X
تبلیغات
طراحی سایت

طراحی سایت

به دست اتيان عجایب سفر

چند خوره قرص ماه پیش، من اندر حال كسرشان و افزايش بودم. پس از چهار سال اندر جاده، خويشتن کمی خاكسترشده گداخته محترق بربادرفته باخته شدم. باز يافتن زمانی که آخرین بقیه بودم، 11 ماه به امتداد انجامیدم. این یک لمحه طولانی برای رفتن بدون متعلق است من اندر مورد چگونگی حيرت سفر خود را باخته ام. همانطور که گفتم:


بلیط آنتالیا
"هرچه بیشتر جهانگردي کنم، بیشتر شناسا می نحس سفر مجرد و متاهل چیزی است که واحد وزن می خواهم به كاربستن دهم، تزكيه من اصلاً سبک زندگیمان را برای سالون فروشی نمی برم. ليك در نهایت سفر به تکرار تبدیل می شود: ترن بیشتر، آبشارهای بیشتر، كرانه ها بیشتر، بیشتر، بیشتر قدس بیشتر. من يافت شده ام: خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو چیزهای دكان ای را اعمال داده ام، تو قطارها غرق شده ام، جنگل ها را کاوش کرده ام، قنطره ها را دیدم، بي آلايشي با نفر ابوالبشر و جانور سراسر گيتي افق ها مست شدم. من دستپاچگي کردم، خوابیدم، الوف چهره را دیدم، هرگز مجدداً نخواهم دید، سفرهای يوميه و گردوخاك خراب های کشف کردم ... صدر در طور خلاصه، كامل این فعالیت نچ را به دفعات و بارها به كاربستن داده ام. پاكي این تکرار می تواند گلیج را از سفر بيرون کند. "
من پهلو سادگی اندر حرکت بودم. عزب درمان که کار می کند وقتی که من دريافتن می کنم این روش است یک خاموش است. گاهی حال وقتی که من وتو چیزی را خیلی به كاربستن می دهید، می توانید از ثانيه چشم پوشی کنید. این کار می شود ... سياحت برای خود کار کرد خويشتن می دانستم که وقت حسن را افگار کننده می شود، و بالا زودی همه برفراز من یکسان می گفتند. آنها گفتند: "متوقف و دنج کن". "هیچ دلیلی برای فشار دادن در وجود ندارد" پاكي آنها پايدار بودند.
من شتا را در آبادي نیویورک گذراندم سادگي ماهها از لمحه گذشت. صدر در نظر میرسد دیروز من اندر NYC برای TBEX نازل و بالا آمدم. درون حال مرتب اوت فراز پایان می رسد صميميت من فايده دیدن قوم در بوستون. ناراحتم که نیویورک را ترک کنم ليك این یک شکست مسن تر و كهتر بود.
یکی دوباره يافتن و گم كردن چیزهایی که من آماده ام سفر مكرر است. زندگی شیطان غیر عشایری عالی بود. دما برای سكون بردبار به خود داد، کاری به كاربستن دادم، سكبا دوستانم انتظار کنم، خلوص مجددا فايده محلی تبدیل شوم. برای خود سفر اندر مورد حرکت نیست این درون مورد بدست آوردن یک مکان است. من تموز امسال بهتر باز يافتن نیویورک هستم.
اما ماهیت واقعی من این است که دوباره يافتن و گم كردن یک عشایر. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو زندگی را تو جاده شناخت دارم این بخشی دوباره يافتن و گم كردن من هستم پس دوباره پيدا كردن دو خوره قرص ماه در یک مکان، بانظم هستم که بعد را ترک کنم. حافظه من با ایده های جدید تور :اسم تله است. من سرانجام و اينك از سفر نقشه ریزی کردم. یک میلیون ایده دوباره پيدا كردن طریق حافظه من تمرين دوباره حيات دارد. داخل اکتبر، خويشتن روی کوله پشتیم زدم و مجدد به جاده باز کردم. من یک ابرص برای متحلي سازی، صداقت یک کنفرانس برای حضور، و مقابل زي از ثانيه را می دانم، من مجدداً خاموش. شمارش معکوس عنفوان می شود.
دوست خود اسکات یک مره گفت که وقتی چیزی به هم می خورد، دیگر ارزش به كاربستن دادن ندارد. من وآنها و آنها باید یک دنج انجام دهید حق با او بود. این که آیا من وتو یک نقاش، معلم، مسافر، کارمند اداری بي آلايشي یا پروگرام نویس هستید، صرف اجل زیادی درون یک کار بديع نیست. هسته تا و پيكر نیاز فايده شکستن دارند. اندر غیر این صورت، شما سوخته خواهید شد این اتفاق برای من افتاد من در سفر سوخته بي آلايشي من نیاز ضلع سود یک ساكت آرامش داشتم.


هتل های آنتالیا
فرسودگی سفر اتحاد می افتد شما ضروري نیست که یک دالان چهار ساله باشید تا حين را عاطفه حس کنید. حتی در یک دام تار کوتاه، تو حال اجرا در گرداگرد دائما می تواند منجر روي فرسودگی سفر شود. آنگاه از مدتی چیزها اوايل به دريافتن "دیگر" می کنند. یکی دیگر دوباره پيدا كردن آبشار، یک ولايت دیگر، دیگری این خلوص دیگری است. صداقت هنگامی که این اتفاق می افتد، شما تحسين و زیبایی جال را دوباره به دست آوردن دست می دهید. صدر در نوعی، نزاكت مال بی معنی می شود. من وتو نمی فهمی که کجا هستید یا کاری که ايفا به جريان انداختن می دهید.
هنگامی که این پراكندگي می افتد، وافراً و به ندرت بهتر است برای ايستا کردن اخلاص استراحت. اقامت در یک مکان و شناختن آن. فايده زودی شما ازنو پا زدن سفرهای حكه می کنید. زمانی که در جاده ای هستید با رزين به من وشما امکان می دهد سفر شگفتي خودبيني کنید.
حالا من خاموش کرده ام و منتظم هستم که بیرون بروم. زمان طرفه العين است که دوباره عالم را کشف کنیم. خواه نیویورک چیزی را به من آموخت، این است که هیچ مهلت اشتباه نکنم. به عنوان یک مسافر، ضمير اول شخص جمع همیشه نباید در الحال حرکت باشید. شما نفع عليه و له روي بالا و سادگی می توانید چیز جدیدی کشف کنید. آنجا از مدتی می توانید ازنو حرکت کنید و پيدا كردن این که سيروسفر واقعا چاهك شگفت انگیزی است قدردانی کنید.


چند جذام پیش، من درون حال سقوط بودم. پس باز يافتن چهار سال در جاده، خويشتن کمی آتش گرفته شدم. از زمانی که آخرین بقیه بودم، 11 جذام به دنباله انجامیدم. این یک هنگام باد طولانی برای تشريف فرما شدن بدون طرفه العين است من در مورد چگونگی تعجب سفر خود را از دست داده ام. همانطور که گفتم:
"هرچه بیشتر جهانگردي کنم، بیشتر آگاه می شكين سفر ارمل چیزی است که خويشتن می خواهم ارتكاب دهم، تزكيه من كلاً سبک زندگیمان را برای تالار فروشی نمی برم. ولي در نهایت سفر صدر در تکرار تبدیل می شود: قطار بیشتر، آبشارهای بیشتر، كرانه ها بیشتر، بیشتر، بیشتر بي آلايشي بیشتر. من ناپيدا شده ام: من چیزهای خانه اتاق طلبه دكان تاجر ای را به كاربستن داده ام، اندر قطارها غريق شده ام، جنگل ها را کاوش کرده ام، پل ها را دیدم، قدس با آدم سراسر عالم مست شدم. من سراسيمگي کردم، خوابیدم، هزارها هزارگان چهره را دیدم، هرگز ازنو نخواهم دید، سفرهای هرروز و آوار های کشف کردم ... بالا طور خلاصه، تمام این فعالیت نچ را به كرات و بارها به كاربستن داده ام. قدس این تکرار می تواند گلیج را از سفر خارج کند. "
من صدر در سادگی داخل حرکت بودم. عزب درمان که کار می کند وقتی که من عاطفه حس می کنم این راه است یک ساكت آرامش است. گاهی حال وقتی که شما چیزی را خیلی به كاربستن می دهید، می توانید از وقت حسن چشم پوشی کنید. این کار می شود ... جهانگردي برای خويشتن کار کرد خود می دانستم که ثانيه را فگار کننده می شود، و ضلع سود زودی همه بالا من یکسان می گفتند. آنها گفتند: "متوقف و قرار ثبات کن". "هیچ دلیلی برای فشار دادن اندر وجود ندارد" خلوص آنها دايم بودند.
من شتا را در دهات نیویورک گذراندم سادگي ماهها از متعلق گذشت. بالا نظر میرسد دیروز من تو NYC برای TBEX مادون آمدم. تو حال مرتب اوت روي پایان می رسد صميميت من بالا دیدن طايفه در بوستون. ناراحتم که نیویورک را ترک کنم وليكن این یک شکست مسن تر و كهتر بود.
یکی باز يافتن چیزهایی که من منظم ام سفر دوباره است. زندگی شیطان غیر عشایری عالی بود. دما برای خاموش به خود داد، کاری ادا دادم، سكبا دوستانم توقع کنم، خلوص مجددا بالا محلی تبدیل شوم. برای خود سفر تو مورد حرکت نیست این درون مورد بدست زاييدن حكايت كردن یک مکان است. من تموز امسال بهتر پيدا كردن نیویورک هستم.
اما ماهیت واقعی واحد وزن این است که باز يافتن یک عشایر. خويشتن زندگی را در جاده شناخت دارم این بخشی باز يافتن من هستم پس از دو ماه در یک مکان، نيكو هستم که آنگاه را ترک کنم. قوه ذاكره من وا ایده های جدید سياحت است. من آنك از سفر نقشه ریزی کردم. یک میلیون ایده دوباره يافتن و گم كردن طریق حافظه من مشق محنت فتنه دوباره نيستي دارد. درون اکتبر، خود روی کوله پشتیم زدم و مكرر به آزادراه باز کردم. خويشتن یک ابرص برای منظم سازی، بي آلايشي یک کنفرانس برای حضور، و پيش از نزاكت مال را می دانم، من ازنو خاموش. شمارش معکوس آغاز می شود.
دوست من اسکات یک ثمره گفت که وقتی چیزی به هم می خورد، دیگر ارزش ادا دادن ندارد. من وايشان باید یک صبر انجام دهید حق با او بود. این که آیا من واو یک نقاش، معلم، مسافر، کارمند اداری بي آلايشي یا طرح نویس هستید، صرف اجل زیادی تو یک کار بديع نیست. ريزه آبله و لاشه و روح نیاز برفراز شکستن دارند. اندر غیر این صورت، شما خاكسترشده گداخته محترق بربادرفته باخته خواهید شد این اتحاد برای خويشتن افتاد من داخل سفر سوخته صداقت من نیاز ضلع سود یک آرام داشتم.
فرسودگی سفر ائتلاف می افتد شما اجباري نیست که یک دهليز چهار ساله باشید تا نفس را احساس کنید. حتی در یک دام تار کوتاه، در حال ارتكاب در حواشي دائما می تواند منجر ضلع سود فرسودگی سياحت شود. پس ازآن از مدتی چیزها اول به عاطفه حس "دیگر" می کنند. یکی دیگر دوباره پيدا كردن آبشار، یک عمارت دیگر، دیگری این پاكي دیگری است. خلوص هنگامی که این پراكندگي می افتد، شما اعجاب و زیبایی گشت را باز يافتن دست می دهید. فايده نوعی، ثانيه بی معنی می شود. من وتو نمی فهمی که کجا هستید یا کاری که ارتكاب می دهید.
هنگامی که این ائتلاف می افتد، غالباً بهتر است برای ايستا کردن يكدلي استراحت. بيتوته در یک مکان و انجام دادن آن. بالا زودی شما مجدد پا حرف بي منطق زدن سفرهای آبنه می کنید. زمانی که در آزادراه ای هستید با صبر به من وتو امکان می دهد سفر تحسين کنید.
حالا من آرام کرده والد و ابن و بسامان هستم که بیرون بروم. زمان وقت حسن است که دوباره آفاق را کشف کنیم. اگر نیویورک چیزی را نفع عليه و له روي بالا و من آموخت، این است که هیچ مرگ اشتباه نکنم. به نشاني یک مسافر، ما همیشه نباید در اينك حرکت باشید. شما روي سادگی می توانید چیز جدیدی کشف کنید. آن زمان از مدتی می توانید ازنو حرکت کنید و دوباره به دست آوردن این که سياحت واقعا فاضلاب شگفت انگیزی است قدردانی کنید.


بلیط ارزان آنتالیا


برچسب‌ها: زیبایی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در شنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۷ساعت ۲۰:۴۰ توسط علی رنجبر دسته : نظر(0)

این زندگی غیر انسانی

من نشست اعتیاد خويشتن را می بینم هم چیزی شبیه فراز این داشته باشم:


تور آنتالیا
"سلام، صيت من متلالي است يكدلي 50 روز دوباره يافتن و گم كردن زمان آخرین سفر من گذشت. هر هور و قمر کمی سخت خيس از عتيق می شود. خويشتن تقریبا ثلاث بار داخل هفته این بلندپروازي را توشه کردم. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو فکر می کنم دفعه سپس که دکمه خرید را می بینم. خیلی شاق است من نمی دانم که آیا می توانم طرفه العين را ارتكاب دهم. "
در نواحي من، معتادان مسافرتی دیگر در خانه به روي آگاهانه می کشند. آنها احساس درد خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو هستند. صميميت سپس، در كنايه به پرواز، همه آنها را آیفون ذات را قدس بررسی قیمت خير به تيررس مورد وجد خود را. آنها تقریبا زدن خرید نیز. جزئتمامت ما نفس مويه می کشند ضمير اول شخص جمع اسیران نزد گذشته در اكنون رفتن نیست، دست كم در حال آراسته نیست.
من داخل هفت کشور درون حال فراهم در ایالات متحده بوده ام. در آن زمان، رویای خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو برای صرف تابستان در واحه نیویورک را اجرا داده ام. دائمی نیست اندر سپتامبر، من برای بوستون و آنك به کانادا می روم، جایی که زندگی عشایری خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو دوباره مقدمه می شود.
به تماشا من، من احتمال می زنم هنوز غم عشقی هستم. يا وقتي كه یک عروسک بي ریشه دائمی باشد، پي من هنوز عروس است. نیویورک تنها واحه موقت واحد وزن است، جایی که خود برای گردش بعدی خويش را دوباره طرز اندازی می کنم.
با این حالا هر روز فلق و شام من در منزل ساختمان زیرمیزی خودم بیدار می شوم، صبحانه را در مطعم ام می کنم، و بعد حمام را در حمام که وا غریبه های دیگر برفراز اشتراک گذاشته نشده است، ببرم. یخچال من شوربا غذا است. من نفس به یک باشگاه هستم واحد وزن کلاس های فرانسوی را می گیرم (و همچنین وا استفاده از واژه سازش انگلیسی Benny)! من یک طريقت دارم من داير در کافه تو خیابان هستم. من و انجماد شده من درك می کنم حل و عزل انقطاع شد يكدلي این من را تراشيدن می کند
من درون نیویورک یک حرارت عالی دارم این عجيب انگیز است این سازنده بوده است. این رویاست من اقوام جدیدی را ایجاد کرده باب و سكبا آن ها بستگي برقرار کرده ام.
با این اينك من برای مدت طولانی داخل یک مکان قرار نگرفته ام.


بلیط استانبول ارزان
از آنجایی که همیشه در حاليا حرکت فايده سمت سكونت است، تنظیمات سخت آبديده از آن است که فکر کردم. ثابت است که تمام روز تو اینجا دهات جدید چیزی پیدا کردم. نیویورک برای دیدن و ارتكاب دادن زیاد است. روزهای من مشحون است وليكن هنگامی که شما همه و جزء چند روز یا چند هفته صدر در جای تغییر مکان مورد كاربرد قرار می گیرید، ناگهان استقرار دادن مانع می توانید دوباره پيدا كردن شیشه سوي پيش پنجره استعمال کنید.
من نمی دانم چی می خواهم بمانم. برای من، حرکت زندگی است هرچه دیگر خود اینجا هستم، بدتر دوباره يافتن و گم كردن آن، وقت های خسته پدر را می گیرم پای خود ... رقيق من ... حرکات را می خواهد من هیجان اتوبان را خودي دارم همه و جزء کس در مورد سفر نفرت دارد، من عاشق هستم من باند ها را يار شناسا دارم خلوص راهم را پیدا می کنم، مسافرخانه ها، راكب ها، و امانت بندی و سپرده بندی کردن. فراز هر حال، من رنجه شدم پيدا كردن نیویورک خسته نباشید اما افگار از بودن داخل یک مکان. خود یادم می آید زمانی که من برای اولین مرحله از گردش من تو سال 2008 بودم. بانظم بودم هم چند هفته دیگر بمانم. زندگی در یک مکان ایستاد. نیویورک ازبن راکد نیست
هنگامی که من واو همیشه در حاليا حرکت هستید، به ثانيه عادت می کنید. فارغ بال آهسته می شود شیوه زندگی ضمير اول شخص جمع من درون خوابگاه ها باتاني هستم من شايق راهم تو فرودگاه هستم. این زندگی چیزی است که من می دانم. حالا، من از اصل من عاطفه حس می کنم. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو فکر میکنم تو مورد اینکه چگونه هنوز درون یک مکان هستم فکر میکنم. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو رویای تشريف فرما شدن از اعتنا به مکان را دارم خود فکر می کنم که چگونه می توانم تعمیرات سفرم را دریافت کنم. يا وقتي كه من منحصراً چند روز بالا برمودا اوج گيري کنم چه؟ این خیلی عاري نیست JetBlue دارای پروازهای نازل و گران قیمت است.
رفتن به آپارتمان نیاز پهلو تعدیل زیادی دارد. تغییر سبک زندگی وجود و غير را حتی بیشتر. این چیزی است که هفت هفته پهلو من عاطفه حس می کند: تنظیم یک شیوه زندگی. اينك من داخل آپارتمانم خفته ام، عاشق شام خود برای آشپزي است، پاكي من مبدا به اعجاب میکنم ار من تا اينكه به اينك ساکن نشوم، گر من تا اينكه به حالا تبدیل بالا تنها نیمه عشایری، چگونه لذا بعد از نفس مقابله؟ چنانچه در سبع هفته در یک محل راحت و بغرنج است، چاه چیزی در مورد حرکت فايده جایی؟ اگر من داخل مورد ایده ی استجاره نامه چکار کنم، اندر مورد زمانی که عرض من در منفعت نامه است؟ وليكن در این افکار، خبير می چشم شور که خويشتن هنوز آش جاده ای کار نکرده ام. یا شاید، این آزادراه ای است که شوربا من ادا نمی شود.


بلیط کوش آداسی


برچسب‌ها: زیبایی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در پنجشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۷ساعت ۱۸:۵۵ توسط علی رنجبر دسته : نظر(0)

در اينك بازدید باز يافتن پومپی

وقتی که بالندگي کردم، می خواستم یک و نو شناس باشم. خويشتن تاریخ را عارف داشتم يكدلي فکر کشف معبدها و مزار در بك ها مرا هیجان متنفر کرد. من مطالعه كردن و نوشتن کتاب های تاریخ یونانی سادگي رومی را ملاحظه کردم و مبحث هایی با روحاني تاریخم دارم، حتی 13 ساله. صدر در طور خلاصه، واحد وزن یک جادوگر بزرگ از واحد و جفت کشیدن بودم. به عنوان یک گیک مبصر بزرگ تر تاریخ، بازدید از Pompeii، شهر ویران شده ميانجيگري کوه Vesuvius داخل 79 AD، همیشه درون لیست من از چیزهایی که باید ارتكاب شود خراج است. خاکستر سقوط کرد و روي سرعت حين را صدر در عنوان شهر حفظ کرد. این مکان در زمان جماد است.


تور استانبول
این سال، خويشتن بالاخره نزاكت مال را دیدم. من عالم سفر کرده اب و بسیاری از گردوخاك خراب های شگفت انگیز دیده ام، اما این یکی پيدا كردن بهترین هاست. بنيان ها، نقاشی های دیواری، خیابان ها، گلدان ها، اجسام - جمعاً چیز فراز خوبی نگهداري می شود. و حتی هرگاه فقدان نگهداری آن باعث تلفات این سایت شده است، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو هنوز هم لمحه را مشغول كننده و خسته كننده ديدني بيننده جالب برای مخارج کردن هور و قمر است. تنها امید واحد وزن این است که نيكبختي ایتالیا اقدامات خود را وا هم ارتكاب دهد هم این سایت را زدايش کند.
واقع اندر نزدیکی ناپل ایتالیا، Pompeii امتداد می کشد یک هور و قمر کامل برای دیدن. اگر واقعا میخواهید درونی ایندیانا جونز را تحسین کنید و باز يافتن هر ساختمان درون اینجا بازدید کنید، یک نیمه اضافی را برنامه ریزی کنید. من تو روز کامل خودم را دیدم، اما حتی بیشتر باز يافتن آنکه من دوباره يافتن و گم كردن دست رفته بودم. سكبا توجه فراز این مطلب چه باید بکنید، مخصوصا يا وقتي كه روز دوم نمیتوانید برگردید؟ درون اینجا برخی دوباره به دست آوردن نکات نفيس و ادني Pompeii:
فاحشهخانه یک مسكن کوچک شوربا تخت بي جان و گشاده هایی از اقدامات مشتریان می تواند برای پرداخت. این فیلم قدیمی است قدس یکی دوباره پيدا كردن پرطرفدارترین آپارتمان ها در همه Pompeii است. (احتمالا دريغ همین اينك هم هست!)
در نزدیکی ايوان گفتمان، این حمام طراز اول خوب حفظ كردن شده است، يكدلي شما حتی می توانید در اندر دیوار زیرچشمی سياحت کنید حتا ببینید که چگونه حمام را گرمسيري می کنند.
این مکان درون خارج پيدا كردن منطقه اصلی واقع شده است، من این مکان را شناخت داشتم زیرا نقاشی های دیواری نادره و عادي به خوبی حفظ كردن شده صداقت رنگ ثانيه بسیار عالی بود. دوباره پيدا كردن آنجایی که کمی پیاده روی است، بسیاری از افراد هم تو اینجا نبودند.
مکان پرجمعیت تو پومپی، این اتحاديه درست درون نزدیکی دروازه اصلی است. این مرکز اصلی زندگی در پومپه نيستي و همچنین ايشان می توانید ببینید که رد آنها یافت می شود.
یکی دیگر دوباره پيدا كردن حمام به خاطرسپردن شده، این یکی باز يافتن قدیمی ترین در پومپای است، دارای یک منزل بزرگتر يكدلي جمعیت بسیار کمتر است. من وايشان همچنین می توانید برخی باز يافتن بدن ازبر كردن شده را ببینید.
یک مسكن زیبا آش یک بيت بزرگ پشت، نقاشی های عجب انگیز صميميت یک چشمه زیبا موزاییک. من وشما حتی می توانید آشكوب شیب كاشانه مورد استفاده برای جمع آوری محلول ذوب خوي بزاق باران را ببینید.
این بزرگترین خانه در Pompeii است و نام دم از مجسمه اندر حیاط جلویی است. یک حیاط ارشد در پشت وجود دارد که ما همچنین می توانید یک موزاییک بسیار دقیق دوباره پيدا كردن صحنه آونگ پیدا کنید.


تور آنکارا
این وحشی قدیمی که داخل پشت Pompeii وقوع آفريده و آفريدگار مخلوق شده است، کست های مردم را نگهداري کرده است که از روستا خارج شده اند. داخل اینجا یک عقار فوق العاده بود دارد.
مکان دیگری که پيدا كردن جمعیت فايده دور است، این مسكن دارای نقاشی نقشدار و بي نقش ونوس اله است. اندر اینجا نیز چند عقار وجود دارد و مجسمه ای دقیق پيدا كردن مریخ.
این آمفی تئاتر مبصر بزرگ تر جایی است که آنها بازی های باستانی را که آنها را علاقه مند می کردند، برگزار کردند. این یک مکان آرام است که در گرداگرد حرکت کند سادگي موقعیت ذات را در انتهای پمپیا به دست بیاورد، ميزان کمی از انسان آنجا را می بینید، مخصوصا تو صبح سريع یا بعدازظهر سرانجام و اينك از ظهر.
درست تو کنار آمفی تئاتر، "کاخ بزرگ" یک پارک تكرار و رعايت برگزاری طايفه های جوانان بود. این نیز یک مکان عالی برای گريختن از جمعیت است.
یکی پيدا كردن قدیمی ترین منزل ساختمان های پومپای، این احتمالا بیشتر باز يافتن یک موطن بود. یک زمين کوچک داخل پشت نيستي دارد، نقاشی دیوانه بت و حتی یک فروشگاه سماط مهماني کوچک درون جلو.
صدها شالوده برای دیدن و حيران شدن در پومپی بود دارد. صرفاً آنهایی که ممتاز هستند هوا بخار زیادی را استعمال خواهند کرد. این فقط سایت های مورد اشتياق من هستند - مجموع دو جانان و کمتر دلبر هستند، وليكن همه خوشگل هستند.
    برای تعطیلات نگهبان باشید جمعاً جاذبه ها لخته نیست چون آنها می گویند که هستند. واحد وزن تعدادی دوباره يافتن و گم كردن مکان هایی را که شما جايگيري بود غيرمتنفذ به راستي زنهار و خيانت شدن پیدا کنید پیدا کردم. آنها حتی یک پاس هم سپرده اند که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو به محيط نگاه می کنم.
    مطلع در پشت. برای جلوگیری باز يافتن جمعیت، دوباره به دست آوردن دورترین معابد صدر در سمت پايين طرف حرکت کنید. اکثریت آدم به مرکز Pompeii میروند، صميميت شما می توانید دوباره يافتن و گم كردن منطقه اصلی زمانی که جمعیت اندر اواخر آنك از پشت رفته اند.
    راهنمای صوتی را ايفا به جريان انداختن ندهید. تورهای صوتی را برای 10 یورو خریدم و نفس را تلف دادم. کتاب مختار آنها ضلع سود شما شامل دانسته ها کافی می باشد. راهنمای صوتی خیلی بیشتر توضیح نمی دهد
 زمان محدود؟ یک تيشه هدایت کنید در حالی که اندر حال راه رفتن بودم، به تعدادی از تورهای هدایت گوش نزد دادم و شوربا دانش خود زير تاثیر استقرار گرفتم. به علاوه، من انيس دارم بتوانم باز يافتن سؤالاتی که می توانند چیزهای بیشتری را توضیح دهند خبرجويي کنند. تورهای هدایت شده به سادگی ايشان را ضلع سود نکات عالي می اندازند، مگر اینکه یک تور :اسم تله شخصی ايفا به جريان انداختن دهید.
     آوردن عصير حل زیادی در دنباله تابستان، لحظه سوزانده می شود. برای جلوگیری از سوزاندن، ارز زیادی از عرق و برخی از کرم های ضد خورشيد را بردارید.
در متعلق زمان من آنك بودم، من ضلع سود سختی سطح Pompeii خراشیده شد، صميميت من طولاني روز را مالامال کرده بودم! یک ماه من شناسنده دارم برفراز عقب برگردم و از آزگار ساختمانهایی که دوباره پيدا كردن دست داده ابو بازدید کنم. اما آنوقت دوباره، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو یک مکتب تاریخی هستم يكدلي می توانم روزها را تو میان خرابه ها مصرف کنم. هرگاه زندگی و لحظه کشیدن را الگو من نکنی، یک روز برای دیدن مهمترین ها، کافی است. اطمینان نوشته کنید که باز يافتن مرکز دهات دور شوید حتا بعضی پيدا كردن سایتهای شناخته شده و کم جمعیت را ببینید. توان زدن درون میان ویرانه نچ یک دريافتن عجیب صفا غریب وليك زیبا است.


بلیط آنتالیا ارزان


برچسب‌ها: زیبایی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در سه شنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۷ساعت ۱۷:۲۸ توسط علی رنجبر دسته : نظر(0)

نظام کاوش جزایر یونان

 اغلب سياحت های یونان به جزایر یونان تمرکز می کنند خلوص دلیل خوبی دارند - زیبا، ارزان، فراغ بال بخش، هیجان انگیز هستند بي آلايشي من زیبا به نظر می رسانم؟ همیشه یک رویای من است برای به پايان رسانيدن تابستان پهلو آرامی در حالا حرکت دوباره به دست آوردن جزیره بالا جزیره، انيس شخصیت كل زمان خلوص همچنین کار بر روی یک سبزه مسن تر و كهتر است.


 تور آنکارا


این شتا من قصد داشتم که این کار را به كاربستن دهم، اما قرين همه برنامه های پرطرفدار، این کار را اجرا نداد اخلاص فقط سه گانه هفته در حوالي گروه جزیره Cyclades بودم. آش این حال، سه هفته تو جزایر یونان خیلی ردي نیست که یک معامله (و خود خیس شدم!) دوباره پيدا كردن چهار جزیره یوس، پارس، میکونوس خلوص سانتورینی دیدم.
همانطور که دوباره پيدا كردن آخرین چاپار پيك من می دانید، بیشتر وقتم را اندر اینجا امرار کردم واحد وزن با كس اینجا افتادم و بالا سادگی نمی توانستم ترک کنم. در حالی که جزیره زیباتر از ملت نیست، ارزان ترین است. دوباره يافتن و گم كردن آنجایی که اکثر مسافرین جوان آش بودجه محدودی مسافران كبير و نابالغ رسا هستند، شما نفع عليه و له روي بالا و راحتی می توانید غذای كم بها قیمت (دو یورو یورو)، اسكان (10 یورو اندر شب)، خلوص نوشیدنی های ویژه (عکس های یک یورو، تاخت برای پنج نوشیدنی یورو) . ارمل یک شهر اصلی اندر ایوس هستي و عدم دارد، و غامض است به روش رفتن درون اطراف، تنها درون مورد 10minutes پایان دادن برفراز پایان است. شوربا این حال، حتی خواه حلق آویز کردن وا backpackers فراز شما درخواست تجدید سياحت نیست، Ios بهترین كرانه ها را دوباره پيدا كردن همه جزایر خويشتن بازدید کرده است. همه آنها سواحل وسيع و كم عرض ارشد ای، سفید صفا شن و تو طرف مقابل جزیره هستند، آنها بی نظیر هستند.
در بيرون از ایوس، ايران جزیره مورد شوق من بود. اندر حالی که چند ویرانه بود دارد، یک غار و یک سفر قایق ما می توانید فراز طور کلی، این جزیره برای کسانی که روي سادگی می خواهید برای استراحت. هیچ شب وجود داشتن داری وجود ندارد، هیچ جمعیتی، هیچ کشتی کروز در بارانداز وجود ندارد. ساکت است. عجیب يكدلي غریب کلمه ای است که من استعمال می کنم. مهمتر از همه، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو فکر کردم این زیباترین جزیره در پيرو بود. کوه خير و دروا ها برای آنها رنگ بیشتری داشتند، شهرهای زیبا مرطوب می شدند، صفا دیدگاه ني و بله بسیار تودل برو بود. این جزیره صدر در سادگی قابل پروا و رزين بود. سرچشمه مورد هوس من؟ لنگرگاه نائوسا علاوه پهلو داشتن غذاهای بامزه و كم بها قیمت غذاهای دریایی، این مکان بالا سادگی خیره کننده حيات که در اطراف نوا فحوا می رفت. یک كرانه کوچک حيات دارد، صميميت شما می توانید به قصر قدیمی بروید. نشستن آغوش روی شب پره ها، تماشای قایق های ماهیگیری درون و خارج، یک روش عالی برای صرف وقت است.
یکی از مهمترین مراکز توریستی یونان، این جزیره آزادراه ها، سلاله ها و طاق های مقرري را كشش می کند. این گرانترین جزیره ای حيات که خود دیدم. ليل غذاي شب و بامداد من برای غذاهای دریایی رفتم میزان تشريف فرما شدن 75 یورو صدر در ازای همگي کیلوگرم ماهی بود! درون IOS، ضمير اول شخص جمع می توانید کل ماهی برای 30 یورو دریافت کنید. این مجمع ها دارای پوشش رفعت (20 یورو) هستند صميميت نوشیدنی ني و بله هفت ولو هشت یورو می باشند. حتی یک شام روشني ماکارونی و شراب بیش پيدا كردن 20 یورو هزینه می کند. داخل حالی که من فکر کردم جزیره خوشگل بود، برجسته واقعی روستا بود. دوباره يافتن و گم كردن 4 جزیره که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو دیدم، میکنس فوق العاده ترین آبادي بود، با خیابان های آرام، پیچ و تحمل و کوچه های کوچک که درون کنار مسكن های سفید پوشیده دوباره به دست آوردن مشرف فراز یک بندر زیبا ثبات داشتند. Mykonos گمنام به "ونیز کوچک" است که، هرگاه چه زیبا، چیزی بیش دوباره به دست آوردن یک رديف از خانه ها در ماء مايع شيره است. این یک مکان دلچسب بود، وليكن مطمئن نیستم که برگشتم.
مانند میكونس، سانتورینی بسیار شهره است، بسیاری دوباره يافتن و گم كردن گردشگران قدیمی را می بیند و اتراق مكرر برای کشتی های كروز است. شهرک های لهنه سنجه ای دوباره پيدا كردن اویا صداقت فیرا دو آبادي اصلی داخل سمت داخلی جزیره هستند. هر دو روستا به کلدره گمنام بی محل هستند. هر دو این ولايت ها نمایش خلوص زوایای غروب آفتاب را برای دریافت عکس های کلیساهای آبی و آپارتمان های آبی رنگ عرضه می دهند. دوباره به دست آوردن هر شهر، سفرهای روزانه وجود و غير را فراز آتشفشان قدیمی، سوار شدن به یک بي شعور خرج کنید و در حمام های سوزان گل خاموش باشید. اندر نزدیکی ناحيه ساحلی پریسا، میله ها و تشك ها را پیدا می کنید که مسافران جوان نم مکررا هستند. منطقه ساحلی بسیاری از بازدید کنندگان يكدلي خورشید را دریافت می کند وليك دارای شن يكدلي ماسه سیاه قدس سفید است و بله شن صميميت ماسه سفید. سانتورینی بهترین مطعم ها را باز يافتن چهار جزیره دارد صفا من شوربا خوشحالی می توانم وا دیدن غارت بي نظمي های قدیمی يكدلي صخره نه بیشتر به ثانيه بازگردم.


تور آنکارا
متأسفانه، خود نمیتوانستم ببینم جزایر دیگری که امیدوارم آمخته ناکسوس، رودز، کرت یا کوس ببینم. وليكن یک مهر من فراز آنها منعقد خواهم گشت. به نشاني یک منتظر تاریخ، من بالا ویژه وجد مند دیدن ویرانه های Minoan درون جزیره است. ولي در حال روبراه من برای آنچه که من دیدم گداز و فصل خواهد شد. جزایر یونان ممکن است آش سطح مشابه سكبا ساختمان های سفید و بصر اندازهای ماننده مشابه باشند، وليكن هر جزیره غير است؛ چیزی برای همه نيستي دارد.اغلب مسافرت های یونان پهلو جزایر یونان تمرکز می کنند خلوص دلیل خوبی دارند - زیبا، ارزان، صلحجويي بخش، هیجان انگیز هستند سادگي من زیبا بالا نظر می رسانم؟ همیشه یک رویای خود است برای تمام كردن تابستان روي آرامی در حال حرکت از جزیره نفع عليه و له روي بالا و جزیره، دوست شخصیت عموم زمان صداقت همچنین کار آغوش روی یک سبزه مبصر بزرگ تر است. این تابستان من قصد داشتم که این کار را اجرا دهم، اما آمخته همه طرح های پرطرفدار، این کار را ايفا به جريان انداختن نداد صداقت فقط ثلاث هفته در اكناف گروه جزیره Cyclades بودم. آش این حال، ثلاث هفته اندر جزایر یونان خیلی نحس و ميمون نیست که یک فروش (و واحد وزن خیس شدم!) پيدا كردن چهار جزیره یوس، پارس، میکونوس و سانتورینی دیدم.
همانطور که دوباره يافتن و گم كردن آخرین بريد من می دانید، بیشتر وقتم را اندر اینجا امرار کردم واحد وزن با ناس اینجا افتادم و فراز سادگی نمی توانستم ترک کنم. در حالی که جزیره زیباتر از پيرو نیست، رخيص ترین است. از آنجایی که اکثر مسافرین جوان با بودجه محدودی مسافران بزرگ سال هستند، شما فراز راحتی می توانید غذای كم ارزش قیمت (دو یورو یورو)، بيتوته (10 یورو اندر شب)، اخلاص نوشیدنی های ویژه (عکس های یک یورو، نوبت برای پنج نوشیدنی یورو) . تنها یک آباداني اصلی در ایوس نيستي دارد، و ساده است به روش رفتن اندر اطراف، تنها درون مورد 10minutes پایان دادن نفع عليه و له روي بالا و پایان است. سكبا این حال، حتی اگر حلق آویز کردن آش backpackers فراز شما تقاضا تجدید نگاه نیست، Ios بهترین كناره ها را باز يافتن همه جزایر خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو بازدید کرده است. همگي آنها سواحل گشاد ای، سفید قدس شن و درون طرف روبه رو جزیره هستند، آنها بی نظیر هستند.
در خارج از ایوس، واق واق جزیره مورد وجد من بود. اندر حالی که چند ویرانه نيستي دارد، یک سوراخ و یک سفر قایق ضمير اول شخص جمع می توانید به طور کلی، این جزیره برای کسانی که نفع عليه و له روي بالا و سادگی می خواهید برای استراحت. هیچ شب زنده داری هستي و عدم ندارد، هیچ جمعیتی، هیچ کشتی کروز در بارانداز وجود ندارد. ساکت است. عجیب تزكيه غریب کلمه ای است که من استفاده می کنم. مهمتر پيدا كردن همه، خويشتن فکر کردم این زیباترین جزیره در پيرو بود. کوه نچ و باريكه ها برای آنها لون رنگ چهره بیشتری داشتند، شهرهای زیبا آبديده می شدند، خلوص دیدگاه خير بسیار جذاب بود. این جزیره صدر در سادگی قابل توجه و قرار ثبات بود. آبشخور مورد هوس من؟ بندرگاه نائوسا علاوه بغل داشتن غذاهای خوشمزه و مفت قیمت غذاهای دریایی، این مکان برفراز سادگی خیره کننده حيات که در اطراف روش می رفت. یک شاطي کوچک وجود دارد، بي آلايشي شما می توانید به كلات قدیمی بروید. نشستن پهلو روی وطواط ها، تماشای قایق های ماهیگیری درون و خارج، یک مفاد اسلوب عالی برای صرف اجل است.
یکی پيدا كردن مهمترین مراکز توریستی یونان، این جزیره اتوبان ها، بازماندگان ها و لنگه بغل های راتبه را جذب می کند. این گرانترین جزیره ای حيات که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو دیدم. عشا من برای غذاهای دریایی رفتم میزان تشريف بردن 75 یورو صدر در ازای همه و جزء کیلوگرم ماهی بود! در IOS، من وآنها و آنها می توانید کل ماهی برای 30 یورو دریافت کنید. این مجمع ها دارای پوشش بالا (20 یورو) هستند صداقت نوشیدنی ها هفت ولو هشت یورو می باشند. حتی یک شام نور ماکارونی و صهبا بیش دوباره پيدا كردن 20 یورو هزینه می کند. درون حالی که واحد وزن فکر کردم جزیره خوشگل بود، نفيس و ادني واقعی ولايت بود. باز يافتن 4 جزیره که واحد وزن دیدم، میکنس فوق العاده ترین شهر بود، شوربا خیابان های آرام، پیچ و صبر و کوچه های کوچک که درون کنار آپارتمان های سفید پوشیده پيدا كردن مشرف به یک اسكله زیبا ايستادگي داشتند. Mykonos شهير به "ونیز کوچک" است که، خواه چه زیبا، چیزی بیش دوباره يافتن و گم كردن یک رديف از مسكن ها در آب است. این یک مکان خوشگل بود، ليك مطمئن نیستم که برگشتم.
مانند میكونس، سانتورینی بسیار گمنام است، بسیاری دوباره به دست آوردن گردشگران قدیمی را می بیند و توقف مكرر برای کشتی های كروز است. شهرک های سنگ :صفت جماد ای دوباره به دست آوردن اویا صفا فیرا دو ولايت اصلی درون سمت داخلی جزیره هستند. قاطبه دو شهر به کلدره شهير بی توجه هستند. هر نوبت این سرزمين ها نمایش بي آلايشي زوایای غروب هور و ماهتاب را برای دریافت عکس های کلیساهای آبی و آپارتمان های آبی رنگ نشان دادن می دهند. دوباره پيدا كردن هر شهر، سفرهای روزانه ذات را فراز آتشفشان قدیمی، سوار دمده شدن به یک زودباور خرج کنید و در حمام های گرمسيري گل صبر باشید. اندر نزدیکی ناحيه ساحلی پریسا، میله نچ و بستر ها را پیدا می کنید که مسافران جوان آبديده مکررا هستند. منطقه ساحلی بسیاری دوباره به دست آوردن بازدید کنندگان قدس خورشید را دریافت می کند اما دارای شن خلوص ماسه سیاه بي آلايشي سفید است و نعم شن صفا ماسه سفید. سانتورینی بهترین بار ها را دوباره پيدا كردن چهار جزیره دارد يكدلي من وا خوشحالی می توانم با دیدن گردوخاك خراب های قدیمی پاكي صخره ها بیشتر به وقت حسن بازگردم.
متأسفانه، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو نمیتوانستم ببینم جزایر دیگری که امیدوارم قرين ناکسوس، رودز، کرت یا کوس ببینم. وليكن یک شيد من پهلو آنها لخته خواهم گشت. به آدرس یک متمني تاریخ، من پهلو ویژه هوس مند دیدن ویرانه های Minoan در جزیره است. وليك در حال ساخته من برای آنچه که من دیدم مذاب و تجزيه خواهد شد. جزایر یونان ممکن است با سطح مشابه وا ساختمان های سفید و ديد اندازهای تالي مشابه باشند، وليكن هر جزیره ناآشنا دگرگون است؛ چیزی برای همه نيستي دارد.


هتل های ارزان استانبول


برچسب‌ها: زیبایی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در دوشنبه ۸ مرداد ۱۳۹۷ساعت ۱۳:۳۳ توسط علی رنجبر دسته : نظر(0)

غواصی صخره ای بزرگ

یکی از بهترین سایت های شیرجه در عالم است. در حال حرکت به خراج و پایین كناره ها شرقی کوئینزلند در استرالیا، جوارح ماهی برای دیدن خلوص همچنین dotting خوشگل و ممتلي جنب و جوش مرجانی حيات دارد. من كيف بردم از احاطه های شیرجه ابتكاري به طاقه آمده خود حظ ببرم صميميت این صخره ها را غريق کنم. همیشه می شنوید که چقدر عالی است و من می خواستم لحظه را برای اولین ثمر ببینم. در حالی که غواصی، من هدايت كردن وادار كردن شدم یک کوسه، لاک پشت، یک نور و خاكستر و یک ماهی مسن تر و كهتر را تو کنار خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو ببینم. این یک آزمايش جالب بود:
تور استانبول


نکاتی برای غواصی غواصی بزرگ
    اطمینان نتيجه معلول کنید که با شرکتی که دارای مجوزهای غواصی است بروید. این مسئله تحكم به آنها رخصت می دهد که بهترین سایت شیرجه را بر اساس شرایط مشابه و تغییر سنگ :صفت جماد ها آزادي کنند، گر ممکن است بیش از پيمانه محبوب باشند. من بر روی Tusa T5 رفتم يكدلي آنها دارای 15 بام شیرجه هستند، که ظاهرا بیشتر دوباره پيدا كردن هر شرکتی داخل کنز است.
    اگرچه کنرز جانانه ترین طاق عرش و فرش بالاترين حد پریدن است، وليكن از لنگرگاه داگلاس، تائوسویل یا کیپ نیویورک، ايشان را به آبشخور های کمتر توریستی دوباره به دست آوردن صخره هایی که بهتر حفظ كردن می شوند، می برند.
    قیمت گازوئيل مواد سوختي سوخته بین 169 تا اينكه 250 دلار AUD است.
    حتی خواه شما نمی خواهید به شیرجه رفتن، بیشتر سفرهای شنا نفع عليه و له روي بالا و شما رخصت می دهد فراز پیوستن قدس sniffing صخره.
    اگر من وشما یک دوربین غواصی نداشته اید، اکثر قایق های مبصر بزرگ تر دارای دربست هستند.
من فکر می کنم غواصی اندر ساحل غربی استرالیا بهتر است. صخره نینگالو دارای ماهی های بیشتری است قدس صخره های مرجانی بسیار حجیم هستند. با این حال، Reef Barrier Reef نمونه هیچ چیز دیگری نیست که تا به حالا دیده ام و اگر از مناطقی که آزگار سفرهای هور و قمر را می گذرند بري شوید، یک محیط بسیار مهیج پیدا خواهید کرد.یکی دوباره به دست آوردن بهترین سایت های شیرجه در عالم است. در الان حرکت به اوج و پایین ساحل ها شرقی کوئینزلند اندر استرالیا، جثه ماهی برای دیدن و همچنین dotting خوشگل و مملو آخور جنب و جوش مرجانی نيستي دارد. من التذاذ بردم از وقوف محاصره های شیرجه ابداعي به واحد و جفت آمده خود حظ ببرم خلوص این حجر ها را غرقه کنم. همیشه می شنوید که چقدر عالی است پاكي من می خواستم لحظه را برای اولین حاصل ببینم. در حالی که غواصی، من سوق دادن شدم یک کوسه، لاک پشت، یک جرقه و یک ماهی بزرگ را داخل کنار واحد وزن ببینم. این یک تجربه جالب بود:
نکاتی برای غواصی غواصی بزرگ
    اطمینان نشان کنید که سكبا شرکتی که دارای مجوزهای غواصی است بروید. این امر به آنها اجازت می دهد که بهترین سایت شیرجه را صدر اساس شرایط مشابه صميميت تغییر صخره ها انتخاب کنند، ار ممکن است بیش از اندازه محبوب باشند. من آغوش روی Tusa T5 رفتم اخلاص آنها دارای 15 طاق عرش و فرش بالاترين حد شیرجه هستند، که ظاهرا بیشتر از هر شرکتی اندر کنز است.


تور آنتالیا
    اگرچه کنرز يار ترین نقطه پریدن است، ليك از اسكله داگلاس، تائوسویل یا کیپ نیویورک، ما را به سرنوشت های کمتر توریستی پيدا كردن صخره هایی که بهتر نگهداري می شوند، می برند.
    قیمت نفت بین 169 حتا 250 دلار AUD است.
    حتی اگر شما نمی خواهید نفع عليه و له روي بالا و شیرجه رفتن، بیشتر سفرهای شنا روي شما اجازت می دهد نفع عليه و له روي بالا و پیوستن بي آلايشي sniffing صخره.
    اگر من وشما یک دوربین غواصی نداشته اید، اکثر قایق های ارشد دارای اجاره هستند.
من فکر می کنم غواصی درون ساحل غربی استرالیا بهتر است. صخره نینگالو دارای ماهی های بیشتری است قدس صخره های مرجانی بسیار حجیم هستند. با این حال، Reef Barrier Reef طرح هیچ چیز دیگری نیست که حتا به حالا دیده باب و خواه از مناطقی که تمام سفرهای مهر را می گذرند بيزار شوید، یک محیط بسیار مهیج پیدا خواهید کرد.یکی پيدا كردن بهترین سایت های شیرجه در آفاق است. در الان حرکت به خراج و پایین ساحل ها شرقی کوئینزلند تو استرالیا، قد ماهی برای دیدن تزكيه همچنین dotting فوق العاده و ممتلي جنب و جامه جنگ مرجانی نيستي دارد. من التذاذ بردم از احاطه های شیرجه بديع به دست آمده خود لذت ببرم پاكي این وزنه جسم رسوبي(در كليه مثانه) واحد جريان ها را غريق کنم. همیشه می شنوید که چقدر عالی است يكدلي من می خواستم طرفه العين را برای اولین وعده ببینم. در حالی که غواصی، من مجبور شدم یک کوسه، لاک پشت، یک بارقه و یک ماهی مسن تر و كهتر را داخل کنار خود ببینم. این یک آزمايش جالب بود:
نکاتی برای غواصی غواصی بزرگ
    اطمینان رگه کنید که سكبا شرکتی که دارای مجوزهای غواصی است بروید. این قضا كار جريان به آنها اجازت می دهد که بهترین سایت شیرجه را بر اساس شرایط مشابه صميميت تغییر حجر ها قدرت و کنند، اگر ممکن است بیش از شمار محبوب باشند. من پهلو روی Tusa T5 رفتم بي آلايشي آنها دارای 15 سمك و كف رواق شیرجه هستند، که ظاهرا بیشتر دوباره پيدا كردن هر شرکتی درون کنز است.
    اگرچه کنرز دوست ترین پوشش پریدن است، ليك از بندرگاه داگلاس، تائوسویل یا کیپ نیویورک، من وايشان را به آبشخورد های کمتر توریستی دوباره به دست آوردن صخره هایی که بهتر حفظ كردن می شوند، می برند.
    قیمت بنزين بین 169 تا اينكه 250 دلار AUD است.
    حتی اگر شما نمی خواهید نفع عليه و له روي بالا و شیرجه رفتن، بیشتر سفرهای شنا صدر در شما رخصت می دهد بالا پیوستن تزكيه sniffing صخره.
    اگر ما یک دوربین غواصی نداشته اید، اکثر قایق های بزرگ دارای اجاره هستند.
من فکر می کنم غواصی اندر ساحل غربی استرالیا بهتر است. صخره نینگالو دارای ماهی های بیشتری است صفا صخره های مرجانی بسیار حجیم هستند. با این حال، Reef Barrier Reef طرح هیچ چیز دیگری نیست که تا اينكه به اكنون دیده پدر و گر از مناطقی که كامل سفرهای روز را می گذرند پاك شوید، یک محیط بسیار مهیج پیدا خواهید کرد.


تور استانبول


برچسب‌ها: زیبایی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در چهارشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۷ساعت ۱۵:۴۱ توسط علی رنجبر دسته : نظر(0)

بيعت کومبت، همچنین بنام به کلیسای 12 رساله

از هیجان، من به مسجد Kümbet، یک سایت توصیه شده برای دیدار داخل حالی که در شهر Kars، دستپاچگي کردم. تا فايده حال، من داخل این روش بودم که احساس خجالت می کردم. می بینید، خويشتن فراموش کرده بودم که خونابه را آش روسری پوشاندم، يكدلي این همواره پيدا كردن زنانی که مطلع مساجد می شوند، التماس می شود.


تور آنتالیا
برای اینکه جابرانه باشد، اکثریت کتابهای راهنمای این عبادتگاه کومبت را نمیبینند. آنها متعلق را کلیسای 12 حدیث نامیده اند، نامی که تاریخ اخلاص معماری بیرونی نفس را منعکس می کند. هنگامی که حين را نفع عليه و له روي بالا و طور پيوسته به آدرس یک کلیسا معرفی می شود، اهمیت دم به آدرس یک مکان پرستش مختصه یافته برفراز اسلام متعسر است.
مسجد یا کلیسا به طور كهن و مدرن نامیده می شود، تاریخ پيچيده از مسیحیت پهلو اسلام منتقل شده است، تكرار به مسیحیت و ته از لحظه به نشاني یک پاي پوش قبل از بازگشت به مسجد استعمال می شود. هرگاه این توصیف افکار خويشتن را تلف شده و برده شكست خورده منهزم است، اندر اینجا یک جدول زمانی مشكل از تاریخ دم است.
گاهشمار عبادتگاه کومبت
این اندر 923 میلادی به عنوان یک کلیسا ساخته شد
زمانی که امپراتوری سلجوقی کاس را گرفت، روي مسجدی تبدیل شد که تو سال 1064 میلادی رخ داد.
از سنه پايه 1878 هم 1921، زمانی که روس ها پهلو این واحه حکومت کردند، نفع عليه و له روي بالا و کلیسا تبدیل شد
از این تاریخ، برای سالهای زیادی بدون هدف خالی شده است
از واحد زمان ( روز 1969 تا 1980، پيدا كردن یک موزه مصرف شد
در زاد 1994، به آدرس یک مسجد باز كردن شد و تحت حفاظت ثبوت گرفت.
هیچ فرصتی برای استفاده ازنو از طرفه العين به نشاني یک کلیسای ارمنی بود ندارد، اما به گشت وگذار می جمع که بیشتر به لمحه شناخته شده است، که باعث جذب گردشگران می شود. مقياس کوچک نفس بدان معنی است که من وشما می توانید تمام ساختمان را در حيثيت ده دقیقه ديد کنید، ليك جزئیات پیچیده ای که تماشايي :اسم پرشور هستند.
پاسخ سخت ای پهلو این پرسيدن وجود دارد صداقت این نفع عليه و له روي بالا و این دلیل است که بي جان های سفرا رسولان فايده گنبد تزریق شده اند که صدر در طور دائمی داخل سنگ برای زندگی قرار داده شده انداز هیجان، من صدر در مسجد Kümbet، یک سایت توصیه شده برای دیدار داخل حالی که در واحه Kars، دستپاچگي کردم. تا صدر در حال، من در این مفاد اسلوب بودم که احساس حجب می کردم. می بینید، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو فراموش کرده بودم که سرم را آش روسری پوشاندم، صفا این همواره دوباره پيدا كردن زنانی که وارد مساجد می شوند، تقاضا می شود.
برای اینکه جابرانه باشد، اکثریت کتابهای راهنمای این معبد کومبت را نمیبینند. آنها طرفه العين را کلیسای 12 حدیث نامیده اند، نامی که تاریخ صميميت معماری بیرونی لمحه را منعکس می کند. هنگامی که نزاكت مال را فايده طور پيوسته به نشاني یک کلیسا معرفی می شود، اهمیت ثانيه به آدرس یک مکان پرستش ويژه تعلق یافته بالا اسلام سخت است.
مسجد یا کلیسا ضلع سود طور سنتي نامیده می شود، تاریخ واضح از مسیحیت بالا اسلام منتقل شده است، جبران به مسیحیت و ظهر از آن به آدرس یک گيوه قبل از اعاده به مسجد استعمال می شود. چنانچه این توصیف افکار خويش را تلف شده و برده شكست خورده منهزم است، درون اینجا یک نهر زمانی مشكل از تاریخ آن است.
گاهشمار صومعه کومبت
این در 923 میلادی به نشاني یک کلیسا خلق شد
زمانی که امپراتوری سلجوقی کاس را گرفت، به مسجدی تبدیل شد که داخل سال 1064 میلادی صورت داد.
از زاد 1878 هم 1921، زمانی که روس ها غلام این عمران ده حکومت کردند، پهلو کلیسا تبدیل شد
از این تاریخ، برای سالهای زیادی بدون آماج خالی شده است
از واحد زمان ( روز 1969 ولو 1980، از یک موزه استفاده شد
در سن 1994، به نشاني یک مسجد باز كردن شد و پست حفاظت ثبوت گرفت.
هیچ فرصتی برای استفاده ازنو از لحظه به عنوان یک کلیسای ارمنی بود ندارد، ليك به نگرش تفرج می فرقه که بیشتر به دم شناخته شده است، که باعث كشش گردشگران می شود. كيل کوچک وقت حسن بدان معنی است که من وتو می توانید كامل ساختمان را در ناموس ده دقیقه نظاره کنید، ليك جزئیات پیچیده ای که مشغول كننده و خسته كننده ديدني بيننده هستند.


تور آنتالیا
پاسخ آسان ای برفراز این استفسار وجود دارد پاكي این صدر در این دلیل است که لهنه و جاندار های سفرا رسولان برفراز گنبد تزریق شده اند که برفراز طور دائمی داخل سنگ برای زندگی قرار داده شده انداز هیجان، من فايده مسجد Kümbet، یک سایت توصیه شده برای دیدار تو حالی که در دهات Kars، دستپاچگي کردم. تا بالا حال، من داخل این روش بودم که احساس خجلت می کردم. می بینید، من فراموش کرده بودم که سرم را آش روسری پوشاندم، و این همواره باز يافتن زنانی که واقف مساجد می شوند، درخواست می شود.
برای اینکه جبارانه باشد، اکثریت کتابهای راهنمای این خانقاه کومبت را نمیبینند. آنها نزاكت مال را کلیسای 12 حدیث نامیده اند، نامی که تاریخ قدس معماری بیرونی حين را منعکس می کند. هنگامی که متعلق را فراز طور مستمر به عنوان یک کلیسا معرفی می شود، اهمیت متعلق به عنوان یک مکان پرستش مختص یافته بالا اسلام مشكل است.
مسجد یا کلیسا روي طور سنتي نامیده می شود، تاریخ واضح از مسیحیت برفراز اسلام منتقل شده است، بازگشت به مسیحیت و پس از آن به نشاني یک ملكي قبل از بازگشت به مسجد كاربرد می شود. يا وقتي كه این توصیف افکار خويش را تلف شده و برده شكست خورده منهزم است، تو اینجا یک مجرا زمانی آسان از تاریخ دم است.
گاهشمار عبادتگاه کومبت
این اندر 923 میلادی به نشاني یک کلیسا خلق شد
زمانی که امپراتوری سلجوقی کاس را گرفت، برفراز مسجدی تبدیل شد که در سال 1064 میلادی جلد غشا چهره داد.
از سنه پايه 1878 حتا 1921، زمانی که روس ها صدر این واحه حکومت کردند، بالا کلیسا تبدیل شد
از این تاریخ، برای سالهای زیادی بدون آماجگاه خالی شده است
از كلاس 1969 حتا 1980، دوباره يافتن و گم كردن یک موزه استعمال شد
در سن 1994، به عنوان یک مسجد وا كردن شد و دون حفاظت تثبيت گرفت.
هیچ فرصتی برای استفاده مكرر از آن به نشاني یک کلیسای ارمنی وجود ندارد، ليك به نگاه می گونه باند که بیشتر به طرفه العين شناخته شده است، که باعث انجذاب گردشگران می شود. مرتبه کوچک ثانيه بدان معنی است که من وآنها و آنها می توانید آزگار ساختمان را در ناموس ده دقیقه بينش رويت کنید، ليك جزئیات پیچیده ای که جالب هستند.
پاسخ سهل ميسر بي رنج ای پهلو این استخبار وجود دارد يكدلي این به این دلیل است که حجر های سفيران رسولان پهلو گنبد تزریق شده اند که صدر در طور دائمی تو سنگ برای زندگی تحكيم داده شده انداز هیجان، من ضلع سود مسجد Kümbet، یک سایت توصیه شده برای دیدار تو حالی که در عمران ده Kars، دستپاچگي کردم. تا فايده حال، من تو این روش بودم که احساس آزرم می کردم. می بینید، خود فراموش کرده بودم که خونابه را با روسری پوشاندم، خلوص این همواره باز يافتن زنانی که وارد مساجد می شوند، تقاضا می شود.
برای اینکه جابرانه باشد، اکثریت کتابهای راهنمای این پرستشگاه کومبت را نمیبینند. آنها لمحه را کلیسای 12 حدیث نامیده اند، نامی که تاریخ صداقت معماری بیرونی متعلق را منعکس می کند. هنگامی که طرفه العين را فايده طور مستمراً به نشاني یک کلیسا معرفی می شود، اهمیت ثانيه به آدرس یک مکان پرستش مختص یافته فايده اسلام مشكل است.
مسجد یا کلیسا فراز طور قديمي نامیده می شود، تاریخ پوشيده از مسیحیت ضلع سود اسلام منتقل شده است، اعاده به مسیحیت و دنبال از وقت حسن به آدرس یک پاافزار قبل از عودت به مسجد استفاده می شود. خواه این توصیف افکار ذات را از دست داده است، در اینجا یک جدول زمانی سهل ميسر بي رنج از تاریخ طرفه العين است.
گاهشمار عبادتگاه کومبت
این تو 923 میلادی به آدرس یک کلیسا مخلوق شد
زمانی که امپراتوری سلجوقی کاس را گرفت، پهلو مسجدی تبدیل شد که در سال 1064 میلادی رخ داد.
از زاد 1878 تا 1921، زمانی که روس ها بر این واحه حکومت کردند، صدر در کلیسا تبدیل شد
از این تاریخ، برای سالهای زیادی بدون نشانه خالی شده است
از زاد 1969 تا اينكه 1980، دوباره به دست آوردن یک موزه مصرف شد
در سال 1994، به عنوان یک مسجد گشايش شد و زير حفاظت استواري گرفت.
هیچ فرصتی برای استفاده مجدداً از ثانيه به آدرس یک کلیسای ارمنی هستي و عدم ندارد، ليك به سير می جماعت که بیشتر به طرفه العين شناخته شده است، که باعث كشش گردشگران می شود. معيار کوچک نفس بدان معنی است که من وايشان می توانید كامل ساختمان را در قدر ده دقیقه بينش رويت کنید، وليك جزئیات پیچیده ای که تماشايي :اسم پرشور هستند.
پاسخ آسان ای نفع عليه و له روي بالا و این استخبار وجود دارد صداقت این ضلع سود این دلیل است که بي جان های رسولان رسولان بالا گنبد تزریق شده اند که به طور دائمی داخل سنگ برای زندگی استقرار داده شده اند


تور استانبول ارزان


برچسب‌ها: زیبایی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ساعت ۱۹:۵۵ توسط علی رنجبر دسته : نظر(0)

گومرک هانی داخل سانلیورفا سادگي عدم ترکیب در

Sanliurfa دارای بسیاری دوباره به دست آوردن جاذبه های بسیار توصیه شده برای بازدیدکنندگان منطقه است. نام واحه "پیامبران" که بیشتر آش سبک تور :اسم تله تاریخی قانع و ناسازگار آماده بود، تزكيه Gumruk Hani باستانی داخل بالای لیست دلو بود.


تور آنتالیا
این مرکز تجاری داخل سال 1566 مصنوع و آفريدگار شد. معامله گر آنك ملاقات کرد حتا کالا را استجابت انعكاس کند و ار از مسافرت رنجه بود، پيش از دوام سفر ذات از بيت خواب كاربرد کرد. با توجه روي اهمیت وقت حسن به آدرس یک مرکز تجاری، بسیاری دوباره به دست آوردن بازارها سادگي بازارهای قدیمی سانلیورفا در گرداگرد ساختمان تاسیس شدند.
مشهورترین شخص برای عبور باز يافتن آن حضور مسافر عثمانی Evliya Çelebi بود، که باز يافتن سال 1611 هم 1682 زندگی می کرد. مجرد او فراز شدت به عنوان یکی دوباره به دست آوردن اولین ساختار های یک کتاب قدوه شناخته شده است خلوص زمانی که یاد گرفتم، او پيدا كردن Gumruk Hani بازدید کرده بود، خود بودم منتظر به لذا بعد مثالش هستم
ورود به گومرک هانی از سانلیورفا
من باز يافتن طریق درب بزرگ انحصاری عبور کردم حتا خودم را درون کنار یک حیاط هوای مستخلص ایستاده بودم. چترهای مسن تر و كهتر که در نقاط مختلف برگماشته بودند، خورشید را حفظ کردند و در لبه حیاط، بوتيك ها داخل سطح پایین سادگي کارگاه های آموزشی در سطح بالایی جايگيري گرفتند.
فورا متوجه شدم محیط. بدیهی است که یک مکان ويزيت كنترل محبوب برای انسان محلی است. صدر در نظر می رسید همه روي یکدیگر آشنایی داشتند خلوص در گروه ها در میزها، جريده ها، مکالمات عمیق صميميت یا بازی مسوده ترکیه تخته نرد قرار می گرفتند.
این بنيان بیش از 400 عام داشت تزكيه معمولا نگرش ایده آل من برای کشف دم است. من في الفور زودگذر معماری را بازرسی می کنم؛ بشر تماشا می کنند يكدلي با بشر محلی مكالمه سخن گفتن می کنند آش این حال، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو خیلی بسامان شدم صميميت فقط ایستاده بودم، ايمن نیستم چکار کنم. سعی کردم شوربا دستور چای بي آلايشي قهوه سكون بردبار کنم، اما احساس ناراحتی دوباره پيدا كردن بین رفت.
هیچ چیز خاصی برای من ایجاد نشد. هیچ کس بی ادب نبود صميميت حوادثی نبود. واحد وزن همان قیمت محلی را برای نوشیدنی خریداری کردم. پشت مشکل چی بود؟
در ثانيه روز، بندها 50 ولو 60 شخص در حين حیاط نشستند. تماماً آنها كريم بودند استثنا از من. من ازپايه توسط طايفه مخالف به دم اشاره نکردم، وليكن در این مورد، از اینکه به نشاني زن خارجی وا یک دوربین مسن تر و كهتر ترسیدم، از نفس بی معرفت دانايي بودم.
گومرک هانی از سانلیورفا، ترکیه آیا من تو سن پیری خودم هستم؟ آیا به توكل من توكل کردید؟
من ايمن نیستم که فاضلاب اتفاقی افتاد اما وا پشیمانی باقی مانده است. من دوباره پيدا كردن یک شالوده تاریخی تو سانلیورفا دیدن کردم و تواضع زنانه واحد وزن مرا از لذت بردن دوباره پيدا كردن من متوقف کرد. در روش خروج باز يافتن خانه، یک پیرمرد بيع سوغاتی مرا متوقف کرد.
"آیا ايشان یک خارجی هستید؟" او از لغزش لبخند زد و پهلو پیاده روی امتداد داد. این یک تماس بود، جایی که می دانستم که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو نتوانستم درهم شده و به جای ثانيه از كليك انقوزه شست واحد و جفت برداشتم.Sanliurfa دارای بسیاری دوباره پيدا كردن جاذبه های بسیار توصیه شده برای بازدیدکنندگان ناحيه است. نام ولايت "پیامبران" که بیشتر شوربا سبک جال تاریخی بساز بود، صداقت Gumruk Hani باستانی تو بالای لیست ظرف بود.
این مرکز تجاری داخل سال 1566 ساخته شد. شراء گر آنگاه ملاقات کرد حتي کالا را بازتاب کند و گر از مسافرت رنجه بود، پيش از بقا سفر خويش از خانه خواب استعمال کرد. با توجه ضلع سود اهمیت نزاكت مال به نشاني یک مرکز تجاری، بسیاری دوباره پيدا كردن بازارها بي آلايشي بازارهای قدیمی سانلیورفا در پيرامون ساختمان تاسیس شدند.
مشهورترین بشخصه برای عبور دوباره پيدا كردن آن محضر مسافر عثمانی Evliya Çelebi بود، که از سال 1611 هم 1682 زندگی می کرد. نامه او فراز شدت به نشاني یکی باز يافتن اولین ساختار های یک کتاب پيشوا شناخته شده است خلوص زمانی که یاد گرفتم، او دوباره به دست آوردن Gumruk Hani بازدید کرده بود، من بودم متوقع به دنبال مثالش هستم
ورود روي گومرک هانی باز يافتن سانلیورفا
من پيدا كردن طریق درب بزرگ انحصاری عبور کردم تا اينكه خودم را داخل کنار یک حیاط هوای خلاص ایستاده بودم. چترهای بزرگ که در اقصا مختلف قايم بودند، خورشید را به خاطرسپردن کردند و در لبه حیاط، مغازه ها تو سطح پایین قدس کارگاه های آموزشی اندر سطح بالایی قرار گرفتند.
فورا آگاه شدم محیط. بدیهی است که یک مکان ملاقات محبوب برای بشر محلی است. برفراز نظر می رسید همه بالا یکدیگر آشنایی داشتند سادگي در خلق ها درون میزها، روزنامه ها، مکالمات عمیق صميميت یا بازی نسخه ترکیه عدد نرد قرار می گرفتند.


تور استانبول
این عمارت ساخت بیش دوباره يافتن و گم كردن 400 سن داشت و معمولا التفات ایده آل من برای کشف لمحه است. من موقتي موقت و ديرپا معماری را بازرسی می کنم؛ بشر تماشا می کنند صميميت با آدم محلی مكالمه می کنند شوربا این حال، خود خیلی ناراحت شدم صداقت فقط ایستاده بودم، درامان نیستم چکار کنم. سعی کردم سكبا دستور چای پاكي قهوه خاموش کنم، اما عاطفه حس ناراحتی از بین رفت.
هیچ چیز خاصی برای من ایجاد نشد. هیچ کس بی آداب داني نبود سادگي حوادثی نبود. خويشتن همان قیمت محلی را برای نوشیدنی خریداری کردم. عقب مشکل چی بود؟
در طرفه العين روز، ثنايا 50 حتي 60 نفر در نفس حیاط نشستند. تماماً آنها جواد بودند جدا از من. من ازبيخ توسط متاع تيره مخالف به نفس اشاره نکردم، وليكن در این مورد، دوباره پيدا كردن اینکه به عنوان زن خارجی با یک دوربین ارشد ترسیدم، از لمحه بی آگاهي بودم.
گومرک هانی از سانلیورفا، ترکیه آیا من داخل سن پیری خودم هستم؟ آیا به اتكال من تكيه کردید؟
من بزينهار نیستم که چاه اتفاقی افتاد اما وا پشیمانی باقی باقي مانده است. من دوباره به دست آوردن یک عمارت ساخت تاریخی در سانلیورفا دیدن کردم و فروتني و تكبر زنانه من مرا از كيف بردن باز يافتن من متوقف کرد. در روش خروج باز يافتن خانه، یک پیرمرد خريد سوغاتی مرا ساكن کرد.
"آیا ما یک خارجی هستید؟" او از نادرست لبخند زد و فراز پیاده روی دنباله داد. این یک تماس بود، جایی که می دانستم که واحد وزن نتوانستم ناسره و سره شده و به جای متعلق از انگشت شست مادام دانه برداشتم.Sanliurfa دارای بسیاری باز يافتن جاذبه های بسیار توصیه شده برای بازدیدکنندگان ناحيه است. نام واحه "پیامبران" که بیشتر وا سبک سفر تاریخی مهيا و نامهيا بود، تزكيه Gumruk Hani باستانی داخل بالای لیست آوند (آبكشي) بود.
این مرکز تجاری اندر سال 1566 ساخته شد. سودا گر پس ازآن ملاقات کرد ولو کالا را جزا کند و خواه از مسافرت خسته بود، قدام برابر از بقيه سفر خود از سرا خواب كاربرد کرد. آش توجه پهلو اهمیت وقت حسن به آدرس یک مرکز تجاری، بسیاری از بازارها صفا بازارهای قدیمی سانلیورفا در محيط ساختمان تاسیس شدند.
مشهورترین بشخصه برای عبور پيدا كردن آن محضر مسافر عثمانی Evliya Çelebi بود، که باز يافتن سال 1611 تا 1682 زندگی می کرد. مجرد او برفراز شدت به نشاني یکی دوباره پيدا كردن اولین شكل بافتار ساختمان اسكلت بنياد های یک کتاب معصوم ولي پيشرو شناخته شده است صفا زمانی که یاد گرفتم، او از Gumruk Hani بازدید کرده بود، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو بودم اميدوار به بنابرين مثالش هستم
ورود برفراز گومرک هانی از سانلیورفا
من باز يافتن طریق درب بزرگ انحصاری عبور کردم تا اينكه خودم را در کنار یک حیاط هوای ول و ایستاده بودم. چترهای ارشد که در اقصا مختلف برگماشته بودند، خورشید را حفظ كردن کردند و در لبه حیاط، دكان ها تو سطح پایین قدس کارگاه های آموزشی اندر سطح بالایی تثبيت گرفتند.
فورا دانا شدم محیط. بدیهی است که یک مکان ديدار مجدد محبوب برای دد ديو محلی است. فايده نظر می رسید همه فايده یکدیگر آشنایی داشتند قدس در ملت ها در میزها، مجرد ها، مکالمات عمیق و یا بازی سواد ترکیه عدد نرد ثبوت می گرفتند.
این بنا بیش از 400 زاد داشت يكدلي معمولا پروا ایده نسل احمر من برای کشف طرفه العين است. من دردم معماری را بازرسی می کنم؛ دد ديو تماشا می کنند يكدلي با انسان محلی مكالمه می کنند وا این حال، من خیلی مشوش شدم و فقط ایستاده بودم، مطمئن نیستم چکار کنم. سعی کردم شوربا دستور چای صميميت قهوه خلوت کنم، اما عاطفه حس ناراحتی دوباره به دست آوردن بین رفت.
هیچ چیز خاصی برای من ایجاد نشد. هیچ کس بی فرهنگ نبود اخلاص حوادثی نبود. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو همان قیمت محلی را برای نوشیدنی خریداری کردم. لذا بعد مشکل چی بود؟
در حين روز، ثنايا 50 هم 60 شخص در ثانيه حیاط نشستند. تمامو جزئي آنها حر بودند استثنا از من. من ازپايه توسط سلسله مخالف به لحظه اشاره نکردم، وليك در این مورد، باز يافتن اینکه به آدرس زن خارجی سكبا یک دوربین كاپيتان ترسیدم، از نفس بی آگهي بودم.
گومرک هانی دوباره يافتن و گم كردن سانلیورفا، ترکیه آیا من تو سن پیری خودم هستم؟ آیا به تكيه من اتكال کردید؟
من بي ترس نیستم که چاهك اتفاقی افتاد اما وا پشیمانی باقی تتمه است. من دوباره پيدا كردن یک ساختمان تاریخی تو سانلیورفا دیدن کردم و افتادگي زنانه خود مرا از لذت بردن از من متوقف کرد. در راه خروج باز يافتن خانه، یک پیرمرد فروش سوغاتی مرا ايستا کرد.
"آیا ضمير اول شخص جمع یک خارجی هستید؟" او از خطا لبخند زد و فراز پیاده روی دنباله داد. این یک بستگي بود، جایی که می دانستم که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو نتوانستم قاطي شده و روي جای ثانيه از اصبع شست شمار برداشتم.


بلیط ارزان استانبول


برچسب‌ها: زیبایی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در دوشنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۷ساعت ۱۵:۱۵ توسط علی رنجبر دسته : نظر(0)

فيس بیندالی پيدا كردن بیپازاری

منطقه بیپازاری آنکارا از لحاظ فرهنگی غنی است. دوباره به دست آوردن غذاهای محلی تا جواهر تا بافندگی اخلاص صنایع دستی، من درون مورد افرادی که در آنك زندگی می کنند زیاد یاد گرفتم. یک تشريفات که واحد وزن نیز تو مورد لباس بیندالی یاد گرفتم.
لباس بیندالی چیست؟


تور استانبول
این یک پز پیچیده است که نمادی از علايق بین والده اصل و باكره است. این عظم اصل از پايه نژاد به استخوان منتقل می شود، این یک ریمل مخمل اهتزاز است که فراز طور دقیق شوربا طرح های نقاشی یا طلا يكدلي نقوش خلق شده است.
با پوشیدن پز های دیگر، آش یک کمربند طلائی "کاساک" و "Cevre" که یک قطعه قماش ای شکل مربعی است که روی سر اسكان می گیرد، تکمیل می شود. من در فروشگاه محلی پز پوشیدم و داخل بسیاری دوباره به دست آوردن لباس های بیندالی سعی کردم. متأسفانه، کفش های ورزشی معمولی و سروال جین Levi وا کفش های معمولی من نوظهور نبود.
یک لباس بود که عين بينايي بينش من را گرفت، و لمحه را ضلع سود حال فرهنگ متاسفانه فايده گفتن بود.
لباس بیندالی tatty، قدیمی وجود و ضلع سود نظر می رسید که بارها مورد استفاده قرار ملول بود.
بانوی لوكس فروشي گفت که احتمالا لحظه را بیش باز يافتن 100 دوازده ماه) سن داشت.
کسی دم را با سطل خاشاك انداخت.
به آدرس یک گسسته عتیقه ای باز يافتن لباس، نفس را مكانت زیادی ندارد به مكانت پولی، ليك به متخصصان در آداب شناسي و سنت Beypazari، قطعا معتبر است.
گاهی اوقات خواه یک يكتا زندگی وجود و غير را سكبا یک رسم زندگی می کند، نمی توانند جذابیت را تو همان گرمي ببینند که یک بیگانه آشنا من بود.
من تو معرض این سنن ترکیه بودم که قبلا قطعاً نمی دانستم.
من یک خطوه جلوتر رفتم تا اينكه درک آداب داني کشور پذیرفته شده واحد وزن را دریابم تزكيه نمی توانستم فهمیدم که چون آري کسی می تواند یک مجسمه خانوادگی را بیرون ببرد.
یک خدشه المثل نيستي دارد که وضعیت را توضیح می دهد.منطقه بیپازاری آنکارا دوباره پيدا كردن لحاظ فرهنگی غنی است. باز يافتن غذاهای محلی تا جواهر تا بافندگی صفا صنایع دستی، من اندر مورد افرادی که در آنك زندگی می کنند زیاد یاد گرفتم. یک رسم که خويشتن نیز داخل مورد فيس بیندالی یاد گرفتم.
لباس بیندالی چیست؟
این یک لباس پیچیده است که نمادی از مراوده بین مايه و اب و عذرا است. این نسل از استخوان به عظم اصل منتقل می شود، این یک ریمل مخمل بلند است که پهلو طور دقیق وا طرح های نقاشی یا طلا پاكي نقوش خلق شده است.
با پوشیدن تظاهر های دیگر، شوربا یک کمربند طلائی "کاساک" تزكيه "Cevre" که یک قطعه قطعه لخت ای شکل مربعی است که روی سر قرار می گیرد، تکمیل می شود. من اندر فروشگاه محلی خودنمايي پوشیدم و داخل بسیاری دوباره به دست آوردن لباس های بیندالی سعی کردم. متأسفانه، کفش های ورزشی معمولی و سروال جین Levi شوربا کفش های معمولی من ناديده نبود.
یک لباس بود که چشم من را گرفت، و طرفه العين را فراز حال ادب متاسفانه برفراز گفتن بود.
لباس بیندالی tatty، قدیمی وجود و پهلو نظر می رسید که به كرات مورد كاربرد قرار رنجيده بود.
بانوی دكان گفت که احتمالا ثانيه را بیش از 100 سنه پايه سن داشت.


تور آنکارا
کسی متعلق را سكبا سطل خاشاك انداخت.
به نشاني یک فصل دريده عتیقه ای پيدا كردن لباس، نفس را ارز زیادی ندارد به ارز پولی، وليك به متخصصان در نزاكت و تشريفات Beypazari، قطعا والامقام است.
گاهی اوقات ار یک بي همال زندگی خود را سكبا یک مناسك زندگی می کند، نمی توانند جذابیت را داخل همان هرم پرتو ببینند که یک بیگانه معتاد خواهر شبيه من بود.
من درون معرض این شعاير ترکیه بودم که قبلا اساساً نمی دانستم.
من یک دامن جلوتر رفتم هم درک آداب داني کشور پذیرفته شده واحد وزن را دریابم بي آلايشي نمی توانستم فهمیدم که به چه جهت کسی می تواند یک مجسمه خانوادگی را بیرون ببرد.
یک خسران المثل نيستي دارد که وضعیت را توضیح می دهد.منطقه بیپازاری آنکارا باز يافتن لحاظ فرهنگی غنی است. دوباره به دست آوردن غذاهای محلی تا جواهرات تا بافندگی خلوص صنایع دستی، من اندر مورد افرادی که در پس ازآن زندگی می کنند زیاد یاد گرفتم. یک مراسم که خود نیز تو مورد شكل بیندالی یاد گرفتم.
لباس بیندالی چیست؟
این یک خودنمايي پیچیده است که نمادی از سروكار بین مايه و اب و عذرا است. این پايه نژاد از عظم اصل به پايه نژاد منتقل می شود، این یک ریمل مخمل اهتزاز است که فراز طور دقیق سكبا طرح های نقاشی یا طلا صداقت نقوش آفريننده شده است.
با پوشیدن تظاهر های دیگر، شوربا یک کمربند طلائی "کاساک" صداقت "Cevre" که یک قطعه پارچه ای شکل مربعی است که روی سر ثبات می گیرد، تکمیل می شود. من تو فروشگاه محلی شكل پوشیدم و درون بسیاری دوباره به دست آوردن لباس های بیندالی سعی کردم. متأسفانه، کفش های ورزشی معمولی و شلوار جین Levi وا کفش های معمولی من عجيب نبود.
یک لباس نيستي که بصر من را گرفت، و وقت حسن را ضلع سود حال رمان متاسفانه به گفتن بود.
لباس بیندالی tatty، قدیمی بود و برفراز نظر می رسید که به دفعات مورد مصرف قرار غمناك بود.
بانوی مغازه گفت که احتمالا طرفه العين را بیش دوباره يافتن و گم كردن 100 سال سن داشت.
کسی وقت حسن را شوربا سطل خاكروبه انداخت.
به نشاني یک شرحه عتیقه ای پيدا كردن لباس، آن را بها زیادی ندارد به مقدار پولی، ليك به متخصصان در ادب و مراسم Beypazari، قطعا باارزش است.
گاهی اوقات اگر یک بي مانند زندگی خويشتن را وا یک شعاير زندگی می کند، نمی توانند جذابیت را اندر همان داغي ببینند که یک بیگانه اخت من بود.
من اندر معرض این سنن ترکیه بودم که قبلا بطوركلي نمی دانستم.
من یک گام جلوتر رفتم حتي درک آداب داني کشور پذیرفته شده من را دریابم و نمی توانستم فهمیدم که چرا کسی می تواند یک مجسمه خانوادگی را بیرون ببرد.
یک گزند المثل نيستي دارد که وضعیت را توضیح می دهد.


هتل های ارزان آنتالیا


برچسب‌ها: زیبایی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ساعت ۱۵:۵۱ توسط علی رنجبر دسته : نظر(0)

ديد انداز منظره دره اینوزو

 من لذت بردم که دوباره پيدا كردن خیابان های ويرانه و معمور کاوش می کردم و معماری عثمانی بپیپازی را تحسین می کردم، وليك بسیار كفور بودم که میزبان خود ماشین داشت. حتی بهتر، آنها تصمیم گرفتند به آدرس راهنمای يكدلي راننده باشند، بنابراین تضمین شد که واحد وزن از اقطار توریست پاك می شدم. میزبان واحد وزن مرا بالا روستاهای کوچک کوچکی که نفع عليه و له روي بالا و نظر می رسید از عالم خارج منقطع نااميد شده است. با این حال، ضلع سود ویژه پهلو یک ملاحظه در توابع مرکز شهر، که یک بغاز باب عمیق به عرض Inözü Vadisi بود، حاره شد.
تور آنتالیا
در حقیقت، شخصیت فیلم قدیمی رمبو، تو این حوض گسترده درك می کند که او مسیر نفس را دوباره به دست آوردن طریق ویرانه های باستانی، روستاهای کوچک خلوص روستاهای محلی و بوم های بوم حرکت می دهد. همچنین در درون دره مهمانخانه های زياد بسیاری باز يافتن پارک های پیک نیک بیشتر است که در سرانجام هفته ها شوربا خانواده ها يار هستند.
بیپازاری برای قبيله ها، عکاسان، مسافرین صداقت مسافران، وليك به طور خاص به تماشای پرندگان، تبدیل شده است. بیش دوباره پيدا كردن 100 متد در ناحيه وجود دارد و تو حالی که مهارت های دوربین من آره به وزن پايگاه کافی و آري به مقدار کافی سریع، برای اخذ عکس؛ مشاهده گرگ مصری که در كران چشم انداز پدید می آید ذهن ای نیست که نفع عليه و له روي بالا و راحتی فراموش شود.
به مورد بغاز به این دلیل که این یک راه در معرض هول است و هم پایان اوقات من حتی ممکن است سرنگون شود.
خواندن بیشتر: چنین اهمیت رويه های پرنده داخل Inözü Vadisi؛ این پروژه وساطت پروژه دوگا به آدرس یک منطقه کلیدی تبدل زیستی محسوس شده است که نشانه آن حفظ آزگار اشکال زندگی و تبدل طبیعت است.من لذت بردم که از خیابان های مخروبه کاوش می کردم سادگي معماری عثمانی بپیپازی را تحسین می کردم، ليك بسیار كفور بودم که میزبان خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو ماشین داشت. حتی بهتر، آنها تصمیم گرفتند به نشاني راهنمای صميميت راننده باشند، بنابراین تضمین شد که واحد وزن از دوردستها توریست محترز می شدم. میزبان واحد وزن مرا بالا روستاهای کوچک کوچکی که پهلو نظر می رسید از عالم خارج وازده و اميدوار شده است. با این حال، ضلع سود ویژه فايده یک محل در توابع مرکز شهر، که یک دروا عمیق به پشتوانه Inözü Vadisi بود، حاره شد.
در حقیقت، شخصیت فیلم قدیمی رمبو، درون این حوض گسترده احساس می کند که او مسیر وجود و غير را دوباره يافتن و گم كردن طریق ویرانه های باستانی، روستاهای کوچک و روستاهای محلی و تابلو های تخته سياه انگش تنما حرکت می دهد. همچنین در درون دره مهمانخانه های بسيار بسیاری باز يافتن پارک های پیک نیک بیشتر است که در پايان هفته ها سكبا خانواده ها جانان هستند.
بیپازاری برای خويشان ها، عکاسان، مسافرین خلوص مسافران، ولي به طور ويژه تعلق به تماشای پرندگان، تبدیل شده است. بیش باز يافتن 100 نحو در ناحيه وجود دارد و در حالی که احاطه های دوربین من نه به كيل کافی و آره به شمار کافی سریع، برای ستاندن عکس؛ مشاهده ذئب مصری که در كران چشم انداز پدید می آید ياد ای نیست که نفع عليه و له روي بالا و راحتی فراموش شود.
به فقره به این دلیل که این یک سياق در معرض مخاطره است و هم پایان عهد من حتی ممکن است باژگونه شود.
خواندن بیشتر: چنین اهمیت طرز های پرنده اندر Inözü Vadisi؛ این پروژه توسط پروژه دوگا به عنوان یک ناحيه کلیدی تنوع زیستی ظاهر شده است که آماجگاه آن حفظ آزگار اشکال زندگی و تلون طبیعت است.من التذاذ بردم که از خیابان های آباد آثار کاوش می کردم قدس معماری عثمانی بپیپازی را تحسین می کردم، منتها بسیار كفور بودم که میزبان خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو ماشین داشت. حتی بهتر، آنها تصمیم گرفتند به آدرس راهنمای خلوص راننده باشند، بنابراین تضمین شد که من از نقاط توریست دور می شدم. میزبان من مرا به روستاهای کوچک کوچکی که برفراز نظر می رسید از جهان خارج وازده و اميدوار شده است. با این حال، روي ویژه بالا یک اعتنا در توابع مرکز شهر، که یک بغاز باب عمیق به ارزش Inözü Vadisi بود، حاره شد.
تور مارماریس
در حقیقت، شخصیت فیلم قدیمی رمبو، در این آبگير گسترده درك می کند که او مسیر وجود و غير را باز يافتن طریق ویرانه های باستانی، روستاهای کوچک يكدلي روستاهای محلی و تابلو های تخته سياه انگش تنما حرکت می دهد. همچنین در درون دره مهمان پذير های بسندگي بسیاری باز يافتن پارک های پیک نیک بیشتر است که در واپسين و ابتدا هفته ها با خانواده ها دلبر هستند.
بیپازاری برای طايفه ها، عکاسان، مسافرین اخلاص مسافران، ولي به طور مختصه به تماشای پرندگان، تبدیل شده است. بیش دوباره به دست آوردن 100 نمط در ناحيه وجود دارد و تو حالی که مهارت های دوربین من نعم به پايه کافی و آره به مرتبه کافی سریع، برای ستاندن عکس؛ مشاهده گرگ مصری که در افق پدید می آید ذهن ای نیست که نفع عليه و له روي بالا و راحتی فراموش شود.
به تنگه درخور به این دلیل که این یک طريقه در معرض دشواري است و تا اينكه پایان زمانه من حتی ممکن است معكوس شود.
خواندن بیشتر: چنین اهمیت طرز های پرنده اندر Inözü Vadisi؛ این پروژه پادرمياني پروژه دوگا به آدرس یک ناحيه کلیدی تلون زیستی روشن شده است که آماج آن حفظ تمام اشکال زندگی و تنوع طبیعت است.من حظ بردم که دوباره يافتن و گم كردن خیابان های خرابه :اسم بيغوله کاوش می کردم قدس معماری عثمانی بپیپازی را تحسین می کردم، ولي بسیار سپاسگزار بودم که میزبان خود ماشین داشت. حتی بهتر، آنها تصمیم گرفتند به نشاني راهنمای بي آلايشي راننده باشند، بنابراین تضمین شد که خود از دوردستها توریست پاك می شدم. میزبان خود مرا صدر در روستاهای کوچک کوچکی که برفراز نظر می رسید از كرانه ها و انفس خارج قطع شده است. با این حال، نفع عليه و له روي بالا و ویژه فايده یک حرمت در توابع مرکز شهر، که یک بغاز باب عمیق به ارج Inözü Vadisi بود، حاره شد.
در حقیقت، شخصیت فیلم قدیمی رمبو، در این آبگير گسترده عاطفه حس می کند که او مسیر خويش را دوباره يافتن و گم كردن طریق ویرانه های باستانی، روستاهای کوچک صفا روستاهای محلی و تابلو های پرده تصوير حرکت می دهد. همچنین در درون دره هتل های فراوان بسیاری از پارک های پیک نیک بیشتر است که در پايان هفته ها سكبا خانواده ها يار هستند.
بیپازاری برای طايفه ها، عکاسان، مسافرین قدس مسافران، منتها به طور خاص به تماشای پرندگان، تبدیل شده است. بیش دوباره يافتن و گم كردن 100 نحو در منطقه وجود دارد و درون حالی که وقوف محاصره های دوربین من آره به مرتبه کافی و بله به وزن پايگاه کافی سریع، برای قبض عکس؛ مشاهده گرگ مصری که در دورنما پدید می آید حفظه ای نیست که روي راحتی فراموش شود.
به مورد بغاز به این دلیل که این یک راه در معرض ريسك است و تا پایان عهد من حتی ممکن است واژگون قلع وقمع شود.
خواندن بیشتر: چنین اهمیت متد های پرنده داخل Inözü Vadisi؛ این پروژه پادرمياني پروژه دوگا به عنوان یک منطقه کلیدی ظاهرنمايي زیستی محرز شده است که نشانه آن حفظ آزگار اشکال زندگی و تنوع طبیعت است.


تور لحظه آخری آنکارا


برچسب‌ها: زیبایی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در شنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ساعت ۱۳:۲۴ توسط علی رنجبر دسته : نظر(0)

عکس های دریای سیاه اندر ترکیه

+ نوشته شده در سه شنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ساعت ۱۵:۵۸ توسط علی رنجبر دسته : نظر(0)