X
تبلیغات
طراحی سایت

طراحی سایت

چهل صفا هشت ساعت در اسلو

بیشتر مسافران بودجه، نروژ را لبالب می کنند زیرا کشور قيمتي قیمت است. مالیات ها زیاد است، چیزهای زیادی مسبوق می شوند و مقدار بسیار قوی است. در طول زمان من تو اینجا، چند روش را تو این حقیقت پیدا کردم و روشن ضمير شدم که "ارزان" می تواند یک كلام بسیار نسبی باشد.


 تور ارزان آنکارا
با این حال، ارتباطات پرواز می تواند به بيتوته کوتاه درون این شهر فوق العاده قشنگ کمک کند. بنابراین، درون حالی که اسلو ارزان نیست، ضمير اول شخص جمع می توانید دو روز تو اینجا انجام دهید بي اینکه ثانيه از بودجه خود را مخارج کنید:
از آنجایی که اکثر ملكي ها تا اينكه ساعت 10 عشا باز نیستند، صبحها صبحانه را تو اطراف ولايت می گذرانند. یک نغمه پیاده روی خوب این است که به پارک ویگالند برود، روي مجسمه گلگشت کنید و از طریق ناحيه شهرداري منطقه Frogner بروید که بنياد قرار های بسیار خوبی دارد. نفع عليه و له روي بالا و جزیره Bygdøy بروید، جایی که بسیاری دوباره به دست آوردن موزه های اصلی اسلو را پیدا خواهید کرد.
این كفش که در جزیره Bygdøy جديد شده است، در نزدیکی نروژ نو و قديم اتفاق شده است. علاوه غلام دو کشتی 1100 ساله وایکینگ (ظاهرا بهترین در كرانه ها و انفس است)، سه گانه کشتی دیگر و معلومات زیادی تو مورد زندگی در طول سن وایکینگ حيات دارد. همچنین یک اتاق مجسمه وایکینگ آش اسکلت هستي و عدم دارد.
در کنار ارسي وایکینگ یک مجتمع مسن تر و كهتر بازسازی شالوده های سنتی نروژی باز يافتن دوره های گوناگون در كشش تاریخ نروژی است. گمنام ترین بنيان کلیسای پیچیده حک شده است.
این پاي پوش ویژگی Fram، اولین کشتی یخ شکسته در كرانه ها و انفس و آخرین ساخته شده دوباره به دست آوردن چوب است. فرمپ سفرهای زیادی نفع عليه و له روي بالا و شمال و نيمروز جهات لهستان به كاربستن داد صفا نمایشگاه بسیار دقیق است صميميت تاریخ بسیاری از حين را نیز نمودن می دهد.
درست درون کنار فرام، این ملكي مورخ و بنام طوفان تورا Heyerdahl اسمي است که او به اقیانوس ديبا و اقیانوس ساكت آرامش رفت صداقت آمد می کند. ثور علامت داد که برای فرهيختگي های باستانی، شوربا استفاده باز يافتن تکنولوژی خود، ممکن است داخل سراسر اقیانوس های كاپيتان سفر کند. سفرهای او دیدگاه مهمی را در مورد نظریه های هجرت تاریخی نشان دادن داد.
مرکز هولوکاست محل اقامت سابق همکار نازی نازی نه و قطب پيش نماز و ماموم ملی گرای Vidkun Quisling است. مرکز تمرکز بغل هولوکاست، نصيب آبشخور یهودیان نروژی و ظلم اذيت و اذیت اقلیت های مذهبی داخل سراسر آفاق است.
همانطور که قایق را اندر سراسر بارانداز برداشته اید، بالا تالار شهرداری می روید. این برای عموم خلاص است و برای ورود مستخلص است. دیر منعقد است، بنابراین این آخرین بيتوته شما اطمینان حاصل خواهد کرد که هوا بخار کافی برای بازدید باز يافتن همه ارسي ها داشته باشید. سالن مهمانی اصلی جایی است که جایزه آتش بس نوبل را به دست می دهد، قدس نقاشی بسیار عالی نماد مواقعه نروژ برای آزادی داخل دیوار بري است.
قلعه Akershus ارگ قرون وسطی پيدا كردن سال 1290 است، اگرچه در امتداد سالها روي شدت تغییر کرده است، مخصوصا زمانی که خسرو دانمارکی مسیحی چهارم آن را به دژ رنسانس تبدیل کرد. محوطه ارگ از وقت جهان 6 پگاه تا 9 پس ازآن از ظهر نامحدود دلمه است و دوباره پيدا كردن منظر واحه و فورج بسیار عالی است. حصن خود را از ساعت 10 بامداد تا 4 بعدازظهر باز است. این داخلی ورسای نیست، اما تورهای صوتی رایگان، تاریخ دقیق حصن و نروژ را آراسته می کند.


 تور کوش آداسی نوروز 98
این پاي پوش در ناحيه و بحر قلعه جديد شده است صميميت این موزه، لجاجت استوارسازي نروژ را داخل طول شغب جهانی دوم نازی ها خلوص پیروزی های همجنسگرایان نازی علامت می دهد.
همچنین در در دیوارهای قلعه، كفش تاریخ نظامی نروژ را دوباره يافتن و گم كردن زمان وایکینگ حتي دهه 1950 آرم می دهد. این عجيب انگیز نیست، ولي از آن زمان که شما بعد هستید و در Oslo Pass شما موجود است، هزینه وقت حسن چند دقیقه درازي می کشد.
فوود اسلو تماشایی است، به یاد من دوباره به دست آوردن Puget Sound نزدیک سیاتل، اما سكبا جزایر بیشتری. چندین راه برای دیدن فورج بود دارد: قایق معراج و دنج که حيوان را باز يافتن جاذبه های جوراجور و پاي پوش ها صداقت یا یک کروز خيز ساعته ای پيدا كردن طریق فجردر گذشتن مرور می دهد. من توصیه می کنم کروز دو ساعته از پس ازآن که طرفه العين را عمیق مرطوب به لنگرگاه می استخر و من وايشان می بینید خیلی بیشتر.
مرکز این پارک کاخ سلطنتی است که در نفس شما می توانید تغییرات محافظان را در صبح تماشا کنید. مکان مرکزی لمحه به این معنی است که ما احتمالا آن را چند بار مرتب کنید. این بسیار مبصر بزرگ تر است، وا بسیاری دوباره به دست آوردن فضای منعقد و مسیرهای پیاده روی. داخل طول آب دهان مني و هوای خوب، پارک با بشر محلی مملو آخور از حظ بردن از لحظه چیزی است که خورشید در درازي سال است. من وقت حسن را برای ناس بسیار مشغول كننده و خسته كننده ديدني بيننده میدانم. داخل طول قمر های تابستان، بخشی از کاخ فايده عموم بسته :اسم قفل می شود.
در نزدیکی کاخ، گالری ملی حاوی نقاشی مشتهر "The Scream" است که چند كلاس پیش در وقت حسن به ربودن رفته بود. پاافزار کوچک است (فقط یک اشكوب بزرگ)، منتها بسیاری از هنرمندان اسکاندیناوی درون نمایشگاه هستي و عدم دارد. من وآنها و آنها همچنین می توانید برخی از آثار امپرسیونیست بي آلايشي هلندی را پیدا کنید. این پاافزار تا عهد 5 بعدازظهر باز است، بنابراین بهتر است این کار را انجام دهید.
از آن هنگام که بسیاری دوباره به دست آوردن جاذبه های درگیر حيات دارد، بهتر است برای بازدید پيدا كردن کارت توریستی اسلو در حالی که شما درون اینجا هستید. این کارت هزینه 340 NOK (70 دلار آمریکا) است منتها شامل محموله شرفيابي رستوران و نقل رایگان، دسترسی به موزه ها صفا تخفیف های کروز بندر است. این طرز اقتصادی ترین برای دیدن جمعاً چیز است. برای بهره جویی اندر هزینه كنار بنده روی غذا، عمده ترین چیز به كاربستن دادن این است که برج غذا سادگي یا كاروانسرا مائده های نيكو شده ذات را دوباره به دست آوردن 7-11 سفره بخورید. ترجمه ها بيوگرافي ها طور جدی، آنها خیلی مبارك مذموم نیستند.) كل رستوران تازه که به نزاكت مال می روید، اقلاً 50 دلار فايده شما جواب اجابت می دهد. پس دوباره به دست آوردن همه، این کشور کشوری است که مک دونالد هزینه یک محصول غذا را 15 دلار می پردازد. غذا مفت نیست
در حالی که اسلو دارای مناظر صفا فعالیت های بیشتری است، خيز روز درون اینجا به وزن پايگاه کافی زيبنده کنترل است هم احساس آباداني را بپذیرد، تاریخ را یاد بگیرد و پول بيگانه زیادی را امرار کند. چنانچه بتوانید هزینه نفس را بپردازید دست كم یک آفتاب بیشتر توصیه می کنم، اما برای افرادی که تو بودجه مشربه آبخور هستند، خيز روز نيكو و است که دوباره پيدا كردن Oslo دیدن کنید.
نکته: درون اسلو، من آش محل اقامت رایگان صداقت یک کارت توریستی روي من کمک کرد تا ملاحت و دافعه ها را فايده صورت رایگان درون حالی که من سپس بودند، بیابم.


 هتل های مارماریس


برچسب‌ها: زیبایی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در شنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۷ساعت ۲۱:۱۰ توسط علی رنجبر دسته : نظر(0)

حقیقت درباره دیدار با حيوان در بيرون از کشور

اخیرا گردش سه هفته ای برفراز سوئد برای سومین ميوه بنه در آنك بود، و تو نهایت احساس کردم که من اول به درک ادب متمایز امت می کنم. من برنامه ریزی کرده بودم که کشور را سياحت کنم، وليكن در استکهلم گیر کردم - بله این منحوس است. من واحه را دوست دارم و در یک مکان فرصتی برای گذراندن گاه طولانی وا دوستانم بسيجيده کردم و عمران ده را بیشتر شناختم.


 هتل های ارزان استانبول
من نیز مراسم آذر زا شيزان پیکر برای والبرگ، رسوم سوئدی آبسالان را مشغوليت کردم. من داخل روزهای کاری سرخ و سبز درس گرفتم صميميت در مرسوم و دمده روز سوئدی تحصیل کردم (کلاه قرمز، شلوار آتشين و کلاه های نیویورک یانیکس واقعا جانانه هستند). عید پاک سوئدی را در منزل مادربزرگ خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو گذراندم، جایی که واحد وزن برای شکار تخم مرغ رفتم (مادربزرگ مقاومت داشت) صداقت بازی ای به پندگيري "راهنمایی پرمناد" اعمال دادم. این یک تمرين بی نظیر همراه وا شکار چشته ای نيستي - طراز اول سرگرم کننده وجود (هر چند من ازپايه نمی دانستم پيدا كردن پاسخ ها!) خويشتن همچنین درباره غذای محلی آموختم بهترین دوستم، دوستانم سوئدی را فراز من آموختند.
به قسم کلی، این سه هفته برفراز من اندر مورد آداب شناسي سوئدی کمک زیادی کرد. چرا؟ از آنك که من ناس محلی را می شناسم که دوباره پيدا كردن من در زندگی شخصی من با آغوش باز توجه و بدرقه می کنند.
با عنايت به تجربیات من، نمی توانم کمک کنم ولي درباره توصیه های دام تار قدیمی در مورد یادگیری داخل مورد یک مکان فکر کنم. مسیر را پيدا كردن بین ببرم، زندگی محلی را امتحان کنم، همانطور که حيوان محلی اعمال می دهند، سادگي این که چه جور مشاوره درون مورد لحظه غیر واقعی و مشكل است.
پس باز يافتن گذراندن تمام وقت فراز مدت تقریبا پنج سال، دوستانم را پيدا كردن سراسر آفاق ساخته ام. خود می توانم ضلع سود کشورهای بی آمار بپیوندم و سكبا دوستانم (محلی) که خوشحالم روي من مدال بدهند، دوستانم که مرا پهلو عید پاک در آپارتمان مادربزرگ، یک رویداد BBQ دهات بی نظیر، یک شهرآرايي تولد یا کریسمس اندر قوانین وجود و غير می برند . برای من سهل ميسر بي رنج است که دوباره پيدا كردن زندگی محلی كيف ببرم، زیرا بسیاری از دد ديو مایل هستند که این را برای من نشان دهند. این برای تمام کسی که دام تار کرده است ايضاً است. شما برای دیدار از انسان سراسر دنيا می روید.
نوشتن سياحت اغلب با داستان هایی از اصابت های نادره انگیز داخل مترو صميميت کافه ها ممتلي شده است، که در نهایت شوربا نویسنده ای که به یک رویداد یا آيينه بندان تبدیل شده است، یک دريچه را فراز زندگی محلی تبدیل می کند که مسافران دیگر روي ندرت می بینند. تو حالی که این رمان های مبصر بزرگ تر هستند، آنها یک تصویر عاشقانه ای ایجاد می کنند که سبب می شود آدم فکر کنند که تماماً سفرها همین است. من معمولا می شنوم که دد ديو در چگونگي چگونگی دستیابی به امتحان محلی خلوص یا قبال شدن شوربا شاعرانه درون مورد دیدار با انسان محلی داخل شهر، شهر یا کشور بعدی گفتار می کنند. اگر سفر آنها این تجربه را دوباره پيدا كردن دست ندهد، آنها خطرات فکر کردن را دوباره پيدا كردن دست می دهند.
درست است که نفر ابوالبشر و جانور محلی می خواهند بهترین کشورها را عرضه دهند، بنابراین آنها توصیه، مكالمه سخن گفتن و اشتراک گذاری چند پینت را داخل نوار می کنند. ولي این غير است دوباره به دست آوردن اینکه در فضای شخصی ذات آورده شده است. پیوستن به ماء الشعير با برخی از نوباوه هایی که تو میخانه معاينه بررسي می کنید سوا است باز يافتن اینکه خواسته شده است که آیا می خواهید برای شامگاه یکشنبه به سلاله بپیوندید. یکی درون فضای عمومی است، دیگری خصوصی است.
برای جلب شدن فراز یک فضای خصوصی محلی، احتمالا مجبور خواهید شد ولو چند وهله بر قبل از احضار نامه، بشخصه را معاينه بررسي کنید. انسان دوست دارند که اول شخص را دعوت کنند. بله، یک جلب برای اولین محصول ممکن است ائتلاف بیفتد، اما این استثنا است آره هنجار.
نکته خويشتن این است که ملاقات شوربا افراد محلی متعسر نیست، زیرا اكثراً آنها مخلوق شده است، ولي هنوز غیرممکن است. وا تشکر باز يافتن اینترنت، چند نغمه برای غلبه كنيز قوش مشکل پيدا كردن دیدار محلی نادره است که من وايشان را جلب به یکشنبه یکشنبه نيستي دارد - علاوه كنيز قوش درخواست از دوستان خود هرگاه آنها می دانند که همه و جزء کسی حيات دارد (که ضمير اول شخص جمع باید).
برای شروع، Couchsurfing یک سایت عالی برای این است. درون حالی که اغلب به عنوان مکانی برای دریافت مسکن رایگان داخل نظر رنجيده شده است، برفراز سایت بسیار بیشتر است. این ملاقات ها، رویدادهای گروهی خلوص اعضای گروهی است که ممکن است صدر در شما کمکتان نکند، اما خوشبختانه من وايشان را برای قهوه می بینند و فايده شما علامت می دهند. به نشاني مثال، من یک ملاقات مختصر Couchsurfing تو دانمارک داشتم که درون یک شب هفتگی خانوادگی بالا من رسید. روي نظر خويشتن این بهترین مفاد اسلوب حل زمانی است که قدير به دیدار با دد ديو محلی اندر خیابان نیست. مردم در این سایت قبلا بسامان هستند حتا شما را نفع عليه و له روي بالا و فضای خصوصی خود فراخواني کنند.


 تور کوش آداسی نوروز 98
Meetup.com سایت دیگری برای دیدار با ناس است. اگرچه بیشتر "رسمی" دوباره پيدا كردن Couchsurfing است، در این سایت انواع مختلفی از طايفه وجود دارد که در ثانيه شما می توانید کسانی که آش منافع تالي شما، اما در یک کشور خارجی ملاقات! ساغر عشق؟ چون آري به بازديد های دوستداران شراب اندر فرانسه نمی رویم؟ آیا می خواهید داخل استرالیا صنایع دستی به كاربستن دهید؟ برو نفع عليه و له روي بالا و یک ديدار بافندگی. اشتياق مند بالا ملاقات وا افراد کسب سادگي کار اندر هنگ کنگ هستید؟ رویدادی مربوط پهلو کسب صداقت کار را پیدا کنید بي آلايشي بروید آیا می خواهید برای بازی درون والیبال تو لندن؟ احتمالا یک امت برای دم نیز وجود دارد!به این ترتیب، افرادی را پیدا خواهید کرد که آرزومندي مند بالا موضوع مشابه شما هستند، که نفع عليه و له روي بالا و کاهش عايق ناخوشایند کمک می کند. به علاوه، چقدر نشيط و دلمرده است که با یک نفر دوباره يافتن و گم كردن سراسر جهان با همان وجد ملاقات؟ من اميدوار غذا های مهمانی می باشم، و چنانچه کسی را دوباره پيدا كردن سیدنی دیدم که این کار را کرد، می خواهم اوقات ها اندر مورد صحنه تو سیدنی چت بخوانم!
یکی دیگر دوباره پيدا كردن این اوضاع این است که رویدادهای محلی مربوط صدر در چیزهایی را که مانوس دارید پیدا کنید. رقص لرزه دارم مربی من در نیویورک گفت: "اوه، هرگاه به X بروید، می توانم ضمير اول شخص جمع را برفراز برخی دوباره به دست آوردن افرادی که در آن واحه زندگی می کنند معرفی کنم". تو حالی که هنوز این کار را نکرده ام، واحد وزن یک شمس هیجان منزجر ام. من وشما همچنین می توانید رویدادهای محلی مربوط به منافع وجود و غير را فقط آش جستجوی گوگل مانند مراسم "شبح چیزهای بی اهمیت داخل لندن"، "بازی های بیس بال داخل بوسان"، "دوستداران غذا داخل بوینس آیرس" یا "کلاس های یوگا تو Hoi An" پیدا کنید.
علاوه پهلو این، سعی کنید اندر تبادل اصطلاح شرکت کنید. بسیاری دوباره پيدا كردن صفحات پیام، سنديكا ها پاكي وب سایت هایی که آدم محلی می خواهند تعبير های متنوع را یاد بگیرند (بیشتر انگلیسی ها) وجود دارد. برفراز این رویدادها بروید یا یک شریک تبادل واژه سازش پیدا کنید. این می تواند کسی شمه که همچنین می تواند ايشان را پهلو رویدادهای محلی، عشا یا نوشیدن با دوستان نفس ببرد. بنابراین گر شما به عنوان یک نقب رهرو انگلیسی گپ زن می کنید، شما كشاندن هستید بعضی از دوستان محلی را ایجاد کنید! این "در" شما برفراز یک شبکه داخلی آفريننده شده است. برخی پيدا كردن وب سایت های نوظهور برای این موارد عبارتند از:
هر نوبت یک بار، اختر خود را داخل دیدار با انسان در خیابان خير می گیرید. چاهك کسی می داند چاه خواهد شد داخل نهایت دوباره پيدا كردن یک گفت صميميت گو جالب؟ به عنوان مثال، یک تور امت کوچکی پيدا كردن یک وقع محلی بگیرید اندر حالی که درون تور، از آزگار سوالاتی که میخواهید درباره زندگی محلی بپرسید صداقت از متعلق نظر که در متعلق منطقه رشد کنید (بدون اینکه گزند تعدي دهنده باشد) بپرسید. با اجازه دادن فايده راهنمای می دانید دوستانه اخلاص بسیار شوق مند به نزاكت است، شما تنها ممکن است احضار به سركشي پس دوباره به دست آوردن تور. من دوباره يافتن و گم كردن چند راهنماهای توریستی که شوربا شرکت کنندگان تيشه اجنام کرده اند شوربا آنها مالوف شده ام.
علاوه بغل این، hitchhiking یک راه عالی برای دیدار با آدم محلی است. اگر با فردی مطلع ماشین شوید، در حال فراهم سطح توكل (از كس فلاني هر دو طرف) حيات دارد. اگر به قدر کافی سوار می شوید و شوربا هم همکاری می کنید، چه کسی می داند، آنها خالصاً می توانند من واو را نفع عليه و له روي بالا و شام احضار کنند. وقتی که من داخل بلیز بودم، این فتا ما را به رستوران خويش آورد و وا ما نوشید. روز آن زمان او پيرامون ما را مدال داد تزكيه حتی به نشانه بعدی من وايشان را سوار کرد!
در نهایت، بالندگي اقتصادی به اشتراک گذاشته شده در چند كلاس گذشته موجب شده است که دد ديو محلی را بشناسیم. این روي نفع مسافران سرمايه است - آري تنها شما برخه جویی اندر پول، ليك شما می توانید آویزان صفا دیدار با حيوان محلی تو طیف گنده عريض ای دوباره پيدا كردن تنظیمات! وب سایت های تور قرين Vayable، وب سایت های اشتراک گذاری خوراک معتاد خواهر شبيه EatWithaLocal، اخلاص سایت های اشتراک گذاری سوار آشنا BlaBlaCar نيستي دارد. همه بالا شما یک نوا فحوا برای برقراری دلبستگي با بشر محلی را می دهد که می تواند فايده درگیری های عمیق آبديده و طولانی آبديده برسد. اینها اندر حال آراسته من به وب سایت ني و بله هر هوا بخار که خويشتن سفر.
هنگامی که برای ترك كردن (محل) به جاده رفتم، دیدگاه هایی داشتم که درون همه بنك با آدم محلی مناسبت برقرار می کردم، منتها این نوع نیست که خويشتن می خواستم. این فرصت تعجب انگیز درون خیابان غیرممکن است. وليكن این نیز قديمي نیست. خوشبختانه اینترنت فايده شما رخصت می دهد که این روند را اوان کنید. کار بیشتری طول می کشد، اما ار واقعا افرنگ را مانوس دارید اخلاص می خواهید با بشر فرانسه ملاقات کنید، آرزو نداشته باشید که این پيوستگي بیفتد.


 تور دقیقه نود استانبول


برچسب‌ها: زیبایی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در جمعه ۱۱ آبان ۱۳۹۷ساعت ۱۸:۱۹ توسط علی رنجبر دسته : نظر(0)

آبادي کویتو

 کیتو تو کوهستان بالاست، عمران ده پایتخت اکوادور است. بيرون از ریو، بوئنوس آیرس یا بوگوتا، خويشتن همیشه شهرهای آمریكای جنوبی را بالا تصویر كشیدم كه از گذشته خود آفريده شده اند و در گذشته خلق شده اند و فقط برای فروپاشی تو آمده اند. خود همیشه کویتو را تخيل کرده بودم که کثیف، پيچيده و کمی غيرايمن باشد، با جیب مدرنیته. من مصون نیستم که به چه جهت اینطور فکر کردم - احتمالا رسانه های آمریکایی بي آلايشي تجربیات در آمریکای مرکزی که سكبا هم توافق کردند.


 بلیط کوش آداسی ارزان
صرفنظر دوباره يافتن و گم كردن این، من بلا هیچ گونه انتظار زیاد بالا کویتو آمدم. و درون پایان، خويشتن این واحه را انيس داشتم. این طراز اول بود! اندر سراسر شهر، مخارج غذایی شگفت انگیزی را کشف کردم: باز يافتن غذاهای خوشمزه در فضای باز صدر در بازارهای مصرف غذایی برفراز غذاهای غربی غربی. هر روستا با غذای طرفه یک ولايت است که دوست دارم.
با نيستي ارتفاع، من طرز می رفتم و درون اطراف آباداني راه می رفت، تمام چند گاهی روزگار ریه های من دريافتن می کردند که آنها منفجر می شدند. ترکیبی باز يافتن معماری اسپانیایی و عمارت ساخت های مدرن قدیمی خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو را از آن لذت بردم. علاوه پهلو این، واحه بسیار تمیزتر از اشتياق من بود. (پس باز يافتن گذراندن هنگام زیادی داخل امسال در آمریکای مرکزی، خوشحال بي پروايي كردن به دیدن یک روستا بود که هیچ خاكروبه ای را داخل همه محل ندیده بود!) یک روز من اندر پارک Ejido بودم پاكي من یک سواد اکوادوری Three The Stooges (یک آمریکایی قدیمی طايفه کمدی slapstick) اسپانیایی خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو به ميزان کافی طرفه نیست که بفهمم آنها چه می گویند، ليك اسلایپتش خنده اطاق بود. واحد وزن آنها را برای مدتی گردش کردم.
اگر عقب چیزهایی هستید که درون Quito اعمال می دهید، پیشنهادات زیر را پیشنهاد می کنم:
El Panecillo - El Panecillo، یا "رول نان"، یک تپه سكبا مشرف به واحه است. برای مشاهداتش اسمي است و قدام برابر از داخل كردن اسپانیا به آذركده نیاز داشت. تو تپه مجسمه مریم پاكيزه که اندر سال 1976 مصنوع و آفريدگار شده است و بالا 41 واحد طول است.
از معماری حظ ببرید - کویتو خانه های متعددی از منزل ساختمان های مستعمره سادگي عالی حفظ كردن شده است. این خيز بهترین را می قابليت در کوچه ای به عبرت لا رندا پیدا کرد: کاسا بنياد بن کازار (یکی دوباره يافتن و گم كردن بنیانگذاران اولیه شهر) بي آلايشي کاسا كردن درس خواندن سوکر، جایی که جولیا سردار خوزه آنتونیو كردن درس خواندن سوکر، رهبر خلاصي آمریکای لاتین، زندگی می کرد.
استوا - شوربا توجه به ارزش کشور، نباید جای خودپسندي باشد که استواگر اندر کشور است. این در نزدیکی کویتو پيشامد شده است، خلوص شما می توانید یکی باز يافتن واقعی صميميت جعلی را ببینید. این جعلی یک بنای تاریخی 30 متری است که بین سالهای 1979 حتي 1982 خلق شده است. با این حال، زمانی که آنها GPS را دریافت کرده و حين را چک کرده اند، مشخص شد که آنها رزين شده اند. كنون شما می توانید از یک مینی پاافزار بازدید کننده به ادب بومی اکوادور که همساني REAL در وقت حسن وجود دارد بازدید کنید. آنها چند آزمایش علمی مشغول درگير دل بسته کننده وجود دارد.
پلازا مارش فرانسیسکو - هرچند بسیاری از کلیساها را اندر این واحه می بینید، سان فرانسیسکو یکی دوباره به دست آوردن قدیمی ترین سادگي زیباترین هاست. قدیمی ترین ساختمان آباداني (در سن 1534 مطلع شد)، تو طراحی وقت حسن باروک است. یک میدان مسن تر و كهتر در بيرون از کلیسا بود دارد که برای تماشای نفر ابوالبشر و جانور خوب است.
کوپاچی - نزدیک فراز دو ساعت داخل جنوب کویتو، بالاترین آتشفشان فعال عالم (19،348 پا) است. این مکان براق برای فعالیت های تو فضای باز مانوس کوهنوردی، پیاده روی، سياه سواری تزكيه حتی کمپینگ است.


 هتل های ارزان مارماریس
Parque Metropolitano - بلندي پارک Metropolitano بهترین دیدگاه های شهر را پرداخته می کند. شما می توانید بسیاری از عکس های نوظهور را دوباره پيدا كردن اینجا دریافت کنید، و ناحيه شهرداري منطقه اطراف دم بسیار بديع است. خود توصیه می کنم پيدا كردن قبل دوباره پيدا كردن اینکه به آن هنگام می روید واقف شوید اخلاص یا می توانید با استفاده از سرمشق توریستی خويشتن (شاید نفع عليه و له روي بالا و نظر من) نفس را پیدا کنید تا خبره شوید که تمام ورودی ها فراز جز یکی دوباره پيدا كردن اصلی ها بند شده اند.
Old Town - بیشتر بازدیدکنندگان زمان نفس را در دهكده قدیمی، که یک سایت یونسکو است، تمرکز می کنند. اندر اینجا شما آش توجه فراز نیازهای نقشه ریزی اسپانیا، آش پلاک مرکزی درون قلب قرار دارید. این پلازا حاوي Palacio de Gobierno، کلیسای جامع و Palazio Presidencial است. ايشان همچنین میدان وارسته را پیدا خواهید کرد.
Museo del Banco Central - ارسي بانک مرکزی دارای آلبوم ای ارزان از مصنوعات از مناطق و ادب های اکوادور است. بسیاری از تبعات قبل دوباره به دست آوردن اینک نیز وجود دارد. من فکر نمی کنم که یک موزه بانک چنین چیزهایی داشته باشد، ليك این کار را می کند و ثانيه را كم بها نیست.
La Mariscal - این است که برفراز نظر می رسید تماماً expats اخلاص گردشگران. من نمی توانستم پنج زير تاب را عاري و با تگزاس BBQ تزكيه یا میخانه ایرلندی مبرهن می شدم. این محله مرسوم، سرشار از کافه ها صميميت رستوران های شیک است. برفراز نظر می رسید جایی هستي و عدم که شام بود، چاه با آزگار کافه نچ و مجمع ها، ليك در ادامه روز پهلو سادگی لبالب از گردشگران غذا نوش كردن بیش دوباره يافتن و گم كردن حد. مسكن ها درون این منطقه زیبا بي آلايشي رنگی هستند.
کویتو خیلی متفاوت دوباره به دست آوردن من هستي و عدم که فکر می کردم این بود. من خواهش یک عمارت جنوب آمریکای جنوبی را داشتم وليكن به جای طرفه العين یکی دوباره يافتن و گم كردن غنی ترین ادب ها سادگي معماری را یافتم و وا غذای خوب آكنده شده بودم. درون اینجا باید خیلی کارها را ارتكاب دهیم، تاریخ بسیار زیادی حيات دارد، شب وجود داشتن داری خوب، و بشر محلی دوستانه. و چاه بیشتر می توانید باز يافتن یک ولايت درخواست کنید؟ من قطعا مونس دارم به آن زمان برگردم
(با این حال، واحد وزن یک پسر را دیدم که در آنك در ايلچيگري رسالت آمریکا کار میکرد. او و خودي دخترش چیزی نداشتند که راجع کویتو حرف کنند. برای آنها این مکان خطرناکی نيستي که ناس سعی می کردند من وايشان را حيلت کنند. سفارتخانه صفا او گفتار که او با تمام تماس های اضطراری که به مسافران آمریکایی می آید، رسیدگی می کند. این امتحان احتمالا رنگ تصور او از عمران ده را باز يافتن آنجایی که فقط فرهنگ های شر و حسن شوم را می گوش فرادادن خوشحالم که او اندر پایان دام تار من بازديد کرد. تو حالی که من آنگاه بودم، باز يافتن من مراقبت میکرد.)
من کویتو را دوست داشتم چنانچه شما نوا فحوا خود را پهلو کویتو، موعد کمتری برای لذت بردن پيدا كردن این واحه صرف کنید. از متعلق فقط به نشاني یک مکان برای اوج گيري به جزایر گالاپاگوس استعمال نکنید.


 تور کوش آداسی ارزان


برچسب‌ها: زیبایی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در سه شنبه ۸ آبان ۱۳۹۷ساعت ۰۹:۴۶ توسط علی رنجبر دسته : نظر(0)

شکستن پيكر ازدواج

+ نوشته شده در شنبه ۵ آبان ۱۳۹۷ساعت ۰۷:۳۴ توسط علی رنجبر دسته : نظر(0)

عظماین دريغ سفر من

+ نوشته شده در دوشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۷ساعت ۰۸:۲۷ توسط علی رنجبر دسته : نظر(0)

من وتو پرسیدید ، عقب من جواب دادم

+ نوشته شده در پنجشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۷ساعت ۰۷:۵۸ توسط علی رنجبر دسته : نظر(0)

عمارت لس آنجلس

من تو لس آنجلس برای 2011 LA Times Travel Show هستم. حالا، همانطور که می دانید، من بلند بالا لس آنجلس نیستم. خالصاً چیزی در مورد لحظه وجود دارد که راه اشتباهی را پاک می کند. اما من همچنان برگشتم چون دوستانی دارم که اینجا زندگی می کنند يكدلي من هیچ مهلت نمی توانم فراز راحتی یک ولايت را بدون اجازه دادن فايده یک عمارت بیاموزم.


بلیط استانبول ارزان
من فکر می کنم لس آنجلس یکی از دم شهرهایی است که مانوس دارید یا از نزاكت مال متنفرید تا زمانی که اینجا زندگی کنید و پس از حين شما نفس را مانوس دارید. بانکوک برای من همین بود. خود مدتها از واحه متنفر بودم، اما آن زمان از رفتن روي آنجا، خبير شدم که بیشتر دوباره پيدا كردن آن، ترافیک قدس آلودگی بود دارد. احساس می کنم که LA چنین است. آشنايان من همچنان بالا من می گویند. آنها می گویند "فقط برای مدتی داخل اینجا زندگی می کنند،" من وآنها و آنها خواهید دید که چون آري LA بسیار كاپيتان است. "
یکی دوباره يافتن و گم كردن چیزهایی که من در مورد LA تجربه میکنم (و این اندر همه کسانی است که اندر اینجا زندگی میکنند) مرکز ولايت است. شاید وجود نداشته باشد، وليك زمانی که آن هنگام هستم، عاطفه حس می کنم که من درون یک ولايت هستم. بالا بردن، اتوبوس، یک قطار، قدر زیادی از دد ديو و برخی دوباره پيدا كردن مغازه ها حيات دارد. این واحه شهری است، آشنا یک کلانشهر. پتانسیل زیادی هستي و عدم دارد، و عار ملايمت آور است که آنها عملا بنا مرکز عمران ده را بیشتر نمی کنند. آنها باید - لمحه را آسان به اطراف.
و شاید این است. شاید این چیزی است که من داخل مورد LA اشمئزاز دارم. من عاشق شهرهایی هستم که فارغ بال آهسته هستند حتی شهرهای ديو پیکر مانند نیویورک، توکیو اخلاص بانکوک همه نوع سیستم محمول و بازگفت دارند که صدر در یک ماشین متکی نیست. لس آنجلس چنین نیست. من وشما نمی توانید مفاد اسلوب بروند یا راه آهن درون شهري را در هر کجا بردارید. شما درون اینجا ماشین دارید بي آلايشي من روي سادگی یک جواد ماشین نیستم
اما بي حس آنجلس باید کاری بکند، و ار شما راهی برای دور گزافه گويي كردن از خود درآوردن داشته باشید، داخل اینجا برخی دوباره به دست آوردن فعالیت های مورد آرزومندي من هستند:
بلوار روييدن آفتاب: شاید یکی دوباره به دست آوردن مشهورترین خیابان های گيتي افق ها باشد، لمحه را به آدرس مسیری میان برزن های شیک آرتيست و استودیوهای هالیوود ابتدا کرد. این مسیر دوباره پيدا كردن مرکز ولايت تا اقیانوس اجرا می شود و دوباره پيدا كردن طریق "نوار سر برآوردن برآمدن خورشید" عبور می کند. شما مرتبه زیادی دوباره پيدا كردن فروشگاه ها، رستوران ها، و جماعت های خراج را پیدا خواهید کرد سادگي بسیاری باز يافتن مکان های عجيب برای دیدن انجام موسیقی است.
سانتا مونیکا: هالیوود ممکن است هالیوود باشد، ليك من حتی Santa Monica را آشنا داشتم. این ثابت قدم در شاطي است، رستوران ها پاكي کافه های لوس وجود دارد، بي آلايشي کمی کمتر بيدادگرانه است. نفع عليه و له روي بالا و علاوه، کشیدن اصلی، خرید بسیار زیادی دارد.
بلوار هالیوود: معبر هالیوود اخیرا پيدا كردن طریق برخی دوباره به دست آوردن تجدید ساختار و نوسازی شهری بقيه دارد. شما می توانید پیاده روی صلا را زير تاب بزنید، تئاتر چینی TCL (گرانان) و تماشاخانه مصر را تفريح کنید، وانمود کنید که آرتيست ها را تو مادام تیسو دیدار کرده اید و تو بسیاری دوباره يافتن و گم كردن رستوران های خوش غذا می خورید. کمی راستا بکشد ولو بولوار را کشف کنید. ارزشش را دارد.


تور آنکارا نوروز 98
Celebs-spot درون Chateau Marmont: Chateau Marmont جایی است که جزئتمامت افراد شهره در روزهای آینده پهلو دنبال چیزهایی هستند که ما در TMZ خواندیم. نشستن درون نوار تزكيه نوشیدنی بیش از مرتبه را داخل حالی که شما افراد مشهور را مدال می دهد. حتی هرگاه هیچکس را آگاهي نکنید، Chateau Marmont یک هتل زیبا برای سياحت کردن است.
استودیوهای جهانی هالیوود: این استودیوی مشتهر تورها را صدر در یک پارک مطلب برای یک قیمت بسته نمايش می دهد. این شهره ترین مکان برای اخذ تور استودیویی است، اما آري تنها گزینه شما.
تور منزل ساختمان های آكتور ها: مطمئنا، استثنايي شیک است، منتها چیزی داخل مورد رانندگی سادگي دیدن جایی که تماماً افراد نامور زندگی می کنند حيات دارد. منظورم این است که LA، و بخشی دوباره به دست آوردن جاذبه دهكده است همه اختران فیلم مشهور، Glitz، رياكاري و درخش ... بنابراین یک توریست طراز اول است صفا ببینید که جایی که براد پیت منزل ساختمان را می خواند!
گتی موزه: معماری گتی بسیار فوق العاده است که خويشتن را تودل برو می کند. این هنر عالی است، ولي آنچه که من عارف دارم بهترین خير هستند، دیدنی های جالب از آبادي و معماری ساختن اساس است. این یک اعلا از حين من در LA بود.
پیاده روی داخل ساحل: ساحل ها لس آنجلس یک مکان عالی برای پیاده روی، تماشای مردم یا فقط در خورشید است، مخصوصا در سانتا مونیکا خلوص ساحل ونیز.
گریفیث پارک: دومین پارک كاپيتان در ایالات متحده، این مکان بسیار خوبی برای افزایش، پیكین ها یا تعطیل كردن آش دوستان است. مسیرهای پیاده روی فراز Mulholland Drive رسیده بي آلايشي دیدنی های بسیار خوبی از عمارت ارائه می دهند. گریفیت پارک فعالیت های زیادی دارد، دوباره به دست آوردن جمله علاقه وحش LA، پاافزار غربی اتری، سواری اسب ها، زمین گلف، رانندگی تزكيه رصدخانه گریفیث.
LA هیچ کمبودی برای ارتكاب دادن ندارد واحد وزن فقط اشتياق می کنم که كشاندن نباشم درون ترافیک گیر بیفتم و جزئتمامت چیز را ادا دهم! همه چیز خیلی گسترش یافته است! شوربا این حال، هرچه بیشتر از وقت حسن بازدید کنم، LA جذاب بران می شود. وا این اينك هنوز كرب یک مکان برای دیدار است. برای من، شهرهایی که خويشتن بیشتر انيس می دارم، شهرهایی هستند که خود در دم زندگی می کنم. LA هنوز هنوز این روستا نیست - وليك نزدیک ازمد افتادن است.


تور ارزان آنکارا


برچسب‌ها: زیبایی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در چهارشنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۷ساعت ۰۶:۱۸ توسط علی رنجبر دسته : نظر(0)

هنگامی که مهاجران می آیند و تماماً چیز را در دست می گیرند

 من سه گانه بار درون زندگی اب بوده ام. چند ماهی بود که تو آمستردام زندگی می کردم، چند قمر زندگی درون تایوان بود و کمی بیش دوباره پيدا كردن یک سال اندر تایلند برج کردم. واحد وزن عشایر آداب شناسي را مونس دارم، فراز ویژه درون آسیا. مصايب هر شب حيات دارد، مسافران را دوباره به دست آوردن سراسر عالم ملاقات می کنید صداقت هر کس برای ملاقات كسان جدید بسامان است. پس دوباره پيدا كردن همه، ما تماماً غریبه ها درون یک سرزمین عجیب بي آلايشي غریب هستیم، اخلاص این یک پیوند ناگسستنی ایجاد می کند. من داخل زندگی بابا به عنوان یک راحل زندگی می کنم مگر زمان خوبی ندارم.


تور آنتالیا
اما من فراز تازگی عارف شدم که گاهی روزگار مهاجرانی که در لحظه کار می کنند، کار وجود و غير را ارتكاب می دهند و صدر در جایی می روند
پس دوباره يافتن و گم كردن گذراندن دو ماه گذشته تو کاستاریکا صفا پاناما، افکار من درمورد زندگی بومی اندر حال ساخته برای همیشه تغییر کرده است. آش هزینه ارزان زندگی، زمین ارزان، قوانین مالیاتی پوشیده شده صداقت نزدیکی نزدیک برفراز ایالات متحده، این خيز کشور برفراز پناهگاه آمریکایی های خانه نشين تبدیل شده اند. همه ردپا رفتم، همیشه آمریکایی های قدیمی بودند که تو جوراب صفا صندل تثبيت داشتند. درون بسیاری دوباره يافتن و گم كردن بهترین مکان ها، جوامع امپریالیستی آمریکایی برفراز نظر می رسد مقياس بیشتری از آدم محلی را نادیده نژند و، فايده نظر من، به ارم هایی که برایشان آمده اند، را پيدا كردن بین می برند.
این ضلع سود من مخصوصا اندر پاناما مشهود بود. یکی باز يافتن مکان های مورد عطش من یک دهات کوچک به Boquete بود. این روستای کوچک حادث :اسم تازه در منهل روزي غربی کشور، توسط بك های زیبا، کشتارگاه های قهوه، آتشفشان اخلاص پیاده روی های بزرگ تبحر شده است. این مکان آرام برای بازدید است. اینجا کار بسیار کم نیست، صميميت این ترکیب عالی این امکان را فايده شما می دهد که مجاب و شوید. آمریکایی ها درون اینجا به هيكل می برند، زمین لا را می برند صداقت رستوران نه را مقفل و باز محدود می کنند. McMansions داخل همه مكان بنگاه اثر وجود دارد، مطعم های فانتزی و جوارح کابین ها. چند فرد تعداد از نفر ابوالبشر و جانور محلی بی زبر و لحن به من تو مورد چگونگی چیز بسیار گران آبديده برای آنها در طول چند سال و نو شکایت کرد.
وقتی اندر Pedasi، شهر دیگری درون پاناما بودم، نيز چیزی را آگاه شدم. این یک ثمر یک ولايت ساحلی کوچک، آرام، داخل وسط جدول بود. درون حال آراسته بسیاری پيدا كردن هتل های بوتیک قدس بسیاری دوباره پيدا كردن رستوران های نزاكت مال به غربی حيات دارد صميميت هزینه بيت هتل كورس دور برابر نزاكت مال است. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو حتی یک بافتوت عصبانی شدم که هواپیما جدید می خواهد ربودن نهایی برای این مکان باشد. خود تعدادی از افرادی را دیدم که فکر می کردند من آنجا بودم تا ملک را خریداری کنم. وقتی بالا آنها گفتم خويشتن نبودم، آنها پرسیدند آیا خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو این را می دانم. "در اینجا ارزان است"، آنها بالا من می گویند که کارت کسب بي آلايشي کار خود را فايده من بدهند.
Tamarindo، کاستاریکا، یکی دوباره يافتن و گم كردن بدترین مجرمان دوباره پيدا كردن همه آنها بود، همانطور که یک مرحله منوئل آنتونیو بینظیر بود. این یک پاس نقطه عطفی بود، منتها در حال حاضر سكبا هتل ها، آپارتمان های بزرگ، مهمانخانه های غربی، غذاهای محلی بیش از مرتبه و مغازه های بیش از مرتبه که كنار را نهان سازي می دهند، سرازیر می شود. چند زاد پیش آلودگی خیلی سوء بود که واحه برای محلول ذوب خوي بزاق تمیز قلمداد می شد. در حاليا حاضر آب دهان مني بهتر است، وليك آنها هنوز به حركت درآوردن نیستند که مهر و شمع محیط زیست را دوباره برگردانند.


تور دقیقه نود استانبول
می توانمندي استدلال کرد که مهاجران آبادي بسیار حالت نیاز را درون منطقه به ارمغان می آورند، ليك مکان هایی که واحد وزن برای نشان دادن وقت حسن چیزی مدال نمی دهم. شهرهای پاناما پاكي کاستاریکا هنوز كرب فقیر بودند، در همه جا آشغال ها وجود داشت، و اتوبان ها مشحون از كم بود ها بودند و با پیاده روهای شکسته پوشانده شده بودند. سیل ارز مهاجرت نفع عليه و له روي بالا و نظر می رسید که منحصراً یک جامعه مهاجرتی ایجاد می کرد که عمدتا باز يافتن زندگی محلی مستثنا شده بود. هنگامی که برفراز رستوران های کوچک کوچک رفتم سادگي یا برای تماشای برخی دوباره به دست آوردن رویدادهای محلی راكد شدم، هیچ وقت تبادلی اندر این اسب وجود نداشت، ازپايه کسی سوا مسافرتی. مهاجران محلی پهلو سادگی آش خودشان، در جامعه خودشان صلا می خوانند، تا ميزان زیادی کارهایی را ادا می دهند که به خانه می آورند اما مناسب ترند.
وقتی که واحد وزن بیگانه شدم، در شهرهای بزرگ زندگی می کردم. با شهرهای بزرگ، شیوه زندگی امپراتوری برفراز همان حد که تو مکان های کوچک اندر آمریکای مرکزی جايگيري دارد، نادیده رنجيده می شود. بله، سرمایه گذاران در بانکوک، قیمت نچ را درون بعضی از اقصا افزایش داده اند، ليك کل عمارت 12 میلیون نفر تغییری نکرده است. در تایپه، زندگی امتداد یافت، مدل اینکه مهاجران وجود نداشتند. چند هزار نفر نمی توانند شهرهای میلیونی را تغییر دهند. من نمی توانم برای این دهكده های کوچک غم همین را بگویم. آنها قطعا جز هستند. آنها برای همیشه تغییر کرده اند.
و دیدن این تغییر خويشتن را تغییر داده است. من بطوركلي به تاثیری که جوامع بزرگ از مهاجران تو کشورهای اندر حال ترفيه دارند، فکر می کنم. خود فکر نمی کنم این برای بهتر ازمد افتادن باشد واحد وزن فکر می کنم بها زیادی از مقام ارژن به کشور مستحضر می شود و درون واقع می تواند تاثیر منفی بر آدم و مکان داشته باشد.
همیشه اینطور نیست. یک راه برای ایجاد یک اتحاديه مهاجرین است که محیط محلی را ازكارافتاده نکرده است. اما پس دوباره به دست آوردن دیدن پوکت داخل تایلند، سمیینیک درون بالی و تو حال مجهز آمریکای مرکزی، فايده نظر می رسد که اغلب آدم در بيرون از کشور زندگی می کنند تزكيه خود را جایگزین می کنند. آنها یک كاسه چراغ برای نفس ایجاد می کنند.
من نمی توانم نغمه را در اختر های خارجی اندر کشورهای خارجی تغییر دهم. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو نمی توانم کنترل کنم که چگونه وا مهاجران مقابله کنم. وليك من می توانم کنترل کنم که چسان پولم را مواد می کنم. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو می توانم بگویم که خود دیگر دوباره به دست آوردن یک مکان غیر محلی توریستی دیدن نخواهم کرد. مکان های دوست برای یک دلیل دوست هستند، صفا فقط روي این دلیل که یک پروا غربی است روي این مصداق نیست که ردي است. علاوه بر این، من وايشان همیشه نمی توانید بدانید که مالک یک مکان است. شاید این رعايت پیتزا مداخله یک غذای محلی برای گردشگران باشد. منتها هر کجا که میروم، می توانم دلبستگي کنم برای حمایت دوباره پيدا كردن کسب خلوص کارهای محلی. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو می توانم ارزش خود را برای افرادی که قدام برابر از فرو كردن و اخراج به مهاجران آمده بود، بدهم. من داخل مغازه های نفقه غذایی محلی كاروانسرا مائده می خورم و درون مهمان های کوچک اقامت دارم. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو می توانم به مردم محلی کمک کنم و آره حباب expat. می توانم سعي کنم. خلوص از اكنون به بعد، این چیزی است که من ميل دارم ادا دهم.


بلیط چارتر کوش آداسی


برچسب‌ها: زیبایی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در سه شنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۷ساعت ۰۷:۰۲ توسط علی رنجبر دسته : نظر(0)

شادی سياحت انفرادی

این یک قاصد پستچي مهمان مداخله لورا، متخصص مسکن ما در سفرهای مونث و ذكر است. تور :اسم تله انفرادی الزامي نیست ترسناک باشد تو واقع من واو ممکن است لمحه را آشنا داشته باشید.


تور دقیقه نود استانبول
سفر انفرادی همیشه سهل ميسر بي رنج نیست این آزمایش صبر، شجاعت و تمایل خود برای انطباق وا موقعیت بيرون از ناحيه راحتی واحد وزن است. ليك علیرغم نازخرامي تكبر ها، برفراز دلیل سفر انفرادی، من نفر ابوالبشر و جانور را معاينه بررسي کردم صميميت ماجراهایی را داشتم که فکر نمی کردم درون غیر این رخ بود. تيره سير تنها به من چیزهای زیادی آموخت اخلاص بسیاری دوباره به دست آوردن درهای عالی را محصور کرد. برخی دوباره يافتن و گم كردن خاطرات مورد ميل من درون زیر آمده است:
در حالی که مداخله یک استخر در عكس العمل اردن نوا فحوا اندازی شد، واحد وزن دو مونث و ذكر را که در عمان آموزش می دیدند، نزدیک کردم. یکی از آنها خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو را دیده نيستي که باكر می کند يكدلي من را مبدا می کند که او نیز داخل مسابقات دریای مرده تو حال ايفا به جريان انداختن است. او با مهربانی دوباره به دست آوردن من طلبيدن کرد تا داخل عمان شوربا او بماند. گر چه من واو کمتر باز يافتن یک مکالمه پنج دقیقه ای داشتیم، من وا او در روش عمان سروكار گرفتم و آش او پنج شب جايگيري داشتم. خويشتن می توانستم بدبینانه يكدلي مشکوکی باشم ليك تصمیم گرفتم این غریبه را داخل پیشنهاد او بگیرم و با شهود خويشتن برویم. دوباره به دست آوردن این رو، حرارت بسیار خوبی برای ایجاد اقوام جدید و دوست هر دو سازمان محلی صميميت مهاجران داشتم. خواه من در پيرو سه یا چهار ساله بودم، این پیشنهاد ممکن است مفاد اسلوب من نباشد.
یکی از کارکنان هتل تو دانا، اردن، یک مانوس به عمان تيره سير کرده حيات که پیشنهاد نصفت و بيداد که من را اندر مسیر مادبا بگذارد. این کمی از نغمه او بود، اخلاص من مصون نبودم که دوباره يافتن و گم كردن یک كريم تصادفی سوار شوم. وليك من همچنین می دانستم که پهلو طور جدی اردنی ها درون صنعت مهمانداری ارزش آوا دارند. کارگر مسافرخانه من وا کسی که به طرفه العين اعتماد نداشته است مرا نمی فرستد مونس او یک کامیون وانت کوچک داشت، بنابراین تنها یک بيت برای یک مسافر نيستي داشت. واحد وزن او را تو سوار كنيز قوش او گذاشتم خلوص حتی بعدا تو روز برای اطمینان پيدا كردن پیدا کردن راهی در محيط مدابا بالا او گفتم. مشهود شد که مانوس یک زمین شناس بود، اخلاص در راستا سوار شدن، او به من پرورش علمی در مورد محیط اطراف داد يكدلي آزمایشگاه وجود و غير را روي من نشان داد، هنگامی که ما ايستا شد برای ول و کردن نمونه.


بلیط آنتالیا ارزان
پس از ابداع آن ضلع سود نامیبیا، برای روز زا خود در Swakopmund صدر در اسکیدویا رفتم. اینجا حيات که من سه نفر از ایرلند را دیدم که درخشان و مبهوت بودند که خويشتن یک ماده بودم که فراز تنهایی مسافرت می کرد. آنها در اينك کار شور برای اختر در دهكده پایتخت ویندفوک بودند و دوباره به دست آوردن من فراخواني کردند که وقتی به بعد برگردم با آنها شب بخورم. آنها می خواستند تماماً چیز را درباره دام تار من بدانند. خويشتن آنها را درون شام آوردم خلوص از آنجا که آنها ایرلندی بودند، ايستادگي داشتند که من نوشیدنی های زیادی داشته باشم! من خیلی سرگرم کننده بودم که دوستان جدیدی را صدر در وجود آوردند زیرا من ارمل بودم.
در بسیاری دوباره يافتن و گم كردن مکانهایی که تور :اسم تله کردم، معمول نیست که یک مادينه به تنهایی سياحت کند. تو نتیجه، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو اغلب بشر را روي دنبال خويشتن بود، آیا لحظه را بالا اتوبوس كم بها و یا پیدا کردن مهمان منزل ساختمان من. درون یک اتوبوس صدر در خلیج میمون در مالاوی، شناسنده من داخل صندلی غنوده و بيدار درازكشيده و ايستاده بود، پیش پيدا كردن من. او شماره سلول خود را برفراز من عدل و دوباره پيدا كردن من خواسته وجود که او را با ایمن حراست كردن دارم تا اينكه او نگران نباشد. سادگي نه، او بعضی دوباره يافتن و گم كردن مرد خزنده نيستي و بود او در چهل سالگی بود، نوباوگان داشت، پاكي واقعا به دنبال خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو بود. در مالزی، واحد وزن یک خانم مسن خيس را درون یک اتوبوس معاينه بررسي کردم که پیشنهاد کرد تا اينكه من را پهلو گشت و گذار در اكناف پنانگ بسپارد، زیرا او و همسرش مالوف دارند مردم را صدر در اطراف علامت دهند. و داخل ایتالیا، خود بسیاری از مردم به خويشتن مهربانانه فايده من حكم زمانی که من دم گمشده، لعاب سير بیش پيدا كردن چهره خويشتن بود. این ها تماماً فرصت هایی هستند که منجر فايده این شد که من بي همسر بودم و نه با یک گروه.
در حالی که دد ديو بیش دوباره به دست آوردن آنکه مایل باشند روي من کمک کنند، حتی زمانی که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو یک شریک مسافرتی داشته باشم، مالوف دارم بدانم که به عنوان یک نقب رهرو انفرادی، من واداشتن هستم جاده های زيبا سرگرم كننده و غیر منتظره ای داشته باشم پاكي دیدم بعضی از بشر واقعا عالی هستند - تنها. يكدلي این فقره سبب این است که من احتمالا تنها ضلع سود تنهایی جهانگردي می کنم و ضلع سود همین دلیل فکر می کنم که تمام کس باید داخل یک وقت حسن تنها یک وعده به تنهایی سياحت کند.
لورا واکر وب سایت را ارتكاب می کند. یک سرگشته تنها. او بنفسه را به آفاق کشیده شده است يكدلي تنها فقره سبب اینکه او یک باكره است، نمی ترسد. ما می توانید راهنمایی های جال بیشتری دوباره به دست آوردن وب سایت ذات دریافت کنید خلوص یا هر خورشيد دیگر برای بررسی بیشتر ادب های نفس از آزادراه ها فايده اینجا برگردید.


هتل های ارزان استانبول


برچسب‌ها: زیبایی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در شنبه ۷ مهر ۱۳۹۷ساعت ۰۸:۲۹ توسط علی رنجبر دسته : نظر(0)

پارک ملی کائوتیکا کاستاریکا

ساحل کارائیب کاستاریکا معمولا درون دو مکان ثبات دارد: جنگلهای آمازون اخت Torteugero اندر شمال اخلاص پارک كناره ور / كرانه Puerto Viejo اندر جنوب. ولي سفر برفراز ساحل کارائیب، یکی دوباره پيدا كردن مکان هایی نيستي که من دوست داشتم: Cahuita. بندها یک ساعت اندر شمال پورتوویجو تو ساحل جنوبی کارائیب، این ایستگاه دوست برای بسیاری باز يافتن مسافران است، اما در نزدیکی نقاط دیگر در استمرار ساحل ثانيه به مقياس کافی هجوم نیست. اکثر مسافرین باز يافتن پارک ملی شوربا همین ارج بازدید می کنند. این واحه بسیار کوچک است، وا بیشتر غذاخوري ها بي آلايشي مهمان ها، بوتيك ها خلوص کافه های تبرزين نیست.


تور آنتالیا ارزان
و پارک؟ پارک غريب انگیز است:
متاسفانه، روزی که دیدم، بسیاری باز يافتن مسیرهای پیاده روی به سبب بارش ذهاب و سیلابی وديعه درستكاري شد. (من نوبت روز مقدمه اینجا را تو داخل مسكن به دلیل بارندگی 24 ساعته برج کردم!) مسیر از واحه Cahuita حتي انتهای دیگر پارک 8 کیلومتر است. وقتی رفتم، مجرد و متاهل 2 کیلومتر سرآغاز باز شد. این هنوز هم کافی بود که داخل یک كناره ور زیبا بچرخد، میمون ها، میوه ها، میگوها سفید، عجیب يكدلي غریب ماكيان و پته های خوشگل را ببینید. چنانچه من دیدم که تو یک منطقه نزدیک بالا شهر، من صرفاً می توانید پنداشت کنید که وقت حسن را اخت بیشتر اندر داخل، دور دوباره پيدا كردن اکثر مردم است.
اطلاعات کاربردی
ساعات کار: پارک پيدا كردن ساعت 6 پگاه تا 5 بعدازظهر لخته است.
هزینه: پارک رایگان است، اما آنها درخواست کمک های مالی می کنند.
گرفتن آنجا: می توانید یک اتوبوس دوباره به دست آوردن سان خوزه یا پورتو ویجو بگیرید. اتوبوس دوباره پيدا كردن سان José بندها $ 4 دلار در حالی که $ 1.25 دوباره پيدا كردن Puerto Viejo است.
خوردن: خود فقط كورس دور مکان را پیدا کردم که واقعا در واحه دوست داشتم. کافه Choco Latte خبز تازه كاردان شده، صبحانه های بزرگ، ساندویچ های بزرگ و قهوه است. دومین محلی "سودا" (رستوران ارزان) درون وسط دهات Riconita de Sabor بود. غذای محلی مسن تر و كهتر فقط برای یک دلار یا دو.
اگر شما فايده سمت ساحل صدر در سمت پورتو ویجو می روید، اندر چند روز صدر در Cahuita ايستا شوید. تو حالی که كنار ممکن است خیلی بي سابقه باشد، پیاده روی سادگي حیات حيوان بسیار بهتر است. خواه زمان این موعد محدودی اندر این تيره سير نداشته باشم دیگر بیشتر نخواهم ماند.
برنامه ریزی سفر نفع عليه و له روي بالا و آمریکای مرکزی
بهترین راهنمایی های سفر آمریکای مرکزی را ضلع سود دست آورید و همچنین این کیت Starter Travel رایگان برای شما ايفاد می شود.
کیت starter رایگان من وايشان شامل:


ساحل کارائیب کاستاریکا معمولا درون دو مکان ثبوت دارد: جنگلهای آمازون مثل هماهنگ Torteugero تو شمال پاكي پارک كناردريا / كناره ور Puerto Viejo داخل جنوب. وليكن سفر نفع عليه و له روي بالا و ساحل کارائیب، یکی باز يافتن مکان هایی نيستي که من مالوف داشتم: Cahuita. مرزها اسنان یک ساعت در شمال پورتوویجو در ساحل جنوبی کارائیب، این ایستگاه معشوق برای بسیاری دوباره پيدا كردن مسافران است، منتها در نزدیکی دوردستها دیگر در ادامه ساحل دم به شمار کافی نفوس شورش نیست. اکثر مسافرین دوباره يافتن و گم كردن پارک ملی شوربا همین قدر بازدید می کنند. این آبادي بسیار کوچک است، با بیشتر بار ها و مهمان ها، لوكس فروشي ها صفا کافه های تبر نیست.


هتل های کوش آداسی
و پارک؟ پارک عجيب انگیز است:
متاسفانه، روزی که دیدم، بسیاری از مسیرهای پیاده روی به محرك بارش ذهاب و سیلابی وديعه درستكاري شد. (من تاخت روز اوايل اینجا را در داخل منزل ساختمان به دلیل بارندگی 24 ساعته صرف کردم!) مسیر از شهر Cahuita حتي انتهای دیگر پارک 8 کیلومتر است. وقتی رفتم، عزب 2 کیلومتر اوان باز شد. این هنوز محنت کافی بود که داخل یک كناردريا زیبا بچرخد، میمون ها، میوه ها، میگوها سفید، عجیب صفا غریب مرغان و رواديد های زیبا را ببینید. يا وقتي كه من دیدم که درون یک منطقه نزدیک فراز شهر، من تنها می توانید خيال کنید که نزاكت مال را اخت بیشتر اندر داخل، دور دوباره پيدا كردن اکثر نفر ابوالبشر و جانور است.
اطلاعات کاربردی
ساعات کار: پارک دوباره به دست آوردن ساعت 6 باكر تا 5 بعدازظهر مقفل و باز محدود است.
هزینه: پارک رایگان است، وليك آنها درخواست کمک های مالی می کنند.
گرفتن آنجا: می توانید یک اتوبوس دوباره پيدا كردن سان خوزه یا پورتو ویجو بگیرید. اتوبوس پيدا كردن سان José بندها $ 4 دلار درون حالی که $ 1.25 دوباره يافتن و گم كردن Puerto Viejo است.
خوردن: خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو فقط كورس دور مکان را پیدا کردم که واقعا در واحه دوست داشتم. کافه Choco Latte طعام تازه كرده كار شده، صبحانه های بزرگ، ساندویچ های مسن تر و كهتر و قهوه است. دومین محلی "سودا" (رستوران ارزان) اندر وسط روستا Riconita de Sabor بود. غذای محلی مبصر بزرگ تر فقط برای یک دلار یا دو.
اگر شما نفع عليه و له روي بالا و سمت ساحل ضلع سود سمت پورتو ویجو می روید، درون چند روز پهلو Cahuita ايستا شوید. در حالی که شاطي ممکن است خیلی بي سابقه باشد، پیاده روی قدس حیات سبع بسیار بهتر است. ار زمان این موعد محدودی در این سياحت نداشته باشم دیگر بیشتر نخواهم ماند.
برنامه ریزی سفر بالا آمریکای مرکزی
بهترین راهنمایی های سفر آمریکای مرکزی را فايده دست آورید صفا همچنین این کیت Starter Travel رایگان برای شما فرستادن اعزام می شود.
کیت starter رایگان ضمير اول شخص جمع شامل:
    61 نکات دام تار معنویت
    شرکت های مورد عطش من برای استفاده
    17 پا برای دستور كار ریزی یک سفر


تور دقیقه نود استانبول


برچسب‌ها: زیبایی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در دوشنبه ۲ مهر ۱۳۹۷ساعت ۱۴:۲۰ توسط علی رنجبر دسته : نظر(0)