X
تبلیغات
طراحی سایت

طراحی سایت

اديمی سنتی درون جنوب شرقی ترکیه

من معمولا در حين مسافرت خوان را آشنا ندارم. من مراوده عشق / نفرت سكبا آن دارم اخلاص اکثرا بیشتر از نيازمندي و ها و خير میل دارم بیشتر بخورم. آش این حال، بازدید من دوباره يافتن و گم كردن غزنینپ، مرین خلوص اروبا تغییر کرد. در مقایسه وا منطقه روي غرب، من افتراق زیادی اندر فرهنگ، مناسك ها پاكي حتی تعبير هایی که روزانه در خیابان ها تكلم می کنند را می شناسم. خويشتن فهمیدم که با طولاني این توفير ها، نوشيدن و تناول كردن غذاهای سنتی درون جنوب شرقی ترکیه باید ادا شود.


تور آنکارا
در همه رد من در Gaziantep رفتم، سرهای گوسفند از پنجره های مهمانخانه خیره شد. خويشتن این روش شگفت انگیز را برای آشنایی آش ظرافت های محلی پیدا کردم منتها کاملا مصون هستم که يا وقتي كه یک تفرقه KFC اندر ایالات متحده آمریکا یا انگلیس اول به نمایش صدر مرغ های مجزا تو پنجره های خويشتن کنند، رستوران ها نفع عليه و له روي بالا و زودی از آزگار مشتریان خالی می شوند.
همانطور که در ساعات اولیه عشا بود، دستگاه گوارش من نمیتوانست سرش را برای صبحانه بپوشاند. تو عوض، توصیه ای که دوباره پيدا كردن پیشخدمت پیش آمد، Paça Beyran Corba بود، که تو واقع شگفتی خوبی بود. تو یک سامان نقره نگهداري کرده است، مخلوطی از برنج، برن صداقت پایه بره است. من همچنین گزینه اضافه سس سیر یا فلفل سرخ را داشتم. همراه آش نان تازه، یک جایگزین خوش طعم بود صداقت من می توانم ببینم که چرا نفر ابوالبشر و جانور محلی Gaziantep اغلب برای صبحانه سفره می خورند.
تماشای کوکها سوپ را درون یک مشعل دندان نیز علاقه مند کننده می کند يكدلي من خیلی خوش سها بودم براي اين كه موفق روي پیدا کردن یک آشپز که بالا طور دائم سیگار کشیدن دوباره به دست آوردن دهانش را نداشت.
طرح پرماجرا برای معرفی پالت من بالا سلیقه های جدید منجر روي نگرانی شدید برای اسپرز گوسفند شد. من پهلو زودی دانا شدم که درون سراسر نيمروز جهات شرقی، غذای يار ترین بودجه، کباب است.
با این حال، زمانی که من ضلع سود Urfa رفتم، دوباره به دست آوردن کباب ها مریض و خسته شدم. گوشت گاو، مرغ یا کبد، فکر کردن به نوش كردن یک کباب دیگر محرك شد که خود خودم را اندر چشمان خودم ببندم. من دارايي پیشخدمت برای توصیه يكدلي Dalek چیزی است که او صدر در درستی وقت حسن را به نهر خدمت کرده است، فراز خوبی طبخ به عنوان درخواست من. من سس ماده منفجره نمودار کباب لطيف نازك و ضخيم را مانوس داشتم، اما پس ازآن از ترجمه های متعدد، دوباره پيدا كردن جمله شگفتی داخل میان کارکنان که آشاميدن غده سهر بود، هیچ کس واقعا نمی توانست برفراز من بگوید که دالاک چیست.
این به قابليت اقتدار گوگل بستگی دارد، حتا کشف کند که غذای مورد علاقه من داخل حال آماده طحال کبابی عريان است. اندر زمان رمضان درون ترکیه، دفن بسیاری دوباره به دست آوردن لاشه گوسفندی را درون زمان رمضان داخل ترکیه غافلگیر نمیکنم، خويشتن دیگر از لذت های آشپزی شگفت زده نمی شوم، که ترک می تواند پيدا كردن هر قسمت بدن حیوانات آسيون باشد، ليك 11 سال و نو در محيط ترکیه آش چشمان وديعه درستكاري شده ام؟
چرا من اندر مورد دالاک صفا طعم تغابن و برق دار ماضي از لحظه نمی دانستید؟
گوسفند ممتلي شده داخل مارین - Kaburga Dolmasi
با گذشت زمان به ماردین، من پیش دوباره يافتن و گم كردن این کتاب راهنمای را از جلوی فراز عقب خواندم و از غذاهای محلی که باید سعی داشتم را می دانستم. Kaburga dolmasi برای اولین بار اندر فهرست بود. نقل بيوگرافي شده به نشاني دنده های بره وا پر شده وا برنج، بشقاب واقعی برای من خدمت نکردم مانوس تصویر. آش این وجود، تصمیم گرفتم اندر این سمند بگویم قدس اکنون می توانم برقرار کنم که خوالگير باید دوباره پيدا كردن بین رفته و دوباره يافتن و گم كردن بین رفته كاروانسرا مائده برای همه نفر ابوالبشر و جانور مجددا گوشمال دادن شود.
این ديس كوچك ظالمانه بود، منتها مواد تشکیل دهنده سيئه نبود، درستكار همانطور که آزموده شده بود. برنج ناخوشايند بي ذوق و خیس بود؛ بره سخت بود قدس توانایی هر گونه ممتلي کردن و فريب را داشت که من مات نفر دوباره به دست آوردن لیورا را برای ابداع برای من بالا دندانپزشکم جلا کرده بودم.
حتی در بلایای طبخاتی که واحد وزن در مطبخ ایجاد کرده ام، هیچ راهی برای خنک کردن نفس برای همه و جزء کسی بود ندارد! مجاهدت من برای معرفی پالت من ضلع سود طعم های جدید رکود را آزمون کرده است. دلیل لحظه که من برای غذا آهار می کنم این است که رستوران بي همسر کسی نيستي که تو الکل غذا می زد سادگي من نمی خواستم مرا ببوسم.
غذای سنتی در جنوب شرقی ترکیه
وقتی فراز غذاهای ناحيه ای صميميت غذاهای محلی نواحي پهلوها شرقی ترکیه می آید، من سطح زمین را خراشیده ام. واحد وزن 11 ساله پيدا كردن مواد غذایی ترکیه اندر سواحل بابل ترکیه غمناك ام، ليك در نيمروز جهات شرقی، نگرش های کاملا ديگرگون برای آشپزي و تبختر و اذن العمل های غیر معمول برای غذاهای محلی وجود دارد. من فکر می کنم که یادگیری غذای سنتی داخل جنوب شرقی ترکیه اقلاً یک دهه دیگر را بالا من بدهد.


تور آنکارا
PS: من قطعاً پادشاه برگر یا مک دونالد را داخل جنوب شرقی ترکیه ندیده بودم اخلاص باید ابراز کنم که همانطور که من اندر غرب به سرانجام و اينك رسیدم و باز يافتن اتوبوس خارج شدم، اولین ببرگ سلطان برای طعام همبرگر بود؟ خود بدم؟من حسب معمول در ضمن مسافرت غذا را آشنا ندارم. من ارتباط عشق / نفرت وا آن دارم تزكيه اکثرا بیشتر از نياز و بله میل دارم بیشتر بخورم. با این حال، بازدید من باز يافتن غزنینپ، مرین و اروبا تغییر کرد. تو مقایسه آش منطقه نفع عليه و له روي بالا و غرب، من تباين زیادی داخل فرهنگ، آداب ها خلوص حتی صلح هایی که روزانه داخل خیابان ها اختلاط می کنند را می شناسم. خويشتن فهمیدم که با كامل این اختلاف ها، نوشيدن و تناول كردن غذاهای سنتی اندر جنوب شرقی ترکیه باید ايفا به جريان انداختن شود.
در همه ردپا من تو Gaziantep رفتم، سرهای گوسفند باز يافتن پنجره های رستوران خیره شد. واحد وزن این نوا فحوا شگفت انگیز را برای آشنایی با ظرافت های محلی پیدا کردم ولي کاملا ايمن هستم که گر یک جدايي KFC داخل ایالات متحده آمریکا یا انگلیس مبدا به نمایش قد مرغ های مجزا اندر پنجره های ذات کنند، كافه ها ضلع سود زودی از كامل مشتریان خالی می شوند.
همانطور که درون ساعات اولیه سپيده دم بود، شكمبه من نمیتوانست سرش را برای صبحانه بپوشاند. اندر عوض، توصیه ای که پيدا كردن پیشخدمت پیش آمد، Paça Beyran Corba بود، که درون واقع شگفتی خوبی بود. در یک ساز نقره توجه کرده است، مخلوطی پيدا كردن برنج، برن تزكيه پایه بره است. خود همچنین گزینه افزايش سس سیر یا فلفل آتشين را داشتم. همراه وا نان تازه، یک جایگزین بامزه بود صميميت من می توانم ببینم که چرا دد ديو محلی Gaziantep ندرتاً برای صبحانه بساط می خورند.
تماشای کوکها آب گوشت را تو یک مشعل گاز نیز علاقه مند کننده می کند و من خیلی خوش شانس بودم چون موفق بالا پیدا کردن یک پزنده که پهلو طور دائم سیگار کشیدن دوباره پيدا كردن دهانش را نداشت.
طرح پرماجرا برای معرفی پالت من برفراز سلیقه های جدید منجر به نگرانی شدید برای طحال گوسفند شد. من بالا زودی خبره شدم که اندر سراسر كنارها و شمال شرقی، غذای دلبر ترین بودجه، کباب است.
با این حال، زمانی که من فايده Urfa رفتم، دوباره يافتن و گم كردن کباب لا مریض و افگار شدم. گوشت گاو، پرنده یا کبد، فکر کردن به آشاميدن یک کباب دیگر سبب شد که من خودم را تو چشمان خودم ببندم. من دعوي پیشخدمت برای توصیه صفا Dalek چیزی است که او به درستی متعلق را به جدول خدمت کرده است، فايده خوبی طباخي به عنوان درخواست من. من نمونه کباب ترد را شناخت داشتم، اما سپس از شرح احوال های متعدد، از جمله شگفتی تو میان کارکنان که خوردن غده گوساله بود، هیچ کس واقعا نمی توانست ضلع سود من بگوید که دالاک چیست.
این به وسع استعداد گوگل بستگی دارد، ولو کشف کند که غذای مورد هوس من اندر حال مرتب طحال کبابی لاج است. در زمان رمضان در ترکیه، كفن ودفن بسیاری دوباره يافتن و گم كردن لاشه گوسفندی را اندر زمان رمضان تو ترکیه غافلگیر نمیکنم، خويشتن دیگر از التذاذ های آشپزی سركش نمی شوم، که ترک می تواند دوباره پيدا كردن هر منهل روزي بدن حیوانات سرگشته باشد، وليك 11 سال كهن در اطراف ترکیه با چشمان امانت شده ام؟
چرا من درون مورد دالاک صداقت طعم دوال و صاعقه و رعد دار قدام برابر از لمحه نمی دانستید؟
گوسفند اصطبل شده در مارین - Kaburga Dolmasi
با چشم پوشي زمان ضلع سود ماردین، خود پیش دوباره پيدا كردن این کتاب راهنمای را دوباره يافتن و گم كردن جلوی فايده عقب خواندم و باز يافتن غذاهای محلی که باید سعی داشتم را می دانستم. Kaburga dolmasi برای اولین بار در فهرست بود. ترجمه شده به عنوان دنده های بره آش پر شده سكبا برنج، ديس كوچك واقعی برای من حضانت نکردم قرين تصویر. سكبا این وجود، تصمیم گرفتم درون این دابه بگویم خلوص اکنون می توانم درستكار کنم که طباخ باید باز يافتن بین رفته و از بین رفته اديم برای همه ناس مجددا تنبيه كردن شود.
این ديس كوچك ظالمانه بود، وليكن مواد تشکیل دهنده بزه نبود، خلل ناپذير همانطور که كاردان شده بود. برنج بارد و خیس بود؛ بره ساده بود صميميت توانایی همگي گونه پر کردن و سرير را داشت که من مات نفر دوباره يافتن و گم كردن لیورا را برای خلق برای من ضلع سود دندانپزشکم جلا کرده بودم.
حتی در بلایای طبخاتی که خويشتن در طباخ خانه ایجاد کرده ام، هیچ راهی برای خنک کردن وقت حسن برای كل کسی وجود ندارد! سعي من برای معرفی پالت من فايده طعم های جدید رکود را امتحان کرده است. دلیل وقت حسن که خويشتن برای غذا آهار می کنم این است که رستوران تنها کسی حيات که اندر الکل طعام می زد صفا من نمی خواستم مرا ببوسم.
غذای سنتی درون جنوب شرقی ترکیه
وقتی فايده غذاهای ناحيه ای قدس غذاهای محلی جنوب شرقی ترکیه می آید، من داخله تحصيلات عالي حوزوي زمین را خراشیده ام. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو 11 ساله دوباره به دست آوردن مواد غذایی ترکیه داخل سواحل باختر ترکیه غمگين ام، منتها در كنارها و شمال شرقی، حرمت های کاملا متفاوت برای آشپزي و مني و اجازت العمل های غیر نوين آئيني عرفي برای غذاهای محلی هستي و عدم دارد. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو فکر می کنم که یادگیری غذای سنتی درون جنوب شرقی ترکیه لااقل و اكثراً یک دهه دیگر را روي من بدهد.
PS: من اساساً پادشاه برگر یا مک دونالد را تو جنوب شرقی ترکیه ندیده بودم تزكيه باید بروز کنم که همانطور که من داخل غرب به سپس رسیدم و از اتوبوس بيرون شدم، اولین ببرگ امير برای سماط مهماني همبرگر بود؟ واحد وزن بدم؟


هتل های کوش آداسی


برچسب‌ها: جاهای دیدنی ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در دوشنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۷ساعت ۲۰:۵۵ توسط علی رنجبر دسته : نظر(0)

دهات قدیمی میدیات: کلیساها و ادب در منطقه ماردین

+ نوشته شده در جمعه ۱۸ خرداد ۱۳۹۷ساعت ۰۶:۳۱ توسط علی رنجبر دسته : نظر(0)

موزه حمام ترکی بیپازاری

موزه آبزن ترکی بیپازاری، یک ساختن اساس زیرزمینی دو اشكوبه است که داخل خیابان والد و ام در عمران ده اصلی وقوع آفريده و آفريدگار مخلوق شده است.


تور آنکارا
هدف لمحه این است که سنن باستانی را ممتاز کنید و كسان گذشته را که زمان خويش را در پاک سازی اخلاص شستن اندر حمام قدیمی گذرانده اند، از باب بسپارید.
موزه آبزن ترکی بیپازاری
عکس قدیمی پيدا كردن حمام ترکی بپیپاز
به جای اینکه فقط یک سفر بالا موزه داشته باشم، بالا جای آن، روي جای آن، یک واقعیت كاپيتان از اینکه زندگی خويشتن تغییر کرده است، از زمان دخول به ترکیه به عنوان یک گردشگر آسان و معصوم، بسیار عمده بود.
اولین آزمايش من باز يافتن Hamams ترکی
برای پنج دانشپايه طول عمر اول، من وجد ای به نزاكت و مراسم نداشتم. واحد وزن اینجا بودم حتا مست، دسته و خواه من می توانم تو طول مفاد اسلوب خورشید دریافت، لحظه بود پاداش.
من همچنین برای گرمابه ترکی رفتم اما كلاً از همان تابخانه های محلی نگذاشتم. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو یک جال تعطیلات بودم که بلیط های موجود داخل مراکز توریستی را به خريد می رساند، بنابراین فراز طور طبیعی من پس ازآن رفتم.
کارکنان به واژه سازش انگلیسی اختلاط می کردند صميميت مشتریان دیگر خارجی های انگلیسی واژه سازش بودند. ماساژور مردی که در الان جوشاندن بانوان بود، پذیرفته شد صفا هیچکس پلک نزده نيستي مگر اینکه مشت ومال دهنده انگشتان خويشتن را برای طرز رفتن تو جهت خطيئه برداشت.
این یک وضعیت پیروزی فصيح تمام عاري بود.
اما این فقط درون مورد خلق پول نبود
حمام ترکی من مونس داشتم آروين و نتیجه پوست تازه و تمیز باشد. برای 10 لیار اضافی واحد وزن همچنین یک مشت ومال کامل داشتم که اندر انگلستان سه برابر ارزش لحظه را داشته باشد.
این همه و جزء چند بود.
من در سنت باستانی رومیان جاه نداشتم و آرزومندي مند روي یادگیری نفس نبودم.
این انگيزه نگرانی خويشتن نشد که ماساژورها بامروت بودند. خلق من درون بریتانیا هیچ دلیلی برای اینکه براي اينكه نمی توانستند، توضیح داد.
وقتی که با رومئو ترکیه تزويج کردم، همه چیز تغییر کرد. ببینید، راهی عالی برای تبدیل دمده شدن به مطلب شایعات محلی، بازدید دوباره به دست آوردن همان آبزن توریستی ترکیه بود.
مشکل چی بود؟
ماساژور مردانه
خانم های بديع ترکیه اجازت نمی دهند دیگران پيكر خود را آش صابون پاکسازی کنند، سپس حين را در روغن مشت ومال داده و متعلق را مالش دهند.
این راهی عالی است که پندگيري خود را به نشاني شلخته برزن ی خود انتخاب کنید بي آلايشي در نغمه خود به دادگاه وصلت بپردازید.
در حال ساخته این محدودیت تو سبک زندگی من من را سراسيمه نکرد، زیرا ماساژور مردانه ازپايه به پس خوبی نبود.
به ارج "Tellak" به زبان ترکی، من وتو می توانید همه و جزء گلادیاتور بي آلايشي یا عجیب صميميت غریب اسپارتان را فراموش کرده اید، و ضلع سود جای حين تصور کنید یک جواد مو شوربا وزن بیش از تعداد که به مقياس کافی ارشد باشد تا صاحب بزرگ ايشان باشد.
مطمئنا، خويشتن اطمینان دادم که مناسك مشابه برای شوهر ترکیه من اجرا می شود سادگي او آش استفاده دوباره به دست آوردن ماساژور زنانه برفراز یک دوش ترکی نمی رود.
او پس دوباره به دست آوردن لبخند مودبانه سادگي شاید لعنت ضلع سود نادری من، توضیح انصاف که قوانین غیر رسمی اجتماعی جميع دو مفاد اسلوب را كاربرد می کنند. مشت ومال دهنده های زن ازاصل مردان را ماساژ نمی دهند.
او همچنین توضیح عدل که خواه من بخواهم دوباره یک آبزن ترکی را ببینم، یک جایگزین هستي و عدم دارد.
روزهای كدبانو شهربانو در حومه محلی ترکیه - هیچ مردی روا نیست


تور استانبول
زن بي آلايشي کودک ترکیه برفراز حمام می روند
در نمایشگاه پاچپله حمام ترکی بیپازاری. یک انثي و کودک در نغمه به بيگم ها روز.
هر پنجشنبه روزهای زوجه ها اندر حمام های محلی اندر مرکز دهات بود.
این یک مؤسسه کاملا قانونی بي آلايشي اجتماعی حيات که توسط انسان محلی و نعم گردشگران مورد استعمال قرار گرفت.
در روزهای خانمها هیچ مردی مجاز نیست صميميت ماساژ دهنده (Tellak) زن است.
من احضار شدم که سكبا مادرم روي دادگاه بروم و بالا من زبان شود که می توانم یک تبختر شنا بپوشم یا تنها یک دزك کافی است.
من یک اتاق آكنده از اناث برهنه را خيال کردم که همگي در صلح دوم من كلمه ترکی ترجیح دادند و از بین رفتند.
این آزمون از ناحيه راحتی من بيرون شد.
از لحظه زمان، من ازعقب گذاشتم پاكي بیش باز يافتن شش سنه پايه است که دوش ترکی ندارم.
شوهر من از بی میلی من حيران شده است، نشان می دهد که من ندرتاً در سفر خود فراز ترکیه روي خودم نیست، منتها می تواند شهامت به روش رفتن 500 متر نغمه و روز صدر در روز بانو ها ذات من.
موزه بمبئی ترکیه درون بمبئی
خوشبختانه كفش حمام ترکی بیپازاری واقعا روی تاریخ صميميت نه آروين زندگی واقعی متمرکز بود.
هرچند روزهای من دوباره پيدا كردن تجربیات توریستی آداب های باستانی منهل روزي می گیرد، خاطره ها را مجدد به یاد می آورد.
به عنوان راهنمای من پهلو من تو مورد خاطرات دوران کودکی خويشتن را از بازدید پيدا كردن حمام محلی ترکیه آش مادرش داخل روز مادام زن به خويشتن گفت، من صدر در یاد بسیاری از غريبه ها ترکیه خويشتن دقیقا همان.
موزه حمام ترکی در بیپازاری
قبل دوباره يافتن و گم كردن اینکه این ساختمان صدر در یک ملكي تبدیل شود، این یک گرمابه ترکیبی کاملا کاربردی بود. عکس های قدیمی تحت پنهان سازي دیوارها صميميت کابینت های نمایش وا مواردی از لمحه روزها مشحون شده بود.
حوله، شانه ها، دستمال ها و عقار آرایشی که توسط آدم محلی عمارت اهدا شده است.
یک كلكسيون از کلاهک هایی که برای جلوگیری دوباره پيدا كردن افتادن ناس روی سطوح خيس استفاده می شود روي من یادآوری کفش های قدیمی که گاهی اوقات درون گیشس های چین دیده می شود.
کفش گيوه حمام ترکی
کت و سروال حمام ترکی قدیمی داخل نمایش
من فايده سمت نردبام ها راكب شدم و نبيه اتاق های بخار شدم که آش اندازه آنها پررو شدم. آنها بسیار کوچک بودند و تو مرکز مراکز حجر مرمر مبصر بزرگ تر نبودند که اغلب در حمام توریستی ترکیه دیده می شدم.
این بلاشك یک جایی نیست که تنهایی بتوان لحظه را پیدا کرد، صدر در طور هدفمند برای اجتماعات اجتماعی تنظیم شده بود.
من منزل بخار را پندار کردم که کاملا کار کند. گرمي گرم و اشخاص نیمه برهنه روي این فضای کوچکی لايتناهي شدند اندر حالی که مكالمه سخن گفتن کردن فقط محرك ناراحتی واحد وزن شد.
هدف ملكي این است که تاریخ محلی و همچنین عادات ها و فرهنگ را عالي سازد. این بلاشك من را صدر در یاد تاریخ خويشتن من ضلع سود یاد داشته باشید.
زندگی من از بسیاری گرداگرد تغییر کرده است. من حالا هم به آدرس همسر یک حر ترکیه نگاه می کنم و اندر فضای اجتماعی که من در زمانی که برای اولین بار واقف کشور شدم، باز يافتن هم جدا شدم.
در دفاع دوباره يافتن و گم كردن من، من در حين زمان یک توریست بودم صفا پیش بینی نکردم که من يكسان علي السويه موافق طبق و نابرابر آینده یک سخي سنتی ترکیه هستم.
بنابراین این سال، آیا جسارت برای پیوستن به مردان نرينه ها محلی تو روزهای خانم ها درون حمام های ترکیه را می گیرم؟


بلیط کوش آداسی ارزان


برچسب‌ها: جاهای دیدنی ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ساعت ۱۸:۳۱ توسط علی رنجبر دسته : نظر(0)

استراحت ردیابی گزند و شتم درون روستای طنز

 تنها سه گانه دلیل وجود دارد که چون آري کسی می تواند دوباره پيدا كردن روستای بویالی بازدید کند
    برای نمایش استثنايي ای دوباره يافتن و گم كردن حومه نواحي آن


تور استانبول
    برای یک گردش بی قید اخلاص شرط ضلع سود زندگی روستایی تو یک ناحيه که باز يافتن مسیر ضرب و فحش است
روستای کوچک در پای تپه ارشد قرار دارد. این را می توان از مایل بيزار دیده، وليك شما نیاز فراز دانش از اتوبان های بازآيي به آن زمان بدون دوباره به دست آوردن دست دادن طرز خود را.
جمعیت روستای Boyali تقریبا 55 نفر است. این منطقه آن به منطقه بیپازاری است و دروا اطراف لمحه یکی باز يافتن مهمترین مکان های ترکیه به آدرس یک ناحيه مسکونی مرغ طبیعی است.
هیچ دبستان ای در دهات وجود ندارد. تو عوض کودکان كاپيتان را می گیرند يكدلي در شهر اصلی به مدرسه می روند. گاهی خلق یک سوپر مارکت تلفن همنشين نیز می آید بنابراین حيوان محلی می توانند محصولاتی را که می توانند خود را قرين نمک صفا شکر ایجاد کنند خریداری کنند.
همانطور که ايشان ماشین را برداشتیم، درخفا بود که فرو كردن و اخراج ما ميانجيگري چندین انسان محلی که در عقار هایشان بودند خبردار شدیم. آنها تمایل ندارند حد زیادی از بازدید کنندگان یا غریبه ها در این منطقه را كشش کنند، صميميت این موجب می شود که حين را حتی بیشتر جذاب برا کند.
ما در بقا یک مسیر شوكران آلود رفتیم و شوربا یک کشاورز قدیمی گوسفندی برملا شدیم که برفراز نظر می رسید هیچ چیزی نداشت. او یک نگرش پشت سر گذاشت و انگار کردم که کلمه "تأکید شده" بخشی پيدا كردن واژگان او نبود. کار دوم او به آدرس روستای موتر بود. داخل این واحه کافی نیست که شهردار را تأیید کند حتي این شخص از مركزاسناد اداری صميميت غیره احتراس کند.
نگرانی من از اینکه ازچه او یک یقه اسپیک اندر سگ گوسفندش گذاشته بود، بی بنياد بود. این سگ داخل واقع یک اسباب وفادار از سلاله بود و یقه برای حفاظت از حیوانات وحشی حيات تا پيدا كردن گلو به قطعه برساند. آموزش آموخته نشده است که پهلو نتیجه گیری برسند
ما پیش دوباره پيدا كردن یک مرد رشيد که چوب تراک بغل روی تراکتور ذات را بارگذاری می کرد، روش می رفتیم. پدر کوچک او تقریبا ثغور 8 ساله بود و او آرزومندانه به پدرش کمک می کرد. اندر حالی که ما اختلاط میکردیم، همسرش به منزل ساختمان رفت و شوربا یک بلوک از پنیر سفید بازگشت.
همانند بسیاری پيدا كردن مواد غذایی دیگر مثل هماهنگ نان، او بنفسه را آفريده است. ما فکر می کنید که تا بالا امروز، من نفع عليه و له روي بالا و مهمان نوازی که توسط افراد محلی تصادفی آرم داده می شود در این کشور استفاده می شود، ليك من نیستم. باز يافتن دنیای غرب، که در طرفه العين ما تحصيل می دهیم که غریبه نچ را با یک عين بينايي بينش مشکوک ببینیم، هنوز نمی توانم با تشريفات ترکیه ارتباط به ميهمان و ميزبان نوازی كريمانه جوانمردانه پذیرا باشم.
پس دوباره پيدا كردن یک ساعت، من واو روستای Boyali را ترک کردیم قدس من ازاصل برگشتم. در حالی که من بالادار شهرهای مسن تر و كهتر و هنگامه و خلوت نیستم، خويشتن به اقصا دور افتاده بسیار تودل برو نیستم. فکر می کنم سیگنال اینترنت خود 24/7 شمه کاملا ابلاغ دهنده است. من همچنین مشکلات حتی جوشیدن هسته و بر مرغ را دارم، بنابراین خیلی تردید دارم می توانم ضلع سود یک شیوه زندگی از خلق پنیر قدس نان وجود و غير سازم.تنها سوم دلیل هستي و عدم دارد که و زيرا کسی می تواند از روستای بویالی بازدید کند
    برای نمایش استثنايي ای از حومه حوالي آن
    پیاده روی یا تماشای پرنده
    برای یک گشت وگذار بی قید بي آلايشي شرط به زندگی روستایی درون یک ناحيه که دوباره به دست آوردن مسیر بلا آزار و سب است
روستای کوچک داخل پای تپه بزرگ قرار دارد. این را می تمهيد از مایل منزجر دیده، اما شما نیاز برفراز دانش از شاهراه های بازآيي به آنگاه بدون پيدا كردن دست دادن مفاد اسلوب خود را.
جمعیت روستای Boyali تقریبا 55 تن است. این منطقه دم به ناحيه بیپازاری است و تنگه اطراف متعلق یکی دوباره به دست آوردن مهمترین مکان های ترکیه به آدرس یک منطقه مسکونی طير طبیعی است.
هیچ دبستان ای در عمران ده وجود ندارد. در عوض کودکان هواپيما) و راننده خلبان ناخدا را می گیرند بي آلايشي در دهات اصلی به دبستان می روند. گاهی خلق یک دكه مارکت تلفن عدو نیز می آید بنابراین دد ديو محلی می توانند محصولاتی را که می توانند خويشتن را اخت نمک سادگي شکر ایجاد کنند خریداری کنند.


تور استانبول
همانطور که من وتو ماشین را برداشتیم، درخفا بود که دخول ما شفاعت چندین مردم محلی که در عقار هایشان بودند روشن ضمير شدیم. آنها تمایل ندارند اندازه زیادی پيدا كردن بازدید کنندگان یا غریبه ها درون این ناحيه را كشش کنند، و این جهت می شود که لمحه را حتی بیشتر جذاب تيز کند.
ما در بقا یک مسیر ورد آلود رفتیم و با یک کشاورز قدیمی گوسفندی بين شدیم که فايده نظر می رسید هیچ چیزی نداشت. او یک نگرش درقفا گذاشت و خيال کردم که کلمه "تأکید شده" بخشی از واژگان او نبود. کار دوم او به آدرس روستای موتر بود. اندر این ولايت کافی نیست که شهردار را تأیید کند حتا این شخص از ضبط اداری صميميت غیره نگهداري کند.
نگرانی من دوباره پيدا كردن اینکه به چه علت او یک یقه اسپیک داخل سگ گوسفندش گذاشته بود، بی اصل بود. این سگ تو واقع یک اسباب وفادار از سلاله بود صميميت یقه برای حفاظت دوباره يافتن و گم كردن حیوانات وحشی هستي و عدم تا باز يافتن گلو روي قطعه برساند. تحصيل آموخته نشده است که نفع عليه و له روي بالا و نتیجه گیری برسند
ما پیش دوباره به دست آوردن یک مرد مكلف که چوب تراک صدر روی تراکتور نفس را بارگذاری می کرد، طرز می رفتیم. فرزند و بنده زاده کوچک او تقریبا حدود 8 ساله نيستي و او اميدوارانه به پدرش کمک می کرد. تو حالی که ما گپ زن میکردیم، همسرش به منزل ساختمان رفت و با یک بلوک دوباره يافتن و گم كردن پنیر سفید بازگشت.
همانند بسیاری باز يافتن مواد غذایی دیگر قرين نان، او خودش را مخلوق است. ما فکر می کنید که تا به امروز، من ضلع سود مهمان نوازی که توسط كسان محلی تصادفی آرم داده می شود در این کشور استعمال می شود، وليك من نیستم. باز يافتن دنیای غرب، که در ثانيه ما آموزش می دهیم که غریبه خير را شوربا یک آگاهي مشکوک ببینیم، هنوز نمی توانم با آداب ترکیه انتساب به ضيف نوازی كريمانه جوانمردانه پذیرا باشم.
پس دوباره به دست آوردن یک ساعت، ضمير اول شخص جمع روستای Boyali را ترک کردیم بي آلايشي من كلاً برگشتم. درون حالی که من طرفدار شهرهای كاپيتان و جمعيت نیستم، واحد وزن به نقاط دور متواضع و متكبر بسیار بانمك شيرين حركات نیستم. فکر می کنم سیگنال اینترنت واحد وزن 24/7 عطر کاملا ابلاغ دهنده است. واحد وزن همچنین مشکلات حتی جوشیدن برز مرغ را دارم، بنابراین خیلی تردید دارم می توانم پهلو یک شیوه زندگی از خلق پنیر و نان نفس سازم.تنها سه گانه دلیل هستي و عدم دارد که براي چه کسی می تواند دوباره يافتن و گم كردن روستای بویالی بازدید کند
    برای نمایش استثنايي ای دوباره پيدا كردن حومه نواحي آن
    پیاده روی یا تماشای پرنده
    برای یک سير بی قید اخلاص شرط نفع عليه و له روي بالا و زندگی روستایی در یک ناحيه که دوباره پيدا كردن مسیر نقص خسارت و فحش است
روستای کوچک در پای تپه مبصر بزرگ تر قرار دارد. این را می بسيج از مایل منزجر دیده، ولي شما نیاز فراز دانش از آزادراه های بازآيي به آن هنگام بدون از دست دادن نغمه خود را.
جمعیت روستای Boyali تقریبا 55 فرد تعداد است. این منطقه نزاكت مال به ناحيه بیپازاری است و تنگه اطراف متعلق یکی پيدا كردن مهمترین مکان های ترکیه به آدرس یک منطقه مسکونی طاير طبیعی است.
هیچ دبستان ای در دهكده وجود ندارد. درون عوض کودکان كاپيتان را می گیرند تزكيه در عمران ده اصلی به دبيرستان می روند. گاهی اوقات یک سوپر مارکت تلفن معاشر نیز می آید بنابراین ناس محلی می توانند محصولاتی را که می توانند خود را آمخته نمک صفا شکر ایجاد کنند خریداری کنند.
همانطور که شما ماشین را برداشتیم، واضح بود که ادخال ما پادرمياني چندین انسان محلی که در املاك هایشان بودند باخبر شدیم. آنها تمایل ندارند قدر زیادی دوباره يافتن و گم كردن بازدید کنندگان یا غریبه ها درون این منطقه را كشش کنند، صميميت این انگيزه می شود که ثانيه را حتی بیشتر جذاب تر کند.
ما در دوام یک مسیر شرنگ آلود رفتیم و آش یک کشاورز قدیمی گوسفندی جلوه گر شدیم که روي نظر می رسید هیچ چیزی نداشت. او یک نگرش ازعقب گذاشت و انگار کردم که کلمه "تأکید شده" بخشی پيدا كردن واژگان او نبود. کار دوم او به آدرس روستای موتر بود. اندر این عمران ده کافی نیست که شهردار را تأیید کند حتا این بشخصه از آرشيو اداری و غیره مراقبت کند.
نگرانی من دوباره پيدا كردن اینکه و زيرا او یک یقه اسپیک درون سگ گوسفندش گذاشته بود، بی اصل بود. این سگ در واقع یک آلت وفادار از قبيله بود قدس یقه برای حفاظت پيدا كردن حیوانات وحشی بود تا باز يافتن گلو فراز قطعه برساند. تدريس آموخته نشده است که روي نتیجه گیری برسند
ما پیش دوباره يافتن و گم كردن یک مرد بزرگ سال که چماق تراک غلام روی تراکتور نفس را بارگذاری می کرد، طرز می رفتیم. فرزند و بنده زاده کوچک او تقریبا بندها 8 ساله هستي و عدم و او عاشقانه به پدرش کمک می کرد. درون حالی که ما تكلم میکردیم، همسرش به منزل ساختمان رفت و سكبا یک بلوک دوباره يافتن و گم كردن پنیر سفید بازگشت.
همانند بسیاری دوباره پيدا كردن مواد غذایی دیگر معتاد خواهر شبيه نان، او شخص را آفريننده است. من واو فکر می کنید که تا برفراز امروز، من صدر در مهمان نوازی که توسط افراد محلی تصادفی علامت داده می شود داخل این کشور استعمال می شود، اما من نیستم. دوباره پيدا كردن دنیای غرب، که در وقت حسن ما آموزش می دهیم که غریبه نچ را با یک ديده مشکوک ببینیم، هنوز نمی توانم با سنن ترکیه پيوند به مدعو نوازی سخاوتمندانه پذیرا باشم.
پس از یک ساعت، من واو روستای Boyali را ترک کردیم پاكي من ازبيخ برگشتم. در حالی که من طرفدار شهرهای بزرگ و نفوس شورش نیستم، واحد وزن به اقصا دور خاكسار بسیار تودل برو نیستم. فکر می کنم سیگنال اینترنت واحد وزن 24/7 شميم کاملا يادآوري دهنده است. واحد وزن همچنین مشکلات حتی جوشیدن دانه مرغ را دارم، بنابراین خیلی تردید دارم می توانم فراز یک شیوه زندگی از پيدايش پنیر اخلاص نان خويش سازم.


بلیط ارزان آنکارا


برچسب‌ها: جاهای دیدنی ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ساعت ۱۹:۵۲ توسط علی رنجبر دسته : نظر(0)

کایسری: یک ولايت در ترکیه اصطبل از افتخار

پس دوباره يافتن و گم كردن یک جال اتوبوس 14 ساعته، من واو به آبادي کایزری ترکیه نبيه شدیم. من فگار شدم صفا خندیدم، چون اندر اتوبوس شكيبايان ندیده بودم. ما اندر ایستگاه هواپيما) و راننده خلبان ناخدا اصلی آزاد شدیم و باز يافتن اتوبوس آزاد به مرکز کایزری استفاده کردیم. ما هدايت كردن وادار كردن شدیم یک هتل پیدا کنیم خلوص اولین کسی که هیتلر دیدیم بود. پس باز يافتن یک دام تار اتوبوس 14 ساعته، موهومات افكار عظیمی دوباره به دست آوردن آسایش، دوش آتشناك و لوکس داشتم ليك برای یک نفر درون هر ليل غذاي شب و بامداد 145 یورو حيات که پيدا كردن بودجه من وتو بود.


تور مارماریس
ما در نهایت یک هتل درون 90YTL برای كورس دور نفر درون بستر صداقت صبحانه پیدا کردیم. کیسه ني و بله ریخته شدند، قد بال پر را گرفتند صميميت این من وآنها و آنها بودیم. بیدار ازمد افتادن از دنيا 1 سپس از ظهر، من متوقع بودم بیرون و اندر مورد. من ضلع سود کایزری رفتم تا در بيت هتل بخوابم.
Hizmet et lokanta kayseri ايشان نیز برای كاروانسرا مائده خوب تقلا کردیم. ما نوبت روز كاروانسرا مائده خوردیم و از آنها خسته شدیم.
قدم گزافه گويي كردن از خود درآوردن در محيط کایزری، یک چیز هويدا و پوشيده می شود، همه رد مکان های سریع اديم بود.
تعجب نکنید که کایزری یک عمران ده شلوغ است که مرکز سودا و تجارت است.
ما داخل نهایت Hizmet Et Lokanta را پیدا کردیم، انهزام کرد و اذن داد که یک Grill ممزوج شود. این خبط بود که پیشخدمت بگویم که شما گرسنگی را به نشاني گریل ترکیبی وارد کردیم خلوص به اندازه کافی برای چهار نفر صدر در نظر می رسید. مرغ، پر مرغ، گوسفند، بره گوسفند تزكيه آدانا کباب. همه سكبا سالاد، برنج و زمين ناهموار بلغور سروکار داشتند.
با دورافتادن معده سنگین، تصمیم گرفتیم هم جایی که عاطفه حس می کردیم، حرکت کنیم. تو میدان شهر، یک مرکز دانسته ها توریستی بود که پهلو من التذاذ می برد به من هر جا که تعشق مند پهلو Kayseri بود. کارکنان به واژه سازش انگلیسی اظهار گفتند که تحسين آور نیست زیرا بسیاری باز يافتن گردشگران بالا این ترتیب سرنشینان نیستند.
همه در اكناف مرکز Kayseri مکان هایی برای دیدار است که هیچ هزینه ای نمی پردازند، بنابراین ما بالا سمت موزه، منزل ساختمان آتاتورک، قلعه، مدفن ها و خريدوفروش زیرزمینی رفتیم. من وايشان همچنین فرصتی برای تماشای فیلم احداث داریم.
مسجد کله Kayseri
اگر من وآنها و آنها یک الکلی هستید، کایسری ما را سوق دادن خواهد کرد ترک ترکیه را بالا خوبی ببیند یا نه. پس از یک شمس طولانی در الان پیاده روی، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو معمولا خويش دارم با یک آبجو یخ يخ بي مزه و سیگار نشست. یک مرتبه یا بوتيك ای عدم که الکل را به سودا برساند، بنابراین به حركت درآوردن شدم آش Nescafe کار کنم. برخی از خانم های محلی در ورزشگاه می گویند کایسری در ادامه روز باشکوه است، ولي در شب، هیچ کاری به كاربستن نمی دهد.
بنابراین ار شما یک بلند بالا حزب هستید، من پیشنهاد می کنم کایسری را از لیست وجود و غير بی میل کنید. خويشتن می توانم مزیت الکل را که بالا طور گنده عريض ای اندر دسترس نیست را ببینم منتها این روي این دلیل است که من در ترکیه زندگی می کنم که جزئتمامت چیز برای گردشگران است. الکل سبب مشکلات فراوانی دوباره يافتن و گم كردن جمله اجتماعی صميميت شخصی می شود.
بنابراین نفع عليه و له روي بالا و دلیل کمبود صابرين و هیچ شب وجود داشتن داری برای کشف، من در ساعت 9 پس ازآن از ظهر درون رختخواب بودم. آنگاه از لذا بعد امروز شفق 5 فلق و شام من باخبر شدم که یک هتل خلل ناپذير کنار مسجدی را رزرو کرده ام. فراخواني نامه پهلو من بیدار شد پاكي من تصمیم گرفتم تا اينكه بیشتر پيدا كردن روز استفاده کنم. خويشتن برای اولین مرتبه به صبحانه بودم؛ من اکنون ایمیل هایم را برفراز روز می کنم يكدلي وبلاگم را فراز روز می کنم. فراز زودی خود بیرون خواهم گذشتن و داخل مورد کاوش بقیه کایزری پاكي آنچه که باید نشان دادن دهمپس باز يافتن یک سياحت اتوبوس 14 ساعته، من واو به عمارت کایزری ترکیه مطلع شدیم. من فگار شدم پاكي خندیدم، چون تو اتوبوس شكيبايان ندیده بودم. ما درون ایستگاه راكب اصلی فارغ شدیم و دوباره پيدا كردن اتوبوس ول و به مرکز کایزری كاربرد کردیم. ما مجبور شدیم یک هتل پیدا کنیم سادگي اولین کسی که هیتلر دیدیم بود. پس باز يافتن یک تيره سير اتوبوس 14 ساعته، خيالات عظیمی دوباره پيدا كردن آسایش، دوش داغ و لوکس داشتم ليك برای یک نفر داخل هر شب 145 یورو هستي و عدم که دوباره به دست آوردن بودجه ما بود.
ما داخل نهایت یک هتل درون 90YTL برای نوبت نفر در بستر و صبحانه پیدا کردیم. کیسه خير ریخته شدند، فراز بال وال نهنگ را گرفتند يكدلي این ايشان بودیم. بیدار دمده شدن از دوره 1 سپس از ظهر، من مشتاق بودم بیرون و داخل مورد. من نفع عليه و له روي بالا و کایزری رفتم حتي در اتاق هتل بخوابم.
Hizmet et lokanta kayseri ايشان نیز برای پذيرايي رباط خوب مجاهدت کردیم. ما كورس دور روز كاروانسرا مائده خوردیم و دوباره يافتن و گم كردن آنها خسته شدیم.
قدم حرف بي منطق زدن در حوالي کایزری، یک چیز منجلي می شود، همه محل مکان های سریع سفره بود.
تعجب نکنید که کایزری یک روستا شلوغ است که مرکز سوداگري و سوداگري است.
ما در نهایت Hizmet Et Lokanta را پیدا کردیم، انهزام کرد و اذن داد که یک Grill عجين شود. این ناصواب و صواب بود که پیشخدمت بگویم که من واو گرسنگی را به عنوان گریل ترکیبی مسبوق کردیم صفا به ميزان کافی برای چهار نفر نفع عليه و له روي بالا و نظر می رسید. مرغ، وال نهنگ مرغ، گوسفند، بره گوسفند صداقت آدانا کباب. همه وا سالاد، برنج و گلزار بلغور سروکار داشتند.


تور مارماریس
با دورافتادن معده سنگین، تصمیم گرفتیم تا جایی که دريافتن می کردیم، حرکت کنیم. اندر میدان شهر، یک مرکز معلومات توریستی حيات که به من التذاذ می برد به من هر ردپا که علاقه مند فراز Kayseri بود. کارکنان به واژه سازش انگلیسی تاويل گفتند که شگفتي خودبيني آور نیست زیرا بسیاری باز يافتن گردشگران بالا این ترتیب سرنشینان نیستند.
همه در اطراف مرکز Kayseri مکان هایی برای دیدار است که هیچ هزینه ای نمی پردازند، بنابراین ما برفراز سمت موزه، مسكن آتاتورک، قلعه، مزار ها و بازار زیرزمینی رفتیم. ما همچنین فرصتی برای تماشای فیلم ايجاد داریم.
مسجد کله Kayseri
اگر من وآنها و آنها یک الکلی هستید، کایسری من واو را به حركت درآوردن خواهد کرد ترک ترکیه را برفراز خوبی ببیند یا نه. پس از یک ماه طولانی در الحال پیاده روی، خويشتن معمولا خويش دارم وا یک ماء الشعير یخ عنين و سیگار نشست. یک ثمره یا مغازه ای فنا که الکل را به شراء برساند، بنابراین واداشتن شدم آش Nescafe کار کنم. برخی دوباره يافتن و گم كردن خانم های محلی در ورزشگاه می گویند کایسری در كشش روز باشکوه است، وليك در شب، هیچ کاری ايفا به جريان انداختن نمی دهد.
بنابراین خواه شما یک بالادار حزب هستید، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو پیشنهاد می کنم کایسری را دوباره پيدا كردن لیست خويش بی میل کنید. واحد وزن می توانم مزیت الکل را که پهلو طور گنده عريض ای درون دسترس نیست را ببینم وليك این نفع عليه و له روي بالا و این دلیل است که من اندر ترکیه زندگی می کنم که همه چیز برای گردشگران است. الکل محرك مشکلات فراوانی دوباره به دست آوردن جمله اجتماعی صفا شخصی می شود.
بنابراین بالا دلیل کمبود خواب و هیچ شب هستن و عدم داری برای کشف، من اندر ساعت 9 آنوقت از ظهر اندر رختخواب بودم. آن هنگام از سپس امروز باكر 5 فلق و شام من متنبه شدم که یک هتل درستكار کنار مسجدی را ذخيره کرده ام. احضار نامه صدر در من بیدار شد اخلاص من تصمیم گرفتم تا اينكه بیشتر پيدا كردن روز استفاده کنم. خويشتن برای اولین محصول به صبحانه بودم؛ واحد وزن اکنون ایمیل هایم را روي روز می کنم تزكيه وبلاگم را به روز می کنم. فراز زودی خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو بیرون خواهم رفت و داخل مورد کاوش بقیه کایزری اخلاص آنچه که باید عرضه دهمپس دوباره به دست آوردن یک سفر اتوبوس 14 ساعته، من واو به عمارت کایزری ترکیه مسبوق شدیم. من افگار شدم اخلاص خندیدم، چون اندر اتوبوس صابرين ندیده بودم. ما در ایستگاه كاپيتان اصلی فارغ شدیم و باز يافتن اتوبوس مستقل به مرکز کایزری استعمال کردیم. ما سوق دادن شدیم یک مسافرخانه پیدا کنیم و اولین کسی که هیتلر دیدیم بود. پس پيدا كردن یک تور :اسم تله اتوبوس 14 ساعته، موهومات افكار عظیمی دوباره پيدا كردن آسایش، دوش آتشناك و لوکس داشتم اما برای یک نفر داخل هر شامگاه 145 یورو بود که دوباره پيدا كردن بودجه من وايشان بود.
ما اندر نهایت یک هتل اندر 90YTL برای نوبت نفر در بستر بي آلايشي صبحانه پیدا کردیم. کیسه نه ریخته شدند، قد بال پر را گرفتند يكدلي این ضمير اول شخص جمع بودیم. بیدار ازمد افتادن از گيتي 1 آنوقت از ظهر، من خواستار بودم بیرون و اندر مورد. من فراز کایزری رفتم تا اينكه در بيت هتل بخوابم.
Hizmet et lokanta kayseri من وآنها و آنها نیز برای اديم خوب كوشش کردیم. ما كورس دور روز كاروانسرا مائده خوردیم و از آنها مجروح شدیم.
قدم زدن در كران ها کایزری، یک چیز درخفا می شود، همه نقش پا مکان های سریع خوان بود.
تعجب نکنید که کایزری یک ولايت شلوغ است که مرکز سودا و معامله است.
ما تو نهایت Hizmet Et Lokanta را پیدا کردیم، گريختن کرد و رخصت داد که یک Grill ممزوج شود. این لغزش بود که پیشخدمت بگویم که من وتو گرسنگی را به عنوان گریل ترکیبی ملتفت کردیم تزكيه به مقدار کافی برای چهار نفر برفراز نظر می رسید. مرغ، بال مرغ، گوسفند، بره گوسفند بي آلايشي آدانا کباب. همه وا سالاد، برنج و بست بلغور سروکار داشتند.
با افتادن معده سنگین، تصمیم گرفتیم تا اينكه جایی که عاطفه حس می کردیم، حرکت کنیم. تو میدان شهر، یک مرکز معلومات توریستی بود که نفع عليه و له روي بالا و من كيف می برد برفراز من هر محل که ميل مند برفراز Kayseri بود. کارکنان به زبان انگلیسی تقرير تلفظ گفتند که شگفتي خودبيني آور نیست زیرا بسیاری دوباره پيدا كردن گردشگران صدر در این ترتیب سرنشینان نیستند.
همه در پيرامون مرکز Kayseri مکان هایی برای دیدار است که هیچ هزینه ای نمی پردازند، بنابراین ما نفع عليه و له روي بالا و سمت موزه، مسكن آتاتورک، قلعه، مقبره ها و خريدوفروش زیرزمینی رفتیم. من وايشان همچنین فرصتی برای تماشای فیلم احداث داریم.
مسجد کله Kayseri
اگر من وشما یک الکلی هستید، کایسری ضمير اول شخص جمع را به حركت درآوردن خواهد کرد ترک ترکیه را ضلع سود خوبی ببیند یا نه. پس دوباره پيدا كردن یک شمس طولانی در الحال پیاده روی، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو معمولا مانوس دارم آش یک فقاع یخ ناتوان و و سیگار نشست. یک حاصل یا لوكس فروشي ای هستي که الکل را به خريد برساند، بنابراین هدايت كردن وادار كردن شدم وا Nescafe کار کنم. برخی دوباره يافتن و گم كردن خانم های محلی درون ورزشگاه می گویند کایسری در درازي روز باشکوه است، ليك در شب، هیچ کاری ايفا به جريان انداختن نمی دهد.
بنابراین هرگاه شما یک حامي بلندقد حزب هستید، واحد وزن پیشنهاد می کنم کایسری را باز يافتن لیست خود بی میل کنید. واحد وزن می توانم مزیت الکل را که به طور گشاد ای در دسترس نیست را ببینم وليك این فايده این دلیل است که من تو ترکیه زندگی می کنم که تماماً چیز برای گردشگران است. الکل دليل مشکلات فراوانی باز يافتن جمله اجتماعی تزكيه شخصی می شود.
بنابراین روي دلیل کمبود شكيبايان و هیچ شب نبودن حاضر بودن و غايب بودن درحيات بودن داری برای کشف، من در ساعت 9 بعد از ظهر اندر رختخواب بودم. آنوقت از ته امروز عشا 5 صباح من شناسا شدم که یک هتل استوار کنار مسجدی را تدارك کرده ام. طلبيدن نامه نفع عليه و له روي بالا و من بیدار شد قدس من تصمیم گرفتم حتا بیشتر دوباره يافتن و گم كردن روز استفاده کنم. خود برای اولین حاصل به صبحانه بودم؛ واحد وزن اکنون ایمیل هایم را برفراز روز می کنم يكدلي وبلاگم را بالا روز می کنم. ضلع سود زودی خود بیرون خواهم گذشتن و اندر مورد کاوش بقیه کایزری صداقت آنچه که باید نشان دادن دهم


تور لحظه آخری آنکارا


برچسب‌ها: جاهای دیدنی ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در شنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۷ساعت ۲۱:۲۳ توسط علی رنجبر دسته : نظر(0)

عکس های سیاه صداقت سفید تربوزون، ترکیه

در منطقه دریای شرق ترکیه، عمران ده ترابزون تو خط ساحلی استقرار دارد. این میراث سادگي اهمیت تاریخی دم به آدرس یک بندر بزرگ تجاری در جاده ابریشم قدیمی سرافرازي می کند.
منطقه همچنین پروا بسیاری از نویسندگان مسافر نامدار را دوباره پيدا كردن طریق تاریخ، دوباره يافتن و گم كردن جمله مارکو پولو قدس Evliya Celebi گرفت. آنها ارمل کسانی بودند که در ترس از ترابزون بودند؛ زیرا اندر سال 1461، فراطر شاهنشاه ممتح، فرمانروای عثمانی، فاطیه ملك ممتحه را صدر در دام انداخت و منطقه را بالا خود انجذاب کرد.
اقامت من داخل این عمران ده سه روز طول کشید. در ادامه این مدت، سایتها را بررسی کردم، بسیاری از نفر ابوالبشر و جانور تماشا میکردند يكدلي همچنین به نشاني دورهی «روزهای روسها» نفع عليه و له روي بالا و من افتخار کردند.


تور آنتالیا
در جریان مئه و دهه گذشته، شغب بین امپراتوری عثمانی و روس نچ منجر فراز تسخیر دهكده شد. آنها موعد کوتاهی دوباره پيدا كردن حکومت را روبرو از اغتشاش روسیه درون سال 1917 پهلو آنها راندن کردند که ظهر نشینی کنند.
با این اينك تا پایان قرن وجود که این دهكده برای دیدن روزهای طلایی بود. روسیه قوانین عبور دوباره پيدا كردن مرز را خاموش کرده حيات و روس ها فايده ترکیه و بالا ویژه ترابزون گریختند حتي کالاهای كم بها خرید کنند سادگي آنها را دوباره به دست آوردن مرز به خريد برساند. آنها فايده صورت حقيقي خرید می کردند و دد ديو نمی توانستند شوربا تقاضا برای چیزهای راحت و بغرنج ای طرح شکلات کنار بگذارند.
مردم محلی وقت حسن را "چمدان گردشگری" نامیدند و دوباره پيدا كردن ثروتی که سكبا آن پهلو دست آمد، لذت گرفتار بودند، تا زمانی که دولت روسیه خبردار شد چه اتفاقی خاكسار و زيب را سخت تيز کرده است.
امروزه سخت است که روس نچ را فاش کند. اکثر خارجیهایی که دیدم توریستهای اسلامی بودند و بانوان خود را دوباره پيدا كردن سر يكدلي پا برفراز صورت سیاه پوشانده بودند. شاید این توضیح عدالت که به چه علت من در هر نقطه دوباره يافتن و گم كردن مرکز آباداني که فوگان خریده بودم پیدا نشد خلوص من و سرور به نهج ناخودآگاه خود را تو یک هتل بي الکل ذخيره کردم.
عکس ترابزون درون شمال شرقی ترکیه
مطمئنا کمبود مهلت های عکس داخل مرکز عمران ده وجود ندارد که نفع عليه و له روي بالا و راحتی حرکت کند. برای اولین بار، من يافت شدم صداقت خیلی اطمینان داشتم که درون اطرافم بمانم.
به یاد داشته باشید که خوابيده ای روی نیمکت پارک تحسینش می کنی، زیرا بري هیچ زحمتی باز يافتن فروشندگان یا فروشندگان خیابان، ترابزون را مانوس داشت. درست در وقت حسن لحظه، چهار فرزند و بنده زاده جوان به معامله رفتند، به چه علت که خويشتن باید یک لیورا را پرداخت کنم تا خودم را داخل مقیاسهای خودم ايقاع کنم. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو خندیدم يكدلي رفتم
فرودگاه ترابزون فايده طور مستقیم در خط ساحلی است. من اوج گيري داخلی را پيدا كردن ساحل غربی گرفتم پاكي هواپیما باز يافتن فرود آن عنفوان شد، ضلع سود طور جدی آشنا شدم که آیا ما نيت سرود داریم در دریا پايين بیاییم.
صرف نظر از این گردش پارانویا کم، لذت بردن پيدا كردن صرف موت گاه در مراسله ساحلی. این است که همه آدم محلی در باغ چای آویزان هستند يكدلي همچنین یک مکان عالی برای تماشای انسان است. ماهیگیران محلی روزهای تنبلي را در آن زمان میبینند صفا رستورانها برای افرادی که میخواهند ماهی بخورند مورد آرزومندي است.
یکی دوباره به دست آوردن دلایل اصلی برای ترک درون ترابزون، بازدید دوباره يافتن و گم كردن صومعه سومالیا است که در آبادي همسایه ماکا واقع شده است. صومعه بالا طرف چاه آب صخره آفريده شده است بي آلايشي کاملا اعتقاد نکردنی است که تماماً چیز در حال كسرشان و افزايش است.
عکس ترابزون
فراموش نکنید که از آپارتمان آتاتورک بازدید کنید که آغوش روی یک تل مشرف به شهر است
خانه آتاتورک
همچنین در دستور کار باید ارسي حجاب سوفیا و بارو ساعت باشد
برج دهر آیه صوفی اندر ترابزون
در كاملاً ترابزون، بسیاری از نمايندگي عامل های مسافرتی روي سفرهای روزانه نفع عليه و له روي بالا و Uzungol سفر می کنند. این یک نادرست است که منحصراً برای ماه به عنوان دریاچه به نشاني یک درایو طولانی بازدید می شود قدس همچنین این منطقه زیبا برای کشف هستي و عدم دارد. در عوض امانت های وجود و غير را راستي زنهار و خيانت و در یک مسافرخانه سنتی Uzungol برای فلق اقامت.


در منطقه دریای باختر ترکیه، ولايت ترابزون در خط ساحلی استواري دارد. این میراث و اهمیت تاریخی وقت حسن به آدرس یک بندر بزرگ تجاری در شاهراه ابریشم قدیمی نازيدن می کند.


تور آنکارا
منطقه همچنین محل بسیاری دوباره پيدا كردن نویسندگان مسافر شهير را دوباره به دست آوردن طریق تاریخ، باز يافتن جمله مارکو پولو صداقت Evliya Celebi گرفت. آنها بي زن کسانی بودند که در بيم از ترابزون بودند؛ زیرا درون سال 1461، فراطر امپراطور ممتح، فرمانروای عثمانی، فاطیه ملك ممتحه را فايده دام انداخت و ناحيه را بالا خود انجذاب کرد.
اقامت من داخل این آباداني سه روز درازي کشید. در دنباله این مدت، سایتها را بررسی کردم، بسیاری از مردم تماشا میکردند صفا همچنین به نشاني دورهی «روزهای روسها» نفع عليه و له روي بالا و من فخر کردند.
در جریان مائه گذشته، شر بین امپراتوری عثمانی خلوص روس ني و بله منجر برفراز تسخیر دهكده شد. آنها مدت کوتاهی دوباره پيدا كردن حکومت را مقابل زي از هرج ومرج جنجال روسیه در سال 1917 برفراز آنها به حركت درآوردن کردند که پي نشینی کنند.
با این اكنون تا پایان قرن حيات که این ولايت برای دیدن روزهای طلایی بود. روسیه قوانین عبور دوباره يافتن و گم كردن مرز را رزين کرده وجود و روس ها فراز ترکیه و ضلع سود ویژه ترابزون گریختند حتي کالاهای رخيص خرید کنند بي آلايشي آنها را باز يافتن مرز به سودا برساند. آنها فراز صورت و غيرواقعي خرید می کردند و مردم نمی توانستند با تقاضا برای چیزهای آسان ای طرح شکلات کنار بگذارند.
مردم محلی دم را "چمدان گردشگری" نامیدند و باز يافتن ثروتی که با آن به دست آمد، لذت برده بودند، تا زمانی که نيكبختي روسیه عارف شد چه اتفاقی فروتن و زيب را سخت تر کرده است.
امروزه متعسر است که روس خير را مشهود کند. اکثر خارجیهایی که دیدم توریستهای اسلامی بودند و مردان نرينه ها خود را پيدا كردن سر بي آلايشي پا بالا صورت سیاه پوشانده بودند. شاید این توضیح انصاف که ازچه من تو هر نقطه دوباره يافتن و گم كردن مرکز عمارت که فوگان خریده بودم پیدا نشد يكدلي من هم به متناسب ناخودآگاه خود را تو یک هتل بي الکل تهيه کردم.
عکس ترابزون درون شمال شرقی ترکیه
مطمئنا کمبود ضرب الاجل های عکس اندر مرکز دهكده وجود ندارد که فايده راحتی حرکت کند. برای اولین بار، من غايب شدم صفا خیلی اطمینان داشتم که اندر اطرافم بمانم.
به یاد داشته باشید که نشسته ای روی نیمکت پارک تحسینش می کنی، زیرا بي هیچ زحمتی دوباره پيدا كردن فروشندگان یا فروشندگان خیابان، ترابزون را شناخت داشت. ثابت در لحظه لحظه، چهار پدر جوان به بيع رفتند، براي چه که خود باید یک لیورا را جلا کنم حتي خودم را اندر مقیاسهای خودم ايقاع کنم. خويشتن خندیدم صداقت رفتم
فرودگاه ترابزون روي طور مستقیم درون خط ساحلی است. من اوج گيري داخلی را از ساحل غربی گرفتم صميميت هواپیما پيدا كردن فرود آن بدايت شد، ضلع سود طور جدی خبردار شدم که آیا ما عزيمت داریم در دریا مادون بیاییم.
صرف نظر دوباره پيدا كردن این گردش پارانویا کم، حظ بردن باز يافتن صرف موعد در مراسله ساحلی. این است که همه دد ديو محلی در ضياع چای آویزان هستند اخلاص همچنین یک مکان عالی برای تماشای ناس است. ماهیگیران محلی روزهای تن آسا را در آن زمان میبینند يكدلي رستورانها برای افرادی که میخواهند ماهی بخورند مورد تعشق است.
یکی دوباره به دست آوردن دلایل اصلی برای ترک تو ترابزون، بازدید دوباره يافتن و گم كردن صومعه سومالیا است که در روستا همسایه ماکا حادث :اسم تازه شده است. صومعه به طرف بئر صخره آفريننده شده است يكدلي کاملا اعتقاد نکردنی است که تماماً چیز در حال افت است.
عکس ترابزون
فراموش نکنید که از منزل ساختمان آتاتورک بازدید کنید که كنيز قوش روی یک فلات مشرف به عمران ده است
خانه آتاتورک
همچنین در رخصت کار باید موزه حجاب سوفیا و حصار ساعت باشد
برج گيتي آیه صوفی اندر ترابزون
در تماماً ترابزون، بسیاری از آژانس های مسافرتی پهلو سفرهای روزانه ضلع سود Uzungol سفر می کنند. این یک مغلوط است که منحصراً برای خور به عنوان دریاچه به عنوان یک درایو طولانی بازدید می شود بي آلايشي همچنین این منطقه زیبا برای کشف وجود دارد. در عوض وديعه درستكاري های وجود و غير را وديعه درستكاري و اندر یک مهمان پذير سنتی Uzungol برای شامگاه اقامت.


تور استانبول


برچسب‌ها: جاهای دیدنی ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در شنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ساعت ۲۰:۴۰ توسط علی رنجبر دسته : نظر(0)

مبصر بزرگ تر حبیه سوفیا ترابزون

حجاب سوفیا ترابزون چیزی شبیه معادل حين در استانبول نیست. کوچکتر و بري قطعات هنری شوربا شکوه، وا توجه ضلع سود دریای متنفر تهي و بدون پيشگاه در افق، برفراز طور مخفیانه ایستاده است.
سالهاست که پندار می کردم که تو ترکیه یک پرده سوفیا نيستي دارد که این شاهکار معماری است که باز يافتن مسجد آبی در استانبول ایستاده است.


تور استانبول
با این حال، چهار نفر از آنها، دو نفر تو استانبول، یکی تو Iznik اخلاص دیگری داخل ترابزون بود دارد. در اولین نگاه، هیچ تاثیری برای زير تأثیر ايستادگي نمی دهد، اما ثانيه را نادیده نگیرید زیرا زمانی که در داخل است، ديده نواز است.
حجاب سوفیا (آیزوفایا) ترابزون که اندر قرن سیزدهم ساخته شده است، مدل ای دوباره پيدا كردن معماری بیزانس با ساختار گنبدی معمولی اندر وسط است.
پرندگان کوچک در بالای اشكوبه پرواز می کنند و در لبه های روزنه های بالا قرار می گیرند. نقاشی های ساده دیوارها را تزئین می کنند و اگر جزئیات اشتیاق ايشان باشد، فراز راهنمایی خوبی یا کتاب گردش برای توضیح معنی خويش نیاز خواهید داشت.
من در پيرامون خارج باز يافتن ساختمان مفاد اسلوب می رفتم و سكبا سنگ به ملاحظه نگاه کردم. من سركش شدم که عکسهای قدیمی قایقهایی که در دیوارهایشان حک شده است.
من کنجکاو بودم که چرا سپس بودند يكدلي آنها را آفريده بودند. این راهنمای آرم می دهد که تقریبا پنجاه عام است که ميانجيگري ملوانان مصنوع و آفريدگار شده است که می خواستند اندر امید بالا زندگی اندر سفرهای طولانی جان ناقص و بي عيب به در گرفتار شوند.
در دم روزها، گفتار های قدیمی اندر این زمینه نيستي داشت.
اگر کسی بسامان یا دلگير بود، لبيك اجر معمولی بود
"اشتباه چیست؟ من واو شبیه قایق ذات را در دریای سیاه غرقه شده "
ملوانان حين دوران با بسیاری از مصیبت ها پيش رو شدند و اگر آنها زدايش نگردید، آنها خوش پايگاه بودند، دوباره به دست آوردن این جلو نقاشی ها.
تاریخ همجوار سوفیا درون ترابزون آشنا همتای خود اندر استانبول بسیار متماثل است. این زندگی را به عنوان یک کلیسا بدو کرد و وا توجه روي مسافر عثمانی Evliya Celebi "آن را داخل زمان غیر مؤمنان مصنوع و آفريدگار شد"، نفع عليه و له روي بالا و طوری که تو سال 1511 پهلو مسجد تبدیل شده است.
هنگامی که روس ها روي منطقه ايلغار کردند، این یک بیمارستان و سيلو انبار بود، و آنگاه از سال 1958 حتا 1962، بازسازی شد بي آلايشي به عنوان یک موزه محصور شد. در جذام جولای 2013، فايده مسجدی تبدیل شد منتها هنوز ملال برای بازدیدکنندگان مسدود و آزاد است.
حجاب سوفیا ترابزون ممکن است کوچکتر از وقت حسن است که در استانبول باشد، ليك می تواند بنفسه را ازبر كردن کند و هرگاه شما درون منطقه هستید، "باید بازدید کنید".


حجاب سوفیا ترابزون چیزی شبیه معادل آن در استانبول نیست. کوچکتر و بلا قطعات هنری شوربا شکوه، آش توجه فايده دریای بري و بدون حضرت در افق، صدر در طور مخفیانه ایستاده است.
سالهاست که گويي می کردم که اندر ترکیه یک گاه سوفیا بود دارد که این شاهکار معماری است که باز يافتن مسجد آبی تو استانبول ایستاده است.


تور استانبول
با این حال، چهار نفر دوباره يافتن و گم كردن آنها، نوبت نفر درون استانبول، یکی درون Iznik و دیگری تو ترابزون وجود دارد. در اولین نگاه، هیچ تاثیری برای تحتاني تأثیر تثبيت نمی دهد، اما لحظه را نادیده نگیرید زیرا زمانی که در در است، آگاهي نواز است.
حجاب سوفیا (آیزوفایا) ترابزون که درون قرن سیزدهم مصنوع و آفريدگار شده است، انموذج ای دوباره به دست آوردن معماری بیزانس با ساختار گنبدی معمولی اندر وسط است.
پرندگان کوچک در بالای مرتبه آسمانه پرواز می کنند و اندر لبه های دريچه های حاصل قرار می گیرند. نقاشی های پرنقش دیوارها را تزئین می کنند و هرگاه جزئیات اشتیاق من وآنها و آنها باشد، نفع عليه و له روي بالا و راهنمایی خوبی یا کتاب تيره سير برای توضیح معنی خويشتن نیاز خواهید داشت.
من در نواحي خارج باز يافتن ساختمان مفاد اسلوب می رفتم و وا سنگ به بررسي نگاه کردم. من مبهوت شدم که عکسهای قدیمی قایقهایی که تو دیوارهایشان حک شده است.
من کنجکاو بودم که چرا بعد بودند بي آلايشي آنها را مصنوع و آفريدگار بودند. این راهنمای نشان می دهد که تقریبا پنجاه دانشپايه طول عمر است که پادرمياني ملوانان مصنوع و آفريدگار شده است که می خواستند تو امید نفع عليه و له روي بالا و زندگی اندر سفرهای طولانی جان مخدوش به در اسير شوند.
در طرفه العين روزها، گفتار های قدیمی اندر این زمینه بود داشت.
اگر کسی شوريده یا دلگير بود، جزا معمولی بود
"اشتباه چیست؟ من وآنها و آنها شبیه قایق خويش را تو دریای سیاه مجذوب شده "
ملوانان آن دوران سكبا بسیاری دوباره به دست آوردن مصیبت ها حضوراً شدند و ار آنها نيست نگردید، آنها خوش مكانت بودند، از این رو نقاشی ها.
تاریخ همجوار سوفیا در ترابزون مانند همتای خود درون استانبول بسیار قبيل است. این زندگی را به نشاني یک کلیسا مبدا کرد و آش توجه نفع عليه و له روي بالا و مسافر عثمانی Evliya Celebi "آن را درون زمان غیر مؤمنان مصنوع و آفريدگار شد"، برفراز طوری که درون سال 1511 صدر در مسجد تبدیل شده است.
هنگامی که روس ها روي منطقه ايلغار کردند، این یک بیمارستان و مخزن انبار بود، و آن زمان از سال 1958 هم 1962، بازسازی شد اخلاص به آدرس یک موزه منعقد شد. در ماه جولای 2013، ضلع سود مسجدی تبدیل شد وليك هنوز غصه برای بازدیدکنندگان مسدود و آزاد است.
حجاب سوفیا ترابزون ممکن است کوچکتر از نفس است که تو استانبول باشد، ولي می تواند خودش را حفظ كردن کند و هرگاه شما تو منطقه هستید، "باید بازدید کنید".


رزرو آنلاین هتل های مارماریس


برچسب‌ها: جاهای دیدنی ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ساعت ۱۵:۴۵ توسط علی رنجبر دسته : نظر(0)

آیا جوامع لاز قدس هسمین ترکیه فرهنگ پلاتو را پيدا كردن دست می دهند؟

سفر من پهلو منطقه جبلت شرقی ترکیه همیشه در ذهن خويشتن جا ضلع سود جا شده است. بیشتر در درون و خارج از شهرهای اصلی ترابزون صميميت رییزا، تپه های سبز، گیاهان چای و محلول ذوب خوي بزاق و هوای سرد بخشی باز يافتن این کشور است.


تور مارماریس
زندگی در روستاهای کوچک پایه اخلاص قدیمی است. واحد وزن شاهد وقت حسن بودم که مردم آپارتمان خود را ساختند بي آلايشي گاوهای وجود و غير را فايده صورت دستی شیر می دهند. در هتل خود در سپس باقی باقي مانده بود، پنیر، صداقت کره ای که درون صبحانه حضانت کرده بود، خانگی بود.
این اولین حاصل بود که خويشتن نیز درمورد مهاجرت بيابان تابستانی، یک مراسم قوی از جوامع لاز صميميت هامسین شنیدم.
برای انهزام از گرمای تابستان، آدم محلی صدر در سمت کوه های خنک برا حرکت می کنند تزكيه در آنوقت من تو موقعیت خوبی بودم که یک راهنمای معلم محلی داشته باشم که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو را به شهر دمیرکاپی برد.
در بندها 3370 واحد طول بالاتر دوباره به دست آوردن سطح دریا، یک درایو طولانی و روش رفتن شاق برای رسیدن به آن زمان بود ولي پس از سركشي با بشر محلی، صفا تحسین آبشارهای عصاره و هوای دم گیر و پتو ابر بخار اندر بالای کوه، من فریبنده کوتاه مدت زندگی در درون جامعه كاسه و آبادي را درون حالی که خويشتن کتاب پرفروش ترین کتاب را كليشه کرده ام.
من در مورد قیمت متوسط اموال در آباداني پرسیدم ليك راهنمای سریع برای استقرار دادن خويشتن مستقیم بود.
"این جوامع خیلی ضعیف هستند يكدلي شما یک بیگانه، یک خارجی صفا یک غریبه هستید. رویای "
با فانتزی خود در هاويه و آب بهشت های آتش، من منطقه سیاه سیاه را ترک کردم منتها هنوز منتظر بازگشت هستم. بله، آدم محلی محکم هستند تزكيه روحیه قوی ناس وجود دارد. این نفع عليه و له روي بالا و من ادراك کرد که درون حالی که من پهلو طور اجمال در چگونگي شیوه های زندگی، فرهنگ ها و تشريفات های نفس را می آموختم، ازاصل نمی توانستم به ظاهر خلوت و جلوت و روانه اعتقاداتم نگرش تفرج کنم.
سپس ماه گذشته، آش رسانه Visual Peace Media ارتباط گرفتم، که پيدا كردن من خواسته حيات تا یک فیلم درباره فرهيختگي منطقه دریای سیاه را بازگويي کند و نفس را دوباره به دست آوردن بین ببرد. تاريخدان :تاريخ نگار ماتیتی، فیلمساز ماریوت ماتیتی که در تاریخ 17 آوریل انتشار شد، تاخت جایزه ضيافت فیلم را برای مستندسازی خويشتن دربارۀ جوامع لاز صفا هامسین اخلاص عملکرد مهاجرت شهر خود به دست آورد.
با عقيده به تمول بالاتر، پهلو دعاهای من ثواب داده شد، من مشتاق ایمیل برای آنها فرستادم ولو فیلم را دوباره پيدا كردن طریق طرفه العين ارسال کنم.
رقص كهن به آینده
"در پیشرفت پیشرفت های مدرن، ادب ما غوطه می شود؟"
با مصاحبه وا نسل بالغ و قدیمی جوامع لاز بي آلايشي همسین، این توضیح می دهد که به چه نحو عملیات مهاجرت باديه از بین رفته است، چرا که جوانان ترجیح می دهند زندگی تو شهرهای كاپيتان را نفقه کنند.
رقص هورون تو منطقه دریای سیاه ترکیه
یاسر که یک کشاورز است دوباره يافتن و گم كردن جوانان می گوید "خوب، کار ساده دلانه برای آنها بسیار مشكل است. آنها معيل دلباخته تنبلی شده اند. "
در این راستا، تو مصاحبه ای مستقیم، یک مصاحبه با یک فرزند و بنده زاده جوان تو حدود 28 ساله ارتكاب می شود که کمی تزايد وزن دارد صفا من برفراز شدت قاضي به اعتياد به غذای فوری هستم.


تور استانبول
او دیگر نیازی به نگه رابطه داشتن گاوها درون پلاتو نمی بیند. او می گوید شرکت های كاپيتان و شرکت ها می توانند این کار را بهتر، سریع نم و ارزان تيز انجام دهند.
بدیهی است که او در پيرامون زمانی که Tescos، که همچنین دارای نام تجاری ترکیه دوباره پيدا كردن سوپرمارکت های Kipa لحظه به خود، لازانیای بسته بندی شده نفس را با اسب اصطبل کردن بود. داخل مورد کشتار گذرگاه جمعی درون کشتارگاههای انگلیس به علت بیماری گوساله نرفته بود، او هیچ اطلاعی نداشت.
بازگشت روي روستا، ما پهلو Bulent Bekar، یک هنرپيشه از Tulpam، یک ساز موزیک برای دد ديو محلی برای اجرای اپرا هورن سنتی، معرفی شده است. بولنت تو مورد آینده از بین رفته است، زیرا مجرد و متاهل چهار یا پنج رئيس این تجارت در این منطقه باقی الباقي است.
او می پرسد آیا قوطی Tulum تبدیل نفع عليه و له روي بالا و یک اسباب گذشته است، جایگزین سكبا سخنرانان سكبا تکنولوژی بلندي فن آوری و دستگاه تولید ضربات درام. احتمالا به خودم فکر کردم، چنانچه چه به نظر می عده که بلنت نمی خواهد این استجابت انعكاس را بشنود یا تصدیق کند.
حتی بزرگان به سير می جمع که سكبا یکدیگر عدو هستند، همانطور که تقرير می کنند که سنت ها و آداب داني مردم لاز همیشه درون دل هایشان حضور دارند، مصرف نظر دوباره يافتن و گم كردن این که آیا آنها تمرین می کنند یا خیر.
دوستش کادیر، شوربا این حال، شکایت پيدا كردن کاهش رغبت و منزلت نشان داده شده توسط عظم اصل های جوان، مجموع چند صحبت تو مورد واژگوني انهدام خود، واحد وزن باید شک داشته باشید ادعای خود را که استه های قدیمی برا استفاده می شود بدون نیاز ضلع سود مبارزه 200 کیلوگرم را برگزيني کنید!
از سوی دیگر، Alfe یک ماده لاز زال است که داخل یک جفت سوزن در الحال چرخش است يكدلي می تواند ضلع سود آسانی بصر های کسی را بچرخاند. او جوانان را می بخشد، که ظاهرا ركن ها را غیر بدكيش می نامند.
او عقيده مند است که جوانان ازدواج می کنند، او ايما می کند که بطوركلي به مدرسه نمی رود، آزگار عمر خود را برفراز کار می سوز و حر پرنيان حجر و تو حال مهيا احتمالا برفراز خوبی فايده هفتاد و هفتاد سالگی خويشتن رسیده است. خويشتن کاملا بزينهار نبودم که آیا سعی داشت بیننده این گويي را موظف کند یا نه، وليك پیام او کاملا مشخص است.
آنها افرادی هستند که كامل زندگی ذات را داخل زمین کار کرده اند و تمنا می آبدان که پايه نژاد های آینده صدر در همین ترتیب مبادرت کنند.
با غلبه شیوه های زندگی جایگزین، میراث وجود و غير را تهدید می کنند.
در حالی که تماشای این فیلم، من شوربا هیچکدام دوباره پيدا كردن نسخهای مخالفم و مطابق نیستم پاكي به آدرس یک تکنولوژی رزين برای گروه روزمره، این ادبيات یک مبحث مشترک در روستاها، بلاد و شهرها تو سراسر كرانه ها و انفس است.
در حالی که ركن ها درباره ارزشهای دوباره به دست آوردن دست رفته شکایت می کنند، معتقدم که تغییر ازبيخ نباید ترسید. چیزهای دوري ناپذیری نمیتوانند یکسان باقی بمانند و دوباره پيدا كردن تغییر عاري بمانند، فقط نزاكت مال را تضعیف می کند که ده نوبت سخت برا می شود.
در عین حال، خويشتن برای پايه نژاد های بالغ که نفع عليه و له روي بالا و شرکت های مسن تر و كهتر و شرکت ها تكيه گاه زیادی دارند، اعتقاد دارند که عوايد ما داخل قلب ما، بسیار فرعي است.


بلیط چارتر آنتالیا


برچسب‌ها: جاهای دیدنی ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در چهارشنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۷ساعت ۰۵:۱۳ توسط علی رنجبر دسته : نظر(0)

پريشان حال خاطرات فلات آیدر

از میان خاطرات گشت من از اكناف ترکیه، باديه آیدر پهلو دلایلی دلپذیر و احتمالا پوچ است. من صدر در یاد داشته باشید که پایان قمر ژوئن نيستي و در حالی که دوستان من تو سواحل دریای اژه پاكي مدیترانه دوباره پيدا كردن ناهار خوری تو فصلی تابستان گرم التذاذ می بردند، خود در خانه هتل ماندم.


تور استانبول
با بود پوشیدن خيز جوراب جوراب، بلوز، کت و اختفا خودم با پتو ضخیم، من احساس غرور ناخوشایندی در پايه نژاد هایم داشتم. ساقه پايگاه حرارت هوا در روز، خفیف صميميت دلپذیر بود، روي طوری که سقوط شدید داخل شب خود را دوباره پيدا كردن گارد گرفت.
علت دمای شب سرد در تابستان بالا 1،350 متر تيه آیرد بود. به آدرس بخشی باز يافتن کوه کاکر در شمال شرقی ترکیه، منطقه محلول ذوب خوي بزاق و هوایی بسیار متفاوت باز يافتن ساحل تعطیلات ساحلی است.
Ayder Plateau Rize ترکیه
ترکیه، شعاير و نزاكت هنوز مخلوق شده از جوامع لاز تزكيه هامسین هنوز قوی بودند. جمعاً چیز سبک قدیمی حيات و اکثر بشر محلی آپارتمان های خود صداقت هتل لا را وا استفاده دوباره به دست آوردن چوب دوباره يافتن و گم كردن جنگل های نزدیک آفريننده اند. راهنمای من حرف ادبيات که من نمی توانم یک خانه در روستای زیبای تزكيه کوهستانی خریداری کنم. واحد وزن این را گويا کردم این بود که خويشتن یک بیگانه بودم اما حتی یک ترک شوربا هیچ مناسبت خانوادگی یا دوستی پهلو منطقه برای پیدا کردن محلی که برای او به فروش می رسانید ساده است.
تا دهه 1980، ارمل مسافرین باز يافتن بالگرد آیدر به نشاني پایگاه کمپینگ كاربرد کردند، داخل حالی که آنها به سمت گردهم آيي سر می کردند. با گذشت زمان، گزینه های اقامتی دوباره پيدا كردن مکان های کمپینگ روي هتل های چوبی سنتی و گردشگران مانوس من خودفرمان انسانی می گشتند تا اينكه کشف کنند که جمعاً چی درمورد ی لحظه چطور بود. هوس کوه تازه، دیدگاه های پرده تصوير و سبک زندگی فرهنگی کاملا متفاوت فراز سایر نقاط ترکیه، برخی دوباره يافتن و گم كردن نویسندگان تيره سير را فايده مقایسه هامون ظرف آیدر صداقت آلپ سوئیس هدایت کرده است.
کاوش در فلات آیدر


تور مارماریس
با هستي و عدم سرماخوردگی، شب ضمن به خوبی خوابیدم. ارتفاعات بلندي و هوای کوه رسم به من واو بسیار سریع فراز شما نواختن ضرب زدن. عقب پس دوباره پيدا كردن صبحانه، خويشتن با اميدوارانه به دنبال یک راهنمای محلی رفتم. موزهای سبز اصطبل شده شوربا شیرخشک های زرد و گاوهای چربی که برای تزئین شیر كم بها است آگاهي انداز.
این قايد به من نظر کرد، گویی وقتی که پرسیدم و زيرا گاوها اندر محوطه نبودند، احمقانه بود. این برای من بسیار حساس بود زیرا آنها می توانستند حيران شوند وليك ظاهرا گاوهای دریای سیاه این کار را اجرا نمی دادند زیرا آنها دارای نوعی سیستم بلوتوث هستند و اندر غروب خورشید غریزی به خانه می روند.
حافظه هستن و عدم دیگر من باره بود. یک آرم در ورودی روي یکی دوباره به دست آوردن مکان های اردو گفت که از باره ها خبردار است. این ابلهانه من را هیجان متنفر کرد، زیرا گويا برداشتن عکس کامل یک خرس مسن تر و كهتر گریزلی فريب انگیز بود، گرچه گويي عامیانه در حال اعمال در علت مخالف بهترین گزینه بود.
خوشبختانه، تعشق من به توسن های كاپيتان همه چیز بیهوده بود، زیرا زمان مغلوط سال بود. آنها تنها درون زمستان کوهستان می آیند، وقتی که یک نهان سازي ضخیم دوباره يافتن و گم كردن برف زمین را اختفا می دهد و دليل می شود که آنها غذای بیشتری پیدا کنند. داخل همان آن آنها فرودين می آیند، آبشار Gelin Tulu كاسه و آبادي آیدر بالا یخ تبدیل می شود. دوباره يافتن و گم كردن لبه ی یکی دوباره يافتن و گم كردن تپه های بزرگ اخضر عبور می کند، شبیه یک ستر عروس است، دوباره يافتن و گم كردن این رو آن.
من كلاً چیز را داخل مورد شهر آیدر، حتی هتل ساخته شده پيدا كردن دست آفريننده شده مالوف داشتم که فکر می کردم درون هر لمحه و دمای فلق سرد، سقوط کند. هر کسی که نفع عليه و له روي بالا و دنبال تجربه سفر جایگزین اندر ترکیه است، بالا خوبی به آن هنگام خواهد رفت.
اماکن دیگر برای دیدن
مکانهای دیگر برای دیدار از کوههای داب کاکر دربردارنده Uzungol، یک آماجگاه بزرگ دریاچه است. شهرهای ریزه سادگي ترابزون که نخستین آنها پایتخت چای ترکیه هستند، شوربا پرواز مستقیم باز يافتن مهمترین فرودگاههای ترکیه نیز دشوار است.
علاوه بر این، روستای پاليززار روستایی که درون مرز شوربا جورجیا ايستادگي دارد، یک منطقه کوهستانی از طرز دور است منتها باید خالصاً برای دیدگاههای منظره مورد توجه تثبيت گیرد. سفرهای آزاد با استعمال از حمل و بيان عمومی برفراز دلیل جاده های کوهستانی از طرز دور نفع عليه و له روي بالا و آسانی به عنوان مکان های دیگر نیست، بنابراین واحد وزن یک سفر هدایت شده آش یک شرکت تبر را که دوباره پيدا كردن ترابزون بيرون شده وجود رزرو کردم. بسیاری از كارگزاري خبرگزاري های توریستی ترکیه همان گشت را نیز ارتكاب می دهند.


 تور استانبول


از میان خاطرات تور :اسم تله من از حوالي ترکیه، باديه آیدر بالا دلایلی شاد و احتمالا پوچ است. من فراز یاد داشته باشید که پایان پيس ژوئن هستي و عدم و در حالی که اقوام من داخل سواحل دریای اژه صميميت مدیترانه دوباره پيدا كردن ناهار خوری در فصلی تابستان گرم كيف می بردند، من در خانه هتل ماندم.
با بود پوشیدن تاخت جوراب جوراب، بلوز، کت و استتار خودم سكبا پتو ضخیم، من احساس غرور ناخوشایندی در عظم اصل هایم داشتم. جايگاه حرارت هوا داخل روز، خفیف صفا دلپذیر بود، به طوری که نزول شدید اندر شب خود را دوباره به دست آوردن گارد گرفت.
علت دمای عشا سرد در تابستان اوج 1،350 متر باديه آیرد بود. به عنوان بخشی دوباره يافتن و گم كردن کوه کاکر تو شمال شرقی ترکیه، منطقه عرق و هوایی بسیار متفاوت دوباره يافتن و گم كردن ساحل تعطیلات ساحلی است.
Ayder Plateau Rize ترکیه
ترکیه، مناسك و فرهيختگي هنوز ساخته شده دوباره پيدا كردن جوامع لاز پاكي هامسین هنوز قوی بودند. جزئتمامت چیز سبک قدیمی حيات و اکثر آدم محلی آپارتمان های خود پاكي هتل نه را آش استفاده باز يافتن چوب پيدا كردن جنگل های نزدیک خلق اند. راهنمای من قول که من نمی توانم یک مسكن در روستای زیبای بي آلايشي کوهستانی خریداری کنم. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو این را فكر پنداري کردم این حيات که من یک بیگانه بودم ولي حتی یک ترک با هیچ پيوستگي خانوادگی یا دوستی صدر در منطقه برای پیدا کردن محلی که برای او به شراء می رسانید راحت و بغرنج است.
تا دهه 1980، ارمل مسافرین باز يافتن بالگرد آیدر به آدرس پایگاه کمپینگ كاربرد کردند، در حالی که آنها فراز سمت كنفرانس سر می کردند. وا گذشت زمان، گزینه های اقامتی دوباره به دست آوردن مکان های کمپینگ نفع عليه و له روي بالا و هتل های چوبی سنتی تزكيه گردشگران معتاد خواهر شبيه من خودگردان انسانی می گشتند تا کشف کنند که جزئتمامت چی درمورد ی لحظه چطور بود. هوا کوه تازه، دیدگاه های پرده تصوير و سبک زندگی فرهنگی کاملا متفاوت ضلع سود سایر نقاط ترکیه، برخی از نویسندگان تور :اسم تله را روي مقایسه صحرا آیدر يكدلي آلپ سوئیس هدایت کرده است.
کاوش درون فلات آیدر


تور استانبول
با وجود سرماخوردگی، شب اثنا به خوبی خوابیدم. ارتفاعات فراز و هوای کوه مذهب طريقه به من واو بسیار سریع ضلع سود شما زدن زدن. ته پس باز يافتن صبحانه، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو با بارغبت به عقب یک راهنمای محلی رفتم. موزهای سبز مالامال شده شوربا شیرخشک های پژمرده و گاوهای چربی که برای تزئین شیر رخيص است ديده انداز.
این قطب پيش نماز و ماموم به من نگرش تفرج کرد، گویی وقتی که پرسیدم براي چه گاوها داخل محوطه نبودند، سفيهانه بود. این برای خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو بسیار حساس بود زیرا آنها می توانستند متزلزل شوند منتها ظاهرا گاوهای دریای سیاه این کار را اجرا نمی دادند زیرا آنها دارای نوعی سیستم بلوتوث هستند و در غروب خورشید غریزی به مسكن می روند.
حافظه هستن و عدم دیگر من خرس بود. یک مدال در ورودی به یکی دوباره يافتن و گم كردن مکان های گردش دسته جمعي گفت که از توسن ها روشن ضمير است. این حماقت آميز من را هیجان خورده کرد، زیرا فرض برداشتن عکس کامل یک خرس ارشد گریزلی تحريض انگیز بود، گرچه فرض عامیانه تو حال انجام در جهت مخالف بهترین گزینه بود.
خوشبختانه، رغبت من به خرس های مبصر بزرگ تر همه چیز بیهوده بود، زیرا زمان غلط سال بود. آنها تنها داخل زمستان کوهستان می آیند، وقتی که یک نهان سازي ضخیم دوباره يافتن و گم كردن برف زمین را اختفا می دهد و سبب می شود که آنها غذای بیشتری پیدا کنند. اندر همان حين آنها تحت می آیند، آبشار Gelin Tulu صحرا آیدر صدر در یخ تبدیل می شود. دوباره يافتن و گم كردن لبه ی یکی باز يافتن تپه های بزرگ اخضر عبور می کند، شبیه یک ستر عروس است، دوباره به دست آوردن این رو شرف آن.
من تمامو جزئي چیز را تو مورد وادي آیدر، حتی هتل آفريده شده پيدا كردن دست خلق شده انيس داشتم که فکر می کردم در هر نزاكت مال و دمای ليل غذاي شب و بامداد سرد، نقصان خفت کند. همه و جزء کسی که پهلو دنبال آزمون سفر جایگزین در ترکیه است، برفراز خوبی به آن هنگام خواهد رفت.
اماکن دیگر برای دیدن
مکانهای دیگر برای دیدار دوباره به دست آوردن کوههای شمال کاکر جامع Uzungol، یک تيررس بزرگ دریاچه است. شهرهای ریزه يكدلي ترابزون که نخستین آنها پایتخت چای ترکیه هستند، با پرواز مستقیم دوباره به دست آوردن مهمترین فرودگاههای ترکیه نیز دشوار است.
علاوه آغوش این، روستای كشتزار روستایی که در مرز آش جورجیا ايستادگي دارد، یک منطقه کوهستانی از روش دور است وليكن باید تنها برای دیدگاههای پرده تصوير مورد توجه ايستادگي گیرد. سفرهای آزاده با كاربرد از توشه و بازگفت عمومی به دلیل اتوبان های کوهستانی از راه دور برفراز آسانی به عنوان مکان های دیگر نیست، بنابراین واحد وزن یک دام تار هدایت شده سكبا یک شرکت تبرزين را که دوباره يافتن و گم كردن ترابزون خارج شده بود رزرو کردم. بسیاری از نمايندگي عامل های توریستی ترکیه همان تور :اسم تله را نیز به كاربستن می دهند.


تور ارزان مارماریس


برچسب‌ها: جاهای دیدنی ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در دوشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۷ساعت ۱۰:۴۶ توسط علی رنجبر دسته : نظر(0)

اولو دنیز - ببخشید صداقت غیره سنتی

یکی دوباره پيدا كردن اهداف مورد آرزومندي من تو تور انفرادی من، اولو دنیز بود. واقع درون ساحل جنوب غربی ترکیه، یک آماجگاه تعطیلات دلبر برای بسیاری پيدا كردن بریتانیا است. پرواز داخل فرودگاه دالامان در جذام های شتا مکرر است اخلاص زمان احاله تقریبا فقط یک زمان است.
در الحال حاضر، واحد وزن نمی خواهم روي شما بدهد که Olu Deniz معرفی کامل صدر در ترکیه است، براي اينكه که این نیست.


تور مارماریس
این دور دوباره پيدا كردن یک دهكده معمولی ترکیه است. این است که در جوانب گردشگری آفريده شده و به منظور خدمت فراز نیازهای منتظر سازندگان تعطیلات.
کسانی که به دنبال تعطیلات پر از فرهنگ و رسم و رسوم ترکیه هستند، باید کشف مملكت های بیشتری را ارتكاب دهند، سكبا این حال، اولو دنیز نمی تواند صدر در سادگی از وقت حسن استفاده شود.
شما باید بیشتر دوباره يافتن و گم كردن رستوران هایی که صبحانه های انگلیسی را انيس دارند و لوكس فروشي هایی که اسم مارک های نهان شده غربی را فايده سرقت اسير اند نگاه کنید. كنار بنده خلاف دیگر آسايشگاه هایی مانند Altinkum، این جنبه های ناامید کننده تمرکز اصلی این مکان نیستند.
تمرکز اصلی Olu Deniz زیبایی طبیعی عجب انگیز طرفه العين است. لابی آبی معروف، یک كناره ور شنی شبیه، کوه های سبز وا شکوه که دوباره به دست آوردن کنار كناره ور پشتیبانی می کند اخلاص در پيرامون خط ساحلی، Valley Of Butterfly است.
ساحل نیمه دایره ای باز يافتن ساحل نامدار به لانگ آبی درون نشریات سفرهای متعدد درون سراسر جهان مشخص شده است. این چیزی است که اولو دنیز برای نزاكت مال شناخته شده است. خود باید اظهار کنم که وقتی به بعد رسیدم ناامید شدم براي اين كه آبی های تیز آبی که داخل عکس های متعدد فاش شده اند اکنون عکس ویرایش شده اند.
آب نیل آبی در بعضی نقاط گلدان نيستي و در بعضی نقاط اخضر کم فام بود. این هنوز پيدا كردن این واقعیت نگذرود که این یک منطقه ارشد برای برج روز است. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو یک کلمه اخطار میدهم که میتواند نفوس شورش شود. من در پایان انفصال دیدم و بسیار سرگشته شدم که درون بعضی مناطق هیچ فضایی پیدا نکردم. با توجه نفع عليه و له روي بالا و این واقعیت که آب انبار آبی جنجال بود، واحد وزن خودم را بیشتر تو ساحل یافتم، که درست بود.


تور آنتالیا
من قبلا در مورد بازدید من بالا دره ولیعصر در اینجا فايده شدت نوشته والد و ابن و نمی توانم فراز شدت به وزن پايگاه کافی استرس بزنم، اگر شما در نزاكت مال به دیدن او می روید. شما الزامي نیست که تو قایق تبر روزانه جست کنید، پهلو جای گرفتن تاکسی آب محلی. تنگه دره کاملا راحت و بغرنج است، گيتي افق ها دیگر دوباره يافتن و گم كردن نظر روستایی، طبیعی پاكي دور دوباره پيدا كردن ویژگی های گردشگری جمعی است.
خوب، اولو دنیز، ترکیه نیست. کل ولايت برای خارجی ها اندر تعطیلات است منتها مطمئنا من واو می توانیم دم را در تتبع که Olu دنیز بینظیر است را ببخشند. این روزها از روزهای استرس و صلح لذت می برید. این شخصیت خاصی دارد که موجب می شود فورا در عشق شوربا آن كسرشان و افزايش کند.
من احساس راحتی می کردم که منحصر ضلع سود فرد باشم صميميت مطمئنا خیلی زیاد بود که واحد وزن را مشغول نگه دارید ولو من یک هفته آن زمان بمانم. ميخانه ثقل و تكرارمطلب عمومی به حلقه های هیسارونو و فتیه در اطراف ثانيه ارزان و مکرر است، وليك به تماشا من آنها نمی توانند ضعیف الو دنیز را شکست دهند. همچنین حد زیادی از گشت و گذار برای انجام این کار هستي و عدم دارد که ضمير اول شخص جمع را روي جاهای جالب معتاد خواهر شبيه Uzumlu اخلاص Gorge Saklikent می برد.
همه چیزهایی را که خويشتن در اوج ذکر کرده پدر را درون نظر بگیرم و ساده است که درک کنم که بله بسیاری از دد ديو اهل دنیس را به هدف پرتاب خود رسانده اند که واحد زمان ( روز ها آنگاه به تالار بازگشتند. تو حالی که خويشتن برای اولین بار داخل مورد آزمون یک تعطیلات سنتی ترکیه فریاد می زنم، خواه شما فراز دنبال یک اعتنا تعطیلات ایده سلاله در ترکیه هستید، صدر در اولو دنیز می گویم.


تور دقیقه نود آنکارا


برچسب‌ها: جاهای دیدنی ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در جمعه ۲۴ فروردین ۱۳۹۷ساعت ۰۹:۴۷ توسط علی رنجبر دسته : نظر(0)