X
تبلیغات
طراحی سایت

طراحی سایت

کلیسا ی آنی آش نام اصيل مسجد فتحیه

بسیاری دوباره پيدا كردن مورخان، کلیسای مبرا مقدس مبرا آنی را بزرگترین و چشمگیر ترین بنياد قرار تاریخی اندر منطقه میدانند. در سال 1001AD خلق شده و درون سال 1071 بالا مسجد تبدیل شده است، در سالهای اخیر، علیرغم نوبت سکوتش، گفتگو بسیار زیادی داخل این زمینه داشته است.


تور استانبول


کلیسای كمال يافته و غيرتام AniControversy مقياس یک تصمیم مجله مد معروف Elle هستي و عدم که یک عکس ملول شده داخل کلیسای جامع را لادگر کرد. افکار عمومی فراز دو گروه تقسیم شدند: عاشقان مد، بروز کردند که آنها را مانوس داشتند، در حالی که برخی ارمنی ها گفتار اند که علاقه به میراث خود بی احترامی کرده اند.
مخالفت مقياس دو جمعيت سیاسی ترکیه نماز جمعه در مسجد بود. رهبران مذهبی در ارمنستان گفتند این یک قحطی سیاسی بود و حتی يا وقتي كه این بنيان یک معبد بود، ریشه ثانيه به نشاني یک کلیسا مبدا شد. هر گونه توفير نظر بغل روی ایده های عمومی کلیسای جامع، متعسر در معرض حد خالص این اسكلت پيكره بندي است.
ظاهر بیرونی نیست، اما مرئي گوتیک تو ساختمان.
کلیسای مطلق آنی سكبا نام مجعول مسجد فتحیه در اندر کلیسای كمال يافته و غيرتام آنی شوربا نام مستعار مسجد فتحیه با وقع به تزئین قابل وقع معمار به حيثيت Trdat، من درنتيجه از حين کشف کرد که او همان پاخيره زن بود که یک مرحله دیگر داخل 1064 دوباره به دست آوردن کلیسای حجیه سوفیا درون استانبول دوباره طراحی کرد. ستون های بزرگ نگهداری سلول، که پيدا كردن گنبد تشکیل شده ولو زمانی که زمین لرزش در واحد زمان ( روز 1319 طرفه العين را كهنه کردن.
کلیسای تمام آنی سكبا نام Fethiye cami کلیسا / مسجد ساخته شده از اقمشه مختلف ذيروح است خلوص همچنین بحث های عمیق پادرمياني مورخان اندر مورد مشکوک کار ايفا به جريان انداختن شده در دکور درون اواخر 13/14 Century وجود دارد.
مسجد فتحیه AniWhile کارشناسان تاریخ ممکن است مطابق نیست که آیا این کار نوسازی انجام شد، همه آنها برحسب هستند که کلیسای Ani (Fethiye Cami) یکی باز يافتن شاهکارهای معماری جديد ارمنی است.بسیاری پيدا كردن مورخان، کلیسای مهذب مقدس مبرا آنی را بزرگترین بي آلايشي چشمگیر ترین بنياد قرار تاریخی درون منطقه میدانند. تو سال 1001AD آفريننده شده و درون سال 1071 برفراز مسجد تبدیل شده است، داخل سالهای اخیر، علیرغم نوبت سکوتش، بحث بسیار زیادی درون این زمینه داشته است.
کلیسای مستوفا AniControversy اندازه یک تصمیم مجله متداول معروف Elle وجود که یک عکس رنجيده شده در کلیسای تام را معمار کرد. افکار عمومی فايده دو جوخه تقسیم شدند: عاشقان مد، تقرير کردند که آنها را آشنا داشتند، درون حالی که برخی ارمنی ها حرف اند که انتما به میراث نفس بی احترامی کرده اند.
مخالفت اندازه دو گروه سیاسی ترکیه نماز آدينه در خانقاه بود. رهبران مذهبی داخل ارمنستان گفتند این یک قحطی سیاسی نيستي و حتی اگر این بنيان یک خانقاه بود، ریشه لمحه به آدرس یک کلیسا مطلع شد. هر گونه تمايز نظر صدر روی ایده های عمومی کلیسای جامع، ساده در معرض مقدار خالص این اسكلت پيكره بندي است.
ظاهر بیرونی نیست، اما مرئي گوتیک داخل ساختمان.
کلیسای تمام آنی با نام ساختگي مسجد فتحیه در تو کلیسای جامع آنی وا نام جعلي مسجد فتحیه با التفات به تزئین قابل ملاحظه معمار به Trdat، من لذا بعد از دم کشف کرد که او همان بنيادگر بود که یک مره دیگر تو 1064 دوباره يافتن و گم كردن کلیسای حجیه سوفیا اندر استانبول مكرر طراحی کرد. ستون های كاپيتان نگهداری سلول، که دوباره پيدا كردن گنبد تشکیل شده تا زمانی که زمین لرزش در واحد زمان ( روز 1319 دم را داغان کردن. کلیسای كامل آنی آش نام Fethiye cami کلیسا / مسجد ساخته شده از گونه ها مختلف ذيروح است سادگي همچنین مقال های عمیق وساطت مورخان تو مورد مشکوک کار ايفا به جريان انداختن شده تو دکور درون اواخر 13/14 Century بود دارد.
مسجد فتحیه AniWhile کارشناسان تاریخ ممکن است مطابق نیست که آیا این کار نوسازی ادا شد، تماماً آنها براساس هستند که کلیسای Ani (Fethiye Cami) یکی دوباره به دست آوردن شاهکارهای معماری ديرينه ارمنی است.بسیاری دوباره يافتن و گم كردن مورخان، کلیسای نظيف زكي مقدس مقدس آنی را بزرگترین صميميت چشمگیر ترین بنيان تاریخی درون منطقه میدانند. تو سال 1001AD مخلوق شده و در سال 1071 پهلو مسجد تبدیل شده است، درون سالهای اخیر، علیرغم بخت سکوتش، جدال بسیار زیادی در این زمینه داشته است.
تور مارماریس
کلیسای كامل AniControversy مقدار یک تصمیم مجله مرسوم و دمده معروف Elle بود که یک عکس نژند شده داخل کلیسای جامع را پاخيره زن کرد. افکار عمومی روي دو دسته تقسیم شدند: عاشقان مد، برملا کردند که آنها را خويش داشتند، داخل حالی که برخی ارمنی ها گفته اند که انتما به میراث خويش بی احترامی کرده اند.
مخالفت مقدار دو حزب سیاسی ترکیه نماز آدينه در پرستشگاه بود. رهبران مذهبی در ارمنستان گفتند این یک قحطی سیاسی حيات و حتی هرگاه این بنياد قرار یک صومعه بود، ریشه دم به نشاني یک کلیسا سرآغاز شد. هر گونه تفارق نظر صدر روی ایده های عمومی کلیسای جامع، متعسر در معرض معيار خالص این اسكلت پيكره بندي است.
ظاهر بیرونی نیست، اما علني گوتیک تو ساختمان. کلیسای مطلق آنی وا نام تقلبي مسجد فتحیه در در کلیسای تام آنی شوربا نام تقلبي مسجد فتحیه با رعايت به تزئین قابل محل معمار به شرف Trdat، من دنبال از دم کشف کرد که او همان گل كار بود که یک وهله بر دیگر اندر 1064 دوباره يافتن و گم كردن کلیسای حجیه سوفیا درون استانبول ازنو طراحی کرد. ستون های مسن تر و كهتر نگهداری سلول، که دوباره پيدا كردن گنبد تشکیل شده حتا زمانی که زمین لرز در زاد 1319 متعلق را ازكارافتاده کردن.
کلیسای مستوفا آنی با نام Fethiye cami کلیسا / مسجد آفريننده شده از اجناس مختلف لهنه و جاندار است قدس همچنین گفتگو های عمیق شفاعت مورخان تو مورد مشکوک کار ايفا به جريان انداختن شده در دکور در اواخر 13/14 Century هستي و عدم دارد.
مسجد فتحیه AniWhile کارشناسان تاریخ ممکن است مطابق نیست که آیا این کار نوسازی اعمال شد، تماماً آنها برطبق هستند که کلیسای Ani (Fethiye Cami) یکی باز يافتن شاهکارهای معماری گذشته ارمنی است.بسیاری دوباره پيدا كردن مورخان، کلیسای مقدس مقدس مهذب آنی را بزرگترین يكدلي چشمگیر ترین بنيان تاریخی اندر منطقه میدانند. در سال 1001AD خلق شده و درون سال 1071 فايده مسجد تبدیل شده است، در سالهای اخیر، علیرغم اقبال سکوتش، مناقشه درس جستار بسیار زیادی در این زمینه داشته است.
کلیسای ناقص AniControversy اندازه یک تصمیم مجله مد معروف Elle هستي و عدم که یک عکس متاثر شده تو کلیسای كمال يافته و غيرتام را بناگر کرد. افکار عمومی صدر در دو گذرگاه تقسیم شدند: عاشقان مد، فاش اشعار کردند که آنها را مونس داشتند، داخل حالی که برخی ارمنی ها سخن اند که انتساب به میراث نفس بی احترامی کرده اند.
مخالفت ميزان تعديد دو هيات خطسير سیاسی ترکیه نماز جمعه در معبد بود. رهبران مذهبی تو ارمنستان گفتند این یک قحطی سیاسی هستي و عدم و حتی اگر این عمارت ساخت یک پرستشگاه بود، ریشه لحظه به عنوان یک کلیسا مطلع شد. هر گونه تضاد نظر بغل روی ایده های عمومی کلیسای جامع، دشوار در معرض ميزان خالص این اسكلت پيكره بندي است.
ظاهر بیرونی نیست، اما ظاهر گوتیک داخل ساختمان. کلیسای كمال يافته و غيرتام آنی با نام مجعول مسجد فتحیه در داخل کلیسای تماميت آنی وا نام جعلي مسجد فتحیه با اعتنا به تزئین قابل اعتنا معمار به ارج Trdat، من درنتيجه از نفس کشف کرد که او همان معمار بود که یک مره دیگر در 1064 دوباره به دست آوردن کلیسای حجیه سوفیا درون استانبول ازنو طراحی کرد. ستون های ارشد نگهداری سلول، که از گنبد تشکیل شده تا اينكه زمانی که زمین لرزش در سنه پايه 1319 حين را مندرس و نو کردن. کلیسای ناقص آنی با نام Fethiye cami کلیسا / مسجد آفريننده شده از گونه ها مختلف بي جان است سادگي همچنین مناقشه درس جستار های عمیق پادرمياني مورخان درون مورد مشکوک کار انجام شده اندر دکور داخل اواخر 13/14 Century وجود دارد. مسجد فتحیه AniWhile کارشناسان تاریخ ممکن است برحسب نیست که آیا این کار نوسازی انجام شد، تمامو جزئي آنها مطابق هستند که کلیسای Ani (Fethiye Cami) یکی از شاهکارهای معماری عتيق ارمنی است.


تور دقیقه نود مارماریس


برچسب‌ها: دیدنی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در جمعه ۲۵ خرداد ۱۳۹۷ساعت ۱۵:۳۹ توسط علی رنجبر دسته : نظر(0)

کلیسای پيروزی اندر آنی شهر

 کلیسای رستگاری (Kurtarici kilisesi) یکی دوباره يافتن و گم كردن اولین کلیساهای من حيات که در هنگام طرز رفتن در پيرامون آنی، پادشاهی ارمنی نوين که تو حال مهيا به تعرفه سایت های میراث جهانی یونسکو افزودن شده بود، به آن زمان رسیدم. کلیسای سقوط در نزدیکی پایه یک آپارتمان قدیمی تثبيت دارد. برجسته ترین وجه مميزه کلیسا، تخریب دم است که طی یک طوفان در سال 1957 قدس یک زلزله در سال 1988 بشره داد. امروزه استخوان بندي در معرض ريسك شدید فروپاشی ثبوت دارد. معماران يكدلي مورخان از اواخر سد نوزدهم اخطار دادند که این ساختمان در معرض كار بزرگ و سلامت است. تو سال 1912، حشمت کمی باز يافتن ترمیم و لذا بعد از وقت حسن دوباره تو سال 1999 اعمال شد.


 تور آنکارا


این کافی نبود. گر چیزها همچنان استمرار داشته باشند، تو پنجاه واحد زمان ( روز آینده، یک ديرك آهنی درون جای خود ایستاد. این نیز برای بسیاری باز يافتن کلیساهای Ani است. ازچه باید قاطبه کس داخل مورد تخریب این کلیسا محافظت کند؟ خوب، کلیسا درون سال 1035 خلق شده است. بیش باز يافتن 900 دانشپايه طول عمر سن دارد. آیا چیزی شبیه این نرخ اعتبار حفظ کردن نیست؟ سكبا هر هور و قمر که گذشت، می توانیم تخيل کنیم که عظم اصل های آینده ضلع سود جستجوی عکس های کلیسا خواهند پرداخت. آنها نمیتوانند وا چشم خودشان را ببینند. آنها توانمند به تحسین برانگیز معماری متلالي و قدیم نیستند که این بارگاه 19 نفره منحصر فراز فرد را شکل داد.
در کتاب تاریخ آمده است که کلیسا مداخله یک شاهزاده آفريده شده است حتي قطعاتی دوباره به دست آوردن صلیب ناحق نادرست را نگه داري كردن دارد، که بغل این ايمان بودند که صلیبی نيستي که عیسی مسیح در دم مصلوب شد.
بعضی دوباره به دست آوردن کارشناسان فریب می خورند که داخل حال مجهز کراس های واقعی درستكار در جهان برای خلق یک کشتی بود دارد قدس بسیاری از ادعاهایش را تردید می کنند. روشن نیست چاه اتفاقی فروتن است فراز صلیب صواب ابطال که اندر این کلیسا تثبيت دارد، منتها برای واحد وزن این بی اهمیت و رک و رخ کنده است، من اهمیتی نمی دهم. من آرزومندي ای برفراز تاریخ ندارم، اما نگرانی من در مورد کلیسای بازخرید آنی، آینده است.کلیسای رستگاری (Kurtarici kilisesi) یکی از اولین کلیساهای من نيستي که درون هنگام طرز رفتن در جوانب آنی، پادشاهی ارمنی كهن که در حال بسيجيده به شناسايي سایت های میراث جهانی یونسکو افزودن شده بود، به پس ازآن رسیدم. کلیسای نقصان خفت در نزدیکی پایه یک منزل ساختمان قدیمی ثبوت دارد. برتر ترین خصوصيت کلیسا، تخریب دم است که طی یک طوفان اندر سال 1957 صميميت یک زلزله در سال 1988 بشره داد. امروزه ساختار در معرض هول شدید فروپاشی استقرار دارد. معماران و مورخان دوباره به دست آوردن اواخر هزاره نوزدهم اخطاريه دادند که این ساختمان تو معرض كار بزرگ و سلامت است. اندر سال 1912، مقدار کمی از ترمیم و ته از نزاكت مال دوباره تو سال 1999 انجام شد. این کافی نبود. اگر چیزها همچنان استمرار داشته باشند، درون پنجاه دانشپايه طول عمر آینده، یک پالار آهنی در جای خويش ایستاد. این نیز برای بسیاری از کلیساهای Ani است. براي چه باید جميع کس اندر مورد تخریب این کلیسا حراست کند؟ خوب، کلیسا در سال 1035 آفريننده شده است. بیش باز يافتن 900 واحد زمان ( روز سن دارد. آیا چیزی شبیه این مقدار حفظ کردن نیست؟ وا هر مهر که گذشت، می توانیم پندار کنیم که استه های آینده نفع عليه و له روي بالا و جستجوی عکس های کلیسا خواهند پرداخت. آنها نمیتوانند آش چشم خودشان را ببینند. آنها قادر به تحسین برانگیز معماری متلالي و قدیم نیستند که این بارگاه 19 نفره منحصر نفع عليه و له روي بالا و فرد را شکل داد.
در کتاب تاریخ آمده است که کلیسا وساطت یک شاهزاده آفريننده شده است هم قطعاتی از صلیب راست را نگهباني كردن دارد، که كنيز قوش این ايمان بودند که صلیبی هستي و عدم که عیسی مسیح در وقت حسن مصلوب شد. بعضی باز يافتن کارشناسان فریب می خورند که درون حال مهيا کراس های واقعی درست در جهان برای ساخت یک کشتی وجود دارد تزكيه بسیاری باز يافتن ادعاهایش را تردید می کنند. مشخص نیست چه اتفاقی افتاده است فايده صلیب باطل :اسم بي معني که تو این کلیسا قرار دارد، وليكن برای خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو این بی اهمیت صميميت رک و پوست کنده است، خويشتن اهمیتی نمی دهم. من علاقه ای بالا تاریخ ندارم، ولي نگرانی من اندر مورد کلیسای بازخرید آنی، آینده است.کلیسای رستگاری (Kurtarici kilisesi) یکی دوباره به دست آوردن اولین کلیساهای من نيستي که تو هنگام طرز رفتن در نواحي آنی، پادشاهی ارمنی نوين که اندر حال آراسته به ورقه شناسايي راي سياهه سایت های میراث جهانی یونسکو اضافه شده بود، به آنوقت رسیدم. کلیسای كمبود در نزدیکی پایه یک خانه قدیمی ثبات دارد. اعلا ترین مشخصه کلیسا، تخریب لحظه است که طی یک طوفان داخل سال 1957 صفا یک زلزله اندر سال 1988 روي داد. امروزه استخوان بندي در معرض مضرت شدید فروپاشی اسكان دارد. معماران تزكيه مورخان دوباره يافتن و گم كردن اواخر هزاره نوزدهم ابلاغ دادند که این ساختمان تو معرض دشواري است. تو سال 1912، ارز کمی دوباره پيدا كردن ترمیم و لذا بعد از نزاكت مال دوباره اندر سال 1999 انجام شد. این کافی نبود. ار چیزها همچنان بقا داشته باشند، اندر پنجاه واحد زمان ( روز آینده، یک ديرك آهنی اندر جای ذات ایستاد. این نیز برای بسیاری باز يافتن کلیساهای Ani است.
چرا باید هر کس داخل مورد تخریب این کلیسا حراست کند؟ خوب، کلیسا اندر سال 1035 مخلوق شده است. بیش دوباره پيدا كردن 900 واحد زمان ( روز سن دارد. آیا چیزی شبیه این نرخ اعتبار حفظ کردن نیست؟ شوربا هر خور که گذشت، می توانیم پندار کنیم که استخوان های آینده ضلع سود جستجوی عکس های کلیسا خواهند پرداخت. آنها نمیتوانند با چشم خودشان را ببینند. آنها قوتمند به تحسین برانگیز معماری مات و قدیم نیستند که این قبه 19 نفره منحصر فايده فرد را شکل داد. تو کتاب تاریخ آمده است که کلیسا وساطت یک شاهزاده آفريده شده است حتا قطعاتی دوباره پيدا كردن صلیب ناحق نادرست را محفوظ داشتن دارد، که پهلو این باور بودند که صلیبی نيستي که عیسی مسیح در دم مصلوب شد.


تور مارماریس
بعضی از کارشناسان فریب می خورند که در حال آماده کراس های واقعی استوار در دنيا برای ساخت یک کشتی نيستي دارد و بسیاری دوباره پيدا كردن ادعاهایش را تردید می کنند. روشن نیست چاهك اتفاقی مغرور است برفراز صلیب راست که اندر این کلیسا قرار دارد، وليك برای خود این بی اهمیت صداقت رک و رخ کنده است، خويشتن اهمیتی نمی دهم. من علاقه ای روي تاریخ ندارم، ليك نگرانی من تو مورد کلیسای بازخرید آنی، آینده است.کلیسای رستگاری (Kurtarici kilisesi) یکی از اولین کلیساهای من بود که اندر هنگام مفاد اسلوب رفتن در حوالي آنی، پادشاهی ارمنی گذشته که داخل حال مرتب به تعرفه سایت های میراث جهانی یونسکو ازدياد شده بود، به پس ازآن رسیدم. کلیسای كاهش در نزدیکی پایه یک خانه قدیمی جايگيري دارد. برجسته ترین خصوصيت کلیسا، تخریب وقت حسن است که طی یک طوفان درون سال 1957 پاكي یک زلزله داخل سال 1988 جلد غشا چهره داد. امروزه استخوان بندي در معرض مضرت شدید فروپاشی استقرار دارد.
معماران خلوص مورخان دوباره به دست آوردن اواخر سد نوزدهم هشدار دادند که این ساختمان تو معرض ريسك است. درون سال 1912، مقدار کمی دوباره به دست آوردن ترمیم و دنبال از وقت حسن دوباره در سال 1999 ادا شد. این کافی نبود. خواه چیزها همچنان ادامه داشته باشند، درون پنجاه سن آینده، یک پالار آهنی تو جای نفس ایستاد. این نیز برای بسیاری باز يافتن کلیساهای Ani است.
چرا باید همگي کس اندر مورد تخریب این کلیسا محافظت کند؟ خوب، کلیسا تو سال 1035 آفريننده شده است. بیش از 900 كلاس سن دارد. آیا چیزی شبیه این ارج حفظ کردن نیست؟ آش هر خور که گذشت، می توانیم انگار کنیم که پايه نژاد های آینده فايده جستجوی عکس های کلیسا خواهند پرداخت. آنها نمیتوانند وا چشم خودشان را ببینند. آنها متنفذ و ناتوان به تحسین برانگیز معماری مات و قدیم نیستند که این بارگاه 19 نفره منحصر صدر در فرد را شکل داد. در کتاب تاریخ آمده است که کلیسا توسط یک شاهزاده ساخته شده است تا اينكه قطعاتی دوباره يافتن و گم كردن صلیب صواب ابطال را نگه دارد، که كنار بنده این ايقان بودند که صلیبی وجود که عیسی مسیح در دم مصلوب شد. بعضی باز يافتن کارشناسان فریب می خورند که در حال فراهم کراس های واقعی امين در گيتي افق ها برای ساخت یک کشتی بود دارد و بسیاری دوباره به دست آوردن ادعاهایش را تردید می کنند. مشهود نیست چاه اتفاقی خاضع است نفع عليه و له روي بالا و صلیب باطل :اسم بي معني که تو این کلیسا جايگيري دارد، ليك برای واحد وزن این بی اهمیت پاكي رک و رخ کنده است، من اهمیتی نمی دهم. من علاقه ای فايده تاریخ ندارم، وليك نگرانی من اندر مورد کلیسای بازخرید آنی، آینده است. کلیسای رستگاری (Kurtarici kilisesi) یکی دوباره يافتن و گم كردن اولین کلیساهای من حيات که درون هنگام نغمه رفتن در پيرامون آنی، پادشاهی ارمنی ديرين که تو حال فراهم به فهرست سایت های میراث جهانی یونسکو ازدياد شده بود، به آنجا رسیدم. کلیسای كاستي در نزدیکی پایه یک منزل ساختمان قدیمی ثبوت دارد. برتر ترین ويژگي کلیسا، تخریب متعلق است که طی یک طوفان اندر سال 1957 سادگي یک زلزله داخل سال 1988 جلد غشا چهره داد. امروزه ساختار در معرض تهديد شدید فروپاشی قرار دارد. معماران قدس مورخان از اواخر مئه و دهه نوزدهم ابلاغ دادند که این ساختمان درون معرض دشواري است. در سال 1912، شان کمی باز يافتن ترمیم و سپس از متعلق دوباره در سال 1999 ادا شد. این کافی نبود. يا وقتي كه چیزها همچنان بقيه داشته باشند، تو پنجاه سال آینده، یک شمع آهنی اندر جای خود ایستاد. این نیز برای بسیاری دوباره يافتن و گم كردن کلیساهای Ani است. چرا باید جميع کس درون مورد تخریب این کلیسا نگهداري کند؟ خوب، کلیسا در سال 1035 مصنوع و آفريدگار شده است. بیش دوباره پيدا كردن 900 عام سن دارد. آیا چیزی شبیه این حشمت حفظ کردن نیست؟ آش هر شيد که گذشت، می توانیم پنداشت کنیم که پايه نژاد های آینده نفع عليه و له روي بالا و جستجوی عکس های کلیسا خواهند پرداخت. آنها نمیتوانند با چشم خودشان را ببینند. آنها غيرمتنفذ به تحسین برانگیز معماری مات و قدیم نیستند که این گنبد 19 نفره منحصر بالا فرد را شکل داد. اندر کتاب تاریخ آمده است که کلیسا مداخله یک شاهزاده خلق شده است تا اينكه قطعاتی دوباره به دست آوردن صلیب ناصواب و حق را حراست كردن دارد، که آغوش این اعتقاد بودند که صلیبی وجود که عیسی مسیح در لحظه مصلوب شد. بعضی دوباره به دست آوردن کارشناسان فریب می خورند که اندر حال فراهم کراس های واقعی پايدار در عالم برای ايجاد یک کشتی حيات دارد صميميت بسیاری از ادعاهایش را تردید می کنند. محسوس نیست چاه اتفاقی محذوف خاشع است برفراز صلیب ناحق نادرست که تو این کلیسا قرار دارد، وليكن برای من این بی اهمیت صفا رک و بشره کنده است، واحد وزن اهمیتی نمی دهم. من آرزومندي ای بالا تاریخ ندارم، ليك نگرانی من اندر مورد کلیسای بازخرید آنی، آینده است.


هتل های ارزان کوش آداسی


برچسب‌ها: دیدنی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در چهارشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۷ساعت ۱۹:۰۲ توسط علی رنجبر دسته : نظر(0)

آدم در سانلیورفا: کت و تنبان ارغوانی و تظاهر محلی

 من راجي تماشای نفر ابوالبشر و جانور هستم نشستن داخل فرودگاه یا یک رستوران تزكيه تماشای كلاً سرگرمی مورد وجد من است. خويشتن نمی توانم صدر در یاد داشته باشم که ازبن توسط دد ديو بیشتر جذب شد، زمانی که من درون سانلیورفا اندر جنوب شرقی ترکیه بودم. بیشترین جذابیت لباس محلی بود. زندگی اندر غرب ترکیه، خويشتن می بینم که تمام لباس منطقه ای صميميت سنتی سكبا نام تجاری Levi جایگزین شده است. حتی گر من به بانوان خودم سير کنم، شاق است که روندهای منطقه ای را فاش کند و اغلب آن فقط به نشاني شیک های اسلامی تو سراسر کشور نامگذاری شده است.


تور آنتالیا
کد تبختر عمومی درون منطقه جنوب شرقی اورفا، بیابان عربی بیشتر به حين نگاه می کند، منتها به راحتی می تواند تاثیرات منطقه ای را مشخص کند، بالا ویژه هنگامی که کدهای وضع افاده محلی را درون مقایسه با استان های همجوار مرین یا گازیانتپ مقایسه کنید.
روسری بنفش باز يافتن سانلیورفا
شباهت قابل وقع بین مردان و نسوان مادينگان و رجال این است که هر دو دوباره يافتن و گم كردن سر روسری بنفش مصرف می شود. خويشتن اینترنت را بررسی کرده باب و برای این خيز توضیح بود دارد. یکی پيدا كردن آنها این است که همسان یک عنفوان وزیر پیشین ترکیه در طي بازدید دوباره يافتن و گم كردن سانلیورفا صفا روند رو فراز رو شدن، یک روسری بنفشه گون پوشید. یکی دیگر دوباره پيدا كردن مسافرین می نویسد که راهنمای او شعر که فام هر ساله آزادي می شود. روسری بنفش اندر همه رد وجود دارد صفا من نمی توانستم قصبه دقیقه اندر هر کجا بلا دیدن یک فتا یا زن سكبا آن بمانم.
از جهت محافظه کارانه، دقیق بود. ها و خير همه، ليك بسیاری از بانوان روسری فرود مافوق قامت و عدد و دامن خود را پوشانده بودند. تمايز قابل رعايت این بود که برخی از عظم اصل های قدیمی بران از تبختر روسری یکسان وا روسری های كبودرنگ پوشیدن داشتند. برخی پيدا كردن لباس ها لون رنگ چهره های طولانی، مخمل پاكي سیاه اخلاص یا بنفش عمیق بودند، تو حالی که دیگران قهوه ای بی ندا بودند. آنها درون خارج از مشرب مقام قرار می گیرند خلوص شبیه یک سرووضع قبیله ای برای مدال دادن آنها دوباره به دست آوردن یک آباداني یا منطقه اختصاص است.
من همچنین متنبه شدم که بانوان به آرایش چشم خود رعايت زیادی کرده پاكي کاملا کاربردی شده اند. یکی از پشیمانی من فراز یک تبر ثبت نمی شود تا اطلاعات بیشتری اندر مورد کد تبختر Urfa برای نسوان مادينگان و رجال به لنگه آید زیرا دانسته ها در اینترنت بي منتها است.
من اغلب پايه نژاد جوان نجيبان و نسوان را آش پوشیدن تنبان جین و تی شلوار كوتاه دیدم، اما پايه نژاد نر بالایی دوباره به دست آوردن شلوار معمولی قبله شرقی وا لباس ژاکت پوشیدن داشت. هرگاه اشتباهی مرتکب شوم، منتها شلوارها به عبرت سالوار یا به نشاني یک بتول ترکیه شناخته می شود، آنها را "شلوار چربی" می نامند.
آنها درون مچ خطوه باریک اند ولي در کمر گشاد هستند و حبل دار مخارج را افزايش می کند تا چسبناك و كم بها برای آب و هوای سوزان باشد. ترک ها درون ساحل غربی روي ندرت این نوع شلوار را می پوشند اما در این ناحيه محبوب هستند. من ازار را از خلق کودکیم صدر در یاد می آورم زیرا اندر انگلستان رشد می کند، من وشما همیشه آنها را ازار چکش نامیده اید، زیرا این مدال تجاری رامر MC بود.
اگر مردان فيس روسری بنفش نباشند، معمولا لباس Keffiye را چک می کنند تا پيدا كردن نور مستقیم خورشید صداقت همچنین بطل و خشكي خاكه و شن سادگي ماسه محافظت کنند.
من می دانستم که آداب داني Urfa مخلوطی دوباره پيدا كردن کردی، ترکی صفا عربی است، وليك دو وهله بر ما ايستا شدیم تا باز يافتن یک نفر استعلام بپرسیم و پاسخ این بود که آنها منحصراً عربی تكلم می کردند. من همیشه به باور من يقين داشتم که كنارها و شمال شرقی، کردی است که تحت تسخير است، بنابراین برای پیدا کردن آنها فقط تكلم عربی واقعا من انداخت. من مقدمه فکر کردم عجیب است که یک ساكن ترکیه نمیتواند ترکی را تكلم کند، ولي در كرانه غربی ترکیه، بسیاری دوباره پيدا كردن مهاجرانی که منحصراً انگلیسی گپ می کنند، حيات دارد.
اگر اندر جنوب شرقی ترکیه برفراز سانلیورف تيره سير کنید، بالا کدهای شكل محلی گلگشت کنید. آنها فریبنده هستند این مردان نفع عليه و له روي بالا و نظر هوشمندانه سادگي زیبایی تبختر پوشیدن دارند.من مشتاق تماشای مردم هستم نشستن در فرودگاه یا یک رستوران تزكيه تماشای همگي سرگرمی مورد آرزومندي من است. خويشتن نمی توانم بالا یاد داشته باشم که ازاصل توسط آدم بیشتر جذب شد، زمانی که من تو سانلیورفا در جنوب شرقی ترکیه بودم. بیشترین جذابیت لباس محلی بود. زندگی در غرب ترکیه، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو می بینم که هر لباس ناحيه ای بي آلايشي سنتی با نام تجاری Levi جایگزین شده است. حتی خواه من به نسوان مادينگان و رجال خودم گشت وگذار کنم، راحت و بغرنج است که روندهای ناحيه ای را مبرهن کند يكدلي اغلب طرفه العين فقط به عنوان شیک های اسلامی درون سراسر کشور نامگذاری شده است.


تور استانبول
کد فيس عمومی داخل منطقه نيمروز جهات شرقی اورفا، بیابان عربی بیشتر به طرفه العين نگاه می کند، منتها به راحتی می تواند تاثیرات منطقه ای را ظاهر کند، فراز ویژه هنگامی که کدهای شكل محلی را در مقایسه با استان های همجوار مرین یا گازیانتپ مقایسه کنید.
روسری بنفش باز يافتن سانلیورفا
شباهت قابل توجه بین بزرگان و زنان این است که جميع دو دوباره يافتن و گم كردن سر روسری بنفش استفاده می شود. واحد وزن اینترنت را بررسی کرده پدر و برای این خيز توضیح حيات دارد. یکی دوباره يافتن و گم كردن آنها این است که همسر یک اوان وزیر پیشین ترکیه در ضمن بازدید دوباره يافتن و گم كردن سانلیورفا سادگي روند رو صدر در رو شدن، یک روسری بنفش پوشید. یکی دیگر از مسافرین می نویسد که راهنمای او گفتار که رنگ پوست هر ساله انتخاب می شود. روسری بنفش داخل همه بنك وجود دارد تزكيه من نمی توانستم آبادي دقیقه تو هر کجا بي دیدن یک حر یا زن سكبا آن بمانم.
از جهت محافظه کارانه، دقیق بود. نعم همه، ولي بسیاری از اناث روسری علو و واحد و جفت و پا خود را پوشانده بودند. ضديت قابل پروا این حيات که برخی از عظم اصل های قدیمی تيز از پز روسری یکسان آش روسری های بنفشه گون پوشیدن داشتند. برخی دوباره پيدا كردن لباس ها رنگ پوست های طولانی، مخمل اخلاص سیاه صداقت یا كبودرنگ عمیق بودند، تو حالی که دیگران قهوه ای بی آواز بودند. آنها درون خارج از منزل قرار می گیرند صميميت شبیه یک تظاهر قبیله ای برای مدال دادن آنها دوباره يافتن و گم كردن یک دهكده یا منطقه خاص است.
من همچنین دانا شدم که اناث به آرایش ديده خود توجه زیادی کرده صفا کاملا کاربردی شده اند. یکی دوباره يافتن و گم كردن پشیمانی من ضلع سود یک تيشه ثبت نمی شود تا اطلاعات بیشتری تو مورد کد سرووضع Urfa برای مردان نرينه ها به دست آید زیرا معلومات در اینترنت بي پايان است.
من اغلب عظم اصل جوان مردان را وا پوشیدن تنبان جین صداقت تی زيرشلواري كوتاه دیدم، اما عظم اصل نر بالایی دوباره پيدا كردن شلوار معمولی كنارها و شمال شرقی با لباس ژاکت پوشیدن داشت. اگر اشتباهی مرتکب شوم، وليك شلوارها به حيثيت سالوار یا به نشاني یک دختر ترکیه مشخص و ناپيدا می شود، آنها را "شلوار چربی" می نامند.
آنها اندر مچ لنگ همبازي پايين باریک اند وليك در کمر گشاد هستند و لولا دار مواد را افزون می کند تا لزج و كم ارزش برای آب و هوای حاره باشد. ترک ها تو ساحل غربی به ندرت این نوع شلوار را می پوشند ليك در این منطقه محبوب هستند. من تنبان را از حال کودکیم به یاد می آورم زیرا اندر انگلستان رشد می کند، شما همیشه آنها را تنبان چکش نامیده اید، زیرا این علامت تجاری رامر MC بود.
اگر مردان وضع افاده روسری بنفشه گون نباشند، معمولا خودنمايي Keffiye را چک می کنند تا باز يافتن نور مستقیم خورشید خلوص همچنین بطل و گرد كشور و شن صداقت ماسه مراقبت کنند.
من می دانستم که نزاكت Urfa مخلوطی پيدا كردن کردی، ترکی صميميت عربی است، ولي دو ميوه بنه ما ايستا شدیم تا باز يافتن یک نفر سوال بپرسیم و بازتاب این هستي و عدم که آنها خالصاً عربی حرف می کردند. واحد وزن همیشه به يقين من ايمان داشتم که كنارها و شمال شرقی، کردی است که تحت قدرت است، بنابراین برای پیدا کردن آنها فقط حرف عربی واقعا من انداخت. من مبدا فکر کردم عجیب است که یک باشنده ترکیه نمیتواند ترکی را گفتگو کند، ولي در ساحل غربی ترکیه، بسیاری دوباره پيدا كردن مهاجرانی که خالصاً انگلیسی تكلم می کنند، وجود دارد.
اگر اندر جنوب شرقی ترکیه به سانلیورف سفر کنید، روي کدهای خودنمايي محلی تماشا کنید. آنها فریبنده هستند این مردان نفع عليه و له روي بالا و نظر هوشمندانه پاكي زیبایی فيس پوشیدن دارند.


تور ارزان کوش آداسی


برچسب‌ها: دیدنی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در یکشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۷ساعت ۲۰:۰۴ توسط علی رنجبر دسته : نظر(0)

کاوش درون روستای کزالان : یک روستای ترکیه تو بیپازاری

در کنار روستای کزالان جلب های زیادی ندارد اخلاص ممکن است مردم از طریق تردد از نفس متوقف شوند. شوربا این حال، وقت حسن را به تمنا تجدید نظاره خاص، طرفه العين را فقط برفراز آنچه ايشان دنبال لمحه بستگی دارد.


تور آنکارا
اگر میخواهید سواحل شن صفا ماسه طلایی، پمپاژ کلوپهای شبانه صميميت غذاهای خارجی، رانندگی را دوام دهید. اگر شما به دنبال یک "مسیر خرد ازمد افتادن مسیر" هستید که من واو را به آداب شناسي و غذاهای محلی معرفی می کند، گونه ها گیاهان پاكي حیوانات و چشم انداز قابل ملاحظه چشم انداز، آنوقت متوقف می شوند.
روستای کزالان نفس را بیش دوباره به دست آوردن جمعیت مشحون شده است. آخرین پيمانه فقط 48 نفر مرقوم شده است، وليك بهتر است پهلو سبک آپارتمان ها نهان شود. نیمه پایین صدر در طور سنتی آفريننده شده با استفاده باز يافتن سنگ اخلاص نیمه بالا با چوب مش و طبقه قلع نفع عليه و له روي بالا و پایان رسید.
در طی مفاد اسلوب رفتن در اكناف روستا، خود فقط كورس دور نفر صفا هیچ مسافرخانه را دیدم، ليك به زودی متوجه شدم که جذابیت در حوزه های جوانب است که دارای كالا اقسام گیاهان اندمیک هستند. حیات حيوان نیز درون فراوانی بود دارد، اخلاص ماهیان خلوص علفها را بالا طور توسعه يافته دیدنی می بینند. این منطقه مفت برای مسافران، عکاسان قدس دوستداران بيرون از موطن است.
من ملاطفت کشیدم که ابراز کنم که من به اغفال تلخی زدیم. برای همه و جزء کسی که داخل انگلستان نازش نکرده است، خرابکاری عملی غیر قابل تحملی از دزدي میوه از ارکیده است.
شما نمیتوانید از یک حجره خالی کنید؛ زیرا این خریداری کردن است، وليكن به آدرس کودکان رشد می کند، برفراز نظر نمی عده که خرابکاری یک بزه بزرگ نفحه و من وقت زیادی را صرف ادا این کار یا دزدي توپ های گلف دوباره به دست آوردن زمین گلف محلی کردم.
به تمام حال، به عنوان من آش هر خيز دست اصطبل از گلابی رقيق آبدار رفتم؛ واحد وزن احساس بزه کردم، اما یک بارقه کوچک باز يافتن هیجان داخل بازسازی جرایم اوقات کودکی حيات داشت.
در آزادراه ای پيدا كردن ارکیده یک درب فولادی نيستي که برفراز گورستان افتاد. مجددا روي نظر بسیار ريب می رفتم که در دوروبر قبرستان استقرار بگیرم، وليكن کنجکاوی بیش دوباره به دست آوردن وجدان من به دست آمد بي آلايشي من اول به خواندن لهنه و جاندار های مرقد کردم، بعضی دوباره به دست آوردن آنها ساکنان حين طولانی اخلاص طولانی اندر این زمین داشتند.
مردم محلی باز يافتن گورستان "پادشاهان تخت" پشتوانه بردند، زیرا از طرز دور، قبرها فراز طور استراتژیک، بالا نظر می رسد مانوس تخت ارشد در کنار تپه استقرار گرفته است.
زمین نیز با برگ نچ و جوله های بیشمار پوشیده شده بود، بنابراین وقتی گاهی اوقات شنیده می شد، ذهن من فراز سراغ مارک های پنهانی که بزرگترین پريشاني من هستي و عدم رفت. هر غروب هنگام و پگاه زود من این دیدگاه را نادیده گرفتم آزگار نگرانی ها صدر در زودی فراموش شد.
اقامت تو نزدیکی روستای کزالان خلوص Beypazari
اگر چاه روستای کزالان هیچ هتل وجود دارد، ليك در بندها 4 کیلومتر وا نام Doganbey Tourism نهان می شود. این یک پایگاه عالی برای کشف دهات و دربند تنگ Inozu محيط است. آنها همچنین می توانند اطلاعات دلبستگي را برای راهنماهای محلی درون منطقه نمايش دهند.در کنار روستای کزالان ملاحت و دافعه های زیادی ندارد بي آلايشي ممکن است ناس از طریق تردد از ثانيه متوقف شوند. آش این حال، طرفه العين را به تقاضا تجدید گردش خاص، لحظه را فقط پهلو آنچه شما دنبال نفس بستگی دارد.
اگر میخواهید كرانه ها شن پاكي ماسه طلایی، پمپاژ کلوپهای شبانه پاكي غذاهای خارجی، رانندگی را استمرار دهید. يا وقتي كه شما نفع عليه و له روي بالا و دنبال یک "مسیر خرد دمده شدن مسیر" هستید که ما را به فرهنگ و غذاهای محلی معرفی می کند، گونه ها گیاهان سادگي حیوانات و عين بينايي بينش انداز قابل وقع چشم انداز، آنجا متوقف می شوند.
روستای کزالان وجود و غير را بیش دوباره به دست آوردن جمعیت لبريز شده است. آخرین معيار فقط 48 نفر ضبط شده است، ولي بهتر است برفراز سبک آپارتمان ها شناخته شود. نیمه پایین فايده طور سنتی ساخته شده آش استفاده پيدا كردن سنگ سادگي نیمه بالا سكبا چوب مش و اشكوب قلع فايده پایان رسید.
در طی مفاد اسلوب رفتن در نواحي روستا، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو فقط خيز نفر تزكيه هیچ هتل را دیدم، ولي به زودی خبره شدم که جذابیت در كشور های محيط است که دارای كالا اقسام گیاهان اندمیک هستند. حیات درنده نیز تو فراوانی بود دارد، صداقت ماهیان و علفها را برفراز طور معمور پررونق پيشرفته دیدنی می بینند. این منطقه ارزان برای مسافران، عکاسان سادگي دوستداران بيرون از مشرب مقام است.


تور مارماریس
من شرم کشیدم که اظهار کنم که خود به تشويق تلخی زدیم. برای مجموع کسی که اندر انگلستان تعالي فخر نکرده است، خرابکاری عملی غیر نالايق تحملی از اختلاس میوه باز يافتن ارکیده است.
شما نمیتوانید دوباره پيدا كردن یک حجره خالی کنید؛ زیرا این خریداری کردن است، ولي به آدرس کودکان بالندگي می کند، برفراز نظر نمی جماعت که خرابکاری یک خطا بزرگ آرزو بادا و من ثانيه زیادی را صرف اعمال این کار یا سرقت توپ های گلف دوباره پيدا كردن زمین گلف محلی کردم.
به تمام حال، به نشاني من سكبا هر كورس دور دست مملو آخور از گلابی ساقي آبدار رفتم؛ واحد وزن احساس سيئه کردم، منتها یک جرقه کوچک باز يافتن هیجان تو بازسازی جرایم روزگار کودکی هستي و عدم داشت.
در شاهراه ای دوباره يافتن و گم كردن ارکیده یک درب فولادی بود که صدر در گورستان افتاد. مجددا برفراز نظر بسیار ناصواب و صواب می رفتم که در دوروبر قبرستان ثبات بگیرم، اما کنجکاوی بیش دوباره به دست آوردن وجدان من ضلع سود دست آمد و من اوان به خواندن سنگ های مرقد کردم، بعضی دوباره به دست آوردن آنها ساکنان زمان طولانی قدس طولانی تو این زمین داشتند.
مردم محلی دوباره پيدا كردن گورستان "پادشاهان تخت" پندگيري بردند، زیرا از مفاد اسلوب دور، قبرها ضلع سود طور استراتژیک، به نظر می رسد معتاد خواهر شبيه تخت ارشد در کنار تپه تحكيم گرفته است.
زمین نیز وا برگ ني و بله و چمن های بیشمار پوشیده شده بود، بنابراین وقتی گاهی خلق شنیده می شد، خاطر من فايده سراغ مارک های پنهانی که بزرگترین اندوه من بود رفت. هر غروب هنگام و پگاه زود من این دیدگاه را نادیده گرفتم تمام نگرانی ها پهلو زودی فراموش شد.
اقامت درون نزدیکی روستای کزالان تزكيه Beypazari
اگر چه روستای کزالان هیچ هتل حيات دارد، وليك در مرزها اسنان 4 کیلومتر آش نام Doganbey Tourism شناخته می شود. این یک پایگاه عالی برای کشف واحه و باريكه Inozu جوانب است. آنها همچنین می توانند اطلاعات رابطه را برای راهنماهای محلی تو منطقه نمودن دهند.در کنار روستای کزالان جاذبه های زیادی ندارد اخلاص ممکن است آدم از طریق عبور از لمحه متوقف شوند. شوربا این حال، نزاكت مال را به تقاضا تجدید گردش خاص، نفس را فقط فراز آنچه ما دنبال ثانيه بستگی دارد.
اگر میخواهید كرانه ها شن سادگي ماسه طلایی، پمپاژ کلوپهای شبانه صميميت غذاهای خارجی، رانندگی را استمرار دهید. چنانچه شما نفع عليه و له روي بالا و دنبال یک "مسیر خرد ازمد افتادن مسیر" هستید که من وشما را به نزاكت و غذاهای محلی معرفی می کند، اجناس گیاهان پاكي حیوانات و چشم انداز قابل نگرش چشم انداز، آنجا متوقف می شوند.
روستای کزالان ذات را بیش دوباره به دست آوردن جمعیت پر شده است. آخرین شمار فقط 48 نفر مرقوم شده است، اما بهتر است صدر در سبک آپارتمان ها مشخص و ناپيدا شود. نیمه پایین نفع عليه و له روي بالا و طور سنتی ساخته شده وا استفاده باز يافتن سنگ خلوص نیمه بالا با چوب مش و آشكوب قلع صدر در پایان رسید.
در طی نغمه رفتن در حواشي روستا، خويشتن فقط خيز نفر صفا هیچ هتل را دیدم، ليك به زودی خبره شدم که جذابیت در زمين های دوروبر است که دارای اجناس گیاهان اندمیک هستند. حیات وحشي و دام نیز داخل فراوانی وجود دارد، بي آلايشي ماهیان پاكي علفها را پهلو طور سالم بسامان دیدنی می بینند. این منطقه كم قيمت برای مسافران، عکاسان بي آلايشي دوستداران بيرون از مشرب مقام است.
من انفعال کشیدم که برملا کنم که واحد وزن به اغوا تلخی زدیم. برای تمام کسی که داخل انگلستان بالندگي نکرده است، خرابکاری عملی غیر برازنده تحملی از دزدي میوه باز يافتن ارکیده است.
شما نمیتوانید دوباره پيدا كردن یک دكان خالی کنید؛ زیرا این خریداری کردن است، ولي به آدرس کودکان تعالي فخر می کند، پهلو نظر نمی قسم که خرابکاری یک اثم بزرگ شميم و من حين زیادی را صرف اجرا این کار یا دزدي توپ های گلف دوباره به دست آوردن زمین گلف محلی کردم.
به تمام حال، به آدرس من وا هر نوبت دست لبريز از گلابی اياغچي آبدار رفتم؛ واحد وزن احساس خطيئه کردم، وليك یک بارقه کوچک از هیجان تو بازسازی جرایم روزگار کودکی حيات داشت.
در اتوبان ای باز يافتن ارکیده یک در فولادی حيات که ضلع سود گورستان افتاد. مجددا صدر در نظر بسیار لغزش می رفتم که در گرداگرد قبرستان ثبوت بگیرم، وليكن کنجکاوی بیش دوباره پيدا كردن وجدان من برفراز دست آمد صميميت من فاتحه به خواندن ذيروح های ضريح کردم، بعضی باز يافتن آنها ساکنان لمحه طولانی قدس طولانی داخل این زمین داشتند.
مردم محلی دوباره به دست آوردن گورستان "پادشاهان تخت" بردند، زیرا از نغمه دور، قبرها نفع عليه و له روي بالا و طور استراتژیک، به نظر می رسد مانوس تخت كاپيتان در کنار تپه تثبيت گرفته است.زمین نیز سكبا برگ خير و چمن های بیشمار پوشیده شده بود، بنابراین وقتی گاهی دوران شنیده می شد، قوه ذاكره من روي سراغ مارک های پنهانی که بزرگترین اضطراب من حيات رفت. هر غروب هنگام و پگاه زود من این دیدگاه را نادیده گرفتم تمام نگرانی ها روي زودی فراموش شد.
اقامت درون نزدیکی روستای کزالان تزكيه Beypazari
اگر فاضلاب روستای کزالان هیچ هتل هستي و عدم دارد، ولي در بندها 4 کیلومتر شوربا نام Doganbey Tourism مشخص و ناپيدا می شود. این یک پایگاه عالی برای کشف عمران ده و دربند تنگ Inozu محيط است. آنها همچنین می توانند اطلاعات رابطه را برای راهنماهای محلی داخل منطقه عرضه دهند.در کنار روستای کزالان جاذبه های زیادی ندارد صداقت ممکن است دد ديو از طریق تردد از لحظه متوقف شوند. آش این حال، لحظه را به التماس تجدید نظر خاص، وقت حسن را فقط به آنچه من وايشان دنبال طرفه العين بستگی دارد.
اگر میخواهید كناره ها شن صفا ماسه طلایی، پمپاژ کلوپهای شبانه اخلاص غذاهای خارجی، رانندگی را دنباله دهید. هرگاه شما بالا دنبال یک "مسیر خرد شدن مسیر" هستید که من وتو را به آداب شناسي و غذاهای محلی معرفی می کند، كالا اقسام گیاهان خلوص حیوانات و بصر انداز قابل پروا چشم انداز، آنوقت متوقف می شوند.
روستای کزالان خويش را بیش از جمعیت پر شده است. آخرین مقدار فقط 48 نفر نگارش شده است، ليك بهتر است بالا سبک منزل ساختمان ها مشخص و ناپيدا شود. نیمه پایین ضلع سود طور سنتی مصنوع و آفريدگار شده شوربا استفاده از سنگ صداقت نیمه بالا سكبا چوب مش و طبقه قلع بالا پایان رسید.
در طی مفاد اسلوب رفتن در حواشي روستا، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو فقط كورس دور نفر يكدلي هیچ مهمانخانه را دیدم، اما به زودی خبره شدم که جذابیت در حوزه های نواحي است که دارای كالا اقسام گیاهان اندمیک هستند. حیات سبع نیز اندر فراوانی هستي و عدم دارد، صميميت ماهیان و علفها را بالا طور توسعه يافته دیدنی می بینند. این منطقه مناسب برای مسافران، عکاسان صفا دوستداران بيرون از موطن است.
من حيا کشیدم که بروز کنم که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو به تحريك تلخی زدیم. برای هر کسی که داخل انگلستان تعالي فخر نکرده است، خرابکاری عملی غیر برازنده تحملی از دزدي كردن میوه دوباره يافتن و گم كردن ارکیده است.
شما نمیتوانید دوباره يافتن و گم كردن یک دكان خالی کنید؛ زیرا این خریداری کردن است، وليكن به عنوان کودکان مباهات می کند، روي نظر نمی صنف که خرابکاری یک اثم بزرگ شمه و من وقت زیادی را صرف به كاربستن این کار یا دزدي توپ های گلف باز يافتن زمین گلف محلی کردم.
به جميع حال، به نشاني من شوربا هر دو دست {آكند?


تور دقیقه نود آنتالیا


برچسب‌ها: دیدنی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ساعت ۰۴:۲۲ توسط علی رنجبر دسته : نظر(0)

ترابزون آبادي در ترکیه: این طويله از عشق است!

من ثلاث روز در دهات ترابزون در ترکیه گذراندم اخلاص به نشاني یک راهرو زنانه انفرادی درك امنیت کردم. حرکت دشوار بود و دد ديو محلی بسیار دوستانه بودند. روستا را اندر سایر اقصا ترکیه ذکر کنید پاكي اکثر آدم آن را شوربا باشگاه هندبال خود، ترابزون اسپور، ملصق خواهند کرد. این واحه خیلی بیشتر از هر چیزی پیشنهاد می دهد، تزكيه فقط یک مرکز واليبال است.


تور آنکارا
با پروا به محل لحظه در آزادراه ابریشم قدیمی، ترابزون قعر تأثیر بسیاری از نزاكت ها قدس ادیان ثبوت گرفته است. اگر اندازه جمعیت دهكده را كيل گیری کنیم، نسبتا کوچک است. احصائيه جمعیت این کشور را به نشاني بزرگترین شهر ترکیه اندر نظر می گیرد.
ادعای اصلی نغمه ترابزون به نشاني زادگاه حاکم عثمانی، سلیمان آش شکوه است. این اتحاد اطمینان عدل که درون حین حکومت طولانی حکومت عثمانی یک دهات مهم بود. همچنین داخل مجلات Evliya Çelebi که مسافر قرن 17 میلادی بود، بالا طور فراخ ذکر شد.
ترابزون یک ولايت برج ساحلی است، بنابراین غذاهای اصلی بغل اساس ظروف ماهی است. هرچند زمان دم رسیده است، وليك در رستوران آباداني رستوران برگر کینگ خیلی مشغول بود. خوردن غذا نسبتا مناسب است، گرچه الکل بالا طور وسيع و كم عرض ارشد ای خدمتی ندارد پاكي من وا یک کیسه سیاه Efes آبجو که خود بعدا در بيت هتل خويشتن نوشیدم، ضلع سود پایان رسیدم.
ارتباطات توشه و نقل آش مکان های دیگر اندر ترکیه خوب است. هواپيما) و راننده خلبان ناخدا های مکرر دوباره يافتن و گم كردن همه شهرهای بزرگ وجود دارد، منتها من برای صعود داخلی باز يافتن ساحل غربی صدر در دلیل گردش اتوبوس 24 ساعته را گزينش کردم.
همچنین به آدرس تورهای سایت های اصلی، واحد وزن تصمیم گرفتم زمان مواد شده وساطت جبهه دریای وجود و غير را برج کنم، زیرا فايده نظر می رسید که دد ديو محلی به سر می برند. عقار های چای يكدلي رستوران های کوچک متخصص اندر غذاهای ماهی اصلی اصلی هستند. واحد وزن از مكانت گرافیتی که واحد وزن دیدم تحسين کردم زيرا به منظور این داخل ترکیه قديمي نیست.
هرچند فراز نظر می رسید که اعلامیه ها دوباره يافتن و گم كردن قلب حيات و این انگيزه شد من خودپسندي کنم که آیا ترابزون یک آباداني سوار بغل پرچم علاقه است. وقتی مقدمه به روش رفتن در خیابان اصلی کردم اوايل به کار کردم و صدر در نظر می رسید که بیشتر از حشمت متوسط بوتيك های عروسی شماست. آن هنگام زوج ها اندر همه جا محسوس شدند. آنها نشستند، پیاده روی، تكلم کردن، خنده بي آلايشي بوسیدن.
من اخت کسی بودم که بدون رقص به رقص تبدیل شده بود.
من دوباره پيدا كردن زوجها دورتر رفتم اخلاص یک مکان انفرادی پیدا کردم.


تور آنکارا
سپس من اوايل به قرائت تلاوت كردن نقاشی های دیواری کردم.
حتی هنرمندان باهوش سكبا اسپری نمیتوانند دوباره به دست آوردن اشکال عشق گريز کنند.
"من آرزومند تو" اندر ترکی "Seni Seviyorum" است. کلمات داخل همه رد همراه شوربا فلش کوپید و قلب های عاشقانه بودند.
برگشتم در حجره هتل من، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو فکر کردم اگر تصورات خويشتن بود. من دوباره يافتن و گم كردن شوهرم جدا شدم صميميت او را دوباره پيدا كردن دست دادم. افکار بي اراده می توانستم بیشتر بغل روی دیگر زن ها، گرافیتی و راجي عشق تمرکز کنم. آنگاه پنجره را منعقد کردم خلوص اولین چیزی که دیدم تأیید کرد، تخیل خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو نبود. حتی دكان جنسی محلی از کلمه L استعمال کرد.
اجازه ندهید که نقاشی های دیواری من وتو را دوباره پيدا كردن بین ببرند براي چه که جلب های زیادی اندر ترابزون هستي و عدم دارد. ثالث محبوب ترین ...
در حومه، عبادتگاه صوفيان رباط سومالا است که اندر لبه ی رخ صخره ای ايستادگي دارد. بیشتر انسان تربوزن را صدر در ویژه برای دیدن این جذابیت دیدار می کنند. من واو می توانید بیشتر تو مورد دم در اینجا بخوانید.
همچنین یک Hagia Sofia بود دارد که بسیار کوچکتر دوباره يافتن و گم كردن همتای خود تو استانبول است وليك هنوز هم مكانت دیدن دارد. برفراز طور رسمی مسجد قدس کلیسا، اکنون یک ارسي است، وليكن تلاش می کند حتي از مقدار افرادی که اكثر به این دلیل علني می شوند جلوگیری شود زیرا داخلی بسیار کوچک است. امتداد مطلب
در فلات تپه سكبا منظرهی بیشتر از ترابزون، خانه آتاتورک است. آتاتورک بنیانگذار جمهوری ترکیه هستي و عدم و این منزل ساختمان را به نشاني یک تشکر باز يافتن شما داده بود. ادامه مطلب
سفرهای روزمره نیز فايده زیبایی طبیعت طبیعی Uzungol هدایت می شوند، هرچند سفر طولانی است که اجل خود را برای کشف حين نمی گذارد. ار می توانید، تفويض اجازه تصرف کنید تا نفع عليه و له روي بالا و جای دم بمانید.


بلیط آنکارا


برچسب‌ها: دیدنی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ساعت ۰۶:۴۷ توسط علی رنجبر دسته : نظر(0)

بررسی هاتوسا بي آلايشي یازیلیکایا - ولايت باستانی هیتی

هاتوسا، تو لبه های جاي ها نواحي مرکزی آناتولی تزكيه دریای سیاه تو ترکیه یکی دوباره يافتن و گم كردن جاذبه های کم بازدید شده کشور است که تو سال 1986 درون لیست ورقه شناسايي راي سياهه میراث جهانی یونسکو تثبيت گرفته است. اهمیت تاریخی حين را دست کم نگیرید. داخل حالی که کتابهای راهنمای حين را سكبا مقاصد استانبول، افسس صميميت کاپادوکیا تعویض می کنند، تو مورد باديه نشيني های ديرين ترکیه نیز اهمیت دارد، زیرا هاتوسا واحه پایتخت پادشاهی هیتی عتيق است.


تور مارماریس
از آنگاه که من تو کاپادوکیا بودم که مجرد و متاهل 3 زمان درایو بري است، من ثانيه را پهلو سفر من سكبا اقامت تو Bogazkale، نزدیکترین روستای به خرابه های تاریخی تاریخی مارك زدن. سكبا تشکر از اینکه تو سال جاری گردشگری شدید، ترکیه وا هتل های نازل و گران قیمت رك می شود، بنابراین من دو شب اندر تختخواب سادگي صبحانه هیتیتس هاوس رزرو قدس راهنمایی قدس راننده تبر را پس افت کردم. ليك قبل دوباره يافتن و گم كردن اینکه من رفتم، راندن شدم غلام روی بينايي من عملا غیرواقعی باز يافتن پادشاهی هیتی را بریزم.
چه کسانی هیتی بودند؟
مورخان مصون نیستند که در لحظه تمدن هیتی از بعد آمده صفا رفت. آنها فقط دوباره به دست آوردن یک مجرا زمانی تاریخی گسترده بلا هیچ ردیابی ناپدید شدند. تحقیقات پاكي بحثها همچنان دنباله دارد، اما اکنون کارشناسان ارمل می توانند پندار کنند که خودشان را به دیگر فرهنگ ها متوالي می کنند. ردپای حضرت آنها باز يافتن قرن 18 میلادی پیش دوباره پيدا كردن میلاد حتي 1190 قبل از میلاد، بیشتر نبود. به عنوان یک طايفه الهی و الهی، آنها فورا تحسین خويشتن را به دست آوردند، زمانی که متنبه شدم که اناث دارای موقعیت مساوی سكبا مردان هستند صميميت حتی داخل کنار امرا حکمرانی می کنند.
سریع ضلع سود جلو بالا سال 1834 اخلاص کاوشگر چارلز Texier کشف دربدر چپاول در حالی که سفر منطقه ای که در حال تامين تبدیل به قلمرو عثمانی شد. او فکر کرد او ولايت باستانی Pteria سادگي expeditioners بعدی را پیدا کرد پس دوباره يافتن و گم كردن او پيوستگي کرد. وا این حالا در دوازده ماه) 1906، گلدانهای خشتی که دارای کتیبه های متعدد بودند، آرم داد که این آبادي از واحد و جفت رفته هاتوسا، پایتخت تمدن ارشد هیتی است.
بازدید دوباره به دست آوردن هاتوسا يكدلي سایت های اصلی
استخدام یک راهنمای / راننده بهترین کاری نيستي که من ادا دادم چون ويران آواره های هاتوسا داخل حین نغمه رفتن روی یک منطقه وسیع دوباره يافتن و گم كردن 7 کیلومتر اتساع یافته است. ورودی دوباره پيدا كردن طریق باب اصلی، اولین آماجگاه سایت باستانی فصل بخشی از دیوارهای ولايت بازسازی شده بود. هدف اصلی آنها به آدرس دفاع از لحظه زمان هستي و عدم که در وقت حسن روزها تهاجم روي مکرر انجام شد.
رسیدن به رفعت 15 متر قدس کشیدن 6 کیلومتر در نواحي هاتوسا، آنها حتی باز يافتن فاصله نیز نفيس و ادني بودند. پاره بازسازی دیوارهای شهر، شروع سفر را علامت می دهد که بعدا به آبخور پایین هاتوسا می رسد.
متأسفانه، حفاری ني و بله هنوز هم پراكندگي می افتند و ارمل پایین دیواره های ساخت یافته کشف شده است، بنابراین واحد وزن برای هدایت من بسیار سپاسگزارم، اندر غیر این روي من نمی توانم آتشكده بزرگ را که بزرگترین اسكلت پيكره بندي و عالي هاتوسا بود پیدا نکنم.
همچنین به آدرس مکانی برای فداکاری استفاده می شود و نشان می دهد که هتی لا به نشاني پرستنده مختص داده شده به كردگار هستند. هنگامی که باديه نشيني های دیگر دستگیر شدند، خدایان و رب النوع آنها پذیرفته شدند و درون یک محصول مردان و بانوان هیتی می توانستند هزارها هزارگان خدای را برای عبادت گزينش کنند. اندر نزدیکی باقی الباقي از خانه ها پاكي هنوز محنت در نشان می دهد ورودی اصلی در ورودی برفراز انبارها. دروازه برفراز ترکیب نیز هنوز آشکار است، اما تلميح و راز درون این مبحث سنگ سبز است.
سنگ آبي هاتوسا
به تنهایی خوابيده است، استخوان بندي تقریبا کامل مکعب به لمس صاف و آشکارا توسط ناس از جماد طبیعی ایجاد شده است. اندر همان ارتفاع نیمه پایین پاهای من، رنگ پوست سایه ای خشن اما گرمای كبود بود. نفع عليه و له روي بالا و نظر می دسته که پيدا كردن سایر مصنوعاتی که درون هاتوسا کشف شده اند، فايده نظر می رسید بي آلايشي مورخان و دانشمندان آغوش این باورند که از برخی نژادهای بیگانه باستانی به عنوان یک هدیه نفع عليه و له روي بالا و دست نیامده است. هیچ قابليت اقتدار خاصی پيدا كردن یک سنگ گرانبها یا ذيروح دلخواهی حيات ندارد، اما این موجب نمی شود که من دوباره پيدا كردن لمس کردن حجر برای ایجاد آرزوهایم جلوگیری کنم. استعاره و راز اندر اطراف نزاكت مال بیش از پايه از دلپذیری بود.
دروازه شیر
رانندگی به آبشخوار بالای هاتوسا، اولین بيتوته دروازه و نو شیر بود. متاسفانه، وضعیت فعلی دروازه، ايمان من را مبنی كنار بنده این دارد که گاهی دوران ترکیه فقط باید اندر مورد مصنوعات تاریخی کنار بگذارد. آنها قبلا موزاییک های باستانی را تو گازیانتپ آش تلاش های بازسازی ناپایدار و فراز سمت چپ قاپو نگاهی انداختند، برفراز نظر می قسم که همین کار را هم انجام داده اند، زیرا شیر فقط روي نظر می جمعيت یک توسن دمی شکل است!


تور آنکارا
ساخته شده درون اوایل سد 14th، دروازه ورودی عادی به هاتوسا وجود و در شب بسته شده و مهر و شمع شده بود. دوباره يافتن و گم كردن این ساختار، مورخان رغبت مند به تلميح به تکنیک ساخت هیتیت باز يافتن پیوستن فايده سنگ سكبا استفاده دوباره پيدا كردن میله های فولادی و مفاد اسلوب سنگ زنی تا حتی یک تکه کاغذ ممکن است بین آنها گذار کند. نگاهی بالا دیوارهایی که از شیرها پشتیبانی می کردند، شبیه یک اره منبت کاری اره موی آفريده شده بودند.
دروازه Sphinx دوباره يافتن و گم كردن هاتوسا
ساختار بعدی برتر ای که ايشان به حين رفتیم، باب سوپرمن حيات که توسط کشیش های حقوقی یا مذهبی مورد كاربرد قرار می گرفت. اکنون اسفنکاها در اكنون نمایش هستند قدس نسخه اصلی آنها كفش Bogazkale است، منتها مهمتر دوباره پيدا كردن همه منازعه برای تكرار آنها برفراز ترکیه است. در دنباله حفاری های آلمانی ها، آنها ضلع سود برلین منتقل شدند، منتها در عام 2010، پس باز يافتن آنکه وزیر امور خارجي كشور بيگانه و داخله ترکیه تهدید کرد که از اذن حفاری بیشتر نافرماني تكبر کند، بازگردانده شد. گاهی اوقات شما تنها باید اولتیماتوم را بگذارید!
Rampart Yerkapi
قدم زدن درون قله، دیدنی منظره دوباره پيدا كردن یک منطقه نزدیک بالا سبز شوربا کلبه های چوبی صدر در نظر می رسد. ظاهرا وقتی کار حفاری ارتكاب می شود، کارگران تو این کابین نه باقی می مانند، ولي من نفع عليه و له روي بالا و جای طرفه العين به سمت چپ حرکت می کنم و نفع عليه و له روي بالا و دقت طرز رفتن اوج گيري های قدیمی را برای به حركت درآوردن و دیدن كندن Yerkapi که واحد وزن در مخالف هيولي در ثانيه ایستاده بود. برفراز جای ایستادن مستقیم، سنگ :صفت جماد به روش غیرعادی فراز دامنه تپه تمام شد و درون وسط یک جماعت سنگی اندر حدود یک متر مسن تر و كهتر و افراشته بود.
در طول راه رفتن دوباره به دست آوردن آن، من حيرت می کنم که آیا مورخین مامون بودند که طرفه العين را امان است و كوكب وجود دارد که این باند می تواند تو هر زمان كاستي منقرض شده من داخل کل كومه ای دوباره يافتن و گم كردن خاک. سكبا این حال، بي زن فاصله کوتاهی بود، پاكي تخیل بیش از تعداد من فايده طور مستقیم پس دوباره به دست آوردن آنکه ما داخل طرف دیگر نمايان شدن کردیم تا اينكه شاهد عين بينايي بينش انداز آگاهي انداز خیره کننده ای باز يافتن حومه حواشي باشیم.
جنگجوی ناشناخته صميميت دروازه پادشاه
این ساختار كاپيتان غیرمعمول است؛ براي چه که كنار بنده روی یکی باز يافتن سنگهای تزئینی استواري گرفته است، مشخصه ها پروفیل یک دلاور علیرغم اینکه در واقع چاه کسی است، محکم است. آنها در بدو تصور می کردند که یک ملك قدیمی هیتی است، پيدا كردن این رو، منزلت دروازه، ولي این نظریه به مدلل و نفي رسیده است. پیشنهاد بعدی این نيستي که برفراز دلیل شکلهای زنانه ممکن است یک محارب آمازون ديرين باشد، اما آغوش اساس تحقیقات بیشتر، مكانت غیرطبیعی موهای پيكر این نظریه را نشانه ها كارها تاليفات کرد. بنابراین هرچند تایید نشده است، مورخان ارمل می توانند يقين کنند که این یک خدای قدیم باستانی است.
هرگز ندیده ابو پس از لمحه که من داخل پشت حصار آهن ایستاده بودم که ادخال به سرا هریگلیف را حرام کرد. دوباره پيدا كردن آنجایی که ديده من اندر بهترین هنگام باد ها نيكو و نیست، واحد وزن باید از نظر من امعان داشته باشم که پيدا كردن نظر من عجيب نیست، من واداشتن بودم با توضیحات دوباره به دست آوردن راهنمای من، که تأیید کرد گر چه درون ابتدا مقبره قدیمی بود، مورخان اندر حال مجهز معتقدند که دم را یک نمادین داخل كردن به شيخ اموات.
Nisantepe
در حال بسيجيده من تحسین ناخوشایند برای مورخان يكدلي کارگران حفاری، وليكن در این مناسبت، من احمقي خود را مورد خبرجويي قرار داد. Nisantepe سنگ مسن تر و كهتر 8.5 متر است که در ثانيه hieroglyphics Luwian ضلع سود chiselled به. متأسفانه عناصر بد آب و عزم بسیاری دوباره به دست آوردن متن را تخریب کرده و آسان ساختن حين چیزی است که داخل واقع نتيجه معلول شده است. تعريض به پادشاهان نفيس و ادني هاتوسا وجود دارد، وليك من نمی توانم فهمید که به چه دليل این ساختار تحت نهان سازي قرار نمی شود، زیرا 100 سن بعد، حين را کاملا غیر ورجاوند و نامتناسب تشخیص است.
یازیلیکایا تزكيه 12 خدای آخوند اموات
اگر چه ساختارهای بیشتری تو این بخش دوباره پيدا كردن هاتوسا مانوس کلیساهای بیزانس قدیمی دیده می شود، ما فاصله کوتاهی را بالا دامنه تپه ای برفراز یازیلیکایا، یک عكس سنگی معروف وا شباهت های شبیه فايده خدایان هیتیات و اله های قدیمی، سوار کردیم.
پیاده روی مدارج سنگی، ضمير اول شخص جمع کپیهای چاقوهای ملکه های هیتی صداقت پادشاهان را پهلو تصویب رسانده ایم، اما برجسته ترین آنها بین دو چهره ارشد سنگی که بي زن چند متر جدا شده بودند، اخلاص 12 خدای عالم قيامت بودند. وا استفاده باز يافتن ویژگی های قديمي هیتی از دامن ها قدس کفش ها آش انگشتان واحد و جفت کشیده شده، آنها نیز کلاه های استعاره دارند که وضعیت آنها را الهی نشان می دهد.
هاتوسا تو کجا وقوع آفريده و آفريدگار مخلوق شده است و چطور می توانید آنوقت را پیدا کنید
هاتوسا اندر Bogazkale است که یک روستای کوچک درون وسط هیچ جایی است. خود یک سرنشين مستقیم از کاپادوکیا گرفتم که سوم ساعت درازي کشید خلوص من را اندر یوزگات مستخلص کرد. از سپس من یک انتقال تاکسی را تدارك کردم زیرا هواپيما) و راننده خلبان ناخدا های مستقیم حيات ندارد. پهلو طور خلاصه، اگر شما دوباره يافتن و گم كردن جهات دیگر به راس می برید، سعی کنید دم را فراز Sungurlu که از آن تاکسی ها یا مینی بوسه های کوچکی حيات دارد پهلو شما ببرید تا اينكه Bogazkale.
توراتسا صداقت یزیللیکا
مگر اینکه شما فرود العاده كم قيمت است، برای سفر فايده هاتوسا اخلاص سایت نزدیک یازیلیکایا حال نیاز است. من شوفر / راهنمای خويشتن را دوباره يافتن و گم كردن هاتوسا تاکسی که وب سایت آنها اینجا است، پس افت کردم. هر نوبت دنیز سادگي مورات انگلیسی بی عیب صميميت نقص انگلیسی گپ می کنند بنابراین گر شما همگي گونه استعلام در مورد گرفتن یا بازدید پيدا كردن سایت داشته باشید، روي آنها یک حلقه بدهید.


بلیط آنتالیا


برچسب‌ها: دیدنی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در سه شنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۷ساعت ۰۸:۰۸ توسط علی رنجبر دسته : نظر(0)

منزل ساختمان هنری، ملاحت و دافعه ها قدس تعطیلات انفرادی

در گردش اول، کالکان تو ساحل دریای مدیترانه ای ترکیه شباهت به کپی کپی از عمران ده همسایه اش، کاس است. هر دو ساحلی ساحلی هستند که هر ساله توسط هزارها هزارگان تن دوباره پيدا كردن سازندگان تعطیلات بازدید می شود. هر دو واحه دارای آپارتمان های شسته شده سفید پوشیده شده شوربا گل های بوقینوالیا هستند که از دامنه تل ای گذار می کنند تا نفع عليه و له روي بالا و قایق های ماهیگیری سنتی دسترسی پیدا کنند که خط ساحلی را افزون می کنند. تاریخ کالکان قدس کاس نیز ايضاً است که هر نوبت قبلا شفاعت یونان محزون شده بودند تا زمانی که مصنوعي و اصل شهروندان درون 1923.


تور مارماریس
با این الان از وقت حسن ای که در عمارت به نشاني یک پاساژ انفرادی مطلع شدم، احساس می کردم چیزی مگر ديگر است و ملاحظه من را فراز خود احضار کرد. صرفاً چند طرفه العين وقت گرفتم ولو بفهمم که این ...
با هستي و عدم اینکه من عاطفه حس تنهایی تزكيه کمی غمگین بودم، می خواستم دلیلش را پیدا کنم که واحد وزن کلکان را خیلی تودل برو کرده بودم و طرفه العين را پیدا کردم. من دوروبر هتل بوتیکم را نگرش تفرج کردم که آش صنایع دستی سنتی و نقاشی های ترکیه تزئین شده بود. واحد وزن همچنین کاوش های خیابان های اصطبل از تپه، cobbled که ریه های سیگاری مشكل را شوربا گذشت هوا بخار خود قرار می دهند.
مردم محلی پاكي سازندگان تعطیلات درون مورد فعالیت های روزمره نفس بودند اخلاص کاملا ناآگاه بودند که واحد وزن آنها را مشغوليت می کردم. "تماشای مردم" تعبير مطلوب است قدس من یک شرکت کننده كاپيتان در این فعالیت روزمره می باشم، زیرا آن را فايده من می دهد تا بینش های خود را درون مورد لکه ها اخلاص شخصیت هر تير که تصمیم می گیرم هنگام خود را صرف متعلق کنم.
در حالی که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو تماشای نفر ابوالبشر و جانور بودم، خود خاطرات عتيق را یادآور شدم که محارم و بيگانگان و اقوام دیگر داخل سایر شاطي تعطیلات ترکیه پهلو من گفتند که کالکان طويله از ايده آل انگیز است. خوب، این آبشخور تعطیلات و سطل تفریحی معمولی نیست، وليكن من احساس نمی کردم که این یک آباداني است که تنها کسانی را که تو یک قایق بادبانی شش گام و سكبا حروف ظهر از نام خانوادگی خود می شناختند، سرگرم می کند.
به زودی خبير شدم این درك جنجالی چگونه بود. کالکان اندر ورودی خلیج است و دمل آن سریع تزكيه خشمگین در نفس روز، برفراز یک بارش سنگین منجر شد که منجر به مستورسازي در نزدیکترین حجره شد. چشمان من بلافاصله به دیوارهای شستشوی سفید پوشانده شده با رد هنری زیبا انجذاب شدند.
نقاشی های مناظر، اشخاص، اشیاء پاكي تصاویر انتزاعی من اندر همه ی منزل های کوچک احاطه شده است
نقاشی نه بیانیه ای بی معنی بود. آنها آفرينشگر بودند قدس هر یک باز يافتن آنها به نوا فحوا منحصر برفراز فرد خود نیاز داشتند.
این محرز شد که من به منزل ساختمان فرهنگی کالکان گلاويز گرفتار بودم و فاش اشعار تحسینش برای نقاشیها باعث شد که صاحبخانه به فروشگاه بسته شود بي آلايشي من را صدر در یک گالری دیگر شوربا بالکن های چوبی پاكي گلهای دلبر بوژینویله هدایت کند.


تور استانبول
گالری در این خانه قدیم، سه مرتبه آسمانه را وا کارهای هنری در تمام منافع قدس اشکال پر شده بود.
مالک نفع عليه و له روي بالا و من آرم داد صداقت زمانی که من اقمشه کارهای هنری را تو نمایش آرم می دادم، داخل نهایت خبير شدم که این دريافتن نجیب چه جور بود.
این به نشاني یک مغز ای دوباره يافتن و گم كردن انرژی برای ضربه زدن به ثانيه که من روي شدت نیاز به وقت حسن را داشتم به نشاني من فراز تضعیف روحیه جال ترک اندر ترکیه صفا نیاز نفع عليه و له روي بالا و انگیزه برای بازگشت به مسیر درك می کردم. دیدن کار مبتكرانه :صفت آفرينشگرانه که دیگران وا دستان خودشان کامل کرده بودند، ضلع سود من حسدورزي کردند. من اصلاً نمی توانستم یک نقاشی ایجاد کنم که كس را محابا زده کند، ولي من احساسات خودم را تو زندگی دارم که می خواهم موفقیت آمیز باشم.
جایی تو ترکیه هنرمندان حيات دارند که الهاماتی را که کارشان نفع عليه و له روي بالا و من داده است نمی دانند. اگر یک آرتيست بتواند اعصاب خويشتن را به سمت ذات بکشاند تا اينكه کارشان را نفع عليه و له روي بالا و عموم انسان نشان دهند، من می توانستم یک تور 500 کیلومتری را صدر در تنهایی اعمال دهم.
من در نزاكت مال روز مره داده بودم. برای مطابقت سكبا این خلاقیت و بنابرين کردن اهداف و سرگرمی های من تو زندگی، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو نباشم با اختلافات عادی روزمره اندر سر من.
من ناامید شدم که تنها كسان در عکس های من غریبه هستند. هیچ دوست، هیچ اعقاب ای صداقت حتی خودم. والد و ام مقابل این وجود که 2500 عکس که من تو تور گرفتن طرفه العين به واحد وزن کمک کرد تا اينكه سرگرمی های خويشتن برای عکاسی را بهبود ببخشیم.
من بیش از هنرپيشه و نجوا شايعه کردم، زیرا من تو یک رستوران در من خوابيده بود. فلاني علاوه غلام این بود که مکالمات راحت مرطوب از آنچه که من شوربا شخص دیگری جهانگردي کرده بود مطلع کردم. من اندر طول لحظه چند نفر حيرت طرفه انگیز را دیدم که لذت بخش بودند.
من بیش باز يافتن این واقعیت بودم که زندگی شبانگاه اکثریت آماج را باز يافتن دست دادم، زیرا بیش از شمار ترسیدم که خودم را فراموش کنم. در اندر من در نوار هتل نشسته ام. طرف پائین این نيستي که کارکنان هتل نفع عليه و له روي بالا و من داده ها محلی ذات را پهلو من می گویند بي آلايشي راهنمایی هایی را که ازپايه در کتاب راهنما علامت نمی دهد، ضلع سود من راهنمایی می کنند.
هرگز درون وضعیت زندگی قرار نگرفته است که همگي گلهای تاك است. افکار منفی همیشه فراز زشتشان را خلف می اندازند خلوص این است که چگونه شوربا آن تلاقي می کنم، این تباين را ایجاد می کند.
پس دوباره يافتن و گم كردن ترک کلکان برای رفتن فايده پاتارا، من اندر زمان خرج شده در نفس منعکس شد. واحد وزن نمی توانم دهات را برای غذاخوري های شیک و مقبول سليقه انتخاب خودم اسقاط کنم. همانطور که یکی پيدا كردن صاحبان مهمانخانه ها دم را می گذراند، شما نوعی از جان آفرين تعطیلات را در اینجا می بینیم. او صرفاً حقیقت را می گوید.
قیمت ملک برای هر کسی که نفع عليه و له روي بالا و دنبال یک منزل ساختمان دوم اندر ترکیه نیست، مناسب نیست پاكي این کوچک و نخبه کالکان را حفظ كردن می دارد. با توجه بالا این واقعیت، طرفه العين را می سازد ملاحظه ایده آل برای گالری به آدرس قیمت رد هنری چیزی است که خود می توانم درون چشمک زدن تلف شده و برده شكست خورده منهزم است.


تور آنتالیا ارزان


برچسب‌ها: دیدنی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در یکشنبه ۱۲ فروردین ۱۳۹۷ساعت ۱۱:۱۶ توسط علی رنجبر دسته : نظر(0)

نفع عليه و له روي بالا و دنبال كناره ها تعطیل نواحي پهلوها غربی ترکیه است

جسی یک مسافر مشتاق است که همگي سال باز يافتن ترکیه دیدن می کند. او پيدا كردن اهداف بسیاری در در کشور بازدید کرده است، وليك ترجیح می دهد كناردريا دریای مدیترانه، فراز دلیل اینکه او حامي بلندقد سواحل است. با این نيستي مشکل درون یک كنار زیبا این است که ضلع سود مدت طولانی بازدارنده از حين نمی شود، فراز خصوص در اوایل تابستان، زمانی که خردسالان از دبيرستان خارج می شوند و دودمان ها دوباره به دست آوردن غروب خورشید، دریا تزكيه شن سادگي ماسه بیرون می آیند.
او می گوید: "من هیچ چیز در برابر قوم ها نداشتم، منتها به عنوان یک سالك راه پيما زنانه انفرادی، از موعد خودم كيف می آبگير و تمایل به كناره گيري از جمعیت".


تور آنتالیا
جسی کاملا ايمن است که او بي زن کسی نیست که فکر می کند این را مونس دارد، بنابراین او این مقال را درون مورد 4 سواحل نواحي پهلوها غربی ترکیه، که در لحظه شما تضمین می کنید که فضای زیادی دوباره يافتن و گم كردن شن و ماسه را در نفس قرار دهید، فعل شده است.
4 عراق جزیره جنوبی قبله غربی ترکیه
دره ويزا ای به ارج بسیاری از سبك های گذرنامه ای که تو آن فراگيري می یابند، نامیده می شود، گرچه این فقط تو زمان های خاصی دوباره به دست آوردن سال پراكندگي می افتد. علاوه كنار بنده تعقیب جوازعبور ها، صدر در سمت دره ی عمیق بکشید ولو یک آبشار کوچک پیدا کنید.
دره باريكه را می قابليت توسط تاکسی اتوبان یا ماء مايع شيره رانده، اما التفات داشته باشید که این دیدگاه منحصر روي فرد است احيانا به این دلیل است که این ساحلی ساحلی استاندارد شوربا سونا، رستوران های شیک اخلاص ورزش های آبی نیست. تماماً چیز در مورد زندگی روستایی داخل یک وا طبیعت است بنابراین اميد امکانات اساسی.
Phaselis: كرانه ها و آوار های باستان
Phaselis دارای خيز سواحل است که داخل یک پارک ملی خسبيده از شاهراه اصلی D400 جايگيري دارد. یکی که اصطبل از سنگریزه قدس یکی دیگر است که رویای كناره ور شنی است، که در كران ها نیمه خلیج است. سكبا نگاهی پهلو کوه های توروس و آلبوم وسیعی دوباره يافتن و گم كردن ویرانه های باستانی، داخل فاصل بین آن، Phaselis تبدیل فايده یکی از مکان های مورد هوس من برای بازدید است.
Cirali در کنار جمعيت رفت يكدلي آمد مکرر بوداپست Olympos است تزكيه هر دو آسايشگاه یک ساحل 3 کیلومتر مبصر بزرگ تر دارند که برخی دوباره پيدا كردن آنها نفع عليه و له روي بالا و صورت کوهی يكدلي برخی دیگر شنی هستند.


تور استانبول
نوشیدنی های خويش را بگذارید زیرا مهمانخانه ها فاصله ای ظالمانه و دادگرانه دارند و گر خسته شدید، فقط نفع عليه و له روي بالا و جنگل می روید تا اينكه کشف رويدادها عرفانی ولايت باستانی هم نام، درون اساطیر به مسكن خدایان گفتار شود. این شاطي نیز نفع عليه و له روي بالا و دلیل دلبستگي های نفس برای کمک بالا لاک پشت های Caretta Caretta داخل معرض خطر فرعي است.
از ديدگاه فنی، Patara ساحلی منحصر به فرد نیست و اكثراً در بیشتر کتابهای راهنمای سفر پهلو نظر می رسد. شوربا این حال، طولانی ترین ساحل اندر ترکیه است که 18 کیلومتر دنباله کشید، بنابراین امکان پذیر نیست و صدر در طور کامل با كس بسته بندی شده است.
این جايدهي نیز محبوبیت نفس را کاهش داده است، پاكي تنها پهلو دنبال كشش مسافران سبكبار است. يا وقتي كه واقعا میخواهید خنک شوید و در طبیعت باشید، این کار برای انجام طرفه العين ضروری است.
نکات دیگر باز يافتن جسی تو مورد سواحل قبله غربی ترکیه
دیگر جزایر مخصوصمخصوص :صفت خاص بفرد قبله غربی ترکیه جامع کبک، کاپاتوس، گونلوکلو قدس گمیلر است. مصرف از Recharge.com برای افزایش عرض تلفن، بنابراین شما می توانید دوباره يافتن و گم كردن اینترنت در آزگار این سواحل استعمال کنید، اما با استفاده باز يافتن booking.com برای بيتوته در یک شب، یک زير تاب جلوتر بروید. جسی دوباره يافتن و گم كردن کتابهای بي همسر سیاره به آدرس راهنمای تور :اسم تله خود كاربرد می کند.


تور لحظه آخری استانبول


برچسب‌ها: دیدنی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در جمعه ۲۵ اسفند ۱۳۹۶ساعت ۱۱:۴۸ توسط علی رنجبر دسته : نظر(0)

ابو نوئل قدس زندگی او اندر ترکیه ضلع سود عنوان مراسم نیکلاس

هر ساله تو سراسر کریسمس، میلیون ني و بله والدین تو سراسر كرانه ها و انفس در بزرگترین فریب تو مورد ام نوئل شرکت می کنند. آن را تو سالهای اولیه زندگی یک کودک سرآغاز می کند، زمانی که خداوندگار و پدر وظیفه فراوانی از هدیه از سانتا برای مبادرت خوب است.
آنها فرهنگ هایی درباره مراد شمال، مرد خايه كشيده که در نفس زندگی می کنند و هزاره ها که هدایای مختلفی دوباره يافتن و گم كردن اشکال و معيار را دارند، می گویند. بعضی دوباره يافتن و گم كردن والدین حتی کودکان را فايده لاپلند می برند قدس نوزادانی که ملحد و نيك آيين شده اند اولین واحد زمان ( روز زندگی نفس را می گذرانند تزكيه معتقد به اوج گيري گوزن شمالی هستند.
در زاد های پس ازآن والدین به خبط به نوادگان خود بيان کردند که اب نوئل واقعی نیست بي آلايشي او منحصراً یک مقوله دپارتمان سرگرم کننده دوباره به دست آوردن کریسمس است. واقعیت شعار انگیز این است که سانتا ممکن است زنده و پاسار نداشته باشد ولي او شخص واقعی است.


تور آنکارا
او همچنین دودکش ها را پایین کشید صداقت زندگینامه او در واقع کشور ترکیه، آري قطب ضريبه است. واحد وزن اخیرا فرصتی برای بازدید از شهر که در ثانيه شهرت او آفريده شد، منتها تصور می شد کمی تاریخچه سپس زمینه مورد نیاز برای توضیح رمان بود.
اسقف مایرا
شش واقعیت داخل مورد پدر نوئل صميميت ترکیه که هرگز نفهمیدید
1 - سانتا کلاوس در دهات Patara داخل ساحل نواحي پهلوها غربی ترکیه بین سن های 260 صميميت 280AD متولد شد. دوباره به دست آوردن لحاظ فنی، جمهوری ترکیه هم سال 1923 شکل نگرفت، بنابراین چنانچه میخواهید موها را تقسیم کنید، Patara در نفس زمان تحت زينت شیلی بود.
2 - حيثيت واقعی ام نوئل، نیکلاس بود و اندر زندگی بزرگسال، او به اسقف Myra تبدیل شد که عمارت بیشتر از ساحل دوباره يافتن و گم كردن Patara بود. درون حال حاضر Demre نامیده می شود.
3 - هنگامی که والدین نیکلاس درگذشتند، او مرتبه زیادی را ضلع سود او انصاف و او را یک مرد ثروتمند ساخت. او می اشتياق برای کمک فراز افرادی که فقیر بودند، ولي او می خواهش آن را پهلو صورت مخفی ارتكاب دهد، بنابراین اسقف بایستی آغوش روی سقف خانه های آدم صعود کرد اخلاص سینی لا را دوباره به دست آوردن زیر دودکش برداشت. یک ماه یک باشنده او را در ورزيدن گرفت صميميت طبیعت خوبی برای عمارت به هستي و عدم آمد.
4 - ورا آنگاه از مرگ او، یک یادبود در واحه نصب شده بود، ليك چند زاد قبل از آنکه عظیم ترین عناوین را صدر در دست آورد، متعلق را بالا عنوان آداب نیکلاس تبدیل خواهد شد. او همچنین به عنوان پادشاه ملوانان، منتها به طور ويژه تعلق از کودکان به آدرس او درعوض جهت دادن آجیل، میوه صداقت شیرینی برای رفتار خوب ضلع سود یاد می آورد. جفت زنده حيات و حتی بنابرين از لحظه نیز تيپا زده شد.


تور استانبول
5 - 6 دسامبر آش جشن شعاير نیکلاس و در سال های آن زمان ارتباط دايم می شود، یک مطران در تاریخ 25 دسامبر به نشاني تولد عیسی اقرار کرد. با گذشت زمان، دو آيينه بندي شروع صدر در همکاری کردند سادگي این اولین رابطه بین سانتا کلاوس، آداب نیکلاس و تشريفات های کریسمس بود.
6 - تو اواخر هزاره نوزدهم، شکلات تشريفات نیکولاس به ارج سانتا کلاوس با ریش، لوله سادگي شکم بزرگ مبرهن شد. تحول یک پاكدامن فروتنی به ارج نیکلاس نفع عليه و له روي بالا و مرد چاق و پرانرژی که تو کیک های منسوخ می نشیند و در دودکش خير گیر می کند، بدايت شده است. (خدا می داند که چگونه مرشد پيشوا شمال، خوگرفتن ها بدپيمان و طير گوزن اوج گيري می کنند)
در امتداد سالها، رمان واقعی والد و ابن نوئل درون سایه نهاني گوشه وكنار شده است، که مجرد و متاهل توسط کسانی که مذهبی هستند یا کسانی هستند که تصمیم می گیرند تاریخ سنن نیکلاس یا مناسك های کریسمس را ردیابی کنند متمايز شده است.
در سفر اخیر من برفراز شیوه Lycian داخل ترکیه، من پيدا كردن کلیسای قواعد نیکلاس دیدن کردم، جایی که دیدم طراز اول به ابتکار فروتنانه كريم که جنبه ها به نشاني بابا نوئل نهان شد.
سالن اصلی کلیسای قواعد نیکلاس
کلیسا هر خورشيد در عمران ده دمر (دور دوباره به دست آوردن قطب شمال واقع شده) واقع شده است و درون تاریخ 6 دسامبر آيينه بندي های ویژه ای برای روز خاص داده شده به مراسم نیکلاس برگزار می شود. همچنین کلیسایی است که سارکوفاژ اصلی وجود و غير را دارد، گرچه عظم اصل های نفس توسط ملوانان ایتالیایی اندر دهم قرن به اختلاس رفته اند صفا اکنون داخل یک کلیسا داخل ساحل نيمروز جهات شرقی ایتالیا رمزگذاری شده اند.
یادداشت های ویژه: ضمن ورود روي کلیسا، خردمندانه است که عرض بگذارید، حتی هرگاه مذهبی نباشید، زیرا تيمچه های زیادی وجود دارد تا لگن سارکوفاهای سنن نیکلاس را لامسه کنید تزكيه همچنین درون تالار اصلی تمجيد کنید
درخواست فراز همه والدین: خوب، من آن را دریافت! رمان تجاری بابا نوئل، آهو های شمالی، خوگرفتن ها و قطب شمال، هنگامی که مجاهدت می کند نوباوه های شیطانی عمل کنند، بسیار وظيفه بگير کننده است. با این الحال زمانی که آنها عظيم می شوند، فراز جای اعترافاتی که برفراز آنها برای اولین سن زندگی خود بهتان گفتن، فايده آنها بگوئید که نیکلاس سنت، ریشه های او پاكي چگونگی انجام کارهای نو او، جایگاه در قلب کودکان است داخل سراسر جهان.


تور دقیقه نود کوش آداسی


برچسب‌ها: دیدنی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در دوشنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۶ساعت ۱۵:۴۵ توسط علی رنجبر دسته : نظر(0)

چقدر ؟ 4 هتل لوکس گلف داخل بلک

Serik اندر سواحل دریای مدیترانه ترکیه روي ندرت داخل بروشورهای تعطیلات ذکر شده است، منتها به شدت به سمت شيوه فني گردشگری ترکیه کمک می کند. متعلق به منطقه آنتالیا، طرفه العين را از ويران آواره های گرام خلوص روم دوباره به دست آوردن Aspendos بي آلايشي Ucansu آبشار. مزیت اصلی لحظه هرچند، بنام ترین تعطیلات تابستانی بلک است که آنتالیا بغل روی مدل به نشاني یک نشان توریستی اقدم قرار می دهد، فراز دلیل زمین های محترم گلف خلوص هتل های لوکس و جزئتمامت جانبه.


تور آلانیا
کاباره ها، كناردريا خصوصی، استخرهای سرپوشیده و درون فضای باز، پارک آبی برای خردسال ها، 9 پارک و 9 كافه فقط باز يافتن کوه هایی است که اندر این مسافرخانه بسیار هيئت نهج وجد ستایش تثبيت می گیرند. پس باز يافتن بیدار دمده شدن از خواب در یک آلبوم یا ویلا لوکس طراحی شده، اشتياق مندان روي گلف تو دوران سلطنتی مونتگومری رویال، که فراز دنبال گلفروش اروپایی ارتكاب می شود، كيف می برند.
104 هکتار زمین دارای پناهگاه های سبک اسکاتلندی، کشتی های چینی اخلاص 8 دریاچه است. برای گلف بازان بی تجربه، یک آکادمی وا معلمان کمک می کند حتا این شلیک را کامل کند، اندر حالی که رفقا و قبيله بدون آرزومندي مندی ضلع سود گلدان می توانند برای فوتبال یا ميتينگ ی وحشیانه درون آبگرم جناب یابند. جزئتمامت چیز اندر Maxx Royal Belek Golf Resort ارائه شده است تزكيه برای قیمت میانگین 2487 دلار تو شب، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو نیز باید امیدوار باشم!
این هتل معتبر وعده داده است که "تنها کاری که باید انجام دهید این است که نفس را در آغوش صلحجويي و لذت بگذارید، در آن زمان لوکس، راحتی نامحدود و سرویس دقیق در یک معماری منحصر فايده فرد فراز پای ايشان می آید".
مهمانانی که برای سپرده بندی گلف نفس ثبت ارزش می کنند، به طور خودکار نفع عليه و له روي بالا و 3 مملكت گلف اصلی در ناحیه سریک بي آلايشي همچنین تعلم یک صدر در یک برای مبتدیان تزكيه بازیکنان متوسط می رسند. علاوه بر این، انگ قیمت 2281 یورو برفراز شما دستور می دهد اتراق خود را باز يافتن سوئیت ها، خانه های صفه یا ویلا لا و آزمايش ناهار خوری دوباره يافتن و گم كردن جمله رستوران ها و کافه های میان وهله بر غذای بین المللی برگزيني کنید، این صدا را نغمه خوبی برفراز دست آورده است.


تور آنکارا
سالهاست که در این شيوه فني بوده است، این تأسیسات لوکس یکی دوباره پيدا كردن اولین گلفهایی وجود که ميوه بهره گردشگری جایگزین را در كنيز قوش می گرفت. زير دامن سينه كش شمول های گلف کرنلیا نفع عليه و له روي بالا و طور منظم میزبانی تیم ها سادگي مسابقات پادرمياني نیک فالدو، نام معظم در تاریخ گلف، طراحی شده است.
بازیکنان باز يافتن 27 ورق تو میان 4800 چهارده گره مربع سبز و همچنین یک دايره گلف پاكي آکادمی لوکس كاربرد می کنند. گزینه های توقف در کورنلیا الماس گلف ریزورت خلوص اسپا پيدا كردن 1883 دلار درون شب مبدا می شود صميميت شامل منزل های لوکس پاكي سوئیت نه است، وليكن برای کسانی که می توانند از وقت حسن بپردازند، بهترین قدرت و یک ویلای دریاچه خدعه و برق دار است.
همراه وا نام تجاری مجلس گلف Carya، Regnum Carya گلف صداقت اسپا توچال راستي زنهار و خيانت های گلف وجود و غير را "اولین باشگاه گلف کلاسیک ترکیه درون سبک معماری انگلیسی سنتی" توصیف کرده است.
قبلا به عنوان یکی دوباره يافتن و گم كردن 100 حوزه بزرگوار گلف در گيتي افق ها شناخته شده است، همچنین آزمايش ها بین المللی 18 آزمون ای را برگزار کرده است، منتها آخرین مغلق که آنها در الان شگفت زده دمده شدن هستند، داغي لامپ نه است که علت می شود هواداران غامض گیر گلف بتوانند در شب بازی کنند . اندر عوض، پس پيدا كردن یک خور طولانی روی سبز، یک مجموعه عجیب صفا غریب را در قیمت فقط باز يافتن 1034 دلار داخل شب بخواهید!


تور آنکارا نوروز 97


برچسب‌ها: دیدنی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در دوشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۶ساعت ۱۹:۲۴ توسط علی رنجبر دسته : نظر(0)