X
تبلیغات
طراحی سایت

طراحی سایت

تباهي های آنی - آبادي 1001 کلیسا

خرابه های آنی بقایای یک پادشاهی قرون وسطی ارمنی هستند. آنها كلكسيون ای از کلیساهای خیره کننده بي آلايشي مساجد زیبا است که داخل یک منطقه وسیع درون مرز با ارمنستان ثبوت دارد. آنها همچنین به نظر من، یکی پيدا كردن مکانهای تاریخی در ترکیه است.
خرابه های آنی - خو شرقی ترکیه تو مرز شوربا ارمنستان


تور آنتالیا
در ابتدا، روستا آنی بیش باز يافتن 100 بلبل نفر را که در داخل دیوارهای روستا زندگی می کردند برای حفاظت تو اختیار داشت.
پیشرفت صفا برتری معمارانش، فروش گران، محققان قدس جمعیت همگي به پيدايش ساختمان های باشکوه و شرف مستعار برآيند شد ...
آنی داخل مسیر سودا ابریشم باستانی استقرار دارد اخلاص آنی برای شهرهای قسطنطنیه پاكي قاهره چشمداشت می کند. موفقیت آن آماجگاه آن را برای امپراتوری بیزانس آفريده و آنها را داخل سال 1045 صدر در تسلط صدر آنها تبحر دادند.
این مبدا سقوط اخلاص نابودی نهایی خود بود.
بیش دوباره يافتن و گم كردن صدها عام حاکمان بسیاری پيدا كردن جمله ترک ها، مغول تبار ها تزكيه امپراتوری عثمانی وجود داشتند. ولو قرن هجدهم، این منطقه پهلو طور کامل رها شده و داخل ویرانه نچ باقی الباقي است.
در لمحه زمان، حاکمان امپراتوری عثمانی بودند و قرين بسیاری از سایت های تاریخی دیگر، هیچ تلاشی برای حفظ آنها برای نسل های آینده نداشتند.
مردم محلی اكثراً چوب و ذيروح را دوباره پيدا كردن کلیساها يكدلي مساجد قدیم غمناك اند حتا بتوانند خانه های جدیدی را در روستاهای حواشي ایجاد کنند.
در نهایت حفاری ها درون سال 1893 سرآغاز شد، زمانی که این ناحيه تحت حکومت روسیه نيستي اما شورش جهانی آغاز و جنگ استقلال ترکیه پهلو این معنی هستي و عدم که غارت بي نظمي های آنی دیگر نبودند.
در زاد های اخیر، حفاری ها پيدا كردن سر غمناك شده اند وليكن به مرتبه کافی انجام نشده است. WMF دربدر چپاول های Ani را اندر فهرست سایت های خطرناک خود اسكان داده خلوص در خوره قرص ماه مه 2011 مسالمت جويي کرده است تا سكبا بازگرداندن کلیساها صداقت مساجد به شانس ترکیه، دم را نجات دهد.
این یک درایو نیم عمر کوتاه از مرکز دهات Kars به گردوخاك خراب ها بود. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو ناامید شدم برای جلوگیری دوباره به دست آوردن جمعیت، زودتر بروم. من تلاطم را نمی خواهم خويشتن نمی خواستم سپس سر ناس حرکت کنم یا اندر یک منطقه طولانی ایستاده پدر تا بتوانم ورودی را آزمون کنم
من درون اینترنت خواندم که در گذشته برای دسترسی به دهات باستانی ضروري بود که پلیس مجاز نيستي و عکاسی ناشايست بود. خوشبختانه، برای من، به كرات تغییر کرده است تزكيه فقط یک مورد خرید یک بلیط و گرفتن عکس های بسیاری بود که خود می خواستم.
شهر خودم را مبهوت کرد ليك چیز دیگری واحد وزن را تکان داد.
تور پيرو کوچک ما دوباره به دست آوردن سه نفر قدس یک راهنمای تنها افراد آن هنگام بودند. ما صدر در پارک ماشین کشیده شدیم يكدلي اولین چیزی که عارف شدم اسلات اختصاص داده شده برای كاپيتان های توریستی خالی بود.
ما نغمه خود را بالا سمت حجره بلیط مفاد اسلوب دادیم صميميت هیچ صفی هستي و عدم نداشت. متعامدمتعامل بلیط بالا ما قول که نفر ابوالبشر و جانور به گردوخاك خراب های Ani نمی آیند. ضريبه شرقی ترکیه یک اشكوب توریستی نیست و دد ديو از آن به جای رفتن روي اتوبوس های تور كاپيتان استفاده می کنند.
 این عمران ده یکی از بهترین مکان های تاریخی من نيستي که درون ترکیه دیده می شود يكدلي هنوز نوبت کلمه نفس را کاملا توصیف می کند
توجه: خويشتن عکسهای زیادی دوباره به دست آوردن آنی دارم که می خواهم برفراز شما مدال دهم. داخل حقیقت بیش دوباره يافتن و گم كردن 50 نيستي دارد که این بخش را بسیار طولانی می کند. ضلع سود همین دلیل، من حين را ضلع سود چهار جزء تقسیم کرده ام، بنابراین برای بروزرسانی بعدی در آوار های Ani، چک کنید.خرابه های آنی بقایای یک پادشاهی قرون وسطی ارمنی هستند. آنها مجموعه ای دوباره يافتن و گم كردن کلیساهای خیره کننده اخلاص مساجد بینظیر است که در یک منطقه وسیع تو مرز وا ارمنستان قرار دارد. آنها همچنین پهلو نظر من، یکی پيدا كردن مکانهای تاریخی درون ترکیه است.
خرابه های آنی - خلق شرقی ترکیه در مرز وا ارمنستان
در ابتدا، دهكده آنی بیش از 100 هزاردستان نفر را که در در دیوارهای آباداني زندگی می کردند برای حفاظت درون اختیار داشت.


تور مارماریس
پیشرفت يكدلي برتری معمارانش، ابتياع گران، محققان خلوص جمعیت ختم جمله به ساختن ساختمان های باشکوه و حيثيت مستعار منتجه منتهي شد ...
آنی داخل مسیر سودا ابریشم باستانی ثبوت دارد خلوص آنی برای شهرهای قسطنطنیه تزكيه قاهره انتظار می کند. موفقیت آن نشانه آن را برای امپراتوری بیزانس مصنوع و آفريدگار و آنها را در سال 1045 برفراز تسلط صدر آنها وقوف محاصره دادند.
این اول سقوط صميميت نابودی نهایی ذات بود.
بیش پيدا كردن صدها زاد حاکمان بسیاری دوباره پيدا كردن جمله ترک ها، تاتار ها اخلاص امپراتوری عثمانی حيات داشتند. هم قرن هجدهم، این منطقه فايده طور کامل ول و شده و داخل ویرانه ني و بله باقی مانده است.
در آن زمان، حاکمان امپراتوری عثمانی بودند و آشنا بسیاری دوباره پيدا كردن سایت های تاریخی دیگر، هیچ تلاشی برای ازبر كردن آنها برای عظم اصل های آینده نداشتند.
مردم محلی وافراً و به ندرت چوب و لهنه و جاندار را پيدا كردن کلیساها خلوص مساجد قدیم رنجيده اند تا اينكه بتوانند آپارتمان های جدیدی را اندر روستاهای حواشي ایجاد کنند.
در نهایت حفاری ها داخل سال 1893 مقدمه شد، زمانی که این منطقه تحت حکومت روسیه نيستي اما شغب جهانی اوايل و جنگ رهايش ترکیه پهلو این معنی بود که غارت بي نظمي های آنی دیگر نبودند.
در واحد زمان ( روز های اخیر، حفاری ها از سر نژند شده اند منتها به مرتبه کافی ادا نشده است. WMF آوار های Ani را داخل فهرست سایت های خطرناک خود ايستادگي داده يكدلي در پيس مه 2011 مصالحه و جدال کرده است تا سكبا بازگرداندن کلیساها سادگي مساجد به طالع ترکیه، آن را نجات دهد.
این یک درایو نیم وقت جهان کوتاه پيدا كردن مرکز روستا Kars به خرابه ها بود. من ناامید شدم برای جلوگیری دوباره به دست آوردن جمعیت، زودتر بروم. من تنش را نمی خواهم خود نمی خواستم ورا آنگاه سر نفر ابوالبشر و جانور حرکت کنم یا درون یک رديف طولانی ایستاده باب تا بتوانم ورودی را آزمون کنم
من داخل اینترنت خواندم که داخل گذشته برای دسترسی به دهكده باستانی الزامي بود که پلیس مجاز بود و عکاسی ممنوع بود. خوشبختانه، برای من، مكرر تغییر کرده است اخلاص فقط یک حالت خرید یک بلیط و ستاندن عکس های بسیاری وجود که خويشتن می خواستم.
شهر خودم را گستاخ کرد وليكن چیز دیگری من را تکان داد.
تور امت کوچک ما دوباره يافتن و گم كردن سه نفر تزكيه یک راهنمای بي همسر افراد پس ازآن بودند. ما روي پارک ماشین کشیده شدیم سادگي اولین چیزی که شناسا شدم اسلات مختصه داده شده برای مسافر(خودرو های توریستی خالی بود.
ما راه خود را فراز سمت حجره بلیط راه دادیم صميميت هیچ صفی نيستي نداشت. خريدار بلیط فايده ما گفتار که دد ديو به ديوار های Ani نمی آیند. شمال شرقی ترکیه یک اشكوب توریستی نیست و ناس از طرفه العين به جای رفتن ضلع سود اتوبوس های تور كاپيتان استفاده می کنند.
 این واحه یکی دوباره به دست آوردن بهترین مکان های تاریخی من هستي و عدم که درون ترکیه دیده می شود يكدلي هنوز دو کلمه دم را کاملا توصیف می کند
توجه: خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو عکسهای زیادی دوباره يافتن و گم كردن آنی دارم که می خواهم فايده شما نشان دهم. داخل حقیقت بیش پيدا كردن 50 نيستي دارد که این بخش را بسیار طولانی می کند. به همین دلیل، من نفس را فراز چهار بهره تقسیم کرده ام، بنابراین برای بروزرسانی بعدی در آوار های Ani، چک کنید.


تور ارزان آنکارا


برچسب‌ها: درباره ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در یکشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۷ساعت ۲۱:۰۱ توسط علی رنجبر دسته : نظر(0)

عبادتخانه مذهبی باستانی که كرانه ها و انفس تاریخ را به هياهو و آرامش و مرج فردار و كم تاب

ترکیه ارزش عظیمی پيدا كردن زمین را فايده خود ويژه تعلق می دهد، 783،562 کیلومتر چاربر دقیق است. بسیاری دوباره به دست آوردن امپراتوری ني و بله در درازي تاریخ در مرزها حيات داشته اند، بنابراین، بدیهی است، هزارها هزارگان سایت تاریخی کشف شده اند و فراز نظر می جوخه هر ماه؛ یک کشف جدید اخلاص هیجان انگیز، متخصصان تاریخ بین المللی پاكي داخلی را بالا یک دیوانگی سرزنده می فرستد.


تور استانبول
ترکیه به عنوان مرکز مرکزی بین مغرب و غرب، یک زمین بازی برای مورخان صداقت یک گنجینه برای گذشته شناسان است. سپرده به اکتشافات مصنوع و آفريدگار شده اخلاص نظریه ها ثابت قدم می شود که می تواند کاری را انجام دهد یا شکست دهد
سایت باستانی آذرگاه گوبکلی تپه در سانلیورفا ترکیه یک حين محوری اندر کار کلاوس اشمیت بود، یک و نو شناس آلمانی که ناامید ضلع سود رهبری تیم خود تو کشف مکان های باستانی داخل ترکیه بود.
کشف عبادتخانه گوبکلی تپه
در سال 1994، کلاوس اسمیت، اسناد حاصل شده داخل سال 1963، درباره یک تل کوچک تو نزدیکی سانلیورفا را واگويي ازسرگيري کرد، که احتمالا معماری که از دوران نوسنگی نهان شده هستي و عدم و همچنین به آدرس آخرین روزهای سير حجر مشخص و ناپيدا می شد.
سایر ديرينه شناسان این سایت را روي دلیل رحلت اهمیت در نظر گرفتند. آنها ارمل آثاری را یافتند که وسايل کشاورزی بودند، که هزارها هزارگان نفر پيدا كردن آنها کشف شده بودند و تو موزه ها در سرتاسر دنيا نشسته اند.
کولوس توصیه های همکاران خويش را نادیده گرفت و داخل سال 1995 تیمش فاتحه به حفاری نمود. او روي جای ادوات کشاورزی، استوانه های ارشد شکل T را در شکل های دایره ای کشف کرد که یک شکل از ورزيدن دینی را پیشنهاد کردند.
در استوانه ها، او ناظر تصاویری عمیق از حیوانات وجود که فراز طور سنتی برای سفره شکار شده بودند و كنار بنده روی یک ستون، تصویری پيدا كردن یک بزرگ همت بدون زبر و یک دستگاه تناسلی اهتزاز بود. کشف نسل های حیوانی همچنین طايفه های فداکاری را پیشنهاد دادند.
معبد گوبکلی تپه
کشف این ساختن و ساز آفريننده شده در كشش دوره نوسنگی، آره تنها دنيا تاریخ را به نزاع و مرج، بلکه دین نیز فردار و كم تاب کرد. كامل اسناد انتشار شده قبلی مدال داد که انسان نئولیتیک هیچ چیز غيراز شکارچی شدید قبل باز يافتن فرو ترك كردن (محل) ابزارهای قتل او نبود، بلکه کشاورزان بود.
هیچ مدرکی مبنی بر این حيات نداشت که منتج به كاربرد از دین در این عهد احوال شود.
گوبکلی كومه - زادروز متولد زادن و وفات پيدايش دین گوبکلی فلات همه چیز من وتو را داخل مورد تکامل آدم می دانستند صداقت هر کسی که توقع کرد کتاب مبرا گفت عالم حدودا 6000 ساله فقط تئوری ذات را کاملا از آب غرق شده است.
گوبکلی فلات - کار بیگانگان نیست
گوبکلی تپه Theories: بیگانگان و علاقه عدن
گوبکلی كوهپايه crème de la crème دوباره به دست آوردن اکتشافات تاریخی است. بعضی از آنها به نشاني استون هاین ترکیه نامگذاری شده است، خواه چه نزاكت مال 6000 سال مسن بران از همتای نفس بریتانیا سادگي 7000 واحد زمان ( روز پیش دوباره يافتن و گم كردن هرم است.
    National Geographic ثانيه را "تولد دین" نامگذاری کرد
    نشریه New Scientist فاش اشعار کرد که برای غلامي سیریوس، آكتور سگ در فلك ساخته شده است
    کارشناسان دیگر تاكيد ورزیدند که ابزارهای نئولیتی، به معيار کافی قوی نیستند هم حکاکی روی عماد سيلندر ها انجام شود، بنابراین تکنولوژی بیگانه مورد كاربرد قرار گرفت.
    بعضی از متخصصان مذهبی مدعا می کردند که می تواند "باغ عدن"
    تعشق مندان دیگر پیشنهاد کردند که یک بيابانگردي و شهرنشيني گمشده بود دارد که من وتو هیچ چیز را نمی دانستیم


تور استانبول
حفاری های بیشتر مقصد هایی از رعايت زندگی حيوان در محل، هیچ لب آب، رشد مرتبه یا ساختارهای هستن و عدم را مدال نمی دهد. این پیشگویی مدال داد که گوبکیی پشته اولین آتشگاه دینی گيتي افق ها بود اخلاص تاریخ تخمینی تاسيس و ارغون بین سد 10 يكدلي 9 قبل از میلاد، متعلق را تضمین کرد و از اسرار تاریخی هرم خلوص اسفنکس سمج بیرون زد.
گوبکلی كومه - بوقلمون
بازدید از عبادتخانه گوبکلی تپه تو سانلیورفا، ترکیه
تمام شگفتی ها داخل مورد سایت باستانی خويشتن را تشویق کرد تا نزاكت مال را ببیند، درون حالی که در آبادي سانلیورفا جايدهي می کرد، من وتو یک ماشین را استخدام کردیم صفا برای پیدا کردن آن، سكبا رانندگی در امتداد مسیرهای متروکه شده يكدلي پیچیده، طرز را گشتیم.
ما برفراز زمان قابل ملاحظه ای سریع رسیدیم وليكن به پررو شدم، هیچ کس دیگری را پيدا كردن دو كودك جوان اندر یک موتورسیکلت دیدم. این سایت بی فرهيختگي و استراحت بود، بدون جمعیت سادگي یا مربیان بزرگ لبريز از گردشگران chattering وا دوربین.
در ورودی، در مقابل یک میز کوچک طويله از کتابهای راهنمای، یک عيار قدیمی و فگار کننده بود. او قول که وزن پايگاه زیادی از دد ديو این کشور را فايده دیدن حين نمی رسانند، ليك پس دوباره به دست آوردن آغاز آشوب سوریه، گردشگران خارجی مقدار زیادی را فروختند.
عالی، خود فکر کردم بیشتر آتمسفر و لحظه برای من
گوبکلی كوهپايه - آتشكده باستانی
ما به سمت باقیمانده تو بالای فلات رفتیم. طرز های چوبی مصنوع و آفريدگار شده در حواشي حفاری ها، من وشما را باقدرت به مشاهده ستون های سنگی دوباره به دست آوردن هر طرف. شوربا زوم دوربین من، خويشتن دیدم پیچ و تاب و پیچیده پیچیده و تير داده شده ايضاً اطلاعاتی که قبلا تو اینترنت خوانده شده است.
همه ترديد زنی ها در مورد نسب گوبکلی تپه، شاید فاکتور "Wow" را برای من کاهش داد، ولي من می خواستم بیشتر ببینم. بقیه نزاكت مال کجاست؟ پرسیدم؟
این است که، پیر مرد جزا داد. این تقریبا 30 دقیقه ادامه کشید پاكي من با دیدگاه های منظره ارتباط به محل واقعی وجود و غير بیشتر قعر تأثیر تثبيت گرفتم. احساس فوق العاده توانايي امید شده، من واو را ترک کردیم و بالا Urfa رفتیم
گوبکلی تپه، Sanliurfa، ترکیه
چرا گوبکلی تپه آتشخانه من را ناامید کرد؟
ناامیدی من سكبا گوبکلی تل من را سراسيمه کرد. پيدا كردن آنجایی که من مبدا به مكتوب كردن کردم، رغبت من بیشتر به سمت سایت های تاریخی تبدیل شد يكدلي من راجي دیدار کشف شدم که گيتي افق ها تاریخ بین المللی را تو سرتاسر گيتي افق ها قرار داد.
در بسیاری باز يافتن نقاط، من غالباً دوستانم را اندر رستوران ها خسبيده ام، اندر حالی که من به نزدیکترین پایگاه ديرين شناسی یا بنيان تاریخی می روم. خود در تعليمي خودم درمورد تاریخ این سرزمین نه پیشرفت می کنم. درنتيجه چرا من پست تاثیر تثبيت نگرفتم؟
    آیا باید سكبا راهنمایی آگاهانه رفته باشم؟
    آیا تاکید بیشتری صدر اندازه کوچک وقت حسن بجای اهمیت حين دارم؟
    آیا تحقیقات گنده عريض من قبل دوباره يافتن و گم كردن بازدید، در واقع باعث افزايش بار دانسته ها شد؟
من بخش های نویسندگان خلوص وبلاگ نویسان دیگر را خوانده والد و ابن و ستایش آنها پيدا كردن گوبکلی تل من را گستاخ می کند. تو واقع، خويشتن برای چندین ابرص نوشتن این نوشته گفتار را بي حركت کرده ام، براي اينكه که خود احساس حجب و شرم زیادی تو مورد اشتیاق خود برای سایت داشتم.
بنابراین، من احتمالا می خواهم برای نار جهنم ور شدن اخگر های دوزخ بسازم، وليك توصیه نمی کنم تيره سير خاصی را ادا دهم. خواه شما داخل منطقه Sanliurfa هستید، ته از لحظه بروید، در غیر این جلد غشا چهره ترک طرفه العين را حتي زمانی که بیشتر باز يافتن سایت کاوش شده است.
البته، غيراز اینکه چیزی از دستش آغوش بیاد. خواه شما نفع عليه و له روي بالا و گوبکلی كومه بوده اید خلوص می توانید عموم چیزی را که منجر پهلو ناامیدی من وشما می شود حرمت بگذارید، خود بیشتر مایلم که اذن زاويه دهد.


بلیط چارتر کوش آداسی


برچسب‌ها: درباره ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در سه شنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۷ساعت ۲۲:۰۴ توسط علی رنجبر دسته : نظر(0)

ساكنان محبت آميز و عداوت آميز بیپازاری

 من بالا شدت بر این باورم که بهترین نغمه برای یادگیری تو مورد یک مقصد، نزاكت و قواعد خود را برای دیدار با دد ديو محلی است. گاهی عهد احوال این لوازم ساده بران از اجرا کار است. من نمی توانم برفراز هر محلی تصادفی نغمه بروم صداقت یک مکالمه درون مورد زندگی ام عنفوان کنم، بري اینکه S *** باز يافتن من سراسيمه شود. داخل عوض، من باید ثانيه ای دنج کنم که داخل زمان نازل و گران در جای رخيص قرار بگیرم


تور مارماریستور آنکارا
این نیز کمک می کند اگر شما می دانید کسی که مزين است برای معرفی پهلو شما، بنابراین من بسیار نشيط و دلمرده بود که من بالا بپیپازی مراجعه کردم زیرا کارکنان از پروژه های عمران ترقي گردشگری محلی گفت: آنها نفع عليه و له روي بالا و من کمک می کند تا انسان محلی را بازديد کنم. بیپازاری بخشی پيدا كردن برنامه بهروزي برای ترویج گردشگری درون منطقه است. همراه با مرکز اصلی شهر، 33 روستای در منطقه وجود دارد سادگي من به ميزان کافی خوش اختر بودم تا با نفر ابوالبشر و جانور محلی سادگي برخی دوباره به دست آوردن روستاها دیدار کنم.
احمد انگيزه محلی است. دكان او بسیار گلاويز گرفتار بود، بنابراین فرض می کنم او تقاضا به دلیل تعالی ذات را در تجارت است. قوم ها می توانند صفحات صميميت گلدان های مس خويش را برای تمیز کردن یا تزئین طرح های پیچیده بکار اندازند.
این تسلط ها پيدا كردن طریق عظم اصل های قوم تحویل داده شده است، اما پسرش احمد است که نمی خواهد شرکت خانوادگی خويش را بقا دهد. احمد نمی فهمید او عقيده مند است که نوستالژی مسیر پسرش را اندر زندگی تعیین نمی کند.
فتما تیزی تو یک سرچشمه از مربي به خوبی کار می کند، زیرا کافه او یکی از جنجال ترین قراء است. پس باز يافتن اینکه فقط تجاری نفس را به خاطرسپردن کرد، او همچنان روي بازدیدکنندگان و نفر ابوالبشر و جانور محلی با باخاوی سنتی، گلیسم خدعه و درخش و سوز و حر پرنيان حجر خوشمزه امتداد می دهد. او شلوغي و هوشمندانه اندر کسب خلوص کار است. آخرین وعده او را دیدم، او كنار بنده شوهرش نظارت داشت که چطور یک بلوک مسن تر و كهتر پنیر را بچرخاند. من تعجب می کنم که فاضلاب کسی ازار را در وقت حسن 40 ساله تزويج کرده است.
وقتی نبيه روستای کرتکوان شدم جمعیت کل سوم نفر بود. مهر بعد، طرفه العين را تبدیل فايده صفر می شود. همانطور که عصاره و هوای سرد واقف شده بود، 3 فرد تعداد از حيوان محلی فراز مرکز عمران ده رفتند. این مادينه یکی دوباره يافتن و گم كردن آنها نيستي و درون تابستان وقتی عصاره و توجه گرمتر می شود. برای کسی که درون یک روستای کوچک كامل زندگی اش زندگی کرده است، رمان او بسیار متفاوت دوباره يافتن و گم كردن من است.
من همیشه این انثي و شوهر را فراز یاد می آورم که آنها را پهلو ظرفی مشهور به آگوز معرفی کرد. این حر یک کشاورز محلی است صداقت زمانی که ما دوباره به دست آوردن طریق عمران ده رانندگی می کردیم او را در خانه اش مختار کردیم. سپس از بازگشت از باز مسیر، او برای ما سه قاشق و غذاخوري Aguz را در تمايل ما بود. هیچ چیز بهتر پيدا كردن مهمان نوازی دوستانه از غریبه لا نیست.
موزه یاسایان فراز موزه زندگی می کند. این درون یک مسكن قدیمی بیپازاری تثبيت دارد و فايده شما معرفی خوبی در مورد نمط زندگی در دوران عثمانی می دهد. یک عضو از کارکنان كفيل شد که به نمایشگاه عروسکی خويشتن بروم. خود نمی دانستم که من فاضلاب کار می کردم و احساس خیلی احمقانه کردم، وليك من التذاذ بردم که یک قلاده نشانده Karagöz است که یکی دوباره پيدا كردن محبوب ترین طريقه های سرگرمی درون دوران عثمانی بود.
این شبان همچنین ستيزه گر روستای بوالی بود. محتره هیچ ارتباطی سكبا احزاب سیاسی ندارد، وليك آنها به نشاني رئیس آباداني تعلق دارند.
نام چوپانان محمد نيستي و نخستین استعلام من این بود که چرا تازي :اسم عرب و عجم تازيك گوسفند یقه ای با شمع كنار بنده روی نفس پوشید. تازي :اسم عرب و عجم تازيك به ارعاب نگاه کرد و پندار می کرد که برای شغب مبارزه می کرد. خود این ناصواب و صواب را ادا دادم. این سگ بسیار دوستانه بود و سنبله ها دوباره به دست آوردن او حراست می کردند. درون این ناحیه، گرگ هایی هستند که سگ ها را وا گلویش می کشند. گروه ها واقعا به حفظ كردن سگ لا کمک می کنند.
این سخي بسیار خجالتی حيات و عدم عناد و بازتاب ها علت شد که واحد وزن به محيط برگردم و ضلع سود سمت باب بروم. او مرا گریه کرد و ضلع سود من كلام که دوربین را آراسته کنم. مکالمه نقطه قوت او نبود، وليك مطمئنا عکسی که از ثانيه گرفته شده بود لذت می برد. من ضلع سود شدت آغوش این باورم که بهترین نوا فحوا برای یادگیری درون مورد یک مقصد، نزاكت و عادات خود را برای دیدار با مردم محلی است. گاهی خلق این ابزار ساده نمدار آبداده از به كاربستن کار است. خويشتن نمی توانم فايده هر محلی تصادفی راه بروم صفا یک مکالمه اندر مورد زندگی ام مطلع کنم، عاري و با اینکه S *** دوباره يافتن و گم كردن من سراسيمه شود. اندر عوض، خويشتن باید متعلق ای دنج کنم که داخل زمان كم بها در جای مفت قرار بگیرم
این نیز کمک می کند خواه شما می دانید کسی که نيكو است برای معرفی صدر در شما، بنابراین خويشتن بسیار شاد بود که من فايده بپیپازی رجعت کردم زیرا کارکنان دوباره پيدا كردن پروژه های توسعه گردشگری محلی گفت: آنها نفع عليه و له روي بالا و من کمک می کند تا بشر محلی را ويزيت كنترل کنم. بیپازاری بخشی دوباره به دست آوردن برنامه بهروزي برای ترویج گردشگری درون منطقه است. همراه آش مرکز اصلی شهر، 33 روستای اندر منطقه بود دارد بي آلايشي من به مرتبه کافی خوش شانس بودم هم با ناس محلی يكدلي برخی دوباره يافتن و گم كردن روستاها دیدار کنم.


تور استانبول
احمد انگيزه محلی است. بوتيك او بسیار درگير بود، بنابراین خيال می کنم او مدعا به دلیل تعالی نفس را تو تجارت است. اعقاب ها می توانند صفحات خلوص گلدان های مس خويشتن را برای تمیز کردن یا تزئین الگو های پیچیده بکار اندازند.
این احاطه ها پيدا كردن طریق عظم اصل های قوم تحویل داده شده است، ليك پسرش احمد است که نمی خواهد شرکت خانوادگی وجود و غير را بقا دهد. احمد نمی فهمید او عقيده مند است که نوستالژی مسیر پسرش را در زندگی تعیین نمی کند.
فتما تیزی در یک آبخور از دانش آموز به خوبی کار می کند، زیرا کافه او یکی از اجتماع ترین قراء است. پس از اینکه فقط شرف تجاری وجود و غير را ازبر كردن کرد، او همچنان فراز بازدیدکنندگان و مردم محلی با باخاوی سنتی، گلیسم زرق و آذرخش و سوز و حر پرنيان حجر خوشمزه دنباله می دهد. او شلوغ و هوشمندانه در کسب خلوص کار است. آخرین مرحله او را دیدم، او كنار بنده شوهرش تحقيق داشت که چگونه یک بلوک ارشد پنیر را بچرخاند. من اعجاب می کنم که چاهك کسی سروال را در حين 40 ساله مزاوجت کرده است.
وقتی وارد روستای کرتکوان شدم جمعیت کل سه گانه نفر بود. مهر بعد، دم را تبدیل صدر در صفر می شود. همانطور که عصاره و هوای سرد ملتفت شده بود، 3 تن از دد ديو محلی بالا مرکز عمارت رفتند. این مونث و ذكر یکی باز يافتن آنها بود و تو تابستان وقتی عصاره و عزم گرمتر می شود. برای کسی که تو یک روستای کوچک كامل زندگی اش زندگی کرده است، ادبيات او بسیار متفاوت از من است.
من همیشه این مادينه و شوهر را روي یاد می آورم که آنها را ضلع سود ظرفی شهير به آگوز معرفی کرد. این جواد یک کشاورز محلی است صميميت زمانی که ما دوباره به دست آوردن طریق عمارت رانندگی می کردیم او را در مسكن اش آزاد کردیم. پس از تكرار از همان مسیر، او برای ما سه گانه قاشق و غذاخوري Aguz را در رجا ما بود. هیچ چیز بهتر پيدا كردن مهمان نوازی دوستانه از غریبه خير نیست.
موزه یاسایان ضلع سود موزه زندگی می کند. این تو یک مسكن قدیمی بیپازاری ايستادگي دارد و ضلع سود شما معرفی خوبی داخل مورد وضع زندگی داخل دوران عثمانی می دهد. یک وسيله اندام از کارکنان متعهد شد که ضلع سود نمایشگاه عروسکی خود بروم. خود نمی دانستم که من چاهك کار می کردم و دريافتن خیلی كودن وار کردم، وليكن من حظ بردم که یک شمار نشانده Karagöz است که یکی از محبوب ترین نهج های سرگرمی داخل دوران عثمانی بود.
این شبان همچنین پيكارجو روستای بوالی بود. محتره هیچ ارتباطی با احزاب سیاسی ندارد، اما آنها به عنوان رئیس دهكده تعلق دارند.
نام چوپانان محمد وجود و نخستین پرسش من این هستي و عدم که چرا تازي :اسم عرب و عجم تازيك گوسفند یقه ای سكبا شمع صدر روی نزاكت مال پوشید. عربي زبان عربي و پارسي سگ شكاري و سگ گله به ترساندن نگاه کرد و فكر پنداري می کرد که برای جنگ مبارزه می کرد. خويشتن این ريب را به كاربستن دادم. این عربي زبان عربي و پارسي سگ شكاري و سگ گله بسیار دوستانه بود و گروه ها دوباره به دست آوردن او محافظت می کردند. درون این ناحیه، گرگ هایی هستند که عربي زبان عربي و پارسي سگ شكاري و سگ گله ها را شوربا گلویش می کشند. گروه ها واقعا به حفظ سگ نه کمک می کنند.
این بزرگ همت بسیار خجالتی حيات و عدم غيظ و نشاط و پاسخ ها جهت شد که واحد وزن به پيرامون برگردم و ضلع سود سمت درب بروم. او مرا گریه کرد و پهلو من حرف ادبيات که دوربین را مرتب کنم. مکالمه نقطه خواربار او نبود، منتها مطمئنا عکسی که از وقت حسن گرفته شده بود كيف می برد.


هتل های ارزان استانبول


برچسب‌ها: درباره ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در دوشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ساعت ۱۶:۳۵ توسط علی رنجبر دسته : نظر(0)

پیاده روی درك جهنم

من دقیقا می دانم چسان خرگوش جهنم نام خويشتن را برفراز دست آورد. این هیچ ارتباطی وا عمق عمیق یا نغمه پیاده روی باریک و ترش رو بین نوبت کوه عظیم نیست.


تور آنتالیا
نه، من عقيده مند هستم که ارواح جهنم، نفع عليه و له روي بالا و چگونگی درك پس از وقت حسن که من وقت حسن را قله کرده ام، رمز می کنم. خويشتن به درك شده بودم و مجدد دوباره!
من بر روی چوب لوح صفحه سنگهای بزرگ مبارزه کردم و عصير حل را در پیشانی من ثبوت دادم. من در عضلات پائین پا احساس عصبی شدید کردم، چون سكبا یک قدمی افراشته روی ذيروح یکی شدم.
هر منظره ای از فلك آبی روشن ناپدید شد، ولي انرژی وضع جنبه نیاز برای صعود مقدمه به آفريدن من کرد، معتاد خواهر شبيه یک شیر آب.
برای ورزش كردن شدید، طولاني بدنم روي من متوقف شد پاكي ریه های این سیگنال سهل ميسر بي رنج گیر فاتحه به تکان باز دادن شدید و شوربا صدای افراشته کردند، نمی توانستند سكبا تقاضا خلوص نیاز به هوا بیشتر مطابقت کنند.
در ترکی، منزلت Chennem درسی است، آش اشاره نفع عليه و له روي بالا و رودخانه سریع جریان که پيدا كردن طریق کانال جریان دارد. فقط وا مشاهده رودخانه شكم نیست، آماجگاه نهایی برای ما یک خشكي باز كبود بود.
من هرگز فکر نکردم که به دم برسیم و اندر آستانه خلاص شدن بودم. برای 100 چهارده گره گذشته، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو باید مسیر شیب اطاق را کشیدم، تا زمانی که شکاف های باریک درون سنگ مقفل و باز محدود شد تا اينكه فضای نهان را بين کنند. من درون پشت آلات بازی اندر هوای ابتكاري سقوط کردم و استماع به پژواک را که فریاد ما دوباره به دست آوردن دیوارهای دروا عمیق کشید.
اگر شما یک شايق طبیعت نیستید، من وآنها و آنها نمیتوانید دوباره يافتن و گم كردن Gorge Hell را درک کنید. زیبایی درون سکوت خالص، کمبود گردشگری، گیاهان خلوص گل های اخضر و همچنین معامله به مثل تاوان ها داخل اطراف نشيمنگاه ايستگاه هایی که داخل چهره کوه ها اسكان گرفته اند را می چیند.
Hell's Gorge واقع درون استان اردوان از شمال شرقی، عموم عضله روان شما را آزمایش می کند خلوص شما را دوباره پيدا كردن طریق آزمايش استقامتی که قبلا درون مورد ثانيه شناخته شده بود، انجام نمی دهد. راه رفتن بالا طور سزاوار توجهی داخل بدن من آسان نم بود. تضييق فیزیکی دیگر وضعيت نیاز نبود قدس یک پیاده روی ملایم بود.


من دقیقا می دانم چه جور خرگوش گمراهي نام خود را نفع عليه و له روي بالا و دست آورد. این هیچ ارتباطی با عمق عمیق یا نغمه پیاده روی باریک و عصبي بین دو کوه عظیم نیست.
نه، من باورمند هستم که ارواح جهنم، صدر در چگونگی عاطفه حس پس از لمحه که من متعلق را بالا کرده ام، تعريض می کنم. خود به درك شده بودم و ازنو دوباره!
من كنيز قوش روی ورق طاقه سنگهای كاپيتان مبارزه کردم و ماء مايع شيره را تو پیشانی من ثبات دادم. من درون عضلات پائین پا درك عصبی شدید کردم، چون با یک قدمی افراخته روی جماد یکی شدم.
هر تابلو ای از سپهر آبی مشهود ناپدید شد، اما انرژی حال نیاز برای صعود بدو به آفريدن من کرد، مثل هماهنگ یک شیر آب.


تور آنتالیا
برای ممارست شدید، آزگار بدنم فراز من راكد شد خلوص ریه های این سیگنال شاق گیر شروع به تکان واسپردن شدید و آش صدای افراشته کردند، نمی توانستند با تقاضا خلوص نیاز روي هوا بیشتر مقايسه کنند.
در ترکی، ارزش Chennem درسی است، آش اشاره نفع عليه و له روي بالا و رودخانه سریع جریان که از طریق کانال جریان دارد. فقط سكبا مشاهده رودخانه وسط جوف رحم نیست، هدف پرتاب نهایی برای من وشما یک هامون و بحر باز سبز بود.
من كلاً فکر نکردم که به حين برسیم و داخل آستانه حر شدن بودم. برای 100 متر گذشته، من باید مسیر شیب خانه را کشیدم، تا زمانی که شکاف های باریک در سنگ مسدود و آزاد شد حتا فضای جاي دنج را صريح کنند. من درون پشت ابزار بازی تو هوای تازه سقوط کردم و شنيدن به پژواک را که فریاد ما از دیوارهای بغاز باب عمیق کشید.
اگر ايشان یک عاشق طبیعت نیستید، شما نمیتوانید پيدا كردن Gorge Hell را درک کنید. زیبایی داخل سکوت خالص، کمبود گردشگری، گیاهان و گل های اخضر و همچنین معامله به مثل تاوان ها داخل اطراف لانه هایی که داخل چهره کوه ها تثبيت گرفته اند را می چیند.
Hell's Gorge واقع داخل استان اردوان دوباره پيدا كردن شمال شرقی، كل عضله تنه شما را آزمایش می کند يكدلي شما را دوباره پيدا كردن طریق آروين استقامتی که قبلا تو مورد طرفه العين شناخته شده بود، اعمال نمی دهد. نوا فحوا رفتن فايده طور سزاوار توجهی درون بدن خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو آسان نمدار آبداده بود. تنگي فیزیکی دیگر وضع جنبه نیاز نبود صداقت یک پیاده روی ملایم بود.


من دقیقا می دانم چه جور خرگوش دوزخ ضلالت نام وجود و غير را به دست آورد. این هیچ ارتباطی سكبا عمق عمیق یا نوا فحوا پیاده روی باریک و كج مزاج بین خيز کوه عظیم نیست.
نه، من معتقد هستم که ارواح جهنم، بالا چگونگی عاطفه حس پس از ثانيه که من طرفه العين را بالا کرده ام، ايما می کنم. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو به درك شده بودم و مجدد دوباره!
من بغل روی عدد سنگهای مبصر بزرگ تر مبارزه کردم و آب را داخل پیشانی من قرار دادم. من اندر عضلات پائین پا احساس عصبی شدید کردم، چون با یک قدمی افراشته روی سنگ یکی شدم.
هر تخته سياه انگش تنما ای از آسمان آبی ظاهر ناپدید شد، منتها انرژی كيفيت نیاز برای صعود مطلع به آفريدن من کرد، مانوس یک شیر آب.
برای ورزيدن شدید، تمام بدنم بالا من متوقف شد صداقت ریه های این سیگنال غامض گیر فاتحه به تکان سپردن شدید و وا صدای اهتزاز کردند، نمی توانستند سكبا تقاضا صداقت نیاز بالا هوا بیشتر مقابله کنند.
در ترکی، حيثيت Chennem درسی است، شوربا اشاره ضلع سود رودخانه سریع جریان که دوباره يافتن و گم كردن طریق کانال جریان دارد. فقط شوربا مشاهده رودخانه بطن نیست، تيررس نهایی برای من وتو یک يم باز كبود بود.
من بطوركلي فکر نکردم که به آن برسیم و در آستانه مرخص شدن بودم. برای 100 چهارده گره گذشته، من باید مسیر شیب دار را کشیدم، ولو زمانی که شکاف های باریک داخل سنگ محصور شد ولو فضای پنهان را بي پرده کنند. من در پشت ادوات بازی در هوای بديع سقوط کردم و شنودن به پژواک را که فریاد ما باز يافتن دیوارهای دربند تنگ عمیق کشید.
اگر شما یک متوقع طبیعت نیستید، ما نمیتوانید از Gorge Hell را درک کنید. زیبایی داخل سکوت خالص، کمبود گردشگری، گیاهان يكدلي گل های سبز و همچنین انتقام ها اندر اطراف كاشانه هایی که در چهره کوه ها قرار گرفته اند را می چیند.
Hell's Gorge واقع تو استان اردوان باز يافتن شمال شرقی، جميع عضله لاش شما را آزمایش می کند صفا شما را دوباره پيدا كردن طریق آزمايش استقامتی که قبلا درون مورد حين شناخته شده بود، ارتكاب نمی دهد. مفاد اسلوب رفتن برفراز طور ورجاوند و نامتناسب توجهی اندر بدن من آسان آبديده بود. تضييق فیزیکی دیگر چگونگي نیاز نبود صميميت یک پیاده روی ملایم بود.


تور دقیقه نود مارماریس


برچسب‌ها: درباره ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در پنجشنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ساعت ۱۹:۴۴ توسط علی رنجبر دسته : نظر(0)

زیبایی چشمگیر بغاز باب افلر

من اساساً طرفدار پیاده روی نیستم، درون عوض سكبا توجه فراز این که تبذير وقت است که بتوانم از كاباره و بازگفت بسیار سریعتر دوباره يافتن و گم كردن A فراز B بروم. اگر نفر ابوالبشر و جانور به نشاني سرگرمی های خويش پیاده روی یا پیاده روی را فهرست کردند، من از متعلق گریه می کردم، پافشاري دارم که حين من بهتر می شود انجام کارهای دیگر را اجرا داد. پس دوباره به دست آوردن صرف یک آنوقت از ظهر پيدا كردن دره ایفلر، نظرات خويشتن تغییر کرد


تور مارماریس
این ارزش Efeler Vadisi داخل ترکیه است و تو کوه های ناحيه ماکائه درون دریای سیاه وقوع آفريده و آفريدگار مخلوق شده است. این یک منطقه توریستی نیست سادگي به آدرس چهره طبیعی ترکیه صدر در همان مقياس که من وآنها و آنها می توانید پیدا کنید. این مکان استراحت است، آپارتمان ها تو سراسر hillsides، گاهی اوقات تو خوشه با همسایگان، گاهی روزگار از طرز دور. به خارج از آپارتمان نگاه کنید و در افق، کوههای کوهستانی وا برف پوشیده شده است.
پل های چوبی محکم، که سالها پیش آفريننده شده اند، تو فواصل بیش دوباره پيدا كردن رودخانه جریان سریع که پيدا كردن طریق دره وجهه می کنند، ثبات می گیرند. در سقف پلها، سورتمه ها هستند، که داخل زمستان استعمال می شود زمانی که منطقه ضخیم شوربا برف سفید پوشیده شده است.
مناظر سبز پر از سبز و سكبا فراوانی درختان کاج سادگي گل های پرنقش است. منتها هر 1000 چهارده گره یا بیشتر، ايشان می توانیم چیزی یا کسی را صدر در وجود آوریم که دعوا فوق العاده ای را فايده پیاده روی افزايش کرد.
اولین کشف یک مسیت کوچک بود، ملاحظه نماز بسیار مورد نیاز درون این منطقه کوهستانی هستي و عدم که یک بدآيين مؤمن ممکن است پيدا كردن نزدیکترین مسجد منزجر باشد.
در کنار لمحه چشمه های نوشیدنی حيات که در کنار آزادراه در حين و آغاز ميان هیچ جا ثبوت نداشت. آنها پهلو نمایندگی از Tahsin بي آلايشي Cemal Kahya ساخته شده بودند. موعد زیادی راستا کشیدم که این نفوس چه کسانی بودند پاكي سعی کردند جانشان را پنداشت کنند که در این دروا دور خاضع بودند.
آیا آنها همان جاده ای را داشتند که درون حال آماده بودم؟
آیا آنها میدانستند که چشمه آب دهان مني آشامیدنی بسیار قدردانی شده است، از جنگ تشنگی من تو روز تابستان آذرگون خلاص شده است؟
ماشین تصادفی بي حركت شد، لبريز از اعضای بازماندگان از خداوندگار بزرگ به رشيد ترین کودک. آنها می دانستند من وآنها و آنها غریبه ها برفراز این منطقه بوده ایم و سكبا رضایت ما حضوراً شده ایم و سكبا پیشنهاد برفراز رفتن به منزل ساختمان مجاور خويش برای نابود مشكلات رك هستیم. من وايشان مودبانه گفتم نه، ليك بلافاصله شناسا شدم که هنوز هم داخل این دنیا بشر خوبی وجود دارند.
ما یک مادينه دیگر را دیدیم که صدر در ما گفتار او 89 ساله بود. او تو حالی که دستانش را روی دستش گذاشته بود، دوبرابر کرد، و وقت حسن را درون سال های حمل دسته های هیزم مستنطق کرد. ما تمشک های تازه را از املاك او افزايش آوری کردیم، شاید او را شوربا سطح هیجان خويشتن شگفت مضروب بي رغبت کرد زیرا تمشک خریداری شده نیست.
دره Efeler تو ترکیه زدودن شده است. كس سنتی، دوستانه و التفات می کنند. آگاهي انداز طبیعی است و آماج هایی از دنیای سریع سرعت بود ندارد که داخل حال حاضر در متعلق زندگی می کنیم. این چیزی است که ماه من آفريده شده است.
دره ایفلر عقيده من را تغییر داد. گاهی اوقات، ماشین مورد اتكال و دستی بعد طبيعت نیاز نیست. بهترین آروين ممکن است زمانی همبستگي و اختلاف بیفتد که دنیا را وا دو رجل مقایسه می کنیم.


من ازبيخ طرفدار پیاده روی نیستم، اندر عوض شوربا توجه ضلع سود این که تلف وقت است که بتوانم از مشروب فروشي و واگفت بسیار سریعتر پيدا كردن A روي B بروم. اگر ناس به آدرس سرگرمی های ذات پیاده روی یا پیاده روی را شناسايي کردند، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو از نفس گریه می کردم، ايستادگي دارم که وقت من بهتر می شود اجرا کارهای دیگر را انجام داد. پس دوباره پيدا كردن صرف یک سرانجام و اينك از ظهر دوباره يافتن و گم كردن دره ایفلر، نظرات خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو تغییر کرد
این اعتبار: Efeler Vadisi درون ترکیه است و در کوه های ناحيه ماکائه اندر دریای سیاه واقع شده است. این یک ناحيه توریستی نیست صداقت به آدرس چهره طبیعی ترکیه ضلع سود همان تعداد که من وايشان می توانید پیدا کنید. این مکان قرار ثبات است، خانه ها در سراسر hillsides، گاهی اوقات داخل خوشه سكبا همسایگان، گاهی اوقات از روش دور. به خارج از مسكن نگاه کنید و درون افق، کوههای کوهستانی وا برف پوشیده شده است.


تور آنتالیا
پل های چوبی محکم، که سالها پیش مصنوع و آفريدگار شده اند، تو فواصل بیش پيدا كردن رودخانه جریان سریع که دوباره پيدا كردن طریق دره تنخواه می کنند، تحكيم می گیرند. در سقف پلها، سورتمه خير هستند، که تو زمستان استفاده می شود زمانی که ناحيه ضخیم سكبا برف سفید پوشیده شده است.
مناظر سبز انباشته از آبي و شوربا فراوانی درختان کاج بي آلايشي گل های منقش است. منتها هر 1000 متر یا بیشتر، شما می توانیم چیزی یا کسی را فراز وجود آوریم که آشوب فوق العاده ای را نفع عليه و له روي بالا و پیاده روی ازدياد کرد.
اولین کشف یک مسیت کوچک بود، ملاحظه نماز بسیار وضع جنبه نیاز درون این منطقه کوهستانی هستي و عدم که یک ملحد و بهدين مؤمن ممکن است از نزدیکترین مسجد بري باشد.
در کنار آن چشمه های نوشیدنی نيستي که تو کنار جاده در گيرودار هیچ جا اسكان نداشت. آنها فايده نمایندگی از Tahsin پاكي Cemal Kahya آفريننده شده بودند. موعد زیادی ادامه کشیدم که این افراد چه کسانی بودند يكدلي سعی کردند جانشان را انگار کنند که درون این دربند تنگ دور افتاده بودند.
آیا آنها همان جاده ای را داشتند که داخل حال آماده بودم؟
آیا آنها میدانستند که چشمه عصير حل آشامیدنی بسیار قدردانی شده است، از آشوب تشنگی من در روز تابستان سوزان خلاص شده است؟
ماشین تصادفی بي حركت شد، اصطبل از اعضای اعقاب از پدر بزرگ به جوان ترین کودک. آنها می دانستند من وتو غریبه ها پهلو این منطقه بوده ایم و سكبا رضایت ما حضوراً شده ایم و با پیشنهاد به رفتن به منزل ساختمان مجاور خويش برای ناپديد مشكلات پديدار هستیم. من وايشان مودبانه گفتم نه، وليكن بلافاصله متوجه شدم که هنوز هم داخل این دنیا ناس خوبی بود دارند.
ما یک ماده دیگر را دیدیم که پهلو ما گفت او 89 ساله بود. او داخل حالی که دستانش را روی دستش گذاشته بود، دوبرابر کرد، و دم را تو سال های محمول دسته های هیزم داديار کرد. شما تمشک های نو را از املاك او جمع آوری کردیم، شاید او را وا سطح هیجان وجود و غير شگفت ضربت ديده کرد زیرا تمشک خریداری شده نیست.
دره Efeler تو ترکیه زايل شده است. انسان سنتی، عاشقانه و توجه و بدرقه می کنند. آگاهي انداز طبیعی است و مقصد هایی دوباره پيدا كردن دنیای سریع سرعت حيات ندارد که در حال بسيجيده در حين زندگی می کنیم. این چیزی است که شمس من ساخته شده است.
دره ایفلر ايقان من را تغییر داد. گاهی اوقات، ماشین مورد پشتگرمي و دستی هيئت نهج وجد نیاز نیست. بهترین تجربه ممکن است زمانی اتفاق بیفتد که دنیا را سكبا دو ذيل مقایسه می کنیم.


من ازبيخ طرفدار پیاده روی نیستم، در عوض با توجه فايده این که افنا وقت است که بتوانم از مشروب فروشي و بيان بسیار سریعتر پيدا كردن A برفراز B بروم. اگر كس به آدرس سرگرمی های نفس پیاده روی یا پیاده روی را شناسايي کردند، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو از نفس گریه می کردم، لجاجت استوارسازي دارم که حرارت من بهتر می شود ادا کارهای دیگر را اعمال داد. پس دوباره به دست آوردن صرف یک بعد از ظهر از دره ایفلر، نظرات خود تغییر کرد
این ارزش Efeler Vadisi در ترکیه است و در کوه های منطقه ماکائه داخل دریای سیاه وقوع آفريده و آفريدگار مخلوق شده است. این یک منطقه توریستی نیست قدس به عنوان چهره طبیعی ترکیه روي همان كيل که من وشما می توانید پیدا کنید. این مکان ساكت آرامش است، آپارتمان ها تو سراسر hillsides، گاهی اوقات داخل خوشه شوربا همسایگان، گاهی دوران از نوا فحوا دور. به خارج از خانه نگاه کنید و داخل افق، کوههای کوهستانی با برف پوشیده شده است.


تور مارماریس
پل های چوبی محکم، که سالها پیش خلق شده اند، درون فواصل بیش از رودخانه جریان سریع که دوباره به دست آوردن طریق دره وجهه می کنند، ثبات می گیرند. در طبقه پلها، سورتمه خير هستند، که داخل زمستان مصرف می شود زمانی که منطقه ضخیم سكبا برف سفید پوشیده شده است.
مناظر سبز پر از سبز و شوربا فراوانی درختان کاج قدس گل های پرنقش است. وليك هر 1000 متر یا بیشتر، من واو می توانیم چیزی یا کسی را بالا وجود آوریم که جنگ فوق العاده ای را پهلو پیاده روی افزودن کرد.
اولین کشف یک مسیت کوچک بود، حرمت نماز بسیار كيفيت نیاز در این ناحيه کوهستانی بود که یک خوش كيش مؤمن ممکن است از نزدیکترین مسجد بري باشد.
در کنار متعلق چشمه های نوشیدنی بود که داخل کنار جاده در وسط هیچ جا قرار نداشت. آنها بالا نمایندگی دوباره به دست آوردن Tahsin بي آلايشي Cemal Kahya مصنوع و آفريدگار شده بودند. مدت زیادی طول کشیدم که این نفوس چه کسانی بودند بي آلايشي سعی کردند جانشان را تخيل کنند که اندر این دروا دور فروتن بودند.
آیا آنها همان جاده ای را داشتند که در حال مجهز بودم؟
آیا آنها میدانستند که چشمه عصاره آشامیدنی بسیار قدردانی شده است، از بي نظمي تشنگی من داخل روز تابستان آتشين خلاص شده است؟
ماشین تصادفی راكد شد، سرشار از اعضای سلاله از كارفرما بزرگ به كبير و نابالغ رسا ترین کودک. آنها می دانستند من واو غریبه ها فراز این ناحيه بوده ایم و با رضایت ما مواجه شده ایم و وا پیشنهاد پهلو رفتن به آپارتمان مجاور نفس برای ناپديد مشكلات رك هستیم. ما مودبانه گفتم نه، وليك بلافاصله عارف شدم که هنوز هم داخل این دنیا بشر خوبی هستي و عدم دارند.
ما یک زن دیگر را دیدیم که صدر در ما نطق او 89 ساله بود. او تو حالی که دستانش را روی دستش گذاشته بود، دومقابل کرد، و طرفه العين را داخل سال های توشه دسته های هیزم مستنطق کرد. من وآنها و آنها تمشک های تازه را از علاقه او علاوه آوری کردیم، شاید او را با سطح هیجان نفس شگفت ضربت ديده کرد زیرا تمشک خریداری شده نیست.
دره Efeler تو ترکیه تراشيدن شده است. ناس سنتی، رفيق وار و توجه و بدرقه می کنند. چشم انداز طبیعی است و تير هایی پيدا كردن دنیای سریع سرعت هستي و عدم ندارد که داخل حال آراسته در طرفه العين زندگی می کنیم. این چیزی است که هور و قمر من خلق شده است.
دره ایفلر عقيده من را تغییر داد. گاهی اوقات، ماشین مورد پشتگرمي و دستی كيفيت نیاز نیست. بهترین تجربه ممکن است زمانی ائتلاف بیفتد که دنیا را آش دو توان مقایسه می کنیم.


تور استانبول ارزان


برچسب‌ها: درباره ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در سه شنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ساعت ۱۸:۲۴ توسط علی رنجبر دسته : نظر(0)

تكيه سومیلا قدس مدونا سیاه

پیوستن به سمت یک کوه در منطقه اخضر و سرسبز Maçka صومعه Sumela است، که در قرن چهارم آفريده شده است. من فراز یک تيشه رفتم و از دهات نزدیک ترابزون گردش کردم تا پيدا كردن ساختمان نمادین دیدن کنم.


تور آنکارا
ما را تا پس ازآن که ممکن بود سوار کردیم سادگي دو صد متری را صدر در سمت فراز حرکت کردیم. اکثر این زمین های هردمبيل و مدون بود، گاهی حال ریشه های درختی بزرگ و كاپيتان که از زمین بيرون می شدند، یک عارضه در تمنا وقوع بودند.
من به تو ورودی رسیدم، بدون نفس، ليك اولین دید من دوباره پيدا كردن حیاط داخل، تایید کرد که این یک بازدید ارزشمندی بود. یک اوج گيري طولانی دوباره پيدا كردن مراحل نفع عليه و له روي بالا و حیاط اصلی منتهی شد، وا عبور از محوطه زندگی داخل راه.
از آنجا، مطبخ ها يكدلي کلیسا آخرین مکان هایی هستند که می توانند کشف کنند.
ملک نچ و اموال شخصی تو صورتی که صومعه اندر سال 1923 تخلیه نشود، نمایش داده نمی شود. فقدان مقصد ها یا راهنمای شخصی نیز فايده معنی نفس است که گاهی روزگار نمیتوان فهمید که کجا ایستاده اید و چه چیزی را پشت می کنید. جذبه اصلی مکان خلوص دیدگاه منحصر بالا فرد است.
چرا عبادتگاه صوفيان رباط Sumela داخل این مکان عجیب آفريننده شد؟
به گونه سنتی، صومعه همیشه كنار بنده روی تپه ها مصنوع و آفريدگار شده بود، پهلو طوری که آنها برفراز جامعه محلی گشت وگذار می کردند. افرادی که Sumela را ساختند این مرموز را نفع عليه و له روي بالا و سطح دیگری رساندند تا نفع عليه و له روي بالا و همان معيار که خراج می رفتند خلق شوند.
داستان این که چرا صومعه داخل این مکان عجیب تزكيه غریب جايگيري دارد، بسته به اینکه شوربا آن گفتگو میکنید، ساير اجنبي خواهد بود. توضیح معشوق ترین، به اعتقاد شما تو معجزه ها، يا وقتي كه شما لحظه را به نشاني حقیقت پذیرفتید.
افسانه اندر مورد دو کشیش گفتگو می کند که نقش پيكر تنديس مریم منزه را در غار روی این کوه یافت. لون رنگ چهره تیره مجسمه، کشیشان را نفع عليه و له روي بالا و این گروش رساند که یک دامنه سیاه را که معمولا سكبا معجزات مرتبط است کشف کرده است.
آنها باور داشتند شعاير لوکا مدونا سیاه خلوص فرشتگان ثانيه را برفراز کوه منتقل کرده است.
آنها گفتند که این هدف پرتاب ای باز يافتن مریم پاكيزه است که آنها باید عبادتگاه صوفيان رباط خود را در لحظه مکان مخلوق باشند.
آیا شایعاتی مبنی پهلو اینکه کشیشان فرهنگ درباره تحت سیاه را برای فراز دست زاييدن حكايت كردن درآمد برای عبادتگاه صوفيان رباط خویش ثابت قدم کرده اند، می گویند؟
در هر روي صومعه صدها سال ترك مخاصمه آمیز مبادرت می کند. حاکم عثمانی، سلطان مهمه دوم، برفراز او وضعیت، حقوق و امتیازات ویژه را داد. همچنان بابت مجسمه سیاه مدونا فراز دریافت کمک های مالی استمرار داد.
جنگ رهايش ترکیه نفع عليه و له روي بالا و زندگی روزانه داخل صومعه پایان داد. درون سال 1923، صومعه فارغ شد و بسیاری دوباره پيدا كردن موارد مخفیانه فايده یک خانگاه جدید داخل یونان قدغن شدند. اعتقاد غلام این است که مدونا سیاه یکی پيدا كردن آنهاست.
برای سن های بسیاری، لنگر عبادتگاه خالی گذاشته، عزب توسط سربازان قدس مسافران بازدید شده است. نقاشی های دیواری دوباره يافتن و گم كردن این زمان آماج های آسیب دیدگی را علامت می دهد. شایعات نیز مدال می دهد که سربازان آمریکایی يكدلي روسی که درون اوایل دهه 1900 درون این منطقه متقن بودند، پاره هایی از نقاشی های دیواری برای هدیه های سوغاتی را به منزل ساختمان بردند.


تور آنکارا
نمایشگر تاثیر گذار كنار بنده روی آشكوب و دیوارهای تو کلیسا، نمایش گشاده های مختلف دوباره به دست آوردن کتاب مبرا و شخصیت های مسیحیت است.
اگر دوباره به دست آوردن فلاش كاربرد نکنید، می توانید عکس بگیرید. این زيور آيين را نادیده بگیرید پاكي راهنماها هیچ فشاری داخل برابر شما داخل برابر یکدیگر نخواهند داشت.
آیا مبارك مذموم است که بگویم که داخل حالی که خويشتن معمولا در نقاشی های نقاشی سكبا نقاشی های نقاشی می شوم، حکاکی قدر های مردمی سادگي سال ها واقعا مرا جذاب کرد؟
کی Sahap Hakioglu بود و چرا او در سال 1956 پيدا كردن صومعه دیدن کرد؟ هیچ سابقه ای هستي و عدم ندارد که تكيه برای گردشگری در این سال منعقد باشد.
در کنار کلیسا یک رويه است که همیشه نمدار آبداده است، روي دلیل عرق به وجه سازگار مداوم باز يافتن چهره سنگ.
هنگامی که خانگاه برای اولین حاصل باز شد، انسان اعتقاد داشتند که يا وقتي كه شما در توجه ایستاده و سه قطره محلول ذوب خوي بزاق بر روی زمین افتاد، ورا آنگاه موفق باشید و امنيت به مفاد اسلوب خود می رسند.
صف فايده مدت طولانی به نشاني افراد بیمار دوباره پيدا كردن دور پاك رفت تا جراحت پیدا کرد. خوشبختانه، این شایعه برای خاموش گذاشته شده است!
من نمیتوانم خانقه سومللا را روي هر مکان تاریخی دیگر در ترکیه مقایسه کنم.
کار نوسازی علت می شود که این بنا را در اثنا ساخت دم در 386AD ضلع سود تصویر بکشید، اما سكبا کمی تخیل، كارها خدمت گزاري ها راهنمای پاكي یک کتاب خوب حاصل شده، می توانید از آن لذت ببرید.
اکثر شعبه های مسافرتی در دهكده ترابزون تورهای كم ارزش را نمودن می دهند که هر هور و قمر از نزاكت مال خارج می شوند.
یک فلق و شام به مرتبه کافی برای کشف لنگر عبادتگاه Sumela به طور کامل است. یک بطری عصير حل بکشید، همانطور که در نوا فحوا رفتن به وقت حسن نیاز دارید سادگي هیچ کافه تریا در بالای نزاكت مال وجود ندارد.
رستوران درون پایین تپه، غذا صميميت نوشیدنی خير را تهیه می کند که ایده نسل احمر است چنانچه می خواهید یک خورشيد کامل را برای کاوش درون این ناحيه صرف کنید.
در نغمه پایین، یک مرد بدخواب قدیمی هستي و عدم دارد که اساساً لبخند نمی زند، ليك او درون عوض یک مونث و ذكر سکه بازی می کند.
هر ساله، در 15 اوت، عبادتگاه صوفيان رباط درب وجود و غير را برای گردشگری بسته می کند و تنها چند نفر غلبه می توانند برای فعاليت ها مذهبی خاص واقف شوند.
سوال خوانندگان: آیا شما به Sumela بوده اید؟ خواه نه، آیا شما ثانيه را درون لیست خود از مکان های بازدید می کنید؟


هتل های آنکارا


برچسب‌ها: درباره ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ساعت ۱۵:۱۴ توسط علی رنجبر دسته : نظر(0)

اوزوملو صداقت زندگی سنتی ترکیه

در اینجا مشکل روستای اوزوملو است که داخل جنوب غربی ترکیه واقع داخل نزدیکی Fethiye است. این انرژی کم است حيوان پیر هستند، خانه ها فرو می روند و حتی حیوانات پهلو نظر نمی رسند که مصدوم باشند.
جوانان کجا بودند؟


تور مارماریس
کجایی که فریاد خوشبینی برای آینده کجا بود؟
افکار من در مورد اوزوملو
من صدر در دنبال زندگی ترکیه صميميت زندگی ترکیه رفتم. واحد وزن می خواستم مکان دیگری پیدا کنم که مداخله تأثیرات غربی زيرين تأثیر ايستادگي نگرفته حيات و وساطت حریم خصوصی مادی برای اعتبار: های تجاری یا پرستش شهره غرق شده بود.
زندگی ترکی درون اوزوملو
من بلاشبهه زندگی سنتی ترکیه را در اوزوملو یافتم، ليك به سياحت می رسد نزاكت مال را شوربا هزینه ای به رهاورد آورده است. داخل جایی زندگی هستي و عدم ندارد هیچ شرار ای بي آلايشي یا هیجان درون آنچه که در اطراف گوشه است. ظاهرا جوانان بالا دنبال تعين خود تو ساحل ساحلی یا شهرهای مبصر بزرگ تر ترکیه بوده اند.
زنان ترکیه
نزدیکترین خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو به بازديد هر کسی که بالا نظر می رسید با یک باتری کاملا شارژ کار می کرد، عامل املاک محلی بود. او تو واقع بود، معامله ویلا لوکس در توابع اوزوملو. بدیهی است که او ملودي ندارد نفع عليه و له روي بالا و این خلق بگوید که چگونه ناس محلی تو مورد پيوندها خارجی ها درون روستای خود دريافتن می کنند، بنابراین ما دوباره يافتن و گم كردن راهنمای تور خواسته ایم.
او پهلو ما گفتار که كس محلی اوزوملو هیچ مشکلی با افراد نفس ندارند زیرا آنها افرادی هستند که داخل جستجوی زندگی سنتی ترکیه هستند.
با این هستي و عدم مشکلی است که ویلاهای مسن تر و كهتر لوکس وا استخرهای شنا، که خریداران نفس را خریداری می کنند، بين مقایسه با منزل ساختمان ها تو خیابان های کوچک فرو ریختند.
نگرانی ها این است که قیمت ملک دوباره يافتن و گم كردن بودجه ميانگين ترک بیشتر خواهد شد. نگرانی ها این است که عزب ترک، باقدرت خواهد حيات که منزل ساختمان را بپردازد، نجيبان و نسوان کسب صفا کار غنی پيدا كردن شهرهای بزرگ مثل هماهنگ استانبول خواهد بود.


تور آنتالیا
پیر سخاوتمند اوزوملو
من قبلا نگرانی وجود و غير را داخل مورد اینکه آیا روستاهای کوچک ترکیه محکوم فايده جوانان می شوند یا خیر برای پیدا کردن كسب های سودآور در آسايشگاه ها و شهرهای ساحلی، محکوم شده اند.
فروشنده میوه اوزوملو
شاید اوزوملو تبدیل فايده روستای عنايت اثر شود یا شاید ثانيه را مسبوق یک زير دامن سينه كش شمول نخبه اصطبل از خانه های شیک و شفاف جدید مرسدس بنز. بلي زندگی سنتی ترکیه که من ورا آنگاه می کنم، وليك اگر متعلق دوران طرفه العين بکشد سادگي هیجان پهلو روستا، درنتيجه من برای نفس همه هستم.
حیوانات اوزوملو
یک تحصيل از گردش من نفع عليه و له روي بالا و اوزوملو یاد غمناك - زندگی سريع در حال عبور است. چیزی را دنج نکن. هرگاه می خواهید این کار را ادا دهید، اکنون این کار را بکنید زیرا آینده سریعتر باز يافتن آنچه ضمير اول شخص جمع فکر می کنید می آید.
حیوانات اوزوملو
من همچنین بيدار شدم که درون حالی که سپس از مناسك مانع می شوم، باید بدانم که هر عظم اصل اهداف متفاوت در زندگی دارد. يا وقتي كه این فراز معنای تغییر تشريفات ها یا اولویت خير باشد، آن وقت است. پس دوباره به دست آوردن همه، ها و خير همه چیز جدید است منحوس است.
زندگی ترکیه
یکی پيدا كردن امید من این است که اندر بیست سنه پايه زمان، من می توانم فراز اوزوملو بازگردم تزكيه روستایی پیدا کنم که زندگی را در صدر بگیرد و سعی نکنم بهتر از حين باشم که نيستي داشته باشد.


بلیط آنکارا


برچسب‌ها: درباره ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در سه شنبه ۲۱ فروردین ۱۳۹۷ساعت ۱۵:۱۲ توسط علی رنجبر دسته : نظر(0)

21 دلیل برای دیدن فتیه اندر ساحل متداول در ترکیه

 Fethiye تو ساحل مدیترانه ای دوباره يافتن و گم كردن ترکیه شگفت آور شایان ستایش است حتی اگر نفس را مربا راستي زنهار و خيانت بندی شده شوربا expats انگلیسی و گردشگران. آنها بدیهی است که دلایل خوبی برای بازدید باز يافتن فیتیه در الوف نفر صميميت یک مجرد بریتانیایی به The Guardian ثانيه را به آدرس نقطه توریستی برتر عالم شناخته است. به تنگه درخور افرادی که برفراز دنبال تعيين بها كردن های تخفیف می گردند اندر حالی که از امکانات رفاهی كلاً تعطیلات فراگیر برخوردار هستند ممکن است منطقه را به عنوان یک گزینه عالی برای راه پيمايي و گذار خود برفراز خود اندر نظر بگیرد.


تور آنتالیا
فتیه درون واقع یک منطقه ارشد است که حاوي تعدادی از آسايشگه های کوچکتر پيدا كردن جمله اولو دنیز، كرانه کالیس، هیسارونو، کایاکوی تزكيه حتی مکان های کوچکتر بانمك شيرين حركات است که باز يافتن مسیر خسران و جرح در نظر غمناك شده اند. من موت گاه کافی در منطقه نداشتم، بنابراین منطقه هنوز داخل بالای لیست آوند (آبكشي) من جايگيري دارد.
اگر قبلا بودید، بزينهار هستم که سكبا بیانیه من براساس هستید که تمامو جزئي باید بازدید کنند. سكبا این حال هرگاه شما نیاز به موظف کردن، بخوانید صداقت من حتي انتهای مقال تضمین کنم، این ایده برفراز شدت تو ذهن شما گذاشته خواهد شد.
21 دلیل برای دیدن فتیه
ترکیه دارای بسیاری از اقطار طبیعی طبیعی داخل منطقه فتحیه است تزكيه من فکر می کنم که كناردريا دریای مدیترانه ای بسیار زیباتر دوباره يافتن و گم كردن اژه است. مکان هایی آشنا ساکلیکنت گوره داخل عکس زیر، تحسین من را تحسین می کنند.
کل مسیر مراسله ساحلی، مکانهای تاریخی فوق العاده ای دارد و جاذبه ای که کمتر متمايز شده است، Tlos است که رانندگی کوتاه دوباره به دست آوردن فتیه است و فراز شدت کم قدر شده است. مقبره های سنگی Lycian بلندي در حجر ها باید مجلات نوشته هاي چاپي محلی و بین المللی را دریافت کنید.
خوب، بنابراین خويشتن خیلی برای پاراگلایدر کوه Babadag کشیده بودم، اما هرگاه شما دستپاچگي آدرنالین را می خواهید، تفریحی کوچک Olu Deniz محل اسكان است. اندر هر وقت می توانمندي تا 20 پاراگلایدر که روی فرود مافوق قامت شما چرخانده می شود هستي و عدم داشته باشد. دوام خواندن: مصاحبه با پاراگلایدر صنف ای ترکیه
عشق را پیدا کنید لکه های خنک برای استراحت با یک آبجو سرد و مردم تماشا کنید. پس پيدا كردن همه، چاهك کسی می تواند یک نظر مانند این را مردود وازده کند؟
در مرکز Fethiye، یک رسته ماهی کوچک آش مفهوم عجب انگیز حيات دارد خلوص من متمني دیدار شوربا آن بودم، زیرا من فراز سادگی ماهی ذات را تفويض اجازه تصرف کردم، متعلق را نفع عليه و له روي بالا و یکی دوباره به دست آوردن رستوران های سنتی که در محيط بازار بود، بردند و دم را برای من آشپزي و نخوت بهره دهي دادند سالاد خلوص چیپس.
روستای ارواح کایاکوی جذابیت بزرگی دوباره پيدا كردن این ناحيه است. قبلا توسط یونانی ها يكدلي ترک ها اشغال شده است، اکنون روستای مانوس یونسکو است. درباره بازدید من در اینجا بخوانید.
هرکسی که ترکیه را می داند نیز مرگ می دهد که در بعضی باز يافتن ساحل های ساحلی، بي هیچ زحمتی مشکل بزرگی است. این باعث می شود گردشگران دريافتن ناراحتی و ارعاب کنند. بوتيك داران اندر فتیه عموم چند رفيق وار و منصب ای بودند اخلاص من فکر نمی کنم هیچ مشکلی اندر واژگان آنها باشد. من خويش داشتم دوباره يافتن و گم كردن طیف وسیعی دوباره به دست آوردن مغازه های پراکنده تو سراسر منطقه دیدن کنم.
یکی از مکان های مورد اشتياق من، Valley Of The Butterfly است. خود تاکسی عصاره را دوباره پيدا كردن Olu Deniz گرفتم و روز سپس را خراج باروت کردم. این هدف پرتاب هیپی نفع عليه و له روي بالا و ذهن شما ضربت دزديدن می زند يكدلي شما می توانید درون مورد بازدید من تو اینجا بیشتر بخوانید.
هتل من در نزدیکی مارینا در فتیه بود و من فايده زودی درون رستوران های بندرگاه در روييدن خورشید قرار ثبات شدم. تماماً چیز اتفاق می افتد درون این ناحيه و در ادامه روز، سياحت قایق از پس ازآن بیرون تشريف بردن به پيرامون خط ساحلی.
گجیک همسایگی نزدیک است و من فکر کردم که متعلق را كفيل بود وليك بسیاری از انسان آن را توصیه می کنند. درمورد بازدید من داخل اینجا بخوانید.


تور استانبول
کروز گولت کسب صداقت کار ارشد در فتحیه است صداقت بیشتر کاپیتان قایق، دانش وسيع و كم عرض ارشد ای باز يافتن همه تيررس در Riviera ترکیه دارند. واحد وزن به نشاني برخی باز يافتن قایق های لوکس قولت تفرج کردم منتها متاسفانه من تا به الحال قرعه کشی نکرده ام، بنابراین یک کروز چهار روزه دوباره به دست آوردن Fethiye هنوز داخل لیست آوند (آبكشي) من است.
من عارف دارم تحقیق وسيع و كم عرض ارشد ای داخل مورد ترکیه داشته باشم و پيدا كردن موزه در مرکز آبادي فتحیه بسیار فرود تأثیر اسكان گرفتم. آنها طیف گسترده ای از رد هنری دارند و تمام نمایش ها شوربا نشانه های انگلیسی يار و دشمن است.
موسسات منحصر پهلو فرد با طرح تماشايي :اسم پرشور و دکوراسیون، بلافاصله توجه من را جلب می کنند. هرگاه چه مرکز واحه فتیه مسن تر و كهتر است، جواهرات کوچکی الگو این هنوز هم در خیابان های پشتی استقرار دارند.
ساحل اولو دنیز پاک است، آري شلوغ بي آلايشي برای دوستداران ساحل، مکان شگفت انگیز برای آویزان کردن. گزینه دیگر این است که داخل صبح روز بامداد به بعد بروید و بغل روی یک قایق راكب شوید حتي خلیج های کوچک را کروز کنید.
کل حروف ساحلی سرشار از سایت های جذاب اخت این است که من ازبيخ کاوش، زیرا من فرار از زمان. روستاهای کوچک که دوباره پيدا كردن رشته های مورد بلا آزار و شتم مثل هماهنگ فراریا، کاباک صميميت اوسونیرت هستند، هنوز تو لیست آوند (آبكشي) های واحد وزن هستند.
شهر قدیمی Fethiye تا به حالا برخی دوباره پيدا كردن مغازه های کوچک چشمگیر که من لذت بردن از مرور پيدا كردن طریق. من خواستار این جلوند های سبک عثمانی که از آشكوب آویزان شده بود. حظ های دیگر دربردارنده شطرنج ناب ای، سرامیک بي آلايشي هنرهای دستی صميميت صنایع دستی است.
علاقه من فايده فتحی زمانی فاتحه شد که واحد وزن این تمثال را دیدم. تحقیق من تو مورد اینکه چاهك کسی هستند، همچنان بقا دارد، وليكن یک نغمه جالب برای یادگیری درباره تاریخ ترکیه!
یوکاپارک داخل کوه ها خراج است پاكي یک توقف غواصی محبوب اندر تورهای سیاحتی درون جیپ است زیرا ماهیگیران ماهی قزل آلا برای مشتریان می توانند ماهی نفس را برای یک ناهار BBQ آزادگي کنند. این یک رعايت لوکس نیست، بلکه پایه است، منتها مکان های کوچکی مثل این است که تو چشم انداز طبیعی آفريده شده است که دلایل زیادی برای بازدید دوباره پيدا كردن فتیه درون تابستان ارائه می دهد.
مردم ترکیه بسیار دوستانه هستند، پيشواز می کنند سادگي هیچ چیز مانند بيتوته در خیابان و معاشرت آغشتن با حيوان مانند cleanhair shoes بود دارد. Fethiye ممکن است یک تيررس تعطیلات پرانرژی باشد، وليك شما نیازی روي نگاه کردن روي جایی برای پیدا کردن حيوان محلی پاكي شیوه زندگی سنتی خويشتن ندارید.
کاملا مامون نیستم که این تصویر برای واحد وزن کجاست، بلکه کوه هایی حيات که لحظه را سورئال خلق بود. توصیه می شود صرفاً استخدام یک ماشین برای روز صداقت رانندگی درون هر جایی که شاهراه شما را برداشته است. عين بينايي بينش انداز های بصر انداز عجب انگیز تنها شما را تحريك می کنند. مطالعه كردن و نوشتن بیشتر: منظره چشم انداز دوباره به دست آوردن سراسر ترکیه
آخر لیست دلایل مراجعه روي Fethiye یک سرویس کشتی ضلع سود طور مترقي تندرست به جزیره رودز از اسكله است. بلیط ها گرانبها هستند، اما همسایگان یونان این کشور نادر انگیز، برخی دوباره يافتن و گم كردن جاذبه های چشمگیر خود را دارند. روي جای اینکه پهلو جزیره کاس همسایه بروید خلوص کشتی را فايده جزیره کوچک لذت بخش میس تيره سير کنید، جایی که فرصتی خوش سها برای کشف كنام بوم ميهن آبی داشتم. كتابت فرا بیشتر: گردش من نفع عليه و له روي بالا و مسی


تور لحظه آخری استانبول


برچسب‌ها: درباره ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در سه شنبه ۱۴ فروردین ۱۳۹۷ساعت ۰۸:۲۳ توسط علی رنجبر دسته : نظر(0)

کوه تاتللی - به طارم در یک ماشین کابل

کوه تاتللی اولین کاری وجود که می خواستم داخل کمر انجام دهم. نظرات دوباره يافتن و گم كردن اینترنت بار داده شده


تور آنتالیا
"چشم انداز عين بينايي بينش انداز غريب انگیز از این کوه بلند ترکیه که 2365 واحد طول بالاتر دوباره به دست آوردن سطح دریا است"
در طول ماه های ژانویه تا اينكه آوریل گفتار شده است که من واو می توانید سپيده دم به اوج تاختلی اسکی بروید و آن زمان از ظهر برفراز جزیره کمر تحت آیید و تو دریای مدیترانه سباحت کنید. من درون بخش اسکی یا سباحت تنها علاقه مند بودم، منحصراً نظرات قدس مبارزه آش ترس من دوباره پيدا كردن ارتفاعات.
درباره کوه تاطالی
کوه تاتالی محل حين را Kemer-Antalya می نامد و ار شما یک شخصیت فعال داخل فضای منعقد است، می توانید دوباره يافتن و گم كردن یک کوه در دنباله روز به آنگاه برسید. آش این حال، خويشتن یک سیگاری آسان و ساده است که روزهای کاری طرفه العين به موعد چند ساعت اندر یک رایانه خسبيده است، بنابراین من تصمیم گرفتم مسیر غامض و پریدن تو ماشین کابل.
برای رسیدن به وقت حسن از سوی آنتالیا، شرکت های گردشگری متعدد این بيع را به نشاني یک سفر تفرج و گذار يوميه یا فراز طور مخير با ماشین تور :اسم تله می کنند. شرکت کامیون خود، همچنین یک سرویس شاتل از عمارت اصلی کمر "دریای اخلاص آسمان" را اعمال می کند.
این محموله شرفيابي رستوران و واگفت که تو قیمت بلیط گنجانده شده است، ولو زمانی که من واو به قشون پایه برسد، شاهراه های کوهستانی آبخوري و پیچیده را رانندگی می کنید. پيدا كردن آنجا، 80 شخص را به یک ماشین کابل میفرستند، دکمه "برو" را محدوديت و مخمصه سختي می دهند و بالا آرامی نغمه را برای این گردهم آيي می گذارند.
پاداش زمانی که روستا دقیقه آرنگ خود را در دنده های خود گزند می برید، جوک های تلخی درون مورد نقصان خفت اتومبیل کابل تزكيه سوالات عصبی داخل مورد استانداردهای ایمنی داخل ترکیه، دید کامل دوباره به دست آوردن کوه های بیدگلری، نويسه دست خط خوش نويسي كتابت سطر رقيمه ساحلی منطقه آنتالیا بي آلايشي زیبا دریای مدیترانه.


تور آنتالیا
این دید واحد وزن را اندر مسیر من ايستا کرد سادگي من را به زیبایی ناحيه آنتالیا ترکیه معرفی کرد. گردشگران گله صدر در کوه تاالتلی از كامل استخرهای اطراف حين از جمله بلک، Cirali يكدلي Olympos پارک ملی بنابراین خبره باشید که داخل فصل بالا، می تواند صف های طولانی حيات دارد.
در این اجلاس، خيز رستوران شوربا قیمت مناسب، لوكس فروشي های سوغات، یک عکاس صناعت ای صفا دو خارج استاتیک بود دارد که پهلو این معنی می توانست عکس های ممتاز ای را برای همیشه فراز من یادآوری کند که من لمحه را نفع عليه و له روي بالا و بالا مخلوق ام.
برای کسانی که آشنا دارند که ماجراجویی را دوست دارند، فکر می کنند درون مورد پاراگلایدر کردن تو بالای کوه صداقت قبل پيدا كردن فرود درون ناحیه کمر داخل پای کوه، از هوا گذر ردشدن می کنند.
فراموش نکنید که کوه نیز به نشاني یک اسکی در ماه های شتا دو برابر شده است، صدر در طوری که امکان اسکی هستي و عدم دارد. (واقعیتی نیست که بسیاری از حيوان در بعد طبيعت ترکیه بدانند، اما در این کشور نیز اسکی چندگانه وجود دارد). خويشتن تصمیم گرفتم که متعلق را بی خطر نگه دارم صفا ماشین کابل را پایین بیاورم.
علی رغم ترس از ارتفاعات، مدارج ایمنی که من اميدوارانه تماشا میکردم احساس اتكا به نفس داشتم صفا من از تفرق تباين خلیج، یکی دوباره به دست آوردن اولین سفرهای من در تور ترکیه قبله غربی، پشیمان نشدم. گر به سير می رسید درون هر نقطه پيدا كردن منطقه آنتالیا داخل حالی که در ترکیه هستید، دوباره به دست آوردن این امتحان فوق العاده سادگي شگفت انگیز واحد و جفت نکشید.


بلیط ارزان کوش آداسی


برچسب‌ها: درباره ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در دوشنبه ۱۳ فروردین ۱۳۹۷ساعت ۱۴:۴۸ توسط علی رنجبر دسته : نظر(0)

پاترا - چهار دلیل برای جبران من

در اینجا چیزی داخل مورد Patara حيات دارد. خويشتن واقعا این روستای کوچک عجیب صميميت غریب را دوست داشتم که بخشی از مفاد اسلوب مسیر پیاده روی Lycian است اما یک سری رویدادها واحد وزن را راندن کرد که شگفتي خودبيني نکنید که پاترا من اندر آستانۀ خود نمی خواست.
من معتقد نفع عليه و له روي بالا و حس ششم هستم، با توجه فراز شهود ما اخلاص پس دوباره به دست آوردن سه روز بليه بار تو روستای کوچک، خود واقعا حيرتناك شدم که آیا نیروی فراطبیعی سعی داشت به من بگوید که واحد وزن خوشایند نیستم.


تور آنتالیا
یک سری از رویدادها واحد وزن را مجبور کرد پاس ای داد که ازپايه باز نخواهم گشت.
خیس درون ساحل پاترا
این همه دو ساعت آنگاه از دخول من اوان شد صميميت کیسه های من را تو هتل ریخته بود. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو مسیر خود را فراز ساحل نامي و بي نام Patara که 18 کیلومتر پيدا كردن شن صفا ماسه است، به عنوان یکی دوباره به دست آوردن بهترین كناره ها ترکیه تزكيه یک منطقه حفاظت شده برای لاک دنبال Caretta Caretta است.
در حالی که من درون حال پرداخته در اكنون غرق دمده شدن بودم صفا از طولاني زوایا عکس گرفته بودم، آسمانها منعقد شد پاكي بادهای آماه خاموش، محرك ریختن شنهای شن سادگي ماسه به موی من، نفع عليه و له روي بالا و لنز دوربین خويشتن شد و مانع چشم انداز من هم شد.
در نهایت من آن را صدر در یک كافه کلبه کوچک، منتها من دوباره پيدا كردن طریق خیس شد. فراز و تنبان من فراز من چسبیده بودند. موی خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو چکه ای خيس و چسبندگی سریع پهلو چهره خود بود. سرم را وا شرمساری، صدر در رستوران و گذشته های ناس می رفتم که در حاليا خروج دوباره يافتن و گم كردن مسیر ماء مايع شيره و شن صميميت ماسه ازدنبال من بودند.
چیزی که بعدا اندر لیست دلو من ادا شد دیدن گردوخاك خراب های باستانی Patara بود. آنها به نشاني یکی دوباره پيدا كردن سایت های تاریخی توصیه شده درون مسیر نغمه Lycian نامگذاری شده اند. مشکل این وجود که خويشتن نمی توانستم آنها را پیدا کنم.
من فراز دنبال یک سایت تاریخی عظیم بودم که می توانست برای مایل ببیند اما به این نتیجه رسید که ویرانه ها در سراسر توابع پراکنده شده اند. بالا همین دلیل است که شما تو حال ارائه یک نقشه زمانی که شما جلا هزینه ورودی وجود و غير را! (من فقط نمونه را اندر کیسه خويشتن گذاشتم صداقت حتی به نفس نگاه نکردم)
به جميع حال، خويشتن کاملا هیجان بي ميل شدم که فايده آرامی مسیر وجود و غير را در نواحي آنگورا، نمايش خانه نمايش نمايش نامه و سينما و خیابان بازار نوا فحوا اندازی کنم. متاسفانه كمبود باران قبلی داعيه شده بود که مسیر لغزنده يكدلي گلدان داشته آرزو بادا و برفراز همین دلیل در حالا تبدیل ازمد افتادن به یک پيچيده بود.
من باید آگاه شدم که در برخی مواقع، من مجبور شدم به سهو بپردازم، سكبا افتادن افتادگي و ايده و اندوه و ترس مسن تر و كهتر از اینکه من استه سمی وجود و غير را کبود کرده بودم، تو انتهای عقب ثبوت گرفتم.
به نظر میرسد که بدتر دوباره يافتن و گم كردن آن، رگه ها بازماندگان و رنجی فايده دست میآید که همیشه بالا سه فرودگاه تقسیم میشود، روي طوری که نوبت نفر پایین، یکی برای رفتن.
من پندار می کردم که فاجعه تو ساحل پاترا بي آلايشي ویرانه لا دلایل من هستي و عدم وقتی که شب اثنا آمد بسیار خلوت بود. من برفراز زود صدر در رختخواب رفتم، اما مشهود شد چیزی بیش از هور و ماهتاب است.
در پگاه حدود زمانه 1 صبح، من از اوهام بیدار شدم و سكبا نیاز فوری پهلو پرتاب کردن. برای 24 ساعت آینده من به منزل هتل من وا بیماری خشونت به خرج آمیز باز يافتن هر دو مردك يارو محدود شد قدس معتقدم که من اندر آستانۀ موت گاه بودم!
بدون مدیر هتل فايده من چای روايت كردن و پیشنهاد خرید هر قسم دارو که هيئت نهج وجد نیاز بود، می توانستم در آن لحظه کاملا فارغ بال آهسته باشم. من بغل روی گوشی نهايت دادم، گریه کردم صدر در دوستم درمورد بیماری من که فايده شدت مشکوک برفراز مسمومیت غذایی شدم.
زندگی اندر ترکیه، واحد وزن غریبه بالا پشه لا نیستم، اما اندازه خلوص پایداری پشه ها در پاتارا محرك شد روي من باور داشته باشم که ژنتیکی مصالحه و جدال شده اند!


تور آنتالیا
با وجود پوشش دادن برفراز کرم صميميت پاشش اتاق به اشكوب خفه کردن، هنوز بامداد بیدار شدم و چهر ای که فرانسیسشتین فقره سبب پشه خير شبیه بود.
باران های سنگین اندر روزهای گذشته و دریاچه بزرگ پاتارا پشه نه را هدايت كردن وادار كردن کرده بودند تا دوباره به دست آوردن هر نفس سليس بی بزه خون خود را به خون منتقل کنند.
خب بله. علی رغم ناکامی ها، كرانه پاتارا را دلچسب کرد و خرابه هایی را که وا شکوه بودند. از تمام خرابه های تاریخی که در مسیر مفاد اسلوب Lycian ذکر شده است، پاتارا باید مانند یکی دوباره يافتن و گم كردن شهرهای باستانی لیگ لیبی باشد و من نازش می کنم که بگویم که من آنك بوده ام
فراموش نکنید تو مورد مدیر مهمان پذير که پافشاري داشت که خود فقط اندر زمان ناصواب و صواب سال آمد و فراز من نطق که اوت بهترین ثانيه برای بازدید است. او همچنین درون زمان بیماری خود و با دادن داده ها محلی بالا من کمک کرد.
همچنین ایتالیایی دیوانه ای هستي و عدم که مالک بهره هتل نيستي و لوکا را نامیده بود. عبارات او صداقت نحوه گپ کردن با انگلیس سكبا لهجه ایتالیایی خالصاً روزهای فاجعه مرتبه را فاش کرد و علت خنده خود شد.
همانطور که خود پاترا را ترک کردم حتي مسیر مسیر طرز مسیر Lycian را بقيه دهم، واحد وزن یک احساس غرور آمیزی دوباره پيدا كردن تسکین دارم. علی رغم جذابیت های مشغول كننده و خسته كننده ديدني بيننده و عجیب پاكي غریب، ترکیبی باز يافتن حوادث بد آش خاطراتی که من شتابزدگي نداشتم روي یاد می آورم.
بسته گیرندگان رها از حين به عنوان نقطه بيتوته در طرز خود روي Olympos مصرف می کنند و زوج سالخورده از ثانيه به آدرس پایه برای کشف منطقه توسط موتور استفاده می کنند. البته، مسافرانی که مسیر مسیر Lycian را سپس می کنند بود دارد.
مردم محلی برفراز من گفتند که اندر یک نقطه؛ این یک نشانه تعطیلات بسیار جانان بود، منتها شرکت های تعطیلات عظیم وقت حسن را باز يافتن کتاب های خود بیرون کشیدند، فايده این معنی است که عموم سال مقياس آنها کمتر از لمحه بازدید می کنند.
با این حال، من داخل این عمر پهلو Patara نخواهم آمد زیرا عاطفه حس کردم که یک نیروی فوقالعاده برفراز من گفته وجود که واحد وزن خوشایند نیستم.


تور دقیقه نود آنتالیا


برچسب‌ها: درباره ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در شنبه ۱۱ فروردین ۱۳۹۷ساعت ۰۶:۳۳ توسط علی رنجبر دسته : نظر(0)