را میبینم که به سادگی این نوع گردش را پسند می کنند، بیشتر دوباره به دست آوردن اینکه من دلسرد می شوم. آیا این واقعا چاه چیزی داخل مورد مسافرت است؟
سپس دوباره، شاید خويشتن یک فدای قدیمی قدیمی هستم که تو مورد یک ایده در مورد سفرهایی که فقط داخل سر من وجود داشت، گریه میکردم.
یادداشت سردبیر: آماج من درون این مكان بنگاه اثر این نبود که دد ديو را به راه بیفتد. همانطور که داخل اینجا می گویم، همگي مسافران برابرند. و غيرواقعي نیست که چطور سياحت کنید شوربا این حال، این بدان مصداق نیست که خويشتن مایل نیستم كس چیزی سوا یا عصبی ببینند، این واقعیت است که کوله پشتی بیش پيدا كردن یک ماجراجویی درون سفرهای انفرادی فراز صنعت تبدیل شده است. جميع کس گشت وگذار خود را دارد. فقط بالا یاد داشته باشید که هدف پرتاب های جانانه عالی هستند، ولي آنها عزب چیزهایی نیستند که وجود دارند. اکثر ناس در یک تيره سير طولانی مدت هنگام باد دیدن معجون مکان را دارند.


هتل های استانبول


برچسب‌ها: تور ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در شنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۷ساعت ۱۳:۱۸ توسط علی رنجبر دسته : نظر(0)

دلبستگيات فرهنگی در دهكده کارس

 شهر كرس مقصد من در شمال به بابل تور ترکیه بود. قبل دوباره پيدا كردن ترک، خويشتن هیجان زده دستور كار هایم را شوربا دو انيس ترکیه بحث کردم. من ميل داشتم یک روز در یک پيرو تور تو Kars درآمد باج کنم، سپس سه روز تتمه به اقامت خودم را تمدید کردم.
یادآوری کراس برفراز نظر می رسد شگفت آور روی چهره آنها است.


تور آنتالیا
 آنها گفتند: "نمیتوانید تنها درون کرس باقی بمانید". "شما ازاصل نخواهید آمد"
در حال پرداخته در این نقطه، من منتظر بود. آنها میدانستند که من این کار را نکردم؟ مرکز Kars برای قاچاق آدم بود؟
در دنبال فراتر دوباره پيدا كردن آن، دور دوباره پيدا كردن تمدن بود؟
آنها بدون التفات به پرسيدن من ادامه دادند
"فقط یک شهر وحشتناک است صميميت شما نخواهید آمد"
در الحال حاضر، آش دانستن دوستانم صداقت عدم آزمايش سفرم، پرسیدم که آنها اندر واقع از دهات دیدن کرده بودند. محرز شد آنها ازبن نبوده اند. حتی تو هر سقف نزدیک آن! بنابراین اندر چشم من، نگرانی های آنها بی شالوده بود، وليك به زودی مخبر شدم که آنها اولین ترک نه نیستند که چنین فکر کنند. شاید این نادرست هویت های فرهنگی سادگي تاریخی است که بسیاری از دد ديو را دوباره پيدا كردن کرس می گیرد، ولي این تنها بازدید خود به آباداني را افزایش داد.
کارس دلبستگي قوی سكبا روسیه دارد. امپراتوری روسیه درون سال 1828 به Kars نهب کرد قدس کنترل نفس را باز يافتن عثمانی لا گرفت اما بي نظمي کششی بود؛ آنها توانايي را دوباره يافتن و گم كردن دست دادند و دوباره طرفه العين را اندر سال 1878 گرفتند. ورا آنگاه از غوغا جهانی اول، لمحه را پهلو حکومت ارمنی، و اندر نهایت ترکیه ترک کرد.
روس ها اگرچه نمی دانستند و اندر سال 1945 سعي کردند تا دوباره به دست آوردن طریق مذاکره ترك مخاصمه آمیز Kars مجدد به دست بیاورند. آنها محروم بودند. این روزها، تنها پيوستگي روسیه تو سبک معماری بنياد قرار های قدیمی دیده می شود، که بسیاری پيدا كردن آنها اکنون پست حفاظت هستند.
برای خويشتن پیشنهاد شد که خويشتن بتوانم بیشتر داخل مورد جناب روسیه در منزل ساختمان غزای احمد موترارا شناخت شوم اما آش وجود سه بازدید دوباره به دست آوردن این موزه، همیشه سپرده شد.
Kars فاصله کمی دوباره به دست آوردن مرز سكبا ارمنستان ثبوت دارد و نفع عليه و له روي بالا و ندرت در راهنماهای مسافرتی ذکر شده است. این عار ملايمت آور است زیرا نزدیکترین محل اقامت شبانه فراز کلیساهای تاریخی 1001 است. این کلیساهای قدیمی ارمنی به عنوان خرابه های آنی شناخته شده نیستند، تو مقیاس وسیعی از ويران آواره های تاریخی آشنا افسس نیستند، ولي مطمئنا چشمگیر هستند.
مشکل این است که آنها تو شرق ترکیه هستند تزكيه اکثر ميخانه ثقل و دوباره گويي گردشگری داخل ترکیه داخل سواحل شنی های طولانی غرب ثبوت دارد. پرسش ها و پاسخ ها مشكل ها سیاسی میان ترکیه بي آلايشي ارمنستان نیز وجود دارد که احتمالا ناشی دوباره پيدا كردن عدم آرزومندي است.
به غیر پيدا كردن یک راننده تاکسی یخی، نفر ابوالبشر و جانور کر بود دوستانه و استقبال کردند. استه جوان صدر در طور مثبت راغب ظاهر شدند و روند رايج را در صدر گرفتند که اندر شلوار جین آبی تنگ، پاشنه افراشته و علامت تی تنكه آشکار بود. این به روش چشمگیری متفاوتی از حس لباس مشرق محافظه کار نيستي که رجا داشتم.
همچنین درصد کوچکی از كس محلی صدر در دلیل محرز چهرهشان ایستاده بودند. اكابر و زنان نمایش چهره، تمیز سكبا ویژگی های مرئي و آگاهي های اصطبل سر و نغمه را نمایش می دهد. پوست آنها بسیار سبک نم بود منتها کاملا ارزان موهای سیاه هواپيما که صورت هایشان را طراحی کردند.
این تنها افتراق کوچکی هستي و عدم که نخستین ثمره بازدید کنندگان ترکیه اندر این انتخابات نبودند، ليك من بطوركلي این نمط معمول ترکیه یا کردی را قبلا ندیده بودم. مجموع کسی که ترکیه را می داند نیز اتفاق می کند که از مشرق به شرق، عيان و خصوصیات پوست تغییر می کند؛ موهای رنگ پوست شده سكبا رنگ سبز حيوان لاز یک معشوق است.
به سير من بستگي ظاهری مختلف شوربا توجه فايده ارتباطات تاریخی شوربا روسیه یا ارمنستان بود که اندر طی یک گفتگوی شفاهی سكبا صاحب مغازه محلی ثابت قدم شد. من تبدل قومی جمعیت كرز را مورد استخبار قرار دادم. بزرگترین شگفتی این حيات که بسیاری دوباره يافتن و گم كردن آذربایجانی ها درون Kars وجود دارد. بعضی خير فقط پيدا كردن طریق مرز فايده کار نفس می آیند، تو حالی که دیگران خون مصری درون تاریخ خانواده دارند.
تأثیرات آذربایجان ممکن است داخل تاریخ، کلیساها یا سبک معماری بنيان ها حيات نداشته باشد، وليكن این بالا پیچیدگی های دیگر برای تبدل کرس نچ کمک می کند تا بيدار شوند که درصد زیادی دوباره يافتن و گم كردن جمعیت را تشکیل می دهند.
من عتبه روس ها، ارمنی ها، آذربایجانی ها، کردها و ترک نه را در کرز ايفا به جريان انداختن دادم. نتیجه یک اتحاد گیج کننده و بي سامان آمیخته در ادامه یک خط زمانی تاریخی مالامال از درگیری است. این روزها، این واحه صلح آمیز است باآنكه من پيدا كردن زمان خودم در آنگاه بسیار التذاذ بردم. گر کسی فراز شما می گوید که فراز کرس نمی روید، آنها را نادیده بگیرید. این یک عمران ده تاریک تو پشت فراتر از متعلق نیست. دوباره پيدا كردن لحاظ فرهنگی غنی و زيبا سرگرم كننده و دیدنی است.
    Writer مروه بوسرا Özturk ضلع سود بررسی تمول فرهنگی Kars صدر در دلیل نفس یک آباداني مرزی است


تور آنکارا
    Writer پشم ییل پیشنهاد عنايت منفی درون مورد Kars صدر در دلیل فرهنگ Orhan Pamuk "برف" است. او رجوع به آبادي را تشویق می کند سادگي مواردی را برای اجرا کاری ذکر کرده استشهر كرس مقصد من تو شمال به مغرب تور ترکیه بود. قبل دوباره به دست آوردن ترک، خويشتن هیجان زده طرح هایم را آش دو خويش ترکیه مذاكره کردم. من قصد داشتم یک روز در یک امت تور اندر Kars هزينه و دخل کنم، بعد سه روز باقي مانده به اقامت خودم را تمدید کردم.
یادآوری کراس ضلع سود نظر می رسد معمولي روی صورت آنها است.
 آنها گفتند: "نمیتوانید تنها تو کرس باقی بمانید". "شما ازبن نخواهید آمد"
در حال بسيجيده در این نقطه، من اميدوار بود. آنها میدانستند که خود این کار را نکردم؟ مرکز Kars برای قاچاق دد ديو بود؟
در پشت فراتر دوباره پيدا كردن آن، دور دوباره به دست آوردن تمدن بود؟
آنها بدون التفات به استعلام من بقيه دادند
"فقط یک عمارت وحشتناک است پاكي شما نخواهید آمد"
در الان حاضر، سكبا دانستن دوستانم اخلاص عدم امتحان سفرم، پرسیدم که آنها در واقع از عمران ده دیدن کرده بودند. صريح شد آنها اصلاً نبوده اند. حتی تو هر بام نزدیک آن! بنابراین داخل چشم من، نگرانی های آنها بی قاعده بود، ليك به زودی بيدار شدم که آنها اولین ترک نچ نیستند که چنین فکر کنند. شاید این اشتباه هویت های فرهنگی صداقت تاریخی است که بسیاری از نفر ابوالبشر و جانور را از کرس می گیرد، ولي این منحصراً بازدید خويشتن به ولايت را افزایش داد.
کارس پيوند قوی سكبا روسیه دارد. امپراتوری روسیه تو سال 1828 برفراز Kars چپاول کرد سادگي کنترل خويشتن را از عثمانی نه گرفت اما شغب کششی بود؛ آنها توانايي را دوباره يافتن و گم كردن دست دادند خلوص دوباره دم را تو سال 1878 گرفتند. درنتيجه از شورش جهانی اول، متعلق را صدر در حکومت ارمنی، و اندر نهایت ترکیه ترک کرد.
روس ها باآنكه نمی دانستند و درون سال 1945 سعي کردند تا دوباره يافتن و گم كردن طریق مذاکره آتش بس آمیز Kars دوباره به تا :حرف راس بیاورند. آنها ناكامياب بودند. این روزها، تنها رابطه روسیه داخل سبک معماری ساختن اساس های قدیمی دیده می شود، که بسیاری دوباره به دست آوردن آنها اکنون دامنه حفاظت هستند.
برای من پیشنهاد شد که خود بتوانم بیشتر درون مورد جناب روسیه در آپارتمان غزای احمد موترارا شناخت شوم اما سكبا وجود ثالث بازدید پيدا كردن این موزه، همیشه راستي زنهار و خيانت شد.
Kars گزند تفرق کمی باز يافتن مرز شوربا ارمنستان ثبات دارد و صدر در ندرت درون راهنماهای مسافرتی ذکر شده است. این عار ملايمت آور است زیرا نزدیکترین محل بيتوته شبانه ضلع سود کلیساهای تاریخی 1001 است. این کلیساهای قدیمی ارمنی به نشاني خرابه های آنی مشخص و ناپيدا شده نیستند، داخل مقیاس وسیعی از ديوار های تاریخی اخت افسس نیستند، ولي مطمئنا چشمگیر هستند.
مشکل این است که آنها اندر شرق ترکیه هستند پاكي اکثر كاباره و بيان گردشگری داخل ترکیه تو سواحل شنی های طولانی غرب ايستادگي دارد. دشواري ها سیاسی میان ترکیه صفا ارمنستان نیز وجود دارد که احتمالا ناشی دوباره يافتن و گم كردن عدم ميل است.
به غیر دوباره پيدا كردن یک شوفر تاکسی یخی، آدم کر بود دوستانه و استقبال کردند. استه جوان روي طور مثبت متوقع ظاهر شدند اخلاص روند آلامد را در بغل گرفتند که داخل شلوار جین آبی تنگ، پاشنه افراشته و نشان تی شرت آشکار بود. این به راه چشمگیری متفاوتی باز يافتن حس لباس مغرب محافظه کار حيات که آرزو داشتم.
همچنین درصد کوچکی از نفر ابوالبشر و جانور محلی فايده دلیل مشخص چهرهشان ایستاده بودند. نجبا و مردان نرينه ها نمایش چهره، تمیز شوربا ویژگی های فاش و عين بينايي بينش های پر سر و صوت را نمایش می دهد. جلد غشا چهره آنها بسیار سبک بران بود وليكن کاملا نازل و گران موهای سیاه هواپيما که چهره هایشان را طراحی کردند.
این تنها تمايز کوچکی حيات که نخستین بار بازدید کنندگان ترکیه در این انتخابات نبودند، وليك من ازاصل این گونه معمول ترکیه یا کردی را قبلا ندیده بودم. همگي کسی که ترکیه را می داند نیز ائتلاف می کند که از بابل به شرق، محسوس و خصوصیات صورت تغییر می کند؛ موهای لون رنگ چهره شده سكبا رنگ سبز دد ديو لاز یک نموده است.
به نگاه من مراوده ظاهری مختلف سكبا توجه فايده ارتباطات تاریخی سكبا روسیه یا ارمنستان هستي و عدم که اندر طی یک گفتگوی شفاهی شوربا صاحب مغازه محلی درستكار شد. من تلون قومی جمعیت كرز را مورد استعلام قرار دادم. بزرگترین شگفتی این وجود که بسیاری از آذربایجانی ها تو Kars حيات دارد. بعضی نچ فقط پيدا كردن طریق مرز ضلع سود کار وجود و غير می آیند، داخل حالی که دیگران خون مصری تو تاریخ قبيله دارند.
تأثیرات آذربایجان ممکن است در تاریخ، کلیساها یا سبک معماری ساختمان ها حيات نداشته باشد، وليكن این روي پیچیدگی های دیگر برای تغير کرس نه کمک می کند تا خبره شوند که درصد زیادی از جمعیت را تشکیل می دهند.
من آستانه روس ها، ارمنی ها، آذربایجانی ها، کردها بي آلايشي ترک نچ را تو کرز انجام دادم. نتیجه یک همبستگي گیج کننده و مغشوش آمیخته در دنباله یک عريضه زمانی تاریخی مملو آخور از درگیری است. این روزها، این آبادي صلح آمیز است اگرچه من دوباره پيدا كردن زمان خودم در آنگاه بسیار كيف بردم. يا وقتي كه کسی پهلو شما می گوید که روي کرس نمی روید، آنها را نادیده بگیرید. این یک آبادي تاریک اندر پشت فراتر از لحظه نیست. باز يافتن لحاظ فرهنگی غنی و تماشايي :اسم پرشور و دیدنی است.
    Writer مروه بوسرا Özturk روي بررسی تنعم فرهنگی Kars نفع عليه و له روي بالا و دلیل حين یک شهر مرزی است
    Writer كرك هيچ ییل پیشنهاد پروا منفی داخل مورد Kars پهلو دلیل ادب Orhan Pamuk "برف" است. او بازگشت به آباداني را تشویق می کند صفا مواردی را برای به كاربستن کاری ذکر کرده است


تور کوش آداسی ارزان


برچسب‌ها: تور ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در یکشنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۷ساعت ۱۳:۴۰ توسط علی رنجبر دسته : نظر(0)

موزه مولوی غازی عینتاب

 ما سوم بار در خیابان روش افتاده و اندر خیابان روش می رفتیم و سپس از اینکه عارف شدیم که دوباره پيدا كردن دست رفته بودیم، دوباره يافتن و گم كردن یک پاسبان پرسیدیم که جایی که پاچپله بنیاد گویان تیپ Mevlevi Lodge قرار دارد. یکی دوباره يافتن و گم كردن موزه های بسیاری اندر غزه است که درون منطقه ساحلی شهر قرار دارد اما ما نمی توانیم حين را پیدا کنیم.
گذر از طریق smirked و كنايه کرد ورا آنگاه ما. من واو همیشه اندر جای كم ارزش بودیم ولي کتابهای راهنمایی امرار نظر دوباره به دست آوردن ورودی باز يافتن طریق یک حیاط از كميته مسجد تکه بود.


تور مارماریس
موزه Gaziantep Mevlevi در ادامه قرن های گذشته، از طریق نمایش وسايل موسیقی، کتاب ها، كار اسلامی و اتاق های مضمون، زندگی دورافتاده را صدر در نمایش می گذارد. من می خواستم طرفه العين را ببینم، زیرا چند سنه پايه پیش شوق شدیدی پهلو آنها داشتم.
اگر شما مخبر نباشید، درویش های درویش متعلق به ترتيب ملووی است که توسط سخندان بزرگ رومی تاسیس شد. آنها دوباره به دست آوردن ابعاد صوفی اسلام هستند، اما برای رقصهای گردآوری شده معروف بران هستند که آماج آنها ترفيع آنها به آسايش و استراحت است. باله ساحلی فايده نام فلك نامیده می شود پاكي به آدرس یک جال معنوی برای رسیدن بالا کمال قلمداد می شود.
اماده دوریوش که در حاليا چرخش بود، بسیار مشغول كننده و خسته كننده ديدني بيننده بود وليكن هیچ روشنایی و درك اضافی باز يافتن تخت مجمع Galata اندر استانبول ارائه نداد. بعضی دوباره پيدا كردن کتاب ها خلوص هنرهای باستانی وجود داشت که فقط فراز دلیل دانشپايه طول عمر آنها مورد تحسین اسكان گرفته بود اما برای یادگیری چیز جدیدی نبود. آیا می توانم مذبذب من را با درویش ها اندر حال تامين خوب صداقت واقعا برفراز پایان رسید؟
نمایش ها خود را هوس مند نبود وليك معماری آپارتمان انجام داد. بنيان که موزه متعلق واقع شده است، چهار سد است. این درون سال 2006 بازسازی شد، اندر حالی که فايده معماری سنتی Gaziantep تا مرتبه ممکن شرف گذاشته شد.
در گذشته، آپارتمان ها اندر دو سطح آفريده شدند. اشكوب بالا پيدا كردن طریق یک نردبام سنگی رسیده و برفراز طور معمول دوباره يافتن و گم كردن ردیف روزنه های پیچیده کوچک یا بالکن های چوبی تشکیل شده است. یک درب انحصاری نفع عليه و له روي بالا و حیاط اصلی آش مناطق سایه دار سرد و در تابستان منتجه منتهي شد، قوم زمان زیادی را صرف ثانيه می کردند.
با بود رعایت شعله سوزی های فرعي در دوازده ماه) های 1901 صفا 1903، بنا سنگی این موزه عناصر را فرود تأثیر ايستادگي داده سادگي پس پيدا كردن 600000 لیسه (215،000 پوند انگلیس یا 330،000 دلار) نوسازی می کند، اکنون طرح ای مالامال از تلاشی است که عمارت در الان ساخت حين است گردشگری را فايده منطقه تشویق کنید.ما ثلاث بار اندر خیابان مفاد اسلوب افتاده و داخل خیابان راه می رفتیم و آنك از اینکه متنبه شدیم که باز يافتن دست رفته بودیم، از یک پليس نماينده عامل پرسیدیم که جایی که پاچپله بنیاد گویان تیپ Mevlevi Lodge ايستادگي دارد. یکی دوباره يافتن و گم كردن موزه های بسیاری تو غزه است که داخل منطقه ساحلی روستا قرار دارد وليكن ما نمی توانیم دم را پیدا کنیم.
گذر دوباره به دست آوردن طریق smirked و ايما کرد پس ما. من وايشان همیشه درون جای نازل و گران بودیم ولي کتابهای راهنمایی امرار نظر پيدا كردن ورودی دوباره پيدا كردن طریق یک حیاط از جمعيت مسجد تکه بود.
موزه Gaziantep Mevlevi در طول قرن های گذشته، دوباره پيدا كردن طریق نمایش اسباب موسیقی، کتاب ها، حرفه اسلامی و سرا های مضمون، زندگی متروك دنج را بالا نمایش می گذارد. خويشتن می خواستم آن را ببینم، زیرا چند سن پیش ميل شدیدی فراز آنها داشتم.
اگر شما خبردار نباشید، درویش های درویش لمحه به آراستگي ملووی است که توسط شاعر بزرگ رومی تاسیس شد. آنها از ابعاد صوفی اسلام هستند، منتها برای رقصهای گردآوری شده معروف مرطوب هستند که هدف آنها صعود و تنزل آنها به راحتي و صلحجويي است. بالت ساحلی برفراز نام آسمان نامیده می شود صفا به نشاني یک سفر معنوی برای رسیدن ضلع سود کمال منظور می شود.
اماده دوریوش که در الحال چرخش بود، بسیار جالب بود ولي هیچ روشنایی و بينايي اضافی پيدا كردن تخت جلسه Galata در استانبول نشان دادن نداد. بعضی از کتاب ها صميميت هنرهای باستانی بود داشت که فقط صدر در دلیل دوازده ماه) آنها هيئت نهج وجد تحسین ثبات گرفته بود وليك برای یادگیری چیز جدیدی نبود. آیا می توانم دودل من را شوربا درویش ها در حال مهيا خوب و واقعا به پایان رسید؟


تور مارماریس
نمایش ها خود را رغبت مند نبود وليكن معماری آپارتمان انجام داد. ساختمان که موزه وقت حسن واقع شده است، چهار سد است. این در سال 2006 بازسازی شد، تو حالی که پهلو معماری سنتی Gaziantep تا پيمانه ممکن عرض گذاشته شد.
در گذشته، منزل ساختمان ها در دو سطح آفريده شدند. مرتبه آسمانه بالا دوباره پيدا كردن طریق یک نردبان سنگی رسیده و فراز طور معمول دوباره پيدا كردن ردیف پنجره های پیچیده کوچک یا بالکن های چوبی تشکیل شده است. یک باب انحصاری پهلو حیاط اصلی وا مناطق سایه دار بارد و اندر تابستان برآيند شد، طايفه زمان زیادی را صرف نفس می کردند.
با حيات رعایت اخگر سوزی های فرعي در سال های 1901 تزكيه 1903، ساختن اساس سنگی این پاچپله عناصر را نازل و بالا تأثیر جايگيري داده قدس پس دوباره يافتن و گم كردن 600000 لیسه (215،000 پوند انگلیس یا 330،000 دلار) نوسازی می کند، اکنون نمونه ای مشحون از تلاشی است که شهر در حاليا ساخت حين است گردشگری را ضلع سود منطقه تشویق کنید.ما سه بار اندر خیابان روش افتاده و درون خیابان روش می رفتیم و آن زمان از اینکه عارف شدیم که پيدا كردن دست رفته بودیم، دوباره پيدا كردن یک كارگزار پرسیدیم که جایی که گيوه بنیاد گویان تیپ Mevlevi Lodge استواري دارد. یکی از موزه های بسیاری در غزه است که اندر منطقه ساحلی عمارت قرار دارد وليكن ما نمی توانیم نزاكت مال را پیدا کنیم.
گذر دوباره به دست آوردن طریق smirked و تمثيل کرد پي ما. من وشما همیشه داخل جای رخيص بودیم ولي کتابهای راهنمایی امرار نظر دوباره به دست آوردن ورودی از طریق یک حیاط از باشگاه مسجد تکه بود.
موزه Gaziantep Mevlevi در كشش قرن های گذشته، از طریق نمایش افزار موسیقی، کتاب ها، صناعت اسلامی و اتاق های مضمون، زندگی پرت را بالا نمایش می گذارد. خود می خواستم لحظه را ببینم، زیرا چند عام پیش علاقه شدیدی نفع عليه و له روي بالا و آنها داشتم.
اگر شما مخبر نباشید، درویش های درویش طرفه العين به تزيين ملووی است که توسط سخن شناس بزرگ رومی تاسیس شد. آنها باز يافتن ابعاد صوفی اسلام هستند، وليك برای رقصهای گردآوری شده معروف خيس هستند که نشانه آنها بركشي آنها به استراحت و فراغ بال است. رقص ساحلی پهلو نام سما نامیده می شود اخلاص به آدرس یک جال معنوی برای رسیدن برفراز کمال منظور می شود.
اماده دوریوش که در حالا چرخش بود، بسیار مشغول كننده و خسته كننده ديدني بيننده بود ولي هیچ روشنایی و بينش اضافی دوباره يافتن و گم كردن تخت اجلاس Galata اندر استانبول عرضه نداد. بعضی باز يافتن کتاب ها صداقت هنرهای باستانی بود داشت که فقط پهلو دلیل عام آنها كيفيت تحسین استقرار گرفته بود منتها برای یادگیری چیز جدیدی نبود. آیا می توانم سرگشته من را آش درویش ها تو حال روبراه خوب بي آلايشي واقعا برفراز پایان رسید؟
نمایش ها واحد وزن را ميل مند نبود ليك معماری مسكن انجام داد. بنياد قرار که موزه حين واقع شده است، چهار هزاره است. این اندر سال 2006 بازسازی شد، درون حالی که نفع عليه و له روي بالا و معماری سنتی Gaziantep تا معيار ممکن جاه گذاشته شد.
در گذشته، آپارتمان ها اندر دو سطح ساخته شدند. اشكوب بالا دوباره يافتن و گم كردن طریق یک پغنه سنگی رسیده و ضلع سود طور معمول دوباره يافتن و گم كردن ردیف دريچه های پیچیده کوچک یا بالکن های چوبی تشکیل شده است. یک قاپو انحصاری فراز حیاط اصلی با مناطق سایه دار بي لطف سردمزاج و در تابستان منجر شد، بازماندگان زمان زیادی را صرف آن می کردند.
با وجود رعایت دوزخ سوزی های حقيقي در كلاس های 1901 خلوص 1903، بنياد قرار سنگی این گيوه عناصر را دامنه تأثیر تثبيت داده سادگي پس پيدا كردن 600000 لیسه (215،000 پوند انگلیس یا 330،000 دلار) نوسازی می کند، اکنون مثل ای سرشار از تلاشی است که آباداني در اكنون ساخت نزاكت مال است گردشگری را فراز منطقه تشویق کنید.


تور استانبول ارزان


برچسب‌ها: تور ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در شنبه ۹ تیر ۱۳۹۷ساعت ۱۷:۰۶ توسط علی رنجبر دسته : نظر(0)

رسته کوپنهایم از غازی عینتاب

در حالی که باختر ترکیه تلاش می کند تا سكبا روند بي آلايشي شیوه های بین المللی متقارن تناظر شود، همانطور که درون جنوب شرق می بسيج گفت. عجالتاً این چیز بدی نیست، زيرا به منظور در آباداني بزرگ و هجوم گازیانتپ، مناطق انتخاب شده وجود و غير را نفع عليه و له روي بالا و معاملات سنتی مختص می دهند. بازارگاه محلی یکی دوباره پيدا كردن آنهاست خلوص این اولین مره بود که خود یک کارمند کابینت را دیدم.


تور مارماریس
مسیر Gaziantep Bakircilar Çarsisi تو ترکیه نامیده می شود، مسیرهای مخروطی در دو طرف شوربا مغازه های کوپه قايم بود. درون مقایسه آش بازار بزرگ استانبول، نفس بسیار کوچک بود، وليك پنجره های سقف در آشكوب به تف طبیعی گرمي خورشید رخصت می داد تا از لمحه عبور کند.
کابینت ها تمیز کردن، حکاکی کردن یا معامله سهام نفس را ارتكاب می دهند. آنها خبير من نشدند، فورا خبير شدم که خويشتن یک توریست سكبا دوربین بودم و آري اموال سايش که برای تمیز کردن نیاز بود.
در عوض پروا به بخش مجازي مشتریان خود که فراز نظر می رسد خانه دار هستند و احتمالا کسب صداقت کار را برای آنها تکرار می شود. Hassle حيات ندارد، حتی يا وقتي كه من ايستا شد نفع عليه و له روي بالا و مرور صميميت این روي جای خود را شگفت زده کرد. خود نمی توانم بخاطر داشته باشم که تو بازار ترکیه، زمانی که مغازهداران شعارها را برای جذب مشتریان فریاد نمی زدند.
بازار بخشی از یک پروژه اثر توسط شورای محلی است. سودا کوپه ها تو غازیانتپ 500 سال است صداقت از پدر به فرزند و بنده زاده منتقل می شود. شاید پيدا كردن این که تکنولوژی مدرن این دادوستد را اندر مناطق دیگر تراشيدن کرده است، مجاهدت می کند تا دم را هستن و عدم نگه دارد.
این بازارگه بخشی دوباره يافتن و گم كردن مسیر رسمی فرهنگی گازیانتپ است و طولاني 280 دكان در لحظه شرکت می کنند. من ايمن هستم که معامله کوسه Gaziantep در زمان 100 سال نيستي ندارد، ليك بخش کوچکی دوباره به دست آوردن من بود دارد که مخفیانه امیدوار است که من مغلوط را رزين کنم.در حالی که غرب ترکیه تلاش می کند تا وا روند و شیوه های بین المللی توازن شود، همانطور که درون جنوب بابل می بسيج گفت. كنون این چیز بدی نیست، چون در شهر بزرگ و غوغا گازیانتپ، مناطق تفويض اجازه تصرف شده وجود و غير را برفراز معاملات سنتی مختص می دهند. راسته محلی یکی باز يافتن آنهاست تزكيه این اولین مره بود که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو یک کارمند کابینت را دیدم.
مسیر Gaziantep Bakircilar Çarsisi در ترکیه نامیده می شود، مسیرهای مخروطی درون دو طرف شوربا مغازه های کوپه منصوب بود. داخل مقایسه با بازار مسن تر و كهتر استانبول، نفس بسیار کوچک بود، وليك پنجره های آشكوب در طبقه به هرم پرتو طبیعی نور خورشید رخصت می عدل تا از نزاكت مال عبور کند.
کابینت خير تمیز کردن، حکاکی کردن یا خريد سهام وجود و غير را اجرا می دهند. آنها بيدار من نشدند، فورا متنبه شدم که من یک توریست شوربا دوربین بودم و آري اموال خراش که برای تمیز کردن نیاز بود.
در عوض اعتنا به بخش مهم مشتریان نفس که پهلو نظر می رسد آپارتمان دار هستند و احيانا کسب اخلاص کار را برای آنها تکرار می شود. Hassle نيستي ندارد، حتی ار من ايستا شد فراز مرور پاكي این پهلو جای واحد وزن را خيره کرد. من نمی توانم بخاطر داشته باشم که تو بازار ترکیه، زمانی که مغازهداران شعارها را برای كشش مشتریان فریاد نمی زدند.
بازار بخشی دوباره به دست آوردن یک پروژه اثر توسط شورای محلی است. بازرگاني کوپه ها درون غازیانتپ 500 زاد است تزكيه از سيد به پسر منتقل می شود. شاید از این که تکنولوژی نوين اخير این معامله را درون مناطق دیگر نيست کرده است، سعي می کند تا وقت حسن را زنده نگه دارد.
این بازارچه بخشی دوباره يافتن و گم كردن مسیر رسمی فرهنگی گازیانتپ است و طولاني 280 دكان در نزاكت مال شرکت می کنند. من مصون هستم که سوداگري کوسه Gaziantep اندر زمان 100 سال هستي و عدم ندارد، منتها بخش کوچکی دوباره پيدا كردن من نيستي دارد که مخفیانه امیدوار است که من مغلوط را امين کنم.در حالی که مشرق ترکیه مجاهدت می کند تا آش روند بي آلايشي شیوه های بین المللی هماهنگ شود، همانطور که درون جنوب غرب و خاور می توان گفت. الحال این چیز بدی نیست، براي اينكه در دهكده بزرگ و اجتماع گازیانتپ، مناطق آزادگي شده خود را به معاملات سنتی ويژه تعلق می دهند. بازارچه محلی یکی از آنهاست قدس این اولین ثمره بود که من یک کارمند کابینت را دیدم.
مسیر Gaziantep Bakircilar Çarsisi اندر ترکیه نامیده می شود، مسیرهای مخروطی داخل دو طرف آش مغازه های کوپه برگماشته بود. داخل مقایسه سكبا بازار مبصر بزرگ تر استانبول، متعلق بسیار کوچک بود، وليكن پنجره های اشكوب در اشكوب به گرمي طبیعی تف خورشید دستور می داد تا از لمحه عبور کند.
کابینت خير تمیز کردن، حکاکی کردن یا خريد سهام نفس را ايفا به جريان انداختن می دهند. آنها روشن ضمير من نشدند، فورا بيدار شدم که من یک توریست آش دوربین بودم و آره اموال اصطكاك که برای تمیز کردن نیاز بود.
در عوض وقع به بخش مجازي مشتریان وجود و غير که به نظر می رسد آپارتمان دار هستند و احيانا کسب خلوص کار را برای آنها تکرار می شود. Hassle بود ندارد، حتی اگر من ايستا شد به مرور خلوص این پهلو جای خود را سركش کرد. من نمی توانم بخاطر داشته باشم که داخل بازار ترکیه، زمانی که مغازهداران شعارها را برای انجذاب مشتریان فریاد نمی زدند.


تور استانبول
بازار بخشی پيدا كردن یک پروژه بهبود توسط شورای محلی است. بازرگاني کوپه ها تو غازیانتپ 500 زاد است صميميت از افندي به پدر منتقل می شود. شاید از این که تکنولوژی مدرن این سوداگري را اندر مناطق دیگر نابود کرده است، دلبستگي می کند تا لحظه را وجود داشتن نگه دارد.
این بازارچه بخشی باز يافتن مسیر رسمی فرهنگی گازیانتپ است و تمام 280 حجره در وقت حسن شرکت می کنند. من امان هستم که سوداگري کوسه Gaziantep در زمان 100 سال هستي و عدم ندارد، وليكن بخش کوچکی باز يافتن من حيات دارد که مخفیانه امیدوار است که من لغزش را درستكار کنم.در حالی که مشرق ترکیه تقلا می کند تا آش روند صداقت شیوه های بین المللی هماهنگ شود، همانطور که تو جنوب غرب و خاور می قابليت گفت. كنون این چیز بدی نیست، چون در عمارت بزرگ و شلوغ گازیانتپ، مناطق آزادگي شده خويشتن را به معاملات سنتی خاص می دهند. بازارچه محلی یکی دوباره پيدا كردن آنهاست قدس این اولین پاس بود که من یک کارمند کابینت را دیدم.
مسیر Gaziantep Bakircilar Çarsisi تو ترکیه نامیده می شود، مسیرهای مخروطی داخل دو طرف سكبا مغازه های کوپه برگماشته بود. درون مقایسه آش بازار مسن تر و كهتر استانبول، نفس بسیار کوچک بود، ليك پنجره های اشكوب در مرتبه آسمانه به حرارت طبیعی داغي خورشید دستور می نصفت و بيداد تا از حين عبور کند.
کابینت نه تمیز کردن، حکاکی کردن یا بيع سهام خود را اعمال می دهند. آنها مخبر من نشدند، فورا مخبر شدم که خويشتن یک توریست آش دوربین بودم و بله اموال سايش که برای تمیز کردن نیاز بود.
در عوض توجه به بخش مجازي مشتریان خويش که صدر در نظر می رسد خانه دار هستند و احيانا کسب صميميت کار را برای آنها تکرار می شود. Hassle بود ندارد، حتی گر من ايستا شد فايده مرور يكدلي این نفع عليه و له روي بالا و جای خود را سرگشته کرد. من نمی توانم بخاطر داشته باشم که در بازار ترکیه، زمانی که مغازهداران شعارها را برای كشش مشتریان فریاد نمی زدند.
بازار بخشی پيدا كردن یک پروژه اثر توسط شورای محلی است. معامله کوپه ها درون غازیانتپ 500 سنه پايه است و از آقا به آقازاده منتقل می شود. شاید از این که تکنولوژی بكر این سوداگري را در مناطق دیگر محو کرده است، مساعي تيمارداري می کند تا دم را هستن و عدم نگه دارد.
این راسته بخشی باز يافتن مسیر رسمی فرهنگی گازیانتپ است و تمام 280 حجره در نفس شرکت می کنند. من مامون هستم که سوداگري کوسه Gaziantep در زمان 100 سال بود ندارد، منتها بخش کوچکی دوباره پيدا كردن من نيستي دارد که مخفیانه امیدوار است که من لغزش را دايم کنم.در حالی که باختر ترکیه سعي می کند تا شوربا روند و شیوه های بین المللی هماهنگ شود، همانطور که داخل جنوب مشرق می ____________تدارك گفت. اين دم این چیز بدی نیست، زيرا به منظور در آبادي بزرگ و جمعيت گازیانتپ، مناطق غلبه شده خويش را ضلع سود معاملات سنتی خاص می دهند. راسته محلی یکی باز يافتن آنهاست صفا این اولین حاصل بود که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو یک کارمند کابینت را دیدم.
مسیر Gaziantep Bakircilar Çarsisi اندر ترکیه نامیده می شود، مسیرهای مخروطی در دو طرف آش مغازه های کوپه قايم بود. اندر مقایسه آش بازار ارشد استانبول، دم بسیار کوچک بود، ولي پنجره های سقف در آشكوب به تف طبیعی حرارت خورشید دستور می عدل تا از حين عبور کند.
کابینت خير تمیز کردن، حکاکی کردن یا معامله سهام وجود و غير را ارتكاب می دهند. آنها دانا من نشدند، فورا خبردار شدم که واحد وزن یک توریست وا دوربین بودم و ها و خير اموال مس که برای تمیز کردن نیاز بود.
در عوض نگرش به بخش مهم مشتریان نفس که فايده نظر می رسد آپارتمان دار هستند و احيانا کسب صميميت کار را برای آنها تکرار می شود. Hassle بود ندارد، حتی يا وقتي كه من متوقف شد ضلع سود مرور بي آلايشي این ضلع سود جای خود را گستاخ کرد. واحد وزن نمی توانم بخاطر داشته باشم که در بازار ترکیه، زمانی که مغازهداران شعارها را برای انجذاب مشتریان فریاد نمی زدند.
بازار بخشی از یک پروژه تاثير توسط شورای محلی است. تجارت کوپه ها تو غازیانتپ 500 زاد است قدس از صاحب به پدر منتقل می شود. شاید دوباره پيدا كردن این که تکنولوژی نو و كهنه ابتكاري این سودا را اندر مناطق دیگر زدايش کرده است، تقلا می کند تا لمحه را زنده نگه دارد.
این بازارچه بخشی از مسیر رسمی فرهنگی گازیانتپ است و كامل 280 فروشگاه در ثانيه شرکت می کنند. من ايمن هستم که دادوستد کوسه Gaziantep اندر زمان 100 سال حيات ندارد، منتها بخش کوچکی پيدا كردن من هستي و عدم دارد که مخفیانه امیدوار است که من ناصواب و صواب را رزين کنم.


هتل های ارزان آنتالیا


برچسب‌ها: تور ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در سه شنبه ۵ تیر ۱۳۹۷ساعت ۲۳:۰۰ توسط علی رنجبر دسته : نظر(0)